PDA

View Full Version : Major leak!!



RudiTurbo
10.11.08, 14:43
Vaatasin siis natuke enda graafikuid mõningate filtritega ja seal saab panna sellist Geniaalset filtrit nagu : Preflop action facing player.
Mis ma sealt siis avastasin, unopened potid , 1 limper, limper + calls, nendes kõikides olukordades oskan mängida.
KUID, isegi 1 raiser on, siis mu joon läheb praktiliselt otse allamäge, peaaegu mitte mingeid üleshüppeid ning raiser + callers on veel hullem :o
Eriti downswingi ajal olev raiser + callers läheb täiesti järsakust alla, tundub siis, et ma ei keskendunud mängule nendel kahel päeval absull.

Arvan siis, et callin liigselt paljude kätega raisimisi, kuigi mu VPIP on 15.3% hetkel 9k käe kohta.
Ning kui callin, siis ei julge ma kätt edasi mängida ilma top pairita kui mul initsiatiivi pole ning samas ka vb vahepeal lähen liiga kaugele jällegi, mõeldes, et keegi aina Cbetib tühja käega.

Aga küsin siis mõned olukorrad, et ntx UTG3 raise 4xBB, MP call, minul button ja KJs ning head pot oddsid, fold raise või call?
Ning näiteks sama olukord kui ma olen BB?

Sama küsimus väikeste paaride kohta ning ka keskmiste paaride.

Ning siis veel eelnevad olukorrad , kui mul olex AQo?

Kui mul kõik need käed ilma mõtlemata mucki lähex, siis mu VPIP langeks küll vist mingi 12 peale, siis olen ju eriline tighter, päris nii ka ei taha :P
Kuigi vb VPIP tõuseks tagasi 15 % peale kui end hilises positsioonis natuke loosemaks lasexin unopened pottides, sest A8o ja K10s ma raisen väga harva CO või Buttoni pealt.

Ning tahax natuke selgitust selle squeeze play kohta , see veel puudub minu repertuaarist, mis kätega ning mis sorti vastaste vastu seda teha?

Ning Blindide kohta veel küsimus, et kas on mängijaid, kelle SB ja BB pole miinuses ning kui sealt annab plussi mängida, siis mis olukordi ma selleks kasutama peaks, sest lihtsalt call paneb mind kohutavasse olukorda, no position, no initiative :)

Sama asi oli ka mu 3k käe kohta PS'is, miinused samade preflop actionite pealt. Aga primas on siis 1 raiser ja 1 raiser + calleri olukordadest -500 see kuu, seega HELP! :)

Davy
10.11.08, 15:10
Esiteks...KJ on dominated hand, saad teda big potis mängida ainult 2 paari/straight/flushi+ peale... Kui postflop tunnetust pole, siis alguses lase see parem kohe heaga mucki. Parem hand on 97s, sest see ei ole dominated. BB pealt lase mucki, kui just imehalb vastane ei ole..... Ja UTG raise ei ütle mulle midagi, kui mulle vastase tüüpi ei ütle...standard TAG ja NIT vastu autofold. Fishi vastu see eest väga hea käsi.

Väikseid paarid alati call kui on raiser + caller... oddsid juba nii head. 1 raiseri vastu on raske valuet saada NL50-Nl100... seal ei maksta välja...mis minuarust on leak ja mida ma ise peagi proovin exploitema hakata teatud mängijate vastu (rõhk sõnal proovin).

Keskmised paarid...phhh 99-JJ phhh phh phhh---------hmmmm---------täielikult situation dependant....Ma tihti callin JJ set mine eesmärgil ja foldin isegi cbetile teatud vastaste vastu....ühte tõde nende puhul minuarust olemas ei ole.

AQo ei ole dominated hand...seda võid callida...alati ole teadlik, mis sorti vastase vastu sa mingit kätt callid... kui niti vastu siis AQ on mõttetu käsi, kuna tema utg openi vastu mängib see halvasti ja ega ta sulle actionit eriti ei anna kui ta sind ei biidi...BB AQ kui on raiser + caller siis võid ju shoti võtta... NIT utg raise peale AQo fold. Tagi vastu oled ka enamasti taga, nii et arvatavasti - EV

Ja üldiselt , kui ei pea ennast migiks post flop guruks, siis cold call(otsi see statt üless ja postita siia HEM nimeks CC%) % üle 5, siis see hakkab ülimalt - EV poole kiskuma...

RudiTurbo
10.11.08, 15:46
Cold call on 9.5%

Aga uurisin veel natuke lähemalt, CO ja Buttoni pealt polegi väga hull 1 raiseri vastu on lausa kasum ning raiser + callers käib üles alla, olenevalt swingist.
Põhiline leak on siis blindidest.

Davy
10.11.08, 15:49
Cold call on 9.5%

Aga uurisin veel natuke lähemalt, CO ja Buttoni pealt polegi väga hull 1 raiseri vastu on lausa kasum ning raiser + callers käib üles alla, olenevalt swingist.
Põhiline leak on siis blindidest.


BB üle -100/100 on halb
SB üle -50/100 halb(kui mängid NL25 siis üle -35 on halb

iga number alla selle on tore... mis su konkreetsed nr on?

Ja palju käsi mängid, et nii looselt sõna "swing" kasutad

RudiTurbo
10.11.08, 15:56
BB üle -100/100 on halb
SB üle -50/100 halb(kui mängid NL25 siis üle -35 on halb

iga number alla selle on tore... mis su konkreetsed nr on?


See on siis overall BB 100 BB'st = -93/100
Ja SB'st on -30/100

Kui otseselt raiserite vastu võrrelda, siis võib need miinused kahega korrutada ning SB'st kolmega.

See on Primast NL50 stats

9k on hetkel käsi see kuu, swing lihtsalt oli reede laupäev, siis on ilmselgelt näha, kuidas enamus järsakud igast graafikutes tekkinud :D

Ning väga meeldiv olex ranka poolt mingeid Blindide statistikaid ja graafikuid näha, siis näex, mis tulemust sealt nagu taga ajada.

Tigrano
10.11.08, 16:02
Tere RudiTurbo,

Tänapäeva softid tõesti võimaldavad tohutuid filtreid rakendada, millega saame tahtmise korral hea ülevaate oma mängust.

Kui leidsid, et limped potid on okei ning, kui on tegu raised potiga või raised+called potiga on lood kehvad.

Ma arvan, et see viitab, sellele, et callid liiga palju raised potte, kus õigem oleks re-raisida või foldida, siis Sina callid. Samuti, kui on raised+called pot, siis tuleb samuti re-raisida ning rohkem juba on õigustatud callimine, sest oddsid on head, kui seda oli lihtsalt raisetud potis

Minu soovitus oleks, sõltuvalt vastastest muidugi, lihtsalt raisetud pottides rohkem re-raisida ja mitte callida eriti. Küsisid, siin AQ kohta, mis on ideaalne re-raise käsi late position, mitte callida, mis oleks minu arvates vale, samuti TT+ re-raisida jne sõltub, kui osav oled võid range suurendada.

Kui juba on raisetud ja callitud pot, siis võiksid late position re-raisida samuti AQ, mitte callida, seal võiksid callida juba igasuguste 56s, 78s, 66, 77jne ;)

SB ning BB plussi saada on kindlasti väga raske tegevus, kuigi ranka mainis, et kellegil 2+2 foorumis vist on need näitajad plussis. Ära ürita neid plussi saada, pigem vaata, et blind stealid toodaksid kasumit ja on õigustatud, kui sa neid teed ning kaitsed blinde, kui neid lihtsalt röövitakse.

Lõpetuseks veel niipalju, et ära vaata oma VPIP niipalju ja teisi statte, et oih ei mängi enam nende kaartidega, siis kukub 12% peale. Päris nii ikka ei saa mängida, et jälgid ainult statte, et see on hea näitaja ja ajad oma statid kõik sinna auku. Mängi oma mängu ;)

Parimat soovides,

Tigrano

Davy
10.11.08, 16:06
See on siis overall BB 100 BB'st = -93/100
Ja SB'st on -30/100

Kui otseselt raiserite vastu võrrelda, siis võib need miinused kahega korrutada ning SB'st kolmega.

See on Primast NL50 stats

9k on hetkel käsi see kuu, swing lihtsalt oli reede laupäev, siis on ilmselgelt näha, kuidas enamus järsakud igast graafikutes tekkinud :D

Ning väga meeldiv olex ranka poolt mingeid Blindide statistikaid ja graafikuid näha, siis näex, mis tulemust sealt nagu taga ajada.




Su winrate BB on 7bb /100le käele
SB winrate 20 bb/100le käele

aplaus...raha sa sealt ei leki, suudad natuke OOP kasumit saada,

P.S. igasugune sample alla 10k käe siis normaaljaotuse 95% korral su näitajad võivad erineda kümnetes BB/100le käele. kui suurest sample suurusest sa neid järeldusi teed üldse?

Davy
10.11.08, 16:12
Minu soovitus oleks, sõltuvalt vastastest muidugi, lihtsalt raisetud pottides rohkem re-raisida ja mitte callida eriti. Küsisid, siin AQ kohta, mis on ideaalne re-raise käsi late position, mitte callida, mis oleks minu arvates vale, samuti TT+ re-raisida jne sõltub, kui osav oled võid range suurendada.



lihtsalt selgitan ruditurbole 3bet käsi siis , et mingeid minraise jamasid ei korralda nagu mõnedel kombeks on. Tigrano, ka mul oleks küsimus, kuidas sa käitud AQ-ga kui vastane callib 3 beti ja sa ei hiti floppi ....flop tuleb madal näiteks. Bet pot? Ma olen seal isegi igasugustesse jamadesse sattunud ja ilmselgelt mu 3bet strateegia on üli fishy.

RudiTurbo
10.11.08, 16:19
Mis Sa selle sample suuruse all mõtled?
Et kui palju mul neid Blindide käsi üldse oli? 9k käsi kokku ning full ring, 1000 ringis olen blindides istunud :)

Minraised pole juba ammu minu teema, seda võib aint vahel nutsiga teha donkidele.
Jõhkralt leili ajab mind NL50's mingid vennad, kes enne flopp raisevad 3.50 peale pärast standard 4xBB raise.

Sellises olukorras ma ei saa enam foldida nagu, aga kui ei hiti, siis ma ei saa potti maha ka võtta. Ning sellist trikki teevad isegi mõned regularid trios. Üxkord üx näitas mulle hiljem showdownis 99, mille ta lõpuni checkis minuga. Kui mingi donkament on, siis ei saa teda nagu millegi muu kui AA Peale panna, et teeb seda algaja suckbetti.

Kui preflopis üldse 3 bettima hakata, siis lükkaks kohe min 6$ peale või rohkem.

Ning Tigrano, natuke peab nende statside peale ka mõtlema siiski, kuna paljud regularid tänapäeval kasutavad Stati progesi, siis see stats on Sinu table image teistele mängijatele.

Ning nagu siin tuli soovitusi juba, kui on TAG või NIT siis kohe fold fold, Seega ei tahagi mingi ilge NIT olla, et kõik mu UTG AA raise peale kohe mingi AJ ära viskavad ;D

Tigrano
10.11.08, 16:27
lihtsalt selgitan ruditurbole 3bet käsi siis , et mingeid minraise jamasid ei korralda nagu mõnedel kombeks on. Tigrano, ka mul oleks küsimus, kuidas sa käitud AQ-ga kui vastane callib 3 beti ja sa ei hiti floppi ....flop tuleb madal näiteks. Bet pot? Ma olen seal isegi igasugustesse jamadesse sattunud ja ilmselgelt mu 3bet strateegia on üli fishy.



No, kui me re-raise tegime on meil üldjuhul positsioon, kui me just kuskilt blindidelt calli või midagi ei saanud. Seega, kui meil on positsioon, siis on juba suht lihtne edaspidi. Kindlasti teen c-beti olenemata üldjuhul flopist, sest näitasin agressiivsust, vastane chekkis ja mul on positsioon. Üldjuhul tean ju vastase kohta, kes mu 3bet callis ja mul on veel positsiooniline eelis, nüüd tuleb ainult selgeks teha, kas vastane suudab c-beti callida, on võimeline 4 bettima seda jne, kui peaks juhtuma, et saan calli, siis vaatan uuesti floppi, vastast, kui tegu NITiga, siis üldjuhul hittis midagi suurt või on väga hea draw, kui TAG callib, siis jälgin tema c-beti callimis % ja otsin loogikat, miks ta seda tegi.

Alati panustan suuremalt, peaaegu poti, mõjub alati paremini ja välistab tihti ka vastu bluffimise võimaluse

Pean jooksma, pikemalt ei saa kirjutada.

Davy
10.11.08, 16:32
9k käsi?

Siis viska aknast välja soovitused ja mängi oma mängu veel 30k kätt ja siis hakkame alles edasi vaatama.

ranka
10.11.08, 17:12
PF raisesid proovi callida ainult siis, kui sul on positsioon raiseja üle ja OOP calli siis, kui on väga head pot või/ja implied oddsid. Ja kui sa oled vastase suhtes positsioonil siis ära mängi Fit&Fold moodis pokkerit - floadi tihti, bluffi ja semi-bluffi ning proovi rohkem potte ära varastada.