PDA

View Full Version : Respekt - Olla või Mitte Olla



ranka
08.11.08, 05:30
Käes on valimiste aeg!

Aega on hääletada 24 tundi, igal valijal on üks hääl ning vastavalt hääletuste tulemusele (kumb vastus saab rohkem hääli), võtan vastu lõpliku otsuse. Kui tuleb viik, siis tuleb lisa hääletus.

Kes pole aru saanud siis nüüd saad otsustada, kas respekti värk sellisel kujul on mõtekas või mitte.

Mina isiklikult panin - EI ole mõtekas ja võiks ära kaduda. Põhjendus see - et kõlvab sõdasid ning ei näita õigeid tulemusi kasutaja kohta.

Marek K.
08.11.08, 08:59
Las ta olla, mis sõda siit ikka tulla saab.. näitab tegelt ju ikkagi üldsuse arvamust, et kellel rohkem plusse, seda uued kasutajad võib-olla respektivad rohkem st. võtavad tema tegemisi/sõnavõtmisi tõsisemalt. Samas kui mul 500 miinust siis see mind eriti ei koti, võib-olla paljud lihtsalt arvavad, et ma olengi mõttetu vennike, kes mind ei tea ja võib-olla olengi, aga samas ma arvan, et see ei muuda ju arvamust minu kohta nende inimeste seas, kes mind juba tunnevad/teavad. Nii et minu pärast võib ta täitsa jääda sportliku huvi mõttes ;)

alaska
08.11.08, 09:01
Minu arvates on see foorum nii sõbralik sellepärast, et on väga vähe teravaid vastamisi, mitte ütlemisi. Ühesõnaga keegi ei võta eriti tuld provokatiivsete küsimuste peale. Panin EI, kuna vahin igaühe juures olevat respektomeetrit liiga palju enne mehe jutusse süüvimist.

zyxxx
08.11.08, 13:20
Miks kolmandat varianti pole? 3) Mul on täiesti savi kas on retseptimeeter või mitte ;D

BuildUp
08.11.08, 14:28
Mõnes mõttes on ta ju ikkagi hea vidin. Neid kasutajaid kellel on palju respekti saab tõsisemalt võtta, aga kui mõnel mehel on see väga sügavas miinuses, siis järelikult aetakse üleliigset ja lolli möla. ;)

Davy
08.11.08, 16:06
Ta täidaks oma eesmärki ainult siis kui saaks ainult + anda .... miiinuse andmise võimaluses ma ei näe mitte ühtegi positiivset külge.

ok2aa
08.11.08, 21:04
mida vähem tilulilusid seda normaalsem foorum

Yokker
08.11.08, 21:07
Ta täidaks oma eesmärki ainult siis kui saaks ainult + anda .... miiinuse andmise võimaluses ma ei näe mitte ühtegi positiivset külge.

Väga õige

ranka
09.11.08, 13:29
No respekt anymore :)

Codecci
10.11.08, 22:59
Aww, mul oli juba 10+ :-\

lenC
10.11.08, 23:01
Aww, mul oli juba 10+ :-\

[X] R1/post

ranka
11.11.08, 01:09
[X] R1/post


http://arion.pri.ee/images/IRW/wtf_is_this.jpg