PDA

View Full Version : ESTPatricku video: Erisoove???



ESTPatrick
08.11.08, 01:57
mängin NL200 Pokerstarsis Full Ringi ja õigepea liikumas NL400 kui vähegi motivatsiooni mängida on. Olen Supernova.

Ranka arvates oleks mul aeg video teha. Mängin endaarust päris huvitavat stiili, mida oleks huvitav vaadata ja kindlasti õppida algajatel. Isiklikult tahaks mängida NL200 9-12 lauda, aga kui on väga suurt soovi siis võin ka 16-20 tablida NL100 (ei ole pärast juuli algust kordagi mänginud seal, seetõttu eelistaks nl200-readid peaksid siiski olemas olema vanade regularide kohta), nl200 ei saa suurelt multitablida, lihtsalt ei biidi ma siis mängu.

Statsid on mul 90% ajast 19/13/2, kuid olen ka mänginud 31/25 stiilis võitvaid sessioone ja winrate on kindlasti üle keskmise starsi regulari. Mängin antud stiili pärast Nolani videode vaatamist ja leian et need videod on mind kõvasti aidanud mängust arusaamise ja positsioonist veel parema tunnetuse saamiseks.


Enda poolt mõeldud video ideed:

väikesed pocketid - ei hittinud setti, mis edasi?
herocallid ja põhjendused, miks ma neid teen.
Buttoni mäng vs blind, vs EP raise.
imidzi tähtsuse arvestamine vs regular ja adjustimine vastavalt
Drawde mängime in position ja out of position vastavalt vs donk ja vs regular

Video ei hakka enne tegema kui saan uue arvuti kätte, mis juhutb ilmselt E ja pärast seda on vaja osta mikker, niiet kui huvi on, siis arvestan sellega ja proovin anda endast kõik et vastavad aspektid kajastatud saaksid, kuigi see ei pruugi väga lihtne olla, arvestades et sessiooni pikkuseks võib kujuneda kuskil 45-60 minutit. Kui huvi ei ole, ega siis ei viitsi teha ka.

PS: isu suurendamiseks (seni on iga sessioon sarnaseid käsi olnud - videos põhjendused): http://poker.allstarz.ee/tsop2007/foorum/viewtopic.php?t=456

http://www.pokerhand.org/?3304477

EDIT:
Video on nüüd valmis ja saab vaadata/downloadida kolmel erineval viisil:
[x] WMV Streaming (http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick/Multitabling/multitabling1.wmv)
[x] Downloadida oma arvutisse (http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick/Multitabling/multitabling1.rar)
[x] Vaata browseris (http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick/Multitabling/FLASH/index.html)

Kogu värk: http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick/

Muudetud Ranka poolt - lisatud lingid

kilu6
08.11.08, 02:44
Tee muidugi.

Mainitud teemad on kõik head, ei oskagi välja tuua nii. See mängija taseme järgi adjustimine postflop oleks huvitav võibolla.
Teiseks kas üle 4 laua on üldse jälgitav, kunagi tigrano video kohta kah panin kommentaari, et siis kui on näit 9 lauda korraga, peaks kogu aeg ütlema, mis lauast jutt käib 1--9.

Kas replayerist konkreetse teema käsi ei saaks lasta järjest.

ESTPatrick
08.11.08, 03:12
Kas replayerist konkreetse teema käsi ei saaks lasta järjest.


Minul on ükskõik, kui on soovi selle järele, siis teen sedasi, ise suur foorumi lugeja ei ole ja kuskilt jäi silma, et keegi tahtis näha kuidas see suur multitablimine käib ja mõtlesin et teen siis sedasi, tuleb rohkem käsi ka ette kus võiks huvitavaid situatsioone tekkida.

ranka
08.11.08, 03:30
max 4 lauda või replayer IMO

Davy
08.11.08, 05:37
väikesed pocketid - ei hittinud setti, mis edasi?
herocallid ja põhjendused, miks ma neid teen.
Buttoni mäng vs blind, vs EP raise.




seriously cant hardly wait ;)

Buy that pc man!

ja üle 6 laua on vaatajal keeruline... 4 on parim

ranka
08.11.08, 06:14
Ja ütle, kui filmivõtted hakkavad siis tulen proovin ka filmilindile jääda. Maskeerin põõsaks või nii.

pikk28
08.11.08, 10:19
ootan suure huviga su videot estpatrick ja ranka sa pressi ka end lauda jah

taavi19
08.11.08, 13:26
Olen ka äärmiselt huvitatud videost.
Näita siis algajatele korralikku winrate! ;)

ESTPatrick
08.11.08, 17:19
täna helistati et pc on postkontoris olemas, vaja ainult järgi minna. Enne E vist lahti ei tehta, seega peab hakkama mikri ostu planeerima.

ranka
08.11.08, 17:32
ootan suure huviga su videot estpatrick ja ranka sa pressi ka end lauda jah


Tegelikult on see halb mõte, sest mul tekib kaamerate ees stress ja lähen lolliks ning hakkan julmalt spewma :D

ESTPatrick
08.11.08, 17:34
Tegelikult on see halb mõte, sest mul tekib kaamerate ees stress ja lähen lolliks ning hakkan julmalt spewma :D


sama siin, eriti veel kuna mai usu kunagi et sul midagi on - parem mängida juba HU omavahel ja jätta raha omavahele kui lasta muudel regulardiel tähetund meilt röövida

Tigrano
08.11.08, 17:59
Ootan huviga, Starsi meeste videot ;) Muidu võiks olla 4 laual video, et oleks rohkem arutelusi jne aga väikese näidisena võiks olla ka 24 lauas tehtud sess, et ettekujutust saada.

leits
10.11.08, 12:08
ja mees kommentaarid need on olulisemad :D kui f22ncy video teed .. ostan sulle midgai ilusat, sobib ;D

ESTPatrick
10.11.08, 14:16
ja mees kommentaarid need on olulisemad :D kui f22ncy video teed .. ostan sulle midgai ilusat, sobib ;D


aitab!

CTXrix
10.11.08, 14:27
Toetan ka seda, et üle nelja laua läheb liiga kirjuks ära average vieweri jaoks!

ESTPatrick
10.11.08, 15:44
jääb siis neli, kuigi kardan et võin kohati väga loose mängu tegema hakata kergest adrenaliini vajadusest ja harjumatusest, kuid loodetavasti kompenseerib seda samal ajal rääkimine ja kindlasti on 4lauaga raskem huvitavaid situatsioone leida kui 10 lauaga lastes. Eks näeb, mis välja tuleb.

Arvuti on käes, vaja seadistada ja mikker osta ja olen valmis.

pikk28
10.11.08, 16:01
gogogogogo!

ranka
10.11.08, 18:01
jääb siis neli, kuigi kardan et võin kohati väga loose mängu tegema hakata kergest adrenaliini vajadusest ja harjumatusest, kuid loodetavasti kompenseerib seda samal ajal rääkimine ja kindlasti on 4lauaga raskem huvitavaid situatsioone leida kui 10 lauaga lastes. Eks näeb, mis välja tuleb.

Arvuti on käes, vaja seadistada ja mikker osta ja olen valmis.


Mida loosem mäng seda parem!

Ja minul on üks väga suur erisoov. Nimelt kui videot teed siis mitte kunagi ära tee mitte ühtegi otsust ettekäändel - "Video eesmärgil....". Tihti olen näinud videosid (isegi prode omasid). "Ma ei tea, mis siin teha... Väga close otsus... Hmm... Muidu ma VIST selle foldiks aga VIDEO EESMÄRGIL MA selle callin.". No kurat! Ma tahan näha pokkerit ja tema mõtteprotsessi, et miks ta callib aga miski video eesmärgil callimine/foldimine/raisemine ei ole küll professionaalne põhjendus.

antnx
10.11.08, 18:33
Ranka ise oled kah teinud seda ;)
Nl10 videos lõpupoole :P

ranka
10.11.08, 18:51
Ranka ise oled kah teinud seda ;)
Nl10 videos lõpupoole :P


Vahele jäin!!

Lutzky
10.11.08, 19:02
Oi see video saab kuldne olema :D.

Ootan,
L.

ESTPatrick
10.11.08, 19:47
Mida loosem mäng seda parem!

Ja minul on üks väga suur erisoov. Nimelt kui videot teed siis mitte kunagi ära tee mitte ühtegi otsust ettekäändel - "Video eesmärgil....". Tihti olen näinud videosid (isegi prode omasid). "Ma ei tea, mis siin teha... Väga close otsus... Hmm... Muidu ma VIST selle foldiks aga VIDEO EESMÄRGIL MA selle callin.". No kurat! Ma tahan näha pokkerit ja tema mõtteprotsessi, et miks ta callib aga miski video eesmärgil callimine/foldimine/raisemine ei ole küll professionaalne põhjendus.


väga hea tähelepanek, võtan arvesse. Kindel ei ole et homme jõuan teha, kuna K on vaja koolis järeleksamit külastada ja kaalun tõsiselt õppimist.

ESTPatrick
14.11.08, 01:58
valmis, aga ei oska faili väiksemaks teha, 1.26gb on vist veits palju 1:13 eest. Mida varem saan abi, seda varem saan uploadida

PS. minumeelest tuli igav video, v-o mõnele mitte. Väga ei imesta igatahes kui lõpuni vaadata ei viitsi, ise küll pingutasin kuna tahtsin kontrollida kvaliteeti

Tigrano
14.11.08, 02:07
valmis, aga ei oska faili väiksemaks teha, 1.26gb on vist veits palju 1:13 eest. Mida varem saan abi, seda varem saan uploadida

PS. minumeelest tuli igav video, v-o mõnele mitte. Väga ei imesta igatahes kui lõpuni vaadata ei viitsi, ise küll pingutasin kuna tahtsin kontrollida kvaliteeti


Annan klambrile teada, loodan, et saab aidata ja kõik näevad kauaoodatud videot.

ESTPatrick
15.11.08, 01:20
Valmis, kohe kui klamber lingi üles paneb, saavad huvilised vaadata.

Priit
15.11.08, 12:38
ootusärevus on suur :D

Klamber®
15.11.08, 12:53
eisalgu hakkab olema siin - umbes 20 minuti pärast on kohal

http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick/NL200

õhtul teen flashi ja muud versioonid kah

JanRose
15.11.08, 13:56
norm panen tõmbama, kommentaarid hiljem

Priit
15.11.08, 15:40
see ruutu masterplaan oli kuldne ;D

ESTPatrick
15.11.08, 17:10
see ruutu masterplaan oli kuldne ;D


runner-runner mast tuleb ALATI

arvamusliider
15.11.08, 17:38
Vot selline loovmäng mulle meeldib. See hoiab pokkeri meeldiva hobina/tööna, mitte nagu robot liini peal raha kasseerimas.

Igatahes video oli väga hea ja ootan juba järgmist. Näitena võiksid tõesti teha ka 9+ laua video, sest sellisl juhul vähemalt minu puhul loomingulisus kannatab ja pokker hakkab tunduma ebameeldiva meelelehutusena, aga tahaks teada, kuidas see elukutselisl välja tuleb.

Hea video. 10/10

kylamees81
15.11.08, 18:06
Tänud, meeldis väga. Loodan et teed mõne veel.

Lutzky
15.11.08, 20:14
runner-runner mast tuleb ALATI


you wish ;)

ESTPatrick
15.11.08, 21:02
mai usu et teen alla 9 laua video kui peaksin mõne veel tegema ja siis cascade mode, mitte tile nagu seekord.

ja kuna olen ka 18-24 laua mängimisega kokku puutunud, siis 9 lauda ongi minu jaoks loov mäng - jõuan vabalt üldjuhul

Tigrano
15.11.08, 21:05
Viskasin kiirelt pilgu peale, hiljem vaatan uuesti.

Ootasin põnevusega, mis mehed Starsis NL200 laudades on. Näha oli, et enamus regularid ja mõni donk laua peale ära eksinud. Kõige hullem oli, et ükski bluff eriti ei õnnestunud, kindlasti paljud regularid on teadlikud, et su range on ka suurem ja callivad maha. Samuti väga mõnus oli kuulata Belokixx squeezimise ja raise mõtet kuna respektib sind. Samuti oli näha, et ADZ122xx pidevalt BB üle tõstis sinu steali katse. Kolmandal korral vist callisid ta ära said hea flopi open ended rea tõmbe, seal oleks ta hea paika panna olnud, kahju et aeg üle läks, ma ise vist oleks kohe tõstnud. Floppasid ka neliku kohe KK vastu, nagu mainisid väike tõste flopis oleks rohkem valuet andnud aga, kes tõstab nelikuga ;D

See AK chek callia oli ka väga huvitav sinu QK vastu ei tea miks ta nii passiivselt mängima hakkas.

Samas väga huvitav oli vaadata, et tihti ei mänginud konkreetselt kaarte vaid bluffisid, kui isegi drawd ei olnud. Ühe korra muidugi said masti suht sellise mänguga, see mulle meeldis ;D

Paistis, et sess ei olnud just kõige parem, lõpus võttis selle kokku veel AA vs KK beat >:(

Parimat ja Tänud video eest,

Tigrano

arvamusliider
15.11.08, 21:12
Parim video lõpetus ever. :)

farik666
15.11.08, 21:13
Hea video jah muidu, a see viimase käe river krt... kuidas rahulikuks saab sellise asja juures jääda... ja sellistel limiitidel???

Tigrano
15.11.08, 21:16
Jah oli näha, et ESTpatrick suutis suht rahulikuks jääda paljudes olukordades, eriti viimases ässadega. See näitab kindlasti vilumust juba.

ESTPatrick
15.11.08, 21:18
Viskasin kiirelt pilgu peale, hiljem vaatan uuesti.

Ootasin põnevusega, mis mehed Starsis NL200 laudades on. Näha oli, et enamus regularid ja mõni donk laua peale ära eksinud. Kõige hullem oli, et ükski bluff eriti ei õnnestunud, kindlasti paljud regularid on teadlikud, et su range on ka suurem ja callivad maha. Samuti väga mõnus oli kuulata Belokixx squeezimise ja raise mõtet kuna respektib sind. Samuti oli näha, et ADZ122xx pidevalt BB üle tõstis sinu steali katse. Kolmandal korral vist callisid ta ära said hea flopi open ended rea tõmbe, seal oleks ta hea paika panna olnud, kahju et aeg üle läks, ma ise vist oleks kohe tõstnud. Floppasid ka neliku kohe KK vastu, nagu mainisid väike tõste flopis oleks rohkem valuet andnud aga, kes tõstab nelikuga ;D

See AK chek callia oli ka väga huvitav sinu QK vastu ei tea miks ta nii passiivselt mängima hakkas.

Samas väga huvitav oli vaadata, et tihti ei mänginud konkreetselt kaarte vaid bluffisid, kui isegi drawd ei olnud. Ühe korra muidugi said masti suht sellise mänguga, see mulle meeldis ;D

Paistis, et sess ei olnud just kõige parem, lõpus võttis selle kokku veel AA vs KK beat >:(

Parimat ja Tänud video eest,

Tigrano


standard, -900 kiirelt ja siis lõpuks break-even. kaart oli veits kole jah. coolereid palju ja kolevähe õnnestus bluff

Lutzky
15.11.08, 22:54
Vaadatud.

Kvaliteetstaff, baby.

L.

ESTPatrick
15.11.08, 23:57
Hea video jah muidu, a see viimase käe river krt... kuidas rahulikuks saab sellise asja juures jääda... ja sellistel limiitidel???



kui ma rahulikuks ei jääks siis ma oleks ammu busto juba, usun et see on minu ainukene skill üldse - mitte tilti minna

leits
16.11.08, 05:26
kui ma rahulikuks ei jääks siis ma oleks ammu busto juba, usun et see on minu ainukene skill üldse - mitte tilti minna


su ainuke skill on juua . . dude ära aja asju segamini ... pokkerit sa biidid lakboxi pealt ... järgmine nädal alustame uute treeningsessidega valmistudes veebruariks ..

Tigrano
16.11.08, 05:32
su ainuke skill on juua . . dude ära aja asju segamini ... pokkerit sa biidid lakboxi pealt ... järgmine nädal alustame uute treeningsessidega valmistudes veebruariks ..


Mis head veebruaris on, äkki peaks ka kähku treenima hakkama.

Täna äkki bluffisingi liiga palju, peale ESTpatriku video vaatamist ei ole pääsu, hakkasin ka regulare peedistama aga täna sain ise vastu kaalikat ;)

ESTPatrick
16.11.08, 12:41
Veebruariks Bratislava piletid ostetud - 5 PIKKKA päeva pidu. eesmärk on mäletada midagi - raske eesmärk.

Kaardi mängimise asemel vastase mängimine on tahes tahtmata suurema variatsiooniga, aga sitaks rohkem saab kino ja kindlasti suureneb winrate kui ajastuse lõpuks korda saad.

kilu6
16.11.08, 20:08
Vaatasin ja meeldis! Tigrano ütles enamiku ära.

Paar väikest kommentit statide kohta.

Kuskil alguses mainisid, et sa ei tea mingi mängija õigeid statse, kuna olete shorthandedis mänginud temaga. Kas siis shorthandedi käsi ei saa välja filtreerida HUDi jaoks.

Vähe hiljem ütlesid enda statide kohta, et üks tüüp, kelle kohta oli ca 500 kätt sul, et tema näeb sinu selle laua statte dongi statidena, tegelikult ta näeb ju ka sinu 500 käe statte, mitte konkreetse laua omi.

Üldiselt väga raske oleks su vastu mängida tundub.
Küsiks, et mis sa ise kirjutaksid enda kohta notedesse, kui oleksid seal laudades keegi teine regular olnud.

ESTPatrick
16.11.08, 20:53
see ei tohiks raske olla, aga kuna Ranka vastu mängin stabiilselt siis mai saa palju kirja panna, kuid kindlasti peaks note olema et Late pos loose ja positsioonist teadlik ja kasutab seda post-flop drawistel floppidel, spewy ka ilmselt, enda mängu kohta on note raske teha kuna tunnen ennast liiga palju ja note on üldiselt mingi kindla käe põhjal mängija tunnusjoonte ära tundmiseks, seda ei võeta kunagi 100%-na, lihtsalt note on üldise isikupära tõlgendus, kas ja kuidas mängib nõrku, tugevaid käsi, bluffe jne. 1-2 faktist piisab et kogemuse pealt üldistada oletuslikuks mängijaks, mis jällegi on väga habras oletus - mida suurem kogemus seda täpsem

Svenza
16.11.08, 23:22
Norm video, õppisin ka üht koma teist ja panin kõrva taha. Huvitavaid nüansse tuli välja mille peale oma peaga ei tuleks. Aga üritasin samu asju teha NL100s ( Ja mul ÕNNESTUS see :) ) Võtangi nüüd omale ülesandeks cashi ka toorelt biitima hakata.

PokerDevil
17.11.08, 12:30
Video oli hea:

Pilt: 5
Heli: 5
Sisu: 5

Oli palju päris huvitavaid kohti ja ootaks sinult veel videosi.

Hea töö!

leits
17.11.08, 14:37
Noo pääris faancy video, aga nii mõndagi jääb minu arvates puudu. Skill on veel väike ... Vähe ON K high'ga callimist ...

ESTPatrick
17.11.08, 14:46
Noo pääris faancy video, aga nii mõndagi jääb minu arvates puudu. Skill on veel väike ... Vähe ON K high'ga callimist ...


Sina ei ütle

Tigrano
18.11.08, 02:07
Noo pääris faancy video, aga nii mõndagi jääb minu arvates puudu. Skill on veel väike ... Vähe ON K high'ga callimist ...


Te olete omavahel suured sõbrad ma vaatan ;D

ESTPatrick
18.11.08, 02:24
proovin sellele tohmanile pokkerit õpetada, kõva pea küll, kuid midagi hakkab külge jääma.

Tigrano
18.11.08, 02:28
proovin sellele tohmanile pokkerit õpetada, kõva pea küll, kuid midagi hakkab külge jääma.


Väga viis leitsi õpetada. Muidugi suht skilli nõuab, sellist stiili mängida nagu Sa ise mängid. Kas õpilased harrastavad sarnast stiili, kui jah, siis võib kindlasti rakse olla alguses arvan ;D

ESTPatrick
18.11.08, 02:32
ei panen ABC-st mängima ja edasi on enda teha, mis meeldib - vastu loomust ei saa mängida. Lihtsalt näitan suuna kätte mida arendada ja arendus on juba enda teha. Mitte, et mul neid õpilasi väga on, ei ole mahti nendega tegeledagi - leits on samasse korterisse sisse haakinud, seega aegajalt räägib mu ära.

marguzz22
18.11.08, 09:00
kas bratislavas on ilusad nasied v ja kus vi***s see üldse asub:D see sama koht kus toimus see film hotel?

tsenseeritud Ranka poolt.

leits
18.11.08, 12:16
kas bratislavas on ilusad nasied v ja kus vi***s see üldse asub:D see sama koht kus toimus see film hotel?

tsenseeritud Ranka poolt.


kamoon bratislavas on 9 palliseid eides 10st .. ja nii iga n urga peal. bratislava on teatavatsi slovakkia pealinn ;)

[kustutatud eelnev osa, kuna ranka tõmbas nii pöördesse, et ta ei saanud enam olla].. põhitõed selged, nyansse jagab vahel. ma tõmban ta lakboxi tavaliselt täis.. eks kui nl100 l2heb siis konsulteerib j2lle .. a noh nii kaua peab minu standard lauseid kuulama: "plät ma tean et tal on set aga tra ma arvan et ma olen ees" ;D ;D

PS!bratislavas ON prostitutsioon LUBATUD, keelatud on naiste pimpimine ;)

ranka
18.11.08, 12:26
kamoon bratislavas on 9 palliseid eides 10st .. ja nii iga n urga peal. bratislava on teatavatsi slovakkia pealinn ;)

noo meil patrikuga vastastikune v2rk ..


Kui Teil patrikuga vastastikune värk, siis mis need naised siia puutuvad?

:) :) :)

Lutzky
18.11.08, 12:31
;D

Tunnen Patrickut üsna kaua ja kinnitan, et sinna suunda ta ei kipu. Leitsi kohta ei tea. Kahtlane tüüp on ta aga sellest hoolimata:P

L.

leits
18.11.08, 12:35
panin kerge kala .. oov ... noo kamoon mehed ... mis keelel see meelel, ranka sinu kohta siis .. me nii fääncyd tyybid veel pole ... yritaks nende naistega nii kaua kui saab :D

leits
18.11.08, 12:38
Kui Teil patrikuga vastastikune värk, siis mis need naised siia puutuvad?

:) :) :)


ja afco ma ei pidanud seda silmas mis seina selle all pidasid ;D

anyway aitab ... ilmselgelt mõtlete yle

ranka
18.11.08, 12:45
ja afco ma ei pidanud seda silmas mis seina selle all pidasid ;D

anyway aitab ... ilmselgelt mõtlete yle


Yeah, kustutasin ka oma viimase kommentaari ära. Nalja sai ja nüüd tagasi ESTPatricku video juurde!

ESTPatrick
18.11.08, 15:39
Aitab

Tarq666
19.11.08, 15:20
Sain ka lõpuks ära vaadatud ja mulle meeldib Su mängustiil. Väga väga huvitav jälgida aga jah, antud juhul tundus nagu Sa oleks oma tavalisest mängurütmist väljas. Tõenäoliselt video tegemine segab keskendumist.

leits
19.11.08, 19:40
Sain ka lõpuks ära vaadatud ja mulle meeldib Su mängustiil. Väga väga huvitav jälgida aga jah, antud juhul tundus nagu Sa oleks oma tavalisest mängurütmist väljas. Tõenäoliselt video tegemine segab keskendumist.


poiss oli omas konditsioonis .... ainuke probleem vb selles, et oli kaine

ESTPatrick
19.11.08, 21:29
Sain ka lõpuks ära vaadatud ja mulle meeldib Su mängustiil. Väga väga huvitav jälgida aga jah, antud juhul tundus nagu Sa oleks oma tavalisest mängurütmist väljas. Tõenäoliselt video tegemine segab keskendumist.


Igavus

wedoit
19.11.08, 22:15
väga fishine. sinuga võiks mängida küll :D

ESTPatrick
19.11.08, 22:21
väga fishine. sinuga võiks mängida küll :D


Tean. Kõik tahavad.

Tigrano
19.11.08, 22:40
Väga huvitav stiil ja kui mängija suudab sedasi stabliilselt teenida, siis miks mitte. Eriti, kui on laudades igapäevaselt palju tight mängijaid, siis ehk isegi eelis teiste kaardiootajate ees.

ESTPatrick
19.11.08, 22:44
Väga huvitav stiil ja kui mängija suudab sedasi stabliilselt teenida, siis miks mitte. Eriti, kui on laudades igapäevaselt palju tight mängijaid, siis ehk isegi eelis teiste kaardiootajate ees.


Fold Equity - Minu Suur Sõber

Tarq666
22.11.08, 15:45
Kusjuures ma olen korduvalt enda pokkerimängu kõrvale Su video käima jätnud, sest hääl, suhtumine ja sõnad mõjuvad kuidagi positiivselt, loominguliselt. Aitab vastastesse loovalt suhtuda. Minu jaoks kuldvara, jään pikkisilmi uut videot ootama.

kollane
22.11.08, 16:08
vaatasin ka ära, hea video. Sain enda mängu ka väikseid trikke :)

Poeg
22.11.08, 19:10
Väga meeldis see video! Ootan järgmist :)

ESTPatrick
23.11.08, 21:43
kiitmine meeldib mulle

Tarmo
23.11.08, 22:03
Kiitus, ootame vol 2' 8)

lebovend
24.11.08, 00:04
ah minge pe**e, olen alles 10nda minuti peal ja ma lihtsalt pidin asja pausile panema.
mitte sellep2rast, et asi oleks jama olnud, vaid just vastupidi. need 10 minutit panid mind peaaegu enamv2hem m6istma miks ma ei suuda ei NL50, ei NL20 kui ka NL10t beatida...sest loovust j22b vajaka.

i need that shit!
ja nyyd edasi vaatama, kui midagi ei meeldi, anna kindlasti teada.

PS: vb ma ajan lihtsalt p*********a, kuna olen dringine.

lebovend
24.11.08, 01:17
mulle isiklikult ei meeldi see, et sa suhtled inimestega chatis. Mul endal seda v6imalust pole, sest chat juba poolteist aastat disabled vast. Aga minu arvamus on see, et iga t2hem2rgiga chatis annad sa tahes tahtmata kaudselt mingi readi vastastele.

ylej22nud.....huh..t2iesti sick vend oled:D respect imho. See video n2itab t2pselt, miks mina olen donk, kui ma m2ngin kaarte ja miks prod on prod, kui nad m2ngivad situatsiooni ajel.

(kuigi ma ka liigun sinnapoole, stealin blinde 72oga, kui statsid lubavad!:p)

ESTPatrick
24.11.08, 03:34
mulle isiklikult ei meeldi see, et sa suhtled inimestega chatis.



Või ei meeldi

Kloonike
24.11.08, 05:32
need 10 minutit panid mind peaaegu enamv2hem m6istma miks ma ei suuda ei NL50, ei NL20 kui ka NL10t beatida...sest loovust j22b vajaka.


Loovus saab mõnele saatuslikuks. Ei tohi hakata olukordi "üle" mõtlema. Kui sulle vastaste mängustiil kohale jõuab, siis tuleb loovus iseenesest.

Valts
24.11.08, 16:18
Aga minu arvamus on see, et iga t2hem2rgiga chatis annad sa tahes tahtmata kaudselt mingi readi vastastele.



o rly?

mingi uus soulreading?

lebovend
24.11.08, 16:25
ei tegelt mitte, keep typing!
las ma arvan, sa oled pnewsist p2rit?

ranka
24.11.08, 16:30
sadkniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Ei hakka siin kiskuma keset Patricku video esilinastuse teemat.

ESTPatrick
24.11.08, 17:01
jah, mina olen staar

taipupole
24.11.08, 23:22
Vaatasin täna ühe silma ja kuulasin parempoolse kõrvaga. Kahtlemata huvitavad lahendused, eriti minu jaoks, kes ma non-SD pottides tublisti kaotan. Paari käe juures tundus mõni lahendus parem, kuid kahjuks ei kirjutanud neid üles.

Igatahes vahva ja tulevikus sooviks just flopimängule keskenduvaid asju, et seda punast joont turgutada.

leits
25.11.08, 00:15
mina tahan rohkem 24s, 23o mängu dude....ju know what i miin

ESTPatrick
25.11.08, 02:02
Saab.

PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($40)
UTG+1 ($203)
MP1 ($189)
MP2 ($46.05)
MP3 ($500.15)
CO ($40)
Button ($323.75)
Agro-Tohman (SB) ($206.85)
BB ($204.10)

Preflop: Agro-Tohman is SB with 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
6 folds, Button raises to $6, Agro-Tohman raises to $22, 1 fold, Button raises to $48, Agro-Tohman raises to $206.85 (All-In), 1 fold

Total pot: $98 | Rake: $0

Results:
Agro-Tohman didn't show 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (nothing).
Outcome: Agro-Tohman won $98

alaska
25.11.08, 02:30
Sa ei raatsinud reiki maksta või? ;D

ESTPatrick
25.11.08, 02:34
Sa ei raatsinud reiki maksta või? ;D


Jah. võtsin value preflop ära parem.

vsiu100
25.11.08, 09:31
Saab.

PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($40)
UTG+1 ($203)
MP1 ($189)
MP2 ($46.05)
MP3 ($500.15)
CO ($40)
Button ($323.75)
Agro-Tohman (SB) ($206.85)
BB ($204.10)

Preflop: Agro-Tohman is SB with 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
6 folds, Button raises to $6, Agro-Tohman raises to $22, 1 fold, Button raises to $48, Agro-Tohman raises to $206.85 (All-In), 1 fold

Total pot: $98 | Rake: $0

Results:
Agro-Tohman didn't show 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (nothing).
Outcome: Agro-Tohman won $98



King Kong aint got shit on YUO!

MM
27.11.08, 17:48
Ise hindan su video juures suurelt just möla muhedust ehk tartupärast äratuntavat aksenti ::)

vii videode tegemine uuele tasemele!

ESTPatrick
27.11.08, 17:53
proovin säilitada tartu kõrget taset

LuuK
05.12.08, 16:48
The requested URL /pokervideos/ESTPatrick/NL200 was not found on this server.

ranka
05.12.08, 16:58
The requested URL /pokervideos/ESTPatrick/NL200 was not found on this server.


Klamber ise hetkel trennis aga saatsin temale probleemi ning kindlasti ta vastab ja tegeleb sellega, kui treeningutelt saabub.

Klamber®
05.12.08, 17:08
Klamber ise hetkel trennis aga saatsin temale probleemi ning kindlasti ta vastab ja tegeleb sellega, kui treeningutelt saabub.



korras on kõik, just tsekkisin ?

LuuK
05.12.08, 17:14
ühest teisest teemast leidsin lingi, mis töötab (viib lehele, kus see ja multitabling 1 video), selle teema oma annab aga ikka sama tulemuse.

ranka
05.12.08, 17:17
Aadressiks on:
http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick/NL200

Kas on vale aadress?

CTXrix
05.12.08, 17:20
Aadressiks on:
http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick/NL200

Kas on vale aadress?


Kui sealt tagant see NL200 ära võtta, siis töötab. Muidu ei tööta.

ranka
05.12.08, 17:21
Kui sealt tagant see NL200 ära võtta, siis töötab. Muidu ei tööta.


Kui saan klambrilt "korrektse" aadressi parandan originaalpostitused.

Klamber®
05.12.08, 19:51
miks te ajate asju keeruliseks?

http://www.klamber.ee/pokervideos/

http://www.klamber.ee/pokervideos/ESTPatrick/

ranka
05.12.08, 22:12
Thanks muutsin ka TÄITSA esimese postiutse ära ning lisasin vastavad lingid.

Davy
06.12.08, 11:46
Kuidas ma ESTPatricku pokerstars skinni saaks?

ESTPatrick
06.12.08, 15:44
Kuidas ma ESTPatricku pokerstars skinni saaks?


kasutan järgmist. mine lauda sealt options - choose theme - hyper simple theme sealt install ja card deck standard ja siis peaks olema samasugune nagu minul