PDA

View Full Version : VN1979-1000 Turniiri tehtud ja nüüd 10-100 ühe kuuga



katrinclub
05.09.09, 17:57
Sain siis tehtud 1000x0.25USD Sit-GO turniire(90 osalejad).
Nattukene statistikat:
Profit:104.4USD
ROI:41.76%
Mängitud kokku 69856 kätt
Kestvus:52päeva
1 koht-21 korda
2 koht-14 korda
3 koht-20 korda


http://my.pokernews.com/w/blogs/19286_6970.jpg
Kuid kuna mängisin cash, siis suurem osa läks sinna.Siiski jäi mul järgi 50USD.
12 läks WCOP osakute ostuks (Stake) ja 29,47USD kandsin ma moneybookersi konto peale ja sealt edasi PKR peale.
Jätsin endale 10USD ja minu uueks väljakutseks on teha sellest 100USD septembri lõppuks ja seda mängides ainult neid samu 25 sendiseid Sit-go.Ma tean et boku87 tegi seda palju kiiremini, kuid ma ei ole Boku87 ja maksimum mida ma olen mänginud on 16 lauda korraga, kuid sellest pole midagi head välja tulnud.Samas 8 lauaga saan nüüd päris hästi hakkama.Arvestav turniiride arv 500-1000, oleneb sellest kui kiiresti summa käes on.Väljakutse ei tohiks raske olla , peaasi et ei kaoks motivatsioon ja tahtmine mängida.

katrinclub
08.09.09, 01:38
Esimesed 55 turniiri tehtud.Tulemus:10.33USD profit.Kontoseis:20.33USD.Kui jatkada sama ROI % siis tuleb teha veel umbes 500 turniiri et kontol oleks 110USD.Kui on 110 kontol, siis üritaks uut levelit 2+0.2(90 players)

EGERT
08.09.09, 07:49
Normulks

K2snakas
08.09.09, 15:03
lol kuidas sa saad neid m2ngida?:D
sai kh starsi v2he $ kantud..ja proovisin kh siis seal neid turnasid ka neid 0.25..mingi 10minti m2ngid siis lampi tuleb 5 minuti pausi wtf nq:D
x
ja k2ed kh seal starsis yldse ei pea..AK vs KQ Q lauda AQ vs AJ J lauda.. KK vs JJ vs TT KJx flopil river J!

lenC
08.09.09, 15:43
ja proovisin kh siis seal neid turnasid ka neid 0.25..mingi 10minti m2ngid siis lampi tuleb 5 minuti pausi wtf nq:D


iga tunni lõpus XX:55 on 5 mintsane paus kõikidel MTT-del

farik666
08.09.09, 15:51
käed ei pea never starsis..

EGERT
08.09.09, 19:21
ja k2ed kh seal starsis yldse ei pea..

obv pead käte pidamist rohkem harjutama!

K2snakas
08.09.09, 19:30
obv pead käte pidamist rohkem harjutama!


2kki annad väikseid vihjeid?:D
v6i see tuleb kogumusega?:D
sry OT!

katrinclub
09.09.09, 00:31
Parandan ennast, tegelt eilseks oli mängitud 53 turniiri.Täna mängisin kokku veel 44 turniiri 2 sessi jooksul.Esimese sessiga mängisin 26 turniiri ja jäin 3 USD miinusesse.Teine sess kohe peale seda koosnes 18 turniirist ja seis oli väga nuttune järgi jäi 2 lauda ja selleks et päev oleks nullis oli vaja võita 7 USD.Pikalt räägima ei hakka võitsin mõlemad ja päev jäi isegi 5 USD plussi.Kassa näitab nüüd 25.46USD.Nüüd sain aru, miks on vaja 100 buy in.Poleks mul varuks veel 13USD, ehk 52 buyin vaid ainult 2 oleks mu mäng palju kehvem kah vist.Selge on ka see, et kui ma edaspidi tahan mängida 8-12 lauda korraga, siis minu ROI vist jääb 40% ringis, ehk 0.1USD turniiri kohta.Teiste sõnadega tuleb mul vist teha veel umbes 850 turniiri et kassa oleks 110USD, millega läheks uuele tasemele 2+0.2(90 players).

kivisaba
09.09.09, 00:42
olen ka tähele pannud et need üks või kaks lauda mis setist viimasena ekraanile jäävad lõppevad kõige paremini äkki vähendad laudade arvu on parem roi ?

igal juhul edu saab sust asja küll kui cashgame ära ei võta :d

K2snakas
09.09.09, 00:55
olen ka tähele pannud et need üks või kaks lauda mis setist viimasena ekraanile jäävad lõppevad kõige paremini äkki vähendad laudade arvu on parem roi ?

igal juhul edu saab sust asja küll kui cashgame ära ei võta :d


minu skill nendes 0.25 oli nii, et multitablesin mingi 5-6 lauaga yhes tehti mingi r2me suckout:D ja siis oli insta k6igis all-in atc, kuni l2bi sai!

katrinclub
09.09.09, 00:59
minu skill nendes 0.25 oli nii, et multitablesin mingi 5-6 lauaga yhes tehti mingi r2me suckout:D ja siis oli insta k6igis all-in atc, kuni l2bi sai!
No see et sa tilti läksid oligi sinu viga.Mul on juhtunud ka, kuid mitte suckoutide pärast, vaid interneti ühenduse pärast.

K2snakas
09.09.09, 01:04
No see et sa tilti läksid oligi sinu viga.Mul on juhtunud ka, kuid mitte suckoutide pärast, vaid interneti ühenduse pärast.


selline limiit ongi minu jaoks pigem tildi maandamine kui BRi boostimine, pole nq motivatsiooni seal vmt..ei oskagi seletada!

katrinclub
09.09.09, 01:12
olen ka tähele pannud et need üks või kaks lauda mis setist viimasena ekraanile jäävad lõppevad kõige paremini äkki vähendad laudade arvu on parem roi ?

igal juhul edu saab sust asja küll kui cashgame ära ei võta :d

ROI oleks suurema tõenäosega parem, kuid mul on vaja võita iga päev 5USD, kui ma mängin ainult 4 lauda ei saa ma kindel olla et nad edukalt lõppevad, ja üks edukas turniir kestab peaaegu 4 tundi.
Homme teen experementi ja stardin ainult 8

kivisaba
09.09.09, 02:09
tee nii et võtad vähem ette kui kuskil bustid võtad ühe juurde kui jõuad ühe Ft siis enam ei võta juurde or kui ei viitsi ei võta enam juurde

EGERT
09.09.09, 08:08
Kuule katrin,

Ma siin lugesin nüüd mis sa kirjutasid ja annaks veidi nõu. Kui sa biidid turkasi suht inimliku ROI'ga, siis miks sa donkad oma papi maha cashis või kannad selle PKR'i? PKR'is ei ole sul sellega minuarust miskit teha, kui maha dongata või loota mingi turkaga vägevalt hittida (longshot imo). Jätka oma rolli kogumist starsis.

Ja $100 on minuarust liiga vähe $2.2'ste jaoks. Turkamängijad soovitavad vähemalt 100BI koguda, enne kui mingit limiiti taguda. Ja kas mingeid taalaseid ei ole seal, mida sa mängida saaks?

Imo suht soliidne esitlus, aga edasi liikumist ei tulegi, kui sa ühest kohast võtad ja kohe järgmisesse paned.

katrinclub
09.09.09, 10:38
Kuule katrin,

Ma siin lugesin nüüd mis sa kirjutasid ja annaks veidi nõu. Kui sa biidid turkasi suht inimliku ROI'ga, siis miks sa donkad oma papi maha cashis või kannad selle PKR'i? PKR'is ei ole sul sellega minuarust miskit teha, kui maha dongata või loota mingi turkaga vägevalt hittida (longshot imo). Jätka oma rolli kogumist starsis.

Ja $100 on minuarust liiga vähe $2.2'ste jaoks. Turkamängijad soovitavad vähemalt 100BI koguda, enne kui mingit limiiti taguda. Ja kas mingeid taalaseid ei ole seal, mida sa mängida saaks?

Imo suht soliidne esitlus, aga edasi liikumist ei tulegi, kui sa ühest kohast võtad ja kohe järgmisesse paned.

Ma ostsin osa raha eest suht lootusetu diili(kasutaja raiting MTT oli 9 pokerprolabs järgi, minu oma on näiteks Q viie tärniga) ja ülejäänud viisin PKR spetsiaalselt, et jätta 10USD ja mitte rohkem.See on nii öelda sportlik väljakutse teha seda summat just 10USD algkapitaliga.Taalased turniirid on turbo ja turbo mulle ei istu eriti.Muidu katrinclub on nickname, reaalselt ma olen ikka mees.

muhkLionu
09.09.09, 14:14
1 $ turniire on starsis ka mitteturbosid, aga nendel on rake suht kõrge. 25 sendised on ka selle poolest head, et seal puudub rake hoopiski.

katrinclub
09.09.09, 22:43
1 $ turniire on starsis ka mitteturbosid, aga nendel on rake suht kõrge. 25 sendised on ka selle poolest head, et seal puudub rake hoopiski.
Täpselt, 20% rake maksta on minu arust liiga kallis lõbu.10% saab ära kannatada.

masterpuppet
11.09.09, 00:45
Uhh, ditsipliin on sulle küll võõras sõna. ;D

EDI: Ehh, olid kiire. :D

katrinclub
11.09.09, 00:50
Õhtul peale tööd tegin lahti 8 turniiri, kuid minu mäng ei olnud kõige parem ja ei cashinud ühtegi turniiri.Siis proovisin heads up 2+0.2.Nendega jäin nulli.Arvel oli umbes 23 USD ja ma otsustasin nattukene mängida omahat, mis on mu lemmik cashgame kuid mida ma viimasel ajal ei mänginud üldse.Läksin siis 0.01/0.02 lauda maksimumiga 5 USD.Pikalt ei hakka räägima, kuid eile ööseks oli mu kassa juba 41USD.Täna tagasi tulles mängisin kahel 0.05/0.1 laual ning võitsin nii palju et mu kassa oli juba 99USD.Sellest hetkest alates vajutasin korraks piduritele ja tulin tagasi 0.01/0.02 limiidile ja kaotasin kiirelt 10USD. Avasin 4 lauda 0.05/0.1 ja oli edukas sess.Nüüd arvel siis 108USD.Mõtlesin alates sellest hetkest katkestada oma väljakutse teha 100USD mängides ainult 25 sendised Sit-go ja juba hakkata mängima 2+0.2USD(90 või 180 Turbo).Kuid nüüd mõtlen, et teen selle lõppuni ja mängin kuu lõppuni ja üritan teha see 100USD ära.Ehk siis püüan olla distsiplineeritud ja teha väljakutse lõppuni.

katrinclub
11.09.09, 12:58
Õhtul peale tööd tegin lahti 8 turniiri, kuid minu mäng ei olnud kõige parem ja ei cashinud ühtegi turniiri.Siis proovisin heads up 2+0.2.Nendega jäin nulli.Arvel oli umbes 23 USD ja ma otsustasin nattukene mängida omahat, mis on mu lemmik cashgame kuid mida ma viimasel ajal ei mänginud üldse.Läksin siis 0.01/0.02 lauda maksimumiga 5 USD.Pikalt ei hakka räägima, kuid eile ööseks oli mu kassa juba 41USD.Täna tagasi tulles mängisin kahel 0.05/0.1 laual ning võitsin nii palju et mu kassa oli juba 99USD.Sellest hetkest alates vajutasin korraks piduritele ja tulin tagasi 0.01/0.02 limiidile ja kaotasin kiirelt 10USD. Avasin 4 lauda 0.05/0.1 ja oli edukas sess.Nüüd arvel siis 108USD.Mõtlesin alates sellest hetkest katkestada oma väljakutse teha 100USD mängides ainult 25 sendised Sit-go ja juba hakkata mängima 2+0.2USD(90 või 180 Turbo).Kuid nüüd mõtlen, et teen selle lõppuni ja mängin kuu lõppuni ja üritan teha see 100USD ära.Ehk siis püüan olla distsiplineeritud ja teha väljakutse lõppuni.

Pean tunnistama, et distsipliin puudub kui mängid oma võidetud rahaga.Ei ole enam huvi mängida neid Sit-go.Mängisin lisaks nende Sit-go täna lisaks ka 2 omaha 10PL.Lühike sess osutus edukaks ja kontol on 128USD, kuid nüüd püüan ennast kokkuvõtta ja mängida BR järgi.Üritan mängida 0.01/0.02 omaha PL ja kui BR peaks saama kokku 200 läheks otse omaha 10PL. Turniirid on mind ka nattukene ära tüütanud.Võib olla olen liiga palju neid viimasel ajal mänginud.

rrrr
11.09.09, 14:31
Lugedes su threadi ja mäletades midagi ka Pnews foorumist - püsivust pole sul. Küll ühte stiili, siis teist, turniirid, SNG-d cashgame, omaha, holdem, limit, NL, PL, kord kallimad mängud, siis jälle odavamad. See kõik lõhub sul juba ülesehitatut ja sa ei saagi oma õiget persetunnet kätte, millega grindida. Limiidis ülespoole liikumine paneb harilikult alguses põntsu winratele, mis siis veel rääkida formaadi või mängu liigi muutmisest.

Näärivanale kirjuta ja küsi kingisooviks stabiilsust.

EGERT
11.09.09, 14:35
Pean tunnistama, et distsipliin puudub kui mängid oma võidetud rahaga.Ei ole enam huvi mängida neid Sit-go.Mängisin lisaks nende Sit-go täna lisaks ka 2 omaha 10PL.Lühike sess osutus edukaks ja kontol on 128USD, kuid nüüd püüan ennast kokkuvõtta ja mängida BR järgi.Üritan mängida 0.01/0.02 omaha PL ja kui BR peaks saama kokku 200 läheks otse omaha 10PL. Turniirid on mind ka nattukene ära tüütanud.Võib olla olen liiga palju neid viimasel ajal mänginud.

Countdown to busto.

Kui omahas coachi tahad, siis pm

katrinclub
11.09.09, 18:41
Kontol järgi 12USD.Paras bankroll, et rahulikult 25 sendised sng edasi toksida.

katrinclub
11.09.09, 19:11
Countdown to busto.

Kui omahas coachi tahad, siis pm

Ma enda arust oskan mängida omaha ja texas.Ma ei oska Bankrolli järgi mängida!

EGERT
12.09.09, 13:59
Ma enda arust oskan mängida omaha ja texas.Ma ei oska Bankrolli järgi mängida!

/thread imo