PDA

View Full Version : Molten Poker: Cake Poker Network



jaans20
17.09.09, 20:54
Molten Poker : Kas keegi oskab miskit selle toa kohta öelda ?
Kuidas tase on ( palju regulare või fishe ?)
Kus kohast leida selle toa kohta bonuscode or smth like that ?
Kas keegi mängib foorumis ka seal ja kuidas rahul on ?
jne.

ranka
17.09.09, 20:59
Ei mängi aga tegu on Cake pokkeri võrgustiku ühe toaga. Kuna võrgustikus ei funka HUD ega saa koguda vastaste kohta infot (käte failides vastaste nimede asemel on Seat1, Seat2 jne) ning saab vahetada iga teatud aja tagant screen-name (märkmeid jäävad küll alles) siis seega on tegu ühe "ausama" võrgustikuga maailmas. See tähendab, et enam ei aita proged, datamining jms. vaid kõik tuleb teha oskustega. Seega pole seal miskeid nit 100 tabler prosid ja fishe üpriski palju.

Mängijaid on üpriski palju ja laudu peaks olema kuni 100NL igale maitsele. Lubatud on ka USA mängijad. Peale selle on soft ka üpriski mugav - cascade mood töötab nagu PokerStarsis ja seega lampi laudu ette ei karga. Läbi meie lehe liitujad saavad rakebacki 33% ja see makstakse otse Teie Cake pokkerikontole. Boonused on ka üpriski head ja lihtsalt vabastavad aga kahjuks boonused lähevad rakebackist maha.

Ise plaanin ka lähiajal end sinna võrgustikku istutada.

BuildUp
17.09.09, 22:13
Ise plaanin ka lähiajal end sinna võrgustikku istutada.


Ranka, kas sa usud, et uuest aastast jõustuv seadus jätab selle toa alles eestlastele mängimiseks?

ranka
17.09.09, 22:27
Ranka, kas sa usud, et uuest aastast jõustuv seadus jätab selle toa alles eestlastele mängimiseks?


Mina ei ole advokaat, paanika külvaja ega inimkonna rahustaja ja seega mina ei oska mitte midagi kinldalt öelda.

Aga mina (see mu isiklik arvamus!) ei karda mitte midagi - kui peaks juhtuma kõige mustem tsenaarium, siis fakt on see, et mina ei ole valmis veel tööle minema ja võtan selle vastu vajalikud meetmed. Aga lähtudes teistest riikides on enamus "Online Gamblingu" vastased seadused mõjunud eelkõige fishidele ja raskendanud nende deponeerimisvõimalus. Pro-d on lasknud samamoodi edasi väikeste eranditega.

Eks näeme, mis saab ja täpselt saama hakkab.

flipmachine
28.09.09, 14:02
tere!

Plaan vahetada oma vana pokkeri tuba (unibet) uue vastu.Mänguks on NL Holdem 6max .Endale jäi Molton poker silma hea rakebackiga,kuid kas asi on siis nii ilus nagu paistab esmapilgul.Kuidas on rake võtmisega madalamatel limiitidel ( kuni nl50 ), mismoodi see sisse/väljakanne toimub , pm tahan ma saiti ,kus saan otse pangast raha sisse kanda ja väljakande puhul otse panka ! ..ning ,kui keegi on seal mänginud , kui väikeseks saan ma laua tõmmata nt unibetis sain 1280 resoga 3 lauda peaaegu kõrvuti panna..

ty!

variatsioon
28.09.09, 14:16
Ei mängi aga tegu on Cake pokkeri võrgustiku ühe toaga. Kuna võrgustikus ei funka HUD ega saa koguda vastaste kohta infot (käte failides vastaste nimede asemel on Seat1, Seat2 jne) ning saab vahetada iga teatud aja tagant screen-name (märkmeid jäävad küll alles) siis seega on tegu ühe "ausama" võrgustikuga maailmas. See tähendab, et enam ei aita proged, datamining jms. vaid kõik tuleb teha oskustega. Seega pole seal miskeid nit 100 tabler prosid ja fishe üpriski palju.

Mängijaid on üpriski palju ja laudu peaks olema kuni 100NL igale maitsele. Lubatud on ka USA mängijad. Peale selle on soft ka üpriski mugav - cascade mood töötab nagu PokerStarsis ja seega lampi laudu ette ei karga. Läbi meie lehe liitujad saavad rakebacki 33% ja see makstakse otse Teie Cake pokkerikontole. Boonused on ka üpriski head ja lihtsalt vabastavad aga kahjuks boonused lähevad rakebackist maha.

Ise plaanin ka lähiajal end sinna võrgustikku istutada.

väga huvitav. aga kuidas kurat seal üldse saab multitableda kui sa ei tea kas vastane on 60/40 või 6/4 ? :P

aga mingi 6 x 6max oleks vist päris mängitav.

ranka
29.09.09, 15:07
tere!

Plaan vahetada oma vana pokkeri tuba (unibet) uue vastu.Mänguks on NL Holdem 6max .Endale jäi Molton poker silma hea rakebackiga,kuid kas asi on siis nii ilus nagu paistab esmapilgul.Kuidas on rake võtmisega madalamatel limiitidel ( kuni nl50 ), mismoodi see sisse/väljakanne toimub , pm tahan ma saiti ,kus saan otse pangast raha sisse kanda ja väljakande puhul otse panka ! ..ning ,kui keegi on seal mänginud , kui väikeseks saan ma laua tõmmata nt unibetis sain 1280 resoga 3 lauda peaaegu kõrvuti panna..

ty!


Tervist!

Raha kantakse korra nädalas otse Teie Molton pokkeri kontole ning rake peaks olema sama, mis Unibetis. Aga kahjuks minuteada raha liigutada meie kodupankadega ei saa ning pead kasutama moneybookersti, netellerit või krediitkaarti. Laua suuruse koha pealt jään ka võlgu (aga uurin selle välja). Kui aega siis võid ise ka testida, tõmmates alla pokkeritoa, registreerides kasutaja - keegi ei sunni ju reaalselt mängima.

Ranka

0ttt
04.10.09, 21:01
Registreerisin ennast Moltenisse läbi PokkeriProde RB. Kui sisse login siis panen selle nickname ära aga mida ma sinna Tracking ID lahtrisse panen? ???