PDA

View Full Version : Stake pakkumine microgrinderile



vapsik
06.10.09, 16:09
Kui huvitatud oled, siis saad PM.
Üle 500$ selle peale ei plaani kulutada, nii et limiidiks jääks NL-5 või NL-10, NL-25 sobiks ka, aga siis peaks soovija arvatavasti omalt poolt natukene raha lisama. Toaks võiks olla stars ning diili pikkuseks 100k kätt ehk, sobib ka vähem ning eelistaks NLHE FR-i. Lisaks stakele oleksin nõus ka väikest coachimist pakkuma ning eesmärk oleks teha staketavast korralikult võitev mängija vähemalt NL-25s (ise suudan seda limiiti ilusti biitida ning ma usun, et midagi rasket pole seal, kui distsipliini jagub). Kui mõni tingimustest ei sobi, siis olen nõus ka mõnda tingimust muutma.

PM-is sooviks näha seniseid graafikuid limiitide kaupa ja võimalusel ka seniseid statte. Lisaks sellele võiks juures olla ka väikene tutvustus endast ja senistest tegemistest pokkeris.

daljoh
06.10.09, 16:16
Juba kirjutan PM! :D

E: saadetud

bauss
06.10.09, 17:50
Saatsin ka, vast ei ole midagi kaotada :D

Aristotep
07.10.09, 00:41
Staket küll ei soovi, kuid õpetussõnu kuulaks küll hea meelega. :)

vapsik
07.10.09, 00:45
Staket küll ei soovi, kuid õpetussõnu kuulaks küll hea meelega. :)




Võid MSNi lisada, aga ma ei usu, et mul midagi erilist õpetada oleks.

hoss23
07.10.09, 02:24
Tahan ka Vapsikult õpetussõnu, muidu krt istud mu lauas ja ma lasen siis kohe jalga

vapsik
07.10.09, 02:31
Tahan ka Vapsikult õpetussõnu, muidu krt istud mu lauas ja ma lasen siis kohe jalga




Tegelikuklt võiks selles teemast muu jutu eemal hoida, aga:

1. Mängi ainult PL laudu.

daljoh
07.10.09, 10:30
;D

vapsik
08.10.09, 19:25
Kui huvitatud oled, siis saad PM.
Üle 500$ selle peale ei plaani kulutada, nii et limiidiks jääks NL-5 või NL-10, NL-25 sobiks ka, aga siis peaks soovija arvatavasti omalt poolt natukene raha lisama. Toaks võiks olla stars ning diili pikkuseks 100k kätt ehk, sobib ka vähem ning eelistaks NLHE FR-i. Lisaks stakele oleksin nõus ka väikest coachimist pakkuma ning eesmärk oleks teha staketavast korralikult võitev mängija vähemalt NL-25s (ise suudan seda limiiti ilusti biitida ning ma usun, et midagi rasket pole seal, kui distsipliini jagub). Kui mõni tingimustest ei sobi, siis olen nõus ka mõnda tingimust muutma.

PM-is sooviks näha seniseid graafikuid limiitide kaupa ja võimalusel ka seniseid statte. Lisaks sellele võiks juures olla ka väikene tutvustus endast ja senistest tegemistest pokkeris.




Kui keegi veel soovib kandideerida, siis enne kirja saatmist pöörake tähelepanu boldis olevale osale.

leits
09.10.09, 19:51
kui ma oma rolli bustin kas ma saaks?

-andres-
09.10.09, 19:54
kui ma oma rolli bustin kas ma saaks?


Miks sa peaks oma rolli bustima :?

leits
09.10.09, 20:04
Miks sa peaks oma rolli bustima :?


See oli täitsa tõsine postitus :) Ma ei oska m2nigda enam :) Võtan ise vapsikuga yhendust kui vaja vms

vapsik
09.10.09, 20:05
See oli täitsa tõsine postitus :) Ma ei oska m2nigda enam :) Võtan ise vapsikuga yhendust kui vaja vms


Swing lihtsalt, küll see üle läheb.

pastilaa
09.10.09, 20:22
Swing lihtsalt, küll see üle läheb.


-24bi alla EV jooksud ja -10bi sess, no see on ikka ekstreemne värk @ NL25...

vapsik
09.10.09, 20:26
-24bi alla EV jooksud ja -10bi sess, no see on ikka ekstreemne värk @ NL25...


Lühemad sessid ehk?

vapsik
10.10.09, 17:18
Staketav olemas, alguses mõtlesin mitmele inimesele stake pakkuda, aga hetkel pole tuju ja jään ühe juurde. Seega enam pole mulle mõtet kirjutada midagi ning kellega ma üksikasjalikult pole stake tingimusi kokku leppinud, siis see järelikult staket ei saanud.

Foux
10.10.09, 17:30
Alustan Starsis 150$'ga NL-5 ja üles võin liikuda ainult vastastikusel kokkuleppel. Peale FR ning cashgame-i midagi muud mängida ei või.
Kestvus 100k kätt ja kasum jaguneb 50/50, kaotuse korral muidugi kõik raha tagasi. Diili võib lõpetada vastastikusel kokkuleppel ja esimese 10k käe jooksul on stake'ijal õigus diil tühistada. Cashoute ja buddytransfer'eid teha ei tohi.
Iga 10k käe tagant saadan käed stake'ijale (alguses tihedamini, ca. 1k käe tagant).

vapsik
10.10.09, 18:00
Alustan Starsis 150$'ga NL-5 ja üles võin liikuda ainult vastastikusel kokkuleppel. Peale FR ning cashgame-i midagi muud mängida ei või.
Kestvus 100k kätt ja kasum jaguneb 50/50, kaotuse korral muidugi kõik raha tagasi. Diili võib lõpetada vastastikusel kokkuleppel ja esimese 10k käe jooksul on stake'ijal õigus diil tühistada. Cashoute ja buddytransfer'eid teha ei tohi.
Iga 10k käe tagant saadan käed stake'ijale (alguses tihedamini, ca. 1k käe tagant).


Hello metsapull,

We have transferred USD 150.00 from your account to '' as per
your request.


Good luck to you both.

Regards,

PokerStars Cashier


Nii et diil läks lahti.

daljoh
10.10.09, 20:55
Edu!

bauss
11.10.09, 16:47
edu minu poolt ka!

vapsik
16.10.09, 01:36
Kui huvitatud oled, siis saad PM.
Üle 500$ selle peale ei plaani kulutada, nii et limiidiks jääks NL-5 või NL-10, NL-25 sobiks ka, aga siis peaks soovija arvatavasti omalt poolt natukene raha lisama. Toaks võiks olla stars ning diili pikkuseks 100k kätt ehk, sobib ka vähem ning eelistaks NLHE FR-i. Lisaks stakele oleksin nõus ka väikest coachimist pakkuma ning eesmärk oleks teha staketavast korralikult võitev mängija vähemalt NL-25s (ise suudan seda limiiti ilusti biitida ning ma usun, et midagi rasket pole seal, kui distsipliini jagub). Kui mõni tingimustest ei sobi, siis olen nõus ka mõnda tingimust muutma.

PM-is sooviks näha seniseid graafikuid limiitide kaupa ja võimalusel ka seniseid statte. Lisaks sellele võiks juures olla ka väikene tutvustus endast ja senistest tegemistest pokkeris.




Pakun veel ühe stake inimesel, kes mängib NL-25. Kindlat summat välja ei paku hetkel ning see sõltuks erinevatest asjaoludest, kui keegi oleks huvitatud, siis saatku palun PM. Sobib ka selline mängija, kes NL-25 pole veel mänginud. Peale stake saaksin pakkuda ka mõningast coachimist.

EestiMats
16.10.09, 14:47
Mis see coach endast kujutab?

vapsik
16.10.09, 14:51
Mis see coach endast kujutab?


Aitab vigu leida mängu juures ning pakub välja lahendusi, et tulemused ning mäng paraneks.

Bikewarrior
16.10.09, 18:40
Stake’i suurus on 500 dollarit, mis on 20 buy-ini NL25 tasemel. Stake kestab 50000 kätt või 2 kuud esialgu, kokkuleppel saab stake kestvust pikendada kui mänguline kasum pole piisav.

50000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50.

Kui stake’itav soovib tehingu varem lõpetada, siis jaguneb mänguline kasum ja boonused 60/40. Kui mängulist kasumit pole, kaetakse boonusega esmalt stake’i suurus ja ülejäänud jaotub pooleks.

Stake’i ajal teenitud FFPde kasutamine peab olema eelnevalt kooskõlastatud (sh boonuste, turniiripiletite jms ostmine).
Stake’i ajal võib raha kasutada ainult NL25 laudade mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada. Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul jaotus 60/40.

Stake’i ajal saadab stake’itav kas pühapäeval või esmaspäeval kõik möödunud nädala käed. Stake’i ajal on stake’i andja valmis pakkuma enda arvamusi nii käte kui ka mängu kohta ning uurib saadud käsi ja annab 50 000 käe täitudes enda hinnangu. Loomulikult on alati võimalus ühiseid sesse teha.

Stake’ija võib enda tegemistest foorumirahvale teada anda, kuid see pole kohustus ja see on tema otsustada. Küll aga peab ta selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.

Kinnitan, et nõustun reeglitega! Stake päevik hakkab ilmuma siin http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2424.0.html

vapsik
16.10.09, 18:53
Kinnitan ja diil on alanud:


Hello metsapull,

We have transferred USD 500.00 from your account to 'Bikewarrior' as per
your request.


Good luck to you both.

Regards,

PokerStars Cashier

Bikewarrior
16.10.09, 18:54
Kinnitan ja diil on alanud:





Raha kätte saadud! Kinnitan!

vapsik
08.11.09, 23:55
Kui veel huvilisi on kuskil ilma peal, siis võtke ühendust, aga tingimused on sellised:

1. FR ja ainult FR cash game Starsis.
2. Saada mulle foorumisiseselt kiri, kus on kirjas:
Nimi, vanus, elukoht (linn) ja töökoht/kool. Varasemad statid limiitide kaupa, kui ei ole, siis ma niikuinii staket ei anna ja ainult ilusatest sõnadest ei piisa. Varasemaid graafikuid tahaks ka näha.
3. Limiidiks oleks NL-25, aga mõni madalama limiidi mees võib ka soovi avaldada.
4. Summa siis sõltuks limiidiks, kuskil 500$ oleks täiesti reaalne. Võib-olla ka natukene rohkem, kui NL-10 või madalam limiit, siis muidugi väiksem summa.
5. HEM või PT võiks ka olemas olla.
6. Ja peaksid sellega nõus olema, et vähemalt iga nädal saada mulle kõik oma mängitud käed

PS: Pakuksin ka kodukootud coachimist.

pikk28
08.11.09, 23:58
edu sulle üllal eesmärgil.

kollane
09.11.09, 00:01
tahaks ak steiki ja coachi

pikk28
09.11.09, 00:02
tahaks ak steiki ja coachi

mida sa purjus hrKalju leveldad siin ;)

vapsik
09.11.09, 14:42
Siin mõni inimene on ainult coachingust huvitatud, aga eelnevale täienduseks ütlen, et stakemine ja coachimine käivad käsikäes ning kui ainult coachimist on vaja, siis minu poole ei tasu pöörduda, sest:

hetkel ma alles NL-25 mängija, kes ei suuda NL-50t ja kõrgemaid limiite biitide ehk siis täielik microgrinder ning mängulise poole pealt on seega endalgi mitmeid tõsiseid vigu sees, mistõttu ma kõige pädevam isik coachingu jaoks pole ja seega ei taha mingeid suuri kohustusi ja vastust võtta kellegi ees. Samuti oleks natukene imelik mõne teise microgrinderi käest raha võtta selliste basic asjade seletamise eest.

Stakega koos pakun küll väikest coachingut, kuid midagi erilist see ei ole. Lihtsalt katsun staketava kõik saadetud käed üle vaadata ning ütlen enda arvamuse osade käte kohta. Natukene olen statte ka uurinud ning nende kohta paar sõna öelnud, aga stattide analüüsimise osas on mul endalgi mõningasi probleeme ja foorumist saab kindlasti paremat nõu.

$$$
09.11.09, 16:02
Puht, huvist, et miks sa seda teed?

Nö. Ez money? või loodad rohkem tänu sellele oma mängu parandada?

vapsik
09.11.09, 16:14
Puht, huvist, et miks sa seda teed?

Nö. Ez money? või loodad rohkem tänu sellele oma mängu parandada?


Puhas rahaahnus ainult.

timz0333
09.11.09, 17:34
Staketavad on pokkerimängijale nagu palgatöölised, sel ajal kui sina vaatad telekast jalkat siis "volli" lükkab sulle pappi kokku.

nikitheone
09.11.09, 17:40
Staketavad on pokkerimängijale nagu palgatöölised, sel ajal kui sina vaatad telekast jalkat siis "volli" lükkab sulle pappi kokku.


??
stakevatele endale (kui ta saab coachingut ka) on see ka hea diil. Ja enamasti teenivad need, kes stake pakuvad, ise kordades rohkem ja palju kiiremini selle raha, kui staketavad.

vapsik
09.11.09, 18:03
Staketavad on pokkerimängijale nagu palgatöölised, sel ajal kui sina vaatad telekast jalkat siis "volli" lükkab sulle pappi kokku.


Väga peen, aga otsige selliste põnevate juttude arendamiseks mõni teine teema.

kardpleier
09.11.09, 19:10
saatsin PM !

daljoh
09.11.09, 19:59
avaldan ka siis soovi!
saatsin sulle kunagi juba PM ka nii et uut ei saada enam!

StripPoker
10.11.09, 08:53
Pigem näen ma stake saamist kelleltki õpilasestaatusesse astumist. Niisama tüübilt ju stake ei ole mõtet võtta - mängid parem oma rolli eest ja saad kasumi endale. Healt mängijalt stake võtmine tuleb tavaliselt ka coachinguga , millest õppida ja areneda - minujaoks algajana oleks sellise diili puhul teenimine teisejärguline. Praegu mul ei ole veel midagi stabiilset ette näidata aga kui mäng OK hiljem siis heameelega võtaks isegi sellise diili tulevikus.

vapsik
12.11.09, 02:00
Ma neljapäeva jooksul katsun asjast teada anda. Hetkel suht pingsalt mõtlen, keda kolmest NL-25 mängijast valida ja ei oska väga kedagi eelistada hetkel.

qjet
12.11.09, 20:10
Stake’i suurus on 500 dollarit, mis on 20 buy-ini NL25 tasemel Pokerstarsis. Stake kestab 75 000 kätt.

75 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50.

Stake’i ajal võib raha kasutada ainult NL25 Fullring laudade mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada. Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid.

Kui asi lõppeb kahjumiga, siis diili jooksul kogunenud FPP-d lähevad kahjumi hüvitamiseks.
Kui diili lõppedes on winrate 0-3,00 bb/100 kohta, siis jagunevad FPP-d suhtega 50/50
Kui winrate on üle 3bb/100, siis võib stake saaja kõik FPP-d endale jätta.

vapsik
12.11.09, 20:27
Stake’i suurus on 500 dollarit, mis on 20 buy-ini NL25 tasemel Pokerstarsis. Stake kestab 75 000 kätt.

75 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50.

Stake’i ajal võib raha kasutada ainult NL25 Fullring laudade mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada. Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid.

Kui asi lõppeb kahjumiga, siis diili jooksul kogunenud FPP-d lähevad kahjumi hüvitamiseks.
Kui diili lõppedes on winrate 0-3,00 bb/100 kohta, siis jagunevad FPP-d suhtega 50/50
Kui winrate on üle 3bb/100, siis võib stake saaja kõik FPP-d endale jätta.


Hello metsapull,

We have transferred USD 500.00 from your account to 'qjet' as
per your request.


Good luck to you both.

Regards,

PokerStars Cashier

pikk28
12.11.09, 20:28
Hello metsapull,

We have transferred USD 500.00 from your account to 'qjet' as
per your request.


Good luck to you both.

Regards,

PokerStars Cashier




edu

vapsik
25.11.09, 15:43
Stake’i suurus on 500 dollarit, mis on 20 buy-ini NL25 tasemel Pokerstarsis. Stake kestab 75 000 kätt.

75 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50.

Stake’i ajal võib raha kasutada ainult NL25 Fullring laudade mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada. Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid.

Kui asi lõppeb kahjumiga, siis diili jooksul kogunenud FPP-d lähevad kahjumi hüvitamiseks.
Kui diili lõppedes on winrate 0-3,00 bb/100 kohta, siis jagunevad FPP-d suhtega 50/50
Kui winrate on üle 3bb/100, siis võib stake saaja kõik FPP-d endale jätta.


Diil siis lõppenud väikse kasumiga ja rahasjadega kõik korras ning qjetile mul mingid pretensioone pole.

Ennetavalt igaks juhuks mainin, et minu poolt mingeid uusi stake ei tule ning pole mõtet mind tüütada sellel teemal.

daljoh
25.11.09, 15:47
See käis küll kiirelt

vapsik
04.12.09, 10:46
Alustan Starsis 150$'ga NL-5 ja üles võin liikuda ainult vastastikusel kokkuleppel. Peale FR ning cashgame-i midagi muud mängida ei või.
Kestvus 100k kätt ja kasum jaguneb 50/50, kaotuse korral muidugi kõik raha tagasi. Diili võib lõpetada vastastikusel kokkuleppel ja esimese 10k käe jooksul on stake'ijal õigus diil tühistada. Cashoute ja buddytransfer'eid teha ei tohi.
Iga 10k käe tagant saadan käed stake'ijale (alguses tihedamini, ca. 1k käe tagant).


Vastastikusel kokkuleppel siis lõpetasime diili.