PDA

View Full Version : Annisvery tuuri käsi



privador
06.11.08, 20:36
Üks käsi jäi kripeldama Annisversary tuurilt

mingi 2 lauda järgi(mingi 16 inimest) blindid 1200
mu stack mingi 27k,finaallaua keskmine oleks mingi 20k.Et mu suht suur stack on minul 2 inimest vasakul pea sama suur stack.Selge see,et tahan oma lauda domineerima hakata.
Istun ja buttonil ja leian A7s ristist.Raisen 3k,Gryntal mõtleb BB callab..
Flop tuleb rainbow 67T.Ta ch ma bet 3k.Põrnitseb...callib..
turn 6 aga samas annab ka masti draw.Ta ch ma mõistagi ch.Turn J
Ta betib nyyd 6k pea 12,5k potti

Mida teha?

ok2aa
06.11.08, 21:06
kui thinilt on ta suuteline valuebettima? kuna tegemist on livega siis arvatavasti mitte väga ning ma instaturbomuckiks. ning ks see põrnitsemine = tugevus enamus juhtudel?

lenC
06.11.08, 21:11
J riveril on kehv kaart bluffimiseks. Muckin.

ranka
06.11.08, 21:49
Minu arvates ei ole siin midagi mõeldagi.

Su käsi on bluff-catcher aga jama on selles, et tal on siin nii vähe käsi, millega ta bluffiks ja mida sa beadiks.

privador
06.11.08, 22:46
Nu igatahes ma foldisin ,tal oli K9o(näitas ka,mis oli viga).Oli täielik üllatus ausalt öeldes
Ehk yhesõnaga ilmselt talle tundus mu 3k-ne cbet liiga väike,et chaseda auku rida vms
Hiljem selgus ka ,et talle meeldib madalaid(nii 2,5x) tõsteid BB-lt callida suht kergelt
Netipokker on mu vist ära rikkunud ja pole harjunud,et flopist chasetakse..
Ilmselt ta oleks sama calli flopist teinud mingi 2 ülekaardiga ma pakun hiljem ta mängu jälgides.

ok2aa
07.11.08, 08:14
sa oleks võind floppi checkida imo

vsiu100
07.11.08, 09:20
enne kui jõudsin lõpuni lugeda ja sinu vastust, mille postitasid liiga vara, mõtlesin et 50/50.
palju oleneb, kuidas ta on varem mänginud, aga miks calliks:
1) valuebet on liiga ideaalse suurusega. ta teab, et sa oled hea mängija ja parim võimalus sind käelt maha saada on teha hea bluff-valuebet.
2) põrnitsemine on 95% ajast ülim nõrkus.

aga nagu eelnevalt öeldud, fold pole halb mäng ja callida on väga raske.

privador
07.11.08, 13:08
Tagantjärgi vaadates,kui ta niimoodi mängib on ka mingi riveri allinn võimalus,aga ainult juhul,kui mul tõesti on käsi,millega chekides ei võida.Ta pole samuti idioot ja arvan et ta võib vabalt poolkõvad käed nt KJ,KT ära visata.
Seda siis järgmiseks korraks:)

Yokker
07.11.08, 17:06
Ise kasutan vahel sama taktikat turniiril..callin suvalise käega ja lihtsalt mängin üle kui näen nõrkust..ja muidugi sellise venna vastu ,kes eelnevalt mitu korda on turnil checkinud ja alla andud pärast flopi cbeti..aga seda aind siis kui mul positsioon..siin oli vist vastu pidi :-\
See oli turniiri lõpp nagu aru saan ja võidab see kes rohkem riskib...kui oleksid turnil ka surund oleks pot sinu olnd usun aga samas kust pidid teadma ,et ta lõksu ei sea..mõtlemist ja variante ja asju kui palju..pre flop fold vist kõige lihtsam nendest..
100% kindel ei ole mis ise oleksin sinu asemel teind ...kui juba poti jahtima oleksin läind siis oleksin riskind vist ka turnil...sellesmõttes kõik või mitte midagi kui 16 venda järgi...vb sellepärast ma tihti finaali ukse taha jäängi,et nii mängin aga kui juba finaalis siis võidu % ületab muude kohtade omad ;)

wedoit
05.01.09, 16:47
pf kindlasti suurem raise (mingi 4k näiteks), siis ka cbet paistab tugevam. as played, flopis checkid järgi ja turnil re-evaluate.

Uniquest
06.01.09, 09:02
Mu esimene mõte oli, et miks sa ei 2-barreli. Ja nüüd olen results oriented ka peale vastuste lugemist. Miks turnil vastu checkimine obv. on?

EDIT: Sorry, mai bääd, lugesin lauda valesti, OESD-d tal ei ole flopil. Mängis riveril hästi, ma ka foldiks. :D