PDA

View Full Version : Blind Stealing



Provoker
11.10.09, 11:39
Leidisn 2+2 foorumist siis sellise tabeli ning hakkasin võrdlema enda läbimängitud kätega.

- If we open to 4BB, we risk 4 to win 1.5, so we need our steal to work 73% of the time.
- If we open to 3.5BB, we risk 3.5 to win 1.5, so we need our steal to work 70% of the time.
- If we open to 3BB, we risk 3 to win 1.5, so we need our steal to work 67% of the time.
- If we open to 2.5BB, we risk 2.5 to win 1.5, so we need our steal to work 63% of the time.
- If we open to 2BB, we risk 2 to win 1.5, so we need our steal to work 57% of the time.

igaks juhuks viskan lingi ka, et ei oleks tegemist plagiaadiga. http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/concept-week-4-blind-stealing-419666/

Kui selline kirjatükk õige on olen ma stealides põhimõtteliselt kaotanud raha. Siin muidugi ei lähe arvesse käed mille vastane on callinud ning foldib flopil c-betile. Olen katsetanud erinevaid avanguid 2-4bb stealimiseks ning eriti ei ole võimalik aru saada nüüd milline neist kõige paremini töötab kuna kõikide steali avangu suuruste puhul on mul steal success väiksem kui üleval kirjutatud tabelis. Parima tulemuse siiski saavutas 3bb avang mille success% on mul 65% mis on siis kõige lähemal breakevenile. Rõhutan veelkord, et siin ei lähe arvesse käed mille võidad tänu edukale c-betile. Mu enda puhul aluseks siis NL10. Steali % on kõigest 20 ringis.
Möllasin nüüd tiba hemi filtritega: vpip=true, pfr=true, could 3bet=false, saw flop=false, won hand=true. Ei tea kas kõige täpsem steali kirjeldamiseks, aga nendega oli tulemus küll väga positiivne. 170 bb/100, ning üle 100k sämplist 3879 situatsiooni.

Siit ka küsimused teile. Millised on tulemused teil stealides?
Millist stealing avangut ja range kasutate?
Ootan ka muid toredaid mõtteid seoses stealimisega, et leida optimaalseim lahendus FR mängijale.

farik666
11.10.09, 11:55
tulemusi ei viitsi praegu vaadata, aga umbes nii et 30% stealin ja successs on 65%..
avangust niipalju et mixin 3-5BB oleneb positsioonist ka.. kui CO siis panen rohkem tavaliselt..

Ja mõtetest niipalju, et steali tight tüüpe... või sis kelle fold to steal % on üle 75... aga muarust NL10 see steal nii väga oluline polegi...aga ei tee paha harjutada järgnevateks limiitideks

pikk28
11.10.09, 13:54
mul on ka steal suht väike ehk 25%, success on 65%. seda NL25 ja 100k käsi. enamus avanguid on 4bb, kui shortid blindidel, siis panen vähem. ma usun, et point ongi c betis + positsioon, mis muudab steali profitiks

FreakyJason
11.10.09, 17:42
Mul 26 prossa

Tarmonator
11.10.09, 22:32
ma ei viitsi hetkel seda lingitud artiklit uurima hakata, aga mingist samalaadsest(võibolla ongi seesama) lugesin, et see peab toimima etteantud % juhtudest, et näidata KOHEST kasumit. ehk siis puhtalt ainult nö PF mäng. näituseks 3bb raise, rahvas foldib 67% kordadest ja sul insta kasum.

minul ta ka ei ole nõutud %, on 67 asemel 60, aga steal on ikkagi kasumis HEM'i järgi. nii et ma ei muretseks väga selle pärast.

kuco
13.10.09, 09:32
Möllasin nüüd tiba hemi filtritega: vpip=true, pfr=true, could 3bet=false, saw flop=false, won hand=true.


Arvasid, et filtreerid ainult võidetud käed ja loodad näha kahjumit? ;)

Mina võtsin endale filtrisse aluseks järgnevad asjad. Pos(SB, BTN, CO), PFR = True, Saw Flop False, Did 3bet = false
Mis annab ideeliselt kohese võidu või kaotuse. Tulemus on 42ptBB/100 aka 700 käega olen üle 5BI nii kokku varastanud.

rrrr
13.10.09, 10:13
Arvasid, et filtreerid ainult võidetud käed ja loodad näha kahjumit? ;)

Mina võtsin endale filtrisse aluseks järgnevad asjad. Pos(SB, BTN, CO), PFR = True, Saw Flop False, Did 3bet = false
Mis annab ideeliselt kohese võidu või kaotuse. Tulemus on 42ptBB/100 aka 700 käega olen üle 5BI nii kokku varastanud.



Noh need on samuti õnnelikult lõppenud varastamised. Õnnetud varastamised, kus vastane callib su steal attempti ja paneb flopis donkbeti või raiseb su cbeti siin sees pole.

Sebastian_du
13.10.09, 11:00
Leidisn 2+2 foorumist siis sellise tabeli ning hakkasin võrdlema enda läbimängitud kätega.

- If we open to 4BB, we risk 4 to win 1.5, so we need our steal to work 73% of the time.
- If we open to 3.5BB, we risk 3.5 to win 1.5, so we need our steal to work 70% of the time.
- If we open to 3BB, we risk 3 to win 1.5, so we need our steal to work 67% of the time.
- If we open to 2.5BB, we risk 2.5 to win 1.5, so we need our steal to work 63% of the time.
- If we open to 2BB, we risk 2 to win 1.5, so we need our steal to work 57% of the time.



Imo on tabelil see häda et on tehtud puhtas matemaatikas, ei arvesta vastatse käitumist. Katsu sa jah Nl10 minbetiga(2BB) CO stealida, sa saad 2-3 callerit. Kuna minbet on kas air või nuts selles limiidis siis nende edasine käitumine on 50/50, pooled foldiva, poole callivad bottom pairiga. Ja avastadki ennast 9-5-ga j-9-4-2-k boardil.
Suuremates limiitides võib isegi töödata. Ka töötaks asi kui mängja teab mida ta teeb, paljudel kel vähem kogemusi on olukordi kus loetakse artiklit "Stealing to Success" vms hakkatakse selle järgi tegutsema ja pf mängus mitte nii kindel olles satutakse ülalmainitud olukordadesse.
Provokeri sattid on head ka nagu näha on olukorda 100k 3800 seega alla 4%
Seega soovitan soojalt olla kindel oma mängus enne kui hakkata elemente juurde lisama

masterpuppet
13.10.09, 12:59
Endal steal 39% ning success on 70,5% 60k NL25 käe kohta.. Ning varieerin BB tohutult, oleneb vastastest. Seega annab ka puhtalt tabeli järgi plussis olla, kui steali kohtasid valid.

ranka
13.10.09, 13:16
Keskmiselt Full Ringis SB foldib 85% ja BB 80% ajast blainde. Seega, et mõlemad blaindid foldiksid selle tõenäosus on: 0.85 x 0.8 = 0.68 ehk 68% ajast.

kuco
13.10.09, 13:33
Noh need on samuti õnnelikult lõppenud varastamised. Õnnetud varastamised, kus vastane callib su steal attempti ja paneb flopis donkbeti või raiseb su cbeti siin sees pole.


no aga siis on hoopis ju küsimus positsioonis ja pfr ...
Pos(SB, BTN, CO) ja PFR = True ... 61ptBB/100, mis on suht elementaarne ju. Positsioonist peangi võitma palju