PDA

View Full Version : Otsin õpetajat



antnx
07.11.08, 17:11
Vajan abi! Palju ei palu - sooviks, et keegi targem viitsiks jälgida mu sessi miski 40minutit või kuskil nii ja pärast või samal ajal kommenteerida. Vajan abi selletõttu, et soovin siiralt paremaks saada - osalen pokah koolis, loen 2+2 jõudumööda, Small Stakes Holdem raamatut, mindset on läbi loetud - mängin Tightilt ABC pokkerit aga ...
Ei suuda välja rabeleda break-evenist juba päris pikka aega.

ranka
07.11.08, 17:26
Mida õpetaja selle eest saab?

antnx
07.11.08, 17:39
Ei oskagi esialgu midagi pakkuda aga kui ma näiteks saavutan 200$ bankrolli tänu õpetajale siis ta saab 50$ endale ;)?

Keiss
07.11.08, 21:57
200$ minemist ma oskaks sulle ise ka õpetada ;D Mis siin öelda, tule minu poolt läbi, teeme tunnike mängu ja oledki targem ;D

BuildUp
07.11.08, 22:05
Ei oskagi esialgu midagi pakkuda aga kui ma näiteks saavutan 200$ bankrolli tänu õpetajale siis ta saab 50$ endale ;)?


Päris hea pakkumine. :)

Marek K.
08.11.08, 01:03
keiss pliis ära talle shortstackimist küll õpeta ;D

Keiss
08.11.08, 06:49
Soov oli 200$ peale jõuda. :)

olavike
09.11.08, 17:09
Ja siis kui 400$ peale oled bankrolli saanud, siis keiss soovitab sul elukutseliseks hakata :P

antnx
09.11.08, 17:47
Pole siis huvilisi?

ranka
09.11.08, 18:04
Paistab, et mitte...

Ühtlasi mulle tundub, et Te üritate liiga lihtsat teed minna ja väga odavalt. Pakute "umbmäärase", väikse ja väga ebakindla summa ning arvate, et siis tuleb keegi Teid õpetama! Never! Isegi autokoolis on õppetunni hind kõrgem, kui see, mida Te pakute siin teemas ja mida saab ka ehku peale, kui Teil hakkab hästi minema. Võin vihjeks niipalju öelda, et 2p2 väga head sõbrad, kellega ma saan hästi läbi ja kes on pokkeris väga head ning pakuvad poker coachi ,siis alena ma saaksin tunni-kaks pokercoachi alena ca $100 eest. Ja need õpetajad on tõesti väga head ja see õpe oleks siis rohkem seda, et nad vaataksid pool ajast mu mängu ja siis ütleksid, et mida ma võiks paremini teha. Algajatelt või võõrastel küsiks nad mitu korda rohkem tunnis! Seega ärge arvake, et tasuta kingitusi on siin maailmas lõputult!

Terve internet on tasuta ja tohutult materiali täis - Teie asi on see üles otsida ning ära õppida. Kui Te seda ei viitsi teha, siis peate käima väga suuri summasid välja ning veel enam - kui Te tulete väga odavalt otsima õpetajat ja Te ei ole veel oma mängus kindel, siis mina isiklikult paneks oma tava tunnihinnale mõned dollarid otsa!

Minu soovitus on, et lugege ja õppige rohkem iseseisvalt ja kui tekib konkreetne küsimus, siis küsida. Nii on kõigil lihtsam, valutum ja kasulikum. Teiseks kui kasvada õpetaja käe all ja ühel hetkel õpetaja ära kaob, siis Te ei pruugi ikkagi olla võitev mängija ning kogu Teie aeg on läinud luhta.

Kui mina pokkerit mängima hakkasin siis oli ainult pokerclub.ee (http://www.pokerclub.ee/forum) ainsaks Eesti keelseks foorumis ning kui ma julgesin sinna postitada miski halva nõuande või küsida lampi nii õpetajat, siis naerdi mind välja või sõimati läbi. Ja kui julgesin küsida, et kas mikros saab ka võita, siis sõimas ok2aa mind läbi, et ma olen jube kohutav mängija! http://www.pokerclub.ee/forum/viewtopic.php?t=1144&start=0 - kolmas postitus! Tegelt see thread on ikka jube hea ja mäletan seda teemat oma surmatunnini, eriti ok2aa posti :) Jõle hea on meenutada vanu häid aegu :P

Sorry, et offiks läks aga need minu mõtted.

EDIT: Lol ja lugesin oma jutu läbi seal teemas. Tra ma olen ikka osav :) Suht hea motivatsiooni post, antnx loe see läbi ja ehk ei vajagi õpetajat :)

Tarmo
09.11.08, 19:11
Mõnus lugemine Ranka poolt viidatud pokerclubi postis (Y)

Yokker
09.11.08, 20:11
Jep ka mina sattusin seda lugedes pokerclubi lehele ning sain mõnusalt naerda ise enda üle...kirjutasin sellest põhjalikumalt ka oma päevikus siin foorumis

ok2aa
09.11.08, 21:10
tõesti - nl10 beatimiseks pole vaja mingit coachi - loe elementaarsed tõed läbi, ära call blindidelt A8o'ga ja oledki seal võitev mängija. kui ei viitsi oma aega kulutada internetist artiklite otsimiseks miks siis peaks keegi teine oma aega kulutama, et sulle elementaarseid asju õpetada?

teine asi on see, et mängi paar-kolm-neli lauda korraga ning mõtle enne iga käiku.

BuildUp
10.11.08, 00:30
Ausalt öeldes pole sul NL10 biitimiseks isegi vaja mingeid artikleid lugeda. Lihtsalt mängi tightilt ja peale sessi vaata oma kaotatud käsi ja analüüsi oma tehtud vigu. See arendab tohutult. :)

Tigrano
10.11.08, 00:47
Kui NL10 projekti see nädal käima saan ning mängima hakkame, siis on edukalt näha, kui paljudel tekib probleeme NL10 beatimsega. Võrdlus tuleb hea kuna mängijate stiilid on seinast seina, ootan juba huviga. Vaatan, kas lõpuks saadakse aru, et kui mäng on loose, siis on mõistlik vastaste vastu ära kasutada tight stiili, mitte supelda kõik ühes potis ;D