PDA

View Full Version : NL200, JJ, 3-s masti kaart maha turni ja laud paardus



peokuningas
10.11.08, 15:04
Taaskord üks soldatite käsi. Vastane 28/9/0,6 üle 100 käe.
Flop tundub suht standard. Turni kaart mulle kohe üldse ei meeldi. Seega ma checkisin, et meelitada bluffi. Tüüp bettiski, aga mingi väga imelik summa. Tundub selline, et ta tahaks, et ma kindlasti calliksin.
Mulle endale tundub siin kas fold või call. Raise tundub suitsiidina. Või olen ma valel teel?
Mida teeksid Sina ja miks?


Absolute Poker No-Limit Hold'em, $2.00 BB (7 handed) - Absolute

Poker (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($104.59)
Hero (MP1) ($200)
MP2 ($181)
CO ($333.80)
Button ($112.35)
SB ($161.50)
BB ($151.18)

Preflop: Hero is MP1 with J :heart:, J :diamond:
1 fold, Hero raises to $8, 2 folds,

Button calls $8, 2 folds

Flop: ($19) 10 :spade:, 3 :diamond:, 8 :diamond: (2 players)
Hero bets $14, Button calls $14

Turn: ($47) 10 :diamond: (2 players)
Hero checks, Button bets $22, Hero ???

Yokker
10.11.08, 15:16
Raise kui tunned ,et oled ees ja vend püüab sind üle mängida..kui ei siis fold

Davy
10.11.08, 15:41
Miks sa turni checkid ja siis veel mõtled mida edasi teha...antud olukorras nüüd tuleb foldida... :)

Turni blocker bet ~20 ja kui call siis river (timebank)check fold... nii mängiks mina

BuildUp
10.11.08, 15:45
Huuh see on päris raske situatsioon jah... Ma arvan, et ma foldiks. See bet tundub tõesti selline, et: "calli nüüd". Lisaks tripsile on meil lisaks veel flushi oht.

Yokker
10.11.08, 15:51
see tundubki just nimelt tundub aind...usun kui raise peale lükata on jutt teine ...mitte küll igakord aga üsna tihti sellistes situatsioonides
aga fold siiski ohutum variant ;)

Davy
10.11.08, 16:01
Raise kui tunned ,et oled ees ja vend püüab sind üle mängida..kui ei siis fold


Mis tunnetusest sa räägid ? Ja mingist ülemängimisest ? Äkki seletad lähemalt ?

Yokker
10.11.08, 16:07
nu kui tead ja tunned vastast..oled nii öelda jälgind kuidas ta pote maha võtab...paljud mängiad on sellised kes callivad flopis iga käega ja kui näevad turnil nõrkust tulistavad ise ...selline flop ja turn on ideaal selliseks lükkeks...teen isegi tihti peale nii ja asi töötab just selliste vastaste puhul kes väga tihti cbetivad ja turnis ceck/foldivad ;)

Yokker
10.11.08, 16:13
nu jah..tegelt ma ei tea ka palju tegelt selliseid mängiad on nagu mina,kes lähevad poti jahtima iga kahe kaardiga kui asi tundub mäda olevat...teen seda siis kui mängin ühes lauas korraga...kui multitabeldan olen nagu robot ja ei bluffi ning võtan bote kindla peale maha...aga kui mängin ühes lauas korraga jõuan jälgida igat liigutust ja tunnen kohe ära kellega võib sõdida iga kahe kaardiga ;)

Davy
10.11.08, 16:16
nu jah..tegelt ma ei tea ka palju tegelt selliseid mängiad on nagu mina,kes lähevad poti jahtima iga kahe kaardiga kui asi tundub mäda olevat...teen seda siis kui mängin ühes lauas korraga...kui multitabeldan olen nagu robot ja ei bluffi ning võtan bote kindla peale maha...aga kui mängin ühes lauas korraga jõuan jälgida igat liigutust ja tunnen kohe ära kellega võib sõdida iga kahe kaardiga ;)


Ma arvan siin on hea videomaterjal...

BuildUp
10.11.08, 16:45
see tundubki just nimelt tundub aind...usun kui raise peale lükata on jutt teine ...mitte küll igakord aga üsna tihti sellistes situatsioonides
aga fold siiski ohutum variant ;)


;D Esiteks tasuks vaadata ka vastase aggresion factorit ja teine asi on see ,et ok, me raiseme. Kui palju? Min-raise ta callib suht suure tõenäosusega ja peale seda oleme me niikuinii täielikult commited ja vastane on peale selle veel half stacked ka, nii et fold oleks minu arvates kõige õigem variant. :)

Yokker
10.11.08, 17:12
;D Esiteks tasuks vaadata ka vastase aggresion factorit ja teine asi on see ,et ok, me raiseme. Kui palju? Min-raise ta callib suht suure tõenäosusega ja peale seda oleme me niikuinii täielikult commited ja vastane on peale selle veel half stacked ka, nii et fold oleks minu arvates kõige õigem variant. :)

Jep väga õige ...min raise on mõtetu ja fold on alati beti peale väga väike viga(juhul kui on viga) kui pole kindel ,et võidad

...aga postituse autor ütles ,et checkis,et meelitada bluffi...

järelikult oli tal mingi read,et siit võib bluff tulla ???...seega all in kui kindel read,kui pole siis auto fold...ja calli ma küll siin ei näe ;)

ranka
10.11.08, 17:35
LOL@stationilt bluffi välja meelitamine :)

bet/fold turn on standard ja selle checkiga kaotad million dollarit valuet aastas.

ranka
10.11.08, 17:36
Raise kui tunned ,et oled ees ja vend püüab sind üle mängida..kui ei siis fold


check-raise on väga hea võimalus võita miinimum ja kaotada maximum.

Yokker
10.11.08, 17:52
check-raise on väga hea võimalus võita miinimum ja kaotada maximum.

;D--check raise on väga hea võimalus võita maximum kui vastane bluffib ja kautada max kui ta ei bluffi ;D

ranka
10.11.08, 17:54
;D--check raise on väga hea võimalus võita maximum kui vastane bluffib ja kautada max kui ta ei bluffi ;D


aga mitte sellise vastase vastu, kelle miinimum betting range on ülepaar.

krayzie
10.11.08, 18:46
turn on lihtne bet/fold

ära tee enda jaoks elu raskeks selliste check/guess kohtadega kus sa annad võimaluse vastasel sind üle mängida. kui foldid siis jääb kahtlane maik ja kui callid siis pead callima ka any riveri.

peokuningas
10.11.08, 20:32
Bet/fold tundub siin jah hea.
Aga kui palju betida 20$? 25? Rohkem vist ei ole mõtet.
Ja kui oletada, et ma nüüd panen 25$ ja ta callib. Mis on siis riveri plaan järgmiste kaartide korral:
a)any :diamond:
b) Kx või Ax
c) mingi suvaline väike kaart


Ja tänud kõigile, kes viitsisid vastata :)