PDA

View Full Version : 100 EEK live turna ca. 100 osalejat



VinQbator
07.09.09, 17:19
Hakkas just finaallaud ja blindid 400/800, mul stäkk 9k. Istun UTG+1 ja käes TT. Õige lahendus oleks vist shove, eksju?

Igatahes ma panin 3k sisse ja sain tagant 7k peale. Siin enam foldi ei näinud. Jube sitasti mängitud?

Tarmonator
07.09.09, 20:34
miks 3k?

tolmuahv
07.09.09, 20:48
Kui sa teadsid, et enam ära ei viska anyway, siis oleks jah pidanud pigem pushima, et blindid kätte saada. TT väga hästi post-flop ei mängi. Iga pilt on scare card ja iga pildipaari hittinud vastane callib su kohustusliku all-ini ära, nõrgemad käed pigem foldivad. Avg stack on seal vast 20k (kui mu oletus on õige, et tegu oli eilse Olympicu turnaga), nii et sa pole ka väga desperate veel gamblema, et üritada igal juhul double up saada hea kaardiga. Ma pushiks siin EP. As played, re-raise peale kindlasti all-in, tihti on vastas AK, AQ, AJ tüüpi käed.

VinQbator
07.09.09, 21:27
Avg. stack oli miski 13k. Oli jah olympicu turna.

Ma ise mõtlen, et kui ma oleks pannud äkki mingi 2k. Siis oleks veel foldimise ruumi jäänud osade vastaste vastu. Või ei oleks sellisel asjal mõtet?

tolmuahv
07.09.09, 23:54
Avg. stack oli miski 13k. Oli jah olympicu turna.

Ma ise mõtlen, et kui ma oleks pannud äkki mingi 2k. Siis oleks veel foldimise ruumi jäänud osade vastaste vastu. Või ei oleks sellisel asjal mõtet?


Kui 400/800 blindid, siis vist jah 2-2.5k oleks mõistlik. Sealt saad vabalt foldida kui mõni räige nit tõstab LP. Samas saad ka 3k betilt re-raise saades foldida, aga siis tekkib küsimus, et miks nii palju bettida, kui actionit saades ära visata plaanime. Konkreetse turna finaallauas ma ise vist TT-ga ei tahaks flipata eriti. Isegi kui ülekaartide vastu oleme, siis pea pooltel kordadel saab turna otsa (peaaegu no-money ka, mingi 400-500 EEKi vist 10. koht?). Samas JJ+ vastu oleks üsna nukker sattuda.

-andres-
07.09.09, 23:57
Pane 1.8-2k, siis saad foldida, kui on read, et villain 3betib väga tugevate kätega. 3k raise on pea 4bb ja sealt nii 11bb enam foldida ei saa.

VinQbator
08.09.09, 00:21
Njah... sama mõttekäik oli mul endal kah pärast, aga no mis see tagantjärele tarkus ikka annab. QQ vastu enam ei saanud :D

groams
08.09.09, 00:23
IMO on Raise/fold siin üsna halb, sellises faasis ikka 11BBga shoveks, TT on piisavalt tugev käsi.

Mafioso
08.09.09, 23:09
Shove ikka

vsiu100
09.09.09, 08:49
IMO on Raise/fold siin üsna halb, sellises faasis ikka 11BBga shoveks, TT on piisavalt tugev käsi.



reise 1,8-2k teeb sama töö ära, mis ai. reise/fold on siin mõeldav imo. (22-77 ma pf foldiks)
keegi ei ole nii tricky ja ei proovi sind kohe ft alguses üle mängida(antud turniiri silmas pidades). re-reise saad JJ+, AK(?).
vastavalt vastasele/readile foldiks/shipiks.


11bb on olympicu live finaallauas deepstack btw.

ranka
09.09.09, 18:39
reise 1,8-2k teeb sama töö ära, mis ai. reise/fold on siin mõeldav imo. (22-77 ma pf foldiks)
keegi ei ole nii tricky ja ei proovi sind kohe ft alguses üle mängida(antud turniiri silmas pidades). re-reise saad JJ+, AK(?).
vastavalt vastasele/readile foldiks/shipiks.


11bb on olympicu live finaallauas deepstack btw.


Stäkid: 9000, maas raha: 1200

Heero tõstab 2,000, tont tagant allin (võib ka 3betida aga ta anyway ei foldi seega võime seda lugeda all-in panusena) 9000 ja peale tondi ainult lehtede sahin ehk kõik loobuvad kaartidest ning diiler Jekaterina juba röögib, et Heero kord.

Meie Heerol on terminaatori aju ning teab, et mängupank on 2000+9000+1200 ehk 12,200 ja meil callida 7000. Nutikamad juba teavad, et me peame võitma ~36% ajast. Käte JJ+, AK vastu on meil 34% omavastutust ning ülejäänud tuleb sakoutidest. Seega peate range väga täpselt paika panema ja siis on see tõesti fold. Aga kui tal käes on 1 nõrgem käsi on see katastrofaalne fold ja tõenäoliselt fold sel juhul on suurema -EV-ga, kui call TOP range vastu.

Näiteks: Pistame range äss-emanda on meil hopsti 40% võidutõenäosust.Piisab lisamisest ainuüksi AQs käest ja ongi BE call.

Mina siin ei foldiks ning, et asjad keeruliseks ei läheks ütlesk enne all-in minekut, et teeme pulli poisid ja lükkad allin. Las nit-foldivad taga oma AK-d ja Heeerocalliad 55-ega.

tolmuahv
09.09.09, 22:28
ning diiler Jekaterina juba röögib, et Heero kord.


Kuradi hea olude kirjeldus :D