PDA

View Full Version : NL100, 3bet pot vs reg



tdx
30.09.09, 20:40
Full Tilt Poker, $0.50/$1 PL Hold'em Cash Game, 5 Players
LeggoPoker.com (http://www.leggopoker.com) - Hand History Converter (http://www.leggopoker.com/hh)

SB: $76.55
BB: $48.85
UTG: $110.30
CO: $142.95 Kutt avas LP väga liberaalselt, statsid on mingi 40\34, tundus mingi standard wannabe LAG.
Hero (BTN): $237.65

Pre-Flop: 7 :spade: Q :spade: dealt to Hero (BTN)
2 folds, CO raises to $3, Hero raises to $10, SB folds, CO calls $7

Flop: ($21) 7 :club: A :spade: A :club: (2 Players)
CO bets $14, Hero calls $14

Turn: ($49) Q :diamond: (2 Players)
CO bets $32, Hero...

Preflop 3bet oli for FE, obv. Flopil peale callimise nagu muu midagi teha ei saa imo. Tundub, et turni bet valmistab riveri shoveks ette? Kas saab turni callida ja riveri shove peale foldida?

ranka
30.09.09, 20:56
Milleks teha enne floppi ületõste kõige mõttetuma käega mängija vastu, kes on vaadanud paar korda Youtubes High Stakes pokkeri osasid ja arvab, et on Negreanu. Selline mängija foldib liiga harva, et bluffida ja ületõste teeks ainult value peale - JJ+, AQ+ for sure. Teisi kaarte mängiks tema vastu callides, sest me omame ta üle positsiooni, mis sellise mängija vastu on ülisuur boonus.

tdx
30.09.09, 21:07
Milleks teha enne floppi ületõste kõige mõttetuma käega mängija vastu, kes on vaadanud paar korda Youtubes High Stakes pokkeri osasid ja arvab, et on Negreanu. Selline mängija foldib liiga harva, et bluffida ja ületõste teeks ainult value peale - JJ+, AQ+ for sure. Teisi kaarte mängiks tema vastu callides, sest me omame ta üle positsiooni, mis sellise mängija vastu on ülisuur boonus.


Põhjus väga lihtne. Kui ta siin foldib preflopis ja ma teda järgmine kord 3betin, siis ta arvab, et meie vahel on juba 'dünaamika' ja 4bet shoveb oma QJo üle mu AQs'i. Ma tavaliselt lite 3betin esimene kord, kuna FE on päris suur siis. Q7s on nummi käsi ju, top of the bluffrange :]

2ssapaar
30.09.09, 21:12
ei loodaks eriti FE peale sellise kuti vastu seega jah, ei bluffiks.

ei usu, et ta pot management'ist midagi mõikab. prolly calliks maha.

levis
30.09.09, 21:17
Flopis saab kindlasti nii foldida kui ka otsa lükata kui ei taha turnis veel callida, sest sellisel vennikesel on trumlis miinimum kaks padrunit. Fold ja loobume edasisest lahmimisest kohaliku "durr"iga või raise, mille puhul ehk selgub kiirelt ja võib-olla kõige odavamalt, kas vastasel on midagi või...
Ma arvan küll, et turnis saab callida ja riveris foldida, sest isegi puusalt kõmmutajal hakkab tihti jalg värisema kui vaja otsustav pauk põrutada, aga rauas vaid paukpadrunid.

Ranka mõtetega igati nõus!
Q7s on ikka nadi, kui siis QTs 8)

ok2aa
30.09.09, 21:41
i like, ma calliks ka turni.

ma parema meelega 3betiks q7s antud juhul, kui QTs

lenC
30.09.09, 21:46
Põhjus väga lihtne. Kui ta siin foldib preflopis ja ma teda järgmine kord 3betin, siis ta arvab, et meie vahel on juba 'dünaamika' ja 4bet shoveb oma QJo üle mu AQs'i. Ma tavaliselt lite 3betin esimene kord, kuna FE on päris suur siis. Q7s on nummi käsi ju, top of the bluffrange :]

lisaks, et kui Q7s showdownil näitad, siis maksab ta veel meelsamini su AQs kinni :)

levis
30.09.09, 21:53
i like, ma calliks ka turni.
ma parema meelega 3betiks q7s antud juhul, kui QTs

Seda siis selle mõttega, et kui vastane näeb su kaarte, siis insta tilt ja no respect at all?
Või et QTs on juba liiga hea käsi, et 3bet peale raisata?

2ssapaar
30.09.09, 22:03
Või et QTs on juba liiga hea käsi, et 3bet peale raisata?

this