PDA

View Full Version : Toidulisandid ...



Madis Very
10.10.09, 14:43
Paneks siis toidulisandite alla ka siis multi vitamiinid, kalamaksaõli, RedBulli taolised ergutid jne...

Et vestlesin ühe välismaalasest sõbraga ja sain üllatuseks teada, et ta kasutab adderali kaua grindimiseks.. mitte küll tihti aga ikkagi. Üsna idiootne minu arust aga mida arvatakse sellest siin ? Üsna mõttetu ennast rikkuda, et saaks pikalt pikalt grindida aga keha ebaloomulikul teel ära rikkuda.

Ise mul ei lähe kroonigi kuus ja ainukese asjana vb oleks roheline tee :D. Söön tervislikult ja teen regulaarselt trenni, et probleeme varakult ennetada.



Inspiration: http://forumserver.twoplustwo.com/26/psychology/how-much-do-you-spend-supplements-595985/

Alkoholi ärme siin teemas maini ::).

jrgn hell
10.10.09, 15:48
see aderal on ju puhtalt antsu peal tehtud. Oli vist see. 2+2s k jaurasid sellega. Kõrvalnähud moodswingid ja räme deprekas, seega vist pole vöäga mõtet.


a see tee, mille nimi mul meelde ei tule, aga vangals tehakse. mingi ilge kange asi. See vast aitaks

Aristotep
10.10.09, 16:20
No sefiiri ma olen proovinud. Esimese lonksu peale läksid silmad pahupidi. Vanaisa pani küll iga päev, ei teinud teist nägugi.

variatsioon
10.10.09, 16:30
crystal meth on päris hea

ranka
10.10.09, 16:33
Adderali ei soovita küll kellegile. See võib aidata grindimist aga need grinderid on tegelt viimased FPP Prod ja nahhui vaja oma tervis ära rikkuda hunniku rakebacki pärast.

Pahvak
10.10.09, 17:18
a see tee, mille nimi mul meelde ei tule, aga vangals tehakse. mingi ilge kange asi. See vast aitaks


See, mis vanglas tehakse on tavaline must kange tee, mis on tervisele kahjulik, sest nad panevad vähe vett ja terve tassi peale sisuliselt paki teepuru. Ilmselt mõtlesid yerba matet? Ise tarbisin seda mingil eluetapil tihedalt, kuid praegu juba harvem. Hüva rüübe!

http://en.wikipedia.org/wiki/Mate_(beverage)

farik666
10.10.09, 17:34
crystal meth on päris hea


soovitan sulle seriaali: Breaking Bad (Y)

Provoker
10.10.09, 22:08
paar snickut ja twixut kuus. soks hoiab alati tuju üleval. Vot selline maiasmokk olen. Üldjuhul roheline tee püramiid pakkidega ja PÄRIS mett (maalt toodud)viskan mõnuga juurde.

Yokker
11.10.09, 13:50
Ma pole kyll viimased pool aastat eriti pokrit m2ngind aga toidulisandeid s66n kyll vist isegi liiga palju aga mina ei tea mulle meeldib.Energiat ja j6udu tuleb v2gevalt ja v2simust pole juba ammu tundud.Tavaline koteil koosneb protest,greatiinist,glutamiinist,aminoodest ja vesikutest+pluss veel animal paki vitamiinid ja veel mingid kapslid mille nimi mul kohe meelde ei tulegi.Igal juhul soovitan k6igile kes v2hegigi trenni teevad pokeri k6rvalt siin foorumis,trevist need kohe kindlasti ei riku,pigem vastu pidi :)

-andres-
11.10.09, 13:57
Ma pole kyll viimased pool aastat eriti pokrit m2ngind aga toidulisandeid s66n kyll vist isegi liiga palju aga mina ei tea mulle meeldib.Energiat ja j6udu tuleb v2gevalt ja v2simust pole juba ammu tundud.Tavaline koteil koosneb protest,greatiinist,glutamiinist,aminoodest ja vesikutest+pluss veel animal paki vitamiinid ja veel mingid kapslid mille nimi mul kohe meelde ei tulegi.Igal juhul soovitan k6igile kes v2hegigi trenni teevad pokeri k6rvalt siin foorumis,trevist need kohe kindlasti ei riku,pigem vastu pidi :)

Et oleks mõtet proteiini, kreatiini ja kõike muud endale sisse toppida, tuleks ikka väga tõsist trenni teha, muidu saab keha kõik vajaliku ka tavatoidust, kui natuke jälgida, mida endale sisse ajada.

Yokker
11.10.09, 14:10
Muidugi saab k6ike tavatoidust kui on aega iga p2ev poes k2ia ja oma menyyd j2lgida,et ikka k6ik vajalik olemas oleks.Maitse asi.

FreakyJason
11.10.09, 17:37
Mulle meeldib õlust vitamiine ammutada.

FreakyJason
11.10.09, 17:37
Süüa tahax tglt

Kloonike
16.10.09, 10:45
Ostsin täna karbi Neurozani. http://www.vitabiotics.com/Neurozan/ Loodan, et avaldab pokkerimängule positiivset mõju. Saate antud toidulisandust eelolevalt lingilt ise täpsemalt lugeda. On keegi ehk proovinud ja nõus kogemustest rääkima?

Madis Very
16.10.09, 10:56
Ostsin täna karbi Neurozani. http://www.vitabiotics.com/Neurozan/ Loodan, et avaldab pokkerimängule positiivset mõju. Saate antud toidulisandust eelolevalt lingilt ise täpsemalt lugeda. On keegi ehk proovinud ja nõus kogemustest rääkima?


Ei ole aga kui just kehal just midagi viga pole... ei soovitaks võtta tarkust see nüüd juurde küll ei anna . Internetist leidsin populaarseteks side effectideks kergelt ärritumine(tildi motivaator) ja pidev vetsus käimine.... tee järeldused :D.
Hind karbil vist ca 180kr kunagi apteegis jäi silma ?

Parem söö puuvilju ja värke ! Saad oma vitamiinid/mineraalid sealtki kätte.

ranka
16.10.09, 10:58
Beebiporgandid on kõige paremad "toidulisandid" -- hea krõbistada sessi kõrvale.

Kloonike
16.10.09, 11:13
264.- apteegist. Kuna mu toitumine on väga ebatervislik rohke alkoholi ja teiste mõnuainetega ning tilt on igapäevane nähtus, siis ma arvan, et enam hullemaks minna ei saa. ::)

Pahvak
18.10.09, 18:39
Ostsin täna karbi Neurozani. http://www.vitabiotics.com/Neurozan/ Loodan, et avaldab pokkerimängule positiivset mõju. Saate antud toidulisandust eelolevalt lingilt ise täpsemalt lugeda. On keegi ehk proovinud ja nõus kogemustest rääkima?


Ma kunagi sõin neid, aga ei märganud vaimse võimekuse tõusu. B-letsitiini kapslite võtmise ajal tundsin küll, et suudan rohkem vaimset tööd teha. Samas letsitiinikuuri ajal võis üldine tervislik seisund parem olla. Suht kerge on result-oriented antud valdkonnas olla. :)

hotcocacola
18.10.09, 23:33
aga öelge, mis vitamiine soovitaksite osta @ apteegist?
mingid reaalsed asjad. ning miks nad head on või miks pole

ty

alaska
18.10.09, 23:35
zink ja magneesium, nendest jääb niikuinii puudu. C vitamiini võid kah talvel võtta. Või otsi midagi, kus nad kõik koos on, vähem neelamist.