PDA

View Full Version : NL 25 alustamine



mark112
01.10.09, 14:02
Enne kui küsin räägiks natuke taustast ka.

Olen mänginud umbes kaks aastat peaaeagu ja aktiivsemalt netis alustasin umbes suvel. Varem mängisin ka aga siis rohkem lõbu pärast nüüd olen tõsisemalt võtma hakanud asja.

skilli koha pealt nii palju tean öelda, et sain hakkama NL5 biitimisega :D

ja siis nädal tagasi umbes võitsin turnal suure kopika raha - 1400 taala

koguaeg olen mõelnud et tahaks NL25 mängida ja nüüd võimalus käes.

Aga küsimus ise siis selline, et kas NL25-s kehtib ka see ranka tabel või tuleks hakata ümber kohandama oma mängu veidike ?

Bikewarrior
01.10.09, 14:07
vaata ESTpatricku nl25 video ära..küll siis biidid seda limiiti. Minule sellest piisas

Cash87
01.10.09, 14:12
3 doltsise panid kinni?

Pahvak
01.10.09, 14:18
Aga küsimus ise siis selline, et kas NL25-s kehtib ka see ranka tabel või tuleks hakata ümber kohandama oma mängu veidike ?


Sellest küsimusest kumab, et sa pole kindel, kas limiiti beadid. Milleks kiirustada? Kui NL5 beatisid, siis proovi NL10 beatida. Kiiresti rikkaks nagunii ei saa ja raha kontolt ära ei jookse.

Kui ma võidaks donkamendilt 50k$, siis ma ei jookseks ikka NL1k$ proovima, sest "tahaks".

mark112
01.10.09, 14:31
Asi pole selles, et ma kahtleksin endas, vaid selles, et olla natuke informeeritud selle kohta kas vastane erineb palju või üldse mitte. Kui sa küsid mult kas ma kahtlen oma oskustes mingeid mustreid läbi näha või teatud mängijaga kohandeda, siis ma vastan kindlasti ei, aga minu jaoks on lihtsalt vajalik mingi preflop strateegia mille peale oma mäng üles ehitada. NL5 ranka tabeli järgi mängides muutus mul ainult preflop mäng ja tulemused paranesid märgatavalt. Sellest ka küsimus kas tuleks kuidagi muuta mängu enne floppi vastavalt siis loosemaks natuke või tightimaks.

Cash87-le - turna oli 8$ rebuy ja olin 7.

levis
01.10.09, 14:35
Kus toas mängid, kui Pokerstarsis, siis minu arvates võib NL10 küll vahele jätta kui bankroll lubab, sest seal kohati tase isegi kõrgem kui NL25.

mark112
01.10.09, 14:40
starsis jah, tänud.

Pahvak
01.10.09, 14:57
Ranka tabel sobib küll. Vapustav, anna tuld.

Rage
01.10.09, 14:59
ranka tabel sobib väga hästi.. estpatricku videosid ma nii palju ei usuks... ta on postflopis räigelt parem tavalisest NL25 mängijast, ehk tema LAG stiiliga ma kaotasin NL25s

Bikewarrior
01.10.09, 16:39
ega vahet pole limiiti annab biitida nii LAG kui TAG mänguga aga limpijate isoleerimine on selles limiidis nr1 tähtsusega.

vapsik
01.10.09, 16:44
Kus toas mängid, kui Pokerstarsis, siis minu arvates võib NL10 küll vahele jätta kui bankroll lubab, sest seal kohati tase isegi kõrgem kui NL25.


Mismõttes kohati?

Aga teemaalgatajele nii palju, et ma usun, et võid NL-25 küll proovida, aga kui asja seal käima ei saa siis liigu madalamale. NL-25 peaks üsna biiditav limiit olema ning ESTPatricku videot tasub küll vaadata, sest ega Sa ei pea tervet tema mängustiili järgi tegema. Võtad lihtsalt üle selliseid asjad üled, mis Sulle tunduvad kõige õigemad. Videosi tasub just selle pärast vaadata, et uusi mõtteid juurde saada, mitte selleks, et täpselt nii mängida nagu videotegija teeb.

levis
01.10.09, 17:32
Mismõttes kohati?

Täna võib olla nii, aga homme naa, samas üldist seisu me ei tea.
Tähenärija!

pohhui
01.10.09, 17:38
Ma julgeks ka öelda, et Nl25 ja NL10 ei erine üksteisest millegi muu kui blindide suuruse poolest.
Nl25 üldine tase võib veidi kõrgem olla, aga selliseid udupäid, nagu Nl25-s vahepeal kohtab(üsna tihti), NL10s ma ei näinud.
Samas ma ainult 15k hände nl25s mänginud + ma donk ka.

vennike
01.10.09, 18:26
ma NL25s juba päris pikalt olnud. ainult üks nõuanne - "table selection" kui sellele suurt tähelepanu pöörad siis ei tohiks selle limiidi beatimisega ühelgi terve mõistusega inimesel probleemi olla. mõraga tolvaneid on seal tõesti ääretult palju.

pastilaa
01.10.09, 19:21
Väidan, et NL25 korralikuks biitimiseks enam ei piisa "ranka tabelist". Nimelt on väga suur tõenäosus istuda HUDita 8 regulari vastas ja teha oma ABC-ga täiesti 0 mängu. HUD vähemalt kolme põhistatiga on see, millega ahve eristada korralikest mängijatest ja siis on juba tõesti lihtsam.

pikk28
01.10.09, 19:43
Väidan, et NL25 korralikuks biitimiseks enam ei piisa "ranka tabelist". Nimelt on väga suur tõenäosus istuda HUDita 8 regulari vastas ja teha oma ABC-ga täiesti 0 mängu. HUD vähemalt kolme põhistatiga on see, millega ahve eristada korralikest mängijatest ja siis on juba tõesti lihtsam.

+1

mark112
01.10.09, 21:28
tracker on ka olemas, vist ostan litsentsi ka nüüd, bankrollist lubab küll.

hetkel olen teinud 5k handi ja 105 taala plussis, tundub normaalselt minevat.

Tänud vastajatele igatahes.

pikk28
01.10.09, 21:39
mis nime all mängid starsis?
hoia eemale siis minust, vapsikust, pastilaast, cypherist, bikewarriorist, poolteisest, miltosappast, julianist :D :D. eestlasi ni et tapab

Bikewarrior
01.10.09, 21:50
Jah kui foorumi liikmetelt hakkad raha röövima siis pead tagasi maksma hakkama :D varem või hiljem karistatakse ära :D

Tarmonator
01.10.09, 22:04
tundub, et ma olen nl25 eestlasest donk vist. miks minu nime ei mainitud ;D

FreakyJason
01.10.09, 22:06
Tarmonatorist hoia ka eemale ;D

pikk28
01.10.09, 22:07
tundub, et ma olen nl25 eestlasest donk vist. miks minu nime ei mainitud ;D

vähe näen ;)

vapsik
01.10.09, 22:14
mis nime all mängid starsis?
hoia eemale siis minust, vapsikust, pastilaast, cypherist, bikewarriorist, poolteisest, miltosappast, julianist :D :D. eestlasi ni et tapab


Samad sõnad Sulle ;)
Mõni päev ei saanudki rahulikult mängida, sest Sa olid kogu aeg mu blindide kallal.

Leits ja Metsapull jätke ka rahule.

Ainult Ruditurbot võib pigistada, sest ta NL-100 mängija kes tulnud microlimiidi mehi kiusama :)

pikk28
01.10.09, 22:31
krt ofc leits
shipi mulle 10 jätan blindid 1 päevaks rahule :D
aga kui tõsiselt, siis ma üldse väldin antud meestega koos lauas istumast. enamasti. starsis õnneks laudade probleemi pole. muidugi arenemise seisukohast on see vale.
sry offtopiku pärast

dabljuu
01.10.09, 22:58
vaatan, et pirukas on üsnagi ära jagatud

Loodan, et paari kuu pärast on kõik see maffia ülespoole kolinud ;D

Aga topicu algatajale edu ja anna teada kuidas edeneb.

vapsik
01.10.09, 23:06
vaatan, et pirukas on üsnagi ära jagatud

Loodan, et paari kuu pärast on kõik see maffia ülespoole kolinud ;D

Aga topicu algatajale edu ja anna teada kuidas edeneb.


Ära muretse, ma usun, et suurem osa on sellde aja peale üles liikunud (mina vist siiski mitte :() ja fishe on üsna palju.

mark112
01.10.09, 23:38
vaatasin siis ESTPatricku video ka läbi, selle squeeze teemalise..

Väga huvitav.. teen kohe ühe sessi selle peale

Aristotep
06.10.09, 01:10
Ma olen pettunud. Ei leidnud oma nime ei biitijate ega fishide nimekirjast ;P

Rahapada
06.10.09, 10:15
ma ka ei leidnud oma nime (samas ma vajusin sellesse tasemesse tagasi pärast suurt cashouti) ja ma mängin mujal :P

mark112
06.10.09, 16:44
Nonii, natuke juba hande kogunud võib vist hakata spekuleerima vaikselt. Graafikuid ei hakka veel viskama, 6.6k handi alles. Aga jah praegu olen teinud 1-2 sessi päevas ja 1k hande on per kord tavaliselt. Kõik korrad siiani kasumisse jäänud, väike variatsioon on ka olnud 25$-65$ :D. Ei praegu olen suht rahul endaga, väikesed vead on ka aga nende kallal töötan. Seda tunnet vähemalt küll pole,et liiga suur raha oleks "kaotada" vms. Tunnen end suht mugavalt ennast. Tänud igatahes kõigile, kes aidata viitsisid :)

Eks ma varsti lasen graafikud ka üles kui mingi 15k hande on tehtud äkki.

vapsik
06.10.09, 22:35
Ma olen pettunud. Ei leidnud oma nime ei biitijate ega fishide nimekirjast ;P


Fishide nimekirja polnudki siin teemas :)
Viimase sessi mängu vaadates mul sinna nimekirja saamisega erilisi probleeme ei tohiks tekkida :-[