PDA

View Full Version : 6.5$ turbo SNG, KJo 5BB stackiga BB'l



taasver
10.09.09, 23:49
PokerStars No-Limit Hold'em, 6.5 Tournament, 100/200 Blinds (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG (t2870)
MP (t2025)
CO (t2590)
Button (t3375)
SB (t1570)
Hero (BB) (t1070)

Hero's M: 3.57

Preflop: Hero is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
UTG calls t200, 3 folds, SB bets t1570 (All-In), Hero ...


SB umbes 25/25 stattidega väga väikse sample'i põhjal

Romka
11.09.09, 01:03
Easy call imo?

kivisaba
11.09.09, 02:33
insta hüdro super Schnapp CALL

ranka
11.09.09, 10:41
Ma foldin aga ma ei lasegi end nii väikseks.

muruntau
11.09.09, 12:19
siin pole jah muud kui call.

andu_andu
11.09.09, 13:02
How is this even a question ? Easiest call in the world

groams
11.09.09, 14:35
wat???
Miks ma siin calli ei näe?
Kas ma retardiks kätte läind oma -3k swingiga?
Ma ütleks küll üsna ez fold.

taasver
11.09.09, 14:41
ohoh :D Wizard ütleb kui sb open range on mingi üle 22% siis call muidu fold.(vähemalt minu wizardist arusaamise põhjal)

ranka
11.09.09, 15:01
ohoh :D Wizard ütleb kui sb open range on mingi üle 22% siis call muidu fold.(vähemalt minu wizardist arusaamise põhjal)


Ta ei openi...

groams
11.09.09, 15:31
Nii tegin siis wiziga ka omad analüüsid.

Ehk siis, olgem optimistlikud, ütleme nii et UTG on üsna fishine, sest reg ei limbi t200 blindidega. So, paneme talle umbes 30%, mis on imo üsna optimistlik.
UTG puhul huvitab meid veel tema limp calling range juhul, kui meie callime. Minu mõtlemine on selline, et kui fish limpab ja näeb, OOOO...SB läks All in, hea käsi, OOOOO...BB callis, veel parem käsi, ehk siis tema range on siin üsna tight imo. Kuna fish võib slowplayda oma suuri paare, siis jätame need tema range'i sisse.
Ma paneks tema calling rangest SB pushi ja BB calli korral siis umbes 9% ehk AT+ 55+ vms.

Võtame ette SB. Oletame , et meil on teada, et BB callib SB shovi reasonably, umbes 11.5% ehk siis 44+, AT+ A8s+ KQs. Arvestades olukorda, et me ei tea et BB meid callib, siis me ei saa UTG calling range'i üldse mitte nii tightiks tõmmata kui 2 all ini vastu. Ma arvan et fish callib meid siin päris suure osa oma rangega. Ma pakuks 22+, A2s+, A5+, KTs+, KJ+.
Ehk siis umbes 22%. Sellisel juhul peaks SB shoving range olema 55+, AT+, A9s+.

Ja nüüd viimaks jõudsime BB juurde.
Olukorras, kus SB pushib ja meie mõtleme kas me tahame callida v mitte, siis esiteks mõtleme UTG peale. Tema limp range'i panin ma 30% peale, ja olukorras, kus meie calliksime panin ma tema calling range'i umbes 9% peale. Kui UTG callib meid 9% ja SB mängib perfektselt wizi rangede järgi ehk shoveb 55+ AT+ A9s+, võiksime me callida ainult 6% kätega, ehk siis 77+ AQ+. Oletame, et SB ei ole mängi väga perfektselt ja shoveb 20% (33+, A4+, A2s+, KQ, KTs+), siis võiks meie calling range olla 44+, AT+, A9s+, KQs.
Ehk KJo jääb ka parima tahtmise juures foldiks siin, sest ma lihtsalt ei näe SBd shovemas laiemalt kui 20%.


EDIT: Kui ma midagi väga mööda panin siis palun parandage mind.

EDIT2: Ma saan isegi aru natuke, et inimesed tahavad siin callida, aga mingi "INSTA OMG WTF IS THIS A QUESTION??? EAZIEST MOTHERFUCKING CALL" see kindlasti ei ole.

Rigged
12.09.09, 13:08
6.50$, sellist analüüsi poleks vaja olnud, olen ise neid päris mitu mänginud ja võin öelda, et see UTG vend on standardmegafish ja SB on enam vähem mõtlev reg kes teeb seda almost ATC, easy call.

groams
12.09.09, 18:20
6.50$, sellist analüüsi poleks vaja olnud, olen ise neid päris mitu mänginud ja võin öelda, et see UTG vend on standardmegafish ja SB on enam vähem mõtlev reg kes teeb seda almost ATC, easy call.


Sinu jutu järgi otsustades oled sina selle UTGlt limpiva fishi moodi. Kui sa tõesti paned SB range'i siin ATC peale, siis parem ära mängi pokkerit vms, sest sa kaotad lihtsalt.

McFoldberg
12.09.09, 18:30
6.50$, sellist analüüsi poleks vaja olnud, olen ise neid päris mitu mänginud ja võin öelda, et see UTG vend on standardmegafish ja SB on enam vähem mõtlev reg kes teeb seda almost ATC, easy call.


lol
õige pokkerimängija suhtumine

Rigged
12.09.09, 21:14
See mis ma konkreetse buyin limiidi ja situatsiooni kohta ütlesin, on +EV. Kui soovite vaielda, aga palun, laske edasi, ja mis puutub pokkeri mängimisse, siis väga ei möliseks. Ilusti ära elatud viimased 2 aastat kooli kõrvalt.

groams
12.09.09, 21:17
See mis ma konkreetse buyin limiidi ja situatsiooni kohta ütlesin, on +EV. Kui soovite vaielda, aga palun, laske edasi, ja mis puutub pokkeri mängimisse, siis väga ei möliseks. Ilusti ära elatud viimased 2 aastat kooli kõrvalt.


Ma usn täitsa et sa oled sitaks võitev mängija jne, aga lihtsalt, see mis sa ütlesid oma esimeses postituses, oli absoluutselt ja totaalselt vale, siin ei ole isegi vaielda mitte millegi üle.
Ja muide ma olen ka mänginud 6$ sngsid.

Rigged
12.09.09, 21:23
ma olen hetkel purjus+närvis nii et ei tasuks pahanda, homme vaatan üle mis jama ma kirjutasin siia.

groams
13.09.09, 13:09
ma olen hetkel purjus+närvis nii et ei tasuks pahanda, homme vaatan üle mis jama ma kirjutasin siia.


No kuda kaine peaga enda vastus tundub?

timz0333
13.09.09, 21:24
Foldime selle ja pushime mida?

ranka
14.09.09, 01:09
Foldime selle ja pushime mida?


Ma puusalt tulistades ültkes, et calliks A9+, 88+ aga millegipärast kardan, et see naca liiga tihke range.

Rigged
14.09.09, 09:07
No kuda kaine peaga enda vastus tundub?

Selge on see et atc on veits liialdus jah, ilmselt tuleks ikkagi foldida KJ. A7s+ calliks ilmselt