PDA

View Full Version : NL20 6max JJ Master read:)



Unabomber
27.08.09, 17:29
Tere
Selline huvitav käsis siis...

** Hand # 2799785900 starting - 2009-08-27 16:33:10
** Juterbog [Hold 'em] (0.10|0.20 NL - Cash Game) Real Money

BBRRSS sitting in seat 1 with €40.78
Poooony sitting in seat 2 with €25.21
lenshears sitting in seat 3 with €3.33[Dealer]
TartuPokker sitting in seat 4 with €20.00
NewComer2008 sitting in seat 5 with €42.84
knijn sitting in seat 6 with €18.77
TartuPokker posted the small blind - €0.10
NewComer2008 posted the big blind - €0.20

** Dealing cards to TartuPokker: Jd, Js
knijn called - €0.20
BBRRSS raised to €0.80
Poooony called - €0.80
lenshears folded
TartuPokker called - €0.80
NewComer2008 raised to €3.90
knijn folded
BBRRSS folded
Poooony called - €3.90
TartuPokker called - €3.90

Saan aru, et JJ'ga sellist preflop re-raiset vist ei ole vist väga tark callida, kuid mõtlesin, et kuna mõlemal max stackid, siis seti hittimisel on triple up hea tulema...

** Dealing the flop: Ks, 9h, 6h
TartuPokker checked
NewComer2008 checked
Poooony checked

siin mõtlesin, et kuna läks mööda, siis fold...selgus aga, et kõik chekkisid:S:S


** Dealing the turn: 8d

kuna kõik näitasid flopis nõrkust, siis otsustasin turni bettida. See bet vist oli tegelt liiga väike? äkki oleks pidand all in siis juba minema?

TartuPokker bet - €5.00
NewComer2008 folded
Poooony went all-in - €21.31

????
Anyway...read oli selline...Pot oli võrreldes stäkkidega juba maru suur...tekkis küsimus, milliste kätega sa sellisel boardil ja nii suures potis slowplayksid?... vb ainult KK?..kuid miks KK'ga pre-flop üle ei tõsta?AAga täpselt sama lugu..lisaks veel, miks AA viimasena chekkida? Miks AK'd viimasena chekkida? ei ole loogiline...
üle jääksin käed:AQ, QQ, TT...kuid QQ selline mäng? vaevalt...99 on ka üks võimalus, kuid kas 99 ei oleks ka tark ikka floppi bettida?

muidugi olen ma suht committed ka...
MIs te arvate?

TartuPokker went all-in - €11.10

** Dealing the river: Qs
TartuPokker shows: Jd, Js
Poooony mucks: 9c, Jc
TartuPokker wins €42.66 from the main pot

Rake: €2.24

tolmuahv
27.08.09, 17:48
Ma arvan, et sa otsisid seal põhjuseid callida ja üsna juhuslikult astusid bluffi otsa.

Pot committed? Sa oled sisse pannud 8.90 ja callida on vaja pea 2x niipalju. Sa beadid ainult totaalset bluffi. Nagu ütlesid isegi, siis setmineda on juba absurdselt kallis. Isegi kui hitid, siis triple upi sa ei tee seal 80% kordadest.

Ma ütleks isegi, et see turni lead-out bet oli kahtlane, kuna AK, KK oleks tõenäoliselt flopis slowd teinud, et raha sisse saada. Call selle koha peal oli minu meelest lihtsalt kohutav.

Sinu arutluses veel üks asi - AK ei pane tingimata otsa pf. Isegi KK võib seal päris tihti mitte otsa keevitada (ära minult küsi, miks nad seda teevad).

All in all, halvasti mängitud, aga hea tulemus. Pikas perspektiivis peaks sellise mänguga raha kaotama.

tolmuahv
27.08.09, 17:53
Vaadates veel korra pf actionit, siis NewComer ilmselt üritas squeeze suvalise käega, seega temalt üsna mõistlik mäng. Poony oli lihtsalt tainas station, kes ei foldi ilmselt midagi. Kui mul oleks Poony kohta 50 kätt read, kus VPIP>50% ja NewComer pole räme nit või väga passiivne, siis tallaks siin lihtsalt all-in. Muul juhul foldiks.

Unabomber
27.08.09, 18:03
Ma arvan, et sa otsisid seal põhjuseid callida ja üsna juhuslikult astusid bluffi otsa.

Pot committed? Sa oled sisse pannud 8.90 ja callida on vaja pea 2x niipalju. Sa beadid ainult totaalset bluffi. Nagu ütlesid isegi, siis setmineda on juba absurdselt kallis. Isegi kui hitid, siis triple upi sa ei tee seal 80% kordadest.

Ma ütleks isegi, et see turni lead-out bet oli kahtlane, kuna AK, KK oleks tõenäoliselt flopis slowd teinud, et raha sisse saada. Call selle koha peal oli minu meelest lihtsalt kohutav.

Sinu arutluses veel üks asi - AK ei pane tingimata otsa pf. Isegi KK võib seal päris tihti mitte otsa keevitada (ära minult küsi, miks nad seda teevad).

All in all, halvasti mängitud, aga hea tulemus. Pikas perspektiivis peaks sellise mänguga raha kaotama.



esiteks oli callida 11, ehks siis mingi 40% stäkist vähemalt oli sees juba...minuteada on see committed
tripel upi teeb vist küll tõesti vist harva, aga double up peaks ikka tulema suht tihti. või ei?
raha oleks sisse saanud ju väga lihtsalt, kui kellegil midagi oleks olnud...pot oli ju peaaegu võrdne stäkkidega.üks kõik millise betiga oleks raha ikka lõpuks sisse läinud...
see et Ak sealt preflop ei tõstaks?see ju loogiline...ma ütlesin just, et AA või KK oleks sealt arvatavasti(hea mängija puhul?) tõstnud, mitte AK

aga tänud ikka:) sain nats targemaks

antnx
28.08.09, 10:42
Microgaming, $0.10/0.20 Hold'em Cash Games, 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
BBRRSS (UTG+1): $40.78
Poooony (CO): $25.21
lenshears (Button): $3.33
TartuPokker (SB): $20
NewComer2008 (BB): $42.84
knijn (UTG): $18.77

Dealt to TartuPokker J :diamond: J :spade:

Pre-flop:
knijn calls $.20, BBRRSS raises to $.80, Poooony calls $.80, (1 folds), TartuPokker calls $.80, NewComer2008 raises to $3.90, (2 folds), Poooony calls $3.90, TartuPokker calls $3.90

Flop: ($13) K :spade: 9 :heart: 6 :heart: (3 Players)
TartuPokker checks, NewComer2008 checks, Poooony checks

Turn: ($13) 8 :diamond: (3 Players)
TartuPokker bets $5, (1 folds), Poooony all-in $21.31, TartuPokker all-in $11.10

River: ($50.41) Q :spade: (2 Players)

Results:
TartuPokker Showed J :diamond: J :spade:
Poooony Mucks 9 :club: J :club:
TartuPokker wins $42.66


Next time - Please do that!

marguzz22
28.08.09, 13:35
bet flop and bet turn

AshrakWhite
04.09.09, 15:29
mingeid state ei ole tema kohta, võis mingi unorthodoxi teha ja AK'ga slowtada vms :P

flipmachine
06.09.09, 00:00
niipalju ,kui mina olen mänginud ,siis JJ callida selline PFR raise on suht .. luckboxile minek .ees oli raise...4X .. ok selle callid jah ära.. kuid siis re-raise 3.90 .. ees 2 calli ja action jõuab sinuni ! mm.. vb on minu mõtlemine smallball pokerlik, kuid millegi pärast usuks ma et sellise käega ei ole mõtet edasi minna.. ja kui read tõepoolest koos statidega super on siis miks mitte kohe all in pushida?? aga kuna ma tunnen sind isiklikult ,siis tean et sul on vahest master read ja siis ei ole pääsu kellegil :P