PDA

View Full Version : *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ranka
01.10.09, 00:03
ESSA

Dogers
01.10.09, 00:06
joppas :D

lenC
01.10.09, 00:08
http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/fuckyeah.jpg

vapsik
01.10.09, 00:17
Kas juba on aasta täis foorumil?

Igastahes õnnitlused rankale ja Tigranole, et nii lühikese ajaga oled nii paljude asjadega hakkama saanud ning loomulikult ka minu tänusõnad Teile ja paljudele teistele siin foorumis, tänu kellele olen vähem kui aastaga saanud täisdonkist võitvaks mängijaks (vähemalt ise arvan nii, sest juba teist kuud järjest on kasum üle 1000$).

PokerDevil
01.10.09, 00:32
Omg, 4-man HU's vastane võitis 7 out of 7 all inni olles igal pool taga VÄHEMALT 60/40.

Fuck math and odds and statistics.

hotcocacola
01.10.09, 00:34
alustasin oktjaabrit:

http://img198.imageshack.us/img198/4781/mendidu.jpg

hoss23
01.10.09, 00:35
Suurem osa jäi küll Septembri kuusse, aga siiski sai nats grinditud. Täpsemalt 19001 kätt päevaga
http://img193.imageshack.us/img193/3228/19k.png

Keiss
01.10.09, 00:36
Kas juba on aasta täis foorumil?

Igastahes õnnitlused rankale ja Tigranole, et nii lühikese ajaga oled nii paljude asjadega hakkama saanud ning loomulikult ka minu tänusõnad Teile ja paljudele teistele siin foorumis

Jes Jes!!

ranka
01.10.09, 00:37
Kas juba on aasta täis foorumil?

Igastahes õnnitlused rankale ja Tigranole, et nii lühikese ajaga oled nii paljude asjadega hakkama saanud ning loomulikult ka minu tänusõnad Teile ja paljudele teistele siin foorumis, tänu kellele olen vähem kui aastaga saanud täisdonkist võitvaks mängijaks (vähemalt ise arvan nii, sest juba teist kuud järjest on kasum üle 1000$).


Oh sa jutt ongi ju täna juubel - aasta täis!

hotcocacola
01.10.09, 00:43
Ühel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja tüdruksõber end voodisse sättima. Hakkas juba tunduma, et läheb seksiks, kui ta korraga ütles: "Ma ei tunne, et tahaks. Tahaksin, et sa mind lihtsalt hoiaksid
natuke."Ütlesin: "MISASJA??!! Mis see siis nüüd on?!' Nii ta siis ütles sõnad, mida iga poisssõber siin planeedil lausa vihkab
kuulda: " Sa lihtsalt ei taju minu naiselikke emotsionaalseid vajadusi
piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu mehelikke füüsilisi vajadusi." Minu hämmeldunud vaatele reageeris ta üteldes: "Kas sa ei võiks mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sinu heaks magamistoas teen?"
Mõistes, et midagi sel ööl ei toimu, jäin magama.Järgmisel päeval võtsin töölt vaba päeva, et veeta temaga aega. Me läksime välja lõunatama ja siis shoppama ühte suvalisse suurde poodi. Ma kõndisin temaga ringi, kuni ta proovis mitut erinevat kallist kostüümi.Ta ei suutnud otsustada, millist võtta, nii ma ütlesin, et võtame siis kõik.Ta tahtis uusi kingi oma uute riiete juurde, ma ütlesin: "Võtame igaühe
juurde ühe paari."Läksime juveeliosakonda, kus ta valis välja ühed teemant kõrva-rõngad. Ma ütlen teile, ta oli nii erutatud. Ta vist mõtles, et vaid veidi veel ja ma olen omadega läbi. Arvan ta üritas mind proovile panna, sest ta küsis veel üht tennise käevõru, kuigi ta ise tennist ei mängi.Ma arvan, ma hämmastasin teda kui ütlesin vaid. "See sobib, kallis." Ta oli peaaegu seksuaalset rahuldust saamas kõigest sellest erutusest.
Ootusärevalt naeratades ütles ta lõpuks: "Ma arvan, see on kõik, kallis.
Lähme kassasse." Ma suutsin end vaevu talitseda, kui poetasin: "Ei kallis. Ma ei tunne, et tahaks."Ta nägu läks täiesti plassiks, kui ta küsis: "Mida?" Siis ütlesin: "Kallis! Tahan, et sa lihtsalt hoiaksid seda kraami natuke. Sa lihtsalt ei taju minu mehelikke rahalisi vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu naiselikke shoppamise vajadusi."Ja just siis, kui tal oli ilme nagu ta hakkaks mind kohe tapma, ma lisasin: "Miks ei võiks sa mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sulle osta võin?"Nagu te isegi mõistate, tol õhtul ma seksi ei saanud . aga vähemalt see tibi
teab, et ma olen tast targem.

Codecci
01.10.09, 00:43
kuhu Nozzu kadunud on???

pikk28
01.10.09, 00:44
õnne kõigile kasutajatele. tänud põhi ässadele rankale, tigranole, lencile ja estpätrickule.

PokerDevil
01.10.09, 00:51
Allways works against a bad player/semi-blufftard. Nagu see siin.
Ship the 4-man.

Dealt to DareDevil-G [9h Qd]
A4aQt: calls 30
DareDevil-G: checks
*** FLOP *** [Qh Ks Kh]
DareDevil-G: checks
A4aQt: checks
*** TURN *** [Qh Ks Kh] [Qc]
DareDevil-G: checks
A4aQt: checks
*** RIVER *** [Qh Ks Kh Qc] [Qs]
DareDevil-G: bets 3220 and is all-in
A4aQt: calls 2660 and is all-in
Uncalled bet (560) returned to DareDevil-G
*** SHOW DOWN ***
DareDevil-G: shows [9h Qd] (four of a kind, Queens)
A4aQt: shows [6s 4s] (a full house, Queens full of Kings)

Supsti
01.10.09, 01:14
Ühel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja tüdruksõber end voodisse sättima. Hakkas juba tunduma, et läheb seksiks, kui ta korraga ütles: "Ma ei tunne, et tahaks. Tahaksin, et sa mind lihtsalt hoiaksid
natuke."Ütlesin: "MISASJA??!! Mis see siis nüüd on?!' Nii ta siis ütles sõnad, mida iga poisssõber siin planeedil lausa vihkab
kuulda: " Sa lihtsalt ei taju minu naiselikke emotsionaalseid vajadusi
piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu mehelikke füüsilisi vajadusi." Minu hämmeldunud vaatele reageeris ta üteldes: "Kas sa ei võiks mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sinu heaks magamistoas teen?"
Mõistes, et midagi sel ööl ei toimu, jäin magama.Järgmisel päeval võtsin töölt vaba päeva, et veeta temaga aega. Me läksime välja lõunatama ja siis shoppama ühte suvalisse suurde poodi. Ma kõndisin temaga ringi, kuni ta proovis mitut erinevat kallist kostüümi.Ta ei suutnud otsustada, millist võtta, nii ma ütlesin, et võtame siis kõik.Ta tahtis uusi kingi oma uute riiete juurde, ma ütlesin: "Võtame igaühe
juurde ühe paari."Läksime juveeliosakonda, kus ta valis välja ühed teemant kõrva-rõngad. Ma ütlen teile, ta oli nii erutatud. Ta vist mõtles, et vaid veidi veel ja ma olen omadega läbi. Arvan ta üritas mind proovile panna, sest ta küsis veel üht tennise käevõru, kuigi ta ise tennist ei mängi.Ma arvan, ma hämmastasin teda kui ütlesin vaid. "See sobib, kallis." Ta oli peaaegu seksuaalset rahuldust saamas kõigest sellest erutusest.
Ootusärevalt naeratades ütles ta lõpuks: "Ma arvan, see on kõik, kallis.
Lähme kassasse." Ma suutsin end vaevu talitseda, kui poetasin: "Ei kallis. Ma ei tunne, et tahaks."Ta nägu läks täiesti plassiks, kui ta küsis: "Mida?" Siis ütlesin: "Kallis! Tahan, et sa lihtsalt hoiaksid seda kraami natuke. Sa lihtsalt ei taju minu mehelikke rahalisi vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu naiselikke shoppamise vajadusi."Ja just siis, kui tal oli ilme nagu ta hakkaks mind kohe tapma, ma lisasin: "Miks ei võiks sa mind armastada selle eest, kes ma olen, mitte selle eest, mida ma sulle osta võin?"Nagu te isegi mõistate, tol õhtul ma seksi ei saanud . aga vähemalt see tibi
teab, et ma olen tast targem.


HAHA, lugesin esimest korda, ei saanud pihta, lugesin teist korda, ikka ei saanud aru, lugesin kolmandat korda ja panin laginal naerma ;D

ActionJackson
01.10.09, 01:20
Oh kurja, ongi oktoober.
Märkasin alles siis kuupäeva vaadata kui foorumis topicut nägin, sest mõtlesin, et kes siis nüüd keset septembrit juba oktoobri teemat alustas :D

paradigmlost
01.10.09, 01:38
Palju õnne foorumile aastasel sünnipäeva puhul ja tahan ka omaltpoolt kiita foorumi meeskonda, väga hea foorum, kindlasti olen siit palju inspiratsiooni ja teadmisi saanud, eriti head on eestlaste tehtud õppevideod! See foorum ongi internetis kõige huvitavam asi:)

kollane
01.10.09, 03:57
istun siin hannah suvilas , kuulan ballaade elu on lill ... täis olen ka raisk

taipupole
01.10.09, 06:23
kuhu Nozzu kadunud on???


Oli laupäeval täie tervise juures viisakalt šnapsutamas.

EGERT
01.10.09, 06:54
HAHA, lugesin esimest korda, ei saanud pihta, lugesin teist korda, ikka ei saanud aru, lugesin kolmandat korda ja panin laginal naerma ;D

[ ] kiire taip

;D

FreakyJason
01.10.09, 07:17
Õnne ka minu poolt jubilei puhul. Varsti juba jõulud käes jälle :D

bounce
01.10.09, 07:52
aasta ongi päris kiirelt läinud. alles nagu sai siia regatud..

kollane
01.10.09, 08:25
enam küll elu lill pole, kaunis pask on olla

Rigged
01.10.09, 08:29
Gratz donkis.

;D

antnx
01.10.09, 08:35
GAY!


TITS OR GTFO



Mis?? Keegi peab troll ka olema ju :D

Ghost0
01.10.09, 08:38
Soovitage pohmaka rohtu, nii sittt on olla

Rigged
01.10.09, 08:39
http://www.youtube.com/watch?v=whdsw2lqyeo

Pohmaka vastu. ;D

Skyline
01.10.09, 08:43
teeextt

Ma alguses lugesin seda nii, nagu sul endal oleks see juhtunud, mida kino :D

Ghost0
01.10.09, 08:44
Ei hakanud parem ,aga tänan ,et üritasid aidata :D

leho57
01.10.09, 08:55
Kas juba on aasta täis foorumil?

Igastahes õnnitlused rankale ja Tigranole, et nii lühikese ajaga oled nii paljude asjadega hakkama saanud ning loomulikult ka minu tänusõnad Teile ja paljudele teistele siin foorumis, tänu kellele olen vähem kui aastaga saanud täisdonkist võitvaks mängijaks (vähemalt ise arvan nii, sest juba teist kuud järjest on kasum üle 1000$).


kuule a palju sa selle aja jooksul käsi oled läbi mänginud?

rynno
01.10.09, 08:57
http://www.youtube.com/watch?v=D6KsMHR6Z5k
kaido dvenatsat ::)

daljoh
01.10.09, 09:13
pohmaka meestele kes mõtlevad tekiilat võtta :D

minu arust põhi tekiila lugu noh !!!
http://www.youtube.com/watch?v=woj8AjXIQ0w

daljoh
01.10.09, 09:18
Selle looga...
http://www.youtube.com/watch?v=8JwR1NthoWA

tuli mulle meelde üks lugu mille mu ämm kunagi Rutiku kohta rääkis. Lugu siis järgmine:
Oli siis mingi laager neil kunagi olnud kuskil lõuna-eestis, no ja mingi hetk oli sinna Rutiku ka tulnud. A kuna ta vist oli suht kõvasti pidu pannud ja hambaharja ära kaotanud siis oli läinud järve äärde. nägi seal 2 naist (minu ämm ja tema sõbranna), kes pesid hambaid. Läks ligi ja küsis siis Rutiku ämma sõbrannalt:
R:"Kuule oled sa väga suur esteet?"
Sõbranna: "Ei, ei väga suur küll ei ole"
R:"Kuule aga äkki laenad siis hambaharja mulle!"

Krt kui ma seda lugu ämma käest kuulsin sopsus peaga siis ma insta otsisin Rutiku viimase plaadi üles ja kuulasin 2x järjest läbi! :D

daljoh
01.10.09, 10:54
krt FT läheb hooldusesse 2h....peaks midagi kasulikku tegema seni....vaataks oma eelmise kuu ebaõnnestumised üle! :D

nummar
01.10.09, 11:08
krt FT läheb hooldusesse 2h....peaks midagi kasulikku tegema seni....vaataks oma eelmise kuu ebaõnnestumised üle! :D

nõme jah, just sain hoo sisse : (

daljoh
01.10.09, 11:29
mis nime all mängid seal?

nummar
01.10.09, 11:37
mis nime all mängid seal?


kolepaha

miksnii
01.10.09, 11:41
Palju Õnne siis foorumile aasta täitumise puhul !!!!1

RistoR
01.10.09, 11:45
Krdi tore et täna foorumi sünnipäev. Palju Õnne!!! Super foorumi olete püsti pannud!!! Jälle põhjus, et napsu võtta ja kluppi minna :)

nikitheone
01.10.09, 12:06
krt FT läheb hooldusesse 2h....peaks midagi kasulikku tegema seni....vaataks oma eelmise kuu ebaõnnestumised üle! :D


ja ma tra mõtlen, miks ma sisse ei saa.

palju õnne foorumile. selleta oleks eesti pokkerimaastik palju vaesem (nii kaudses kui ka otseses mõttes).

bubba
01.10.09, 12:14
õnne jah!
Postiusi saab ka varsti üks ilus ümar number: 96,621 Posts in 2,224 Topics by 1,053 Members.

lenC
01.10.09, 12:19
Mängisin elus esimest korda nii dongise venna vastu, et muretsen, et mingi chipdumpinguskandaal tuleb :D

antnx
01.10.09, 12:21
Muudke oktoobri pealkiri - Ohktoober donkfest

andu_andu
01.10.09, 12:25
Mängisin elus esimest korda nii dongise venna vastu, et muretsen, et mingi chipdumpinguskandaal tuleb :D


hahahahahhaha
mul HU-s vahest sama tunne, kui keegi check/foldib KÕIK käed.

rohelinekonn
01.10.09, 12:26
tra võitsin bingoga 125 eeki

Lutzky
01.10.09, 12:27
pohmaka meestele kes mõtlevad tekiilat võtta :D

minu arust põhi tekiila lugu noh !!!
http://www.youtube.com/watch?v=woj8AjXIQ0w



viimati kui tekiilat jõin sai ESTPatrick mult jalaga perse. õudne jook.

Staier
01.10.09, 12:35
Õnnitlused FOORUMILE :)

mislinn
01.10.09, 12:38
viimati kui tekiilat jõin sai ESTPatrick mult jalaga perse. õudne jook.
:D Ka mina jälestan seda kraami

nikitheone
01.10.09, 12:48
viimati kui ma tekiilat jõin, ärkasin ma selle peale üles, et üks vend kallas mulle õlle püksi ja samal ajal midagi seletades, et mul läheb viimane buss tallinna vms.

rohelinekonn
01.10.09, 12:54
mis asja Tequila on parim jook ever

nummar
01.10.09, 12:55
irw tekiilat võivad juua vaid B klassi pädevusega alkohoolikud ! :heart:

Staier
01.10.09, 12:56
mis asja Tequila on parim jook ever


+1

Pahvak
01.10.09, 13:01
Ma pole kunagi aru saanud, miks osad arvavad, et tequila hakkab paremini pähe kui viin. Hea jook muidu.

Jack Jones
01.10.09, 13:11
head aastapäeva foorumile ka siis ;)

http://www.youtube.com/watch?v=7F9dh4_vtN8
ja enne polegi näinud, Gus on täitsa normaalne taanlane ;D

leho57
01.10.09, 13:25
vana hea multitasking:
http://img121.imageshack.us/img121/680/k6mm.jpg

runnar
01.10.09, 13:33
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=348551
ilmselt on komosereis odavam lõbu kui samal ajal durrride ja muude sellistega pokkeri mängimine :)
aga tema tsirkust olen isegi paarisaja dollariga toetanud, väärt kraam

Codecci
01.10.09, 13:46
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=348551
ilmselt on komosereis odavam lõbu kui samal ajal durrride ja muude sellistega pokkeri mängimine :)
aga tema tsirkust olen isegi paarisaja dollariga toetanud, väärt kraam

Hea vänt, selle raha eest oleks 2 aastat nosebleed mängud käinud :(

Codecci
01.10.09, 14:36
Damn, unustasin töötusse minna ja haigekassa ongi kehtetu :(

Keegi siit on otse $$ eest omale haigekassa teinud nagu privador ja oskab täpsemalt rääkida? Kus teha saab ja palju maksab?

rohelinekonn
01.10.09, 14:49
http://www.keskerakond.ee/rus/pidu/

mida munnid raisk

Codecci
01.10.09, 15:00
lol

see on küll unreal kui keskerakond nüüd ei võida

Dogers
01.10.09, 15:09
Damn, unustasin töötusse minna ja haigekassa ongi kehtetu :(

Keegi siit on otse $$ eest omale haigekassa teinud nagu privador ja oskab täpsemalt rääkida? Kus teha saab ja palju maksab?



Kas Sulle mingit tööd ei suruta kui juba liiga kaua töötu oled?
Mul sõbrale surutakse küll mingi ala rotirahaeest ühiskondlike töid peale juba, vaja lehti riisuda jne. :D

nummar
01.10.09, 15:09
kõik ss'id ja dongid võiks tra ühte auku lükata ja maha matta !!!111

Madis_89
01.10.09, 15:22
http://www.youtube.com/watch?v=CJhudcCaWh8

tra, nuts laul lihtsalt.

Codecci
01.10.09, 15:27
http://www.youtube.com/watch?v=CJhudcCaWh8

tra, nuts laul lihtsalt.

omfg, nuts indeed

andu_andu
01.10.09, 15:43
kõik ss'id ja dongid võiks tra ühte auku lükata ja maha matta !!!111


jäta dongid tahule >:( >:(

aga see laul on üks mu lemmikuid . kahju, et täispikka versiooni kuskilt leidnud pole, ainult raadiost kuulnud.

ranka
01.10.09, 16:01
Damn, unustasin töötusse minna ja haigekassa ongi kehtetu :(

Keegi siit on otse $$ eest omale haigekassa teinud nagu privador ja oskab täpsemalt rääkida? Kus teha saab ja palju maksab?


Ma sõbra firmas ehitaja :)

Rigged
01.10.09, 17:10
Ma sõbra firmas ehitaja :)

Müüriladuja, plaatija või torumees?

Dogers
01.10.09, 17:11
Lampi, kutsud püssi ja siis kustutad posti ära :D

rohelinekonn
01.10.09, 17:11
Lampi, kutsud püssi ja siis kustutad posti ära :D


ja jah

Rigged
01.10.09, 17:12
Lampi, kutsud püssi ja siis kustutad posti ära :D

No kutse kehtib ikka jah :C Aga häbi tekkis noh, et hinda mainisin, siin k6ik ju ballerid :C

See laul oli NRGs pmst hümn, igal peol kõik teadsid sõnu peast (Y) Nuts indeed,vana klaver teeb meele nii haledaks et võtaks või peatäie viina

Dogers
01.10.09, 17:13
Ma ise tegelt illukasse arstide tutvumispeole :D

Rigged
01.10.09, 17:14
Ma ise tegelt illukasse arstide tutvumispeole :D

Arstitädide peod on alati head :C

nikitheone
01.10.09, 17:15
kui seal on mingi teise kursuse peeter, siis hoia tast eemale. ta on jobu

Dogers
01.10.09, 17:16
eriti ligi ei plaanind tikkuda II kursa peetrile :/

Rigged
01.10.09, 17:18
kui seal on mingi teise kursuse peeter, siis hoia tast eemale. ta on jobu

ROFL

level

nikitheone
01.10.09, 17:19
aga II kursuse Maie on tore :)

timukasr
01.10.09, 17:43
Keegi pokerstarsi NL100 6-max regular viitsiks mulle PMi saata?

Potsataja
01.10.09, 18:15
Nii kauaks seda elukest siis jagus, tuli selline email ;D

Noordin Mohammed


Look here you bastard. You think i have time for this your stupid talk, i just
inform you that some one paid me to kill you and you are
here talking no sence to me. this is like the same warning pass on to the
america government when they ignore it and it became and ignorance to
them, and this is the same warning also pass to the most polular MUSICIAN WHO
WAS SHORT DEAD IN SOUTH AFRICA. am also passing this
warning to you so if you want to ignore it then you too will face in hell and
join the devil.

If you do not comply and cooperate with me in your reply to this email, you
will leave me no option as to instruct my Boys to get you shot, for your
informations you are to Pay the sum of $3,500 Usd to live your life as a free
Citizen, but if you ignore.... As a matter of fact the person whom insructed me
to get you killed is waiting for your Funeral news.

Tarmonator
01.10.09, 18:18
no anna politseile tööd, see on siiski tapmisähvardus :D

Dogers
01.10.09, 18:19
lol at short dead ?

neil pole kuskil "Perseriigis" jurisdiktsiooni ja sellise riigi võimudega koostööle loota on nonsense.

kollane
01.10.09, 18:53
30.09.2009 20:16:00 Saabunud (Tallinna PVP)
30.09.2009 19:07:00 Saabunud (Haabersti kandekeskus)
30.09.2009 18:49:00 Lähetatud (Akadeemia postkontor)
30.09.2009 16:16:00 Vastuvõetud (Akadeemia postkontor)


see maksikirja see saadetise jälgmine? mis se tallinna PVP on? see norm , et pakk vedeleb seal 1 päev ? :p
ei tea postist eriti midagi :D


e: pärnu kanti peaks tulema

variatsioon
01.10.09, 19:22
http://sport.postimees.ee/?id=170445

Tiger Woodsist sai esimene sportlasest miljardär

Jack Jones
01.10.09, 19:36
http://sport.postimees.ee/?id=170445

Tiger Woodsist sai esimene sportlasest miljardär


$ miljardär ;)
ehk siis ca 1/9 meie riigi järgmise aasta riigi eelarvest on mees 13 aastaga kokku ajanud!

variatsioon
01.10.09, 19:52
$ miljardär ;)
ehk siis ca 1/9 meie riigi järgmise aasta riigi eelarvest on mees 13 aastaga kokku ajanud!

mängides golfi.
:D

jrgn hell
01.10.09, 20:03
mängisin 5seid ja kuueseid hu plo8 sngsid ja teiene kuuene oli lahti ja just hakkas ja tahtsin scopeist vaadata ja tra risu hangus ära, ja tgasi lõpuks ftpsse sain, siis enam turnat polnud. ju raises tühjaks. Siis virutasin käe vastu maad valusaks ja võtsin mingi 20se lahti, mis on eriti keelatud mu minirolli juures ja värisesin, et aks register ja teen ka busto või duubel kallimaid sngsid jaa tükk aega steamisin siin. Lõin ikka kinni, aga tiltis ikka. Tahaks jalaga monitori sisse lüüa.

ei ole normaalne

Rage
01.10.09, 20:20
kuulge.. keegi ei ole huvitatud.. regamast triobeti meeskondlikule liiga mängule? hetkel ainult 9 osalejat.. kokku võib meeskonnas olla 20 inimest..

meeskondlikult on võidetud juba 300 euri vist.. plaan vast 1000 euri kokku koguda ja siis teha foorumi kokkutulek või annetada raha kuhugi ühiselt.. vms.

individuaalne tabel on ka olemas ja auhinnad sellegi eest...

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2207.msg99518.html#new

variatsioon
01.10.09, 20:38
http://i35.tinypic.com/14t2fdg.jpg

kas see on leak kui ma EP olen veits vähe poistsiooni tundlik?

timukasr
01.10.09, 20:42
Abusetav olukord, varitatsioon. Kui vastasel on korralik HEM, siis näeb ju ära. Sõltub limiidist, muidu võid mõnel vähem targal pea sessi ajada küll, vaatab et sa EP raised "oh tal on AK+ ma foldin".

ranka
01.10.09, 20:45
Abusetav olukord, varitatsioon. Kui vastasel on korralik HEM, siis näeb ju ära. Sõltub limiidist, muidu võid mõnel vähem targal pea sessi ajada küll, vaatab et sa EP raised "oh tal on AK+ ma foldin".


Mine metsa oma jutuga.

Kris
01.10.09, 21:12
personaalne vimm teatud mängijate vastu hävitab mu mängu, vajana abi

kilu6
01.10.09, 22:16
Elioni hooldustööd
http://www.elion.ee/wwwmain?id=35587&screenId=html.help-profile.54893.55063&locale=et


02.10.2009 DSL võrgu hooldustööd Tallinnas

Ajavahemikul kell 02:00-05:00 esineb katkestus osadel DigiTV ja internetiühendustel Tallinnas Haabersti linnasosas.

ActionJackson
01.10.09, 23:48
SHORT DEAD

Edaspidi lauas shorte kohtad siis need ongi "tema mehed". Ma arvan, et idee on sind seni shortstackeritega piinata kuni ise aknast alla hüppad.

leho57
02.10.09, 00:07
Edaspidi lauas shorte kohtad siis need ongi "tema mehed". Ma arvan, et idee on sind seni shortstackeritega piinata kuni ise aknast alla hüppad.


haha

KeRRRt
02.10.09, 00:25
http://www.youtube.com/watch?v=3-hz4HRcbzM

durrrrrrrrrrrrrrrrrr da pro

K2snakas
02.10.09, 02:56
njh suck out master:)

ranka
02.10.09, 03:41
Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiilttttttttttttttttt Vähi

Lutzky
02.10.09, 09:22
aga see laul on üks mu lemmikuid . kahju, et täispikka versiooni kuskilt leidnud pole, ainult raadiost kuulnud.


googeldasin ja tõmbasin just mp3-na alla. ehk täitsa olemas.

neeme
02.10.09, 10:28
Oskab keegi öelda mis oli enne WSOPi algus Phil Ivey konf ennustusportaalides. Eile püssis juhuslikult AndreV arutasime seda ja tegime väikese beti ka kummal õigus. Leppisime kokku et yks ytles alla 200 ja teine yle 200. :P

Kris
02.10.09, 10:31
mälujärgi ütleks et oli 171.. ei ole kindel, võis ka 251 olla

runnar
02.10.09, 11:02
Oskab keegi öelda mis oli enne WSOPi algus Phil Ivey konf ennustusportaalides. Eile püssis juhuslikult AndreV arutasime seda ja tegime väikese beti ka kummal õigus. Leppisime kokku et yks ytles alla 200 ja teine yle 200. :P

150-1 http://www.wedoitallvegas.com/Articles/articles/4559/1/Phil-Ivey-Could-Cost-Sportsbooks-Millions-of-Dollars/Page1.html

SamGold
02.10.09, 11:05
Mis te arvate sellistest pokkeripeerudest nagu doyle brunson jne kes ikka veel laudade taga vegeteerivad.
Vaatan mingit mängu, tüüp enamvähem magab laua taga. Kui tõenäoline on, et vana pannakse lihtsalt nime pärast laua taha tiksuma, et üritus populaarsem oleks ( a la Kihnu-Virve, keda praegu igale poole saadetesse topitakse ) Ei kahtlegi et omal ajal oli tipptegija ja kindlasti üks pokkeri suurkujudest aga no vanus teeb oma töö lihtsalt. Vb ma lihtsalt juhtusin järjest selliste imelike videode otsa aga kuidagi väga fake tundus.

neeme
02.10.09, 11:14
150-1 http://www.wedoitallvegas.com/Articles/articles/4559/1/Phil-Ivey-Could-Cost-Sportsbooks-Millions-of-Dollars/Page1.html


Kurat halvasti siis, 4 õllet pean püssis nüüd välja tegema. :D
Andrev pakkus alguses 55 konfi, ma ytlesin et pane 0 lõppu ehk umbes 500. :D
Ja jõudsime kokkuleppele et ma ytlen yle 200 ja tema alla. :P

variatsioon
02.10.09, 11:16
Mis te arvate sellistest pokkeripeerudest nagu doyle brunson jne kes ikka veel laudade taga vegeteerivad.
Vaatan mingit mängu, tüüp enamvähem magab laua taga. Kui tõenäoline on, et vana pannakse lihtsalt nime pärast laua taha tiksuma, et üritus populaarsem oleks ( a la Kihnu-Virve, keda praegu igale poole saadetesse topitakse ) Ei kahtlegi et omal ajal oli tipptegija ja kindlasti üks pokkeri suurkujudest aga no vanus teeb oma töö lihtsalt. Vb ma lihtsalt juhtusin järjest selliste imelike videode otsa aga kuidagi väga fake tundus.

kui rohelist makstakse siis istuks ise ka seal laua taga ja magaks.

Davy
02.10.09, 11:34
https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=15020491126

MUST SEE

marguzz22
02.10.09, 11:41
https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=15020491126

MUST SEE


omfg

nikitheone
02.10.09, 11:41
sick fuck tegelt. k-higha callida.

2ssapaar
02.10.09, 11:43
https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=15020491126

MUST SEE

thin value :D

Madis_89
02.10.09, 11:51
Oskab keegi öelda mis oli enne WSOPi algus Phil Ivey konf ennustusportaalides. Eile püssis juhuslikult AndreV arutasime seda ja tegime väikese beti ka kummal õigus. Leppisime kokku et yks ytles alla 200 ja teine yle 200. :P


Ma sain 750'se koefiga oma beti sisse.

vsiu100
02.10.09, 11:58
Ma sain 750'se koefiga oma beti sisse.


olen samuti kuulnud, et 750 koef. sai bette panna? akristjan, kommentaarid? kellegil oli screenshot ka kuskil, et koef 750 oli miskid kroonid pandud.....
150 tundub enne wsop algust kuidagi eriti nirune(7000 matsi mängib. 750 koefiga on juba eeldatud, et ivey sanssid on 10x suuremad kui avarage joe`l)

leho57
02.10.09, 12:09
http://www.youtube.com/watch?v=3-hz4HRcbzM

durrrrrrrrrrrrrrrrrr da pro


siin olen küll phili poolel. durrr mulle meeldib, saab hästi hakkama ja omab ikka korralikult aga jubedalt häirib, et ta ei suuda silma vaadata kui inimesega räägib. pööritab silmi seal nagu mingi.... pe*e? :D

Codecci
02.10.09, 12:32
siin olen küll phili poolel. durrr mulle meeldib, saab hästi hakkama ja omab ikka korralikult aga jubedalt häirib, et ta ei suuda silma vaadata kui inimesega räägib. pööritab silmi seal nagu mingi.... pe*e? :D

mingi alguse värk oli tal kui esimesi kordi TV-s

ja kui Phil oleks selle käe võitnud oleks see durrrr 'ile cooler olnud, Phil on donk et möliseb sellise asja üle

Ghost0
02.10.09, 12:47
http://www.youtube.com/watch?v=Z0llPlDUQYg
Vaadake seda parem, selle oleks võinud vist naljakate linkide alla panna tegelt :D
Hellmuth on selline donk ikka, krt kuidas ei ole ühel prol disipliini ja möliseb nii jõhkralt.

leho57
02.10.09, 13:03
http://www.youtube.com/watch?v=Z0llPlDUQYg
Vaadake seda parem, selle oleks võinud vist naljakate linkide alla panna tegelt :D
Hellmuth on selline donk ikka, krt kuidas ei ole ühel prol disipliini ja möliseb nii jõhkralt.

see on show värk. pro kes ei suuda emotsiooni tagasi hoida. tv jaoks igati vinge tegelane ju. eks ta ise ka teab seda ja sellepärast ei püüagi rahulikuks jääda

neeme
02.10.09, 13:08
Ma sain 750'se koefiga oma beti sisse.


võinii :)
Äkki saad pildi ka sellest teha. :)
Siis saan enda 4 õllet sisse nõuda kunagi. :D

Rigged
02.10.09, 13:11
Loodan ikka et on alla 200 :D

variatsioon
02.10.09, 13:16
see on show värk. pro kes ei suuda emotsiooni tagasi hoida. tv jaoks igati vinge tegelane ju. eks ta ise ka teab seda ja sellepärast ei püüagi rahulikuks jääda

+1

Ghost0
02.10.09, 13:26
see on show värk. pro kes ei suuda emotsiooni tagasi hoida. tv jaoks igati vinge tegelane ju. eks ta ise ka teab seda ja sellepärast ei püüagi rahulikuks jääda

Nojah, mulle meeldib ka teda sellisene vaadata. Aga see ,et ta seda meelega teeb...tal peab oma mainest siis küll väga suva olema.

vsiu100
02.10.09, 13:28
tegin just monster readi PS 12$ 180manis.
5way limp pot, flop 9 T J, foldin oma pocket 66s peale beti ja 2 calli. ütlen sõbrale, et ühel on rida, teisel 2paari, kolmas tõmbab midagi ning turn ja river on 6 ja 6.
obv oli ühel 78, teisel T J, kolmandal AQ ning turn ja river olid 6 ja 6.
selgeltnägijate tuleproovi vist see hooaeg enam ei pressi?

timukasr
02.10.09, 13:36
Mine metsa oma jutuga.


Warum?

runnar
02.10.09, 13:49
http://www.pokerstars.tv/channels/TPI/live.html huvilistele londoni high rollersi otseülekanne

antnx
02.10.09, 14:43
http://i36.tinypic.com/213ncl2.jpg

Rigged
02.10.09, 14:50
Wat`?

Tarmonator
02.10.09, 14:53
Wat`?


ma ei taju ka biiti ::)

Lutzky
02.10.09, 15:03
antx on kurb lihtsalt. ja nukker r.kelly (kellel oli pissimisskandaal) väljendab tema tundeid lihtsalt kõige paremini.
http://www.youtube.com/watch?v=3-vpdETMjb8

Davy
02.10.09, 15:18
Keegi oskab kommenteerida 1,1k olümpsi turnat(tase, entertainment value jne)

hotcocacola
02.10.09, 15:24
tegin just monster readi PS 12$ 180manis.
5way limp pot, flop 9 T J, foldin oma pocket 66s peale beti ja 2 calli. ütlen sõbrale, et ühel on rida, teisel 2paari, kolmas tõmbab midagi ning turn ja river on 6 ja 6.
obv oli ühel 78, teisel T J, kolmandal AQ ning turn ja river olid 6 ja 6.
selgeltnägijate tuleproovi vist see hooaeg enam ei pressi?



lol

ranka
02.10.09, 15:40
Warum?


Ei tea, mida see "Warum" tähendab aga sinu jutu järgi peaks iga mängija Full-Ringis UTG-lt foldima absoluutselt kõik käed või avama vähemalt MP3 rangega. Sa võid mängida absoluutslet igal positsioonilt täpselt sama rangega, millega sa mängid UTG-lt - ega vastased ei saa ju kuidagi seda "abuseda" ning nüüd sa ei muutu "free moneyks", sest kui sa muutuks oleks su UTG positsioon ka "free money". Probleem oleks hoopis selles, et sa jätkasid väga palju raha lauda mitte stealides, restealides või kasutades ära positsiooni ning nii mängida nõrgemaid käsi.

9-eksases Full Ring lauas võib vabalt olla UTG ja UTG1 range täpselt samas, kümneses siis UTG, UTG1 ja UTG2 ranged. Mitte midagi katastroofilist ei juhtu, kui sa natukenegi mõtled.

ok2aa
02.10.09, 15:44
Keegi oskab kommenteerida 1,1k olümpsi turnat(tase, entertainment value jne)


entertainment - sõltub iseendast (ja ka lauast, kuhu satud). tase - 25nl maybe? obv on häid mängijaid aga keegi neist väga tõsiselt 1k turnat ei võta. palju on vendasid, kes ei saa vabsee aru, mis toimub.

ranka
02.10.09, 15:49
Abusetav olukord, varitatsioon. Kui vastasel on korralik HEM, siis näeb ju ära. Sõltub limiidist, muidu võid mõnel vähem targal pea sessi ajada küll, vaatab et sa EP raised "oh tal on AK+ ma foldin".


1 asi veel. Full Ring mängudes enamus regulare (pole 6maxi mänginud aga arvan, et ka 6maxis need mass-multitabling peerud) on täielikud saastad, kes mõtlevad lauas minimaalselt ja elementaarsel tasemel. Samuti enamus mängijad ei tunne oma progesid üldse ja iga väiksemagi probleemi korral on nad abitud (ala, et versioon vana ja ei oska uuendada jne), enamustel on lauas 3454435890430509 statistikat kümmet erivärvi. Tõsiselt kahtlen, et nad sealt midagi vajalikku suudavad välja lugeda ja siis nii räigelt "abuseda".

Ma ise olen ka muidugi nüüdseks selline peer, mitte massimultitabler aga ikkagi väikese winratega peer. Tõenäoliselt sellepärast, et enne mängisin solid pokkerit ja "out of line" läksin üliharva ning regularid hakkasid ennast ise "üle-leveldama", et tal ei saa olla kogu aeg käsi või et nüüd ta kindlalt bluffib. Tulistasin mõne suurema bluffi siia ja sinna aga seda väga harva. Elu oli ilus :P

vsiu100
02.10.09, 15:52
Keegi oskab kommenteerida 1,1k olümpsi turnat(tase, entertainment value jne)


taset on igasugust. konti ei murra. esimese leveliga saab pildi ette, kes kuidas.
ent. value sõltub palju sellest, kelle lauda satud. on mõned tegelased kellega on huvitav ja jutt jookseb vahet pidamata.
mürkaga on ka hää lauas olla. :)
tänane PS on ses suhtes hea, et added moneyna on ca 15-20% overlay + muu nänn top3-le tavaliselt(T-särgid, pusa, mini-chipikohver, saunalina vms). ja muidugi see, et kuna on suht täismaja alati, on võimik midagi ka võita. kuigi kui minu teha oleks, siis näiteks 80 mängija puhul annaks raha 7-8 mängijale, mitte 10-le.
tuleb motiveeritult peale minna, siis ei näe finaali jõudmisel takistusi(kui ära ei tõmmata kuskil :D)

Davy
02.10.09, 16:05
taset on igasugust. konti ei murra. esimese leveliga saab pildi ette, kes kuidas.
ent. value sõltub palju sellest, kelle lauda satud. on mõned tegelased kellega on huvitav ja jutt jookseb vahet pidamata.
mürkaga on ka hää lauas olla. :)
tänane PS on ses suhtes hea, et added moneyna on ca 15-20% overlay + muu nänn top3-le tavaliselt(T-särgid, pusa, mini-chipikohver, saunalina vms). ja muidugi see, et kuna on suht täismaja alati, on võimik midagi ka võita. kuigi kui minu teha oleks, siis näiteks 80 mängija puhul annaks raha 7-8 mängijale, mitte 10-le.
tuleb motiveeritult peale minna, siis ei näe finaali jõudmisel takistusi(kui ära ei tõmmata kuskil :D)






Kuidas see regamine käib muidu? Nüüd on hilja vms?

ranka
02.10.09, 16:11
Kuidas see regamine käib muidu? Nüüd on hilja vms?


Kassas. Ei ole veel hilja, hetkel 10 kohta vaba: http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=10569&t_id=2093

oitarvi
02.10.09, 16:26
Oskab keegi öelda mis oli enne WSOPi algus Phil Ivey konf ennustusportaalides. Eile püssis juhuslikult AndreV arutasime seda ja tegime väikese beti ka kummal õigus. Leppisime kokku et yks ytles alla 200 ja teine yle 200. :P


Minumeelest triobetis oli väikseim võitja koefitsent mingi 1000 vist. Võin ka eksida. Paaril mängijal vist oli 500-750 kah. Ei mäleta kas Ivey oli seal sees, aga alla 500 pole kindlalt olnud.

Kris
02.10.09, 17:33
Palju normaalne bank transferi fee on? cashoutil üks pakub 3$ eest, teisel 10$ üks kanne, esimene aga converdib automaatselt ainult eurodesse 1.00 USD = 0.67 EUR . netis vaatasin et 1 USD = 0.684323 EUR, röövlid raisk! : D

Ghost0
02.10.09, 18:45
Ei lähe peole täna, reede liiga hea ,et pokkerit mitte mängida. Mõtlesin ,et 20% tänasest kasumist löön laiaks homme kuskil - väike lisamotivatsioon :D

variatsioon
02.10.09, 19:28
"lambiain" on CR FTP 6max NL100 videos.
siit foorumist?

KeRRRt
02.10.09, 21:53
kurja. turnalt väljas. AK vs JJ jäin shortiks
siis sain JJ lükkasin nupud sisse ja vastasel muidugi AA.
aga flopis vaatas ilusti J otsa mulle ja turn A

nummar
02.10.09, 22:27
Olen uhke, eile alustasin 50$
http://www.upload.ee/image/211667/ojaa.JPG

Ghost0
02.10.09, 22:32
nice, mida mängid

nummar
02.10.09, 22:38
nl10, vahest mõni nl25 laud ka sekka

Ghost0
02.10.09, 22:39
Osatad ennast ikka 100big blindiga sisse?

nummar
02.10.09, 22:41
Osatad ennast ikka 100big blindiga sisse?


50

Ghost0
02.10.09, 22:55
50

Okei päris shortstakcer sa ka pole nii et sind ma ei vihka :D
Enivei ,võiks juba 100bb eest sisse ostma hakata, mitte limiidis üle liikuma hakata imo ::) 100bb mängu tehes annab ikka palju suuremat kasumit teha ,kui 50bb mängides.

nummar
02.10.09, 22:58
Okei päris shortstakcer sa ka pole nii et sind ma ei vihka :D
Enivei ,võiks juba 100bb eest sisse ostma hakata, mitte limiidis üle liikuma hakata imo ::) 100bb mängu tehes annab ikka palju suuremat kasumit teha ,kui 50bb mängides.

usun täiesti sind, kuid vihkan sendilimiite, aga ei taha "väga üle brmi" mängida

RudiTurbo
02.10.09, 23:03
Kui oled hea mängija, siis 50bb NL20's teenib rohkem kui 100bb NL10's!

Ise mängisin ka kunagi Triobetis NL50 50bb'ga ning tihtipeale lahkusin lauast 300bb'ga :)

Ghost0
02.10.09, 23:08
Kui oled hea mängija, siis 50bb NL20's teenib rohkem kui 100bb NL10's!

Ise mängisin ka kunagi Triobetis NL50 50bb'ga ning tihtipeale lahkusin lauast 300bb'ga :)

Seda kindlasti ,sest 50bb mäng nüüd winrate poole väiksemaks küll ei tee. Ma pidasin silmas ikka kindlal limiidil mängimist.

lenC
02.10.09, 23:22
wat

Ghost0
02.10.09, 23:42
wat

Arvad ,et fullstack mängija 8bb/100 winratega ei suuda halfstackina mängides 5bb/100 teha? Hmm kui nüüd mõtlema hakata siis äkki ei suudagi, sest implied oddsid on paljude käte mängimiseks ikka väga sitad ::)

lenC
02.10.09, 23:50
arvan et mina igatahes ei suudaks

Supsti
03.10.09, 01:15
Siisi, mina pistaks ka poole stackiga SS ahhju.

Ma ei ole kaine, ***** jubedalt ajab kõgima

mihkel88
03.10.09, 02:51
tra kooma ... aga suusabaasis oli tantsupidu

RudiTurbo
03.10.09, 05:23
Arvad ,et fullstack mängija 8bb/100 winratega ei suuda halfstackina mängides 5bb/100 teha? Hmm kui nüüd mõtlema hakata siis äkki ei suudagi, sest implied oddsid on paljude käte mängimiseks ikka väga sitad ::)


Vaatasin praegu oma statte Triobetis! Olin mingi 15/10, W@SD oli 46% LOL!
Ja winrate oli 5bb/100! Half stacking!!

Sel ajal ei teadnud ma pooli asju cashi mängimisest

Muidugi half stacking olin ma ainult laudadesse istudes, uttu ma ei tõmmanud kui duubel tuli, laxisin full stackiga edasi!

bounce
03.10.09, 08:57
PADi järgmises mängus peale cashmängu hellmuthi tonnised propbetid on küll valus lol võrreldes eelmise lauaga :D

Ghost0
03.10.09, 11:30
Vaatasin praegu oma statte Triobetis! Olin mingi 15/10, W@SD oli 46% LOL!
Ja winrate oli 5bb/100! Half stacking!!

Sel ajal ei teadnud ma pooli asju cashi mängimisest

Muidugi half stacking olin ma ainult laudadesse istudes, uttu ma ei tõmmanud kui duubel tuli, laxisin full stackiga edasi!


Mängisin ise ka trios mitu kuud halfstackina, see oli ca. 2 aastat tagasi...sämpel on väike ,mis mul poker office aegadest alles on ,aga 21/7 mängisin LOL 21K käe peale tegin 8.4bb NL5 ja NL20 kokku. Äkki oli räme hiiter või midagi. Siis mängisin ainult neljal laual ka ::) Aga jah, ega nii ei saa võtta seda, korralik sämpel peaks olema samas toas ja samal limiidil mängides nii halfstackina kui ka fullstackina.

kollane
03.10.09, 11:30
rahavahetajad ärgake .. :D
kõik kõvasti pidu pannud eile vist :D

ranka
03.10.09, 11:48
Keegi Pärnu ei lähe täna?

Madis_89
03.10.09, 11:51
http://www.youtube.com/watch?v=_PeQ_bfAceA

No järjekordne NUTS laul.Suusbaasi värgile hea vahelduseks kuulata :D

tdx
03.10.09, 12:08
"lambiain" on CR FTP 6max NL100 videos.
siit foorumist?


Olen isegi härraga ühes lauas istunud, tal siin samanimeline kasutaja.
Mis video btw?

Ghost0
03.10.09, 12:16
http://www.youtube.com/watch?v=_PeQ_bfAceA

No järjekordne NUTS laul.Suusbaasi värgile hea vahelduseks kuulata :D

Mida ***** :D

Rigged
03.10.09, 12:28
And I cant believe that Im sharing a kebab with the most beautiful girl I have ever seen....with a kebab ;D

kollane
03.10.09, 12:38
Keegi Pärnu ei lähe täna?



midagi sulle ;D

http://www.orkut.com/Main#Community?cmm=1150602

hoss23
03.10.09, 12:42
midagi sulle ;D

http://www.orkut.com/Main#Community?cmm=1150602

Päris hea, mida kõike veel välja ei mõelda :o

ranka
03.10.09, 13:01
midagi sulle ;D

http://www.orkut.com/Main#Community?cmm=1150602


LOL

neeme
03.10.09, 13:46
Ma sain 750'se koefiga oma beti sisse.


Ehk ikka keegi leiab selle pildi. :D

Või Rigged, oled leppind, et kaotasid selle beti ? :D

Rigged
03.10.09, 13:50
Lol mis leppinud, algul öeldi et alla 200 :P Võid ise leppida :D

variatsioon
03.10.09, 14:04
keegi sellist programmi kasutab nagu PlaceMint?

neeme
03.10.09, 14:27
Lol mis leppinud, algul öeldi et alla 200 :P Võid ise leppida :D


Lol kui rahad sisse saadi 750ga siis jah. :D - I Win

Mingi lampi koht võib enne WSOPi algust kõigile 10 konfi ka pakkuda.:D

amagan
03.10.09, 14:41
Ehk ikka keegi leiab selle pildi. :D


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1195.840.html

Rigged
03.10.09, 14:53
Lol kui rahad sisse saadi 750ga siis jah. :D - I Win

Mingi lampi koht võib enne WSOPi algust kõigile 10 konfi ka pakkuda.:D

Raisk, võitsid vist jah :D

neeme
03.10.09, 15:28
Raisk, võitsid vist jah :D

Vist kindlalt. :P
Anna teada kui kunagi püssi liigud. :D

Rigged
03.10.09, 15:39
Vist kindlalt. :P
Anna teada kui kunagi püssi liigud. :D

Davai :D

antnx
03.10.09, 16:08
http://www.youtube.com/watch?v=_PeQ_bfAceA

No järjekordne NUTS laul.Suusbaasi värgile hea vahelduseks kuulata :D



http://www.youtube.com/watch?v=WfYyBp4Ln2s

jrgn hell
03.10.09, 16:42
http://www.youtube.com/watch?v=Y-GkHwU_ASE

jrgn hell
03.10.09, 16:45
ja täiesti p*tsis. Läksin täna ostma dub fx´i piletit ja sold out
no imege m*nni




edit: oma viga ka, et hilja peale, muss selline, et võiks vabalt 2x saali välja müüa, sest sellist asja ei pea vaatama istudes

antnx
03.10.09, 16:52
Järgmine päev on tallinnas klubis!

RudiTurbo
03.10.09, 19:17
ja täiesti p*tsis. Läksin täna ostma dub fx´i piletit ja sold out
no imege m*nni




edit: oma viga ka, et hilja peale, muss selline, et võiks vabalt 2x saali välja müüa, sest sellist asja ei pea vaatama istudes


Mul on kolm piletit, aga ühe pileti väärtus on tõusnud nüüd 10 000 EEKi peale kahjux :D

Timpz
03.10.09, 19:23
Woot uus läppar käes ;D rdy to grind

Kris
03.10.09, 19:27
Woot uus läppar käes ;D rdy to grind


gl sir!

Timpz
03.10.09, 19:28
gl sir!

ty

ranka
04.10.09, 02:14
http://www.angelfire.com/extreme4/kiddofspeed/chapter1.html

väga huvitav lugemine ja pildid, vähemalt minu jaoks.

antnx
04.10.09, 10:29
Fake kahjuks. Kunagi 6 aastat tagasi oli HV-s sellekohta teema ja lõpuks jõuti järeldusele, et see on fake ja ta pole tegelikult seal käinud.

kollane
04.10.09, 10:36
Fake kahjuks. Kunagi 6 aastat tagasi oli HV-s sellekohta teema ja lõpuks jõuti järeldusele, et see on fake ja ta pole tegelikult seal käinud.



millest see järeldus siis? raske uskuda, et fake .. aga mine sa tea

Pahvak
04.10.09, 10:57
http://www.angelfire.com/extreme4/kiddofspeed/chapter1.html

väga huvitav lugemine ja pildid, vähemalt minu jaoks.


Rebaseonu on käinud autoga aafrikas ja mootorrataga Kesk-Aasias ja pidas selle vältel väga põnevat blogi.

http://www.rebaseonu.net/go/aafrika/
http://www.rebaseonu.net/go/mototrip/

Rage
04.10.09, 10:59
Fake kahjuks. Kunagi 6 aastat tagasi oli HV-s sellekohta teema ja lõpuks jõuti järeldusele, et see on fake ja ta pole tegelikult seal käinud.
emm.. miks fake.. rohkem kui mitu inimest on käinud seal.. paberimajandust ja kõvasti altkäemaksu.. ja vabalt saab ringi sõita..omal vastutusel...

daljoh
04.10.09, 11:10
No fake v mitte aga paneb ikkagi mõtlema

Rage
04.10.09, 11:13
p.s. regage ennast triobeti liiga tiimi, hetkel ainult 10 inimest.. mida rohkem inimesi, seda rohkem lootust teamile punkte saada..

vapsik
04.10.09, 11:15
p.s. regage ennast triobeti liiga tiimi, hetkel ainult 10 inimest.. mida rohkem inimesi, seda rohkem lootust teamile punkte saada..


Sellel korral on rohkem võistkondi ka, Poolast paistab olevat lausa 4 meeskonda ning lisaks sellele enam lambikasutajad osaleda ei saa, sest turniiril on parool, mis edastatakse ainult meeskonna liikmetele.

Timpz
04.10.09, 11:15
Rage võid mind lisada tiimi :P

Rage
04.10.09, 11:17
Rage võid mind lisada tiimi :P
mis su triobeti kasutajanimi on?

ahjaa.. triobeti lobbys on juba ka turnad olemas.. samal ajal nagu ennegi.. esmaspäeviti ja teisipäeviti.

antnx
04.10.09, 14:58
http://www.youtube.com/watch?v=xCckz5loLKE

Wat wat in the butt!

blazkuh
04.10.09, 15:04
http://www.youtube.com/watch?v=xCckz5loLKE

Wat wat in the butt!


Ma armusin praegu sellesse žüriimilfi ära, fcking kõva eit raisk.

kivisaba
04.10.09, 15:08
Ma ei saa praegu täpselt
postitas Külaline - K, 2009-09-30 17:04

Ma ei saa praegu täpselt aru, et kui sul head kaardid kas sa siis ei duubeldagi v? Ma Põltsamaal ühes kasiinos kogu aeg pokkerit paneme ja siis seal ainult duubeldame, üks sõber õpetab mind hetkel, et kuidas see värk täpselt peaks käima. Kui saad viska järgmine kord selle asja telefoninumber, kes sind õpetab, me võtaks ka ühendust ja õpiks juurde hästi natukene.

kuld mardisalu blogi kommentaaridest

ranka
04.10.09, 16:30
Fake kahjuks. Kunagi 6 aastat tagasi oli HV-s sellekohta teema ja lõpuks jõuti järeldusele, et see on fake ja ta pole tegelikult seal käinud.


Nii nad räägivad aga mitte päris fake. Kohal ta seal käis aga mitte nii nagu ta räägib: http://www.uer.ca/forum_showthread_archive.asp?threadid=8951

Aa ja LUTZKY kas sa elad Tallinnas w??? Kui jah siis kiirelt lao lagedale jõusaalid Tallinnas, kus on norm hind, ei ole ülerahvastatud ja kindlasti on normaalne POKSIKOTT. Või keegi teine teab sellist?

Lutzky
04.10.09, 16:43
elan (Tallinna piiril). igas ennast lugupidavas asutuses on poksikott olemas. ise soovitaksin Revalit.

tonis
04.10.09, 21:29
elan (Tallinna piiril). igas ennast lugupidavas asutuses on poksikott olemas. ise soovitaksin Revalit.
Revalis see ka suht hea imo, et kui jõusaali kõrvale tahad aeroobset vms teha saad sama piletiga erinevates trennides ka käija. (bodypump jne)

Lutzky
04.10.09, 21:43
Revalis hea ka see, et kõik saunad ja värgid kuukaardi sees. Mida ma võitluskunstide austajatele mainiks, on see, et Revali trenn nimega K1 on bs ehk sellist stiili ei ole olemas. See on promo nimi ehk ei kõlba mitte kuhugile.

ranka
04.10.09, 22:10
Cool! Lähen uurin ja proovin järgi see nädal.

teerajaja
04.10.09, 22:36
Kellegil veel pokerstars log in jonnib ?

PokerDevil
04.10.09, 22:36
Kellegil veel pokerstars log in jonnib ?


Yep.

hoss23
04.10.09, 22:37
mul cashier jonnib

ActionJackson
04.10.09, 22:39
Miakine kaka on jah PSi loginiga ...

mislinn
04.10.09, 22:47
Neil on seal praegu mingi jama, mängin 1/4 millionit ja turniir peatati ja kõik teised ka vist, ei tea mis neil seal juhtus..ilmselt mingi tarkvara probleem vms :-\

Codecci
04.10.09, 22:49
i miss pokernews chat :(

kivisaba
04.10.09, 23:03
kaua see porno psi turadel toimub nüüd

ActionJackson
04.10.09, 23:10
Noh, aeg võtta väike kohvi ja tükike õunakooki! :D

teerajaja
04.10.09, 23:13
Hull värk mis hakkas laudades toimuma pärast avamist :o

PokerDevil
05.10.09, 00:52
Reads are everything..

PokerStars, $15/30 NO Limit Texas Holdem Tournament, 2 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
DareDevil-G (CO): $1,455
missen191 (Button): $1,545

Dealt to DareDevil-G K :club: J :club:

Pre-flop:
missen191 raises to $90, DareDevil-G calls $60

Flop: ($195) 4 :diamond: 2 :diamond: Q :heart:
DareDevil-G checks, missen191 checks

Turn: ($195) K :diamond:
DareDevil-G checks, missen191 bets $120, DareDevil-G calls $120

River: ($435) 8 :diamond:
DareDevil-G checks, missen191 bets $1,335 and is all-in, DareDevil-G calls $1,245 and is all-in, missen191 returns $90

Results:
missen191 Showed 5 :spade: 3 :spade:
DareDevil-G Showed K :club: J :club:
DareDevil-G wins $2,910

Ghost0
05.10.09, 01:00
Baltijaaamas on jõgi wäää

Ghost0
05.10.09, 01:31
Ma hakkan revalis käima järgmine nädal, see nädal olid mingid võistlused ka ,aga kahjuks ei jõudnud sinna.
3-4x nädalas hakkan käima...

Ghost0
05.10.09, 01:33
Ja seda ka ,et ma vihkan neid vendi ,kes ainult rinda jõukas tegemas käivad ,see on lihtsal idiootsus.....miks peaks inimene ainult 20% oma kehast treenima....jõutõmme ja kükk on palju olulisemad.

BuildUp
05.10.09, 01:38
Ja seda ka ,et ma vihkan neid vendi ,kes ainult rinda jõukas tegemas käivad ,see on lihtsal idiootsus.....miks peaks inimene ainult 20% oma kehast treenima....jõutõmme ja kükk on palju olulisemad.


..., sest rinnaimplataadid maksavad palju?! ::)

Ghost0
05.10.09, 01:45
See on standard tegelt, see ongi nii ,et inimene ,kes jõukat ja bodybulidimist tõsiselt võtab ja teab ,mida teeb jõukas peab TOLAKS neid ,kes lihtsalt rinda ja biitsa teevad....

tolmuahv
05.10.09, 02:48
Ja seda ka ,et ma vihkan neid vendi ,kes ainult rinda jõukas tegemas käivad ,see on lihtsal idiootsus.....miks peaks inimene ainult 20% oma kehast treenima....jõutõmme ja kükk on palju olulisemad.


V.o. igaühe eesmärgiks pole 10 kg lihasmassi pealt juurde võtta või maksimaalset sooritusvõimet parandada, vaid lihtsalt veidi parem välja näha?

Mulle tundus jälle naljakas järgmine olukord: Seletasin ühele elukutselisele jõusaalitreenerile oma eesmärke ja palusin individuaalset treeningkava. Muuhulgas mainisin, et käin 3x nädalas vutti mängimas, 2x jõusaalis sõude- või veloergomeetrit tõmbamas ja 1-2x teeks jõudu. Kaalus ei tahaks juurde võtta üle 2-3 kg. "Individuaalse" treeningkava tulemuseks oli 4x nädalas jõudu pumbata eri lihasgruppide kaupa ja juurde korralik valgudieet. Thanks.

mislinn
05.10.09, 03:01
V.o. igaühe eesmärgiks pole 10 kg lihasmassi pealt juurde võtta või maksimaalset sooritusvõimet parandada, vaid lihtsalt veidi parem välja näha?

Mulle tundus jälle naljakas järgmine olukord: Seletasin ühele elukutselisele jõusaalitreenerile oma eesmärke ja palusin individuaalset treeningkava. Muuhulgas mainisin, et käin 3x nädalas vutti mängimas, 2x jõusaalis sõude- või veloergomeetrit tõmbamas ja 1-2x teeks jõudu. Kaalus ei tahaks juurde võtta üle 2-3 kg. "Individuaalse" treeningkava tulemuseks oli 4x nädalas jõudu pumbata eri lihasgruppide kaupa ja juurde korralik valgudieet. Thanks.


Kus vutti mängid, et selline hull trenn taga...või omaks lõbuks lihtsalt?

tolmuahv
05.10.09, 03:06
Kus vutti mängid, et selline hull trenn taga...või omaks lõbuks lihtsalt?


Täitsa oma lõbuks veeretan. 3x nädalas täitsa paras kui keegi eriti ei lõhu.

mislinn
05.10.09, 03:51
Täitsa oma lõbuks veeretan. 3x nädalas täitsa paras kui keegi eriti ei lõhu.


Sai ka kunagi vutti mängitud, parimatel päevadel olin isegi koondise vaateväljas, sai katsetel käidud ja puha, aga elu võttis teise raja ja jalgpalliga sai lõpparve tehtud, kuigi mängu väga armastan endiselt (vahel saab ka plats renditud ja mängimas käidud). Praegu aga mängin hoopis kossu...

ranka
05.10.09, 07:24
Ja seda ka ,et ma vihkan neid vendi ,kes ainult rinda jõukas tegemas käivad ,see on lihtsal idiootsus.....miks peaks inimene ainult 20% oma kehast treenima....jõutõmme ja kükk on palju olulisemad.


Jõutõmbe kohta ei oska midagi rääkida aga kükk on ikka räigelt hea harjutus. Miinuseks see, et väga tüütu ja nõuab väga suurt pingutust, kui teha omale sobivate raskustega.



V.o. igaühe eesmärgiks pole 10 kg lihasmassi pealt juurde võtta või maksimaalset sooritusvõimet parandada, vaid lihtsalt veidi parem välja näha?

Mina isiklikult teen trenni, et enda enestunnet parandada, mitte parem välja näha.

jrgn hell
05.10.09, 07:34
ma alustan vb järgmisest nädlast endaga probebetti, et jõuka kava, et kasutan ainult oma keha raskust. Muidu vihkan blokke ja masinaid ja teen kangi ja sanpommidega, aga nüüd prooovin motivatsiooni jaoks teha ilma ühegi abivahendi/raskuseta. Ja bodybuildimisest ma ei arva ka midagi. Ei pretendeeri tõele, aga Väga kunni treeneri, koixxi ( ˇhttp://krxtraining.blogspot.com/2009/02/jouvastupidavus.html seda kava tegin talt ja see oli nuts! ) lauset võtan kontekstist välja ja sõnastan veel valesti ka aga et sitaks on nähtud vendi, kes tõmbavad vastu rinda 56kg hantlit aga lõuatõme kangil ripuvad nagu märg rätik.

jrgn hell
05.10.09, 07:38
+ tänane 10/10 mincash parkis oli äss. kaardijooks oli ka kuldne, kilo sisse pool hakkama 500 add on ja sealt edsi 5k peale plussi. Mingi taanlase suutisn ka segaseks viina shottidega juua, kelle plaan on enne 40ndat eluaastat enamuses maailma cardromides mängida.

Ghost0
05.10.09, 08:52
V.o. igaühe eesmärgiks pole 10 kg lihasmassi pealt juurde võtta või maksimaalset sooritusvõimet parandada, vaid lihtsalt veidi parem välja näha?

Mulle tundus jälle naljakas järgmine olukord: Seletasin ühele elukutselisele jõusaalitreenerile oma eesmärke ja palusin individuaalset treeningkava. Muuhulgas mainisin, et käin 3x nädalas vutti mängimas, 2x jõusaalis sõude- või veloergomeetrit tõmbamas ja 1-2x teeks jõudu. Kaalus ei tahaks juurde võtta üle 2-3 kg. "Individuaalse" treeningkava tulemuseks oli 4x nädalas jõudu pumbata eri lihasgruppide kaupa ja juurde korralik valgudieet. Thanks.

Ära valesti aru saa, ma ei mõtle kõiki. Ma ei saa nendest lihtsalt aru ,kes on heas füüsilises vormis, käivad nädalas 3x jõukas , suruvad rinnalt 100+kg ja teevad igakord rinda. Neid on VÄGA palju tegelt. Ja siis kuulen jõukas umbes sellist juttu:
Tüüp1: Tule tee ka kükki..
Tüüp2: Kle ei viitsi, ma käin talvel jooksmas.
Cmon :D

Ja sinu treeneri jutu peale võiks ainult seda öelda ,et järelikult oli kehv treener. Korralik treener teeb 2 päeva kava mitte 4 oma kui küsid :D
Aga üldiselt respect nende vastu ,kes käivad 3x kuskil trennis ja jõuavad jõukasse ka paar korda nädalas. See on raske. Olen mõelnud, et läheks poksitrenni kuskile, aga ma ei suudaks mõlemat teha.



Jõutõmbe kohta ei oska midagi rääkida aga kükk on ikka räigelt hea harjutus. Miinuseks see, et väga tüütu ja nõuab väga suurt pingutust, kui teha omale sobivate raskustega.

Mina isiklikult teen trenni, et enda enestunnet parandada, mitte parem välja näha.

Minule oli ka see väga tüütu alguses. Kui jõukaga alustasin siis esimesed 4 korda kui käisin...ma mõtlesin ,et jätan pooleli selle ,sest mul oli nii sitt olla peale trenni ja kõik kohad valutasid. Aga varsti see muutus, ma harjusin harjutustega jne. Nüüd on nii ,et mul on räigelt mõnus olla trennist tulles, terve keha tuim ja mõnus selline, maailma parim tunne :D

Jõutõmme on nuts. See on harjutus ,mis kaasab endaga kõige rohkem lihagruppe.

Pahvak
05.10.09, 09:00
Arvutinimestel ja kontorirottidel oleks vist targem vaadata aeroobsema treeningu poole?

antnx
05.10.09, 09:04
Ise käin 3x nädalast sulgpalli trennis. Esimene 45 minti on saalihoki soojenduseks. Siis tulevad harjutused, lõpus 10 minti mängu ja peale seda teen kangi veits ja biitsepsit ning paarkümmend kõhulihast. Easy game

Ghost0
05.10.09, 09:12
Arvutinimestel ja kontorirottidel oleks vist targem vaadata aeroobsema treeningu poole?

Ei näe küll põhjust ,miks peaks üks targem olema kui teine. Kõik oleneb ikka sellest mis sa ise teha tahad ja, miks jõukas käia - kas saada massi, jõudu ,vastupidavust või kaalust maha võtta.

andu_andu
05.10.09, 09:31
Ära valesti aru saa, ma ei mõtle kõiki. Ma ei saa nendest lihtsalt aru ,kes on heas füüsilises vormis, käivad nädalas 3x jõukas , suruvad rinnalt 100+kg ja teevad igakord rinda. Neid on VÄGA palju tegelt. Ja siis kuulen jõukas umbes sellist juttu:
Tüüp1: Tule tee ka kükki..
Tüüp2: Kle ei viitsi, ma käin talvel jooksmas.
Cmon :D

Ja sinu treeneri jutu peale võiks ainult seda öelda ,et järelikult oli kehv treener. Korralik treener teeb 2 päeva kava mitte 4 oma kui küsid :D
Aga üldiselt respect nende vastu ,kes käivad 3x kuskil trennis ja jõuavad jõukasse ka paar korda nädalas. See on raske. Olen mõelnud, et läheks poksitrenni kuskile, aga ma ei suudaks mõlemat teha.
Minule oli ka see väga tüütu alguses. Kui jõukaga alustasin siis esimesed 4 korda kui käisin...ma mõtlesin ,et jätan pooleli selle ,sest mul oli nii **** olla peale trenni ja kõik kohad valutasid. Aga varsti see muutus, ma harjusin harjutustega jne. Nüüd on nii ,et mul on räigelt mõnus olla trennist tulles, terve keha tuim ja mõnus selline, maailma parim tunne :D

Jõutõmme on nuts. See on harjutus ,mis kaasab endaga kõige rohkem lihagruppe.



edit: mine metsa oma jõutõmbega. Maailma kõige mõtetum harjutus. Ei soovita seda mitte kellegile !!

Ghost0
05.10.09, 09:41
edit: mine metsa oma jõutõmbega. Maailma kõige mõtetum harjutus. Ei soovita seda mitte kellegile !!

ROFL, üritad leveldada jah :D

andu_andu
05.10.09, 09:51
ROFL, üritad leveldada jah :D


EI ! Jõutõmme on ülimõtetu harjutus.

[ ] koordinatsioon
[ ] painduvus
[ ] tasakaal
[ ] kõik lihasgrupid
[ ] propageeritav
[ ] profülaktiline

Miks ise arvad, et miks jõutõstmine pole Olümpiamängude kavas ja ei saa ka sinna kunagi. Sellepärast, et tegemist on spordialaga, mida ei soovita populariseerida noorte hulgas - pigem vastupidi. Jõutõmmet palju tehes oled sa varsti üks junn valmis.

Pahvak
05.10.09, 10:00
Ei näe küll põhjust ,miks peaks üks targem olema kui teine. Kõik oleneb ikka sellest mis sa ise teha tahad ja, miks jõukas käia - kas saada massi, jõudu ,vastupidavust või kaalust maha võtta.


Miks üks on targem kui teine? Aeroobsel ja anaeroobsel trennil on erinevad mõjud. Aeroobne treenib kindlasti südant, vastupidavust jms paremini, mis võiks sobida istuva elustiiliga inimesele. Kui mul olid vererõhuga probleemid, siis arst ütles, et mine jookse, aga ära jõusaali tee.

Ghost0
05.10.09, 10:24
EI ! Jõutõmme on ülimõtetu harjutus.

[ ] koordinatsioon
[ ] painduvus
[ ] tasakaal
[ ] kõik lihasgrupid
[ ] propageeritav
[ ] profülaktiline

Miks ise arvad, et miks jõutõstmine pole Olümpiamängude kavas ja ei saa ka sinna kunagi. Sellepärast, et tegemist on spordialaga, mida ei soovita populariseerida noorte hulgas - pigem vastupidi. Jõutõmmet palju tehes oled sa varsti üks junn valmis.

Üldiset ma arvan ,et sa tead ,millest sa räägid ja jagad seda värki minust palju paremini, aga see tundub lihtsalt puhas nonsenss. Irw ja mis junn ma varsti valmis olen, ma näen juu koguaeg inimesi ,kes seda aastaid teinud on. Ma söön oma mütsi ära kui sa suudad mind ümber veenda nii et ma selle oma kavast välja võtaks. See harjutus ON NUTS.

Miks seda nii palju tehakse siis? Miks tippkulturist seda teevad? Miks artiklites seda "ülistatakse"?

Mõlemad liigutused- kükk ja jõutõmme – eeldavad suurte raskuste kasutamist ja on samas ka tehniselt kõige keerukamalt sooritatavad liigutused, mis nõuavad väga suurt pingutust. Mõlemad harjutused kaasavad töösse nii ülemised kui alumised seljalihased, tuharad, reie eesmised ja tagumised lihased. Need on aga kõige suuremate lihastega piirkonnad kehal. Nende arvelt on massis palju lihtsam juurde võtta kui käte või mõne muu väikse lihase arvelt. Seega peaks iga endast lugupidav atleet pöörama tähelepanu just nedele harjutustele. Vaatamata sellele, et jõutõmmet ignoreetitakse palju poolt vajaks õige sooritamine siiski arutamist. Paljud räägivad:”Et jõutõmme võib osutuda traumaohtlikuks”. Tegelikult on aga seljale palju ohtlikum kui jõutõmmet üldse mitte teha. Tugev selja alaosa annab atleedile hea toonuse ja lubab häid tulemusi ka muudes harjutustes kartmata, et võiks selga vigastada. Aga, mis puudutaba vigastamist, siis tuleks öelda, et sooritades suvalist harjutust valesti, ei ole vaja ka kaua oodata, et saate vigastuse. Ärge kuulake neid kes teile igasugu jama ajavad. Õige tehnika korral ei saa end vigastada, kuid selleks, et saavutada õige tehnika vajate kindlasti kogenud treeneri abi.



Jõutõmme on kompleksharjutus, mille tegemine kaasab mitmeid erinevaid lihasgruppe üla- ja alakehas. Nendeks lihasteks on nt. selja lailihas, trapets, selja sirutajalihas, tuharalihased, reie kakspealihased, reie nelipealihased ja niude nimme lihased. Käsivarrelihased, mis tegelevad kangi hoidmisega, töötavad kaasa, samuti nagu keha tüve stabiliseerivad lihased � kõhu piki- ja ristilihased. Ühesõnaga Ÿ kogu sinu keha lihasmassist on hõivatud selle harjutuse sooritamisel. Kompleksharjutusena kaasab ta tegevusse peaaegu kõik sinu liigesed: hüppe-, põlve-, puusaliiges, selgroog, õlaliiges ja sõrmed.

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikkel&com_view=1&textID=621
http://www.bodybuilding.ee/?main=show&lang=est&id=49

ok2aa
05.10.09, 10:41
kerige perse

bounce
05.10.09, 10:46
sekundeerin

andu_andu
05.10.09, 10:54
Ok. tegelt nõustun sinuga selles osas, et jõutõmme kõrvalharjutusena ei ole mõtetu ja on kasulik, kui seda teha mõõdukalt(loe: vähe) ja väga õigesti. Olles ise viimased 2 aastat enamvähem tippspordiga tegelnud, eeldasin kohe, et jutt käib ka kõrgel tasemel selle harjutusega tegelemisel. Võistlusharjutusena võttes ( loe: treenides maksimaalse tulemuse nimel võistluskatsetel ) on see harjutus aga minu meelest mõtetu, sest liigutus on väga lühike ja igasugune ilu ning profülaktiline pool sellel puudub. Sinu eelpool mainitud lihasgruppide arendamiseks leidub hulganisti kasulikemaid harjutusi, sest jõutõmme võtab lihastelt elastsuse ja painduvuse, kui seda palju teha .

Ghost0
05.10.09, 11:06
Su jutus on mõte sees. Ühel päeval nädalas teen, 5 seeriat.

Peace :)

Kris
05.10.09, 11:09
http://www.youtube.com/watch?v=oqjhriIlyJk&feature=PlayList&p=83D13477F8A37726

antnx
05.10.09, 12:55
Lol see alguse selle PAD-il on suht gay.

Chris is fishing for information - he must have 2 pair. LOL WTF?

Kris
05.10.09, 13:30
Lol see alguse selle PAD-il on suht gay.

Chris is fishing for information - he must have 2 pair. LOL WTF?


:DD see on epic..


"And a big raise!"

Lutzky
05.10.09, 13:37
kerige perse


+1, ma treenin ennast tihti autoni

Codecci
05.10.09, 13:45
Ise käin 3x nädalast sulgpalli trennis. Esimene 45 minti on saalihoki soojenduseks. Siis tulevad harjutused, lõpus 10 minti mängu ja peale seda teen kangi veits ja biitsepsit ning paarkümmend kõhulihast. Easy game

aww ma nii kade, saalihoki on lihtsalt nii fucking äge mäng :heart:

vsiu100
05.10.09, 14:18
hakkan vist 2. liigas see hooaeg toksima saalihokit.
esiliigas mängisin ja kutsuti tiimi, mis hetkel meistriliigas, aga ei viicinud nii palju trenni teha ja aega läheks sellele liiiiga palju.

http://www.youtube.com/watch?v=Rnr7-ox51mM&feature=related

sellega seoses tuligi meelde, et kui kellegil on soovi miskit reklaami teha tiimi särgil, siis võib ühendust võtta. saan uurida asja.
kui õieti mäletan oli reklaam seljal nr peal 4k(suurem) ja väike reklaam särgil 2k. et siis kõigil tiim särkidel 1 hooaeg.

andu_andu
05.10.09, 14:27
hakkan vist 2. liigas see hooaeg toksima saalihokit.
esiliigas mängisin ja kutsuti tiimi, mis hetkel meistriliigas, aga ei viicinud nii palju trenni teha ja aega läheks sellele liiiiga palju.

http://www.youtube.com/watch?v=Rnr7-ox51mM&feature=related

sellega seoses tuligi meelde, et kui kellegil on soovi miskit reklaami teha tiimi särgil, siis võib ühendust võtta. saan uurida asja.
kui õieti mäletan oli reklaam seljal nr peal 4k(suurem) ja väike reklaam särgil 2k. et siis kõigil tiim särkidel 1 hooaeg.


wow , skilli on

vsiu100
05.10.09, 14:51
i miss pokernews chat :(


:D
võõrutusnähud?

anna alla ja köhi 50$ välja.

Potsataja
05.10.09, 14:57
i miss pokernews chat :(


Kle, teeme väikese diili, 50$ asemel võib ka odavamalt hakkama saada, et kõik JOKK oleks :P

RudiTurbo
05.10.09, 15:05
Nägin täna unes, et hittisin Baltic Festivali paketi ja samal ajal olin mingi tourneyl FT's Triobetis!

Aga siis tegin silmad lahti, DOH!

Madis_89
05.10.09, 15:16
Kas on väga suur patt kui ma mängin utg lõdvamalt kui AK, AQs, 22-AA ? 6max

vsiu100
05.10.09, 15:24
Kas on väga suur patt kui ma mängin utg lõdvamalt kui AK, AQs, 22-AA ? 6max


ei ole

Timpz
05.10.09, 15:43
Kas on väga suur patt kui ma mängin utg lõdvamalt kui AK, AQs, 22-AA ? 6max

mängimängi, hea et mulle ka ütlesid :D hakkan kohe abuse-ima

Timpz
05.10.09, 15:49
täna kanal 2 EPT vist

antnx
05.10.09, 17:03
I urgently needed a few days off work, but, I knew the Boss would not allow me to take leave.
I thought that maybe if I acted 'Crazy' then he would tell me to take a few days off.
So I hung upside-down on the ceiling and made funny noises.
My co-worker (who's blonde) asked me what I was doing.
I told her that I was pretending to be a light bulb so that the Boss might think I was 'Crazy' and give me a few days off.
A few minutes later the Boss came into the office and asked, 'What in the name of good GOD are you doing?'
I told him I was a light bulb.
He said, 'You are clearly stressed out.' Go home and recuperate for a couple of days.'
I jumped down and walked out of the office...
When my co-worker (the blonde) followed me, the Boss asked her, '..And where do you think you're going?!'



She said, 'I'm going home, too. I can't work in the dark.'

QKulgur
05.10.09, 17:19
http://pokertube.com/Movies.aspx?movie=11792&title=2_Months_2_Millions_S01_Ep7_&player=1&page=0&FreeText=2%20months%202%20millions&list=9

mcbethk
05.10.09, 19:09
Mis asi bank statment on ja kust ma selle saaks?

rohelinekonn
05.10.09, 19:31
Mis asi bank statment on ja kust ma selle saaks?


pangast lähed küsid 25 eeku vist maksab siis saad paberi kus on sinu konto nr. nimi ja kuupäev koos aadressiga ja näitab sinu viimaseid tehinguid.
Mõni tuba vajab tõestust?

mcbethk
05.10.09, 19:36
pangast lähed küsid 25 eeku vist maksab siis saad paberi kus on sinu konto nr. nimi ja kuupäev koos aadressiga ja näitab sinu viimaseid tehinguid.
Mõni tuba vajab tõestust?

Neteller... Küsin siis konto väljavõtet vms.?