PDA

View Full Version : NL100, QQ, 3-betted pot



peokuningas
10.11.08, 15:38
Kuna ma HUD-i ei saa kasutada, siis oli tol hetkel vastase kohta ainult info, et üle 2K käe tal statid: 11/6/1,4.

Paluks kommentaare iga tänava kohta.
Kas preflop 3bet on siin standard sellise mängija vastu?

Praegu vaadates mulle enam flopi järgi checkimine ei meeldi. Aga tol hetkel ma arvasin vist, et kui ma siin betin, siis saan calli (või raise) ainult kätelt mis beativad mind.

Turni bet on fold, sest me ei beati siin enam midagi? Või võib panna siin nuppe, sest vastane siiski halfstack ja äkki tal miski Ahx tüüpi käsi?


Absolute Poker No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Absolute Poker (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($38.81)
UTG ($93.20)
UTG+1 ($41.38)
MP1 ($111.30)
MP2 ($66.30)
Hero (CO) ($105.53)
Button ($99.90)
SB ($99)

Preflop: Hero is CO with Q :club:, Q :heart:
UTG calls $1, 2 folds, MP2 raises to $5, Hero raises to $18, 4 folds, MP2 calls $13

Flop: ($38.50) 10 :heart:, 6 :club:, 6 :heart: (2 players)
MP2 checks, Hero checks

Turn: ($38.50) J :heart: (2 players)
MP2 bets $38.50, Hero ???

Davy
10.11.08, 16:21
Kui QQ ka enam ei 3beti.... siis su 3bet on ainult KK ja AA ? Seda on ülimalt raske readida :)

Slowplayd :) ? Miks

Vastane on commited , all in or fold. Tundub küll et 1,4 agresiivsusega mees ei tee piisavalt tihti bluff pot moove, et õigustada siin all in viskumist... AJ tal vaevalt on.

Yokker
10.11.08, 16:26
Omg..miks flopil checkid?...järjekorde situatsioon kus päästa saab poti all in-ga või säästa raha foldiga :D

BuildUp
10.11.08, 17:04
Mul jääb see arusaamatuks, et sa 3betid preflop ja flopis checkid, kuna sa arvad, et kui sa betid, siis saad calli kätelt mis sind beadivad. Ja turnis sama lugu. :D

Et mis mõte siis üldse 3bettida on, kui flopis ja turnil ei julge bettida?

Ma oleks arvatavasti flopis 2/3 bettinud ja shovele call. Kui vastane näitab AAd või KKd, siis shit happens. ;D

ranka
10.11.08, 17:31
Vastane on ainult 66BB effective stackiga ja siin on meil kindlasti vaja steal statti, et võtta vastu PF korrektne otsus ja selle järg kogu käsi planeerida! Kuna seda ei ole siis ma flatiks flopi ja ma arvan, et see oleks suht standard sellise mängija vastu.

Nagu mängitud, siis 3bet on halb ja selle suurus on ka halb - ma 3betiks siin $13 peale (isegi $12 oleks fine). Nagu mängitud, ma paneks flopis $16 ja kui shoveb, pead callima ka allini, kuna JJ+ vastu on meil 38% equity.

Nagu mängitud on turn fold.