PDA

View Full Version : Re: 60$ QQ early against winning reg.



groams
20.09.09, 11:58
The first raiser is bad, but the flatcaller is a winning reg.

PokerStars No-Limit Hold'em, 60 Tournament, 15/30 Blinds (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

SB (t1470)
BB (t1210)
UTG (t1945)
UTG+1 (t1470)
MP1 (t1820)
MP2 (t1220)
MP3 (t1455)
CO (t1455)
Hero (Button) (t1455)

Hero's M: 32.33

Preflop: Hero is Button with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
UTG calls t30, 1 fold, MP1 calls t30, MP2 bets t120, MP3 calls t120, 1 fold, Hero raises to t420, 5 folds, MP3 raises to t1455 (All-In), Hero ???

It's a pretty ez fold right?

kivisaba
20.09.09, 12:05
pane 2p2 link ka siis juba

ise siin küll ei foldiks kui ta flattis siis võb tal AQ või 99-TT kh olla kui ta su squuze peale pani

groams
20.09.09, 12:09
pane 2p2 link ka siis juba

ise siin küll ei foldiks kui ta flattis siis võb tal AQ või 99-TT kh olla kui ta su squuze peale pani


Milleks ma 2+2 lingi panen?
Siis inimesed vaatavad sealt mis targad ütlevad ja ei avalda oma arvamust ju.
Ma tahtsingi just teada mis foorumi sng mängijad arvavad, ehk saab mõne uue mõtte või vähemalt arendavad need käed natuke teiste sng mängijate taset.

kivisaba
20.09.09, 12:12
ära pane siis

groams
20.09.09, 12:17
ära pane siis


Ei mitte paha pärast üldse, aga lihtsalt ma ei näe mõtet sellel.

timz0333
20.09.09, 12:28
Mulle tundub, et su enda vastus on päris õige.

raudtee(EST)
20.09.09, 13:21
Esialgne call paneb KK+ osas kahtlema, aga mina olen sellistes olukordades hakanud foldima.

ranka
20.09.09, 18:18
Minu arvates üli iisi call.

Ajuvaba
20.09.09, 23:04
kas võitev regular peaks seal callima KK+? ees oli ka veel limp. Krt, mul hakkaksid vist ajud kärssama seal sitngo teemas, kui sellise koha peal peaks hakkama QQ foldima v callima. Minu jaoks insta AI.

Cash87
21.09.09, 00:09
Kuna vastas hea reg siis on küll õige fold sest healjuhul on sul vastas AK.

kilu6
21.09.09, 02:06
It's a pretty ez fold right?


Jah fold vastas on AK, KK+.
Ise oleksin küll segaduses tegelikult IRL.

ranka
21.09.09, 14:54
Kuna vastas hea reg siis on küll õige fold sest healjuhul on sul vastas AK.


Miks peaks hea regular callima monstrumiga, kui ees on 2 limpi + halb mängija tõstab? Mulle QQ+, AK (isegi JJ+) tundub tema puhul olevat easy raise nagu raha trükkimine ning call raha põletamine.

Nii väga tundub, et me oleme miski TT, AQ+ vastas.

levis
21.09.09, 16:35
KK+ jaoks tundub veidi liialt tricky play, muidugi ta võib tahta varjata oma käe tugevust, lootes et tuleb veel kellegi tõste või tõmbab postflop fishi tühjaks. Samas call puhul pigem callivad ka 2 limperit ning oleme multi-way potis oma 'monsteriga', väga ohtlik mäng, aga samas ka väga tricky ning võib ära tasuda. Võib-olla teadis, et MP2 tõstab siin laia rangega ja foldib kergelt 3bet peale, seega otsustas KK+ riskida ja jahtida enamat kui ~200 chippi.
Samas ta võib ju arvata, et hero teab, et MP2 tõstab laia rangega ja MP3 call on üsna dead money, siis võib-olla hero teeb siin lüket väga laia rangega ja TT-JJ, AK on MP3 jaoks piisav küll, et all-in pushida.

Ma arvan, et tal JJ või KK+ :D
Nii palju juba sees, et ma siin fold nuppu ei leia anyway :P

Svenza
22.09.09, 03:18
Mina oleks selle 420 raise asemel kohe allin pannud, sellega jätta mulje, et sul on monster. Kui ta on võitev regular siis ta callib ainult KK ja AA. Nüüd pani tema sinu ägisema kuna ta teab, et sa oled võimelin foldima QQ selles seisus. Ja fishi vastu on tal edge, lisaks dead money mis ta ära võtab.
Aga peale sellist asjade käiku on fold isegi kõige loogilisem option. Kui tihti ma olen ka ägisedes callinud sellistes seisudes ikka ja jälle avastades et vastas on AA või KK.

ranka
22.09.09, 05:13
Mina oleks selle 420 raise asemel kohe allin pannud, sellega jätta mulje, et sul on monster. Kui ta on võitev regular siis ta callib ainult KK ja AA. Nüüd pani tema sinu ägisema kuna ta teab, et sa oled võimelin foldima QQ selles seisus. Ja fishi vastu on tal edge, lisaks dead money mis ta ära võtab.
Aga peale sellist asjade käiku on fold isegi kõige loogilisem option. Kui tihti ma olen ka ägisedes callinud sellistes seisudes ikka ja jälle avastades et vastas on AA või KK.


Tead, kus ikka pokkerist raha tuleb? Sellest, et vastased teevad vea ja veaks nimetaakse, kui mängitakse kaarte teistmoodi, kui oleks teadnud vastasmängija kaarte. Sina aga tahad "peaaegu monsteriga" esitada "peaaegu monsterit", et sind calliks ainult AK, KK+ ning foldiks teised käed ehk vastane ei teeks viga!

Kui nüüd tõesti vastastel ongi tihti siin KK+, siis hea tahtmise ja readi korral Te saate oma mutid maha loobida. Kui ei loobi on see minu jaoks täielik cooler ning stäkid oleksid läinud KK+ vastu nii või naa - isegi, kui me oleks shovenud.

kilu6
22.09.09, 10:57
Tead, kus ikka pokkerist raha tuleb? Sellest, et vastased teevad vea ja veaks nimetaakse, kui mängitakse kaarte teistmoodi, kui oleks teadnud vastasmängija kaarte. Sina aga tahad "peaaegu monsteriga" esitada "peaaegu monsterit", et sind calliks ainult AK, KK+ ning foldiks teised käed ehk vastane ei teeks viga!

Kui nüüd tõesti vastastel ongi tihti siin KK+, siis hea tahtmise ja readi korral Te saate oma mutid maha loobida. Kui ei loobi on see minu jaoks täielik cooler ning stäkid oleksid läinud KK+ vastu nii või naa - isegi, kui me oleks shovenud.


+1
Svenza allin taktika toimib väga hästi, kui vastas oleks fish. Aga hetkel pole.
Kui fish, siis poleks ka küsimust, sest instacall QQ.

tolmuahv
23.09.09, 10:44
Kui mul oleks AK või TT-JJ siin, siis teeksin buttoni vastu sama liigutuse. Fishi vastu võib flopile minna, aga kui tundub, et button on squeeze peal väljas, siis on sellise käe puhul kõige mõistlikum sisse lükata OOP. Callida ta ei saa eriti, sest flopil on pott suur ja kui AK-ga pihta ei saa või TT-ga tuleb mõni scare kaart lauda, siis on väga sitt olukord ju. Ja villain teab, et Hero on ka winning reg ja alla KK siin ei calli tavaliselt.

Ma calliks. Just sellepärast, et üldjuhul fishi vastu KK+ hea reg tõstmata ei jäta. Keegi võiks sisse lüüa, kui palju on meie equity kui villaini range on TT+, AQ/AK.