PDA

View Full Version : E-Bayst tellimine



Kris
05.09.09, 12:50
Nii, plaanis USAst ketsid tellida ja küsiks kuidas teistel E-Bay'ga kogemusi? On teid üle lastud? On sujuvalt läinud? Ostate tihti e-bay kaudu midagi?

Kui on powerseller (100%, 600 venda ostnud) siis ei peaks probleeme tekkima vist?! Pole varem netist midagi tellinud . .


: >

Madis Very
05.09.09, 13:03
Nii, plaanis USAst ketsid tellida ja küsiks kuidas teistel E-Bay'ga kogemusi? On teid üle lastud? On sujuvalt läinud? Ostate tihti e-bay kaudu midagi?

Kui on powerseller (100%, 600 venda ostnud) siis ei peaks probleeme tekkima vist?! Pole varem netist midagi tellinud . .


: >





Tere tulemast interneti ajastusse :D

Jah, kui juba nii palju talt ostetud on usaldatav. Aga enne ostu/maksmist kindlasti uuri välja täpne transpordi maksumus muidu võib hiljem üllatusi tulla :)

Krediitkaardi ja paypaliga on asi eriti lihtne ! + Soovitaks kindlustust ka see pole eriti kallis kah. - Osadel asjadel ebayl äkki kõigil? saab seda valida.

taasver
05.09.09, 13:04
USAst tellides peaks postikulud ja tollimaksud ja sellised värgid hinna kokkuvõttes kahekordseks tegema. Vähemalt pidi lumelaua puhul nii olema. Ise tellind pole.

markosa
05.09.09, 13:08
Olen igasugust kraami tellinud, siiani pole probleeme olnud.




Aga enne ostu/maksmist kindlasti uuri välja täpne transpordi maksumus muidu võib hiljem üllatusi tulla :) +1

koer55
05.09.09, 13:14
Olen tellinud Usa-st, Hiinast, Hong-Kongist, UK-st, Saksamaalt, igasugu erinevat pudi-padi nii endale kui tuttavatele. Tuleb kindlasti tutvuda müüja feedbackiga hoolikalt enne raha shippimist ning samuti viima kurssi saate- ja tagastustingimustega. Samas kui isegi pole märgitud, et ollakse valmis Eestisse saatma, tasub üle küsida, tihti on müüja sellega siiski nõus. Maksta võiks PayPal'ga, kõige turvalisem, kuna saab pretentsiooni korral näiteks ülekande külmutada lasta. Vajadusel saan abiks olla kui keegi väga hämmingus ise :)

lenC
05.09.09, 23:49
Maksta võiks PayPal'ga, kõige turvalisem

Ma olen just kuulnud, et analoogsetes tehingutes on paypal kõige ohtlikum, ehk läbi selle tegutsevad paljud scammerid. Täpsemalt ei tea aint :(

leits
05.09.09, 23:52
2,5k vms summa peaks olema siis käibemaksu vaba ... kõik mis üle selle l2heb, sellele 18% otrsa pannakse + toll ka veel, see oli ka minig 20%

Potsataja
06.09.09, 00:06
2,5k vms summa peaks olema siis käibemaksu vaba ... kõik mis üle selle l2heb, sellele 18% otrsa pannakse + toll ka veel, see oli ka minig 20%


Kindel info ? Olen vahel netikuller.ee poolt pakutavat jälginud ja alati on neil ka käibemaks ära märgitud.

Marek K.
06.09.09, 00:07
paypal on ohtlik ainult müüjatele, kui on tegu scammed kontoga millega makstakse või mis iganes. paypaliga osta on suht turvaline. nüüdseks vist see eestit ka päris hästi toetab juba.

$$$
06.09.09, 02:54
Paypal on parim ostmiseks IMO. Ise tellinud palju ja pole kunagi probleemi olnud.

Loe toote kohta tekstist kõik ilusti läbi, et ei oleks ebameeldivaid üllatusi pärast ainult.

Provoker
06.09.09, 10:07
Natuke OT aga ma ei saa aru kuidas on võimalik üldse jalanõusid tellida ilma jalga proovimatta. Minu jaoks tundub suht ulme.

koer55
06.09.09, 10:22
Kui on säärased, mida siinmail ka saada, siis keegi ei keela poes välja valida, jalga proovida, konkreetne mudel meelde jätta ja siis E-bayst soodsama hinnaga tellida, kuulukse võib päris suur hinnavahe olla. Ise küll pole viitsinud häkkida nii keeruliselt, kuigi näiteks mingi kallmate tsiklisaabastega tasuks juba täitsa ära.