PDA

View Full Version : 2009. aasta Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused



forell
05.10.09, 17:22
tere tere hello
esimene postitus, väga tore ja õpetlik foorum teil, good job.

Plaan osaleda unibetis opemil ja mõtlesin et oleks tore extra actioni jaoks mingi 5 tegelast kokku saada kellevahel omavahel niiöelda turniirisari pidada Opemi punktiarvestuse järgi. Ma mõtlesin et näiteks 1000 eeku nägu ja winner takes all. (meist kes osalevad parim postitsioon lõpparvestuses kui keegi aru ei saanud).
Võib ka vähem inimesi kui 5 aga minuarust näiteks 10 mängija korral peaks hakkama mingit teistmoodi jagama mitte et võitja võtab kõik, et natuke keerulisem.

Ise kandsin juba 121 euri sinna peale mis katab kõik sisseostu kulud aga teades ennast ei usu ma kyll et reede/laup väga mängin ja kui siis mitte kainelt ja ilmselgelt push modes kas triple up või linna jooma.

Minust ka:
mängin fulltildis kasutajanime alt vikerforell, sama kasutaja on ka starsis aga seal ma proovisin niisama seda nullist miljoni dollari peale jura või neid sateliite sinna baltic festile. Unibeti alias on bewbs ja seal ma mängisin kunagi kas aasta või kaks tagasi kui oli see mingi baltikumide vaheline turniirisari.

Tulemused midagi hämmastavat ei ole, tavaline taks on kuu jooksul veerand palka kuskile saidile kanda ja siis jään uue kuu algust ootama.

Kõik ideed ja ettepanekud selle väljakutse asjus on täiega oodatud.

Muide saan aru et uus tegelane foorumis ei ole väga usaldusvärne seetõttu võib enne opemi algust kanda kõik raha mõne usaldusväärse regulari kontole ja tema maksab võitjale - no asi tahab veel natuke mõtlemist. Teine variant et tulen ütlen mõnele väljakutsujale vahel olympikus tere ja näitan näo üle :)

Kindlasti jäi midagi olulist kirjutamata, kui meelde tuleb siis kirjutan juurde.

hotcocacola
05.10.09, 18:15
tere tere!

tegelikult sidebeti plaan on hea :)

forell
05.10.09, 18:18
Ma hakkasin mõtlema et kas selline asi üldse lubatud on, nagu niimodi avalikult kuulutada ja nii. Maybe mõni targem oskab öelda.
Aa ja see 1k eeku on suvalt võetud number, see võib ju 500 ka olla aga alla selle ei paku eriti pinget.

ranka
05.10.09, 20:55
Selle diili läbiviimiseks ei vastuta PokkeriProd.com leht mitte mingil viisil "petta" saamise eest ning minu soovitus oleks, et otsige vahendaja.

Madis Very
05.10.09, 21:14
Surun valesse kohta aga ei hakka uut teemat tegema :)

Dead money:

Võtan viielt mängijalt vastu side beti 1vs1 OPEMi liigaks.
1. Mängija, kes on liiga lõpus edetabelil kõrgemal kohal saab minu panuse ja vastupidi.
2. Raha läheb beti ajaks 3nda isiku kätte kellega me mõlemad nõus oleme.
3. Valikuks kas 500kr panka või 50$ FullTilti !*

Rahad peavad 3nda isiku panga/pokkerikontol olema 11.10.09 õhtuks.

PM/MSN

*Väiksemate/suuremate summadega ei nõustu.

Rahapada
06.10.09, 11:29
tildis ei mängi, konto on, ma võiksin tilti end vahendajaks pakkuda, poste nagu paeks juba piisavalt olema.

huvi on, siis PM

EDIT ja ürituses eneses ka ei osale, pole seda aega, a vahendada hoida, mida kõike saaksin küll, kui soovi on

lenC
06.10.09, 13:23
Madis Very ja akristjani vastu bettides pole minul isiklikult mingit vahendajat vaja

forell
06.10.09, 17:09
Ma vaatan et mõned teevad sama sidebeti mitme inimese vastu 1vs1. No õnneks aega on turniiride alguseni et äkki inimesed näitavad mingit huvi üles, kui ei siis oleks ma ka sellega nõus.
Kuigi ikkagi 1vs1 bettide puhul on ilmselt l6pptulemus selline et kaotad 3 beti, võidad 3 ja on palju majandamist.