PDA

View Full Version : PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]



Leheküljed : 1 2 [3]

Keiss
31.10.09, 08:33
Congrats coca. WP

!

hotcocacola
31.10.09, 10:46
Congrats coca. WP


:) :) :)

timukasr
31.10.09, 11:08
Kas shaundeeb käis ka?

hotcocacola
31.10.09, 11:17
käis :P, aga failis esimese päeva lõpul

ranka
31.10.09, 11:26
Kas shaundeeb käis ka?


See junnike ei oska ju turniire mängidagi ju. Ei saagi aru, mis seal tegi. Kirikus ja koertevarjupaigas on annetuskastid, mitte swissis.

lenC
31.10.09, 11:30
highrolleritest sai 2. koha ja €25k

ok2aa
31.10.09, 11:32
käis :P, aga failis esimese päeva lõpul


kas sa viimase käega completesid sb 10-6'ga? miks?

ranka
31.10.09, 12:46
kas sa viimase käega completesid sb 10-6'ga? miks?


Totaalne donk move ja coca puhas idioot, hui ostaks talt staket :) Tõsiselt kuulake nüüd siia ja annan väikse vihje. Enamus ahve overplayb SB-d ja arvab, et kui on SB siis võib toppida alati pool blindi juurde ja rõõmsalt lenini naere näol floppi vaadata, eriti kui ees veel paar limperit. VOT NII SEE MEHED EI OLE, ERITI VEEL FUCKING TURNIIRIDEL, sest SB on lauas kõige sitem positsioon, passiivne pot pluss turkadel on effektiivsed stäkid väga kaugel 100-ast BB-st. Meenub kohe käsi (võin eksida), kus vanapeer samal turkal completes T5s-iga SB-lt (see vist oli too käsi, millega ta bustoks läks).Ma ei tea, kas mina mõtlen valesti aga cashgame mängija poolt sellist lollust ma ei oleks oodanud.

Hui ostan kelleltki staket, kui tehakse elementaarseid vigu. SB-lt ole tihkem, kui noore naise ****!

Kahtlen, et paljud ei suuda kasumlikult isegi SC-sid completeda, kui nad SB-l.

ranka
31.10.09, 12:48
Coca open-donk complete oli eriti hull. Ei saagi aru, kuidas sa saad üleüldse võitev mängija olla. :P

RudiTurbo
31.10.09, 12:50
coca on variatsioon

ok2aa
31.10.09, 12:54
ranka jutt on jumala tõsi. räägitakse, et turniiride tase on jube hea jne aga see jutt on puhas pask.

ranka
31.10.09, 13:11
ranka jutt on jumala tõsi. räägitakse, et turniiride tase on jube hea jne aga see jutt on puhas pask.


Tase on täpselt nii hea, kui on mängija.

hotcocacola
31.10.09, 13:25
imege saua :D.
tegelt asi oli selline, et ma tahtsin lihtsalt floppi vaadata. Ma mitu ringi pidin vaid foldima. Kuna blindid olid 2000-4000 ja ante 400 , siis langesin 90k pealt mingi 72k peale ning folditi minuni. Vaatan T6s. Fakt oli see, et ei kavatsenud seekord foldida.
Ei tahtnud raiseda ka, otsustasin limpida, sest äkki näen floppi ja saan edasi tegutseda.
Blbablablabla limp on halb blablabla. Sellsies faasis kõlbab kyll (see ei tähenda, et alati limbin, ma limpisin teisel päeval vb vaid 1-2x kokku !). Ja pealegi :D, mida sa ranka seal seletad, ise oled selline kala turniirides, et jube:D.

Ma ei kahetse eales seda limpi, lihtsalt kassin siiamaani riverit...
Pm oleks river blank olnud, oleks istunud mingi 150-160k peal ning ilmselgelt oleks ma tänases finaalpäevas :/
oeh, raske.


flop T 6 8, ma check, ta bet 8000, ma reraise 17,1, ta mõtleb , läheb AI ma instacall. Kiirelt käis mõte läbi mingisuguse taolise kaardiga, ala paar+auk. Foldima ma ka seal ei hakka.

hotcocacola
31.10.09, 13:26
Tase on täpselt nii hea, kui on mängija.


rääkides tasemest...siis noo kui võrdlen nt tartu olympsi vs tln olymps, siis noo tartus on ikka puhas lasteaed.
kui võrdlen tln olympsi vs swissi turna, siis tlna olymps oleks nagu mingi gymnaasium ning swiss oleks ülikool.

väga suur vahe on ikka.

ok2aa
31.10.09, 13:31
imege saua :D.
tegelt asi oli selline, et ma tahtsin lihtsalt floppi vaadata. Ma mitu ringi pidin vaid foldima. Kuna blindid olid 2000-4000 ja ante 400 , siis langesin 90k pealt mingi 72k peale ning folditi minuni. Vaatan T6s. Fakt oli see, et ei kavatsenud seekord foldida.
Ei tahtnud raiseda ka, otsustasin limpida, sest äkki näen floppi ja saan edasi tegutseda.
Blbablablabla limp on halb blablabla. Sellsies faasis kõlbab kyll (see ei tähenda, et alati limbin, ma limpisin teisel päeval vb vaid 1-2x kokku !). Ja pealegi :D, mida sa ranka seal seletad, ise oled selline kala turniirides, et jube:D.

Ma ei kahetse eales seda limpi, lihtsalt kassin siiamaani riverit...
Pm oleks river blank olnud, oleks istunud mingi 150-160k peal ning ilmselgelt oleks ma tänases finaalpäevas :/
oeh, raske.


flop T 6 8, ma check, ta bet 8000, ma reraise 17,1, ta mõtleb , läheb AI ma instacall. Kiirelt käis mõte läbi mingisuguse taolise kaardiga, ala paar+auk. Foldima ma ka seal ei hakka.


vabandan aga see ongi dongi mõtteviis. mitu ringi polnud kätt mänginud, tahtsin floppi vaadata blablabla - nii mõtlevad dongid. sinu eelis tulebki sellest et mängid igavat, võtivat pokkerit. muidu juhtub nagu siis - saad oma pasaga ideaallse flopi aga ikka on vastasel v suur equity sinu monsteri vastu

ranka
31.10.09, 13:35
vabandan aga see ongi dongi mõtteviis. mitu ringi polnud kätt mänginud, tahtsin floppi vaadata blablabla - nii mõtlevad dongid. sinu eelis tulebki sellest et mängid igavat, võtivat pokkerit. muidu juhtub nagu siis - saad oma pasaga ideaallse flopi aga ikka on vastasel v suur equity sinu monsteri vastu


+1

Teiseks on sul nats result-oriented mõtlemine, sest sellise käega sa ei saa suurt mitte midagi flopata ning kui sa ei kavatse foldida, siis miks sa ei tõsta? Käe floppamise tõenäosus on sama aga võid võita poti, kui vastane foldi PF või flop. Kui ta teeb ületõste BB-lt su steali vastu siis tõstaks ta su limbi üle ka sama käega ning ikkagi floppi ei näe.

hotcocacola
31.10.09, 13:52
ma ei väida, et selline asi dongi mõtlemine on.
ilmselgelt nagu öeldud siis limpisin eile maximaalselt 2x.
obv et vajan super hitti....aga noo ilmselgelt see ei tule alati.
kõik oleneb vastasest ka ning peale selle olenes ka stackist.
oleks mul nuppe 90k olnud, siis oleksin instafoldinud ja next hand please

hotcocacola
31.10.09, 14:03
selline kyss, et seal korraldati 100-200 eek (20k min bi) cashgamet. Kas keegi jälgis :D? Või teab mingit infot?
Kas korraldati ka kõrgemat ? :D

ranka
31.10.09, 14:04
selline kyss, et seal korraldati 100-200 eek (20k min bi) cashgamet. Kas keegi jälgis :D? Või teab mingit infot?
Kas korraldati ka kõrgemat ? :D


Eile olin classicus ja üks vend rääkis, et seal olevat olnud 700k pank. Aga need "olevat olnud" ja "üks rääkis" on sellised kahtlased jutud ning neid ei tasuks tõepähe võtta.

hotcocacola
31.10.09, 14:16
a ranka, ise swissi jõudsid :D?

ranka
31.10.09, 14:18
a ranka, ise swissi jõudsid :D?


Ei jõudnud ju. Hoian Olympicu kasiinode-kettides mõned head ajastud eemale. Selle asemel müristasime eile jörksi, keissi, hookuspookuse ja veel paari muu foorumi klemmiga classicus.

jott
31.10.09, 14:48
ranka, mind küll eile classis ei olnud ^^

ranka
31.10.09, 14:53
ranka, mind küll eile classis ei olnud ^^


Yeah my bad. k1ly siis ;) Aga eriti vahet pole, samad vennad ikka :P

ranka
31.10.09, 16:51
Väga nutune on olukord :'( :'( :'( :'(

Pokernews.ee andmetel oli 307-est mängijast 52 soomlased, 49 eestlased, 36 norrakad, 32 rootslased ja teistel alla 30-ne ja finaalis pole ühtegi eestlast :( :( aga on 2 soomlast, norrakas ja rootslane siis tundub mulle, et eestlaste tase on kuradima madal võrreldes muu maailmaga. Sellise armeega oleks pidanud keegi jõudma finaali :(

Loodame, et tegu oli lihtsalt eestlastel halva jooksuga.

kilu6
31.10.09, 17:00
Loodame, et tegu oli lihtsalt eestlastel halva jooksuga.


See on.

Paned rullis esimesele kuuele ja 9 korda järjest läheb mööda. Juhtub. Mingi 10-15% lausa ma pakun, kuigi ei viitsi arvutada.

hotcocacola
31.10.09, 17:11
rankal õigus...aga olgem ausad...aastad teevad meile aina head ;)

lenC
31.10.09, 17:34
Väga nutune on olukord :'( :'( :'( :'(

Pokernews.ee andmetel oli 307-est mängijast 52 soomlased, 49 eestlased, 36 norrakad, 32 rootslased ja teistel alla 30-ne ja finaalis pole ühtegi eestlast :( :( aga on 2 soomlast, norrakas ja rootslane siis tundub mulle, et eestlaste tase on kuradima madal võrreldes muu maailmaga. Sellise armeega oleks pidanud keegi jõudma finaali :(

Loodame, et tegu oli lihtsalt eestlastel halva jooksuga.

Selle suhte järgi oleks pidanud finaallauas olema tervelt 1,44 eestlast ::)

ranka
31.10.09, 18:19
Selle suhte järgi oleks pidanud finaallauas olema tervelt 1,44 eestlast ::)


Seda juhul, kui oskused on võrdsed. Kui arvate, et eestlaste tase on parem teistest, siis see number peaks tõusma, kui mitte siis langema.

Ma millegipärast arvan, et eestlaste tase on halvem. Ma ei mõtle seda ,et mängijad on halvad -- nad võivad olla isegi paremad aga kuna enamustel Eesti mängijatel puudub Live kogemus, veel-enam suurte Live turniiride kogemus siis see mõjutab päris kindlasti tulemusi. Kardetakse pushida, ollakse väikses pabinas ja tehakse lollus seetõttu jne. Eeldan, et keskmine Eesti mängija on mänginud Live pokkerit homegames ja enamus ajast istub netis. Võib-olla seda teevad ka põhjamaalased ja muud naaberriikide kodanikud aga kui käiakse massiliselt Tallinnas üle lahe pokkerit mängima, siis see räägib juba üht-teist.

Näiteks võin tuua, et Naxerist olen tunduvalt parem cashgame mängija aga olen päris kindel, et live cashgames mu eelis Naxeri üle on väga väikene seetõttu, et lives puuduvad kogemused, väga palju pabistan ja ei mõtle nii teravalt, kui onlines arvuti taga istudes.

Ja mõelge palju oli seal inimesi, kes on head võitvad turniirimängijad eestlaste hulgas, kellel on suur live kogemuste pagas. Vist piisab kahekäe sõrmedest.

ranka
31.10.09, 18:33
Soovitan vaadata Peeter Grünthali videot pokernewsis: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic3060/2.htm

Seal väga hea jutt mehe poolt ja ütleb väga hästi, et paljud mängivad pingevabalt aga kohalikele ikka arvvestava buy-in. 100% olen nõus temaga, kardan, et isegi oly regularitele võivad sellised siseostud ja auhinnad käe värisema panna.

ok2aa
31.10.09, 18:49
palju on üldse eestlastest turnaprosid, kes mängivad (netis) $100+ turkasid pidevalt?
ma arvan, et võitva turniiripro eelis on sellisel fieldil nagu baltic festival tohutu - just oskus 20bb stäkiga mängida on netiprodel kõige tugevam külg. ning selliseid turnaspetse ei ole eestis palju imo.

timukasr
31.10.09, 18:56
Väga nutune on olukord :'( :'( :'( :'(

Pokernews.ee andmetel oli 307-est mängijast 52 soomlased, 49 eestlased, 36 norrakad, 32 rootslased ja teistel alla 30-ne ja finaalis pole ühtegi eestlast :( :( aga on 2 soomlast, norrakas ja rootslane siis tundub mulle, et eestlaste tase on kuradima madal võrreldes muu maailmaga. Sellise armeega oleks pidanud keegi jõudma finaali :(

Loodame, et tegu oli lihtsalt eestlastel halva jooksuga.


Eka pokerstars loll pole, investeerib ikka sinna, kus kõige rohkem fishe on.

donkament
31.10.09, 18:56
palju on üldse eestlastest turnaprosid, kes mängivad (netis) $100+ turkasid pidevalt?
ma arvan, et võitva turniiripro eelis on sellisel fieldil nagu baltic festival tohutu - just oskus 20bb stäkiga mängida on netiprodel kõige tugevam külg. ning selliseid turnaspetse ei ole eestis palju imo.
kui praegune netipõlvkond saab 21 siis tuleb ka neid juurde.

Maheaatom
31.10.09, 19:23
Asi ongi põhiliselt selles, et enamikel Eesti mängijatel puudub selliel tasemel mängukogemus, aga enamikel vastastel (peamiselt põhjamaadest) on see olemas. Marek Kolk, kes on maailmas paljudel turnadel mänginud, rääkis ju kohe, et umbes pooli inimesi ta tunneb ja need on kõik üliedukad pokkeriprofid, kelle bankrollid on miljonites. Jah, keskmine skandinaavia pokkerihai on keskmisest eestlasest hetkel üle, see on fakt. Aga seda suurem respect sellistele meestele nagu Priit, Raigo või Aleksandr, kes tulid nägid ja võitsid.

Internetipokkeri osas olen samuti rääkinud, et kui Eestis on iga NL 400+ mängija tõsine iidol, siis Soomes või Rootsis suvaline midstakes amatöör, keda on tuhandeid. Ma loodan väga, et uue põlvkonna mängijate seas on selliseid mehi, kes pürgivad absoluutsesse tippu ja võivad mõne aasta pärast ise high-rollerile kivinäoga sisse osta. Aga nagu nägite - hetkel selliseid mehi veel ei olnud.

Madis_89
31.10.09, 19:46
Läbi, Thomas Partridge wins. Hu alguses tehti küll diil Keys'ile vist isegi suurema summa jättis kui võitjale.

ranka
01.11.09, 16:15
Nüüd siis Baltic Festival läbi ja PokerStarsi ametlik pressiteade turniiri kohta: http://www.pokkeriprod.com/2009/11/01/inglased-votsid-tallinnas-toimunud-pokkeri-suurvoistlusel-kaksikvoidu/

pastilaa
01.11.09, 16:44
Kas keegi oskab öelda, kuidas eilse kõrvalturniiri prizepool oli?

vennike
01.11.09, 19:01
Väga nutune on olukord :'( :'( :'( :'(

Pokernews.ee andmetel oli 307-est mängijast 52 soomlased, 49 eestlased, 36 norrakad, 32 rootslased ja teistel alla 30-ne ja finaalis pole ühtegi eestlast :( :( aga on 2 soomlast, norrakas ja rootslane siis tundub mulle, et eestlaste tase on kuradima madal võrreldes muu maailmaga. Sellise armeega oleks pidanud keegi jõudma finaali :(

Loodame, et tegu oli lihtsalt eestlastel halva jooksuga.


kui ma nüüd võrdlen Pargi mingit 1k eeguse turna taset ja siinseid 30-100£ donkamente mis ma mänginud olen, siis julgen arvata, et Pargi tase on ikka tunduvalt kõrgem. Muidugi kui ma viimati mingi 2-3 aastat tagasi pargis mängisin, siis ma olin hyperdonk kah ja võibolla tundus asi hullem. Praeguseks on mingi ülendatud tavaliseks dongiks :)

EdgarP
01.11.09, 19:21
See junnike ei oska ju turniire mängidagi ju. Ei saagi aru, mis seal tegi. Kirikus ja koertevarjupaigas on annetuskastid, mitte swissis.


Eeldan, et sa oled siis jälginud korduvalt tema mängu,temaga koos mänginud või omad muud viisi informatsiooni, et vastav väide teha?
Mängisin temaga kuskil paar tundi ühes lauas,jättis solid mulje. Samuti railisime teda rollersitel, sest ootasime tema järgi, et saaks kluppi minna. Mulle jättis ta inimesena ja mängijana sümpaatse mulje ja mitte sellepärast, et ta on shaundeeeb, vaid kuna ta tõesti oli.
Igatahes jäi Starsi meeskond kõigega üli rahule ning pole ka võimatu, et mõnel hooajal saabub Eestisse EPT etapp.
Ise jäin ka üritusega ülirahule, palju uusi tuttavaid ning isegi sõpru ja hindamatud kogemused.

ranka
01.11.09, 19:33
See oli ju ilmselge level... Ma ju tean, kes Shaun Deeb - the best tournament player in the world.

privador
01.11.09, 23:31
Natuke h2irib v2ide, nagu me eestlased oleks koige paremad m2gumehed. Kas ikka on?
Samuti ajab mind muigama v2ide kui oeldakse , et minnakse soome nn *kerget* cashgame m2ngima.Aga alati tullakse tagasi jutuga, et j2lle tommati auku jne.
skandinaavalased on yldse pokkeritipp nii netis kui lives.
Ja kui te kuulete eestlaste kommentaare pokerstars livelt siis yhtki kerget potti ei antud. Ei olnud mingeid jouluvanasid vaid olid vastased , kes teadsid pokkerit ja kindel eesm2rk oli voita.
N2ide -ma m2ngisin kayhte sideeventi. Juba teisel leveil tabas mu t2hlepanu yks fish(kahjuks eestlane) kelle standardraise oi nii 4-5x ja see oli A Meeksa. Koik teise skandid olid kui kivistunud kullipilguga grinderid.
Uskuge mind ma oleks tahtnud n2ha hoopis vastupidits pilti, kus skandied donkavad ja eestlased tombavad perseid lohku , aga seda ma ei n2inud.

Seega j2reldus on yks. Sitas maj olukorras viidi ka pokkeri n2ol raha eestist v2lja

Yes ma olen olnud kindel kogu aeg, kui lauas on tugevad koik m2ngijad, siis nn huge+EV nagu ok2aa v2idab olevat on olematu. Selle +EV ei kompenseeri mingeid reisikulusid, r22kimata yyriarvete maxmisest...

Imre on toesti mees, kes k2ib livedel ja on suht edukas toesti ja loomulikut ta on v2ga hea m2ngija.Aga ka viimsel turnal tegi ta 2 suckouti allinnis, seega peab ka hea run olema.

ranka
01.11.09, 23:39
Oma limiteeritud live kogemuste põhjal võin öelda, et enamus põhja naabreid on väga agressiivsed mängijad, kes ei karda raha panka panna õhuga. Eestlased jälle vastupidi kas callingstationid või liiga tight ja kohati liialt passiivsed.

privador
01.11.09, 23:52
T2pselt, paljud pargi regid ilmuvad kohale kui sommid tulemas vms. Istuvad nitilt ja loodavad k2ele v22rtust saada t2nu "lammutamistele". Aga ka sommid pole lollid ja kui n2evad et sa oled istunud siis nad ei maksa midagi v2lja mis teeb m2ngu hoopis teiseks nittide jaoks

hotcocacola
02.11.09, 00:05
nii see elu on :)

privador räägib väga õiget juttu

ESTPatrick
02.11.09, 00:11
nii on, ise pole just eriline turnafanatt, kuid alati kui ma käin on nii easy mängida eestlastega, kuna nad mängivad kõike käsi täpselt nii nagu 10a tagasi popp oli. Ehk LIMP-FOLD on õige

Potsataja
02.11.09, 00:15
Seega j2reldus on yks. Sitas maj olukorras viidi ka pokkeri n2ol raha eestist v2lja


Vot see lõik jäi mulle eriti silma.



Pokernews.ee andmetel oli 307-est mängijast 52 soomlased, 49 eestlased, 36 norrakad, 32 rootslased ja teistel alla 30-ne



49x17200=842 800. Eestlased võitsid 282 000, seega viidi koguni 560 800 riigist välja ?

Kuhu läks sellisel juhul 30 700 € reiki ja mille eest ööbisid, pidutsesid, sõid ja jõid 258 välismaalast ?

Üldiselt võib öelda, et antud juhul oli tegu esimese korraga, kus pokkerist Eestile tõesti kasu oli.

vsiu100
02.11.09, 00:16
PS ME-l oli mu esimene laud hea, st võiks öelda mängitav, sest seal oli mitu nitti, 1 ulmeline jõuluvana(venelane) ja ülejäänud agrod skandid.
mida päev edasi, seda raskemaks läks. jõuluvanad olid 3-4 leveliks tühjaks tehtud.
teine päev oli juba väga raske.
tavaline nit stiil ei toida. peab väga agrolt varastama, õhuga julgema mitu barrelit laskma jne. skandid teavad hästi ,mida teevad.
vanakooli 4-55bb ja muud lollused on ammu unustatud.
reeglina näiteks live cashi ma maha ei istu enam, kui ei näe täis lauas 2-3 jõuluvana(kas väga purjus skande, vene rikkureid, kes ei tea reegleidki kõikidel mängudel või siis mõnda muud ära eksinud inimest). ei ole valuet lasta kohalike regide ja noorte kainete skandidega(reeglina)

akristjan
02.11.09, 13:53
Vot see lõik jäi mulle eriti silma.


49x17200=842 800. Eestlased võitsid 282 000, seega viidi koguni 560 800 riigist välja ?

Kuhu läks sellisel juhul 30 700 € reiki ja mille eest ööbisid, pidutsesid, sõid ja jõid 258 välismaalast ?

Üldiselt võib öelda, et antud juhul oli tegu esimese korraga, kus pokkerist Eestile tõesti kasu oli.



Olgem ausad- 75% eestlastest sai sinna tournale läbi satikate,seega arvan et see summa jäigi sinna status que alasse.

Kohe kindlasti raha eestist välja ei viidud, kuna see summa mis see seltskond (pokerstars ise kui ka pokkerimangijad) siin magama pani on kordades suurem kui eestlased raiskasid pokkeri peale. Lisaks enamus eestlasi kes kais cashi mangimas vahemalt minu teada tuli seal paris korraliku summaga ka ara.

vilkar
02.11.09, 16:32
laiemas raamis toodi selle üritusega kindlasti Eestisse raha sisse (hotellide majutus, transport, söök, jook + muu meelelahtus, mida rahvas siin mittu päeva kasutas). Mis puudutab pokkeri osa siis oleks võinud kindlasti paremini minna, aga vähemalt on ots lahti tehtud ja, kui järgmine aasta analoogne üritus tuleb on kindlasti huvi veel suurem ja ka Eesti mängijate tulemused paremad. Küll ajaga kogemusedki tulevad ja kasvab ka mängijate bankrollid ning sellega koos kaob scared money tunne ja julgetakse teha rohkem oma mängu loodetavasti.

wedoit
02.11.09, 21:56
See junnike ei oska ju turniire mängidagi ju. Ei saagi aru, mis seal tegi. Kirikus ja koertevarjupaigas on annetuskastid, mitte swissis.


vau! kui level, siis level. ja kui ei ole level, siis on ikka väga loll väide. Vaevalt, et Deeb lambist väikse fieldiga higroller evente siin luckboxiga tasku pistaks järjest ja netiturniiridega suudab hästi kohanduda (väike buy-in vs suur ja vastaste erinev mängustiil), et aasta lõpuks ikka trofee kaela saaks. Julgen väita, et ta on väga mitmekülgne mängija. Muidu infoks veel, et Shaun Deeb ja JC Alvarado läksid alles täna ära Tallinnast mingi lõunase praamiga ja üldse Soome poole. Lootsid ehk on seal mingi 7K eur event vms. aga see selleks. Seega ei ole hit&run poisid, vaid ikka nautisid ka kohalikke vaatamisväärsusi ;D

Mis puutub eesti vs välismaa tasemesse, siis minu hinnangul keskmine tase väga palju alla ei jää (fishe on igas riigis sitaks). Seda siis üldises ja väga suures plaanis. Teine asi on muidugi tippudega, need on meil oluliselt nõrgemad, kui skandinaavias. Ühest küljest, nagu juba mainitud, vähene suuremate (live) turniiride kogemus ja teisalt ka nö scared money efekt (ka cashis paistab välja). Näitena turniiris kasvõi Johnny Loddeni mäng keda jälgisin päris pikalt. Tase oli lihtsalt nii kehva, et tal polnud PF ja positsioonis olles mõtet isegi agressive olla. Seda eriti nitide vastu, any2 on profitable. Rahvas lihtsalt mängis floppi ja sellele järgnevaid tänavaid nii kehvalt. Samas OOP igast raise'ide ja 3-betide suurused oli ilusasti ära lihvitud. (standard min-raise ja kopikas peale)

Kui me räägime raha riigist sisse-välja viimisesse, siis usun, et raha jäi ikka Eestisse. Entertainmenti pealt kokku ju ei hoitud (ja siit tuleb välja miks nö pokkeriturism on ka riigile pikas perspektiivis kasulik). Näitena kasvõi afterparty klubis Hollywood, kus oli PokerStarsi kulul open bar (KÕIK TASUTA!) ja mille limiit (100K) tõmmati täis tunni ajaga. Ja mis puutub sideactionisse, siis eesltased said päris tugevalt ampsu. (vähemalt) Üks härra näitas isegi cashis tugevalt üle 100K kasumit.

Eriti meeldis mulle ok2aa näide 20bb teemadel. See on meie pokkeri läbiv probleem. Kui stack juba alla mainitu läheb, siis hakatakse marginaalsetes olukordades shipima ja pigem gämbeldama. Samas lisaks sellele puudub kompetents ka deepstack mängude osas. Seega üleüldiselt tase on ikkagi nõrk. St annab kindlasti paradanda. Jõudu tööle :)

EdgarP
02.11.09, 23:32
Muidu infoks veel, et Shaun Deeb ja JC Alvarado läksid alles täna ära Tallinnast mingi lõunase praamiga ja üldse Soome poole. Lootsid ehk on seal mingi 7K eur event vms.

Helpi kutsus Deebi rollerite evendi ajal sinna,lootsid et tuleb 20-30mängijat kokku. Sealt edasi lähevad nad Amsterdam Mastersile. Shaun ja JCi jätsid juba kahepeale meeletu summa siia maha, rääkimata purjus skandidest. Pärast rollerite eventi(tegelt pea kõigil päevadel) sai ala 15nese pundiga kõik klubid läbi kammitud. Samuti sai neid igast restodesse viidud, kus siiski oli alati suhteliselt palju rahvast.

Näitena kasvõi afterparty klubis Hollywood, kus oli PokerStarsi kulul open bar (KÕIK TASUTA!) ja mille limiit (100K) tõmmati täis tunni ajaga. - nu üritus algas 22.00 , aga 1 paiku sai veel raudselt baarist juua, kuigi ulme joomine seal küll käis ;D

jrgn hell
02.11.09, 23:39
T2pselt, paljud pargi regid ilmuvad kohale kui sommid tulemas vms. Istuvad nitilt ja loodavad k2ele v22rtust saada t2nu "lammutamistele". Aga ka sommid pole lollid ja kui n2evad et sa oled istunud siis nad ei maksa midagi v2lja mis teeb m2ngu hoopis teiseks nittide jaoks


Selle pärast tulebki viina ja sakummi kogu aeg lasta ja huuled kartulisalatiga koos hoida, endal taldrik näpus. Keegi ei võta tõsiselt.
Ainult poppi peldikus ei ole mõtet lasta. Siis ikka eriti hästi välja ei tule.

vsiu100
03.11.09, 00:50
palun minu mängitud käsi kommenteerida ja kritiseerida.
ja taseme kohta nii palju,et meie nõrgem tase jääb just vähese analoogsete turniiride kogemuse taha.

wedoit
03.11.09, 08:49
nu üritus algas 22.00 , aga 1 paiku sai veel raudselt baarist juua, kuigi ulme joomine seal küll käis ;D

Kes-see-läheb kell 10 juba klubisse. Ega meil siin mingi UK ei ole ;D

EdgarP
03.11.09, 13:16
Kes-see-läheb kell 10 juba klubisse. Ega meil siin mingi UK ei ole ;D


Meie mitte, me jõudsime pool 1 ;D ;D

pafka666
04.11.09, 09:58
rääkides tasemest...siis noo kui võrdlen nt tartu olympsi vs tln olymps, siis noo tartus on ikka puhas lasteaed.
kui võrdlen tln olympsi vs swissi turna, siis tlna olymps oleks nagu mingi gymnaasium ning swiss oleks ülikool.

väga suur vahe on ikka.


Maru julged väited. Palju live turniire või cashi oled Tartus või Tallinnas mänginud?? Tule mängi mõni nädalavahetus Tartus cashi ja kui sa istud mõne "lasteaia" liikmega 15 K potis siis võib ka sinusuguse staari:) jutt muutuda.

hotcocacola
04.11.09, 10:12
Maru julged väited. Palju live turniire või cashi oled Tartus või Tallinnas mänginud?? Tule mängi mõni nädalavahetus Tartus cashi ja kui sa istud mõne "lasteaia" liikmega 15 K potis siis võib ka sinusuguse staari:) jutt muutuda.


ma ei räägi cash gamest ;) - obv et jutt käis turniiride kohta. Ega ma Tlnas cashi ei käinud mängimas ;)
kuna ma elan tartus, siis saab seal käidud...aga kuna turna BI on suht selline kesine, siis väga ei viici sinna nädala sees ronida.
cashi saab vahepeal mängitud, aga noo ma pole väga live cashi vend, sest ma ei suuda nii aeglases mängus viibida, KUIGI........see on nii easy money seal, ultra fishine, ERITI OMAHA, lol


peale, mina pole tartus 15k potti näinud...tõenäoliselt on neid üldse väga vähe seal olnud :P, aga ei tea kah :)

pafka666
04.11.09, 10:23
ma ei räägi cash gamest ;) - obv et jutt käis turniiride kohta. Ega ma Tlnas cashi ei käinud mängimas ;)
kuna ma elan tartus, siis saab seal käidud...aga kuna turna BI on suht selline kesine, siis väga ei viici sinna nädala sees ronida.
cashi saab vahepeal mängitud, aga noo ma pole väga live cashi vend, sest ma ei suuda nii aeglases mängus viibida, KUIGI........see on nii easy money seal, ultra fishine, ERITI OMAHA, lol


peale, mina pole tartus 15k potti näinud...tõenäoliselt on neid üldse väga vähe seal olnud :P, aga ei tea kah :)


Trennis näeme raisk ;) ;D

hotcocacola
04.11.09, 10:26
tegelt ka, antud paari postiga rääkisin ma tartu olympsi turniiridest :), sest neid ma olen seal ikka mänginud suve algusest :).
Kuna ma live cashi jaoks eriti suurt bankrolli ei oma, siis pole ma väga live cashitaja :P. Olympsis on hea, kui lauas on mingi 4-5 venda. Kyll aga nvdel kui platsis on 9-10 venda..oeh..15min = 1 käsi..ma ei suuda :D

Svenza
04.11.09, 12:42
Need 10-15K potid olid eelmine aasta samal ajal Tartu olümpsis. Kuldsed ajad raisk. Raha loobiti vasakule-paremale, numbreid ei tuntud. Nüüd on fishid töölt vallandatud ja ei käi enam kasinnis. Nüüd tullakse viimane kortsus 500 EEKi näpu vahel, juuakse 15 kroonist õlut žetoonide eest nii palju kui võimalik, mängitkase see maha ja minnakse koju. Nukrad ajad raisk. Ja ei ole selliseid vendi, kes tulevad toorelt välja tegema. Kõik millegipärast loodavad, et seal on võimalik võita. Trä, tuleb uutele jahimaadele siirduda. Ma ei tea, kas ma olengi üle 10K potti näinud see aasta.
Tase on muidugi sitt, selle koha pealt pole midagi rääkida. Eks eestlased saavad ka veel kogemusi, läheb scared money tunne ära ja tulevad tulemused. Seniks on vaja Lenini õpetussõnu kuulata :)

hotcocacola
04.11.09, 12:43
Otsa, otsa, otsa, siis eksivad ka kõige paremad :D?

vilkar
04.11.09, 12:54
Otsa, otsa, otsa, siis eksivad ka kõige paremad :D?


deposiit , deposiit , deposiit :D

to svenza> ehitajad enam vist kasinnis ei käi jah raha laiaks enam löömas kui abi-töölistele enam 150 krooni tunnis ei maksta vaid saavad 25 heal juhul kui tööle võetakse :D

vsiu100
04.11.09, 13:01
ses mõttes tallinnas vahest satub jõuluvanasid ikka. ma iga päev ei mängi, seega väga täpselt ei tea.
miski 3-4 nädalat tagasi trehvasin õnneks lauas olema, kui 1 kutt reedel kella 1-2 paiku klubist tuli tahmas peaga ja tunniga pani 45-50k auku.
mängis igat kätt, igat mängu(O,O8,crazy,NLH) ja ainult raise ja re-raise pf. kaarte ei vaadanud, või vaatas post flop 2 neljast vms.
tegi showd ja jagas raha laiali. miski hetk oli isegi 10k plussis aga seda oli ainult hetkeks, siis tuli uus 10k rebuy teha.
showd peab saama.

wedoit
04.11.09, 13:41
Need 10-15K potid olid eelmine aasta samal ajal Tartu olümpsis. Kuldsed ajad raisk. Raha loobiti vasakule-paremale, numbreid ei tuntud.

no kurat! seda ma kartsin, et kui ma Tartust ära kolin, siis te jääte nälga ;D ;D

hotcocacola
04.11.09, 17:13
irw::D

Keiss
05.11.09, 16:11
ses mõttes tallinnas vahest satub jõuluvanasid ikka. ma iga päev ei mängi, seega väga täpselt ei tea.
miski 3-4 nädalat tagasi trehvasin õnneks lauas olema, kui 1 kutt reedel kella 1-2 paiku klubist tuli tahmas peaga ja tunniga pani 45-50k auku.
mängis igat kätt, igat mängu(O,O8,crazy,NLH) ja ainult raise ja re-raise pf. kaarte ei vaadanud, või vaatas post flop 2 neljast vms.
tegi showd ja jagas raha laiali. miski hetk oli isegi 10k plussis aga seda oli ainult hetkeks, siis tuli uus 10k rebuy teha.
showd peab saama.

On selliseid, ma ka sattusin peale. 2 või 3x reloadis 5k enam ei mäleta ja minu allini callis mees 106o-ga. Aga ta kurb küll ei tundunud, raha nagu raba ilmselt. Tundsin end veidi pudeli korjajana. Ma arvan, et ta üle 30 käe küll ei mänginud.

ranka
06.11.09, 01:06
On selliseid, ma ka sattusin peale. 2 või 3x reloadis 5k enam ei mäleta ja minu allini callis mees 106o-ga. Aga ta kurb küll ei tundunud, raha nagu raba ilmselt. Tundsin end veidi pudeli korjajana. Ma arvan, et ta üle 30 käe küll ei mänginud.


Tööl käies palgapäeval oli ka pudelikorjaja tunne? :)

vilkar
06.11.09, 07:54
On selliseid, ma ka sattusin peale. 2 või 3x reloadis 5k enam ei mäleta ja minu allini callis mees 106o-ga. Aga ta kurb küll ei tundunud, raha nagu raba ilmselt. Tundsin end veidi pudeli korjajana. Ma arvan, et ta üle 30 käe küll ei mänginud.


siis ju päris hea kui vend niimoodi lammutas .... sittem case oleks siis olnud kui ta oleks seal mingid jamad kokku tõmmanud aga no järgmise käega oleksid tagasi võitnud ka :D