PDA

View Full Version : [$115 HUSNG] KQ, Line check.



PokerDevil
23.09.09, 01:38
Limpisin, kuna eelnevaid limpe 5 out of 5 ta tõstis. Plaan oli limp/raise.
Mängija iseloomustuseks ütleks, et OOP oli aggrom, kui BTNil, weird. Brake even mängija 150 mängu peale. Post-flop stabis suht-koht igat turni.
Flop play on standard imo, kui ta checkis PRE, siis väga tihti hitti ei ole sellel laual.
Veits jääb kripeldama river, ma ei tea miks. :S Võib-olla asjatult, võib-olla ülemise lause pärast, mis arvate?


PokerStars, $15/30 NO Limit Texas Holdem Tournament, 2 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
CO: $1,630
Button: $1,370

Dealt to Button Q :diamond: K :club:

Pre-flop:
Button calls $15, CO checks

Flop: ($60) A :diamond: T :spade: J :club: (2 Players)
CO bets $30, Button calls $30

Turn: ($120) 8 :spade: (2 Players)
CO bets $90, Button calls $90

River: ($300) A :spade: (2 Players)
CO bets $300, Button calls $300

Davy
23.09.09, 08:37
milles teema? Kas peaks riverit raisema või foldima või mis? Ta peab väga väga halb olema , et pottida river ja callida shove halvema käega kui sul. Supereasy call imo.

nikitheone
23.09.09, 09:18
Turnis oleks võinus mingi reisi teha, et rohkem talt kätte saada ja mitte nii odavalt lasta osta masti (kui sa praegu kardad seda).
A neverever ei foldi siin riveris ju. Milles probleem jep?

PokerDevil
23.09.09, 12:42
Tegemist ongi "line checkiga".

Codecci
23.09.09, 13:52
Turnis oleks võinus mingi reisi teha, et rohkem talt kätte saada ja mitte nii odavalt lasta osta masti (kui sa praegu kardad seda).
A neverever ei foldi siin riveris ju. Milles probleem jep?

Fold on out of question, küsimus on callis või raises.

Kurat aga ma ei teagi... AJ, AT, vb ka A8 ta raiseks preflop, seega full house vähetõenäoline. Seega võib tal olla äss-rääbis, 79, J9 mida sa beadid ja millega ta võib maksta ja flush millele sa kaotad. Äkki mingi minraise variant siin riveril vms? Callides jääb veidi valuet saamata imo, äss-rääbis ja straightid maksavad minraise küll kinni ma arvan kui tegemist hea mängijaga pole.

andu_andu
23.09.09, 14:32
Ma tõstan turnis 100%

Uniquest
23.09.09, 14:36
Me peaksime üritama selles käes rahad sisse saada. Riveril on natuke hilja küll, aga mis teha, raiseks ikkagi. Muidu raise turn. Väga palju draw´sid on, millega ta kinni maksaks.

semu
04.10.09, 18:06
Ma tõstan turnis 100%
+1

ranka
05.10.09, 21:45
IMO Flopi tõste >>>> Turni tõste, sest Flopi tõste on nõrgem, ebaloogilisem ja maskeerib meie kätt rohkem, kui Turni tõste.

EDIT: ainus probleem, kui vastane on mõtlev, siis võib ta Flopist panka röövida põhimõtteliselt iga kahe kaardiga.