PDA

View Full Version : NL200 TPTK any good?



TaaviK
07.09.09, 19:35
No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($526)
Hero (MP) ($349.85)
Button ($204.80)
SB ($284.45)
BB ($244) 24/20/2.3 #5,9k

Preflop: Hero is MP with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, Hero bets $7, 2 folds, BB calls $5

Flop: ($15) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
BB checks, Hero bets $10, BB raises $30, Hero calls $20

Turn: ($75) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
BB bets $52, Hero calls $52

River: ($179) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
BB bets $155 (All-In), Hero ?

Ei oska nüüd öelda, et villain mingi eriline maniakk oleks. Enamus kätest vist datamine'itud ja seega mingit erilist kokkupuudet temaga ei ole. Prolly olen tema silmis tight-solid, a'la 20-21/16-17.
Kuidas üldse teie hinnangul peaks seda kätt algusest lõpuni mängima? Ise mõtlesin, et ei hakka nii dry boardil 3bettima, et bluffe sees hoida. Kui nüüd järele mõelda, siis tundub et vastane meelega ehitas potti, et riveril hea shove'ida oleks.

Foux
07.09.09, 19:44
Haiseb väga set'i järgi

krayzie
07.09.09, 20:37
ma foldiks turnil ja teeks note. aga kui turn callida siis tuleks callida ka any river. üldiselt ei hakka regularid niivõrd dry laual bluffidega peale floppi punnitama.

sk3lletor
07.09.09, 21:06
vastane obv esindab seti, kuid nagu öeldakse, siis sete on raske flopata ja see võib olla üks neist kordadest, kui mõtlev vastane teab, et ta liin näeb välja nagu set ja hakkab seda õhuga või väga väikese tükiga esindama. Põmst ma nõustun krayzie'ga. ;) Kui paned ta selle "ühe korra" peale, siis call turn ja väga suur % või 100% ajast river, otherwise, fold turn imo.

Ajuvaba
07.09.09, 21:11
see on raske situatsioon. Sellise boardi juures ma reraiseks vastu nt 80 peale ja kui sealt shove tuleb, siis fold.
Sette mängitakse täpselt samamoodi nagu antud vastane, aga...olen ka ise teinud antud muuve QK moodi käega, et vastane foldima panna....osad foldivad ja osad mitte. Peab vastast tundma.

Fortune
08.09.09, 00:36
Mõtlesin, et kirjutan ka midagi tarka, aga kõik on juba ära öeldud ;D

TaaviK
08.09.09, 03:12
ma foldiks turnil ja teeks note. aga kui turn callida siis tuleks callida ka any river. üldiselt ei hakka regularid niivõrd dry laual bluffidega peale floppi punnitama.


See siis pmst tähendab, et paneme siin turnis samakergesti ka AA,KK maha? Muidu mulle see turni fold meeldib kõikidest liinidest kõige rohkem.



see on raske situatsioon. Sellise boardi juures ma reraiseks vastu nt 80 peale ja kui sealt shove tuleb, siis fold.
Sette mängitakse täpselt samamoodi nagu antud vastane, aga...olen ka ise teinud antud muuve QK moodi käega, et vastane foldima panna....osad foldivad ja osad mitte. Peab vastast tundma.


Kui effective stäcks oleks 100BB, siis kas väga nüri poleks r/f teha? 80$ on üsna siiski üsna korralik osa stäckist ja vastased saavad teha suht perfect playd peale meie raise'i. Ja teiseltpoolt kas selline r/f tähelepanelike regularide poolt liialt abuse'itav pole? Ma siin lihtsalt esitan küsimusi, millele vastust tahaks.

hotcocacola
08.09.09, 11:53
Haiseb väga set'i järgi


+1

aga jah, raske ära visata....aga...jah, mis käsi teeks riveril sellise AI beti ?!

TaaviK
08.09.09, 12:03
+1

aga jah, raske ära visata....aga...jah, mis käsi teeks riveril sellise AI beti ?!



Nagu Ajuvaba ütles, et sette mängitaksegi täpselt niimoodi. Seega tal ei saa midagi muud eriti olla. Ning kui ta on hea regular, siis ta balansseerib oma range'i ära. See tähendab, et ta on võimeline täpselt samamoodi ka õhuga mängima ja seega iga kord kui me callime on siiski tõenäosus olemas, et sattusime bluffi otsa. Teiselpoolt jällegi on suurem tõenäosus, et tal seal on set. Seega kui vastase range on korralikult balansseeritud, siis me pmst iga kord kaotame lõpuni callides raha, sest tal on enamus kordadest ikka see set seal olemas.

Lisan veel niipalju juurde, et tolle käe ma foldisin riveril ära. Nüüd oskan paremat liini võtta.

alaska
08.09.09, 12:15
Kas ta mitte valuet ei kaota, kui ta oma sette niimoodi flopis mängib? Ta peaks callima ka vahel oma setiga ja kas seljuhul ei ole ikkagi piisavalt tihti bluff vastas, et see maha callida?

antnx
08.09.09, 13:43
Vat see ongi, et kui ise hitin seti siis sõltub väga vastasest ja ka boardist kas lasen tal iseennast valuetada või raisen flopil. Tihti ongi see lugu, et kui raiseda siis nad foldivad ja ei saa oma seti eest valuet.

neeme
08.09.09, 16:30
Mul endal on ka see viga küljes, et tihti callin täpselt samamoodi ära turni ja riveri (board pm ei muutu) shove peale leian siiski foldi. Fold tuleb leida ikka turnis või siis lõpuni minna. Arvan, et siukese regulari vastu leiaks foldi juba turnis ülesse, aga as played foldiks ka riveri.

Ajuvaba
08.09.09, 17:02
See siis pmst tähendab, et paneme siin turnis samakergesti ka AA,KK maha? Muidu mulle see turni fold meeldib kõikidest liinidest kõige rohkem.

Kui effective stäcks oleks 100BB, siis kas väga nüri poleks r/f teha? 80$ on üsna siiski üsna korralik osa stäckist ja vastased saavad teha suht perfect playd peale meie raise'i. Ja teiseltpoolt kas selline r/f tähelepanelike regularide poolt liialt abuse'itav pole? Ma siin lihtsalt esitan küsimusi, millele vastust tahaks.


no 80 on üsna korralik osa, aga välistab bluffimise sinu vastu, sest shoveb ainult sinust parem käsi. Alates nl200 mängitakse juba vastaseid ja blufitakse päris korralikult. Eile sarnases olukorras panin ka QK reraise vastu ja tuli kiirelt fold vastase poolt. Seega minu isiklik arvamus on, et call on kõige hullem, mis flopist teha annab. Turnis saad sa seal 99% tõenäosusega 2nd barreli otsa.

Kui päris aus olla, siis teen ka päris tihti sarnastes olukordades 10 10 v 9 9 positsioonil olles raise, et aru saada, kus ma enda asjaga seisan.

2ssapaar
08.09.09, 17:29
Seega minu isiklik arvamus on, et call on kõige hullem, mis flopist teha annab. Turnis saad sa seal 99% tõenäosusega 2nd barreli otsa.
Call on ainuke variant. 3-bet $80 peale ja fold on horrible imo. Paneb vastase sinu käe vastu perfektselt mängima. Lisaks võib mõtlev mängija 4-bet-bluffida, kuna see liin tundub natuke imelik.
Kui ta bluffib turnis liiga palju, siis peab laskma tal selle vea ka teha (3-bet flopil võtab selle võimaluse talt ära). Kui mingit erilist readi pole 2nd ja 3rd barrelite kohta, siis fold turnil.

sk3lletor
08.09.09, 17:31
no 80 on üsna korralik osa, aga välistab bluffimise sinu vastu, sest shoveb ainult sinust parem käsi. Alates nl200 mängitakse juba vastaseid ja blufitakse päris korralikult. Eile sarnases olukorras panin ka QK reraise vastu ja tuli kiirelt fold vastase poolt. Seega minu isiklik arvamus on, et call on kõige hullem, mis flopist teha annab. Turnis saad sa seal 99% tõenäosusega 2nd barreli otsa.

Kui päris aus olla, siis teen ka päris tihti sarnastes olukordades 10 10 v 9 9 positsioonil olles raise, et aru saada, kus ma enda asjaga seisan.


oi kuidas ma ei nõustu mitte ühegi osaga.

Ajuvaba
08.09.09, 17:59
taolisi käsi on siin olnud mitmeid. Flopist call annab sulle mida? Iga normaalne regular ei checki turnist, et lasta sul pot maha võtta. See mäng, mida mängite on kuni nl100, kus turnist minnakse passiiivseks äkitselt.
Kui mingi liin on võetud, siis minnakse lõpuni(eriti veel sellise flopi puhul).
Flopi call on mõeldav ainult siis, kui plaan valmis turnis shoveda.

Veelkord, see ei ole ulmekäsi, neid on igapäev. Kus istud AK Kxx flopil ja mõtled, et mis edasi. Mina olen mänginud neid nii, et flopist reraisenud vastu, olen ka foldinud. Kõige vähem callin sealt.

NL200 on positsioon juba niivõrd tähtis, et sul ei olegi vahet, mis kahe kaardiga sa positsioonilt olles callid preflop, sest flopil on vastast nii hea üle mängida...eriti veel nii ,kui foldid flopil v turnis selliseid käsi.

2ssapaar
08.09.09, 18:49
taolisi käsi on siin olnud mitmeid. Flopist call annab sulle mida? Iga normaalne regular ei checki turnist, et lasta sul pot maha võtta. See mäng, mida mängite on kuni nl100, kus turnist minnakse passiiivseks äkitselt.
Kui mingi liin on võetud, siis minnakse lõpuni(eriti veel sellise flopi puhul).
Flopi call on mõeldav ainult siis, kui plaan valmis turnis shoveda.
Kas see on meie jaoks halb, et ta barreldab 99% turni (kahtlen sügavalt, et head regularid teevad seda)? Pigem on see leak ja see tuleb ära kasutada. Ning ei pea shovema turnis, võib ka callida, et kolmandat bulletit välja saada talt.

Ajuvaba
08.09.09, 19:26
selgita mulle siis, kui oled flopist callinud ja turn on blank, siis mis edasi? Tuleb uus panus, mis siis edasi? Foldid siis kui note pole? ja kui notes kirjas, et tüüp ükskord bluffis nii, siis callid? või millal sa kavatsed selgeks saada, kas oled ees v taga?

Davy
08.09.09, 19:30
Rainbow flopi puhul nõusutun ajuvabaga 100%. Sa lihtsalt ei saa callima hakata ilma decent historyta.

2ssapaar
08.09.09, 19:51
selgita mulle siis, kui oled flopist callinud ja turn on blank, siis mis edasi? Tuleb uus panus, mis siis edasi? Foldid siis kui note pole? ja kui notes kirjas, et tüüp ükskord bluffis nii, siis callid? või millal sa kavatsed selgeks saada, kas oled ees v taga?
Oleneb kui aktiivne ta on olnud, kui palju ta c/r floppe, kui aktiivne sina oled olnud tema silmis, kas ta saab aru, et ta ei saa sellisel boardil palju käsi representida etc, etc. Selleks peab ise mängus olema, et otsus teha. Foorumis kommenteerides pole lihtsalt piisavalt informatsiooni.



Rainbow flopi puhul nõusutun ajuvabaga 100%. Sa lihtsalt ei saa callima hakata ilma decent historyta.
rõhutan, et ilma readita foldin turni iga kord. Lihtsalt kui Ajuvaba ütles, et ta arvatavasti barreldab palju blank turne (millega ma ei nõustu), siis võib arvata et ta bluffib liiga tihti ja alles siis võime ta maha callida.

Muide kui ta c/r floppe väga harva, siis võib juba flopil oma käe ära visata.

Ajuvaba
08.09.09, 20:03
asi selge, iga üks omast asendist. Lõpptulemus on tähtis.

sk3lletor
08.09.09, 22:44
kui ma 3-betiks seda floppi, siis see oleks poti kasvatamiseks ja raha sisse ajamiseks, mitte foldimiseks. aga ... šanssid on, et 125bb deep tight-solid vastu ei 3-beti.