PDA

View Full Version : Short pead pushima aga on riid



kivisaba
08.11.08, 20:49
Nii selline situatsioon
180 mehe sit-n-go(starsis) umbes 30-40 mängijat alles sul on 6-13 big blindi
saad AK late või middle positsioonist mängija kes tavaliselt stiilib või openib 3-5 bb teeb minimum raise või mängija kes on short ja pushib isegi QQ teeb min raise
push or fold ?

ranka
08.11.08, 23:27
Ma pushin ikkagi.

Rahadeni 20 kohta ja need turniirid maksavad kõige rohkem raha top3-ele. Seega ma ei hakaksk mökutama.

Alati on chance, et tegi misclicki või midagi. Samuti mängijate strateegiad muutuvad turniiri hilises faasis tohutult ning sinu varajased readid ei pruugi enam paika pidada.

Rahapada
09.11.08, 21:07
seda enam, et minraise võis olla ka mingisugune nõksatus, et äkki rahvas kardab ja viskab, ehk et nõustun sellega, et shove

kivisaba
09.11.08, 23:49
no konkreetselt on kaks turnat olnud niimodi et Ak käes ja tuleb mingi imelik bet sisse ja insta AA no krt kui kindel peaks siis protsentuaalselt olema et Helmuthit teha ja ära visata insta shove

Tigrano
10.11.08, 00:04
no konkreetselt on kaks turnat olnud niimodi et Ak käes ja tuleb mingi imelik bet sisse ja insta AA no krt kui kindel peaks siis protsentuaalselt olema et Helmuthit teha ja ära visata insta shove


Sellistes olukordades ei ole midagi teha, sest on alati ka õnne vaja. Minu viimasel 50+4$ turniiril oli vastupidine olukord. 20 kohta said raha ning 23 mängijat oli veel alles, mul ei olnud kõige suurem stack aga ikkagi. Sain kätte AA, lükkasin all in, buttonilt calliti QK ära lihtsalt ning sai emandate kolmiku ja olingi out ;D Ning olingi tühjade kätega.