PDA

View Full Version : You should never coldcall



rrrr
31.08.09, 10:19
... ütleb üks 6-maxi postulaatidest. Ikka fold või reraise.

Ise ma nii ei arva. Jooksen oma stattidega kuskil 20/15 ja coldcall on 11. Loomulikult valin kohta kus coldcallida (madalad SC näiteks siis kui olen positsioonis või on näha, et poti tuleb rohkesti rahvast kokku või vastane on sügava stackiga). Pocketitega coldcallin. Vahel ka AJs. Tihti coldcallin ka maniakke, kes ei allu PF 3-betile.

Postflopis on oluline mitte hulluks minna kui just parimat kätt ei floppa. Nigela käega mängi väikseid potte, hea käega suuri. Positsioonieelisega ja adapteerudes playeri tegevusele saab nii mõnigi coldcallitud pott koju tuua ilma, et oleks flopile õrnalt pihtagi saanud.

Mul on vaatlusalune sample shorthanded laudadest 112K kätt ning coldcallitud 2775 kätt tulemusega 61bb/100-le. WTSD on isegi madalam kui terve 112K käe jooksul kokku. Võrreldes teistega olen suht kitsas coldcallija.

tdx
31.08.09, 11:35
Ei tea, pole kuulnud et cold callida ei tohiks, pigem jääb palju valuet saamata kui koguaeg otsa paugutad. Open-limpimine on see mida teha ei tohiks.

marguzz22
31.08.09, 12:03
:)

alaska
31.08.09, 12:12
coldcallimine on kellegi raise callimine ju?

marguzz22
31.08.09, 12:23
stupid me siis, siis võib küll callida positsioonid vahest sc ja pocketeid jne. ajasin limpimisega sassi.. buttonilt ma callin sc , pocketeid ka kui raise ees, standard ju

"Calling is the worst play in poker, its so gross, you are frequently better off raising or folding than you are calling, however this is not to be confused with calling being bad, there are a variety of situations where its the only option"