PDA

View Full Version : NL25: KK set niti vastu 4betted PF



masterpuppet
29.09.09, 10:38
$0.10/0.25 Hold'em Cash Games, 7 Players

Board:
(MP2): $25 Vastane standard nit 9/7/3 ning 3bet 3 kusagil 1k kätt
(MP3): $25
(CO): $52.60
(Button): $13.41
(SB): $12.50
Mastapupa (BB): $26.15
(MP1): $22.39

Dealt to Mastapupa K :heart: K :spade:

Pre-flop:
(1 folds), MP2 raises to $.75, MP3 calls $.75, (3 folds), Mastapupa raises to $3.25, Mp2 raises to $8.55, (1 folds), Mastapupa calls $5.80

Flop: ($19.45) K :club: A :heart: 3 :spade: (2 Players)

HERO???

Mis liini valiksite, kas flopis nupud sisse või proovida poti väiksena hoida. Mis peale AA võiks veel range kuuluda?

Muutsin posti ka, kuna käsi pole reaalselt nii käinud ning oleks vastaste suhtes ebaaus, samuti paneb HEM+converter tuima ning positsioonid on sassi.

kollane
29.09.09, 10:46
miks callid PF?

mina ajan juba PF nupud sisse.

antud käes flopis betin miski 13-15 ja lähen broke igal juhul.

tal võib siin vabalt AK ka olla

-andres-
29.09.09, 10:46
Aja preflop sisse, kui flopis K'd pole, aga A tuleb, siis tahab su aju foldida, kui madalad kaardid, stackid ta ikka ära ta, kui tal AA on.

Sa ei saa siin enam ju poti väiksena hoida, iga bet commitid end ära ju potiga.

masterpuppet
29.09.09, 11:00
Selle pärast küsingi, et reaalset seda kätt mänginud ma pole, aga lambist loengu ajal lõi selline mõte pähe, et kuidas sellises kohas mängida ning ei suutnud midagi tarka välja mõelda. Ise usun, et 4betib ta siin ainult KK või AA ning kuidas oleks kõige kasumlikum mängida? Ei saa ju koguaeg hea teadmisega, et pohhui, mul KK sellega peab nuppe panema ja nitte stackima.

Prooviks natuke loovamalt.. palun :) Kas on mingit muud line.

-andres-
29.09.09, 11:06
Rofl, mis muud liini sa mängida tahad.
Limp-fold preflop.

Marek
29.09.09, 11:22
Selle pärast küsingi, et reaalset seda kätt mänginud ma pole, aga lambist loengu ajal lõi selline mõte pähe, et kuidas sellises kohas mängida ning ei suutnud midagi tarka välja mõelda. Ise usun, et 4betib ta siin ainult KK või AA ning kuidas oleks kõige kasumlikum mängida? Ei saa ju koguaeg hea teadmisega, et pohhui, mul KK sellega peab nuppe panema ja nitte stackima.

Prooviks natuke loovamalt.. palun :) Kas on mingit muud line.


4bet pot, 2nd nuts- see käsi mängib end juba ise. Kui on väga suur soov foldida oma KK siis on parim koht selle jaoks foldida 4beti peale. NL25 mängijad on halvad ja kõik "loovam" pokker mida nad mängivad on reeglina raha põletamine.

bauss
29.09.09, 11:41
Selle pärast küsingi, et reaalset seda kätt mänginud ma pole, aga lambist loengu ajal lõi selline mõte pähe, et kuidas sellises kohas mängida ning ei suutnud midagi tarka välja mõelda. Ise usun, et 4betib ta siin ainult KK või AA ning kuidas oleks kõige kasumlikum mängida? Ei saa ju koguaeg hea teadmisega, et pohhui, mul KK sellega peab nuppe panema ja nitte stackima.

Prooviks natuke loovamalt.. palun :) Kas on mingit muud line.

see on level või?
seriously fold pre kui sa juba hakkad seal kohas 2nd nutsi 4bet potis foldima.
ja ma elaks küll rahus selle teadmisega, et pohhui, mul KK, no problem :)

antnx
29.09.09, 11:43
ALL IN pre flop! või fold

masterpuppet
29.09.09, 11:49
Mnjaah, ilmselt tahan üle mõelda. :)

Obv, on see elulihtne koht ning nuppud ei ole mingi küsimus.

Flopis oleme anyway commited ja sealt foldi ei tule.

ah. :D