PDA

View Full Version : PokerStove'i värk!



daljoh
02.09.09, 17:49
Ma olen ilmselt loll :-\ aga küsin ikkagi.

Mille järgi ma panen pokerstoves villain'i range ???

Kui mul on nt villain stattidega let's say: 45/23/3

PF range ???

Flopil callimise range ???

Kas mu loogika on vale: PF range oleks u 23% tõste käsi ja u 45% callimise käsi

Lihtsalt küsin kuna mul on juhe koos.

Põhimõtteliselt võiks ju tekitada siia alla mingi arutelu Pokerstove kasutamisest jne

taipupole
02.09.09, 18:19
Kas mu loogika on vale: PF range oleks u 23% tõste käsi ja u 45% callimise käsi


Nii ja naa. Esiteks - 23% on üldine number, kuid kas EP, MP või LP või BB? Need numbrid on võib-olla teistsugused. Ehk EP on 8 ja LP 79. Teiseks - 45 on nii callimise kui ka limpimise käed olenevalt olukorrast ja positsioonist, kuid siingi tuleb arvestada, et kui tema limbib ja sina tõstad, siis tema järgmine otsus ei mõjuta enam seda protsenti, sest ta on raha juba mängu pannud ja sa peaksid vaatama limp calli vms.

tdx
04.09.09, 10:50
Kui sul on mingi loose fish vastas, siis on küllalt raske talle adekvaatset ranget välja mõelda. Mina tavaliselt kasutan stovet mängijate peal, kes teavad mida nad teevad, s.t kellel on enamvähem VPIP-PFR statid, siis saad 95% kindel olla, et ta K5o ei raisi UTG'st etc. Fishi vastu sa pead veits üldistama ning jälgima betting patterne, siis saad öelda kas ta käsi mingis situatsioonis on nõrk või tugev.

daljoh
04.09.09, 11:28
Kas keegi teab kust saab Stox Poker Combot?
Vaatasin nende kodukalt aga sealne versioon annab mulle peale installi mingi veateate.

2+2 oli selline huvitav video ka.

http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/concept-week-1-equity-exploration-403010/

nikitheone
04.01.10, 10:51
Mis vahet on pokerstove "enamurate all" ja "Monte Carlo" vahel?

Ghost0
04.01.10, 12:21
Mis vahet on pokerstove "enamurate all" ja "Monte Carlo" vahel?

Enamurate arvutab läbi kõik kombinatsioonid ja sellega tuleb täiesti täpne tulemus. Kui sa paned ainult paar vastast oma kaartidega siis arvutamine toimub sekunditega, aga kui panna näiteks 5+ vastast võib arvutamine mingi 30+ minti aega võtta.(võib võtta isegi tunde)

Viimasel juhul ongi mõtekas Monte Carlot kasutada. See hakkab lihtsalt suvalisi käsi jagama ja neid läbi mängima...stove genereerib minutiga üle 100 miljoni käe ja sellest piisab juba ,et suht õige tulemus saada. Tegelt piisab juba mingist 5 sekundist ,sest see vahe on ikka nii väike mis tekib, võib-olla mingi 0.05% vms. Monte Carloga ei saa täiesti täpset vastust, aga neid koma kohti pole vaja ühelgi pokkerimängijal taga ajada.