PDA

View Full Version : Probleem Pokerstarsiga



priit295
09.11.08, 16:43
Tere pokkerihuvilised!
Mul selline jama Pokstarsiga, et täiesti suvalisel hetkel paneb tuba ennast lihtsalt kinni.
Ega kellelgi sealsetest mängijatest pole midagi sellist esinenud?
Väga tülikas kui äreval mänguhetkel selline asi juhtub.
Tegin ka uue installi aga ei miskit.

ranka
09.11.08, 17:25
Tere pokkerihuvilised!
Mul selline jama Pokstarsiga, et täiesti suvalisel hetkel paneb tuba ennast lihtsalt kinni.
Ega kellelgi sealsetest mängijatest pole midagi sellist esinenud?
Väga tülikas kui äreval mänguhetkel selline asi juhtub.
Tegin ka uue installi aga ei miskit.


Kuidas ta kinni viskab? Mingit veateadet annab?

Igastahes minul ei ole midagi taolist juhtunud, eriti veel PokerStarsiga. Soovitan scanida arvuti üle viirusetõrjega ning kindlasti ka mõne nuhkvaratõrje programmiga (näiteks Ad-Aware). Kui viiruseid/nuhkvara ei leia, siis kindlasti kontakteeru Starsi klienditoega ja vaata, mis nad ütlevad.

Mina arvan, et tegu on sinu poolse, mitte nende poolse probleemiga.

priit295
09.11.08, 18:16
Kinni paneb toa siis kui lauad lahti ja mäng käib niisama lobbys olles ei juhtu miskit.
Isiklikult mulle tundeb, et probleemid tekkisid peale seda kui hakkasin kasutama "Auto-rebuy options",
et see lauad full stackiga hoiaks. Kui viskab "pilli kotti" siis peale restartimist ei uuenda enam kõikide laudade stacke vaid valikuliselt.
Aga kohe kammin ka ad-awarega.

ranka
09.11.08, 18:19
Kinni paneb toa siis kui lauad lahti ja mäng käib niisama lobbys olles ei juhtu miskit.
Isiklikult mulle tundeb, et probleemid tekkisid peale seda kui hakkasin kasutama "Auto-rebuy options",
et see lauad full stackiga hoiaks. Kui viskab "pilli kotti" siis peale restartimist ei uuenda enam kõikide laudade stacke vaid valikuliselt.
Aga kohe kammin ka ad-awarega.


Siis võib küll olla tegu Starsi poolese jamaga, kui Ad-aware midagi ei leia siis võta ühendust klienditoega. Tõenäoliselt nad käsivad sul saata log failid ja siis päeva või paari pärast saad ka teada täpse põhjuse, miks sul PokerStars end kinni viskab.

ranka
09.11.08, 19:30
Jep tundub, et sa ei ole ainus:

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=7031102&postcount=6792

priit295
09.11.08, 20:07
Selge, siis tuleb suppordiga suhelda.
aga thanks!

farik666
09.11.08, 21:54
kas starsis mingit spest nuppu pole, et saaks korraga 9 lauda näiteks avada.. muidu ikka ühekaupa lahti nad klõpsima :)

ranka
09.11.08, 23:05
kas starsis mingit spest nuppu pole, et saaks korraga 9 lauda näiteks avada.. muidu ikka ühekaupa lahti nad klõpsima :)


Cashis mitte, sng-s mingi värk on, et regab automaatselt kohe järgmise turnale.

farik666
09.11.08, 23:51
ˇÜks asi häirib Starsi juures veel... see et kui omaarust tahaks full-ringi mängida, siis alati leidub paar tüüpi kes on sit-out, nii muutuvad 9sed lauad 7steks ja kui on mõni "empty seat" ka veel.. sis muutub full-ring mäng shorthanded mänguks... jube tüütu koguaeg laudasid sulgeda ja avada..

farik666
22.11.08, 21:29
ei ole just probleem aga ei teadnud kuhu mujale postitada ka..

Pokerstarsis hetkel NL5 laudu 2-3 korda vähem kui NL10, tundub et NL10 rohkem lambi mängijaid, et kas tasub limiiti muuta või bankrolli reegli järgi edasi NL5 lasta?

Tigrano
22.11.08, 21:46
ei ole just probleem aga ei teadnud kuhu mujale postitada ka..

Pokerstarsis hetkel NL5 laudu 2-3 korda vähem kui NL10, tundub et NL10 rohkem lambi mängijaid, et kas tasub limiiti muuta või bankrolli reegli järgi edasi NL5 lasta?


Palju on 2-3 korda vähem, mitu lauda, siis on kokku tavaliselt. Kidlasti ära hakka bankrolli reegleid rikkuma võib kurvalt lõppeda.

farik666
22.11.08, 22:38
ei viitsind ennem üle lugeda..NL5 - 35 lauda keskmiselt... NL10 umbes ~100
mõtlen et NL5 seal on juba tuttavad mängijad tekkinud.. et pidevalt ühed samad näod sees... võibolla NL10 on niipalju rohkem mitte regulare siis ja lihtsam..

aga võibolla peaksin NL5 jätkama tõesti, kuna seal nädal tagasi oli jube downswing.... nüüd olen seal mängides kuu plusspoolele saand, mis on väga hea minuarust.. arvestades, et seal rahasid eriti ei liigu...

BR on miski $106 NL10 oleks see 10 buy ini.. et vist veits risky...

Oliverk
22.11.08, 23:11
35 lauda vähe või?

ranka
23.11.08, 00:06
ei ole just probleem aga ei teadnud kuhu mujale postitada ka..

Pokerstarsis hetkel NL5 laudu 2-3 korda vähem kui NL10, tundub et NL10 rohkem lambi mängijaid, et kas tasub limiiti muuta või bankrolli reegli järgi edasi NL5 lasta?


5NL lauad on deep lauad, kuhu saad osta $10. Kuna sul kogemused puuduvad, siis ma 200BB deep stacki ei soovita, siis liigu kohe üles 10NL või kanna rahad välja ja mine TrioBet'i kus ei ole deep lauad.

BuildUp
24.11.08, 20:31
Ma ise tiksusin mingi 2-3 kuud Pokerstarsi NL5s kui ma üldse pokkerit alustasin ja noh suht jube oli seal. Ei liikunud ei üles ega alla.

antnx
24.11.08, 20:47
Ma tiksusin seal Nl2. VEEL HULLEM! Tegin NL2 Sixmaxi kah - proovige. WOW

farik666
25.11.08, 12:40
no par päeva proovind NL10.. vahe on tegelikult üsna märgatav... preflop tõstetakse rohkem, odavalt potti ei lasta, cbetile ei foldita, keerulisem on ikka.. a samas on lambaid põld täis... blufivad riveril 48o lõhki ennast 8 paariga kui lauas on AK982..

graafik jookseb paari päeva kohta nagu ameerika mäed.... suurelt muidugi oma lolluse tõttu ka.. W$WSD on aint 20%... proovin veel päeva või kaks ja kui peaksin mõned buy inid veel kaotama, siis tagasi NL5 ja uuesti õppima..

farik666
28.11.08, 01:52
kas kuskilt saab panga SWIFT ja IBAN koode muuta ka?? Juhtus sõbral, et sisestas vale SWIFT koodi ja saadeti raha tagasi, ja nüüd ei saa kuskilt muuta seda..ise ka veel leidnud pole..

lenC
28.11.08, 02:10
kas kuskilt saab panga SWIFT ja IBAN koode muuta ka?? Juhtus sõbral, et sisestas vale SWIFT koodi ja saadeti raha tagasi, ja nüüd ei saa kuskilt muuta seda..ise ka veel leidnud pole..


support@pokerstars.com

farik666
04.01.09, 18:43
aasta algul pidid ju VIP levelid nulli minema?? või ei?? vaatan et NL10 laudades mõned supernovad juba :D

Tuul
04.01.09, 19:17
aasta algul pidid ju VIP levelid nulli minema?? või ei?? vaatan et NL10 laudades mõned supernovad juba :D


VPP-d lähevad nulli, kui supernova staatus üks aasta välja teenida, siis kestab see kuni järgmise aasta lõpuni

ranka
04.01.09, 19:31
VPP-d lähevad nulli, kui supernova staatus üks aasta välja teenida, siis kestab see kuni järgmise aasta lõpuni


Ma olen Starsis Supernova ja ma ei ole siiani aru saanud, kuidas see jama käib. See on kõige keerulisem värk üldse.

Mul näitab, et ma olen SN kuni 29 veebruarini ja ma pean teenima iga kuu vähemalt 10k VPP-d et SN taset hoida.

Ah ptsi, nii tilti ajab see. Ei huvita miskid mõttetud VIP levelid, naiste värk IMO :D

ESTPatrick
04.01.09, 19:43
Ma olen Starsis Supernova ja ma ei ole siiani aru saanud, kuidas see jama käib. See on kõige keerulisem värk üldse.

Mul näitab, et ma olen SN kuni 29 veebruarini ja ma pean teenima iga kuu vähemalt 10k VPP-d et SN taset hoida.

Ah ptsi, nii tilti ajab see. Ei huvita miskid mõttetud VIP levelid, naiste värk IMO :D


tohman oled `? lihtne ju 29veb-ni kindel, aga 10k vppd kuus kuni juuni lõpuni siis garanteerid SN-i juuni lõpuni, aga kui 100k juuni lõpuks koos ei ole saad selle mis eelmine kuule vastavalt välja teenid, ilmselt kuld või plaatina

Players with less than 100,000 VPPs on July 1 will revert back to a monthly VIP status.

ranka
04.01.09, 20:24
tohman oled `? lihtne ju 29veb-ni kindel, aga 10k vppd kuus kuni juuni lõpuni siis garanteerid SN-i juuni lõpuni, aga kui 100k juuni lõpuks koos ei ole saad selle mis eelmine kuule vastavalt välja teenid, ilmselt kuld või plaatina

Players with less than 100,000 VPPs on July 1 will revert back to a monthly VIP status.



Väga keeruline :D

ESTPatrick
04.01.09, 22:03
Väga keeruline :D


Standard

Tigrano
04.01.09, 22:11
tohman oled `? lihtne ju 29veb-ni kindel, aga 10k vppd kuus kuni juuni lõpuni siis garanteerid SN-i juuni lõpuni, aga kui 100k juuni lõpuks koos ei ole saad selle mis eelmine kuule vastavalt välja teenid, ilmselt kuld või plaatina

Players with less than 100,000 VPPs on July 1 will revert back to a monthly VIP status.



Võiks lihtsam olla küll ;D

timukasr
04.01.09, 22:22
Tra mul on ka probleem pokerstarsiga: Mine mu**i kui lagine see on!

stennn
04.01.09, 22:27
sama siin

ESTPatrick
04.01.09, 22:47
siin ei ole

kvaliteet
04.01.09, 22:48
Ma ei saa aru, avades mõne laual pokerstarsis, siis empty seatide asemel on lihtsalt kollased ringid ja peale klikkides on occupied, kuigi seat occupied märki, ega midagi pole. Kuhugi ei saa maha istuda.


http://img519.imageshack.us/img519/6850/watvh2.th.jpg (http://img519.imageshack.us/my.php?image=watvh2.jpg)

ESTPatrick
04.01.09, 22:52
ahhaa. mure tuttav, sedasi on viimasel ajal kui 215k+ rahvast on online

kvaliteet
04.01.09, 22:56
No hetkel tundub küll tõesti, et serverid on agoonias. Kõik tänu pühapäevastele turniiridele.

lenC
04.01.09, 23:04
väga tilti ajab selline asi

Tuul
04.01.09, 23:06
Peaks Starsile kurja kirja saatma, äkki saadavad nänni lepituseks

ranka
04.01.09, 23:06
väga tilti ajab selline asi


täpselt ja korda ei teha.

Täpselt sama, mis ongame, ainult 215k rahvast online ning rakeback poole väiksem. Sitturite tuba.

<-- tilt

stennn
04.01.09, 23:13
nüüd kadus starsist 1 min enne algust sunday millions ära

EDIT: ilmus siiski tagasi ja oli veits rohkem aega alguseni

ranka
04.01.09, 23:14
Peaks Starsile kurja kirja saatma, äkki saadavad nänni lepituseks


Saad vastu standard kirja (mitu 2p2-last saanud).

Tsau Tuulepoiss,

Oleme kuriss probleemiga ja meie tehnikud tegelevad.

Kui veel küsimusi, siis lase julgelt, kui ei GTFO ja mine gene raket.

Teie Stars.

Ja pealkiri on ka ära muudetud: Starsi ühenduse probleemid.

lenC
04.01.09, 23:44
Arvan et Stars peaks Mani saarelt laienema ja terve Suurbritannia oma servereid täis toppima.

ESTPatrick
04.01.09, 23:46
pakuks Gaza sektori ära ostmist, siis oleks see kriis ka lahendatud, mõlemad pooled saaksid pappi

ranka
05.01.09, 02:53
pakuks Gaza sektori ära ostmist, siis oleks see kriis ka lahendatud, mõlemad pooled saaksid pappi



loooooooooooool

Tigrano
05.01.09, 08:44
pakuks Gaza sektori ära ostmist, siis oleks see kriis ka lahendatud, mõlemad pooled saaksid pappi


ESTPatrickul naljasoont jagub, vaatan järjest postitusi läbi ja kõikjal on ta suutnud visata mingi killu sisse, nii et ei saa kohe postituselt minema peab ennem laua alla naerma ;)