PDA

View Full Version : Kihlvedude TOP



SamGold
29.09.09, 17:12
Näiteks hiljuti võis uudistest lugeda, et kaks antsu vedasid kihla, kes kauem enne rongi rööbastel lesida julgeb...

Kuidas siis elupõlised gamblerid - pokkerimängijad kihlvedudesse suhtuvad, mis kõige võimsamad/räigemad kihlveod on olnud, mille peale jne?

Micro limit gambler, nagu ma olen, vean mina ise tavaliselt kihla ainult statoili kabanosside peale:)
Juba pikemat aega jõus oleva kihlveo järgi lubasin mina enne pokkeriga rikkaks saada kui üks mu sõber investeerimisega. See kihlvedu kestab veel kaua...

nikitheone
29.09.09, 17:15
mitu haiget kihvledu olen teinud - näiteks üks sõber peab kandma lühikesi pükse 4 oktoobrini (kihvledu tehti juunikuu alguses). Nelipaki peale :D

Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)

SamGold
29.09.09, 17:16
Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)


See juba high stakes! :)

andu_andu
29.09.09, 17:18
mitu haiget kihvledu olen teinud - näiteks üks sõber peab kandma lühikesi pükse 4 oktoobrini (kihvledu tehti juunikuu alguses). Nelipaki peale :D

Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)


wow seriously ??

daljoh
29.09.09, 17:19
dude you are sick...you know that right!?

Karikakar
29.09.09, 17:21
oot ja mis asjaga seda kontrollida saab? vereproovid jne? :p

lenC
29.09.09, 17:49
Meeleolukaim on vist see, kui peale öist pubirallit olime parajalt täis veel ja kooserdasime tallinna kesklinnas kl 9 hommikul mingil tööpäeval. Siis 1 jorss meist ei teadnud, kes on Lembitu Kuuse(no idea, kuidas teema selleni läks) ja siis teised ei mõistnud, et "wtf kuidas see võimalik on". Mingi aeg hiljem oli siis bet olemas, et valime 10 inimest tänavalt ja 8 neist peab teadma - obv fail, mingi 4 vist teadis. Vahepeal läksime rämedalt tilti ka, et "see 50 aastane härra vahib nagunii iga päev suusatamist ja ratsutamist, lähme küsime temalt" ja kui vastab, et "loomulikult tean - korvpallur on!", siis võttis ikka vanduma, kuidas saab nii rumal olla.

kvaliteet
29.09.09, 17:51
Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,505.msg87281.html#msg87281

wat



(krt, ise joon praegu belõi aistit)

K2snakas
29.09.09, 17:55
BUSTED? ;D

pastilaa
29.09.09, 17:56
http://failblog.in/wp-content/uploads/yapb_cache/advertising_fail.bvxao5tiabdyo880os000gkgw.5hotfq5 1na0ickos8k4cow4oc.th.jpeg

Madis Very
29.09.09, 17:57
Lol super busted. Looda, et tuttavad ei loe seda teemat :D

vennike
29.09.09, 18:00
meil käib ikka piljardiklubis räme gambool. parimad mängud on £100, mudas peaga obv. õhtuga olen ca £300 sisse kasseerinud. mitte, et ma mängida väga oskaks. kunagi natuke sai harjutatud, aga vanas eas pole see silmanägemine enam kiita :D

kollane
29.09.09, 18:04
ei usu , et busted
kuskil mainis ennem ka , et selline kihlvedu toimus

vapsik
29.09.09, 18:04
Mismõttes busted?

Nagu ma aru sain, siis kihlvedu peaks juba läbi olema.

andu_andu
29.09.09, 18:06
jep arvan ka, et läbi pigem see. Peaks ikka suht puupea olema kui teeks sellise 25k beti ja siis avalikku foorumi tulla rääkima oma joomistest.

kvaliteet
29.09.09, 18:09
Re: ALKOHOL :D
« Reply #562 on: August 29, 2009, 23:17:54 PM »

kollane
29.09.09, 18:11
Re: ALKOHOL :D
« Reply #562 on: August 29, 2009, 23:17:54 PM »




enne seda ju ei võinud kihlvedu olla ?

lenC
29.09.09, 18:11
see thread käis kiirelt :-[

blazkuh
29.09.09, 18:11
Eelmine aasta vedasin kihla 5k eeki peale, et kannan jalas 22. septembrini ainult plätusid ja lühikesi pükse, 22. septembriks olin palavikus ja nohune, kuid pidasin vastu ja kokkulepet ei rikkunud. Nimelt oli siis soojale maale sõit pikemaks ajaks.

Neid joomise/suitsetamise peale kihlvedusid on ka paar-kolm korda tehtud, ühe olen feilinud, summadeks 1-3k eek.

Kunagi kui kõvasti tina panin, vedasin pidevalt 100-1000 krooni peale kihla, et suudan teatud alkoholikoguse teatud aja jooksul ära juua, enamasti käis asi 0.5l õlle joomise peale ja ajalimiidiks oli 3sek, paar korda olen ka selles feilinud.

Kõige suurem kaotus paar aastat tagasi samuti 5k peale, detailid jätan seekord enda teada :P

Aasta aega olen juba kihlvedudest sõpradega puhanud, peakski midagi välja mõtlema :)

Dogers
29.09.09, 18:12
mitu haiget kihvledu olen teinud - näiteks üks sõber peab kandma lühikesi pükse 4 oktoobrini (kihvledu tehti juunikuu alguses). Nelipaki peale :D

Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)


Väga JUST ei saanud olla, vähemalt kuu tagasi jah :D?

K2snakas
29.09.09, 18:19
ma m6tlen kh, et see "JUST" sinna ei sobi kui ala kuu aega tagasi postitas, et joob!
aga eks igal inimeses ole oma kohe, varsti, just jne....

alaska
29.09.09, 18:24
Kunagi vedasin kihla mingisuguse laulu esitaja peale, oli täiesti kindel, et tean õiget esitajat ja kaotuse korral pidin 3 kuuks suitsetamise maha jätma. Tuli välja, et eksisin ja ei saanudki suitsu teha 3 kuud. Jumalasta ajuvaba olukord oli, mittemingisuguse moodusega ei suutnud ma seda kihlvedu mitte täita. kokkuvõttes ei teinud 9 kuud seekord sutsu.

andu_andu
29.09.09, 18:31
Kunagi vedasin kihla mingisuguse laulu esitaja peale, oli täiesti kindel, et tean õiget esitajat ja kaotuse korral pidin 3 kuuks suitsetamise maha jätma. Tuli välja, et eksisin ja ei saanudki suitsu teha 3 kuud. Jumalasta ajuvaba olukord oli, mittemingisuguse moodusega ei suutnud ma seda kihlvedu mitte täita. kokkuvõttes ei teinud 9 kuud seekord sutsu.


miks uuesti tegema hakkasid lol ?

alaska
29.09.09, 18:32
mõnus oli loomulikult. Paar aastat hiljem jätsin lõplikult maha.

ESTPatrick
29.09.09, 18:40
ma ei saa aru miks pokkerimängijaid gambleriteks peetakse, ise olen väga harva kihlvedusid teinud ja ka neid kopikate peale, minumeelest on need täiesti eri asjad, pokker peaks +EV asi olema, kihlvedu oleneb tihtilugu asja tundmisest ja seetõttu suht mõttetu flippamine pigem

Uniquest
29.09.09, 18:45
Minu üks veidramaid kihlvedusid on, et üks tüüp pidi nädala jooksul Dwarf-hentai leidma. Ma ei uskunud, et jaapanlased sellise asjaga veel hakkama saanud on, sõber arvas, et kindlasti on. Jäigi lõpuks vormistamata tulemus - ausalt öeldes ma nii väga ka teada ei taha ja temalt raha nõudma ei hakanud. ;D

Praegu käib sellesama sõbra ja ühe teise vahel, et kes teeb järgmise aasta jaanuari alguses kõige rohkem kätekõverdusi. Alguses küsisin, et kas tahate vedada, et ma teen selle aasta lõpuks 100 kätekõverdust järjest. Siis nad pakkusid, et võistleme parem. Kes kõige rohkem teeb, sellele maksavad teised 10x EEKe, nii palju kui üle teeb. Summad eriti suureks vist nii ei lähe, aga ma arvan, et ma oman ära nad. ;D Testrun oli 46/33/29 minu kasuks siis.
Ahjaa, side-bet on, et kes teeb 110 ära, sellele maksavad teised mõlemad 100.- See sellest, et üks sõber arvas, et paari kuu treeninguga pole 200 midagi ära teha, mille peale ma tegin suure LOL ja ütlesin, et meie tulemused jäävad vahemikku 70-110.

Uniquest
29.09.09, 18:47
ma ei saa aru miks pokkerimängijaid gambleriteks peetakse, ise olen väga harva kihlvedusid teinud ja ka neid kopikate peale, minumeelest on need täiesti eri asjad, pokker peaks +EV asi olema, kihlvedu oleneb tihtilugu asja tundmisest ja seetõttu suht mõttetu flippamine pigem

Oi, +EV kihlvedusid on nii nauditav teha. Ja selliseid enesetõestamise kihlvedusid, kus kihlveo tulemus su enda eesmärkidega kokku läheb, e siis lihtsalt lisamotivaatoriks on. Ja mõne jaoks on see lisamotivaatoriks midagi eriti hullu teha, mida ta muidu ei suudaks.

<<<---Gambler?

kollane
29.09.09, 18:51
viimati vist PP suveturniiril , kes ennem turkalt välja lendab teeb teisele warmika pileti välja
selliseid väikseid ``fun`` kihlvedusid olen teinud ja teen ka edaspidi..

a mingi joomine oli kah, kes kauem vastu peab vms. aga ma kaotasin selle korra

Dogers
29.09.09, 18:56
need joomaomad ma kaotan koguaeg, lihtsalt hakkab nii kiiresti pähe, ei ole midagi teha :D

variatsioon
29.09.09, 19:06
vahest söön sõbraga võidu hambaorke :/

ükskord vedasin sõbraga kihla et kas päike hetkel loojub või tõuseb :)

pronks
29.09.09, 19:22
vahest söön sõbraga võidu hambaorke :/

ükskord vedasin sõbraga kihla et kas päike hetkel loojub või tõuseb :)


lol

Jack Jones
29.09.09, 19:27
Praegu käib sellesama sõbra ja ühe teise vahel, et kes teeb järgmise aasta jaanuari alguses kõige rohkem kätekõverdusi. Alguses küsisin, et kas tahate vedada, et ma teen selle aasta lõpuks 100 kätekõverdust järjest. Siis nad pakkusid, et võistleme parem. Kes kõige rohkem teeb, sellele maksavad teised 10x EEKe, nii palju kui üle teeb. Summad eriti suureks vist nii ei lähe, aga ma arvan, et ma oman ära nad. ;D Testrun oli 46/33/29 minu kasuks siis.


üks asi on teha, teine asi on, kuidas neid kätekõverdusi teha!
Ja kui sa tõesti 100 kätekõverdust jaanuariks ära teed, on see kõva sõna, aga igaljuhul edu.ee. ;)
Parimatel päevadel[kui sa veel aega teenida ja ise korralikult trenni tehtud] tegin ise 86, väike kohvi tass kõhu all, ja see oli siga raske!

Provoker
29.09.09, 20:18
Paari kuuga saab ennast juab päris heasse vormi ajada kätekõverduste suhtes. Sõjaväes oli mingi haige test noorteaja alguses ja lõpus, kus tuli ka kätekõverdusi teha aja peale. 60 seki oli vist aega ja max punktid sai kui tegid 82 selle aja jooksul. Kokkuvõttes üle poolte rühmas tegid maximumi ära kaasaarvatud mina :) Ja oleks kindlasti veelgi jõudnud, aga pole ju mõtet kui ainult punkte taga ajati, ja seda kõike siis 2,5 kuuga. Mu puhul veel paranes sama ajaga 3,2 km jooksu aeg 16 min pealt 13 ja kopikate peale. Osad lausa lendasid rajal veel paar minti kiiremini.

nikitheone
29.09.09, 20:19
kihvledu kestis mul eelmise aasta 1.juulist selle aasta 1.juunin - 11 kuud. Kontroll oli nii, et kõik mu sõbrad ja tuttavad teadsid - üksi kodus teki all ikka ei jooks + aususe peale.

aga kõige kontroll oli siis, kui ma 1.juunil kui kell sai 00.01 hakkasin jooma ja pärast esimest õlle lamasin põrandal ja ajasin mingit soga :)

see oli täis peaga tehtud kihlvedu

K2snakas
29.09.09, 20:22
nyyd siis vähemalt teame, et sinu "just" on 4 kuud:D

nikitheone
29.09.09, 20:24
:D
asi on vist pigem selles, et ma sain raha igakuiselt, mitte korraga. Selle pärast oligi tunne, et just lõppes, sest jälle oli kontol raha :)
Vb seepärast ka, et 11 kuud kuival on pikem aega, kui need 4 joogisemat kuud

Jack Jones
29.09.09, 20:50
Paari kuuga saab ennast juab päris heasse vormi ajada kätekõverduste suhtes. Sõjaväes oli mingi haige test noorteaja alguses ja lõpus, kus tuli ka kätekõverdusi teha aja peale. 60 seki oli vist aega ja max punktid sai kui tegid 82 selle aja jooksul. Kokkuvõttes üle poolte rühmas tegid maximumi ära kaasaarvatud mina :) Ja oleks kindlasti veelgi jõudnud, aga pole ju mõtet kui ainult punkte taga ajati, ja seda kõike siis 2,5 kuuga. Mu puhul veel paranes sama ajaga 3,2 km jooksu aeg 16 min pealt 13 ja kopikate peale. Osad lausa lendasid rajal veel paar minti kiiremini.


teada tuntud NATO test vms, ise kogusin natukene alla maksimumi, sest just nimelt 9 kätekõverdust jäi puudu, jooksumies olin muidu juba enne, aga kõhu- ja "kätekõverduse" lihased puudusid tollal, seega vägagi korralik tulemus enda arust.
Siiski peab mainima, et kaiteväes sai tõesti päris heasse füüsilisse vormi ja kõigest 2,5 kuuga :D, seega ei tohiks päris viriseda ka selle aja üle!



Vb seepärast ka, et 11 kuud kuival on pikem aega, kui need 4 joogisemat kuud

järgmise aasta jaanuaris saab 2 aastat täitsa ilma alkoholita, see on olnud paras katsumus, aga siia maani täitsa rahul ;)

SamGold
29.09.09, 21:10
Siiski peab mainima, et kaiteväes sai tõesti päris heasse füüsilisse vormi ja kõigest 2,5 kuuga :D, seega ei tohiks päris viriseda ka selle aja üle!



Algul jah paraneb füüsis aga lõpuoole läheb sitemaks tagasi kui pikad metsalaagrid algavad ja palju vaba aega telgis lebotada. Toitu topitakse korralikult sisse aga liigutamist enam lõpus väga pole kui ise vabast ajast seal trenni ei tee. Kui juhtud veel mingi vähemliikuva eriala peale nagu tagalarühm jne. siis oled päris ümar sõjaväest välja saades:) (oleneb loomulikult milline enne olid) Ise õnneks olin tankitõrje ja üritasin kasarmus olles võimalikult palju trenni teha. Sitaks igav oli lihtsalt muidu.

Uniquest
29.09.09, 21:19
Veidi joobnud seltskond oli, aga tahtsin, et reeglid kohe paika pandaks, nii et jäi WC-paberi rull rinna kohale. Ei tule väga sügavad kätekõverdused, aga see on asi, mis on igalühel võtta, siis lihtsam treenida. Pealegi on omavaheline erinevus lõpuks tähtis, mitte absoluutarv. :P

ranka
29.09.09, 21:33
Algul jah paraneb füüsis aga lõpuoole läheb sitemaks tagasi kui pikad metsalaagrid algavad ja palju vaba aega telgis lebotada. Toitu topitakse korralikult sisse aga liigutamist enam lõpus väga pole kui ise vabast ajast seal trenni ei tee. Kui juhtud veel mingi vähemliikuva eriala peale nagu tagalarühm jne. siis oled päris ümar sõjaväest välja saades:) (oleneb loomulikult milline enne olid) Ise õnneks olin tankitõrje ja üritasin kasarmus olles võimalikult palju trenni teha. Sitaks igav oli lihtsalt muidu.

Mis mõttes nagu?

Pigem oli nii, et noorteajal kõik võtsid jõhkralt kaalus juurde, kuna arenes lihas ja sai süüa ka mehe moodi ning pidi rohkem jooksutama. Aga hiljem metsas konutades kaal kadus päris kiiresti, sest süüa ei saanud aga LIIKUMA PIDID IKKA.

Ma ise olen ka tankitõrje (Carl Gustafi peal laskja) aga peale noorteaega oli meil alguses mõningad kasarmunädalad baaskursuse õppeaeg, hiljem siis ainult metsas ja standard oli see - esmaspäeva hommikul metsa, reede õhtul tagasi, varustuse puhastamine, kontroll ja üleandmine ning linnaloale minek. Mina kahjuks sinna eriti tihti ei saanud :)

Ja isegi kui olid mõned üksikud kasarmupäevad siis oli liikumist ikka üpriski palju võrreldes näiteks tsiviiliga. Algas hommiku võimlemisega ja päeval oli ka ikka väga palju sibilmist. Küll viidi varutust kontrollima, puid laduma, lund rookima - teha oli alati.

Ning kuidas sa seal metsas paksuks said minna? Metsas ei antud sittagi süüa - said omale hommikuks tassi kohvi ja väikese pudru, lõunaks paar ampsu sööki ja õhtuks miskeid makarone. See oli iseig hea aeg, lõpus anti ainult 24 tunni pakke ja söögi valmistamiseks eriti aega ei olnud. V.a. öösel telgis aga siis olid ka surm väsinud ja ei viicinud teinekord. Ning metsas liikumine oli veel IMO eriti aktiivne, sest vea oma varustust kaasas, mis minul oli vanad rootsi rakmed + 14kg gustaf + 5kg AK4, killuvest ja kiiver ning nii tuli teha päevast päeva kõik õpped kaasa. Kaalu tõsus tänu rasva% tõusule ma küll seal ei näinud. Pigem kadus rasv ja tekkis rohkem lihaseid ning vana nali, et lihas kaalub rohkem kui pekk.

Jack Jones
29.09.09, 21:52
Mis mõttes nagu?

Pigem oli nii, et noorteajal kõik võtsid jõhkralt kaalus juurde, kuna arenes lihas ja sai süüa ka mehe moodi ning pidi rohkem jooksutama. Aga hiljem metsas konutades kaal kadus päris kiiresti, sest süüa ei saanud aga LIIKUMA PIDID IKKA.


Arvamus ühtib, enamus poisiklutte, kes tulid kaitseväkke(kaaludes, nagu tänapäeva noor ~ 65-70 kg) võtsid juurde, niipalju kui ise mäletan, isiklikult lisasin noorteaja lõpuks 13 kg ja kaitseväe lõpuks 15 kg kehakaalule, muidugi minnes olin paras kont. Samas oli ka erandeid, kus mõni ülekaaluline, kes viitsis ja tahtis liigutada, sai lahti ka liigsest rasvast, millega mul tuleb kohe meelde, kus üks Saaremaa põiss, sai hakkama päris uskumatu asjaga, kui kaitseväe lõpuks sai tervelt 22 kg alla!
Metsas ja peale noorteaja lõppu oli tõesti vb rohkem m***i laiaks istumist, kuid kõik oleneb väeosast, meie omad(Pioneerid siis) siblasid nii, et vähe polnud, vajadusel kaasas paar motivatsioonitableti[loe: 10 kg miini] oli muidugi ka istumist ja niisama mölutamist, kuid kui endal oli piisavalt peale hakkamist, sai alati ennast tanki lükata ;)

jrgn hell
29.09.09, 21:56
mul täis peaga vormistatud selline 1k € peale, et enne 30nt ei ole jälle püsisuhtes ja enne 40 ei abiellu.
aga ma avan, et vastaspool o0n ära unustańud.

ja siis ma olne mingi väikse summa peale kihla vedanud, et Tunne Kelami original name oli Tunne Väldo Sink


rohkem praegu meelde ei tule

Tarmonator
29.09.09, 21:56
palun ärge tehke sellest teemast mingit sõjaväeülistamis veergu.
varsti läheb siin vaidluseks kas sõjaväes käik on vajalik või mitte :-\

blazkuh
29.09.09, 21:59
ja siis ma olne mingi väikse summa peale kihla vedanud, et Tunne Kelami original name oli Tunne Väldo Sink


Jörgen, sul ikka kõik ok? :D :D

jrgn hell
29.09.09, 22:01
enamvähem, aga see oligi ta õige nimi

tahad kihla vedada? ;D

lenC
29.09.09, 22:02
Jörgen, sul ikka kõik ok? :D :D

tal õigus ju

blazkuh
29.09.09, 22:07
Ei tundunud reaalsena :D Sorry, olen loll.

vsiu100
29.09.09, 22:33
olen vennaga väiksena kihla vedanud 50.- peale meistrite liiga jalgpalli miski alagrupi mängu võitja peale.
kuna vend polnud jalgpallis "kodus" ja mäng oli 1 päev varem toimunud ning näitas kordust, siis oli riskfree ez moneyz :D

vapsik
29.09.09, 22:35
olen vennaga väiksena kihla vedanud 50.- peale meistrite liiga jalgpalli miski alagrupi mängu võitja peale.
kuna vend polnud jalgapallis "kodus" ja mäng oli 1 päev varem toimunud ning näitas kordust, siis oli riskfree ez moneyz :D


Minu vanem vend tegi minuga sarnaseid trikke :)

alaska
29.09.09, 22:40
Mul tuleb vsiu jutuga meelde, et mul on ka üks kehtiv kihlvedu. Kui eesti jalkakoondis jõuab EM või MM finaalturniirile enne minu 60 eluaastat, siis pean sõbrale kõige kallima viski välja tegema, mis ta suudab leida. Kui ei tule, siis tema mulle. Mul ei oleks kaotuse vastu midagi tegelikult.

jrgn hell
29.09.09, 22:57
Mul tuleb vsiu jutuga meelde, et mul on ka üks kehtiv kihlvedu. Kui eesti jalkakoondis jõuab EM või MM finaalturniirile enne minu 60 eluaastat, siis pean sõbrale kõige kallima viski välja tegema, mis ta suudab leida. Kui ei tule, siis tema mulle. Mul ei oleks kaotuse vastu midagi tegelikult.


Küll Taavi Rähn juba selle eest hoolitseb!

SamGold
30.09.09, 07:48
Kusjuures kaineks olemise peale ollakse nõus suht tihti kihla vedama. Endal ka mõned tuttavad päris korralike summade peale seda teinud. Võime ennast mitte täis juua tundub nii ebareaalne paljudele vist :D

LuuK
30.09.09, 08:01
Võtan kõik kaine olemise kohta käivad kihlveod vastu :p

Pahvak
30.09.09, 08:37
Võtan kõik kaine olemise kohta käivad kihlveod vastu :p


Shipin sulle 5$ kui oled 2 aastat kaine.

nikitheone
30.09.09, 08:46
ja kui sa pärast seda teed veel ühe don'i, saad mult $10 (e. oled veel 2 aastat kaine)

EGERT
30.09.09, 09:59
Aga ma viskasin tuttava gamboolitüübiga ükskord 500.- peale münti. Kull tuli raisk!

Kodu
30.09.09, 10:38
+EV kihlveod on täitsa 5+ ja motivatsiooni kihlveod. Endal jookseb hetke kihlvedu tuttavaga , et kumb ennem suitsetamisega vahele jääb. Nüüd on suitsetamine ka põnevam.

Ja + EV kihlvedu oli mul vennaga (Michael Rohelinekonn Jackson), nimelt lubati mulle oma sõbratarina esitleda ja tutvustada enne aasta möödumist Inest. Tuli ära kast õlparit :P

rohelinekonn
30.09.09, 10:57
kellega sul suitsetamis kihlvedu on? sa vana türebl laksa mulle kast õlli välja või muidu kaotad :)

Kodu
30.09.09, 10:59
Kihlveo sisu on, et pean vahele jääma talle. See et sina ütled, et tegin ei lähe arvesse.

LuuK
30.09.09, 11:34
Shipin sulle 5$ kui oled 2 aastat kaine.

Diil


ja kui sa pärast seda teed veel ühe don'i, saad mult $10 (e. oled veel 2 aastat kaine)

ja diil.

masterpuppet
30.09.09, 14:20
Kui sõprust rikkuda tahad, siis... hui sa midagi saad. :)

Võlaõigusseadus § 4

§ 4. Mittetäielik kohustus

(1) Mittetäielik on kohustus, mille võlgnik võib täita, kuid mille täitmist ei saa võlausaldaja temalt nõuda.

(2) Mittetäielik kohustus on:
1) hasartmängust, välja arvatud loa alusel korraldatavast hasartmängust ja loteriist tulenev kohustus;

timukasr
30.09.09, 17:54
Vedasin kihla sõbraga (25 eeku), et suudan (eelmise) suve lõpuks pealt panna mingi palliga - ei suutnud. Siis vedasin kihla, et how i met your mother uus hooaeg hakkab 22. sept - hakkas 21. sept jne jne. Kõik väikse summa peale obv.

Välja arvatud tookord kui $500 peale vedasin Groamsiga kihla, et suudan teda SNG mängus ületada, aga sain õuna valusalt.

Uniquest
07.10.09, 14:24
Nonii, eile tegin endale kurja, või just head, kuidas võtta.

http://www.youtube.com/watch?v=mhA4H417SvM

Vedasin sõbraga kihla, et 1. märts 2010 teen ma ühe sellise ära. Guinessi rekord on siis 11. Ma tegelikult olen üpris kindel, et ma selleks võimeline pole, aga see, mida ma järgnevad 5 kuud tegema pean, et seda üritada, saab räme olema. See treening tasakaalustab kihlveo -EV ära vast ikkagi.
Nüüd kainelt mõeldes võtaksin 1:8 suhtega kihlvedusid vist. Aga ma ei usu, et siit eriti actionit saab. Mainin, et pole praegu võimeline algasenditki võtma ilma küünarnukke keha vastu toetamata.

mcbethk
07.10.09, 16:13
gl, mille peale vedasite?

Uniquest
07.10.09, 19:51
gl, mille peale vedasite?

Raha. Ei taha oddse öelda, sest ühtegi nii kehva diili ma selle ürituse peale rohkem ei teeks. Õnneks on summad väiksed.