PDA

View Full Version : Pokker ja vanadus



taipupole
25.09.09, 09:56
Kaks tegelikult võrdlemisi lihtsalt küsimust, millest põnevam on teine, sest esimene on tõenäoliselt niivõrd spetsiifiline.

1) Praegu on elu lill ja raha võib kulutada siia-sinna, kuid kuidas valmistub pokkerimängija pensionipõlveks? Kas keegi investeerib näiteks 10% võitudest oma pensionifondi või paneb iga kuu 100 dollarit madratsi alla? Ehk mida teete, et tulevikuski normaalselt elada?

2) Jään auto alla ja kööga. Mis saab rahast, mis on minu PSi kontol, kui naine näiteks teab, et ma olen seal mänginud ja mul on seal mingi summa? Ja mis saab rahast, kui ta seda muidugi ei tea - jääbki igavesest ajast igavesti sinna?

ranka
25.09.09, 10:32
1) kulutan siia ja sinna ning samas ka kogun, et osta kinnisvara.

2) on sõbraga suusõnaline leping, et kui peaksin otsad andma siis ta hoolitseb raha eest, et see jõuaks pere kätte.

kollane
25.09.09, 10:43
2. küsmus on mind juba ammu kummitanud ja olen mõelnud küsida seda aga jõudsid ette.
Kuna endal pole miskit veel välja mõeldud.

esimesele küsimusele ei oska/saa vastata kuna ei tule nii palju sisse veel, et saaks kulutada sinna tänna ;D
aga kui oleks siis kindlasti investeeriks kuskile ja kinnisvara.

anti
25.09.09, 11:08
Kui eesmärk on kunagi rahaliselt vabaks saada, siis mida nooremalt koguma ja investeerima asud seda parem.

tdx
25.09.09, 11:30
1) investeerin passiivselt kinnisvarasse (makstes laenu tagasi) ja veidi väärtpaberitesse (läbi fondi).
2) pole väga mõelnud, eriti palju ei hoia BRi onlines ka.

ok2aa
25.09.09, 13:21
2) Jään auto alla ja kööga. Mis saab rahast, mis on minu PSi kontol, kui naine näiteks teab, et ma olen seal mänginud ja mul on seal mingi summa? Ja mis saab rahast, kui ta seda muidugi ei tea - jääbki igavesest ajast igavesti sinna?


mu isa šeifis on koopia paberist, kus kõik mu koodid kirjas. palju põnevam küsimus on see, et mis saab sellisel juhul FPP'dest?

runnar
25.09.09, 15:14
1) ideaal oleks tiksuda nagu Doyle Brunson :)
2) ei ole sellele väga tõsiselt mõelnud

kilu6
25.09.09, 16:21
mu isa šeifis on koopia paberist, kus kõik mu koodid kirjas. palju põnevam küsimus on see, et mis saab sellisel juhul FPP'dest?


FPPd ja $W on mul testamendis jaotatud tütre ja poja vahel võrdselt.

variatsioon
25.09.09, 16:48
FPPd ja $W on mul testamendis jaotatud tütre ja poja vahel võrdselt.

kas nad peavad enne cash outimist veits VPPi ka koguma?

Pahvak
25.09.09, 17:00
kas nad peavad enne cash outimist veits VPPi ka koguma?


FPP-de eest saadad iga jõul ameerikamaa sugulastele küpsisekorve.

taipupole
25.09.09, 19:13
Mõtlesin, et küsin siis otseallikast. Küsimusi oli kolm: 1) milline on protseduur (samm-sammult), et raha kätte saada, 2) kas see erineb riigiti, 3) kas mängija saab ise panna ajapiiri, et kui ta pole näiteks kuu aega sisse loginud, siis helistatakse X numbril.

PSi vastus:

Please note that the procedure is the same regardless of country of residence.

In the event that we do receive a report that you have sadly passed away, our first actions will be to freeze your account and all funds therein. Your next of kin will then need to provide evidence that you have passed away (Death Certification) and identification that they are the next of kin (as stated within the death certification).

Any funds within the account will be sent via cheque to the name and address as registered within the account upon provision of this information.

At no time will PokerStars allow access to your account by a third party upon notification.

Please note, we do not accept advice from players as to the preferred disbursement of their bankroll, all instructions must be noted in your legal
and biding Will document.

taipupole
25.09.09, 19:14
Täpselt kümme minutit pärast vastust saabus teine kiri ja nüüd ma pean tõestama, et mina olen mina. Routine security check.

SamGold
25.09.09, 20:24
pokker ongi minu 3s pensionisammas

CTXrix
25.09.09, 20:39
Täpselt kümme minutit pärast vastust saabus teine kiri ja nüüd ma pean tõestama, et mina olen mina. Routine security check.


;D tahtis tulla, suspicious question ikkagi :D