PDA

View Full Version : Masterporks SNG-sid ründamas



Masterporks
24.09.09, 00:56
Tere

Panen ka endast väikse jutu siia , sest väga pikalt on saanud juba siin foorumis piidlemas käidud ja loetud erinevate tegelaste tegemisi pokkerimaastikul, mida väga huvitav lugeda.

Pokkeriga tegin tutvust aastaid 3 tagasi , siis sai togitud igasugustel freerollidel jne , kus isegi sai donkamentsi abil hititud kah . Vahepeal pokker yldse ära unustatud , kuid sel suvel sai uuesti tegelema hakatud. Kuna suvel olin koguaeg kooliga seotud ja tööle ei saanud minna , aga tahtmine oli kuhugi oma aega rakendada, siis sai Pokerstarsi tehtud 100ne depo ja SNG grind võis alata. 100st daalast sai kiirelt 40 :D , peale mida sai Groamsi videole pilk peale visatud ja kõvasti tightimaks pela aetud . Mis andis ka ilusasti tulemusi .
Alustasin siis 1 daalaste sngdega ja praegu üritan biitida 3 daalaseid 1 laua SNGsid starsis.

See kuu peaksin jõudma ka Silverstari ära teha ( kui vahepeal kärakaga lappama ei löö :D)

Hetkel siis vabastan ka Starsi boonuseid , ja selle tõttu ei saa ka Sharkscope opt in värki teha , et oma tulemusi kaeda.

Kui Bankrolli saab suuremaks aetud , siis plaan ka SNGWiz sebida, ja õppida oma mängu analüüsima ja selle abil veelgi oma tulemusi parandada.

Tavaliselt teen 12 SNG korraga (4 lauda , ja iga laua all veel 2 lauda)
Ja SNG d on tavalised , mitte turbod- ei meeldi turbosid teha , kuidagi liiga rabistamine tundub.

Igatahes Edu kaasvõitlejatele laudades

Oleks ka paar kysimust kohe ( või noh , kysin arvamust )

Palju peaks olema SNGdes Bankroll et järgmine limiit ette võtta?
(endal hetkel roll 458daala , ja veel 3,4stes , aga enda jaoks panin goali , et 600 pealt liigun edasi 5,5ste peale )

Panen ka väikse graafiku

http://www.pokerprolabs.com/Personalization/AsyncGraphController.ashx?id=1340659&pnid=1&tt=2&dt=0&gt=1&w=240&h=180

Masterporks

mislinn
24.09.09, 01:27
Nii huvipärast küsin, et ega sa kunagi sellist väärastunud mängu pole mänginud nagu runescape, tundub kuidagi väga tuttav nimi :D

Masterporks
24.09.09, 01:38
:D eks omal ajal sai kõike tehtud ja proovitud :D

mislinn
24.09.09, 01:44
See runescape on kõige haigem haigus mida ma oma elus kogenud olen :D

rohelinekonn
24.09.09, 03:16
Nii huvipärast küsin, et ega sa kunagi sellist väärastunud mängu pole mänginud nagu runescape, tundub kuidagi väga tuttav nimi :D



lol :D

HA HAH HAHAAA HAH HAH HAHAAA! Ma ei suuda lihtsalt naeru peatada :D

Igatahes edu sng, isiklikult sng eriti ei mängi aga kui vahest siis pigem just turbosi tavalised kuidagi kestavad liiga kaua.

Tarq666
24.09.09, 09:37
Igal juhul edu Sulle Su tegemistes! 100 buy-inni limiidi kohta on hea optimaalne bankroll.

Cremer
24.09.09, 15:30
SNGwizi saad 30 päeva tasuta proovida!!!

Masterporks
24.09.09, 16:39
Noniih


võtsin täna kätte ja proovisin turbosid teha , 8 lauda lahti ja tuld.
Ja no tulemus nigel 4 sessi peale ( 4*8 lauda) tuli siis 7 buy ini miinust ,osades kohtades tõmmati veits liiga räigelt põske , kuid nagu öeldakse et areneda on vaja natukene ka kooliraha maksta.
Erinevused siis mis oskaksin kohe välja tuua
1) kiiresti läheb rääbistega paugutamiseks
2) stealimine ja reastealimine väga popid
3) endal probleem sellega , et krdi ruttu jään shordiks , seda just hilisemas faasis kui blind 100/200 ja ei suuda õigel ajal ballse endale kasvatada et nupud keskele suruda ja siis krt vindud seal.
4) ja ei meeldi et selline rabistamine ja jebimine käib


Need siis esialgsed mõtted turbost, ag amis päris maha ei killi , see aitab tugevamaks saada, kaldun arvama et teen turbosid edasi , proovin selle oma stiiliga klappima saada . aga kui roll hävib veits liiga palju selle käigus , siis vahetun tagasi normali peale.

Ja teel silverstariks vaja teha veel 77 sngd , eks näis :) täna igatahes linna :) peab minema Meditsiini Kõrgkooli rebased yle vaatama ;)

Koit
24.09.09, 16:57
:D eks omal ajal sai kõike tehtud ja proovitud :D

haha, tean ka sind ruunskeibi kaudu vist :D . gl sng'dega.

Supsti
24.09.09, 19:32
Isegi mul oled sina või sinu vend msnis lisatud ::) Edu

Romka
25.09.09, 00:32
Jaa, ma jagan ka sinuga ühisi RS mälestusi :) :D. Ise pusin ka hetkel turbodega, kohe üldse ei taha kohaneda nagu.

SamGold
28.09.09, 08:53
Jaa, ma jagan ka sinuga ühisi RS mälestusi :) :D. Ise pusin ka hetkel turbodega, kohe üldse ei taha kohaneda nagu.


Et nagu liiga suur erinevus Runescape ja turbo sng'de vahel?

kivisaba
28.09.09, 12:31
krt mul läks kala kont kurku selle nalja peale

Madis_89
03.10.09, 13:13
Aha, selle foorumi rs-topic, olen ka vast kõigi siin teemas postitanud rs-vendadega kokku puutunud, kivisab isegi dm'is võitnud.

Rigged
03.10.09, 13:15
Rohvel, ma tean praegugi ühte RSi konto parooli mille total on mingi 2150 ja flat 138 combat, LULS,,aga muidu edu SNGdega :D

Codecci
03.10.09, 14:13
tere isand porksihunnik :)

kivisaba
04.10.09, 00:34
Aha, selle foorumi rs-topic, olen ka vast kõigi siin teemas postitanud rs-vendadega kokku puutunud, kivisab isegi dm'is võitnud.

u lie

kilu6
04.10.09, 00:53
Päris tubli.
Arvestades ka, et $3.40 SNGdes on fee $0.40 mis on 13.3% (vs näiteks $5.5, kus on ainult 11.1% ja $16 omadel ainult 6.25%).

Pelaja
04.10.09, 15:40
Haha! Ära käi nii palju väljas joomas, siis varsti mängid 100 daalaseid sngsid :)

mcbethk
04.10.09, 16:44
Keegi ruunetuukat ei taha mulle müüa?

Masterporks
05.10.09, 17:15
Heheh
Vaatan et kõik Rsi noliferid ka siin foorumis sõna võtmas :)

Aga tegemistest vahepeal

Sain Silverstari tehtud - Nyyd vaja seda ka oktoobris hoida, mis saab keeruline olema.
Keeruline sellepräats et selle Silverstari sain siis kui proovisin Turbosid suuremas koguses lasta, AGA mis oli puhas tildi ja bankrolli häving.

Roll käis siis vahepeal 380 peal ära ja nyyd tagasi tava 3,4daalaseid sngsid edasi lastes proovin rajale tagasi saada.
Palju mõnusam enesetunne tavalistes. ja tulemused ka paremad.

Mis veel?
A ja boonuse tahan ka korralikult lahti teha, peangi veel viimased 400 daala sisse kandma , et sealt siis veebruariks (hiljemalt) vabastada 200 daalane boonus.

Mingi ime läbi mu PKRi kontole ka 25 $ tekkinud, sellega üritan Pelaja jälgedes käia ja PKRi cashgame biitima hakata :D alustades nl 4 st :D aga algus seegi.

Seniks edu laudades

Masterporks
08.10.09, 17:17
Heya :)
vahepeal juhtunust ka paar sõna siia :)

Vahepeal jälle paar päeva yhe koha peal tammutud, natuke asja yle mõeldud et mis valesti või mis õigesti tehtud .
Eilne päev oli selline Beatide hõnguline , flippides said tappa, aga enesetunne hea , et tead - õige koht et nupudkeskele saada, aga võta näpust :) Donkies always draw :D

Täna krt "magasin välja " ennast :d ja kooli ei jõudnud :D, selle asemel tegin yhe sessi SNGsid starsi , 3,4 daalaseid ( vahepeal ka 5,5stes yritanud kanda kinnitada , kuid siiani edutult) - Ja no peab meeldima :) flipid tulid 50-50 ja muudes kohtades dongid maksid paremad käed välja :)

Lõpptulemuseks sessil 13 pela ( 10 rahades= 4*1.koht, 4*2.koht, 2*3.koht :d ROIks sessil 120% :D)

Rolli sain ka siis enda kõige kõrgema peaki peale .

Nyyd tuleb ainult hagu anda.

Ja nädalavehtus tõotab ka Pokkerihõnguline tulla - Friend tuleb külla ja siis peaks nonstofybergrind tulema. Laupäeval õhtul kerge lõõgastus-CT sse VIP peole ( CTl ju sünnipäev ) . Ja pühapäeval kui pea selgeks magatud , siis las grind alata jälle :)


Masterporks