PDA

View Full Version : ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7]

Davy
28.09.09, 11:36
hellmuth on ikka haige kloun

huvitav kas ta ise teab, et ta fish on ja teeb lihtsalt UB-le ja endale reklaami raha pärast või ikka arvab, et on hea mängija?


irw helluth mängijana, kuni 30bb deep on selline keskpärane ja üle selle uskumatu fish...ikka suht uskumatu fish.

andu_andu
28.09.09, 11:49
irw helluth mängijana, kuni 30bb deep on selline keskpärane ja üle selle uskumatu fish...ikka suht uskumatu fish.

jep, 11 bracletit joppas lihtsalt välja

Tarmonator
28.09.09, 11:49
http://www.youtube.com/watch?v=WcaslP9ODAk&feature=related

er1k
28.09.09, 12:06
Keegi veel täna/homme/ülehomme Tapa väljaõppekeskusesse 8 kuuks aega teenima läheb?

Rage
28.09.09, 12:07
Keegi veel täna/homme/ülehomme Tapa väljaõppekeskusesse 8 kuuks aega teenima läheb?
mul tibina vend läheb homme sinna..

Codecci
28.09.09, 13:49
kas sa mitte kunagi ei öelnud et pokkeris on kõige tähtsam ikkagi raha teenimine. :P?

jah, aga mängijana, mitte klounina... lauas see fish ei teeni midagi



jep, 11 bracletit joppas lihtsalt välja

pole just eriti võimatu missioon väikse luckboxi abil keskpärase mängija jaoks kui mängid kaasa pea igat turnat ja oled motiveeritud (erinevalt FTP nosebleederitest, kes endiselt mängivad raha pärast ja kel puudub motivatsioon, sest turnadelt expected sissetulek = kommiraha nende jaoks)...

ja kui ma ütlen, et Hellmuth on fish, siis ma ei mõtle selle all seda, et ma bumhundiks teda nl200-s, vaid seda, et WSOP-l on ta üle keskmise mängija ikka, aga tõsiste tippudega võrdlust ei kannata ja maailmatasemel ei ole ta mitte keegi

variatsioon
28.09.09, 13:56
jah, aga mängijana, mitte klounina... lauas see fish ei teeni midagi
pole just eriti võimatu missioon väikse luckboxi abil keskpärase mängija jaoks kui mängid kaasa pea igat turnat ja oled motiveeritud (erinevalt FTP nosebleederitest, kes endiselt mängivad raha pärast ja kel puudub motivatsioon, sest turnadelt expected sissetulek = kommiraha nende jaoks)...

ja kui ma ütlen, et Hellmuth on fish, siis ma ei mõtle selle all seda, et ma bumhundiks teda nl200-s, vaid seda, et WSOP-l on ta üle keskmise mängija ikka, aga tõsiste tippudega võrdlust ei kannata ja maailmatasemel ei ole ta mitte keegi

kust sa üldse võtad seda et ta fish on?
vaatasid youtubes mingit videot kus ta bluff võeti vahele?
või 2+2 vennad räägivad seda?
või oled taga koos mitmetel turniiridel mänginud ja tead täpselt tema taktikaid/strateegiaid?

daljoh
28.09.09, 14:02
Mingi skill peab ikka olema kui sellised tulemused on ette näidata!

E: inimesena ta mulle ei meeldi...nagu väike laps, kogu aeg jonnib! Ivey kisub ka varsti sinna kanti :)

Codecci
28.09.09, 14:11
kust sa üldse võtad seda et ta fish on?
vaatasid youtubes mingit videot kus ta bluff võeti vahele?
või 2+2 vennad räägivad seda?
või oled taga koos mitmetel turniiridel mänginud ja tead täpselt tema taktikaid/strateegiaid?

Televised Poker obv... kaamerate ees laiab, tegelt on sitakott... see NBC HU, kus ta Dwanile kaotas, tegi Dwani mängu maha (kui ta tegelt ka arvab, et halb mäng oli, on ta lolbad), oli nõus tegema 100k$ HU matche, aga kui kaameraid polnud sittus TÄIESTI TÄIS ennast... ma ei saa aru kuidas selline kloun saab kellelegi tõsisele pokkerihuvilisele meeldida? inimene kaamerate ees lubab oma fännidele, et teeb 100k$ HU matše kui tegelikult obv polnud plaaniski, teab et on fish Dwani kõrval

ja ma arvan, et see, et paljud high stakes netimängijad teeksid temaga iga kell HU4rollz ütleb rohkem, kui 11 braceletti

ja plz, ärge hakake rääkima, et turnapokker on teine blablabla... IGA FTP nosebleed cashi mängija on ilmselgelt piisavalt tark, et suuta maailmatasemel turnasid mängida piisava motivatsiooni korral, sest 100bb+ mäng sellisel tasemel on 10x rohkem advanced kui mingi turnapokker kunagi üldse olla saab... kui Hellmuth tõesti on superhea, siis peab ta ju suutma cashi ka adjustida? ja obv kõik on temaga nõus 20-30bb deep ka mängima, w/e to keep the fish on table

-andres-
28.09.09, 14:25
Mingi skill peab ikka olema kui sellised tulemused on ette näidata!

E: inimesena ta mulle ei meeldi...nagu väike laps, kogu aeg jonnib! Ivey kisub ka varsti sinna kanti :)


What?

Davy
28.09.09, 14:25
jep, 11 bracletit joppas lihtsalt välja


täiesti kahtlemata on see uskumatu joppamine lihtsalt...Nagu mainisin shortiena on ta keskpärane ja kui seda natuke oskad, siis võib neid turna kobistamisi küll ja küll tulla. Oled sa näinud kuidas mees 100b pokkerit mängib, see on nii naeruväärne, et pisar tuleb silma.

Iga NL100 HU reg crushishiks Hellmuthi 100bb pokeris, mees vist ei ole sellisest sõnast nagu "unbalanced lines" kuulnudki ja tema suutlikus kasvõi karvavõrdki teise soliidse mängijale adjustida 100bb pokkeris on peaaegu võimatu, kuna tema pokkerialane mõtlemisvõime on minimaalne.

Kui keegi kahtleb, soovitan vaadata bluefirepoker.com PBJaxxx-i 10k no limit holdem HU videosi vs Phil Hellmuth... ja kui peale seda veel arvate, et Hellmuth on midagi muud kui üks suur suur DONK....

RudiTurbo
28.09.09, 14:36
No päris sedasi ei saa ikka 11 braceleti meest maha teha. Muidugi on Ta mänginud neid sitaks, aga samas on teisigi, kes mänginud tournamente sitaks, kuid nende nime teavad ainult nende sugulased, sest nad pole lihtsalt saavutanud mitte sittagi.

Ma pole mingi Hellmuthi fänn, aga kindlasti on Tal skilli!

variatsioon
28.09.09, 14:41
mida krdit te jahute koguaeg HUist?

eks igal mänigijal on omad nõrgemad küljed.
räägime ikka FR MTTest.


durrrr on täiega halb mängija sest ta ei oska üldse durakat mängida.. teeks vabalt taga HU4R.
ja vaata PTR tema suurimaid pote mis ta on kaotanud.. lihtsalt rõve donk.

ja ega need 10$m+ mis ta teenind on ei näita ka midagi.. kõik kes oleks temas paremad ja suurema motivatsiooniga teeniks rohkem.
edit: unustasin lisada et ta on PEDE :D

blazkuh
28.09.09, 14:51
Ega ta mingi top5 mängija tõesti ei ole, aga uskumatu, kuidas sellise teenistusega venda maha tehakse. Lambist ikka ei joppa küll ühel vennal niimoodi. Mõne arust on pokker ainult HU ja kui parimate HU meestega duellile ei lähe, oled donk ja oskamatu? Imelikud arvamused.

EDIT: Ta pole mulle kunagi meeldinud.

daljoh
28.09.09, 14:57
What?


vaata selles viimases Poker After Darkis on ju ka...vennad tahavad 72 propbeti teha ja ainuke kes seal jonnima hakkas oli Ivey....

Aga mängib rsk hästi :D

Codecci
28.09.09, 14:57
mida krdit te jahute koguaeg HUist?

eks igal mänigijal on omad nõrgemad küljed.
räägime ikka FR MTTest.


durrrr on täiega halb mängija sest ta ei oska üldse durakat mängida.. teeks vabalt taga HU4R.
ja vaata PTR tema suurimaid pote mis ta on kaotanud.. lihtsalt rõve donk.

ja ega need 10$m+ mis ta teenind on ei näita ka midagi.. kõik kes oleks temas paremad ja suurema motivatsiooniga teeniks rohkem.
edit: unustasin lisada et ta on pe*e :D


No kui sa oled mingis pokkerivaldkonnas hästi tugev, siis peab sul olema ju mõistust teisi mänge ka heal tasemel mängida, sest enamus pokkerioskused on kõikides mängudes ühised - vaata online high stakes mängijaid, kuidas on see võimalik, et enamus tipud mängivad nt. NLHE-d ja PLO-d kõige kõrgemal tasemel? Ja Ivey ja Antonius mängivad veel kõiki fixed limit mänge ka kõige kõrgemal tasemel.

Kuidas seletad siis seda, et Phil Hellmuth, kellel on great poker mind sinu arust, ei suuda mängida isegi keskpärasel tasemel heads-upi? Ja miks jahume heads-upist - see on ju ainuke viis põhimõtteliselt, kuidas pokkeris mõõtu võtta ja mängijate skilli võrrelda.

variatsioon
28.09.09, 14:59
No kui sa oled mingis pokkerivaldkonnas hästi tugev, siis peab sul olema ju mõistust teisi mänge ka heal tasemel mängida, sest enamus pokkerioskused on kõikides mängudes ühised - vaata online high stakes mängijaid, kuidas on see võimalik, et enamus tipud mängivad nt. NLHE-d ja PLO-d kõige kõrgemal tasemel? Ja Ivey ja Antonius mängivad veel kõiki fixed limit mänge ka kõige kõrgemal tasemel.

Kuidas seletad siis seda, et Phil Hellmuth, kellel on great poker mind sinu arust, ei suuda mängida isegi keskpärasel tasemel heads-upi? Ja miks jahume heads-upist - see on ju ainuke viis põhimõtteliselt, kuidas pokkeris mõõtu võtta ja mängijate skilli võrrelda.

ta mängibki HUi heal tasemel.

ja HU ei ole ainuke viis.

Davy
28.09.09, 15:03
Ega ta mingi top5 mängija tõesti ei ole, aga uskumatu, kuidas sellise teenistusega venda maha tehakse. Lambist ikka ei joppa küll ühel vennal niimoodi. Mõne arust on pokker ainult HU ja kui parimate HU meestega duellile ei lähe, oled donk ja oskamatu? Imelikud arvamused.

EDIT: Ta pole mulle kunagi meeldinud.


Oijah hellmuth on donk HU , 6max kui FR-s, ainuke asi, mida ta natuke oskab, on shortstacking, seda nii HU, 6max kui FR-s. Olles näinud tema mängu, siis see et mees suudaks starsi NL50 FR biitida on võimatu. Ausalt õeldes tema 100bb pokkeri mäng on samasugune nagu NL5 fish/donkidel. Sir limpalot and bluff big and get tricky with big hands(big hands: always get tricky, always trap , tricky trappy always and always and always and always)

100bb Hellmuth: Loose station donk-trappy fish

variatsioon
28.09.09, 15:05
Oijah hellmuth on donk HU , 6max kui FR-s, ainuke asi, mida ta natuke oskab, on shortstacking, seda nii HU, 6max kui FR-s. Olles näinud tema mängu, siis see et mees suudaks starsi NL50 FR biitida on võimatu. Ausalt õeldes tema 100bb pokkeri mäng on samasugune nagu NL5 fish/donkidel. Sir limpalot and bluff big and get tricky with big hands(big hands: always get tricky, always trap , tricky trappy always and always and always and always)

ok. u win!

-andres-
28.09.09, 15:14
vaata selles viimases Poker After Darkis on ju ka...vennad tahavad 72 propbeti teha ja ainuke kes seal jonnima hakkas oli Ivey....

Aga mängib rsk hästi :D

Samal ajal ladus Zigiga 50k$ peale bete, mis värvi flop tuleb, tõesti selline jonnimist täis tüüp. :D

daljoh
28.09.09, 15:16
Samal ajal ladus Zigiga 50k$ peale bete, mis värvi flop tuleb, tõesti selline jonnimist täis tüüp. :D


Seda küll jah :D

Ah ma ei tea ka eks see mu enda arvamus...see jonnimise värk....aga no Helmuth on ikka selle ala eliit...selles osas ei saa sa mulle küll vastu vaielda ma arvan :D

blazkuh
28.09.09, 15:26
Kui ma kevadel esmakordselt netist high stakes pokkerivideosid hakkasin vaatama, siis mõtlesin, et kes see idioot on. Nii väärastunud mulje suutis jätta, et jube lausa. Hiljem alles uurisin, mis vennaga tegu on :D

EDIT: Phil Hellmuth

daljoh
28.09.09, 15:28
Kes?

K2snakas
28.09.09, 15:28
sitt HU mängija jah!
http://www.youtube.com/watch?v=8Gvon2HnqqY

alaska
28.09.09, 15:37
No siit tuleb lihtne järeldus, et Ferguson on DONK. Who is next? :D

daljoh
28.09.09, 15:39
Jumalikud jõud olid tema poolt :D

rohelinekonn
28.09.09, 15:42
No siit tuleb lihtne järeldus, et Ferguson on DONK. Who is next? :D


ferguson haige värdjas esimest korda teda kuskil high stakesis või kus iganes nägin siis juba mõtlesin et sellele piidril paneks küll kikud kõnnitee äärele ja lööks kannaga kuklasse.

2ssapaar
28.09.09, 15:45
Saaks aru kui need nosebleed regularid teeksid Phil'i maha, aga come on :P Phil on meie kõigiga võrreldes pokkerimaailmamastaabis miljon korda rohkem saavutanud. Sama hästi võiks öelda, et Doyle Brunson failiks nosebleed mängudes jubedalt, aga miks keegi teda maha ei tee siis? :D Just a little respect?

edit: Phil Hellmuthit mõtlesin :P

blazkuh
28.09.09, 15:49
Irw@rohelinekonn

Eks kõik high stakes mängijad peale Dwani, Antoniuse ja Ivey on donkid. Iga starsi NL50 reg suudab neid luttida :D Mina ei julge enne ühegi braceleti omaniku kohta donk öelda, kui endal mõni suur tulemus ette näidata on.

daljoh
28.09.09, 15:52
Saaks aru kui need nosebleed regularid teeksid Phil'i maha, aga come on :P Phil on meie kõigiga võrreldes pokkerimaailmamastaabis miljon korda rohkem saavutanud. Sama hästi võiks öelda, et Doyle Brunson failiks nosebleed mängudes jubedalt, aga miks keegi teda maha ei tee siis? :D Just a little respect?


Mind mõtlesid ma pakun?

Ei ole maha teinud...lihtsalt mulle ei meeldi Ivey inimesena....mängib sigahästi ja veel paremini...selle kohta ei ole midagi öelnud...

daljoh
28.09.09, 15:54
Eile vaatasin just PADi ja hakkasin vaata et wtf Ivey on mu elukaaslase õe kuti nägu .... ainult must :D

2ssapaar
28.09.09, 15:57
Mind mõtlesid ma pakun?

Ei ole maha teinud...lihtsalt mulle ei meeldi Ivey inimesena....mängib sigahästi ja veel paremini...selle kohta ei ole midagi öelnud...

Ei mõelnud sind. rääkisin Hellmuthist :P

daljoh
28.09.09, 15:57
aaa ok :D

antnx
28.09.09, 16:12
Ükskord nägin ühte vanameest kaabuga mängimas. Too oli eriline donk - kui peaks koos ühe bussi peale sattuma kui keskklinna sõidan siis lööks talle põgenemishaamriga pähe ja varastaks kaabu ära.

Davy
28.09.09, 16:16
Saaks aru kui need nosebleed regularid teeksid Phil'i maha, aga come on :P Phil on meie kõigiga võrreldes pokkerimaailmamastaabis miljon korda rohkem saavutanud. Sama hästi võiks öelda, et Doyle Brunson failiks nosebleed mängudes jubedalt, aga miks keegi teda maha ei tee siis? :D Just a little respect?

edit: Phil Hellmuthit mõtlesin :P


Edgar Savisaar on hea Eestile, sest ta saab valimistel palju hääli...

Mina olen 3h kulutanud, et vaadata, kuidas Hellmuth mängib HU pokkerit vs PBJaxxx(for entertainment purposes), ükski vägi enam siin ilmas ei suuda mind ümber veenda, et hellmuth ei ole donk.

Codecci
28.09.09, 16:23
Seda küll jah :D

Ah ma ei tea ka eks see mu enda arvamus...see jonnimise värk....aga no Helmuth on ikka selle ala eliit...selles osas ei saa sa mulle küll vastu vaielda ma arvan :D

please

ma ei väidagi, et ma parem olen, kui Hellmuth... kindlasti mitte ja need NL50 jutud on liialdused, aga lihtsalt käib pinda kui dongid teda väga heaks mängijaks peavad ja julgevad Ivey ja Hellmuthi nime ühte lausesse kirjutada kõrvuti



Saaks aru kui need nosebleed regularid teeksid Phil'i maha, aga come on :P Phil on meie kõigiga võrreldes pokkerimaailmamastaabis miljon korda rohkem saavutanud. Sama hästi võiks öelda, et Doyle Brunson failiks nosebleed mängudes jubedalt, aga miks keegi teda maha ei tee siis? :D Just a little respect?

edit: Phil Hellmuthit mõtlesin :P

Sest keegi ei väida, et Doyle Brunson on praegusel hetkel maailmas tippmängija. Kui väidaks, siis ma naeraksin. Kunagi on ta vast olnud, hetkel küll no-no.

ja variatsioon, sa oled vist esimene võitev mängija keda ma tean, kes usub, et Hellmuth on hea mängija :P

daljoh
28.09.09, 16:28
Ah sellist jama on raske kommenteerida....me räägime ju 2st erinevast asjast....
laua taga jonnimisest ja mänguoskusest
Iveyl on mänguoskus minu arsust ka maailma eliit kuid ta ka jonnib suht palju
Hellmuth on mängus paras ants + jonnimises on ta maailma eliit

Codecci
28.09.09, 16:29
ok my bad

Ivey ei jonni tho

Dogers
28.09.09, 16:29
ja kogu selle vaidluse point on ? :D

antnx
28.09.09, 16:32
Ma ei tea mulle meeldib A Le Coq sulle meeldib Saku vaidlus.

Ja imho Phil pole üldse mingi whiner, kust te seda võtate?

daljoh
28.09.09, 16:35
ah las jääb jah....

mõttetu teema mille üle vaielda

K2snakas
28.09.09, 16:35
v2hemalt pole igav:)

hotcocacola
28.09.09, 16:42
lolllll mis arutelu :D
hellmuthi jutt on mulle alati meeldinud, küll aga tema mäng on küll veits jama.
suht donk paistab välja :D

kyll aga need braceletid mis ta võitnud on, ilmselgelt see ei saa juhus olla, puhas skill!!!!! Küll aga ajad on praegu teised. Tollal mil tema need võitis, siis sealsetel turniiridel oli kordades vähem mängijaid, kui praegu! Aga müts maha sellegi poolest! :)

Mängu poolest mulle meeldib kõige rohkem obv et Durrr, kuna no, see vend on lihtsalt jumal :D

SamGold
28.09.09, 16:45
Kui Hellmuth'i vastased oskaksid pokkerit mängida siis ta võidaks kõik mängud!

masterpuppet
28.09.09, 16:47
Aga ma ei mõista, miks inimesed nii sillas on, kui keegi täiega ära hitib ning sucoutib. Plääh, see ferguson oli seal video nagu jumal, kelle poole käsi sirutati ka karjuti. Mida fakki nagu? Või ongi see üks suur pokkeritubade vandenõu, et dongid rohkem mängiksid ja suckoudiks, et tunneksid ka jumala tunnet...

daljoh
28.09.09, 16:48
Standard asend Helmuthil
http://www.pokersatellitecenter.com/poker_pro_images/Phil_Hellmuth.jpg

u selline et kas palvetab v närib küüsi et blufiga vahele ei jääks :D

variatsioon
28.09.09, 16:52
Standard asend Helmuthil
http://www.pokersatellitecenter.com/poker_pro_images/Phil_Hellmuth.jpg

u selline et kas palvetab v närib küüsi et blufiga vahele ei jääks :D

vs teisie phili poker face:
http://www.ruthlessreviews.com/wp-content/uploads/2009/08/ivey.png

variatsioon
28.09.09, 16:53
Edgar Savisaar on hea Eestile, sest ta saab valimistel palju hääli...

Mina olen 3h kulutanud, et vaadata, kuidas Hellmuth mängib HU pokkerit vs PBJaxxx(for entertainment purposes), ükski vägi enam siin ilmas ei suuda mind ümber veenda, et hellmuth ei ole donk.

:D
kui juba 3h siis sa tõesti tead kõige paremini kuidas ta mängib.

ma saaks aru kui sa oleks mingi 120h vms kulutanud.. aga 3h:D

Codecci
28.09.09, 16:58
:D
kui juba 3h siis sa tõesti tead kõige paremini kuidas ta mängib.

ma saaks aru kui sa oleks mingi 120h vms kulutanud.. aga 3h:D

mm, isegi 2 minutiga saab juba mingit aimu (fold QQ vs openraise 15bb deep), 3h on juba terve igavik aru saamaks kas poisil midagi kupli all on või mitte

3h Gus Hansenit railides vb jah aru ei saa, miks teda high stakes fishiks kutsutakse, sest edge teistel tema üle obv väike, aga kui tegemist ikka solid fishiga siis 3h on overkill

variatsioon
28.09.09, 17:01
mm, isegi 2 minutiga saab juba mingit aimu (fold QQ vs openraise 15bb deep), 3h on juba terve igavik aru saamaks kas poisil midagi kupli all on või mitte

3h Gus Hansenit railides vb jah aru ei saa, miks teda high stakes fishiks kutsutakse, sest edge teistel tema üle obv väike, aga kui tegemist ikka solid fishiga siis 3h on overkill

3h jõuad täpselt need videod ära vaadata kust ta on teinud bad played.

Rigged
28.09.09, 17:30
Vaadake neid playsid ka kus ta teeb super laydowne ja super reade, neid on kõvasti rohkem kui 3h. Ei ole tal viga midagi, lives ownib meid kõiki siiski .

EestiMats
28.09.09, 17:39
150 FPP vaja saada kuu lõpuks, aga aega napib.
Kas need 40$ etc boonused kestavad 31. septembrini ?

variatsioon
28.09.09, 17:46
150 FPP vaja saada kuu lõpuks, aga aega napib.
Kas need 40$ etc boonused kestavad 31. septembrini ?


30. septembrini

EestiMats
28.09.09, 17:59
30. septembrini

Selge pilt, tänud !
Läheb tiba kiireks siis : / , Megan Fox tahab täna , et ma vaataks tema filmi Transformers 2-te High Detailis.
Homme ka koolist koju, insta autokooli, 8-9 koju, huiii jõuangi grindida ju :'(

Madis Very
28.09.09, 19:14
PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB ($106.10)
BB ($101.50)
UTG ($110.55)
MP ($51.50)
CO ($239.20)
Hero (Button) ($47.80)

Preflop: Hero is Button with 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
1 fold, MP bets $3, 1 fold, Hero calls $3, 1 fold, BB raises to $16, 1 fold, Hero raises to $47.80 (All-In), BB calls $31.80

Flop: ($99.10) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

Turn: ($99.10) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($99.10) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $99.10 | Rake: $3

Results below:
Hero had 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (three of a kind, fives).
BB had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Queens and fives).
Outcome: Hero won $96.10





Kas keegi aitaks nüüd VÕIDUD välja kanda ?
50.78 vs 500eek sebi või hanza

aitäh vsiule nüüd ma saan kõhu täis ja meele rõõmsaks !!!!!! JEEEEEEEEEEE VSIU RUULIB JA VOLGA RUULIB KA TEGELT JEE !!!!!

:heart: :heart: :spade: :spade: :spade: :diamond: :club:


what, mingi uus diadema vms ?

K2snakas
28.09.09, 20:52
WTF ???

http://www.youtube.com/watch?v=2x0_22LFf9g

hotcocacola
28.09.09, 21:52
WTF ???

http://www.youtube.com/watch?v=2x0_22LFf9g



lol , see on jah vana video :D, kunagi käis meediast ka läbi
no ma ei saa aru :D, liiga ebareaalne ;D

K2snakas
28.09.09, 21:53
heh:D
minu jaoks uus:D
aga väga haige kyll kuidas sellised kohtunikud üldse olla saavad:D

Dogers
28.09.09, 22:02
Krt, jama et leitsi pole enam foorumis, aga mõni autopede ehk veel siin. :D

Pmst, autol esisilla kokkujooks paigast ära, kas keegi teab tartus mõnda head ja võimalikult odavat kohta, kus see paika panna?

obv, kellel leits msnis võib küsida :D

runnar
28.09.09, 22:12
# 28 minutes ago | Posted by snoopy1239
Magician Makes Poker Brat Disappear

As the tables were dispersing for the break, we couldn't help but notice Antonio Esfandiari and Phil Hellmuth trash-talking each other. A quick glance at the felt revealed Hellmuth had been eliminated on the final hand prior to the break.

After conferring with The Magician, he revealed that he'd raised with {Q-?}{J-?}, bet 3,600 on a {Q-?}{10-?}{8-?} flop, checked the {10-?} turn and pushed the {10-?} river, Hellmuth check-calling him down with what we are led to be believe was an eight.

Hellmuth, clearly not taking his exit in good spirit, was critical of Esfandari, leading his assassin to suggest a heads-up match for high stakes. Hellmuth didn't officially respond to the request, and simply stormed off, mumbling profanities under his breath and complaining to anyone who would listen.

"I still love you, Phil" shouted Esfandiari, to little effect.

Provoker
28.09.09, 22:43
Krt, jama et leitsi pole enam foorumis, aga mõni autopede ehk veel siin. :D

Pmst, autol esisilla kokkujooks paigast ära, kas keegi teab tartus mõnda head ja võimalikult odavat kohta, kus see paika panna?

obv, kellel leits msnis võib küsida :D


Kindel ei ole kas seal tehakse, aga soodsad hinnad peaks Turu Autos olema. Vana tirsi vastas peaaegu.

ranka
28.09.09, 23:08
[Observer]rullnokk> go Wismari

variatsioon
28.09.09, 23:27
väga hea mahl:
http://www.elinchina.com/images/200907/1248147332709162012.jpg

dimes premium mixed fruit juice

blazkuh
28.09.09, 23:59
Head ööd.

vapsik
29.09.09, 01:35
Esimene finaallaud starsi suurematel turnadel. Lõpus olin juba kohutavalt väsinud ning tegin metsikult vigu ka, hea et finaallaudki ära tuli

Dear metsapull,

You finished the tournament in 9th place. A USD 470.97 award has been
credited to your Real Money account.

Lõpp vist oli väheke kärsitu, aga vana oli päris mõngua ramminud alates sellest kui 2 lauda alles oli:

***** Hand History for Game 33401507816 ***** (Poker Stars)
Tourney Hand NL Texas Hold'em - Tuesday, September 29, 01:29:15 ET 2009
Table 199550391 62 (Real Money)
Seat 8 is the button
Seat 1: metsapull ( $274848.00 USD )
Seat 2: Memo67 ( $399995.00 USD )
Seat 3: Frosch33 ( $327740.00 USD )
Seat 4: kregme ( $461345.00 USD )
Seat 5: xAviatorx ( $501524.00 USD )
Seat 6: rum187 ( $984109.00 USD )
Seat 7: marciagp ( $1004533.00 USD )
Seat 8: Xarush ( $358266.00 USD )
Seat 9: TheFishPiper ( $733640.00 USD )
metsapull posts ante of [$1200.00 USD].
Memo67 posts ante of [$1200.00 USD].
Frosch33 posts ante of [$1200.00 USD].
kregme posts ante of [$1200.00 USD].
xAviatorx posts ante of [$1200.00 USD].
rum187 posts ante of [$1200.00 USD].
marciagp posts ante of [$1200.00 USD].
Xarush posts ante of [$1200.00 USD].
TheFishPiper posts ante of [$1200.00 USD].
TheFishPiper posts small blind [$6000.00 USD].
metsapull posts big blind [$12000.00 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to metsapull [ 6c As ]
Memo67 folds
Frosch33 folds
kregme folds
xAviatorx folds
rum187 folds
marciagp raises [$36000.00 USD]
Xarush folds
TheFishPiper folds
metsapull raises [$261648.00 USD]
marciagp calls [$237648.00 USD]
** Dealing Flop ** [ Qs, Qc, 7h ]
** Dealing Turn ** [ 9s ]
** Dealing River ** [ Jc ]
metsapull shows [6c, As ]
marciagp shows [Kd, Ad ]
marciagp wins $564096.00 USD from main pot

lenC
29.09.09, 02:02
Esimene finaallaud starsi suurematel turnadel. Lõpus olin juba kohutavalt väsinud ning tegin metsikult vigu ka, hea et finaallaudki ära tuli

Dear metsapull,

You finished the tournament in 9th place. A USD 470.97 award has been
credited to your Real Money account.

Lõpp vist oli väheke kärsitu, aga vana oli päris mõngua ramminud alates sellest kui 2 lauda alles oli:

***** Hand History for Game 33401507816 ***** (Poker Stars)
Tourney Hand NL Texas Hold'em - Tuesday, September 29, 01:29:15 ET 2009
Table 199550391 62 (Real Money)
Seat 8 is the button
Seat 1: metsapull ( $274848.00 USD )
Seat 2: Memo67 ( $399995.00 USD )
Seat 3: Frosch33 ( $327740.00 USD )
Seat 4: kregme ( $461345.00 USD )
Seat 5: xAviatorx ( $501524.00 USD )
Seat 6: rum187 ( $984109.00 USD )
Seat 7: marciagp ( $1004533.00 USD )
Seat 8: Xarush ( $358266.00 USD )
Seat 9: TheFishPiper ( $733640.00 USD )
metsapull posts ante of [$1200.00 USD].
Memo67 posts ante of [$1200.00 USD].
Frosch33 posts ante of [$1200.00 USD].
kregme posts ante of [$1200.00 USD].
xAviatorx posts ante of [$1200.00 USD].
rum187 posts ante of [$1200.00 USD].
marciagp posts ante of [$1200.00 USD].
Xarush posts ante of [$1200.00 USD].
TheFishPiper posts ante of [$1200.00 USD].
TheFishPiper posts small blind [$6000.00 USD].
metsapull posts big blind [$12000.00 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to metsapull [ 6c As ]
Memo67 folds
Frosch33 folds
kregme folds
xAviatorx folds
rum187 folds
marciagp raises [$36000.00 USD]
Xarush folds
TheFishPiper folds
metsapull raises [$261648.00 USD]
marciagp calls [$237648.00 USD]
** Dealing Flop ** [ Qs, Qc, 7h ]
** Dealing Turn ** [ 9s ]
** Dealing River ** [ Jc ]
metsapull shows [6c, As ]
marciagp shows [Kd, Ad ]
marciagp wins $564096.00 USD from main pot




Kuna mul endal hetkel turniirimängu suurim leak on finaallaua mäng ja olen viimasel ajal püüdnud seda lappida, siis võin lohutuseks öelda, et Starsi hiigelfieldidega turniirides on parem saada 9 turniiri simulatsioonil kohad 1,2,3,4,5,6,7,8,9 kui 4,4,4,4,4,4,4,4,4. Väiksemates fieldides(alla 1k nt) võib keskmine finaalaua võit olla sama või isegi veidi kehvem kui 4. koha summa.

Käest endast: Veits kahtlane, nimelt A6o ei mängi minu meelest piisavalt hästi ta callingrange'i vastu, siit võid mingi pildi saada(kuna vastane tundub agrom sinu kirjelduse põhjal, siis annan talle üsna loose'i calling range'i):


equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 73.336% 72.25% 01.09% 1068885732 16064646.00 { 77+, AJs+, AQo+ }
Hand 1: 26.664% 25.58% 01.09% 378415632 16064646.00 { A6o }

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 63.805% 63.50% 00.31% 334877912 1620648.00 { 77+, AJs+, AQo+ }
Hand 1: 36.195% 35.89% 00.31% 189270424 1620648.00 { JTs }

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 66.999% 66.68% 00.32% 575413776 2785338.00 { 77+, AJs+, AQo+ }
Hand 1: 33.001% 32.68% 00.32% 282016764 2785338.00 { 33 }

vapsik
29.09.09, 02:32
Aitäh LenC, et viitsisid seletada.

vapsik
29.09.09, 02:34
Kas kellelgi foorumi liikmetest on selline MSNi aadress nagu: viirus911@h...

Ma igaks juhuks lükkasin kutse tagasi, parem karta kui kahetseda :P

QKulgur
29.09.09, 02:34
Krt, jama et leitsi pole enam foorumis, aga mõni autopede ehk veel siin. :D

Pmst, autol esisilla kokkujooks paigast ära, kas keegi teab tartus mõnda head ja võimalikult odavat kohta, kus see paika panna?

obv, kellel leits msnis võib küsida :D


kahe raudtee vahel mingi vanamees teeb ilma laserita mingi oma nippidega 250 või 300 tahtis vist, aga kui laseriga tahad siis ikka kuhugi carstop vms ronida vaja

kilu6
29.09.09, 03:32
Kuidas solid regi vastu mängitakse ($119 SNG) -- ravic siis reg

btw kuidas avist saab liikuvat jpg?

http://www.upload.ee/files/207635/TiltYourMommy.avi.html

Ghost0
29.09.09, 03:43
Kas kellelgi foorumi liikmetest on selline MSNi aadress nagu: viirus911@h...

Ma igaks juhuks lükkasin kutse tagasi, parem karta kui kahetseda :P


Kasuta googlet ja saad veits targemaks ;) Selle järgi ei oska öelda ,kas tal siin kasutaja on ,aga pokernewsis ja pokerclubis on.

Anyway, mis siin ikka karta on ,ega puhtalt lisamise ja rääkimisega viirust tulla ei saa juu ::)

vapsik
29.09.09, 03:56
Kasuta googlet ja saad veits targemaks ;) Selle järgi ei oska öelda ,kas tal siin kasutaja on ,aga pokernewsis ja pokerclubis on.

Anyway, mis siin ikka karta on ,ega puhtalt lisamise ja rääkimisega viirust tulla ei saa juu ::)


Äh-pähh

K2snakas
29.09.09, 07:09
fakk j2lle magada ei n2e :-\

hotcocacola
29.09.09, 10:12
Kas kellelgi foorumi liikmetest on selline MSNi aadress nagu: viirus911@h...

Ma igaks juhuks lükkasin kutse tagasi, parem karta kui kahetseda :P



lol, ta mingi lisas mind ka ja hakkas nuruma, et tahab minuga buddytransat teha, et ta ei saa süüa bla bla, insta blokk peale. sellist paska ma ei viici kuulata :D

Rigged
29.09.09, 10:13
Lol coca nägin Sind eile kaupsis...liftiga tsillisid

Rage
29.09.09, 10:14
lol, ta mingi lisas mind ka ja hakkas nuruma, et tahab minuga buddytransat teha, et ta ei saa süüa bla bla, insta blokk peale. sellist paska ma ei viici kuulata :D
mhm.. keegi utvcenter mul siin foorumi PMis käis peale, et ma teeksin Starsi buddy transferi, et ta kannab panka üle.. aga nohh.. mul tol hetkel pold PSis enivei accounti ja tundmatute nimedega enivei ei tegele..

Madis Very
29.09.09, 11:04
lol, ta mingi lisas mind ka ja hakkas nuruma, et tahab minuga buddytransat teha, et ta ei saa süüa bla bla, insta blokk peale. sellist paska ma ei viici kuulata :D


Lol, lisas mindki

http://my.pokernews.com/ironic_76/photos-show/14284/ - ICOOP haha

hotcocacola
29.09.09, 11:54
Lol coca nägin Sind eile kaupsis...liftiga tsillisid


Eee....liftiga? Nope. Käisin korra kaupsis küll, aga sõitsin eskalaatoriga :D


btw, http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=348307


LLLLLLLLLLLLOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

andu_andu
29.09.09, 11:55
ROFL

raha ikka ei saanud ju kui ära tappis ev- imo

hotcocacola
29.09.09, 11:58
http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/indialane-mangis-pokkeris-oma-tutre-maha.d?id=25890077


MIDA VITTU ;D inimesed, mis teil viga on :D

Rigged
29.09.09, 12:11
Eee....liftiga? Nope. Käisin korra kaupsis küll, aga sõitsin eskalaatoriga :D


btw, http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=348307


LLLLLLLLLLLLOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Kes see siis eesti keelt oskab

jrgn hell
29.09.09, 12:59
a, mis ma tahtsin tyrapea Hellmuthi sellest entrancei kohta lisada:

et kuidas tema seda ise nägi.

Re: Hellmuth entrance fail
Quote:
phil_hellmuth:As Caesar I rode streets of London 12 blocks in chariot w/ 2 white horses, in traffic w/ red dbl deck bus's, blck txis + 10,000's of people!
from hellmuths twitter account. Looks like he saw it differently than everybody else

andu_andu
29.09.09, 13:07
a, mis ma tahtsin tyrapea Hellmuthi sellest entrancei kohta lisada:

et kuidas tema seda ise nägi.

Re: Hellmuth entrance fail
Quote:
phil_hellmuth:As Caesar I rode streets of London 12 blocks in chariot w/ 2 white horses, in traffic w/ red dbl deck bus's, blck txis + 10,000's of people!
from hellmuths twitter account. Looks like he saw it differently than everybody else


Phil can dodge bullets baby

hotcocacola
29.09.09, 13:18
http://www.youtube.com/watch?v=GVqCOhYGRL0

jrgn hell
29.09.09, 13:40
http://www.youtube.com/watch?v=eCTbDekV6zw

pastilaa
29.09.09, 14:29
Käeradar töötab.

http://www.youtube.com/watch?v=rrTLj7JlYyg
http://www.youtube.com/watch?v=S8stlV2_TwY
http://www.youtube.com/watch?v=WpiGCdu4Vao

taipupole
29.09.09, 14:50
Kuidas saab teada, kelle twittereid Eestis kõige enam jälgitakse?

nikitheone
29.09.09, 14:54
ega kellegil järgmise nädala lõpul pole plaanis minna reisile? mingi egiptus või muu soe maa?

blazkuh
29.09.09, 14:55
ega kellegil järgmise nädala lõpul pole plaanis minna reisile? mingi egiptus või muu soe maa?


Kuu aja pärast minek alles :) Sul hakkas Eestis külm? :D

nikitheone
29.09.09, 15:11
nädal aega juba nohu. peab ära saama kuidagi.
ja räigelt külm on!!!

antnx
29.09.09, 15:13
Wow!

Sick!

http://www.elu24.ee/?id=169317

Sick!

Wow!

jrgn hell
29.09.09, 15:15
tal on selles suhtes jama toode, et sisemisi uuringuid ta pärast ei tee nagu. Võib midagi ravimist väärt märkamata jääda



edit:

ja irw, Zigmundi chati thread NVG-s 2+2s on ülihea ikka

http://img148.imageshack.us/img148/2227/zig.jpg

Kris
29.09.09, 15:24
pmst, eile oli AA vs AA vs KK, mul olid kunnid ofc

kvaliteet
29.09.09, 15:43
Käeradar töötab.

http://www.youtube.com/watch?v=rrTLj7JlYyg
http://www.youtube.com/watch?v=S8stlV2_TwY
http://www.youtube.com/watch?v=WpiGCdu4Vao



http://i217.photobucket.com/albums/cc121/callandcry/vlcsnap-139087copy.png

pastilaa
29.09.09, 15:45
lol - radar katki

daljoh
29.09.09, 15:48
http://i34.tinypic.com/24o93c7.jpg

hõuli 5 päeva 5 tundi ja 5 minutit :D

silku108
29.09.09, 16:20
Total time logged in: 14 days, 14 hours and 9 minutes.

poste aint kuidagi vähe kogu selle aja kohta :-X

antnx
29.09.09, 16:30
19 days, 21 hours and 51 minutes.

Rage
29.09.09, 16:32
33d+

blazkuh
29.09.09, 16:44
Total time logged in: 12 days, 1 hours and 38 minutes.

daljoh
29.09.09, 16:47
:D
numbrite ilu puudub :D

ranka
29.09.09, 17:19
Foorumis veedetud aeg 58 päev(a), 13 tund(i) ja 41 minut(it).

EDIT: aga ownib lenC oma 69 päevaga. Wow, sexy :)

http://www.youtube.com/watch?v=M5rzLS8d8Ck

Uniquest
29.09.09, 17:37
Panen siia ka üles:

http://www.tartupostimees.ee/?id=169214

Vana klassivend mul. Nendeni, kes Orkutis liiguvad, on see uudis ka jõudnud tõenäoliselt. Kes teab, on näinud või kuulnud, võiks kuulutuses antud numbril ühendust võtta.

ranka
29.09.09, 17:44
Kust sellist mantlit saaks? :)

http://www.1st-art-gallery.com/thumbnail/186027/1/Portrait-Of-A-Man-In-A-Fur-Coat,-C.1566.jpg

andu_andu
29.09.09, 17:54
Panen siia ka üles:

http://www.tartupostimees.ee/?id=169214

Vana klassivend mul. Nendeni, kes Orkutis liiguvad, on see uudis ka jõudnud tõenäoliselt. Kes teab, on näinud või kuulnud, võiks kuulutuses antud numbril ühendust võtta.


orkutis on kümneid teateid tulnud selle kohta. Müstiline värk, loodan, et tuleb välja ikka elusa ja tervena. PS vana ta on ?

Dogers
29.09.09, 18:00
Jeap, väga freaky, ise tatsan pmst ka öösiti samal marsruudil krooks - ct - yamyam - koju :/

vanuse kohta, et kui rebaste pidu siis vist ilmselt mingi 19-20 ?

ranka
29.09.09, 18:05
Mis asi on BANK STATEMENT?

EDIT: Pangakonto väljavõte???

daljoh
29.09.09, 18:18
Mis asi on BANK STATEMENT?

EDIT: Pangakonto väljavõte???


jajah aga see võib olla ka kinnitus panga poolt....moneybookers nt tahtis mult saada kui saatsin alguses väljavõtte siis ei piisanud ja taheti saada templiga ja allkirjastatud teksti et oman kontot seal pangas ning et neil on sama elukoht mis ma MBsse andsin

nummar
29.09.09, 18:22
http://www.pokerhand.org/?4739182
peab meeldima :D

Uniquest
29.09.09, 18:45
orkutis on kümneid teateid tulnud selle kohta. Müstiline värk, loodan, et tuleb välja ikka elusa ja tervena. PS vana ta on ?

Ta on 21, kui ma ei eksi. Lõpetas minuga samal ajal ja ma alustasin 3. aastat.

K2snakas
29.09.09, 18:46
http://www.pokerhand.org/?4739182
peab meeldima :D

mis seal meeldivat?:D

leho57
29.09.09, 19:16
http://www.empireonline.com/crypticcanvas/
palju saate?

mitmed tunnid jebimist ja tegin läbi 8)

andu_andu
29.09.09, 19:27
Ref-MartinO.: why do you raise every hand ?
ChuckNorrisQ: get good cards
Dealer: Game #33427239895: Ref-MartinO. wins pot (120)
Ref-MartinO.: 75 ?
ChuckNorrisQ: good enough for me :P
Dealer: Game #33427247366: Ref-MartinO. wins pot (240)
Ref-MartinO.: oke
Ref-MartinO.: lol....

Potsataja
29.09.09, 20:21
Mängu poolest mulle meeldib kõige rohkem obv et Durrr, kuna no, see vend on lihtsalt jumal :D


"Ma ei kannata, kuidas durrrr lihtsalt võidab kõikidelt teistelt kaladelt kogu raha," ütles Schwartz. "Ma ei pane pahaks, kui Patrik [Antonius] ja [Phil] Ivey võidavad. Aga durrrr'i ei suuda ma taluda. Ma ei või näha durrrr'i nägu, kuulda durrrr'i häält ja vaadata durrrr'i silmi. Ma ei taha temast üldse midagi kuulda." :P

kollane
29.09.09, 20:22
Kust sellist mantlit saaks? :)

http://www.1st-art-gallery.com/thumbnail/186027/1/Portrait-Of-A-Man-In-A-Fur-Coat,-C.1566.jpg



mine varasta kuskilt ;D

variatsioon
29.09.09, 21:37
http://www.empireonline.com/crypticcanvas/
palju saate?

mitmed tunnid jebimist ja tegin läbi 8)

eriti kaua ei viitsinud jamada aga pooled sain kätte.

kivisaba
29.09.09, 21:45
meh ma sain kolm :D antke nimekirigi ette saaks need leida mida näinudki oleks
Edit 4

K2snakas
29.09.09, 22:00
keegi teab kus netis barcelona vs dynamo mängu üle n2itab?

variatsioon
29.09.09, 22:07
meh ma sain kolm :D antke nimekirigi ette saaks need leida mida näinudki oleks
Edit 4

nimekiri:
SPOILER!!!!!!!!!!1. Brick
2. Iris
3. Snakes on a plane
4. Moulin Rouge
5. Pulp Fiction
6. Children of Men
7. Trainspotting
8. Milk
9. Chocolat
10. The thin red line
11. Walk the line
12. An interview with the vampire
13. Attack of the clones
14. Traffic
15. 300
16. Enter the dragon
17. The pianist
18. Swimming with sharks
19. Ice age
20. Crash
21. Signs
22. The two towers
23. The last king of Scotland
24. The Fisher king
25. The English Patient
26. The Dark Knight
27. Iron man
28. Anchor man
29. Pi
30. The Matrix
31. Stardust
32. Saw
33. Happy Feet
34. Cloverfield
35. Bolt
36. Flags of our Fathers
37. The Diving Bell and the Butterfly
38. Zodiac
39. Liar Liar
40. Million Dollar baby
41. Scream
42. Monsters inc
43. No Country for Old Men
44. The Green Mile
45. The Crow
46. Hook
47. Gladiator
48. Pirates of the Caribbean
49. Eagle Eye
50. Little Children

masendav.. sisestasin täpselt 50 nime aga score on 49/50.
lifetilt

jrgn hell
29.09.09, 23:00
kusjuures ma tahstin sarnast jääkaru nahast mantlit, aga sellist kasutatud, et üksi karu minu pärast ei sureks. Ja isegi krdi ebays pole jääkaru mantlit. Vat see oleks soe

QKulgur
29.09.09, 23:22
http://www.elu24.ee/?id=168972

andu_andu
29.09.09, 23:56
http://www.elu24.ee/?id=168972


http://i104.photobucket.com/albums/m174/kleggnutt/roflcopter-2.gif

hotcocacola
30.09.09, 00:55
http://www.elu24.ee/?id=168972


vot see on alles riverdamine ;D ;D ;D

kollane
30.09.09, 01:21
Only 3k?

I have 4,5k at the moment and I do not plan to move up.


vapsik tõsiselt w ? ??? ??? ??? :o
;D

vapsik
30.09.09, 01:26
vapsik tõsiselt w ? ??? ??? ??? :o
;D



Enam-vähem jah. Oktoobri alguses lasen küll NL-25s, kui saan hästi minema, siis ehk proovin ka NL-50 jälle.

Kuu lõpp on suht jama olnud ning suurem usk oma mängu hetkel puudub. Arvatatavasti unreal heater lihtsalt läbi ja selline tavaline jooks on kohale jõudnud.

K2snakas
30.09.09, 07:31
rofl nüüd tean mina kh kust need andu-andu rinnad tulid:D
http://img25.imageshack.us/img25/4176/rolfp.jpg

LuuK
30.09.09, 09:07
Pildil on Rolf P ?

vsiu100
30.09.09, 09:34
http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=15282&parent_id=10468


live turniiride "rake" tõuseb 10%-lt 13%-le?
saan ma õietu aru?

RudiTurbo
30.09.09, 09:43
Kui istun 1 orbiidiks cashi, saan tasuta teed juua ja baguetti näxida?

Sain ma õieti aru? :D

vsiu100
30.09.09, 09:48
Kui istun 1 orbiidiks cashi, saan tasuta teed juua ja baguetti näxida?

Sain ma õieti aru? :D


yep. istud maha. blinde ei maksa. tellid, sööd, korjad raha peale söömist laualt ja kergitad kaabut :D

ESTPatrick
30.09.09, 10:06
Kui istun 1 orbiidiks cashi, saan tasuta teed juua ja baguetti näxida?

Sain ma õieti aru? :D


puhas kasum

Rigged
30.09.09, 10:11
Ma just mõtlesin sama :C

hotcocacola
30.09.09, 11:11
kõht täis, sitout ja paned kodupoole ajama :D

kivisaba
30.09.09, 13:09
krt kahju et ma 21 ei ole saaks lümpsis tasuta süüa :(

Rigged
30.09.09, 13:19
Traa kõht nii tühi...... 20 minta veel :-[

Rage
30.09.09, 13:42
inimestel on ikka vaba aega liiga palju...

http://www.pokerlistings.com/blog/play-online-poker-with-your-rock-band-guitar

Kris
30.09.09, 13:46
irw eriti nuts

daljoh
30.09.09, 14:49
http://www.youtube.com/watch?v=7_mol6B9z00

krt kaasahaarav :D

bounce
30.09.09, 15:22
http://www.youtube.com/watch?v=3_uBLNQMXJM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=jsKylQHmWAo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=qUK-7ZIuhHA&feature=related

ziggy soome hirmufaktoris.

variatsioon
30.09.09, 15:31
kas ta võitis?

Kris
30.09.09, 16:09
http://www.youtube.com/watch?v=YRQz74aho0c&feature=PlayList&p=46C6174BF1B5277D

leho57
30.09.09, 16:19
kel närvi jätkub et lõpuni vaadata :D
http://www.youtube.com/watch?v=VNOxn-paCHs&feature=fvw

K2snakas
30.09.09, 16:31
see peaks siin teemas kuskil olema:)

variatsioon
30.09.09, 16:32
kas unibetis datemineda saab?
kas PT3 ikka töötab seal?

Madis Very
30.09.09, 17:38
Hetkel PTil mingid HUDi kuvamis probleemid Microgaminguga...

taasver
30.09.09, 18:23
Aga datamineda muidu saab küll

leho57
30.09.09, 18:49
wsop 2009 ME ep20 on viies osas. neljandat lihtsalt pole
edit: alles uploadib juutuubi...

KeRRRt
30.09.09, 18:59
http://www.youtube.com/watch?v=oTcuPTtqkCA&feature=related

sick

leho57
30.09.09, 19:13
http://www.youtube.com/watch?v=oTcuPTtqkCA&feature=related

sick


ha jumala kõvv laul ju

timukasr
30.09.09, 19:26
inimestel on ikka vaba aega liiga palju...

http://www.pokerlistings.com/blog/play-online-poker-with-your-rock-band-guitar


Kusjuures olen ise ka selle peale mõelnud.

Timpz
30.09.09, 19:42
http://www.tarbija24.ee/?id=169686

weird

nikitheone
30.09.09, 19:45
miks weird? loogiline ju.
kui teed mitut asja korraga, siis teed seda tõenäolisemalt sitemini, kui siis, kui teeksid sama asja korda mööda. Aeg - see on juba teine asi.

jrgn hell
30.09.09, 19:51
perfect hit ikka.
A arvasin, et tal 3 käes, et turnis tanki läks. panin linnukese ka, et instacheck oleks järgi, sest no low board ja kindlasti oma setti, sitta maja raiseb, aga õnneks riverdas endale riverisse veel hullema pirni.


Full Tilt Poker $5 + $0.25 Heads Up Pot Limit Omaha Hi/Lo Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 305536 (http://www.thehandconverter.com/hands/305536)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_phpbb) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

v3rtigoIL (BB): t1630 M = 54.33
Hero (BTN/SB): t1370 M = 45.67

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with Thttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif Jhttp://static.deucescracked.com/images/heart.gif 2http://static.deucescracked.com/images/club.gif Thttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif
Hero raises to t40, v3rtigoIL calls t20

Flop: (t80) Thttp://static.deucescracked.com/images/club.gif 3http://static.deucescracked.com/images/spade.gif Jhttp://static.deucescracked.com/images/club.gif (2 players)
v3rtigoIL checks, Hero bets t80, v3rtigoIL calls t80

Turn: (t240) 3http://static.deucescracked.com/images/diamond.gif (2 players)
v3rtigoIL checks, Hero checks

River: (t240) 5http://static.deucescracked.com/images/spade.gif (2 players)
v3rtigoIL bets t120, Hero raises to t500, v3rtigoIL raises to t1510 all in, Hero calls t750 all in

Final Pot: t2740
v3rtigoIL shows 5http://static.deucescracked.com/images/club.gif 5http://static.deucescracked.com/images/heart.gif Qhttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif Jhttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif (HI: a full house, Fives full of Threes)
Hero shows Thttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif Jhttp://static.deucescracked.com/images/heart.gif 2http://static.deucescracked.com/images/club.gif Thttp://static.deucescracked.com/images/diamond.gif (HI: a full house, Tens full of Threes)
Hero wins t2740

leho57
30.09.09, 20:01
miks weird? loogiline ju.
kui teed mitut asja korraga, siis teed seda tõenäolisemalt sitemini, kui siis, kui teeksid sama asja korda mööda. Aeg - see on juba teine asi.

seda küll. aga IQ'd kümnendiku allapoole tõmmata... ma ei usu lihtsalt :D

timukasr
30.09.09, 20:09
Järsku kümnendik IQd on tol hetkel madalam.

taasver
30.09.09, 20:11
kohe meenus multitaskinguga see mäng jälle http://www.notdoppler.com/multitask.php
uus rekord 192 :D
E: järgmine uus rekord http://www.upload.ee/image/209390/09-30-2009_20-38-30_PM.jpg

sineep
30.09.09, 20:15
et kui homme tartus cashi huvilisi siis pm

Madis Very
30.09.09, 20:25
http://www.tarbija24.ee/?id=169686

weird


Lol mõtlesin seda päeval copida aga siis mõtlesin, et see nii obv...

Ilusatest numbritest rääkides lasen hetkel MTTd mille ID 110101111

ranka
01.10.09, 01:03
Jätkame seal: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2376.0.html