PDA

View Full Version : Withdraw pangakontole



2ssapaar
14.09.09, 17:41
Pole enne nii suurt summat välja kandnud ja nüüd olen suht nõutu. Kui tahan Starsis teha cashout'i, siis on mul ainuke variant moneybookers. Kas ma saan kuidagi ka U-netti raha välja kanda kui enne pole sealt sisse kandnud? Proovisin ka läbi triobeti aga see ei läinud läbi ja sain järgmise kirja:

As you have made your last deposit from your Moneybooker's account,
due to security reasons we will allow to make you a payout only to
your Moneybooker's account. When your Moneybooker's payout amount will
cover your Moneybooker's deposit amount, then you will be able to
withdraw money again to your bank account.

Jääb järele moneybookers, aga sellega võib väga kaua aega minna (?). Mis võimalused mul veel on? Ideaalne oleks kui saaks raha Swedi selle nädala jooksul.

Timpz
14.09.09, 17:52
Pole enne nii suurt summat välja kandnud ja nüüd olen suht nõutu. Kui tahan Starsis teha cashout'i, siis on mul ainuke variant moneybookers. Kas ma saan kuidagi ka U-netti raha välja kanda kui enne pole sealt sisse kandnud? Proovisin ka läbi triobeti aga see ei läinud läbi ja sain järgmise kirja:

As you have made your last deposit from your Moneybooker's account,
due to security reasons we will allow to make you a payout only to
your Moneybooker's account. When your Moneybooker's payout amount will
cover your Moneybooker's deposit amount, then you will be able to
withdraw money again to your bank account.

Jääb järele moneybookers, aga sellega võib väga kaua aega minna (?). Mis võimalused mul veel on? Ideaalne oleks kui saaks raha Swedi selle nädala jooksul.

Stars->Moneybookers on instant transfer, Moneybookers->Swed ei oska öelda, paar päeva?

2ssapaar
14.09.09, 18:01
Stars->Moneybookers on instant transfer, Moneybookers->Swed ei oska öelda, paar päeva?

moneybookersisse olen starsist kandnud küll, aga nüüd oleks panka vaja raha kanda. Moneybookersist panka läheb vist sitaks aega. Ning kas Swedi üldse saab starsist kanda?

+ veel starsi cashout policy'st väike lõik:

Cashouts are first processed back to the method(s) used to deposit. Within each deposit method, cashouts are then applied back to your oldest deposit first and your most recent deposit last.

Nagu ma aru saan, siis saan cashoutida ainult sinna, kust ma olen deposit'i teinud.

ranka
14.09.09, 18:06
Kõige enne esimene väljamakse tehakse sinna kontole, kust tuli eelmine sissemakse ja summaks esimese sissemakse summa. Kui oled esimese sissemakse summa tagasi kandnud oma moneybookersi kontole siis edaspidi saad kanda raha sinule sobivatele kontode peale MB (neteller, SEB jne).

Kunagi sai pangaülekandeid teha $5000 või suurtemate väljamaksete korral - nüüd ma ei oska öelda, sest mina saan teha absoluutselt iga summa oma pangakontole aga see võib tuleneda ka sellest, et ma olen väga palju väljamakseid oma pangakontole teinud.

ranka
14.09.09, 18:07
Muideks mu inka suckib 100-ga aga tundub, et sul suckib veelrohkem, sest su esimeses postituses öeldigi seda, mida ma ütlesin aga natuke lihtsamalt:

As you have made your last deposit from your Moneybooker's account, due to security reasons we will allow to make you a payout only to your Moneybooker's account. When your Moneybooker's payout amount will cover your Moneybooker's deposit amount, then you will be able to withdraw money again to your bank account.

Ehk saad hetkel raha kanda ainult MB-sse ja kui su algne sissemakse summa on kaetud väljamaksega siis saad teha väljamakse oma pangakontole.

Mandre
14.09.09, 20:06
aga kui ma pole PS deposiiti teinud ja tahan nüüd välja kanda kas siis saan ainult kanda monybookersisse või saan kanda ka nt netellerisse või sebi/swedi ?

2ssapaar
14.09.09, 22:22
aga kui ma pole PS deposiiti teinud ja tahan nüüd välja kanda kas siis saan ainult kanda monybookersisse või saan kanda ka nt netellerisse või sebi/swedi ?
Ma arvan, et kui sa saad üldse withdraw'ida (ma tean ühte pokkerituba, kust ei saa enne raha välja kanda kui oled midagi sisse kandnud), siis igale poole.



Igatahes mul on suht pekkis lugu - pean kasutama moneybookers'it.

ranka
14.09.09, 22:22
aga kui ma pole PS deposiiti teinud ja tahan nüüd välja kanda kas siis saan ainult kanda monybookersisse või saan kanda ka nt netellerisse või sebi/swedi ?


Saad igale poole kanda.

nikitheone
14.09.09, 23:17
mul tuli mb'st swedi paar päeva