PDA

View Full Version : lenC coachimas Aristotepit



lenC
06.11.08, 21:55
Nagu teate, otsisin endale nanolimiitides õpilast. Otsustasin, et kajastan meie tegemisi ka siin. Esmalt palusin tal saata oma statte, et saaks nende põhjal suuremad vead ära öelda. Võtke arvesse, et tegu on 6-maxiga, mitte full ringiga. Ma ei hakka üldse mingeid võrdlusi kuskil tegema, sest full ringi kohta on materjali ja prosid siin küllaga :)

Samplid:
Viimased 2 kuud: 33,5k
Viimased 7 päeva: 4,5k

Vaatasin, et selles ajavahemikus on suur areng toimunud ja teod nagu openlimpimine jms on õnneks unustatud. Seega keskendun rohkem 4,5k samplile.

VPIP=15.9(UTG=11,3; MP=13,1; CO=14,2 BTN=25,4)
Siin tundub, et esimesed positsioonid on täiesti normaalselt tightid, MP-lt võib protsendi-kaks juurde käristada, aga see pole nii vajalik. Põhilist probleemi ma näen CO positsioonil. Ei tea, kas kardab limpijaid isoleeida või kardab, et BTN saab liiga suure positsioonilise eelise, kui peaks callima. Igatahes võiks määrata open-raise range'ks 22+,A2s+,K9s+,Q9s+,J8s+,T8s+,97s+,87s,76s,65s,A9o+ ,KTo+,QTo+,JTo. See range on 24,6%, võrreldes tema senise mänguga, tegin meelega tema kohta natuke loose'i range'i, et harjutada seda, et CO on hiline positsioon.
See kehtib siis, kui on mängijani folditud. Mõned nõrgemad käed võib välja jätta, kui:
* On kehvad limpijad (nt short-stackid).
* On agressiivne BTN, kes 3-betib BTN-lt palju (7+%)
* On agressiivsed blindid.
* BTN või blindid on shortstackid.
Ehk siis kehvemate käega ise hinnata ja mõelda.

PFR=11,6(UTG=10,9; MP=11,7; CO=11,3; BTN=18,8)
Siin on probleem lihtne - BTN-lt callimise asemel on vaja hakata rohkem 3-bette tegema. Ette rutates vaatasin, et 3-bet stat on 1,2%, mis on piinlikult madal(QQ+). Kui keegi ei tea, mis on 3-bet, siis see on re-raisemine. Ehk UTG ja MP foldivad, CO paneb 4xbb ja Hero BTN-lt 3-betib 14xbb.

WTSD%=20,9 W$SD=62% - Siit saab välja lugeda, et tegu on postflop liiga kergelt foldiva mängijaga. Seega võib eeldada, et Hero kaotab üsna(liiga) palju "non-showdown pottides." Seda ei oskaksi kohe parandada, konreetsete käte ajal saan öelda.

AF=2.21(Flop=2.42; Turn=1.85; River=2.11) - Liiga vähe bette ja raise'e ma pakun, WTSD ja W$SD ütlevad, et liiga kergekäeliselt ei tohiks mängija callida. Turnil number näitab, et doublebarreleid jääb väheks. Mina näen seda üldist numbrit kasvamas vähemalt 3-ni "minu ajal" :D

W$WSF=36.7 - Sama, mis eelmine. 40+ lähme jahtima.

Flop cbet %=71,7% - Kõrge poole peal, aga siiski normaalsuse piires.

Steal from SB=46,4% - Minu hinnangul way liiga kõrge. SB- oled ikkagi OOP ja kui sinuni folditud, siis tuleks tõsta umbes 20% kätest tundmatu vastu. Selle sampli enim kaotab positsioon on SB(mitte BB!), ma kardan, et just selle pärast.

Ülejäänud asjad olid kombes ja tundub, et mingi vundament on olemas.

Järgmise asjana tuleb 6.11.2008 sessioonide läbivaatamine. Kui jõuan, siis teen homseks. Seniks nägešš ja pange mulle respekti juurde.

ranka
06.11.08, 22:04
Aga vähemalt üldine olukord tundub solid. Parem, kui miskit 29/5/0.6 tüüpi välja koolitada :)

Ja said minult ka ühe respekt punga :)

Aristotep
06.11.08, 22:05
Mina andsin ka retsepti ja luban olla usin õpilane :P

Timpz
06.11.08, 22:09
Mina andsin ka retsepti ja luban olla usin õpilane :P



retsepti ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Codecci
06.11.08, 22:13
but how much did he lose

lenC
06.11.08, 22:15
but how much did he lose

+6BI nende 4,5k käega, ma räägin, ma ei tee sitast saia, teen saiast Statoili võileiva.

Tigrano
06.11.08, 22:15
Väga hea, loodan, et Aristotepi areng saab olema silmaga märgatav. Kindlasti sessioonide läbivaatamine annab väga palju.

Edu lenC ja aristotep,

Tigrano

marguzz22
10.11.08, 10:03
krt ma vaatasin, et mul ka see went to showdown kõver on mjaau alla jooksnud ja nonshowdown winnigs on kõva....

Lutzky
10.11.08, 18:19
Yes, lõpuks 6maxi kohta ka inffi.

Siia võiks kunagi panna ka kõik käe rangeid jne. Mingi couching video vms.


Edu,
L.

lenC
11.11.08, 17:16
Tegin video vaadates Aristotepi ühe päeva 20 suurimat võidetud ja 20 suurimat kaotatud potti läbi. Kuna tegin veidi kahtlase programmiga, siis on pildikvaliteet kehv. Järgmised videod peaksid tulema oluliselt parema kvaliteediga.

Kuna ise enne pole sarnaseid asju palju teinud, siis on mõtteprotsessi vokaali saatmine natuke puudulik :)

Asub http://www.klamber.ee/guest/, sealt valida "40hands", rar fail on 15MB, peale extractimist 600MB :-\

ranka
11.11.08, 17:24
Mulle muidu vidoede vaatamine eriti ei meeldi aga läbi replayeri on teine asi, sest kogu aeg on HUVITAV käsi ja alati on rääkida actionist.

Väga mõnna, peaks midagi taolist sõbra kohta tegema?

lenC
11.11.08, 17:29
Mulle muidu vidoede vaatamine eriti ei meeldi aga läbi replayeri on teine asi, sest kogu aeg on HUVITAV käsi ja alati on rääkida actionist.

Väga mõnna, peaks midagi taolist sõbra kohta tegema?

Jah, ma arvan ka, et õppeeesmärgil on replayer kõige kvaliteetsem moodus. Järgmine kord, kui ma sarnast asja teen, siis pean enne potid ise läbi vaatama ja "markima", et tuleks ainult käed, kus hero teeb vea, või mis on niisama lahe käsi.

ranka
11.11.08, 17:43
Jah, ma arvan ka, et õppeeesmärgil on replayer kõige kvaliteetsem moodus. Järgmine kord, kui ma sarnast asja teen, siis pean enne potid ise läbi vaatama ja "markima", et tuleks ainult käed, kus hero teeb vea, või mis on niisama lahe käsi.


Ei ära seda tee, sest siis sa juba tead tulemust ja see võib muuta su esialgset otsust!

Klamber®
11.11.08, 18:10
kruttisin veitsa heli ja pakkisin video väiksemaks, kohe on uus versioon üleval

ma arvan et mingi 3 minutit veel, siis kohal

ranka
11.11.08, 18:11
Heli oli minu arvates normaalne :S Ei ole mõtet kõike kruttida kruttimise eesmärgil imo.

Klamber®
11.11.08, 18:13
Heli oli minu arvates normaalne :S Ei ole mõtet kõike kruttida kruttimise eesmärgil imo.


vaikne oli
ja nüüd on video lahtipakkides 35 mega, mitte 600.
aga ma rohkem ei kruti

ranka
11.11.08, 18:40
aa seda kyl jah :D sry

Ja uue video leiab ikka samalt aadressilt?

Klamber®
11.11.08, 18:41
samalt jah, lihtsalt teise nimega - k6vemheli

-andres-
11.11.08, 20:16
Üks tähelepanek selle reloadi kohta. Primas pole auto realoadi ning paratamatult, kui ma ühel käel kaotan 10bb, siis järgmist kätt ei saa 100bb'ga mängida, sest kohene reload on võimatu. Saan alles järgmise käe ajal reload nupult soovi avaldada ning stacki fulli ajada. Ehk tahest tahtmata mõningad käed ei saa täis stackiga mängida. Videos samas ei olnud arvatavasti see probleemiks, kuid mainisin siiski ära.

Aga küsiks selle käe kohta. Kus oli vist Kx hearts ja Hero sai flushi. Boardil oli siis paar, ehk käe kombinatsioonina võimalik ka maja.
Ise oleksin selle 1.05$ beti kindlasti reraisinud ja ka allin callinud või lükanud kui vaja. See vast selline olukord, kus enamus aega flush ikka nuts ja maja vastu satud harva või ma eksin?

lenC
12.11.08, 15:21
Üks tähelepanek selle reloadi kohta. Primas pole auto realoadi ning paratamatult, kui ma ühel käel kaotan 10bb, siis järgmist kätt ei saa 100bb'ga mängida, sest kohene reload on võimatu. Saan alles järgmise käe ajal reload nupult soovi avaldada ning stacki fulli ajada. Ehk tahest tahtmata mõningad käed ei saa täis stackiga mängida. Videos samas ei olnud arvatavasti see probleemiks, kuid mainisin siiski ära.

Aga küsiks selle käe kohta. Kus oli vist Kx hearts ja Hero sai flushi. Boardil oli siis paar, ehk käe kombinatsioonina võimalik ka maja.
Ise oleksin selle 1.05$ beti kindlasti reraisinud ja ka allin callinud või lükanud kui vaja. See vast selline olukord, kus enamus aega flush ikka nuts ja maja vastu satud harva või ma eksin?

Ma olen nõus sellega, tegin teema "jaotuste analüüsi" alla.

marguzz22
21.11.08, 08:16
kuidas läheb mehed`? ;)