PDA

View Full Version : R2melebo crying for help!



lebovend
09.11.08, 21:05
Hmm, ma vist hakkan hästi vaikselt pihta saama eneseanalüüsile pokkeris trackerite abil!
Aga siiski oleks vaja abi. Esiteks kuidas teile meeldivad sellised statsid(ilmselt mitte)?

http://web.zone.ee/viitkar/minustatsid.JPG

Ning teiseks, kui HEMis teha player analysist enda kohta või ükskõik kelle kohta, siis seal näitab päris asjalikke andmeid. Mõned read on märgitud roheliselt(eeldan, et see tähendab, et antud stat on optimaalne), teised read on punaselt. Ja taga sulgudes on toodud average, mida ma eeldan, et saadakse, kui arvestatakse kõiki enda andmebaasis olevaid mängijaid. Küsimus siit, kas ma peaks neid average näitajaid jägima ja pürgima sinnapoole või on see suva, kuna minu andmebaasis võivad olla need keskmised statsid tulnud lihtsalt 2k donkeylt ja need pole head näitajad? :S

Näide:
http://web.zone.ee/viitkar/statsiden2ide.JPG

Loodan, et ei pahanda aga muutsin su lingid piltideks. Usu mind, et nii saad rohkem tagasisidet -- Ranka

ranka
09.11.08, 22:15
Jube imelik :-\ Ma olen su mängu jälginud ja olen pidanud sind suht heaks mängijaks või vähemalt mängijaks, kes peaks rahalaudu 100NL tasemel beatima...

lenC
10.11.08, 00:12
Roheline=madal(low), punane kõrge(high).

Pakun, et viga on liigsel autopiloodil laskmisel ja mitte piisaval keskendumisel ja mõtlemisel. Postflop on jube kahtlane, kui 80+% cbet. gl

krayzie
10.11.08, 00:22
defendid natuke liiga palju
cbetid natuke liiga palju, valuetownid iseend pmst.
näita mingeid käsi ja positsioonistatte ka.

lebovend
10.11.08, 07:40
aga siiski, seal statsiden2ite pildis, kas peaksin pyrgima nende average n2itajate poole?
lihtsamalt, kas pokerpro statsid peaksid olema v6rdsed ylej22nud maailma m2ngijate keskmiste
n2itajatega v6i peaksid poker prol olema kuidagi teistsugused statsid, sest see ongi see, mis ta
teistest erinevateks, paremaks teeb?

Davy
10.11.08, 07:46
aga siiski, seal statsiden2ite pildis, kas peaksin pyrgima nende average n2itajate poole?
lihtsamalt, kas pokerpro statsid peaksid olema v6rdsed ylej22nud maailma m2ngijate keskmiste
n2itajatega v6i peaksid poker prol olema kuidagi teistsugused statsid, sest see ongi see, mis ta
teistest erinevateks, paremaks teeb?


:) Neid ära hakka üldse vaatamagi...average mängija on kaotav mängija...

lebovend
10.11.08, 07:51
ehk siis l2hen otsin 2p2 foorumis iga statsi kohta eraldi selle optimaalse n2itaja, et olla
v6itev m2ngija ja pyrgin hoopis tolle protsendi poole?

Davy
10.11.08, 08:02
ehk siis l2hen otsin 2p2 foorumis iga statsi kohta eraldi selle optimaalse n2itaja, et olla
v6itev m2ngija ja pyrgin hoopis tolle protsendi poole?


?

Pokkerimäng ei ole average stattidest koosnev. Average statt kujuneb sellest, kuidas sa teatud vastase vastu mängid, ehk teed playd vastavalt selle vastasele. Kui vastaste kvaliteet on teistsugune, siis ka võitva average mängija statid erinevad. Õpi ära kuidas iga vastasetüübiga mängida, nii et su keskmine otsus on + EV, mitte ära tee oma mängu mingiks robotiks, kes iga vastasega laseb ühte ja sama liini.


Õppimine on raskem kui grindimine!

Stattidest saab ainult leida leake kui see statt on nii äärmustesse kalduv, et ei ole matemaatiliselt loogiline , et oled nii palju sattunud sellistesse soodsatesse/kehvadesse oludesse, kus see võetud liin õige oleks.

ranka
10.11.08, 08:02
ehk siis l2hen otsin 2p2 foorumis iga statsi kohta eraldi selle optimaalse n2itaja, et olla
v6itev m2ngija ja pyrgin hoopis tolle protsendi poole?

Sellepärast sa kaotadki, et sa ajad mingeid mõttetuid statte taga! Keskmiseid statte pole olemas, mängi oma parimat mängu ja kõik!

Statistika lihtsalt iseloomustab su eelnevat käekäiku, mängustrateegiat ja stiili.

ranka
10.11.08, 08:04
?

Pokkerimäng ei ole average stattidest koosnev. Average statt kujuneb sellest, kuidas sa teatud vastase vastu mängid, ehk teed playd vastavalt selle vastasele. Kui vastaste kvaliteet on teistsugune, siis ka võitva average mängija statid erinevad. Õpi ära kuidas iga vastasetüübiga mängida, nii et su keskmine otsus on + EV, mitte ära tee oma mängu mingiks robotiks, kes iga vastasega laseb ühte ja sama liini.


Õppimine on raskem kui grindimine!


Täpselt!

Näiteks ma olen väga loose lauas, kus alati mu raised callitakse ära ja blindide rööv on mõttetu tegevus. Siis ma seal lauas jooksen 10/7/3. Teises lauas jällegi on väga tight lauad, stealin ja isoleerin nagu hull ning jooksen 21/17/5.

Mõlemate stiilidega mõlemas lauas võidan aga kui ma mõlemas lauas jookseks 14/12/3 (mis oleks keskmine), siis ma ei pruugiks mitte kumbagis lauas võita. Seega keskmine statt on bullshit!

lebovend
10.11.08, 08:09
no teie loogika on arusaadav ja, uh...loogiline:D
thanks selle eest, aga siiski ei saa ju enda statsidest mitte yldse välja teha?
seda ma loen näieks krayze postitusest v2lja, et mingei statse ma peaks ikkagi
taga ajama ja muutma? :S

ja siin n2ide 2p2 foorumist, kuidas keegi r22gib, millised v6iksid olla statsid:
http://archives1.twoplustwo.com/showflat.php?Cat=0&Board=ssplnlpoker&Number=4946669&fpart=1&PHPSESSID=

ma ei tea, mul suht blokk hetkel, ei oska muud teha...kuu ajaga beatisin NL10, kuu ajaga beatisin NL20 ja liikusin NL50sse, nyyd ei suuda midagi beatida.

ranka
10.11.08, 08:26
Kui bankrolli on jätka grindimist samal lainel, kui ei ole liigu alla niikaua kuni enesekindlus taastub. Samas võta päev kaks vabaks ja uuri oma mängu otsast lõpuni ja proovi leida vigu. Küsitavad käed postita foorumisse.

Arvan, et osalt (kui suurelt - ei tea) on ka süüdi halb kaardijooks.

CTXrix
10.11.08, 13:22
Kui bankrolli on jätka grindimist samal lainel, kui ei ole liigu alla niikaua kuni enesekindlus taastub. Samas võta päev kaks vabaks ja uuri oma mängu otsast lõpuni ja proovi leida vigu. Küsitavad käed postita foorumisse.

Arvan, et osalt (kui suurelt - ei tea) on ka süüdi halb kaardijooks.


Kõige lihtsam on oma pidevalt kaotavad käed üle vaadata (koos positioniga obv) ja mõelda, mis valesti tegid. Kui ise ei mõista, mis otsuse oleks pidanud vastu võtma, lükka foorumisse üles - me kritiseerime ;)

Njah, vtan, et ranka ütles juba pm täpselt sama asja...topelt ei kärise, rä!