PDA

View Full Version : HÄÄÄLETAMAAA



marguzz22
08.10.09, 09:10
valimised on alanud - e-valimised vähemalt


www.valimised.ee nüüd minge ja tehke oma kodanikukohust!!! Võibolla on tallinnas võimalik need tõprad kukutada (KE)

Madis Very
08.10.09, 09:11
Kell 9 tahtsin esimeste seas olla... Sisse saan logida siis ütleb, et Active Xi ei toeta.. Tõmbasin siis selle väikese programmi ja loomulikult ei lae nimekirju ära ütleb et ID kaardiga midagi viga. Ometigi teen hetkel makseid sellega ja login kohtadesse sisse.
Jätkem hääletamine siis teistele.

marguzz22
08.10.09, 09:12
lükka kinni korra ja ava uuesti, mul oli sama jama, installisin active x ja avasin uuesti

nikitheone
08.10.09, 09:13
hea, et meelde tuletasid

(algul arvasin, et see on teema, et kes-kuhu on hääletanud, mis oleks ka lahe teema :P)

nikitheone
08.10.09, 09:20
ahjaa, mind on alati huvitanud, et miks inimesed vihkavad savisaart? oskad äkki öelda?
(vastused nagu, et ta on paks värdjas või müüb meid venemaale maha - need ei ole mitte kuidagi vastused)

Tarmonator
08.10.09, 09:24
minul tehtud, ID kaart ikka hea asi aegajalt

pastilaa
08.10.09, 09:26
Ootan huviga, millal keegi klassikalised "see ei muuda midagi, ei huvita etc" kommentaariga tuleb :D. Hea teema ja õige üleskutse! Kes ei vali ja sellest hoolimate võimulolijat kirub, on vinguviiul.

Lutzky
08.10.09, 09:43
ei kiru, ei huvita

pastilaa
08.10.09, 09:46
ei kiru, ei huvita


Siin vastuolu ei ole. Ergo, ei ole vinguviiul.

antnx
08.10.09, 09:49
Ei kiru aga ikkagi ei saa jälle iseendale valetada. Valimas ei käida valimise enda pärast vaid ikka sellepärast, et midagi muuta. Ja kandidaatite vastu peab ju usaldus ka olema. Kui usk puudub siis ei saa teha valesid otsuseid.

Aega veel on. Olen kogu oma elu valimas käinud st. 18-24 aga nüüd ma tõesti ei tea. Kõik usaldus on kadunud. Kui leian sobiva kandidaadi siis kindlasti valin. Aga suvalisi jorsse ma küll valima ei hakka - mul on õigus valida ning mitte valida. Ja see üldse ei puutu asjasse, kas ma vingun selle korra üle mis tuleb või ei. Ilmselgelt ma olen riigi osa ja mul alati võimalus vinguda aga nagu me kõik teame vingumine ei tee asja paremaks.

vsiu100
08.10.09, 10:19
olukord on sick, kui kuulata reklaame, mis iga päev meediast tuleb.
hetkel oleks väga soodne pinnas nn turule tulekuks üksikkandidaatidel ja uutel tulijatel.
paljudel ajab südame pahaks see pori pritsimine, mis toimub. kindlasti
leiduks suur hulk inimesi, kes uuele tulijale hääle annaks. sama juhtus ka Tarandi puhul ju eurovalimistel, kui
suur osa talle hääle andnutest hääletas staar-parteide vastu, mitte tema poolt.

hääletama lähen aga ei tea veel kelle poolt. pole tutvunud menüüga.
tõenäoliselt tuleb otsus kitsalt oma mätta otsast või kellegi isiklikust sümpaatiast - a la luban uus spordikeskust > suurendan pensionit vms

hotcocacola
08.10.09, 10:30
pigem:


http://img194.imageshack.us/img194/5743/savusaar.jpg

Rage
08.10.09, 10:46
mõned minutid tagasi kasutasin oma ID kaarti ka ja valitud.

marguzz22
08.10.09, 11:55
Siin vastuolu ei ole. Ergo, ei ole vinguviiul.



hahahahahhaa ;D terav

Codecci
08.10.09, 13:04
valimised on alanud - e-valimised vähemalt


www.valimised.ee nüüd minge ja tehke oma kodanikukohust!!! Võibolla on tallinnas võimalik need tõprad kukutada (KE)

aga miks te teete siin praegu Keskerakonda maha, karotsi bljät nahui

marguzz22
08.10.09, 13:25
ahjaa, mind on alati huvitanud, et miks inimesed vihkavad savisaart? oskad äkki öelda?
(vastused nagu, et ta on paks v**djas või müüb meid venemaale maha - need ei ole mitte kuidagi vastused)



siin pole midagi muud öeda KUI LOE LEHTI JA HARI ENNAST

vsiu100
08.10.09, 13:31
ahjaa, mind on alati huvitanud, et miks inimesed vihkavad savisaart? oskad äkki öelda?
(vastused nagu, et ta on paks v**djas või müüb meid venemaale maha - need ei ole mitte kuidagi vastused)



ma ei vihka aga mulle ei meeldi, et ta paks on. kole ju.

LuuK
08.10.09, 14:08
ahjaa, mind on alati huvitanud, et miks inimesed vihkavad savisaart? oskad äkki öelda?
(vastused nagu, et ta on paks v**djas või müüb meid venemaale maha - need ei ole mitte kuidagi vastused)


kuna mulle meeldib proua Ilves siis ei saa ma sellist Eesti rahva mürgitajatega mestis olevat inimest seedida

hotcocacola
08.10.09, 14:14
vahet pole mis juhtub :D, enivei on ******

Ghost0
08.10.09, 14:19
vahet pole mis juhtub :D, enivei on ******

Ära mõtle nii.
http://www.upload.ee/image/217309/X9EVckxn0x6BJfkSXwT5pUYeRWVapBJmv3j-bWRMdfyq4Nmm5unHqB75PR4M9W8Am1T1UO9e3CKA3jSbN9EnHy STCtmQZCMi.jpg

hotcocacola
08.10.09, 14:23
seda küll :D

minuarust võix järgmine seadus olla järgmine
[x] igasugused erakondade reklaamid on keelatud



mind ajab täiesti leili, igalpool mingi nääklemine ja üksteise mustamine...
ooo oravad
ooo savisaar
ooo kristlikud ja ptsi mingid isamaakad

pange põlema end tegelt ka

BuildUp
08.10.09, 16:12
ei kiru, ei huvita

Minu hääl läheb Lutzkyle. ;D

hotcocacola
08.10.09, 16:42
Minu hääl läheb Lutzkyle. ;D



+1

Potsataja
08.10.09, 17:50
ahjaa, mind on alati huvitanud, et miks inimesed vihkavad savisaart? oskad äkki öelda?
(vastused nagu, et ta on paks v**djas või müüb meid venemaale maha - need ei ole mitte kuidagi vastused)


Olgem ausad, Savisaar on POLIITIK, kellesarnast Eestis rohkem pole. Laar on küll suht sama klassi mees ja Ansipist oleks võinud POLIITIK saada, kuid selgus, et tema ajumaht ei võimalda seda.

Rage
08.10.09, 18:01
Olgem ausad, Savisaar on POLIITIK, kellesarnast Eestis rohkem pole. Laar on küll suht sama klassi mees ja Ansipist oleks võinud POLIITIK saada, kuid selgus, et tema ajumaht ei võimalda seda.
mis meil sellest poliitikust kasu on? on jahh poliitik, mis siis.. propaganda ja reklaam ja muu sitt on ilmselgelt selge.. korruptsiooni ja onupojapoliitika tunde ka savikale vast enam jagama ei pea...

Aristotep
08.10.09, 18:05
Ei huvita, sest see ei muuda midagi ;)

vapsik
08.10.09, 18:20
Mõtlen veel, kas üldse minna. Ausalt öeldes ei ole ühtegi inimest, kellele häält tahaks anda.

Rage
08.10.09, 18:24
enivei.. ma ei hakka siin moraali lugema miks peab hääletamas käima ja et see on põmst põhiseaduslik õigus ja kohustus.. aga ma kirjutan siia suht lihtsakoelise põhjenduse, miks peaksid käima hääletamas ka need, keda otseselt poliitika ei huvita..

Olin omal ajal tudeng ja siis tekkis iva, et eestis mingist 60-70k tudengist hääletavad ainult paartuhat, kui sedagi. Niih, kui nüüd erakonnad panevad oma eesmärke paika ja valimislubadusi, siis milliste inimeste ja sotsiaasete gruppide huvisid enim arvestatakse? meie partokraatlikus ja kapitalistlikus ühiskonnas ikka nende huvisid, kust tuleb kõige rohke hääli, mis aitab siis vastaval erakonnal võimule saada.

ehk seniks kuni need 60k tudengeid hääletamas ei käi, pole lootustki et mõni erakond näeks tõsist vaeva ja lubadust meie haridust reformida ja tudengite toetusi tõsta... vaid ikka saame me lubadused penisoneid ja pensionitoetusi tõsta jne... sest pensiokad käivad suht aktiivselt valimas.. nemad on sihtgrupp, kelle häälte pärast tasub võidelda...

enam ma küll tudeng ei ole, aga sisu on sama... tehke omad järeldused:-)

kuniks teie hääletamas ei käi.. saavad ikka parimad valimislubadused ja seadused ja muudatused nood pensiokad.. keda btw on kaks ühe töötaja kohta.. ehk sinna meie teenitud papp ja maksud lähevad..

ment52
08.10.09, 19:14
Natuke ot, id-kaardi utiliit ütleb "Windowsi kiipkaardi alamsüsteem ei funktsioneeri", help me

Madis_89
08.10.09, 19:25
Mõnes mõttes võib jah öelda, et Savisaar on tark mees.Suudab ära kasutada suht rumalat massi, ütled veel venemaa suunal ka häid sõnu ja ca 400 000 muulase hääled on sinu. Sellega nullib ta muidugi ära oma võimalused eestlastest valijate seas, aga ega pole ju head ilma halvata.

/ahjaa, mina lähen ikka vanamoodi valima, kabiini ja värki.

daljoh
08.10.09, 19:32
Kuna mu elukohaks on registreeritud rakvere....õigemin sõmeru vald kuid ise elan tlns siis:
1. jube kauge on minna valima...ID kaart pole teinud veel ei teagi miks...peaks ikka ära tegema...
2. eriti ei huvita kes seal võimul on kuna minu elu see ei muuda otseselt....kord 2 kuu tagant satun sinna..
3. kuna valimised on 18.okt ja minu sünnipäev on 17.okt - 25a nooreks saan .... siis ilmselgetel põhjustel (loe: liigne alkohol!) ma sinna ei jõua õigel päeval.

daljoh
08.10.09, 19:33
kabiinis valmine on nuts....selline ülev tunne kuidagi.

Oliverk
08.10.09, 19:43
Valida saab eelvalimistel suvalises kohas. Saad oma elukoha nimekirja. Näiteks TTÜ-s kus enamus tudengeid hääletavad oma kodukoha nimekirjade alusel.

daljoh
08.10.09, 19:45
aa miski selline varjant on ka :D

krt ma ausalt arvasin et see e-valimine on ainuke lahendus...siis peaks uurima!

Cash87
08.10.09, 21:04
Mina valisin id kaardiga.

Kui te tahate vähegi tulevikku oma lastele siis ärge mingil juhul valige KE!

vapsik
08.10.09, 21:09
Mina valisin id kaardiga.

Kui te tahate vähegi tulevikku oma lastele siis ärge mingil juhul valige KE!


Mis siis hullu juhtub kui ma KE poolt valin?

Rage
08.10.09, 21:10
Mis siis hullu juhtub kui ma KE poolt valin?
siis hiljemalt 20 aasta pärast on Tallinn ja maardu ühinenud ja elanikkond on 75% venekeelt kõnelevad...

vapsik
08.10.09, 21:18
siis hiljemalt 20 aasta pärast on Tallinn ja maardu ühinenud ja elanikkond on 75% venekeelt kõnelevad...


Mul Tallinn niikuinii ei meeldi, nii et tasub vist KE poolt valida, kui minu Rakveres antud hääl teiste linnade saatust nii dramaatiliselt mõjutab.

Rage
08.10.09, 21:19
Mul Tallinn niikuinii ei meeldi, nii et tasub vist KE poolt valida, kui minu Rakveres antud hääl teiste linnade saatust nii dramaatiliselt mõjutab.
ma arvan, et oluline oleks.. et lihtsalt oleks valijad.. et vali siis seal rakveres KE kui tahad.. aga noori pokkerimängijate hääli oleks siiski vaja..

vennike
08.10.09, 21:24
pool elu olen hääletanud, sittagi pole muutunud (pean silmas keerutamist, tuima näoga valetamist, korruptsiooni jms sitta)

olen parem admin #care channelis :D

alaska
08.10.09, 21:30
Ma kirjutasin pika teksti, aga kustutasin ära, aga lühidalt saab keskerakond 10 aastat hiljem aru, et pokker on siiski ka oskusmäng, kui mõni teine erakond. Kui neid muidugi kinni ei maksta, siis oleks asi jällegi vastupidi ja eestlased saaksid linnaosavalitsustest rakebacki. Niiet ikkagi raske valik.

Tarq666
08.10.09, 21:38
Valimine ei muuda mitte midagi. Eesti jääb nii või teisiti teiste riikide mängukanniks ja mis puutub poliitikasse, siis poliitika ei muuda kunagi elu paremaks. Elu muudab paremaks vaid teadus. Põhimõtteliselt valite lihtsalt etteotsa need inimesed, kellele te annate võimaluse nende endi elu paremaks muuta(materiaalses mõttes). Kui lähen valima, siis valin selle erakonna, kes kõige vähem reklaamide kaudu rahvast idioodiks peab ja teisi poriga ei loobi. Kõik see komejant on lihtsalt hajutamaks rahva tähelepanu tõsistest probleemidest, mis meie ühiskonda hetkel vaevab.

ok2aa
08.10.09, 21:39
Valimine ei muuda mitte midagi. Eesti jääb nii või teisiti teiste riikide mängukanniks ja mis puutub poliitikasse, siis poliitika ei muuda kunagi elu paremaks. Elu muudab paremaks vaid teadus. Põhimõtteliselt valite lihtsalt etteotsa need inimesed, kellele te annate võimaluse nende endi elu paremaks muuta(materiaalses mõttes). Kui lähen valima, siis valin selle erakonna, kes kõige vähem reklaamide kaudu rahvast idioodiks peab ja teisi poriga ei loobi. Kõik see komejant on lihtsalt hajutamaks rahva tähelepanu tõsistest probleemidest, mis meie ühiskonda hetkel vaevab.


ok

alaska
08.10.09, 21:42
kamoon, nii see ikka ei käi.

emapalk
ettevõtete tulumaksuvabastus
astmeline tulumaks
maamaks
tasuta koolilõunad
tasuta hambaravi lastele
euroopa liitu astumine
vene keel riigikeeleks
luksusautomaks
jne.
Kõik eelnevad otsused on tehtud või tegemata jäänud vastavalt sellele, kes on valituks osutunud.

Potsataja
08.10.09, 21:54
Mul Tallinn niikuinii ei meeldi, nii et tasub vist KE poolt valida, kui minu Rakveres antud hääl teiste linnade saatust nii dramaatiliselt mõjutab.


Sinu ainuõige valik: UPITAME IRJA TÄHISMAA RAKVERE VOLIKOKKU (NR 279) ::)

Kahju, et meil vallas nii koloriitseid isikuid ei ole ;D

Tarq666
08.10.09, 22:06
Lihtsalt mu arvamus. Aga erakonnad on eraldi sellepärast, et kui midagi ebaõnnestub, siis on võimalik alati üksteist süüdistada ja poriga loopida, et taas rahva tähelepanu hajutada. Rahvas ei saagi lõpuks aru, kes siis nendes jamades süüdi on ja kõik süüdistavad kõiki. Tegelikuses on poliitikud kõik üks ühine tervik ja see tervik ei saa üksi vastutada kõigi jamade eest, sest selliselt juhul hakkaks kohe rahvas mässama. Toimub nii öelda viha hajutamine erakondade vahel. Ah ühesõnaga üks komejant. Tuleb mõelda, kus on see allikas, kust kõik need toetused ja eluhüved ikkagi tulenevad. Teadus on muutnud meie elu alati kergemaks, effektiivsemaks ja teeb seda ka tulevikus. Poliitik oskab teha ainult poliitikat ja nagu eelnevateski kommentaaridest näha on, siis vali keda tahad ikka ei muutu midagi. Poliitikud on tervik ja teevad ühiseid otsuseid, nii õigeid kui valesid ja see jääb nõnda ka edaspidi.



kamoon, nii see ikka ei käi.

emapalk
ettevõtete tulumaksuvabastus
astmeline tulumaks
maamaks
tasuta koolilõunad
tasuta hambaravi lastele
euroopa liitu astumine
vene keel riigikeeleks
luksusautomaks
jne.
Kõik eelnevad otsused on tehtud või tegemata jäänud vastavalt sellele, kes on valituks osutunud.

taasver
08.10.09, 22:11
tehtud!

Codecci
08.10.09, 22:39
siis hiljemalt 20 aasta pärast on Tallinn ja maardu ühinenud ja elanikkond on 75% venekeelt kõnelevad...

ja mis selles halba on

Rage
08.10.09, 22:39
kamoon, nii see ikka ei käi.

emapalk
ettevõtete tulumaksuvabastus
astmeline tulumaks
maamaks
tasuta koolilõunad
tasuta hambaravi lastele
euroopa liitu astumine
vene keel riigikeeleks
luksusautomaks
jne.
Kõik eelnevad otsused on tehtud või tegemata jäänud vastavalt sellele, kes on valituks osutunud.
100% nõus..

mingi halisemine, et eesti on väike riik ja jääb teiste riikide mängukanniks.. ja niikuinii midgai ei muutu jne.. maitea.. kivi kaela ja minge hüpake emajõkke või pirita jõkke vms... debiilikute jutt..



ja mis selles halba on
huvide konflikt.. eriti siis piirkondliku elu ja arengu osas..

Codecci
08.10.09, 22:41
vot astmeline tulumaks ajab küll tilti

alaska
08.10.09, 22:49
Lihtsalt mu arvamus. Aga erakonnad on eraldi sellepärast, et kui midagi ebaõnnestub, siis on võimalik alati üksteist süüdistada ja poriga loopida, et taas rahva tähelepanu hajutada. Rahvas ei saagi lõpuks aru, kes siis nendes jamades süüdi on ja kõik süüdistavad kõiki. Tegelikuses on poliitikud kõik üks ühine tervik ja see tervik ei saa üksi vastutada kõigi jamade eest, sest selliselt juhul hakkaks kohe rahvas mässama. Toimub nii öelda viha hajutamine erakondade vahel. Ah ühesõnaga üks komejant. Tuleb mõelda, kus on see allikas, kust kõik need toetused ja eluhüved ikkagi tulenevad. Teadus on muutnud meie elu alati kergemaks, effektiivsemaks ja teeb seda ka tulevikus. Poliitik oskab teha ainult poliitikat ja nagu eelnevateski kommentaaridest näha on, siis vali keda tahad ikka ei muutu midagi. Poliitikud on tervik ja teevad ühiseid otsuseid, nii õigeid kui valesid ja see jääb nõnda ka edaspidi.



mine räägi seda juttu Põhja-Koreas või Kuubal. Riik on täpselt nii edukas, kui head juhid tal on ja kuhu suunda need juhid selle riigi viivad. Tõsta lasteaia tasusid ja siis lasteaia tasude kompensatsioone jagada ei ole edukas riigi juhtimine, see on endale lojaalsete valijate koolitamine.

edit veel: me oleme siin heaoluühiskonnas nii ära harjunud selle vabadusega, enam ei kujuta ettegi, milliseid piiranguid valed juhid võivad inimestele seada ja mitte keegi ei tee piiksugi.

jrgn hell
08.10.09, 23:13
vot astmeline tulumaks ajab küll tilti


+1000

endal pappi pole, aga sick ikkagi. Saan veel aru, et viimase õlekõrrena mingi riigi mõistes hetkeline abinõu, mis pärast hüvitatakse kasvõi muus vääringus, aga et jääkski nii, oleks väga s*tases mädanevas v*tus

Tarq666
09.10.09, 00:11
Naiivsus on kõige suurem debiilsus.

jrgn hell
09.10.09, 00:14
Naiivsus on kõige suurem debiilsus.



a põhjendad ka arvamust, kui õigesti aru sain, et sa astmelise tulumaksu poolt

Potsataja
09.10.09, 00:20
Mina olin mõni aeg tagasi astmelise tulumaksu tuline vastane, aeg on minu arvamust muutunud, kuid siiski mitte tuliseks pooldajaks teinud.

Tarq666
09.10.09, 00:25
a põhjendad ka arvamust, kui õigesti aru sain, et sa astmelise tulumaksu poolt



Eip, mu vastus oli seotud eelnevamate kommentaaridega. Tähelepanelikult lugeda siis märkab.

Aristotep
09.10.09, 00:25
Tõsiselt ka arvate, et kui Savisaar Tallinnas pukist maha võtta, siis muutub pealinn lille- ja marjamaaks? Tulevad lihtsalt uued isandad ja sama trall jätkub edasi. Ainult raha läheb uutesse taskutesse...

Ma ei näe Eestis hetkel mitte ühtegi poliitilist jõudu, kes ka tegelikult oleks riigi arengust huvitatud. Ainult üks seebivahupidu saunalaval.

jrgn hell
09.10.09, 00:27
Eip, mu vastus oli seotud eelnevamate kommentaaridega. Tähelepanelikult lugeda siis märkab.


jep, ei lugenud peale viimse midagi, sry

ja eelnevategqa ka nõus. suured parteid ikks suht ühtke auku ja värsket verd pole oodata nagunii.

marguzz22
09.10.09, 08:47
raske on seda jama kommenteerida (seoses KE), ma ei väsi kordamast palun lugege lehti ja võibolla saate aru, palun vaadatke telekat - ke arvab, et kogu EV rahvas on debiilikud, populistlikud reklaamid, mis püüavad rumalat inimest - haritud inimeste hulgas on KE valimisprotsent 1%. Meil kontoris 200 inimesest võibolla 2 valib KE

ok2aa
09.10.09, 09:07
haritud inimeste hulgas on KE valimisprotsent 1%.


kui palju vahele tahad panna?

vennike
09.10.09, 10:15
kui palju vahele tahad panna?


ma annan paremad oddsid kui ok2aa

Sebastian_du
09.10.09, 11:19
kui palju vahele tahad panna?


1k? Aga enne defineerime haritud. Terve Eesti KE on üks inimene kes südant pahaks ei aja.

Ma saan aru küll et hr Burešini kaitsmine on trollimise mõttes lahe aga tegelt ka, kui palju "varastavad" jupi kaupa ja natuke siis KE tegeleb asjaga ilma jutumärkiteta.

Nendele kes ütlevad et üks hääl ei muuda midagi vaadaku viimaseid EU-parlamendi valimisi, mis vahe lõppuks jäi ~31 häält? See on kindlalt vähem kui kast viina.

Nendele kes ütlevad et nende valikud pole midagi muutnud, kindlad olete? Mina olen teinud selgeid valikuid, osa võtnud kõikidest valimistest ja suurt ma ei kurdaks. Võrreldes näiteks läti-slaavidega või tsehhi sotsialistidega on meie areng olnud viimase 18 aasta jooksul suht soodne. Oleks Rumeenia/Bulgaaria sarnaselt endised kommarid pukki jäänud võibolla oleks siin ka mafia paradiis vms

Lõpppunkt, kõik valima ja minupärast valige tädimaalit või kolmandatulemiseuusparteid kas või vene erakonda aga mitte KE-d

vapsik
09.10.09, 11:26
raske on seda jama kommenteerida (seoses KE), ma ei väsi kordamast palun lugege lehti ja võibolla saate aru, palun vaadatke telekat - ke arvab, et kogu EV rahvas on debiilikud, populistlikud reklaamid, mis püüavad rumalat inimest - haritud inimeste hulgas on KE valimisprotsent 1%. Meil kontoris 200 inimesest võibolla 2 valib KE


Mis erakonda siis valima peaks? Eks need teised on meil jah tublid ja ausad ning ainult KE valetab ja varastab.
Oled üldse tuttav, kes kus kandideerib? Hetkel ju KOV valimised ning ma küll ei julgeks nii julgelt väita, et KE-d mitte üheski vallas ega linna valida ei tohi.

ok2aa
09.10.09, 11:28
nõus, kui saame haritud definitsioonis kokkuleppele. mul praegu pole aega sellega põhjalikumalt tegeda aga kui keegi teine viitsib, siis tehku.

Sebastian_du
09.10.09, 11:31
Mis erakonda siis valima peaks? Eks need teised on meil jah tublid ja ausad ning ainult KE valetab ja varastab.
Oled üldse tuttav, kes kus kandideerib? Hetkel ju KOV valimised ning ma küll ei julgeks nii julgelt väita, et KE-d mitte üheski vallas ega linna valida ei tohi.


Tallinnas, Pärnus, Maardus, Sillamäel, Narvas, Kiviõli jne ei oleks soovitatav

Tartus võib 1te esindajat.

Ütle kus valid ja teen sulle priva analüüsi?

vapsik
09.10.09, 11:33
Tallinnas, Pärnus, Maardus, Sillamäel, Narvas, Kiviõli jne ei oleks soovitatav

Tartus võib 1te esindajat.

Ütle kus valid ja teen sulle priva analüüsi?


Rakveres, Võsat ei kavatse valida, aga teiste vastu pole suurt midagi.

Sinnerman
09.10.09, 11:44
Nendele kes ütlevad et nende valikud pole midagi muutnud, kindlad olete? Mina olen teinud selgeid valikuid, osa võtnud kõikidest valimistest ja suurt ma ei kurdaks. Võrreldes näiteks läti-slaavidega või tsehhi sotsialistidega on meie areng olnud viimase 18 aasta jooksul suht soodne. Oleks Rumeenia/Bulgaaria sarnaselt endised kommarid pukki jäänud võibolla oleks siin ka mafia paradiis vms

Lõpppunkt, kõik valima ja minupärast valige tädimaalit või kolmandatulemiseuusparteid kas või vene erakonda aga mitte KE-d


Täielikult +1

Kuid sellega päris nõus ei ole, et tädimaalit või kedagi oleks väga kasulik valida. Kui tahad anda KE-le vastuhääle, siis tuleb teha valik Ref, IRL või Sotside poolt. Äärmisel juhul ka Roheliste poolt, kuna nende puhul on kindel või kindlam, et nad ka oma mandaadid kätte saavad. Rahvaliit, vene erak jne. suht kindlalt oma hääli kokku ei saa ja võib juhtuda, et lihtsalt raiskad oma hääle.

See on muidugi minu arvamus ja pretendeeri absoluutsele tõele.

Sebastian_du
09.10.09, 12:12
Täielikult +1

Kuid sellega päris nõus ei ole, et tädimaalit või kedagi oleks väga kasulik valida. Kui tahad anda KE-le vastuhääle, siis tuleb teha valik Ref, IRL või Sotside poolt. Äärmisel juhul ka Roheliste poolt, kuna nende puhul on kindel või kindlam, et nad ka oma mandaadid kätte saavad. Rahvaliit, vene erak jne. suht kindlalt oma hääli kokku ei saa ja võib juhtuda, et lihtsalt raiskad oma hääle.

See on muidugi minu arvamus ja pretendeeri absoluutsele tõele.


Tegemist ju kohaliek valimistega ja seega kehtivad natsa teised numbrid, päris päris mitmes asulakeses saab valituks osutuda ka ainult 1-2 häälega rääkimata mõnest tosinast. Tõsi suuremates kohtades tuleks kaaluda kas mõne tõsisema erakonna või tugevama valimisliidu poolt hääleandmist.

To Vapsik kohalike olusid mitte tundes ei saa 100% soovitus teha küll aga on selge, et andtud nimekirjast leiab härra Võsa kõrvale veel vähemalt 13 nime keda isegi kaaluma ei hakka(eespool mainitud Tähismaaga eesotsas) Andres Sõber võibolla ühe erandina kuigi ei oska kommenteerida tema pädevust teistes valdkonkdades siis sport/noorsootöö ala peaks ta lubama küll

blazkuh
09.10.09, 13:58
See, et sinu tuttavate/töökaaslaste hulgas ei ole nende toetajaid, ei tähenda, et neid ka eestlaste hulgas ei toetata. Samma patta võib kõik need erakonnad panna, samasugust sitta teevad kõik, keskerakonda üritatakse lihtsalt rohkem mustata, seda tehakse lausa paaniliselt. Reformi ja IRL-i praegune eesmärk tundubki olevat ainult ja ainult keskerakonna mustamine/laimamine, isegi esitatakse avalikes kanalites valesid fakte. Siis karjutakse, et keskerakond muud ei teegi kui sittab teisi, käitudes ise samamoodi. Seda Venemaale mahamüümise juttu pole mõtet ajada, sellel pole mitte mingisugust alust ja see on täielik bullshit. Ei ole keskerakonna toetaja, ei toeta hetkel mitte ühtegi erakonda. Lihtsalt ajab närvi natuke, milliseid argumente keskerakonna vastased esitavad, teised erakonnad on täpselt sama korrumpeerunud ja onupojapoliitika peale üles ehitatud, see ongi poliitika ja nii asjad käivadki.

Aristotep
09.10.09, 14:53
Võtsin Postimehe lahti ja esimene artikkel juba võttis pisara silma. Nii ilus jutt lihtsalt.

"«Esimene rühm teab täpselt, et valib Savisaart, teine rühm teab, et tahab Tallinna korruptsioonist puhtaks teha. Nii saab Keskerakond oma 36 protsenti häältest, mis tähendaks siiski igal juhul volikogus enamusest ilmajäämist,» tõdes Laar."



raske on seda jama kommenteerida (seoses KE), ma ei väsi kordamast palun lugege lehti ja võibolla saate aru, palun vaadatke telekat - ke arvab, et kogu EV rahvas on debiilikud, populistlikud reklaamid, mis püüavad rumalat inimest - haritud inimeste hulgas on KE valimisprotsent 1%.


Loen lehti, vaatan telekat. Telekast nägin viimati Reformierakonna reklaami, mis tegeles ainult KE mustamisega. Pilluti kahte lehte suuri loosungeid ja täristati trumme. Puhas populism, mis mängib ainult rumalate inimeste mõtlemisvõimetusele.

vsiu100
09.10.09, 15:39
lehti loen suht vähe, TVd vaatan samuti vähe ja eriti ei hari ka end.
aga mis on silma/kõrva jäänud, on see, et kui reform mustab KE-d, siis kasutab ta väljendeid: Linnavalitsus, praegune linnavõim jms.
Kui KE mustab reformi, siis kasutatakse sõnu: Reformierakond, K.Pentus jne ja mustamine kui kuidagi ebaprofesionaalselt tehtud(a la varas,varas...). ühesõnaga on igasugune väärikus kaotatud ja minnakse liialt isiklikuks.

bounce
09.10.09, 15:51
See, et sinu tuttavate/töökaaslaste hulgas ei ole nende toetajaid, ei tähenda, et neid ka eestlaste hulgas ei toetata. Samma patta võib kõik need erakonnad panna, samasugust sitta teevad kõik, keskerakonda üritatakse lihtsalt rohkem mustata, seda tehakse lausa paaniliselt. Reformi ja IRL-i praegune eesmärk tundubki olevat ainult ja ainult keskerakonna mustamine/laimamine, isegi esitatakse avalikes kanalites valesid fakte. Siis karjutakse, et keskerakond muud ei teegi kui sittab teisi, käitudes ise samamoodi. Seda Venemaale mahamüümise juttu pole mõtet ajada, sellel pole mitte mingisugust alust ja see on täielik bullshit. Ei ole keskerakonna toetaja, ei toeta hetkel mitte ühtegi erakonda. Lihtsalt ajab närvi natuke, milliseid argumente keskerakonna vastased esitavad, teised erakonnad on täpselt sama korrumpeerunud ja onupojapoliitika peale üles ehitatud, see ongi poliitika ja nii asjad käivadki.


absoluutselt samal nõul.

pikk28
09.10.09, 15:54
ma juba nende lollide reformi reklaamide pärast ei saa, ei suuda nende poolt hääletada. laar lapiga on ka muidugi tase omaette. valin arvatavasti mingisuguse kohaliku liidu.

AriaWORLD
09.10.09, 15:59
njaa ... sain kah oma esimese hääle antud, aga kui ma jõulukaarti ei saa, siis jääb see ka viimaseks :D

Tarmonator
09.10.09, 16:00
tuleb tunnistada, et reform on tallinnas seekord oma reklaamidega väga võssa pannud. eriti haiged on need imo. ja pentus ei sobi ka sinna kuidagi savisaart mustama.

Cash87
09.10.09, 16:31
KE oli see kes alustas jube eelmisel valimistel konkreetselt näpuga näitama ja mustama...Muidugi kuna meie rahvas usub ja kuulab suurte kõrvadega seda peavad ju teised ka kuidagi vastama, et midagigi saaks päästetud ju :D kuigi see tuleb halvasti välja aga kui mitte vastu hakata jätab ju veel nõrgema mulje...Niiet ei ole mõtet ajada sitta, et KE tehakse liiga vm.

Minu isiklik arvamus on see, et kuna niikuinii KE saab Tallinnas enamhääli siis las ta siin olla edasi ega ta midagi halba ju ei tee just korrastab ja annam töökohti jne :D:D Tegevust jätkub.

Aga kui hakatakse riigikogu võimu jaotama siis KE oma astmeliste tulumaksudega jne ainult pidurdab EV majandust. niiet järgmistel valimistel ärge valige KE kui tahate tulevikku oma lastele ja endale. Kogu värk on ikka pikas perspektiivis

Potsataja
09.10.09, 17:17
Mina andsin eile õhtul oma hääle KE kandidaadile, teistes nimekirjades olid mingid mõttetud tüübid. Ofc Tln-s elades ei hääletaks ma never KE kandidaadi poolt ja sama kehtib ka RE kohta

olavike
09.10.09, 18:48
http://poliitika.postimees.ee/?r=692

Ja saategi teada, keda te tegelikult eelistate :)

Minu puhul läks igatahes täppi.

hotcocacola
09.10.09, 19:12
Täname vastamast! Võrdlesime Teie seisukohta kõigi kandideerivate erakondade platvormidega ja arvutasime välja seisukohtade ühisosa.

Tuginedes Teie vastustele leidsime kõige suurema kattuvuse nimekirjaga:

Eesti Reformierakond

Seisukohad kattuvad 35% ulatuses



YAY, täppi :)

nikitheone
09.10.09, 19:16
Tallinna valimismasin!

Täname vastamast! Võrdlesime Teie seisukohta kõigi kandideerivate erakondade platvormidega ja arvutasime välja seisukohtade ühisosa.

Tuginedes Teie vastustele leidsime kõige suurema kattuvuse nimekirjaga:

Spisok Klenskogo - Russkij Tsentr

Seisukohad kattuvad 50% ulatuses

Võrdle minu vastuseid Spisok Klenskogo - Russkij Tsentr omaga

Kattuvuselt teisele ja kolmandale kohale jäid vastavalt:

* Eesti Reformierakond
* Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Kõige vähem ühtisid teie vastused järgnevate erakondadega:

* Eesti Keskerakond


sittuge pihku :D

marguzz22
09.10.09, 20:27
Defineerime haritud inimesena nii,et see on magistri kraadiga täna edukat karjääri teev inimene, kelle moraali normid on paigas(st. varastamine ja riigi raha välja petmine on tema jaoks out) ning kas selle bet võtaksid vastu?ps ta ei tohi kuuluda täna juba keskerakonda

QKulgur
09.10.09, 20:40
Valitud ja valisin tartu linnapea, reform siis ;D

olavike
09.10.09, 20:43
Valitud ja valisin tartu linnapea, reform siis ;D

Minu valik oli täitsa sama :)

Pahvak
09.10.09, 21:11
Defineerime haritud inimesena nii,et see on magistri kraadiga täna edukat karjääri teev inimene, kelle moraali normid on paigas(st. varastamine ja riigi raha välja petmine on tema jaoks out) ning kas selle bet võtaksid vastu?ps ta ei tohi kuuluda täna juba keskerakonda


Kuidas sa mõõdad, kes teeb karjääri ja kes mitte? Rahapakkide järgi, mis inimesel pangas on?

Sõna "karjäär" tekitab minus suurt õõvastust.

OT: hea kommentaar muusikafoorumist rada7 (karjääri ja väärtushinnangute kohta).
Ma ei läinud oma eriala õppima sellepärast, et ma lootsin pärast head tööd ja palju raha saada. Üleüldse ma ei mõista inimesi, kelle jaoks haridus on kitsalt midagi sellist, mille abil nad omale hilisemas elus võimalikult rasked rahapakid garanteerida püüavad. Ma siiralt kahtlen, kas sellise mõtteviisi kandjatel mingit haritust üldse olla saab. Ja misasja nad üldse teevad oma rahaga pärast? See, kuidas ja mille nimel Eesti "kõrgem keskklass" elab, saab olla eeskujuks ainult neile, kes neist kultuuriliselt veelgi vähem arenenud on.

See on muidugi ühele tõusikute ühiskonnale tüüpiline, et ilusast autost, majast ja naisest, suurest pangaarvest ja kõige sellega kaasnevast rämedast töörabamisest kõrgemat ideaali enam ei leidu. Aga ma arvan, et kui sa piisavalt tubli oled ja õpid järjekindlalt seda, mis sind ennast huvitab, võid sa self-made-lollide sotsiaalset survet vabalt ignoreerida. Lõpuks tulevad igasugu võimalused ja asjad samahästi kui ise sinu juurde. Ja rahast tähtsam on siiski see, et ka juhul, kui sul parajasi palju raha ei ole, sa igavusest ära ei sureks.
(Dunkelheit@rada7, kõrgharidusest)

hotcocacola
09.10.09, 22:57
http://img25.imageshack.us/img25/5696/renesitt.png


nüüd ma siis tean mix see nii on :S :D

erplander
09.10.09, 23:33
Minu valik oli täitsa sama :)


tühmimast tühmimat inimest annab ikka leida kui praegune tartu meer...

http://www.reporter.ee/2007/09/17/arapanija-eri-juhmi-juhtumised/

Teil on veel võimalik ümber mõelda ;)

SamGold
09.10.09, 23:55
Tunnistage üles, kas oleksite nõus astuma keskerakonda kui seda tehes saate oluliselt parema erialase töökoha/tööotsa või mingi muu ihaldusväärse materjaalse boonuse mida te muidu ei saaks. (Te võite muidugi seda töökohta jne. täiesti väärt olla ja puha aga ilma erakonda astumata lihtsalt sellist võimalust ei tekiks)

alaska
10.10.09, 01:10
Tunnistage üles, kas oleksite nõus astuma keskerakonda kui seda tehes saate oluliselt parema erialase töökoha/tööotsa või mingi muu ihaldusväärse materjaalse boonuse mida te muidu ei saaks. (Te võite muidugi seda töökohta jne. täiesti väärt olla ja puha aga ilma erakonda astumata lihtsalt sellist võimalust ei tekiks)





tunnen inimest, kes on seda teinud ja ma ei pea ennast temast paremaks. Praegu võin öelda, et never, aga kui otsus tuleb teha, siis võin kindlasti omale ära põhjendada ja nõustuda.

marguzz22
10.10.09, 02:06
Tunnistage üles, kas oleksite nõus astuma keskerakonda kui seda tehes saate oluliselt parema erialase töökoha/tööotsa või mingi muu ihaldusväärse materjaalse boonuse mida te muidu ei saaks. (Te võite muidugi seda töökohta jne. täiesti väärt olla ja puha aga ilma erakonda astumata lihtsalt sellist võimalust ei tekiks)





Inimese loomuses on juba ahnus. Kuid keskerakonda ei astuks ma mitte kunagi, eriti veel selleks, et omakasu saada. (a.la ametikoha, raha või millegi muu näol) Kodumaa on ikkagi niivõrd väärtuslik, et neid ideaale mingisuguse pasa peale maha ei müüks. (materiaalsed hüved) Raha saab teha ka ausal viisil, ilma oma nime ja väärtusi maha müümata. Kui sa varastad riigi raha siis sa varastad põhimõtteliselt kogu ühiskonna tagant. Lauljad, sportlased ja muud toredad inimesed võiksid jääda oma liistude juurde. Poliitikasse peaks pürgima inimene, kes tahab midagi siiralt teha oma kodumaa jaoks ning kellel on selleks ka piisav teadmiste pagas. Majandusalane haridus võiks kindlasti olla, haldusaparaati ning riigiõigussüsteemi kui sellist peaks tundma. Reaalsus on see, et täna riigikogus/kohalikes omavalitsustes, nõukogudes ja muudes haldusorganites istuvad debiilikud. :-\ Kes on seal väga valedel põhjustel. Tahakski kuulda nt selle krdi vene/eeti KE jooksja vastuseid Eesti riigi haldusaparaadi kohta. Kas tal on mingisugust aimugi kuidas meie riik töötab ning kuidas käib töö volikogus.

LuuK
10.10.09, 12:26
vastus: "I'm just clicking buttons"

antnx
10.10.09, 12:59
Valimine ei muuda mitte midagi. Eesti jääb nii või teisiti teiste riikide mängukanniks ja mis puutub poliitikasse, siis poliitika ei muuda kunagi elu paremaks. Elu muudab paremaks vaid teadus. Põhimõtteliselt valite lihtsalt etteotsa need inimesed, kellele te annate võimaluse nende endi elu paremaks muuta(materiaalses mõttes). Kui lähen valima, siis valin selle erakonna, kes kõige vähem reklaamide kaudu rahvast idioodiks peab ja teisi poriga ei loobi. Kõik see komejant on lihtsalt hajutamaks rahva tähelepanu tõsistest probleemidest, mis meie ühiskonda hetkel vaevab.


Täpselt nii on!

Rage
10.10.09, 13:30
retarded mõtlemine

leits
10.10.09, 13:36
mul on t2iesti savi, kas juhib mingi keskerakond, reform, rohelised vms ... nagunii keegi neist mnidagi teha ei viidsi, tahavad iizi mani saada .. mul jumala savi kes seal on:D seetõttu ei vali ka

antnx
10.10.09, 13:38
Retarded mõtlemine on mõelda nii fucking kitsalt. Kui vaatad asja suures plaanis siis näed kui tühine see kemplemine kõik on. Iga probleem algab sinu ja minu tasemelt. Ja mingid mehed ei saa seda muuta. Kogu inimkond peab individuaalsel tasemel muutuma siis tulevad tõelised tulemused. See mis meile presenteeritakse on kõik mäng - ja meie oleme selle mängu ohvrid. Open your eyes

pastilaa
10.10.09, 13:47
"Kaasaegne õigusteadvus üldiselt ei lähtu kollektiivse süü põhimõttest. Ka moraalsed hinnangud nagu „kõik poliitikud on kaabakad” või „kogu ajakirjandus on kollane ja vastutustundetu” ei ole kuigi mõistlikud. Väljend „kõik nad on kaabakad” on arenemata kodanikuteadvuse produkt ja ma kaldun arvama, et nõnda mõtlevad inimesed üldjuhul ei käi valimas."
A.Herkel

Ei vali ise tema erakonda, kuid mõte on siin olemas - milleks käia valimas ja kes käivad valimas. Samal tasandil on suhtumine - "kõik venelased on tiblad". Tegemist on paljuski sisemise moraali, eetika tunnetusega. Tühi sedel on ka hea valik, kui tõesti ei leia endale sobivat kandidaati - sedasi saab anda signaali, et ei ole kedagi valida...

alaska
10.10.09, 13:49
Saab ju küll muuta ja igapäevaselt muudetakse ju! Paljud poliitikud teevad päevad läbi tohutult tööd, enamus meist põleks mõne kuuga sellise tempo juures läbi. Kõik võtavad niivõrd enesestmõistetavalt kõiki hüvesid, mis neile igapäevaselt osaks saavad ja ei mõtle sellele. Vaata ükskõik mis valdkonda ja võrdle seda 10 aasta taguse ajaga. Tohutu progress on toimunud ja see ei ole nii enesestmõistetav, nagu enamus arvavad. Mine mõnesse teise endisesse liiduvabariiki, miks neil nii halvasti see elu läheb? Neil on lihtalt sitad juhid ja muud ei midagi.



Üks anekdoot tuleb meelde:
Lenin peab peale oktoobrirevolutsiooni töölistele kõnet:"Ja siis me kehtestame 5 päevase töönädala!" Rahvas juubeldab. Lenin jätkab:" Ja siis täidame edukalt mõned Viisaastakud ja saame kehtestada 4 päevase töönädala!!" Rahvas juubeldab veel hullemini ja loobib mütse õhku. Lenin jätkab:" Ja siis saabub meil kommunism ja saame kehtestada 3päevase töönädala!!!" Rahvas hullub ära, karjub ja ovatsioonitseb, tantsib ja juubeldab. Lenin ronib poodiumilt maha, läheb lava taha Stalini juurde ja ütleb:" Sul oli õigus, need idioodid ei viitsi tõesti üldse tööd teha..."

marguzz22
10.10.09, 14:28
Tore, et ka mõistlikke inimesi siin foorumis kõiksugu suleliste ja karvaste kõrvale leidub.

Tarmonator
10.10.09, 14:34
ma olen riigikoguliikme tööga veidi kursis ja ma võin kinnitada, et see töö ei ole meelakkumine.
ja see palk mis nad seal saavad, see ei ole ka kindlasti mitte ülemõistuse suur. enamus seal on piisavalt haritud, et ükskõik kus mujal ettevõttes suuremat palganumbrit teenida. tööpäevad ei ole neil 8 - 17, see on sisuliselt 24/7. paljud ei peaks sellisele tempole vastu. komisjonid, kohtumised, ettekanded, eelnõud, välisreisid, kirjavahetus jne jne. lisaks ei ela kõik riigikogulased põliselt tallinnas. et seal töötada pead sa olema eemal perekonnast, üürima eluaseme, autokulud jne. jah, kulud hüvitatakse, aga mitte 100%.

seega inimesed kes väidavad, et riigikogulased teenivad ülemäära suurt palka - vaadake peeglisse ja tunnistage ausalt kas te olete nõus sellises mahus rabama.

lisaks veel niipalju, et praegune peaminister on ilmselt kõige suurem töönarkomaan üldse keda mina tean.

leits
10.10.09, 14:37
mingi 40k kuus .. + muud hyved ... ytleme nii et inimesed o nnõus selle eest rygama .1

Tarmonator
10.10.09, 14:39
jah, ja selle eest sa RÜGADKI. mitte ei istu niisama m***i laiaks.

leits
10.10.09, 14:41
jah, ja selle eest sa RÜGADKI. mitte ei istu niisama m***i laiaks.


inimesed rygavad 6k eeest juba .. ei tasu nende rygamist yle haipida

Tarmonator
10.10.09, 14:43
whatever, ma ei viitsi vaielda.

Aristotep
10.10.09, 17:33
Andsin oma hääle lõpuks ära. Tuli meelde, et kauaaegne sõber kandideerib ju samuti. Erakond on küll täiesti vastumeelne, kuid inimene on tubli ja töökas. Seega olen rahul.

Potsataja
10.10.09, 22:07
ma olen riigikoguliikme tööga veidi kursis ja ma võin kinnitada, et see töö ei ole meelakkumine.
ja see palk mis nad seal saavad, see ei ole ka kindlasti mitte ülemõistuse suur. enamus seal on piisavalt haritud, et ükskõik kus mujal ettevõttes suuremat palganumbrit teenida. tööpäevad ei ole neil 8 - 17, see on sisuliselt 24/7. paljud ei peaks sellisele tempole vastu. komisjonid, kohtumised, ettekanded, eelnõud, välisreisid, kirjavahetus jne jne. lisaks ei ela kõik riigikogulased põliselt tallinnas. et seal töötada pead sa olema eemal perekonnast, üürima eluaseme, autokulud jne. jah, kulud hüvitatakse, aga mitte 100%.

seega inimesed kes väidavad, et riigikogulased teenivad ülemäära suurt palka - vaadake peeglisse ja tunnistage ausalt kas te olete nõus sellises mahus rabama.

lisaks veel niipalju, et praegune peaminister on ilmselt kõige suurem töönarkomaan üldse keda mina tean.


LOL. Võtsin http://riigikogu.ee/index.php?id=31555 lahti ja hakkasin kohe huvi pärast vaatama. Neid, kes ükskõik kus mujal ettevõttes suuremat palganumbrit võiksid teenida on heal juhul 10%. Neid, kes seda partei abiga võiksid ehk teha on muidugi rohkem, pakun kuni 25%. Muidugi ma ei väida, et kõik ei ole oma palganumbrit välja teeninud, mingi osa neist on kindlasti sisuliselt 24/7 tüübid, kuid see osa jääb kahjuks enamuse kõrval märkamatuks.

Mõned näited piisavalt haritud riigikogu liikmete työökohtadest (poliitilised on välja jäetud):

müügiosakonna juhataja, eraettevõtja, koristustööline, FIE, suhtekorraldaja, juhataja, infojuht, toimetaja jne. Keskmine riigikogu liige on seega oma suunitluselt spetsialist või keskastme juht, kelle palgatase jääb min 2x alla sellele, mida ta hetkel saab. Minu arvan, et las saavad sama palka edasi aga kas 101 ei ole natuke palju nii väikse riigi jaoks.

Lisaks veel niipalju, et töönarkomaanist pole kasu, kui ta teeb tööd töö pärast, mitte tulemuse nimel.

kilu6
10.10.09, 22:58
Erakond on küll täiesti vastumeelne, kuid inimene on tubli ja töökas. Seega olen rahul.


Lol. Eestis on süsteem, kus annad hääle sisuliselt erakonnale. Isikud ei mängi rolli ja valituks osutuvad ainult nimekirjas ees olevad inimesed (va erandjuhud, kus keegi saab väga palju hääli, aga see on väga erandlik juhus). See, palju keegi mitte valituks osutunud isik hääli saab, on puhas statistika.

Nothing personal.

masterpuppet
11.10.09, 00:37
Põmst eeldab Eesti valimissüsteem, et sa valid maailmavaadet. Aga Eesti erakonnad on alles nii noored, et maailmavaatest jääb üldjuhul asi kaugele, populism on olulisem. Valikud on raskeks tehtud, kuid ilmselt vali ise mõne üksikkandidaadi või valimisliidu. KOV vähemalt lihtsam valida, nimed on irl ka tutavad.

runnar
11.10.09, 02:27
Tunnistage üles, kas oleksite nõus astuma keskerakonda kui seda tehes saate oluliselt parema erialase töökoha/tööotsa või mingi muu ihaldusväärse materjaalse boonuse mida te muidu ei saaks. (Te võite muidugi seda töökohta jne. täiesti väärt olla ja puha aga ilma erakonda astumata lihtsalt sellist võimalust ei tekiks)

kui Edgar mulle WSOP ME võidu garanteeriks, siis asuks sekundiga Keskerakonda :)

Aristotep
11.10.09, 03:33
Lol. Eestis on süsteem, kus annad hääle sisuliselt erakonnale. Isikud ei mängi rolli ja valituks osutuvad ainult nimekirjas ees olevad inimesed (va erandjuhud, kus keegi saab väga palju hääli, aga see on väga erandlik juhus). See, palju keegi mitte valituks osutunud isik hääli saab, on puhas statistika.

Nothing personal.


Sõber ongi juhuslikult nimekirjas eesotsas ja valiti volikokku ka eelmisel korral.

Nothing personal

Tarq666
11.10.09, 12:29
retarded mõtlemine


Vaata peeglisse pensionäride vastane :D

vsiu100
11.10.09, 14:07
Retarded mõtlemine on mõelda nii fucking kitsalt. Kui vaatad asja suures plaanis siis näed kui tühine see kemplemine kõik on. Iga probleem algab sinu ja minu tasemelt. Ja mingid mehed ei saa seda muuta. Kogu inimkond peab individuaalsel tasemel muutuma siis tulevad tõelised tulemused. See mis meile presenteeritakse on kõik mäng - ja meie oleme selle mängu ohvrid. Open your eyes


Iga probleemi lahendus saab samuti alguse sinu ja minu tasemelt.
Ja mis "suur pauk" paneb siis seda inimkonda korraga individuaalsel tasemel muutuma? kui täna saab aru 1 inimene, et temast sõltub midagi ja homme 2, siis on muutumine juba toimunud. selline "kõik koos peab muutuma" stiilis lause on nagu halb valimisreklaam. tühi.

Madis Very
12.10.09, 13:36
Rohelised - Piirame hasartmängu võimalusi ja suurendame eraldisi hasartmängumaksust avaliku sektori tulubaasi. Keelustame kasiinod Eestis alates 2016. aastast. Kultuuri ja heategevuse finantseerimine tuleb lahti siduda hasartmängudest ja tervist kahjustavatest tegevustest.

Cash87
12.10.09, 15:14
Hehee aastaks 2016 peame olema juba nii rikkad et ei mängigi pokkerit enam :P vaid pappi on niipalju et panga hoiuste intresside peal saab elatuda :P

LuuK
12.10.09, 16:14
Ma valin selle:
http://www.facebook.com/profile/pic.php?uid=AAAAAQAQcR7wBKLU47hpTlDF0YLMpwAAAAlhwQ 5TXXVzGtnFiMCPIGbq
Kõik mulle kandidaadi juures tähtsad omadused olemas

Provoker
12.10.09, 16:47
Hehee aastaks 2016 peame olema juba nii rikkad et ei mängigi pokkerit enam :P vaid pappi on niipalju et panga hoiuste intresside peal saab elatuda :P


10m pangakontol on siis on see täiesti võimalik. Kui ma õigesti mäletan on miski nn öödeposiit vms teenus pankadel, kus öösel sa oma raha kasutada ei saa, päeval jälle saad. Ja ööpäevas peaks miski 900 eeka tiksuma kontole juurde sellega. vb peaksan segast.

mihkel88
12.10.09, 19:09
http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E&feature=player_embedded#

Kes eile erisaadet ei vaadanud ;)

olavike
12.10.09, 19:22
http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E&feature=player_embedded#

Kes eile erisaadet ei vaadanud ;)

Vot neid peabki valima :D

vsiu100
13.10.09, 00:50
http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E&feature=player_embedded#

Kes eile erisaadet ei vaadanud ;)


teh nuts.
sõnades on tugevalt tunda contra pliiatsit :D

Svenza
13.10.09, 17:53
http://www.youtube.com/watch?v=ym_zIlraq_E&feature=player_embedded#

Kes eile erisaadet ei vaadanud ;)

ROHVEL
Pisarateni naersin

Tarmonator
13.10.09, 18:02
;D noh, ilusti kõik kokku võetud ;D

sekundiga valiks pundi kes kunagi kord sellise üllitisega välja tuleb valimiste aegu. ja muud sitta ei loobiks.

leits
13.10.09, 18:08
lol .. fun ..

Potsataja
15.10.09, 23:25
http://www.youtube.com/watch?v=BVKELCEHDEI

RE on ikka totaalne donk KE kõrval, üldiselt oddsid üle Eesti on nii 1:2 RE kahjuks ;D

Hetkel on lood juba igatahes nii, et typo RE valija IQ moodutab max 99,99% KE valija omast.

volga
16.10.09, 22:33
http://valimised2009.files.wordpress.com/2009/10/788-090930-2140-etv-valimisstuudio00016-hillar-kohv.jpg

Kindel Valik

http://www.youtube.com/watch?v=oK8vFKGRV90

see ka tore mees

donkament
16.10.09, 23:57
haige mis juhikultus savietsi ümber on. Kõik ajutud ja pooletoobised laulavad silmad punnis. Midagi on väga mäda :S

marguzz22
17.10.09, 13:47
http://www.youtube.com/watch?v=BVKELCEHDEI

RE on ikka totaalne donk KE kõrval, üldiselt oddsid üle Eesti on nii 1:2 RE kahjuks ;D

Hetkel on lood juba igatahes nii, et typo RE valija IQ moodutab max 99,99% KE valija omast.


nad tarbivad seal vist mingeid aineid,:D

Timpz
18.10.09, 17:59
2 H WARNING

WARNINGWARNINGWARNINGWARNINGWARNING

hotcocacola
18.10.09, 18:16
oh kuidas mind ei koti hääletamine (A)

Madis_89
18.10.09, 18:57
Käisin ja täitsin oma kohust ikka

Codecci
18.10.09, 21:09
RE on ikka totaalne donk KE kõrval, üldiselt oddsid üle Eesti on nii 1:2 RE kahjuks ;D

Hetkel on lood juba igatahes nii, et typo RE valija IQ moodutab max 99,99% KE valija omast.

tore kohe lugeda asjatundja arvamust

Potsataja
18.10.09, 22:47
tore kohe lugeda asjatundja arvamust


Eks ta nii kipub olema jah :P Tallinn, Tartu, Narva, Kohtla-Järve, Pärnu KE: 69 402 ; RE 35 641 ehk suhe 1:1,95. Hääli küll veel loetakse, kuid üldine suhe jääb samasse suurusjärku.

Codecci
18.10.09, 23:00
Eks ta nii kipub olema jah :P Tallinn, Tartu, Narva, Kohtla-Järve, Pärnu KE: 69 402 ; RE 35 641 ehk suhe 1:1,95. Hääli küll veel loetakse, kuid üldine suhe jääb samasse suurusjärku.

mõtlesin rohkem seda IQ lauset

blazkuh
18.10.09, 23:00
Igatahes Tallinnas on KE oma ainuvõimu kindlustanud ja saab pidevalt mandaate juurde, Lasnamäe hääli pole veel seeski vist ..

Pahvak
18.10.09, 23:44
Kogu seda nalja saab telekast koos perega vaadata?

kuco
18.10.09, 23:46
http://www.youtube.com/watch?v=gZaPpruHc0Q

Saab jälle 4 aastat Tallinna inimesi norida :)

vinney
18.10.09, 23:48
puhta kukkund ju

Tarmonator
18.10.09, 23:48
;D
see oli ikka FAIL
suht purjakil või mis

kollane
18.10.09, 23:52
hahaaaa

eriline tont

Svenza
19.10.09, 00:00
No tra, see kesikute pidu on juba venekeelne. SIck mis Tallinnas toimub, see on ja haigeeeeeeeeeeee. Tra, kusjuures Savipätsile sai panuse panna , et saab üle 20K hääle. Ma debiil ei pannud, tahtsin kerge tonni surada, aga siis tuli mingi pokkeirkäsi vahele ja läks meelest. Päeval ärkasin, olli hilj apanustada juba. aga 35K häält Savipätsile, sama palju kui Reformierakond kokku, viimane aeg kuuli lasta sellele ahvile

Bikewarrior
19.10.09, 00:02
No tra, see kesikute pidu on juba venekeelne. SIck mis Tallinnas toimub, see on ja haigeeeeeeeeeeee. Tra, kusjuures Savipätsile sai panuse panna , et saab üle 20K hääle. Ma debiil ei pannud, tahtsin kerge tonni surada, aga siis tuli mingi pokkeirkäsi vahele ja läks meelest. Päeval ärkasin, olli hilj apanustada juba. aga 35K häält Savipätsile, sama palju kui Reformierakond kokku, viimane aeg kuuli lasta sellele ahvile


Kui tuleb ülestõus ja mõisu põletama hakkame siin Eestis, siis Hundisilma on esimene.

Tarmonator
19.10.09, 00:03
ja juba tegi keskerakond esimese sammu järgmisteks riigikogu valimisteks ja võimalik, et ka võimupöördeks praeguses valitsuses.
tallinnas pakuti koalitsiooni sotsidele. milleks neile seda vaja?
aga selleks, et eesti lõikes sai KE 30% häältest(siiani), aga reform, IRL ja sotsid saaks ikkagi koalitsiooni moodustada. nüüd määritakse mett moka peale sotsidele ja järgmised valimised on kesk võimul.
TRA :-\

Svenza
19.10.09, 00:16
http://www.youtube.com/watch?v=gZaPpruHc0Q

Saab jälle 4 aastat Tallinna inimesi norida :)



Tra, ma olin kusekõveras kui ma telekast vaatasin seda. Vana jummala lääbakil ju :D
Nimetage mulle see !!!
A kes veel sellega tegeleb? :D:D:D

pronks
19.10.09, 00:20
päris hea porno

hotcocacola
19.10.09, 00:21
IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWwwwwwwwwwww
tra ei saa olla :D:D:D:D:D
vend on maximaalselt kastis omadega irw

puhta fish IRW