PDA

View Full Version : Kuhu minna primast?Kas boss network on normaalne?



marguzz22
08.11.08, 18:48
Tere, otsin kohta, kuhu lahkuda nüüdseks juba pikalt mängitud prima networkist... NL20 on jube vähe laudu, näiteks praegu laupäeva õhtu on dollarilaudu 6max ainult 8tk, vähe valikut, kui 4laual mängida... Uuel saidil võiks olla normaalselt fishe ja ka rakebacki võimalus(muud head boonused?)... 1 variant ongame aga kuna sealne soft on täispask siis see langeb ära...

Mis arvate full tildist?Mul konto olemas seal, millel rakebacki pole,aga kui teha uus konto läbi affiliate?On soovitusi kuhu liikuda?

ranka
08.11.08, 19:08
Mina võtaks FTP. Rakeback pole probleem, kuna tõenäoliselt su emal (või muul lähedasel) tekkis üleöö soov hakata 20NL Full Tilt Pokker-is mängida :)

ok2aa
08.11.08, 20:53
ja olemasolevatele fulltildi accountidele saab kuidagi rakebacki ka (otsi 2+2'st)

ranka
08.11.08, 22:33
ja olemasolevatele fulltildi accountidele saab kuidagi rakebacki ka (otsi 2+2'st)


Saab aga see on jube töö ja vaev. Pead mitu kuud enne ilma RB-ta mängima ja siis ka võib juhtuda nii, et sa ei saa RB-d. 2p2-s, üks 400NL mängija, kes mängis ka FTP-s ilma RB-ta juba üle aasta ning talle ei antud RB-d. Nali oli ka selles, et ta mitu kord üritas FTP-st Starsi liikuda aga kogu aeg tekkisid bankrolli liigutamisega jamad ning andis mitu korda alla.Nüüd paar nädalat tagasi võttis end kokku ja näitas FTP-le lehvikut.

Seega rakebacki keevitamine vanale accountile võib osutuda väga suureks probleemiks ja või täiesti võimatuks, eriti kui sa oled 20NL mängija.

Teine võimalus tule Starsi :) Algul on kehv mängida aga praegu oleks Starsi tulemine kõige parem variant, kuna aasta lõpuni mängid rahulikult ning proovid Platinium VIP levelile jõuda. Kui see olemas siis järgmine aasta, kui oled õppiv ja arenev mängina ning liigud limiitides üles, peaksid saavutama Supernova leveli ja Supernova levelil on rakeback võrdne või isegi parem FTP rakebackist.

Sven119
09.11.08, 13:37
Miks algul kehv mängida starsis?

zyxxx
09.11.08, 13:53
Miks algul kehv mängida starsis?


Tase on suht hea seal mängijatel lihtsalt.

ESTPatrick
09.11.08, 13:55
mõtle loogiliselt, pokerSTAARS, nimi juba ütleb et seal on kõik STAARID

ranka
09.11.08, 14:05
Miks algul kehv mängida starsis?


Sest enamus pokkeritubade rakeback + boonused on tunduvalt paremad, kui Starsis esimestel VIP levelitel. Alles Platinium VIP level suudab konkureerida teiste tubadega aga ikkagi on tunduvalt magedam, kui standartne 30% rakeback, mida pakub peaaegu iga pokkerituba.

Dzuu
09.11.08, 15:22
Kui FullTilti regada, kas siis peab läbi millegi seda tegema, et rakebacki saada?

-andres-
09.11.08, 15:57
Jep. Mine nt. ****.com ja rega läbi selle :).

igasugune reklaam on keelatud - Ranka

Vabandan. Mõtlesin, et Eesti saitidele võib suunata, kuid minu tähelepanematus.

Davy
09.11.08, 16:35
Tere, otsin kohta, kuhu lahkuda nüüdseks juba pikalt mängitud prima networkist... NL20 on jube vähe laudu, näiteks praegu laupäeva õhtu on dollarilaudu 6max ainult 8tk, vähe valikut, kui 4laual mängida... Uuel saidil võiks olla normaalselt fishe ja ka rakebacki võimalus(muud head boonused?)... 1 variant ongame aga kuna sealne soft on täispask siis see langeb ära...

Mis arvate full tildist?Mul konto olemas seal, millel rakebacki pole,aga kui teha uus konto läbi affiliate?On soovitusi kuhu liikuda?


Mina FT ei soovita minna ... rakeback küll olemas, aga dataminemise lubamine on sealseid laudu palju palju nitimaks muutnud. MInu mäletamist mööda seal NL50 oli väga väga palju NItte päevasel ajal. MIne parem starsi ja table select. Arvan et suudad paremat winrate näidatada, kui full tildis koos rakebackiga. Alguses kogutud boonuspunktide eest saad ka niikuinii ligikaudselt 20% "rakeback" boonuse osta.

Davy
09.11.08, 16:36
Ja kui FT uut kontod teed, siis muuda vana konto andmed mingiks fakeks või tee ghost emailid. Kahe konto omamine pole ju teadupärast lubatud.

ranka
09.11.08, 16:46
Mina FT ei soovita minna ... rakeback küll olemas, aga dataminemise lubamine on sealseid laudu palju palju nitimaks muutnud. MInu mäletamist mööda seal NL50 oli väga väga palju NItte päevasel ajal. MIne parem starsi ja table select. Arvan et suudad paremat winrate näidatada, kui full tildis koos rakebackiga. Alguses kogutud boonuspunktide eest saad ka niikuinii ligikaudselt 20% "rakeback" boonuse osta.


Minuteada reeglite järgi ei ole FTP-s dataminemine lubatud!

ranka
09.11.08, 16:48
Ja kui FT uut kontod teed, siis muuda vana konto andmed mingiks fakeks või tee ghost emailid. Kahe konto omamine pole ju teadupärast lubatud.


Ja kui FTP uue konto teed siis mina soovitan teha selle mõne pereliikme/tuttava nime (nende nõusolekul muidugi), sest kui FTP peaks tegema turvalisuse kontrolli ja dokumente küsima, siis väga raske on leida dokumente, kui tegid konto kellegi Anna Auku või muu lambi nimele.

ranka
09.11.08, 17:16
Kustutasin 2 viimast kommentaari (ja muutsin andrese algset kommentaari), kuna otsene reklaam ja affiliated on 100%-liselt keelatud!

Kui kellegil on huvi, siis kasutagu googlet: FTP rakeback offers (http://www.google.ee/search?hl=et&q=FTP+rakeback+offer&btnG=Otsi&lr=). Ja minuteada google peaks järjestama lehed populaarsuse+täpsuse järgi.

Maheaatom
09.11.08, 19:17
Google (ja ka teised otsingumootorid) järjestavad lehed neile viitavate linkide arvu järgi. Ehk sa võid teha viimase saasta või isegi vuffel saidi aga osta või hangi endale p...etäie linke ning oled ikka esimene, kui sa e-turunduse küsimustes just päris võhik ei ole. Aga ok - see asi ei puutu mõistagi teemasse...ma tahtsin lihtsalt teadvustada selle foorumi lugejaid ühe härrasmehe kommentaarist, mis kahjuks ei vasta tõele.

ranka
09.11.08, 19:51
Google kohta ei oska mina midagi öelda - mind too programm on alati aidanud ja valedesse kohtadesse pole juhatanud.

Postituse koha pealt nägin ise ja sain aru, et kasutaja -andres- postitus sisaldas natuke ebatäpsusi, mis ta ka hiljem peale sinu kommentaari ära parandas (aga kahjuks kustutasin mõlemad kommentaarid). Ja tema kommentaar ei olnud probleemiks, kuna ma ei leia mitte midagi halba, kui soovitatakse teisele kasutajatele tuntuid ja usalduväärseid affiliatesid, kui ta ise sellest mingit kasu ei saa. Antud hetkel tõenäoliselt ta seda ei saanud ja oli lihtsalt sõbralik soovitus ja tolle kommentaari ma oleks kindlasti alles jätnud.

Aga ma ei saa lubada seda, et reklaamitud affiliate saidi omanikud, töötajad või muud moodi antud saidiga seotud isikud tulevad ilma meie loata postitatud "ausa reklaami" ebatäpsusi parandama. See viimane (info parandamine) kvalifitseerub juba reklaami ja omakasu alla! Oleks seda teinud keegi kolmas isik, kes ei ole seotud antud saidiga või oleks mult küsitud selleks luba ei oleks sellest probleemi tekkinud!

Ja kasutaja -andres- postituse muutsin ära, kuna ta oli ka üks diskussiooni osa ja ei tahaks teistkorda sama teemat enam arutama hakata.

krayzie
10.11.08, 00:32
microstakes rake on niivõrd killer et pokerstarsi isiklikult ei soovitaka - reaalsus on et saad sealset rakebacki mõne stressipalliga mõõta.

kui ongame ei istu siis on ka väiksemaid ruume mis on samuti usaldusväärsed - nt ladbrokes (prima soft aga oma võrk) ja betfair, sh mõlema kaudu saab vähemalt 30% reigist tagasi. ftp peaks olema ka väga pingevaba valik. bossi võrk kasutab eurolaudu mis tähendab mängija jaoks rohkem reiki (3 eurot on natuke rohkem kui 3 dollarit mkay) seega seda kindlasti ei soovita. samal põhjusel ei soovita kellegil ka unibetis mängida.

Davy
10.11.08, 05:53
Minuteada reeglite järgi ei ole FTP-s dataminemine lubatud!

idle miner Full tilt

ranka
10.11.08, 07:03
microstakes rake on niivõrd killer et pokerstarsi isiklikult ei soovitaka - reaalsus on et saad sealset rakebacki mõne stressipalliga mõõta.

kui ongame ei istu siis on ka väiksemaid ruume mis on samuti usaldusväärsed - nt ladbrokes (prima soft aga oma võrk) ja betfair, sh mõlema kaudu saab vähemalt 30% reigist tagasi. ftp peaks olema ka väga pingevaba valik. bossi võrk kasutab eurolaudu mis tähendab mängija jaoks rohkem reiki (3 eurot on natuke rohkem kui 3 dollarit mkay) seega seda kindlasti ei soovita. samal põhjusel ei soovita kellegil ka unibetis mängida.


Nõus, et starsi rakeback on bullshit ja ilma rakebackita (kõrge VIP levelita) 10NL mängijal jääb 100,000 käe kohta 20-25BI jagu rakebacki saamata. 25NL-is on olukord teine ja rake enam nii tappev ei ole (tean omast käest) ning väga edukalt suudad näidata 3-4 PT/BB winrate. Aga Supernovaks ei sünnita ja mingi aeg, kui plaanid Starsi liikuda pead ikkagi Supernovaks mängima ja summaarselt kaotad kõrgel limiidil Bronze, Silver või Gold Statudes mängides tunduvalt rohkem, kui väiksel limiidil.

FTP kohta isiklikult ei oska mitte midagi rääkida aga korduvalt olen kuulnud, et mikrolmiidi poisid võiksid hoida FTP-st eemale, kuna rake pidi eriti suur olema võrreldes teiste tubadega. On sellel tõepõhi all?

Euro laudade kohapealt olen täiega nõus ja see on pokkeritubade poolt sigadus ning omakasupüüd, kui toetatakse ainult Euro laudu, ometi kui muus võrgus on olemas dollari lauad.

ranka
10.11.08, 07:03
idle miner Full tilt

No dataminemine ei ole raske aga iseasi, kas see on lubatud?

marguzz22
10.11.08, 08:31
boss media on siis pask?pidi mingi kohtucase ka neil olema vist?


cake pokeris mängida ei saa kuna vanust 20 alles, samas ka bodog võimalus-.

All persons MUST be the legal age of majority in their jurisdiction or at least 21 years of age (whichever is greater). No persons under this age limit are permitted to use the Cake Poker software or services in any way.

krayzie
10.11.08, 10:06
numbrite poolest on ftp rake standartne, ise mänginud seal pole tho.

lenC
10.11.08, 10:08
numbrite poolest on ftp rake standartne, ise mänginud seal pole tho.

Välja arvatud NL10, kus on 2 korda kõrgem rake(10%), kui mujal. Sellest hoidke eemale.

marguzz22
10.11.08, 11:17
ühesõnaga boss networkist ei oska keegi midagi arvata?

lenC
10.11.08, 11:24
ühesõnaga boss networkist ei oska keegi midagi arvata?

Pole kuulnudki.

Googledes:
*Scammimise ajalugu, ei leidnudki, kuidas hagi lõpes, aga kahtlane.
*USA mängijaid ei ole.
*Praegusel hetkel 3k mängijat - vähe(tõenäoliselt õhtuti on oluliselt rohkem).

Ma hoiaks eemale.

marguzz22
10.11.08, 11:31
Mmm nad suuremad isegi kõvasti kui microgaming, teema hagiga oli see, et üks nende listis olev tuba kaevas nad kohtusse, kuna see tuba oli networkist välja visatud....

ranka
10.11.08, 11:54
ühesõnaga boss networkist ei oska keegi midagi arvata?


Ma ise ei ole seal kordagi mänginud aga tegu peaks siiski olema usaldusväärse võrguga, kuna on eksisteerinud üpriski kaua ning lojaalne mängijate pagas tundub ka olevat.

lenC
10.11.08, 12:07
bossi võrk kasutab eurolaudu mis tähendab mängija jaoks rohkem reiki (3 eurot on natuke rohkem kui 3 dollarit mkay) seega seda kindlasti ei soovita.

Leidsin vastuse siit teemast.

CTXrix
10.11.08, 13:18
Vähemalt CelebPokeris on ka dollarilaudu (st ise saad valida, millisesse lähed), aga kui su konto on dollarites ja lähed eurodega lauda, siis converditakse su kontot kaks korda rämeda kursiga >:( Aga üldiselt on usaldusväärne võrk, mingitest suurematest probleemidest pole kuulnud. Mängijate tase kah ehk veidi alla keskmise.

ranka
10.11.08, 16:51
Vähemalt CelebPokeris on ka dollarilaudu (st ise saad valida, millisesse lähed), aga kui su konto on dollarites ja lähed eurodega lauda, siis converditakse su kontot kaks korda rämeda kursiga >:( Aga üldiselt on usaldusväärne võrk, mingitest suurematest probleemidest pole kuulnud. Mängijate tase kah ehk veidi alla keskmise.


Huuuuuuh.. Lauda istudes müüakse sulle dollareid kallimalt, kui pärast tagasi ostetakse?

vsiu100
10.11.08, 17:17
Huuuuuuh.. Lauda istudes müüakse sulle dollareid kallimalt, kui pärast tagasi ostetakse?


kui nii,siis ei saa kyll väga soodsa toaga olla. samas kui juba jätad lauda istumata, oled võidus :)

CTXrix
10.11.08, 18:38
Huuuuuuh.. Lauda istudes müüakse sulle dollareid kallimalt, kui pärast tagasi ostetakse?


Heh, päris nii hull asi pole - lihtsalt kurss on minu teada madalam, kui "päris maailmas". St sisse ostes saad vähem eurosid ja kui lauast lahkud, siis su võidetud eurod tehakse sama kursiga dollariteks (vahe siis selles, et su lauas võidetud eurod ei kajastu dollarites pärismaailma kursiga võrreldes võrdselt...ergo pm kaotad jällegi raha)...oeh, keeruline tuli, aga loodetavasti saab aru :-\

ranka
10.11.08, 18:49
Heh, päris nii hull asi pole - lihtsalt kurss on minu teada madalam, kui "päris maailmas". St sisse ostes saad vähem eurosid ja kui lauast lahkud, siis su võidetud eurod tehakse sama kursiga dollariteks (vahe siis selles, et su lauas võidetud eurod ei kajastu dollarites pärismaailma kursiga võrreldes võrdselt...ergo pm kaotad jällegi raha)...oeh, keeruline tuli, aga loodetavasti saab aru :-\


Hästi ei saanud...

Ühesõnaga pokkerituba ei osta ega müü eurosid/dollareid sama kursiga?? Primas näiteks on nii (numbrid laest), et 1 euro eest saad kaks dollarit. Kui tahad oma dollarid lauas maha müüa (lahkuda lauast), saad ikka oma ühe euro tagas, kui lahkud kahe dollariga lauast. Et pokkeritoa siseselt kurss oli kogu aeg sama.

Tigrano
10.11.08, 19:16
Kas tõesti pokkeritubade valikuvõimalus, mille tingimused on sootsad ja turvalised on nii kesised. Alati on jäänud mulje nagu neid normaalseid tubasi on tunduvalt rohkem. Naljaga võiks juba öelda, et hakka või uut pokkerituba tegema ;D

leho57
27.11.08, 19:46
tere,
aga see bossi networki asi. Igati turvaline ja kauaeksisteerinud koht. see euro>dollar nöörimine ka nüüd päris nii pole. pealegi päris asjalikud turnad seal. praegu käib 1milj euri :S julm. aga õhtupoole kisub mängijate arv ikka üle 10k

lenC
27.11.08, 20:07
see euro>dollar nöörimine ka nüüd päris nii pole.

Seleta lähemalt. Eurolaudades makstakse rohkem rake'i. Rake on paha.

leho57
27.11.08, 20:28
ok, toon lambi näite.
1 doltsi pealt maksad 1 sendi rake
1 euro pealt maksad 1 sendi rake

sul on arvel 1 dollar - lähed lauda. mängid. tuled välja 3 dollariga ja 3 senti rake läks. sinule siis jämedalt 10 eek>30 eek ja rake maksid 0,30 eek
sul on arvel 1 euro - lähed lauda. mängid. tuled välja 3 euroga ja 3 senti rake läks. sinule jämedalt siis 15 eek>45 eek ja rake maksid 0,45 eek

ühel juhul läksid mängima 10 eekiga ja teisel juhul 15 eekiga - vahe on ainult dollari ja euro kursis ju. see on nii või naa paratamatu...

rake makstakse igal juhul sama skeemi järgi, et a'la pot on 0,20 eur siis läheb 0,01 rake. seal suht erinevad skeemid erinevate stakedega laudade kohta. limit ja no limit samuti erinevad.

marguzz22
08.12.08, 19:44
kuidas sa bossis muidu mängida saad?ma regasin ära ja ütleb,et eestist ei saa mängida?nagu wtf miks?

leho57
09.12.08, 02:53
kuidas sa bossis muidu mängida saad?ma regasin ära ja ütleb,et eestist ei saa mängida?nagu wtf miks?


mis kaudu sa sinna lähened? et mis toa läbi?

lenC
09.12.08, 05:12
ok, toon lambi näite.
1 doltsi pealt maksad 1 sendi rake
1 euro pealt maksad 1 sendi rake

sul on arvel 1 dollar - lähed lauda. mängid. tuled välja 3 dollariga ja 3 senti rake läks. sinule siis jämedalt 10 eek>30 eek ja rake maksid 0,30 eek
sul on arvel 1 euro - lähed lauda. mängid. tuled välja 3 euroga ja 3 senti rake läks. sinule jämedalt siis 15 eek>45 eek ja rake maksid 0,45 eek

ühel juhul läksid mängima 10 eekiga ja teisel juhul 15 eekiga - vahe on ainult dollari ja euro kursis ju. see on nii või naa paratamatu...

rake makstakse igal juhul sama skeemi järgi, et a'la pot on 0,20 eur siis läheb 0,01 rake. seal suht erinevad skeemid erinevate stakedega laudade kohta. limit ja no limit samuti erinevad.

Vahe on ju selles, et maksimum rake handi pealt on NL1000$ lauas $3 aga NL10€ lauas €3.

marguzz22
09.12.08, 07:45
mis kaudu sa sinna lähened? et mis toa läbi?


Virgin poker

leho57
09.12.08, 12:35
marguzz22 - kasuta nt pokersensation-it... seal küll mingit probleemi pole

lenC - Boss ütleb selle peale nii:

The rake deduction is always done in the local table currency; for a table played in USD,
the rake would be taken in USD equivalent to the EUR manner.

võtame triobeti näiteks. seal on NL10$ lauas max rake 3$ - alla selle panustega laudades on max rake 0.10$
täpselt sama asi on Bossis ainult, et eurodes :)

ment52
09.12.08, 12:49
võtame triobeti näiteks. seal on NL10$ lauas max rake 3$ - alla selle panustega laudades on max rake 0.10$
täpselt sama asi on Bossis ainult, et eurodes :)

3€>3$, mõistad?

Sulgpallur
09.12.08, 12:59
3€>3$, mõistad?

Rake protsent on sama?
+
võidad ka ju rohkem
a´la võidad 10€ on suurem kui 10$

ment52
09.12.08, 13:02
Rake protsent on sama?
+
võidad ka ju rohkem
a´la võidad 10€ on suurem kui 10$

See ei oma ju mingit tähtsust palju sa võidad, sama hästi võid ju siis NL$20 minna, võidad rohkem ju.

Protsent on sama, aga reaalsuses maksad sa iga käe eest neljandiku võrra ju rohkem pokkeritoale.

marguzz22
09.12.08, 13:03
kas seal ainult eurolauad ongi`?

Rage
09.12.08, 13:04
Rake protsent on sama?
+
võidad ka ju rohkem
a´la võidad 10€ on suurem kui 10$
vaata...

kui sa mängid eurodega näiteks NL50 lauas... ja taaladega NL100 lauas... siis NL100's on sul võidud suuremad.. aga raket maksad vähem...

ment52
09.12.08, 13:06
kas seal ainult eurolauad ongi`?

jah

Sulgpallur
09.12.08, 13:12
Ok mu mõtte käik oli vale siis

arvamusliider
09.12.08, 13:32
Ok mu mõtte käik oli vale siis


Jah. :P

leho57
09.12.08, 15:54
jah


ei ole, seal on USD lauad ka. pluss veel mingi valuuta

lenC
09.12.08, 16:11
lasin paar posti maha, hoiame asja teemas. Loodan mõistlikku suhtumist.


-lenC

leho57
09.12.08, 16:29
arusaadav.

aga ühesõnaga on nüüd juba kerkinud siis uus küsimus päevakorda? et kas boss võtab rohkem rake? mitte enam see, et euro laudades võetakse rohkem?

selle koha pealt võin ma jällegi kosta, et kui keegi mulle leiab rake arvutuse tabeli, mida näiteks microgaming võtab - siis saaksin adekvaatsemalt sellele vastata.
Trio lehel ja ka MG enda lehel on ainult üks väike tabel selle jaoks, tegelikkuses on rake erinevalt võetud nii limit kui no limit laudades. üldjuhul jääb see ikkagi 5% piiridesse.
max rake on limitis vähem, NL's rohkem.

$NL100 lauas on võidud igal juhul suuremad kuna pot'd kasvavad ka suuremaks ja max rake 3$. Kui sa mängid $NL50 lauas on samuti max rake 3$ aga potid nii suured jällegi pole, et see max rake võetaks alati. et 3$ rake võetaks peab potis olema vähemalt 60$...

ja euro puhul on TÄPSELT SAMA SKEEM.

a võibolla ma lihtsalt ei suuda läbi hammustada millest sa räägid, et ma aru ei saa :D
arutelu on igaljuhul põnev - äkki jõuame tuleminigi ühel hetkel

ment52
09.12.08, 16:46
Mäletan sealt küll vaid euro-laudu, aga võib-olla eksin, ei ole ükski soft installitud hetkel.

Ei ole täpselt sama skeem. Kui sa istud dollarilauas, siis maksimum mis ühe käe pealt sait võtta saab on olenemata limiidist 3$ ehk ca 36 EEK, samas kui eurolauas kuni ca 47EEK.

leho57
09.12.08, 18:16
no aga kas see ei ole mitte juba erineva valuuta kursi teema?

samahästi võiks ju istuda EEK lauas (kui neid oleks) ja rake võetakse veel vähem. max 3 eek :)
aga potid pole ka sittagi väärt

lenC
09.12.08, 18:24
no aga kas see ei ole mitte juba erineva valuuta kursi teema?

samahästi võiks ju istuda EEK lauas (kui neid oleks) ja rake võetakse veel vähem. max 3 eek :)
aga potid pole ka sittagi väärt

Terve maailm oleks EEK laudades, kui oleks 3 eeku poti pealt. Maksimum rake suurus, mis võtab tuba handi pealt ei ole ju kuidagi seotud limiidiga, ma ei saa aru, mida sa silmas pead. Kui mängid NL10k ja iga handi pealt võetakse $3 reiki, siis sa iga käega teenid mingi 9 eeku rohkem ,kui oleks NL10000*USD/EUR lauas.

leho57
09.12.08, 18:44
noh. rake võetakse näiteks 0.05€ iga 1.00€ eest. kui sa tõstad 30€ ja sind callitakse siis on see 3€ täis ja kõik. edaspidi tõsta palju tahad, rohkem ei võeta selle poti pealt enam rake.

maksimum rake on vägagi seotud limiidiga.
näiteks
näide 1: 0.10/0.20€ Limit lauas on max rake 1.5€ - 0.01€ iga 0.20€ pealt

näide 2: 2/4€-10/20€ Limit lauas on max rake 3€ - 0.25€ iga 5€ pealt

näide 3: 0.12/0.25€ - 25/50€ PL/NL lauas on max rake 3$. 0.05€ iga 1€ pealt.

näide 4: 50/100€ and up PL/NL lauas, 4-10 mängijaga on max rake 5€. alla 4 mängijat on max rake 2€, 0.05€ iga 1€ pealt


seega mil iganes pot jõuab näiteks esimese näite puhul 0.20€ võtab maja 0.01€ rake. Kui pot on juba 0.80€ siis on maja võtnud rake 0.04€. Limitis on seda maksimumi pisut keerulisem saavutada aga NL's aitab ka ühest suurest tõstest (eeldusel, et sind callitakse - muidu rake ei võeta) ning see max ongi saavutatud ja edasine enam ei loe kuni uued kaardid on jagatud.

lenC
09.12.08, 19:00
noh. rake võetakse näiteks 0.05€ iga 1.00€ eest. kui sa tõstad 30€ ja sind callitakse siis on see 3€ täis ja kõik. edaspidi tõsta palju tahad, rohkem ei võeta selle poti pealt enam rake.

maksimum rake on vägagi seotud limiidiga.
näiteks
näide 1: 0.10/0.20€ Limit lauas on max rake 1.5€ - 0.01€ iga 0.20€ pealt

näide 2: 2/4€-10/20€ Limit lauas on max rake 3€ - 0.25€ iga 5€ pealt

näide 3: 0.12/0.25€ - 25/50€ PL/NL lauas on max rake 3$. 0.05€ iga 1€ pealt.

näide 4: 50/100€ and up PL/NL lauas, 4-10 mängijaga on max rake 5€. alla 4 mängijat on max rake 2€, 0.05€ iga 1€ pealt


seega mil iganes pot jõuab näiteks esimese näite puhul 0.20€ võtab maja 0.01€ rake. Kui pot on juba 0.80€ siis on maja võtnud rake 0.04€. Limitis on seda maksimumi pisut keerulisem saavutada aga NL's aitab ka ühest suurest tõstest (eeldusel, et sind callitakse - muidu rake ei võeta) ning see max ongi saavutatud ja edasine enam ei loe kuni uued kaardid on jagatud.

Jah, aga USD laudades on täpselt samad numbrid - seega on seal kasumlikum mängida, kuna maksad vähem rake´i.

edit: see on hea post:

vaata...

kui sa mängid eurodega näiteks NL50 lauas... ja taaladega NL100 lauas... siis NL100's on sul võidud suuremad.. aga raket maksad vähem...

lenC
09.12.08, 19:10
Aga võidad ju sellevõrra rohkem eurolauas. Kas ma olen loll või ma ei saa pihta?

Kuna on määratud maksimum, mis tuba saab võtta - $3 või €3(või mis iganes number, vahet pole nad on alati samad(USD ja EUR)). Kui tuba reigib 5% ja pot tuleb näiteks $100 või €100, siis võetakse reiki vastavalt $3 või €3 - sealt see vahe tulebki - kuna maksimum reik on eurolaudades suurem, siis on seal kahjulikum mängida. Kordan end: oletage, et mängitakse ülisuure raha peale - kus näiteks iga pot jõuab maksimumreigini($3 või €3), siis kaotad iga käega umbes 10 krooni rohkem eurolaudades, kuna minnes USD laudadel üles või alla limiidis - jääb see $3 ikkagi $3-ks - seega on soovitatav liikuda ainult dollarilaudadel(et ei oleks seda "eurilaudadel võidab ka ju rohkem(kroonides nt)" efekti).

Ma vist ei oska seda hästi seletada, proovige loogiliselt lahti mõelda :)

edit: võrreldes $ ja € laudu on max reigi vahe 10 eeku, aga võrreldes NL$50 ja NL$100 puudub maks reigi vahe - ikkagi 5% ja $3 maks.

edit 2: Kui eurolaud ümber teha dollarilauaks, siis: NL€50(m. rake €3)=NL$65(m. rake $3.9), miks mängida seal, kui on NL$50(m. rake $3) kui ka NL$100(m. rake $3) olemas?

Rage
09.12.08, 19:47
lihtne näide... mängid eurodega NL50 lauas ja taaladega NL100 lauas.. NL100 lauas on võidud suuremad.. aga raket maksad vähem..

leho57
09.12.08, 19:50
ok ma enamvähem saan vist juba aru kuhu sa sihid... aga vasta mul sellele küsimusele:
kui 50/100€ and up PL/NL lauas, 4-10 mängijaga on max rake 5€. alla 4 mängijat on max rake 2€, 0.05€ iga 1€ pealt
kas siis sama teema USD laudedes tähendab seda, et max rake ei jõua kunagi 5$ peale vaid jääb 3$ piiridesse?

vastasel korral ei näe ma siiski vahet :D

üks pull jutuke selle peale:

Sa lähed kasiinosse turniirile.... sissemaks tuleb teha 2000.- EEK otse diilerile sularahas. Sularaha sul kaasas pole, siis lähed kassiiri juurde ja annad talle pangakaardi, ta tõmbab selle läbi ning annab sulle 2000.- EEK väärtuses zetoone. Nüüd sa võtad need zetoonid ja annad uuesti kassiirile tagasi ja ta annab sulle vastu sularaha 2000.- EEK
sina lähed diileri juurde ja maksad oma turniiri sissemaksu ära.

kas ei jää mitte selline tunne nagu oleks kohe 4000 kroonist ilma :D kaardilt võeti 2000 ja diilerile andsid ka 2000. keegi kaardile raha juurde vahepeal ei pannud ju :D

vot mul on tunne, et umbes taoline situatsioon tekib ka USD ja EUR laudades mängides - et jääb justkui tunne nagu kaotaks, aga tegelikult ei kaota - või ma ka ei tea.

üleüldiselt on Bossi võrgus ka USD lauad olemas nii, et no problemo ;)

Rage
09.12.08, 20:04
kas ei jää mitte selline tunne nagu oleks kohe 4000 kroonist ilma :D kaardilt võeti 2000 ja diilerile andsid ka 2000. keegi kaardile raha juurde vahepeal ei pannud ju :D
muig... küll see sinu elu on raske ;D

vanakuri
10.12.08, 10:20
1 EUR=1.2942 USD(google'i andmetel)
Kui sa mängid EUR lauas blaindid näit 50/100, max reik on 3€ ja võidad ütleme 500€ poti, jääb sulle pärast reigi maha arvamist 497€.

Et sa paremini aru saaks, siis kujuta nüüd ette, et mängid USD lauas, kus blaindid on 64,71/129,42(ehk 50/100€), max reik 3$ ja võidad 647,1$(ehk 500€) poti, kus pärast reigi maha arvamist jääb sulle 644,1$ ehk 497,68€.

497<497,68

Purz
10.12.08, 13:34
1 EUR=1.2942 USD(google'i andmetel)
Kui sa mängid EUR lauas blaindid näit 50/100, max reik on 3€ ja võidad ütleme 500€ poti, jääb sulle pärast reigi maha arvamist 497€.

Et sa paremini aru saaks, siis kujuta nüüd ette, et mängid USD lauas, kus blaindid on 64,71/129,42(ehk 50/100€), max reik 3$ ja võidad 647,1$(ehk 500€) poti, kus pärast reigi maha arvamist jääb sulle 644,1$ ehk 497,68€.

497<497,68


Näita mulle mõnda kohta, kus on olemas 64,71/129,42$ lauad. Teeme nüüd sinu näite USDga,
Et sa paremini aru saaks, siis kujuta nüüd ette, et mängid USD lauas, kus blaindid näit 50/100, max reik on 3$ ja võidad ütleme 500$ poti, jääb sulle pärast reigi maha arvamist 497$.

Tulemus on ju suht sama - kas pole? Ühel pool sa mängid USDga, teisel pool EURiga, mängu paned sama summa raha ühel pool EURs ja teisel pool USDs. Oluline on see, et rake on fikseeritud sama limiidiga ja samade protsentidega. See, et 3$<3€ on kõigile teada. Aga kui sul on 100 raha ja õlu maksab 3 raha, siis pole ju vahet mis rahas sa selle eest maksad, või on?

Pigem võib mingi teema tekkida siis, kui näit Bossi võrgus hakkad USDga mängima, sest krt seda teab mis kursiga nad seal neid valuutasid konverteerivad. Seega mängi selle rahaga mis sul account balance's kajastub. Siis on kurss igatpidi sama.

ment52
10.12.08, 13:53
Aga kui sul on 100 raha ja õlu maksab 3 raha, siis pole ju vahet mis rahas sa selle eest maksad, või on?



Ma ostaks pigem 3$-se õlu kui 3€-se kui maitsevahet pole ::)

ment52
10.12.08, 14:02
Okei, nüüd minu viimane katse asja selgeks teha.

Esimesel juhul mängid 100/200 blindidega fulltildis dollarite peale. Oletame, et lauad donke täis ja nad preflop foldida ei armasta. Seega iga käe pealt võetakse 3$ reiki. Pärast 10 kätt on maja endale võtnud 30$ (ca360 eek).

Teisel juhul mängid 50/100 blindidega bossis eurode peale. Lauas samad dongid, kes ei foldi preflop, seega iga käsi näeb floppi ja võetakse 3€ reiki. Pärast 10 kätt on maja endale võtnud 30€ (ca470 eek).

Seega siin mängid dollarites suuremate summade peale ja samas maksad vähem raket. Täpselt samamoodi ei kehti teie väide, et eurodes mängid suuremate summade peale sendilauas, sest maksimumreik, mis võetakse on ikka suurem.

vanakuri
10.12.08, 14:19
Tulemus on ju suht sama - kas pole? Ühel pool sa mängid USDga, teisel pool EURiga, mängu paned sama summa raha ühel pool EURs ja teisel pool USDs. Oluline on see, et rake on fikseeritud sama limiidiga ja samade protsentidega. See, et 3$<3€ on kõigile teada. Aga kui sul on 100 raha ja õlu maksab 3 raha, siis pole ju vahet mis rahas sa selle eest maksad, või on?




Mängu paned sama summa, aga peale reigi maha arvamist jääb sul ühel juhul raha rohkem alles.
Asi pole üldse blaindi suuruses. Võtame siis sellise näite, et mängid ühes kohas EEK-des ja teises kohas EUR-des. Reik on fikseeritud samade protsentidega, max reik on esimesel juhul 3 EEK ja teisel juhul 3€. Võidad nüüd poti 1570 EEK(ca 100€ ehk raha), millest võetakse max reik 3 EEK(0,19€ ehk raha). Teisel juhul võidad poti 100€, millest võetakse samuti max reik 3€. On ju vahe, mis rahas maksad või ei ole?

Purz
10.12.08, 14:21
Ma ei üritagi väita, et maja rohkem rake'i ei võta. EURi kurss on hektel kõvem kui USD - ei vaidle!

Aga mängides samade blindidega 10 kätt ja võites kokku 500EURi Bossis ja 500$ FTs.

Bossis maksad 30€ (470EEK) rake'i, FTs 30$ (360EEK)

Bossis võidad 500-30€= 470€ ehk 7363,3 EEKi
FTs võidad 500-30$=470$ ehk 5640EEKi

Maja teenib rohkem aga samas teenid rohkem ka sina.

Kui ühel inimesel on palk 10 000 EEK ja teisel 1000 EEK, tulumaks on 20%

Kas eelistaksid 1000 EEK teenida, et vähem maksu maksta?

leits
10.12.08, 14:33
ma sains uure 2da peale k2tte rakebacki FTPs. kuna meenus et kunagi liitusin l2bi raketherake, ftp teadis sellest kui nad ie ytlend midgai ,siis saatsin raketherake kirja et kas oli nii ja oligi nii. õnneks saingi siiski lõpuks rakbecaki. päeval mina ie tea, suht standard, päeval migni 25k inimest, õhtu 10-22 ajal ca 70k. ma ei tea suht normaalneo n .. tohamenid on ka keskmiselt, passiave tohmanid mind nats h2irivad, starsis olid rohkem agromad ... mul ca 6BI miinust j22nud veel see kuu, ehk tõmbame nulli

Maheaatom
10.12.08, 14:39
Nojah, aga kuna kursid ei ole võrdsed, siis ei saa võrrelda omavahel ka teenistust €400NL ja $400NL lauas. Saaks võrrelda siis, kui mängiksid $400NL laua asemel näiteks $520NL lauas, kui see olemas oleks. Minu kiire hinnangu sellele teemale ütleb, et arvestades maksimumreiki, on kasulikum mängida toas, kus reik on taalades.

lenC
10.12.08, 14:47
Ma hakkan vaikselt tilti minema selle teema peale. Ärge üldse mõelge ja usaldage mind, kui ma ütlen, et USD laudades on kasu(m)likum mängida.

vanakuri
10.12.08, 14:49
Ma ei üritagi väita, et maja rohkem rake'i ei võta. EURi kurss on hektel kõvem kui USD - ei vaidle!

Aga mängides samade blindidega 10 kätt ja võites kokku 500EURi Bossis ja 500$ FTs.

Bossis maksad 30€ (470EEK) rake'i, FTs 30$ (360EEK)

Bossis võidad 500-30€= 470€ ehk 7363,3 EEKi
FTs võidad 500-30$=470$ ehk 5640EEKi

Maja teenib rohkem aga samas teenid rohkem ka sina.

Kui ühel inimesel on palk 10 000 EEK ja teisel 1000 EEK, tulumaks on 20%

Kas eelistaksid 1000 EEK teenida, et vähem maksu maksta?




Oeh, aga kogu see jutt ju käibki selle ümber, et maja võtab rohkem reiki. Sulle millegi pärast meeldib võrrelda võrreldamatuid asju. Kui sa Bossis võidad 10-ne käega 500€ ja FT-s samuti 500€(647,1$), kummal juhul on võit suurem peale reigi maha arvamist?

Purz
10.12.08, 15:08
Nojah, aga kuna kursid ei ole võrdsed, siis ei saa võrrelda omavahel ka teenistust €400NL ja $400NL lauas. Saaks võrrelda siis, kui mängiksid $400NL laua asemel näiteks $520NL lauas, kui see olemas oleks. Minu kiire hinnangu sellele teemale ütleb, et arvestades maksimumreiki, on kasulikum mängida toas, kus reik on taalades.


Põhim peaks siis kõikide mängijate meka olema pokkeriruum, kus valuutaks on olematu väärutsega raha. Kuid minu teada pole ühestki sellisest saidist (kui neid üldse on) mingit masside lemmikut saanud. Miks? Oleks ju meeldiv maksta 3$ asemel 3x raha mille väärtus oleks näiteks 0,01$. Ma eeldan, et põhjus on selles, et seal ei ole mõistlike blindidega võimalik midagi teenida ja kui blindid on 1mil/2mil siis ei ole see enam atraktiivne kuna asi läheb ebareaalseks. Seega vaidleksin vastu, valuuta on ka oluline.

Ning, kui €400 laud võrsustada $520ga, siis kusagil on lagi ja laudade limiidid lõppevad ära. Ehk näiteks €1000/2000 asemele ei ole enam võtta $1300/2600. Seega võtame ikkagi eelduseks, et mängitakse võrdsetes laudades ja makstakse erinevat rake'i ja teenitakse erinevalt.

lenC
10.12.08, 15:22
VÕRRELGE SAMA LIMIITI NL10 VS NL10.


KUIDAS ME VÕRDLEME SAMA LIMIITI, KUI SEE EI OLE SAMA LIMIIT

Oliverk
10.12.08, 15:24
No kuna sa ei saa mängida NL12 dollarites siis ei saa sa ka väita et eurorake oleks kahjulikum.

lenC
10.12.08, 15:30
mina ei postita enam siia teemasse. varuge endale aega, istuge kamina ette ja mõelge lahti.

kapiuksehing
10.12.08, 15:50
võtame et dollar võrdub 10 krooni ja euro 20 krooni

Nl100$ - võidad poti 200$ - rake 3$ - võit kroonides 2000-30=1970eeku
NL100€ -võidad poti 100€ - rake 3€ - võit kroonides 2000-60=1940eeku

leho57
10.12.08, 15:56
ma ka juba loobusin vaidlemast. valuuta on igaljuhul faktor mis neid asju mõjutab ja euro on euroopa raha seega nii pokkerifirmadel kui ka pankadel nende rahadega soodsam toimetada euroopas. kui mängid euro laudades läheb rake samuti eurodes. kui mängid USD laudades lähen rake USD's. Bossis on mõlemad olemas nii, et kogu selle vaidluse mõte on vaikselt ära kaduma hakanud :D

siiski jään oma põhimõtte juurde, et euro ei ole sulle kahjumlikum...

Oliverk
10.12.08, 16:13
võtame et dollar võrdub 10 krooni ja euro 20 krooni

Nl100$ - võidad poti 200$ - rake 3$ - võit kroonides 2000-30=1970eeku
NL100€ -võidad poti 100€ - rake 3€ - võit kroonides 2000-60=1940eeku



Kuna daalalauas võitsid 2BI ja Euros 1BI siis ei saa võrrelda. Mõlemas pead võitma samapalju.
Viime asja pärisellu
Dollari kurss 12 krooni ja euro 15.6 krooni
Nl100$ - võidad poti 200$ - rake 3$ - võit kroonides 2400-36=2364eeku Rake on 1.5228 prossu
NL100€ -võidad poti 200€ - rake 3€ - võit kroonides 3120-47=3073 eeku Rake on 1.529 prossu

Rake on suurem protsent võidust aga võit samas suurem. Mul juhe koos ja enam ei saa midagi aru keegi tehku järeldus ja kui olen loll siis vähemalt üritasin mitte olla :D

Euro on kahjulikum ikkagist. Seega õigus teistel.

vanakuri
10.12.08, 17:06
siiski jään oma põhimõtte juurde, et euro ei ole sulle kahjumlikum...


Tõstan käed ja annan alla...

leho57
10.12.08, 17:26
okok, juba tundub loogiline :D
vist olen sunnitud sinuga nõustuma, et tõesti euro on suurem.... sellegipoolest see protsent mis sul välja tuli on kahtlaselt väike, et üldse vääriks nii pikka arutelu ::)

ranka
10.12.08, 18:33
Leho ma küsin sult küsimuse:

Oletame, et Eestis on 2 kasiinot, kus saab pokkerit mängida. Leho Kasiino ja Ranka Kasiino ning mõlemas kasiinos on täpselt sama palju laudu (näiteks 20 lauda) ja mõlemas kasiinos on täpselt samad mängud 50/50 Hold'Em ja kliente on ka samapalju ning teenendus sama hea. Ühesõnaga kasiinod on täpselt sama head.

Sul tuleb nüüd peale Hold'emi isu ning ei tea, kumasse kasiinosse minna. Aga siis loed veebilehelt, et Ranka kasiinos on maksimaalne rake poti kohta 100 krooni, leho kasiinos 75 krooni. Kumba kasiino valiksid, kui sa oleksid live regular?

*Rakebacki kasiinodes ei saa ja rake läheb kõik kasiinole.

leho57
10.12.08, 21:13
Leho ma küsin sult küsimuse:

Oletame, et Eestis on 2 kasiinot, kus saab pokkerit mängida. Leho Kasiino ja Ranka Kasiino ning mõlemas kasiinos on täpselt sama palju laudu (näiteks 20 lauda) ja mõlemas kasiinos on täpselt samad mängud 50/50 Hold'Em ja kliente on ka samapalju ning teenendus sama hea. Ühesõnaga kasiinod on täpselt sama head.

Sul tuleb nüüd peale Hold'emi isu ning ei tea, kumasse kasiinosse minna. Aga siis loed veebilehelt, et Ranka kasiinos on maksimaalne rake poti kohta 100 krooni, leho kasiinos 75 krooni. Kumba kasiino valiksid, kui sa oleksid live regular?

*Rakebacki kasiinodes ei saa ja rake läheb kõik kasiinole.


ei muidugi ikka 75'se :D
aga kumma sa valiksid kui Leho kasiinos on maximaalne rake poti kohta 75 eeki ja Ranka kasiinos 76 eeki. - nojah, kui arvestada fakti, et ABSOLUUTSELT kõik muu peale rake on sama - siis tõesti võtaks odavama.
siiski Boss ei võta ju rake EUR arvestuses. Prima networkis on ka eur lauad, seal kaotatakse siis ju põhimõtselt samamoodi?

arvamusliider
10.12.08, 21:17
Euro lauas võetakse dollarites rake? ::) Vaevalt.

Kord sai fishises prima lauas mängitud, pärast oli kahju vaadata, kui palju raket olin dollarites genereerinud.

leho57
11.12.08, 00:07
einoh, USD lauas on rake USD ja EUR lauas on rake EUR - ei ole nii nagu siin ennist mainis keegi, et Boss arvestab rake EURs ja see on halb. Lihtsalt EUR lauad võeti ka kasutusele.

Metsapull
11.12.08, 00:11
Aga parem oleks kui dollarites ju arvestaks.

ranka
11.12.08, 00:59
ei muidugi ikka 75'se :D
aga kumma sa valiksid kui Leho kasiinos on maximaalne rake poti kohta 75 eeki ja Ranka kasiinos 76 eeki. - nojah, kui arvestada fakti, et ABSOLUUTSELT kõik muu peale rake on sama - siis tõesti võtaks odavama.
siiski Boss ei võta ju rake EUR arvestuses. Prima networkis on ka eur lauad, seal kaotatakse siis ju põhimõtselt samamoodi?


No milles siis küsimus? Euro lauas sa ju maksad rohkem raket eekides, kui dollari lauas ja seega dollari lauas on kasumlikum istuda!

vsiu100
11.12.08, 07:51
olen triobetis teadlikult mänginud NL50 6maxi EUR lauas, kuna regularid eelistavad samuti $ laudu eelnimetatud põhjusel. kui $ lauas on keskm. flopi% 35-40 ja keskm pot. ca 3-4 $, siis EUR lauas on see märgatavalt kõrgem, % ca 40-55 ja keskm. pot 5-8 EUR.

Keiss
11.12.08, 10:47
Väga eduliselt mängid seal, olen sind natuke jälginud. Pidevalt duubeldatud stack ees ja reisid 8)

Rage
11.12.08, 13:20
triobeti NL4 laudasid on nii vähe... et võtan lihstalt laudasid VPIP järgi + et seal ei oleks liiga palju shortstacke.. või mulle ebameeldivaid regulare... ehk lähevad nii erui kui taala lauad..

vsiu100
11.12.08, 15:15
Väga eduliselt mängid seal, olen sind natuke jälginud. Pidevalt duubeldatud stack ees ja reisid 8)


see võib olla petlik, kuna reloadin iga kord stacki max. peale. seega selleks ajaks, kui stack 2+ kordne on ,olen võibolla juba 3-5x 5-10% stacki reloadinud.

Keiss
12.12.08, 04:06
Jah arvestasin sellega, aga vähemalt ei ole sai veits üle full stacki, mis annaks alust arvata, et muudkui aga re-loadid ;)

RudiTurbo
21.12.08, 14:47
"Ladbrokes on kohe samas võrgus koos oma mängijatega, ca. 1-2 kuu pärast.
"

Selline huvitav lause pokerclub.ee'st
Primale natuke elujõudu siis juurde!

ranka
21.12.08, 19:57
Selline huvitav lause pokerclub.ee'st
Primale natuke elujõudu siis juurde!


Vana uudis :P

Aga ühe vana on teisele uus :P

QKulgur
09.02.09, 19:53
This is a service message to inform you that there will be a period of planned downtime at Ladbrokes Poker tomorrow morning, Tuesday 10th February, between 02.00 and approximately 12.00 GMT.

During this time we will be joining forces with the Microgaming Poker Network.

Thank you for your continued loyalty,

Sincerely,

Ladbrokes Poker Team

marguzz22
10.02.09, 08:06
Prima on total shit ma ütlen , 10 lauda 6max millest ma saan kokku 4 kus on mõtet mängida, mujal veeretan blinde edasi tagasi või teen buttonilt resteali, ärge mängige seal, minge suurde võrku ala. PS vms. Saate ikka tabel selectida ja fishe leida;)

EdgarP
09.03.09, 16:16
Lugesin lehekülgede kaupa vaidlusi, aga vastust ei saanudki, et kuhu siis minna primast?
Ise olen mänginud PS ja sealne "olen shorti,taga ja teen donk calli ning võidan sind" süsteemist juba väsinud...
Kas keegi on proovinud näiteks hollywoodpokeri 500% up to 2500 daalast boonust lahti mängida...et kui reaalne on see 21 päeva ja 500 daalaga ära teha ?

Rage
09.03.09, 16:25
LuckyAce on deposiidiboonuse seisukohast ok.. 25% kantakse kohe üle,ülejäänud tuleb lahti mängida. 200 taala boonust mina oma 4 NL10 lauaga lati ei jõua mängida.. mingi 3k käte jooksul olen 1125'st punktist umbes 130 ära teinud:-)

Tigrano
09.03.09, 16:32
Lugesin lehekülgede kaupa vaidlusi, aga vastust ei saanudki, et kuhu siis minna primast?
Ise olen mänginud PS ja sealne "olen shorti,taga ja teen donk calli ning võidan sind" süsteemist juba väsinud...
Kas keegi on proovinud näiteks hollywoodpokeri 500% up to 2500 daalast boonust lahti mängida...et kui reaalne on see 21 päeva ja 500 daalaga ära teha ?


21 päevaga ei ole lihtne 2500$ lahti mängida, pigem läheb aega kaks kuud ;D Muidugi, kui kuskil nl200+ mängida, siis saab hakkama.

Võid vaadata Heypoker.com, kus foorumi boonus koodiga GRINDER on võimalik 60 päeva peale võtta 3000$ boonus. Seda hakkan ka ise see kuu vabastama.

EdgarP
09.03.09, 19:04
21 päevaga ei ole lihtne 2500$ lahti mängida, pigem läheb aega kaks kuud ;D Muidugi, kui kuskil nl200+ mängida, siis saab hakkama.

Võid vaadata Heypoker.com, kus foorumi boonus koodiga GRINDER on võimalik 60 päeva peale võtta 3000$ boonus. Seda hakkan ka ise see kuu vabastama.


Ja seal sa mängid ka ilmselt suurt limiiti ;D ? ja ala mitut lauda korraga ?

vennike
09.03.09, 19:24
ma olen FTP 100% boonust mingi 2 korda lahti hooranud.. mõlemad korrad oma andmetega muidugi, mul mitme riigi pangakaardid ja aadressid olemas, aga alati võib ju sul sõber või onu vms mängida. boonus on iseenesest suht lebolt lahtimängitav + saad 27% rakeback ja FTP "happy hour"il mängides kogub punne ka suht normaalselt... saab nänni pärast

leho57
09.03.09, 19:53
kui juba Bossist jutt käib:
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1020.0.html
200% up to 1000€ ja 3 kuud aega

tdx
09.03.09, 20:47
Mängisin ca aasta FTPs ja tegin siis accoundi Primasse. Nüüd mängin 90% Primas, seal üsna palju lihtsamad mängud ikkagi (NL100 6max). Soft on sitt muidugi, aga 6-tabeldab ära kyll... Primale mingit abisofti ei ole olemas?

taasver
09.03.09, 20:50
Abisofti? Holdem Manager töötab ilusti primas.

tdx
09.03.09, 20:51
ei ma mõtlen mingeid betpot scripte või midagi mis aknaid aktiivsena hoiaks kuni action tehtud etc.

taasver
09.03.09, 21:24
Betpot peaks teoorias töötama, aga mina seda seal tööle ei saand, vaid chati kasti tuli 0.00 ::)