PDA

View Full Version : Pleasing Sam Gold



SamGold
11.10.09, 18:11
ALOHA!

http://img49.imageshack.us/img49/9295/shuffleddeck.jpg

Liikmete päevikuid tekib nagu seeni peale vihma, ei saa minagi ilma hakkama. Kuna ma midagi asjaliku pokkeriteemadel veel rääkida ei oska siis teen kõigile teene ja üritan kõik oma OT siin ühe topicu all endast välja lasta :D Siit päevikust leiate tõenäoliselt kõige vähem graafikuid jne :D

Kohustuslikud osad:
Ajalugu:
Samasugune tekst nagu enamusel. Erinevalt osadest, olen alati olnud tight ja moneyscared (kodusest kasvatusest i guess) ning seetõttu on summad olnud alati väiksed KUID ma pole ka kunagi oma rahaga bustoks läinud! (online pokkeriga triobetis tutvust tehes, ehitasin endale freerollidest välja u 80$ rolli ja selle jagasin küll kiirelt ja "viisakalt" teistele tagasi kõik aga see polnud minu raha!)

Eesmärgid:

1. Teenida pokkeriga kokku 1kg kullakangi väärtuses summa (u 350k)
2. Teenida pokkeriga piisav summa, et aretada "Kodumängu klubi" projekti.
3. Teenida pokkeriga miinimumpalk kuus :D
4. Realiseerida maksimaalselt igasugu muid pokkeriga seotud ideesid.
5. Never kasutada pokkeris teenitud summasid pokkeriga mitteseotud valdkondades.
6. Õppida korralikult grindima :)
7. Muutuda homegamedes VÕITMATUKS!!! :D

Hetkeseisuga üritasin areneda loomingulisemalt Pokerstarsis u 45 mehe SNG-de valdkonnas kuid siis väikese vaheldusena proovisin ära kas on võimalik maksimaalselt tabeli järgi grindida ning pokerstrategy abiga õpin Full Tildis cashi laudades multiablengut (mis esialgu tähendab kõigi vihatud shortstackimist:D)
Ma ei kaota aga ilmselgelt liiga väikese volüümi tõttu ei ole ka bankrolli kasv midagi erilist...

...nüüd sööma

FreakyJason
11.10.09, 18:13
Edu mees

Provoker
11.10.09, 18:14
5. punktist ei saa aru. Ehitad elu lõpuni br?

SamGold
11.10.09, 18:27
5. punktist ei saa aru. Ehitad elu lõpuni br?


Ei kasuta mingi suva tavaari ostmiseks või üüri maksmiseks näiteks.

Provoker
11.10.09, 18:28
miks mitte? Ma just seepärast mängingi, et kunagi saaks nänni endale lubada mida tööinimese palgaga ei saa.

SamGold
11.10.09, 18:29
miks mitte? Ma just seepärast mängingi, et kunagi saaks nänni endale lubada mida tööinimese palgaga ei saa.

See raskendab peamiste eesmärkideni jõudmist ju...

SamGold
11.10.09, 18:35
Üks minu eeskujudest Eesti online pokkerimaastikul on Härra Tuul oma humoorikate piltide ja videodega.

Üks pilt mis sai inspiratsiooni tema grinderite tugiliinist ja ühest selle foorumi väga populaarsest topicust "buddy transfer"

http://img160.imageshack.us/img160/7185/deposit.jpg

SamGold
11.10.09, 18:44
Nagu korra mainitud ei puuduta uus hasartmänguseadus ainult online mängureid. Ka homegame'i harrastajaid ootavad ees tõsised muudatused. Üheks paljudest on kindlalt reguleeritud mänguvahendid, mis tagavad pokkerimängijate ohutuse ja kaitsevad nende õiguseid:

http://img160.imageshack.us/img160/9435/estchips.jpg

Tarmonator
11.10.09, 18:46
tähendab kas viga on minus või ei olegi nende spoilerite vahel midagi? ::)

SamGold
11.10.09, 18:48
tähendab kas viga on minus või ei olegi nende spoilerite vahel midagi? ::)


:-\ mul omal küll näitab... ???

teerajaja
11.10.09, 18:51
tähendab kas viga on minus või ei olegi nende spoilerite vahel midagi? ::)


Ma ka näen tühja

Bikewarrior
11.10.09, 18:52
mul ei näita ka midagi.

SamGold
11.10.09, 18:53
nüüd ei näe ma ise ka enam.... fail...

tobi
11.10.09, 19:45
Ma küll näen .p

Tarmonator
11.10.09, 20:03
see SMS'i äri oleks isegi geniaalne idee ;D

Rage
11.10.09, 20:25
Ei kasuta mingi suva tavaari ostmiseks või üüri maksmiseks näiteks.
mul ka enamvähem selline eesmärk.. aint kuvari ostsin et pokkerit oleks parem mängida.. muus osas on kõik puhas BRi kasvatamine.. ma arvan et kui eesti rahas milli kokku saan sisi ehk kannan osa kraami välja ja ehitan maja valmis vms..

SamGold
11.10.09, 20:31
see SMS'i äri oleks isegi geniaalne idee ;D


Vaadates kui elavalt ainuüksi juba siin foorumis see rahade vahetus käib siis turgu oleks vist jah :D
Pmst on ju olemas eraldi firmad kes tasulisi nr-d juba koos olemasoleva tarkvaraga pakuvad. Vaja ainult piisavalt suurt bankrolli, et saitidel ülekandeid teha niikaua kui klientide tasutud telefoniarvete kaudu raha tagasi tulema hakkab :D Legaalsus on muidugi teine teema juba...

SamGold
12.10.09, 10:00
Zetoonidest veel üks pilt, seekord reaaalne. Nii custom made kui olla saab, sõna otseses mõttes koduahjus küpsetatud:D Mässamist oli korralikult: kõigepealt plasteliinist soovitava relieefiga kuju, siis kipsist jäigem vorm ja sellega siis sai polümeersavist chipid välja vorbitud. Savi ahju ja pärast üle värvida ja lakkida. Tulid kahjuks palju kergemad kui tavalised zetoonid, ofc palju robustsemad ning mängimiseks vajalikust kogustest jäi ka kõvasti viitsimist puudu kuid ise olen rahul :)

http://img127.imageshack.us/img127/9348/zietoonz.jpg

antnx
12.10.09, 10:20
Väga lahe! tore kui keegi viitsib vaeva näha

SamGold
12.10.09, 14:46
Just oli vaidlus sõbraga teema üle: "Kas pokker on Härrasmeeste mäng?" Mina loomulikult üritasin seista pokkeri kui härrasmeeste mängu poolt. Sai kuhjaga definitsioone ja ajalugu läbi surfatud ja pettumusega pean tunnistama, et ega pokkeril ja härrasmeestel ajaloos midagi palju ühist pole olnud. Kuna pokker kuulub ikkagi hasartmängude alla ja hasartmängude üldine imago läbi ajaloo on ikkagi pigem negatiivne ja kriminaalse tegevusega lähedalt seotud. Ega lähiajaloo pokkeribuum midagi erilist muutnud ei ole. Igaltpoolt meedia vahenduselt maalitakse pilti rikaste gamblerite muretust elust aga enamus mängijaid on ikkagi pööbel või lumpen või misiganes moodsat väljendit nende donkide puhul kasutatakse (mina nimetaks neid jorssideks).
Mina kujutan tegelikult siiani ette mingisugust viisakat ja glamuurset pokkerimaailma kuhu kunagi jõuda võiks.
Kas see on ka lihtsalt illusioon? Kas pokker ongi tegelikult mingi rumalatele massidele mõeldud ajaviide?
Odav entertainment. Joome ennast täis, sebime klubides tsikke ja mängime pokkerit?

ranka
12.10.09, 14:49
Muidugi härrasmeeste mäng. Kaotav pool tihti soovib võitjale õnne: Nice Hand, Good Call, Well Played, Good Hand jne. Kui sa näiteks tõmbad automaadis neliku ja saad raha siis ei ütle ükski pokkeriautomaat, et Hea Duubel või lahe aukuost või siis kui rullis tõmbad numbrile 3 kilose litri pihta, siis diiler pigem ootab jotsi, kui ütleb, et magusalt paned poja. Peale selle taob karu rusikaga vastu lauda, et tra kuidas täna luckboxid poistel kehtivad :)

Tiltis peaga on asi muidugi vastupidi...

SamGold
13.10.09, 13:57
Viimasel ajal on tunne et turnamendid ajavad mind kõvasti rohkem tilti kui cash. Istun mitu tundi ühes turnamendis ja lõpuks otsustab rahadese jõudmise ikkagi mingi näkane coinflip. Kaotan coinflipi ja buy-ini aga koos sellega ka kõvasti sinna alla pandud aega, mis ongi kõige fustreerivam. Cashis võidan ja kaotan samamoodi coinflippe ja buy-ine aga mängud vahelduvad koguaeg ja kiires tempos on suht suva järjekordsest kaotusest. (Äkki tuleks lihtsalt turnamente samamoodi multitableda aga hetkel käib see üle jõu)
So, olgu selle shortstack strateegia mainega kuidas on, minu tervisele on ta igatahes kasulikum:)

SamGold
17.10.09, 10:50
Selline huvitav avastus tallinki laevalt :D
http://img81.imageshack.us/img81/8905/mmsh.jpg
Lisaks oli karbis loomulikult ka pakk m&m'si.
Suurepärane näide kuidas ühiskonnas noored hasartmängudest eemal hoida! Karbi peal on lausa kirjas, et vanusele 12+

LuuK
17.10.09, 12:47
jama et tsipsid söödavad pole

Cash87
17.10.09, 14:43
Võiksid jah söödavad olla ülifun oleks :P

rohelinekonn
18.10.09, 15:26
päris lahe peaks kah ostma naljapärast

tonis
19.10.09, 17:48
Selline huvitav avastus tallinki laevalt :D
http://img193.imageshack.us/img193/139/mmsx.jpg
Lisaks oli karbis loomulikult ka pakk m&m'si.
Suurepärane näide kuidas ühiskonnas noored hasartmängudest eemal hoida! Karbi peal on lausa kirjas, et vanusele 12+
Kingiti ka samad chipid mulle:P Muidu päris mängitavad aga chipid võiks veits raskemad olla:P

SamGold
21.10.09, 00:10
Mulle meeldib pokker ja mulle meeldib palju raha aga kahjuks ei käi need 2 asja veel minujaoks käsikäes. Üks võimalus oleks õppida paremini pokkeriga raha tegema, teine variant oleks aga leida mõni moodus, kuidas pokkeri pealt raha teha. Üks asi millest mul puudust ei ole, on igasugu "lollid" ideed. Ja siit tuleb järgmine:

Et edukas mängija olla, peab loomulikult kõvasti skilli olema. Samas on pokkeri alati vaja ka õnne! Esimene on inimese enda teha, teine enam mitte. Suuremal osal pokkerimängijatest on muidugi oskuste koha pealt arenguruumi küllaga. Ja seda enam saab nende puhul määravaks õnn! Ja mis oleks parem kaubaartikkel kui pakkuda sellele tohutule hulgale klientidele just seda, mida neil kangesti vaja läheb - korraliku luckboxi :D
Järgnevalt paar toodet, mis kindlasti ühel korralikul ebausklikul gambleril lahingvarustuses olemas peaks olema:

Tildi-pisarad
Kõik see ülivõimas tunnetekompott, mis downswingi poolt tabatud mängija poolt vedelasse olekusse muutunud on sinu jaoks osavalt pisikesse anumasse kokku kogutud! Pane teiste kurb ebaõnn enda kasuks tööle! Näiteks manusta välispidiselt 1 piisk enne tähtsamat turnamenti!
http://img199.imageshack.us/img199/1598/tilttears.jpg

VooDoo nukk - Diiler
Nimi räägib enda eest. Heavy-artillery!!! Kontrollid diilerit, kontrollid kaarte!
http://img199.imageshack.us/img199/634/voodoozx.jpg

Tegelt see mulle endale päris meeldib, kunagi kui sitaks vaba aega on, teen pullipärast valmis ka ühe!

Tellimused saatke siis PM-ga! :D

pohhui
21.10.09, 00:21
VooDoo Diiler :D, väga elav fantaasia, 5+
Mille kasuks muidu pokkeris otsustasid, 45men SNG-d või cash?

SamGold
21.10.09, 12:14
Kindlat otsust pole veel teinud, hetkel eriti aega korralikumalt grindida ei ole nagunii... lõputööd vaja teha ja tööl käia jne jne.
Tõenäoliselt katsetaks veel shortymist sest siiani on sellega br väga lihtsalt kasvanud. Samas tahaks ka sngdega korralikumalt multitableda ja vaadata kas tasub ära.

katrinclub
21.10.09, 12:39
Nagu korra mainitud ei puuduta uus hasartmänguseadus ainult online mängureid. Ka homegame'i harrastajaid ootavad ees tõsised muudatused. Üheks paljudest on kindlalt reguleeritud mänguvahendid, mis tagavad pokkerimängijate ohutuse ja kaitsevad nende õiguseid:

http://img160.imageshack.us/img160/9435/estchips.jpg

Muideks sellissed zhetoonid oleks minu arust hea kaup.

SamGold
24.10.09, 20:35
Midagi, mida endale jõuludeks soovida?

http://img2.imageshack.us/img2/4042/pultn.jpg

http://www.pokercontrols.com

Edit.
lol @ tilt button ;D ;D ;D

Cash87
24.10.09, 20:45
Tildi nupp on ülkõva :D kuid samas viskad selle puldi tükkideks võtad tavalise hiire ja mängid edasi :D

SamGold
24.10.09, 22:58
Tildi nupp on ülkõva :D kuid samas viskad selle puldi tükkideks võtad tavalise hiire ja mängid edasi :D


hahah, huvitav jah kas tootjad selle pisiasjaga on arvestanud, et puldid hakkavad tihti vastu seina lendama jne. Kunagi telekamängude ajastul sai isegi palju süütumatute mängude peale neid pulte lammutatud.
Samas ega mul seisab hetkel hiir ka ainult tänu maalriteibile koos... (muidugi palju odavam hiir kui 99,9$)

SamGold
26.10.09, 10:53
Tegin vist esimest korda oktoobris cashi, ühe tunnise sessi. Tegu oli minu jaoks suht heateriga, sest sain vist isegi 2-3 AA-d pluss veel kõrgeid pocketeid ja muidu häid käsi. Tegin ka paar suckouti kuid õnneks tõmmati siiski mind rohkem õnneliku riveriga tühjaks nagu tavaliselt. Tunniteenistus biitis siiski napilt neid kopikaid, mis real lifes hetkel saan.

SamGold
26.10.09, 11:13
Eelmine nädal üritasin homegames natuke loosemalt mängida ja see maksis kohe kätte ja lahkusin miinusega.
Üks hetk:
Tegemist loomulikult überloose donkfestiga.
Mul käes JJ, üks limbib, laua kõige tightim ja parem mängija tõstab nats, laua looseim mängija (lemmikäsi on 86 ja Q4 suited on nuts:D ) lükkab kõik sisse. Mis ma teen? Hea mängija panin mingi kõrge Ax peale vms. Loose mängija panin väikse paari peale. Tavaliselt oleksin foldinud aga kuna oli plaanis loosemalt mängida ja läksin sammuti allinni.
Üks limper isegi callis, tight foldis. Kolmekesi olime allinnis, minul JJ, limperil mingi 88 ja loose mängija keeras ümber hoopiski AK. Turn ja river mõlemad A... rebuy!

SamGold
26.10.09, 18:17
Mõtlesin, et teen ühe korraliku sessi 45 mehe sngsid üle pika aja. Sain kõik lauad lahti ja natukene mängitud kui mu suurepärane netioperaator STV otsustas järjekordselt näkku panema hakata.... Siis kui nett tagasi tulin oli M dead zones kõigis laudades. Hea esimene emotsioon üle pika aja sngdega tegelema hakkamiseks!
Turnamendid tekitavad ikka kõvasti rohkem tilti!

SamGold
27.10.09, 11:28
Järjekordne idee: PokkeriProd Investeerimisfond

Alternatiiv tavalistele pankade poolt pakutavatele investeerimisfondidele, mis kõik ***** on kukkunud.
Skeem töötab ka analoogiliselt pankade fondidele.
Investeerimishuvilised inimesed kannavad oma soovitud summad fondi alustamise tähtajaks üle millest moodustub siis fondi alusvara mis jagatake riski hajutamiseks näiteks 10 eduka Pokkeripro bankrollideks.
Pokkeriprod hakkavad selle bankrolliga grindima nagu nad tavaliselt omale elatist teenivad. Teenitud kasumist, saavad pokkeriprod enamuse omale, aga teatud protsent liigub investeerijatele.

Üritan teha mingi lihtsustatud arvutuse:
Ütleme, et fondi haldajateks on siis 10 prod, kõik nad mängivad lihtsuse mõttes NL100. Oletame, et enamvähem ohutu br on 50BI see teeb 10 mängija peale kokku $ 50k. Projekt lükatakse käima kui on kokku saadud investeeringuid poole miljoni krooni eest. Normaalne kuuteenistus grinderil on vist vähemalt $ 2k?
Kui see oleks keskmine kuuteenistus oleks nn fondi tootlus 40% mis on kõvasti üle selle mis üks fondi tootlus investeerijale võiks olla. Kui määraksime investeerijale tootluseks 10% siis peaks grinder 25% oma teenitud tulust (2k) ära andma.
See oli praegu ülilihtsustatud näide. Kõiki neid protsente ja tulude jaotuseid annaks igatpidi täpsemalt paika panna, et kõik osapooled rahul oleks. Kui ma mingit väga suurt põhimõttelist viga ei teinud või mitme komakohaga kuskil mööda ei pannud siis võiks nagu asi toimida küll.

Miks peaks keegi pokkerisse investeerima? Inimestel ikka on vaba raha mida tahetakse kasvama panna. Hetkel tõenäoliselt suvaline pokkerit mittemidagi teadev inimene seda ei julgeks valida. Aga kui mul oleks valida kas panna mingi 50k vaba raha kuhugi investeerimishoiusele või siin edukamate mängijate bankrolliks ja kui veel mingi garantii ka on, et täiest ilma oma rahast ei jää, paneks igakell siia oma säästud!
Neid plusse leidub minuarust veelgi nagu investeerimisperioodi pikkus jne.

Miks peaks pokkeripro sellest huvituma (mingi osa oma teenistusest ära andma selleasemel et kõik omale saada)? Vb kindlam teenistus (teat. mõttes ühine suur br mis vähendab downswingide mõju üksikule grinderile?), võõras br, reguleeritum tegevus (mida enamus siin vist tegelt vihavad aga tööviljakusele toob kasu imo). Grindimine läheneks mingisugusele tavalisele ametimudelile. Kuna ma ise elatist ei teeni pokkeriga, siis ma ei tea elukutselise mängija mõttemaalima, vb ei ole siin jällegi mitte mingit eelist pokkeriprole.
Aga see oli ka kõigest idee. Mõneks ühekordseks huvitavaks projektiks, mis pokkerit Eesti ühiskonnale tutvustaks, sobiks kül :)
A la online pokker > Rootsi pangad :D

kivisaba
27.10.09, 14:41
probleem selles et mängija kellel pole limiidi jaoks rolli, pole tavaliselt ka selleks limiidiks valmis

SamGold
27.10.09, 15:11
probleem selles et mängija kellel pole limiidi jaoks rolli, pole tavaliselt ka selleks limiidiks valmis

Ei no pro'l võib vabalt omal ka roll olemas olla aga võib selle eest midagi kasuliku osta omale, sest edaspidi võib ta muretult võõra rolliga oma limiidil tööd teha. Selliseid, kes limiidiks valmis pole, ei kasutaks.

Pahvak
27.10.09, 18:53
Ei no pro'l võib vabalt omal ka roll olemas olla aga võib selle eest midagi kasuliku osta omale, sest edaspidi võib ta muretult võõra rolliga oma limiidil tööd teha. Selliseid, kes limiidiks valmis pole, ei kasutaks.


Sa ise cashiksid oma rolli välja, et kellegi teise raha eest mängida ja iga kuu 25% ära kinkida?

SamGold
27.10.09, 19:29
Sa ise cashiksid oma rolli välja, et kellegi teise raha eest mängida ja iga kuu 25% ära kinkida?

see oli väga piltlik näide. 25% vb mitte aga 10% vb küll kui sellega kaasneksid veel igasugu muud eelised, mis mulle kasulikumad on kui 10% rohkem raha (suurem stabiilsus, mingi kindel sissetulek isegi kui sitt kuu on, või mingid muud hüved mida iseseisval grindimisel ei saa)

Karupee
27.10.09, 20:25
see oli väga piltlik näide. 25% vb mitte aga 10% vb küll kui sellega kaasneksid veel igasugu muud eelised, mis mulle kasulikumad on kui 10% rohkem raha (suurem stabiilsus, mingi kindel sissetulek isegi kui **** kuu on, või mingid muud hüved mida iseseisval grindimisel ei saa)


Küsimus ongi selles, mis eeliseid sa saad pokkeriprole pakkuda?

tonis
28.10.09, 14:15
Küsimus ongi selles, mis eeliseid sa saad pokkeriprole pakkuda?
Haigekassa?

nikitheone
28.10.09, 14:27
ainukene pluss, mis ma PP näen, on selles, et nende maine avalikkuse silmis võib-olla tõuseb. Kui kunagi tekib Eestis mõni pokkeri ametiühing ja hakkab lobbyt tegema - see oleks pluss.
aga see ka kaheldava väärtusega.

Karupee
28.10.09, 17:15
Haigekassa?


Selle saab igaüks omale ise ka teha.

SamGold
12.11.09, 23:38
Järjekordne häving kodumängus...
Järgmine kord tarbin alkoholi!

SamGold
13.11.09, 00:05
Kas keegi teab mingit varianti kuidas panna väike rahasumma teenima?
Mul praegu u 200$ seisab niisama pokerstarsis, millega mul pole lähitulevikus absoluutselt midagi plaanis teha. Ma ei kavatse seal tõsiselt mängida ja välja võtta pole ka mõtet. Sellistel väikestel summadel puudub peaaegu igasugune investeerimisvõimalus minuarust. Samas niisama hallitama minna ka ei tahaks lasta. Any ideas?

kollane
13.11.09, 00:38
Kas keegi teab mingit varianti kuidas panna väike rahasumma teenima?
Mul praegu u 200$ seisab niisama pokerstarsis, millega mul pole lähitulevikus absoluutselt midagi plaanis teha. Ma ei kavatse seal tõsiselt mängida ja välja võtta pole ka mõtet. Sellistel väikestel summadel puudub peaaegu igasugune investeerimisvõimalus minuarust. Samas niisama hallitama minna ka ei tahaks lasta. Any ideas?


steigi kedagi :P

SamGold
13.11.09, 01:05
steigi kedagi :P


See peaks siis puhtalt rahaline stake olema, sest mingit coachingu sarnast asja ei ole ma võimeline tegema...
Staketav peaks lisaks coachiks kellegi pädeva inimese saama ja minu poolt ainult bankroll.

kivisaba
13.11.09, 01:09
johnny jazz jagab rah diilide alafoorumis näiteks hetkel

SamGold
15.11.09, 13:08
Eile sai vähe mtt-sid ajaviiteks mängitud. Tegin 180 mehe omasid, kaart ei jooksund ja failisin. Siis mõtlesin, et teen ühe 27 mehe oma, mida olen põhjalikumalt varem mängind ja tuli 1. koht ära, ajee :D Final tabalesse jõudsin suht shortina aga headsupis omast arust ikka ownisin vastast 8)
Ma ei mängi shortina päris sedasi, et kui M on kriitiline siis any two kõlbab ja minuarust minu vets tightim suhtumine microlimitis on rahalises mõttes kasumlikum.
Üldiselt viimasel ajal eriti ei usu turnamentidesse enam ja selle võidu panen ka joppamise arvele.

Provoker
15.11.09, 17:33
joppamist peab olema kui turnas kaugele tahad jõuda. Eila ntx oli miski PCA freeroll 16700 osalejaga. Mängisin seda mingi 10 mintsa u ning selle ajaga algstäkk triplisse. Peale seda olin tükk aega sitout ning kui arvuti juurde tulin panin 2x allinni. Esimene kord sai kohe triplisse uuest ning teise korraga ligi 7-8k chippe juurde. Ning hopsti olingi turna cl. Siis hakkasin teisest arvutist filmi vaatama ning kui see läbi sai, olid blindid 1k,2k ja mul ikka üle average stack. Peale seda kütsin jälle paaril korral allinni ning teisel korral mu tee lõppes kui vastane callis A5 mu QJ vastu ning võitis kõrge kaardiga. Kogu jutu point selles, et mängu ma erilist ei teinud ning lõpetasin ikka ~600 hulgas.

nikitheone
15.11.09, 17:52
tõsi. mul oli ka turnal, et vastane tõmbas runner-runneri ära, langesin 410 chipi peale. sealt mängisin end üles ning sain 90 matsi seast 1-4 koha jagamise sunday millile. suht lotod on need turnad ikka.

SamGold
16.11.09, 22:14
Tegin novembri esimese cashi sessi (1h). Oli vist hea päev kuna enamus coinflippe tuli minu kasuks aga ise mängisin ka vist kõige distsiplineeritumalt siiani. Biitisin oma real life tunnipalka 2x :D
Lähim eesmärk ongi konstantselt oma hetke ameti tunnipalka biitida ( hetkel on see suht lihtne ül. kah... :'( )
Detsembris pean rohkem aega leidma pokkeri jaoks, et boonus tervenisti lahti mängida.

SamGold
17.11.09, 20:26
haha, üks vaimukamaid pilte pokkerist, mis netist leidnud olen :)

http://img97.imageshack.us/img97/5284/poker1xe7.gif

SamGold
17.11.09, 20:36
Väike pokkeriteemaline versioon populaarsest näost filmist "300"
http://img127.imageshack.us/img127/3141/anakonndaa.jpg
Heal lapsel mitu nime, "Anakonda" sündis ühel järjekordsel meeleolukal kodumängul. Teooria järgi sedasi nagu pildil oma AK-d näidates, ei kaota mängija selle käega kunagi! :D

SamGold
20.11.09, 15:47
Järjekordne välgatus:

$$$ 24h Le Mans Cash Game $$$

Rahamäng kestab 24h järjest. Osa võtavad ntx 4-liikmelised võistkonnad (homegame seltskonnad)
Koguaeg peab igast võistkonnast 1 mängija laua taga istuma.
Lisaks cash game buyinile on veel sissemakse prizepool'i, mis jagatakse lõpus kõigi 24h vastu pidanud tiimide vahel. Ehk kaotavad need, kes 24h vastu ei pea:D

CTXrix
20.11.09, 16:05
Järjekordne välgatus:

$$$ 24h Le Mans Cash Game $$$

Rahamäng kestab 24h järjest. Osa võtavad ntx 4-liikmelised võistkonnad (homegame seltskonnad)
Koguaeg peab igast võistkonnast 1 mängija laua taga istuma.
Lisaks cash game buyinile on veel sissemakse prizepool'i, mis jagatakse lõpus kõigi 24h vastu pidanud tiimide vahel. Ehk kaotavad need, kes 24h vastu ei pea:D



Liiga lihtne kui 4 inimest - mis see igaühel 6h istumist ära pole. Vastupidavusfaktor langeb niimoodi ära. Võiks parem olla FR ja 24h, igaüks enda eest väljas. Kes sööma-jooma-ennast kergendama läheb, langeb insta välja. Samamoodi magajate/tukastajatega. Pause ei ole. Vot see oleks alles andmine.

SamGold
20.11.09, 16:12
Liiga lihtne kui 4 inimest - mis see igaühel 6h istumist ära pole. Vastupidavusfaktor langeb niimoodi ära. Võiks parem olla FR ja 24h, igaüks enda eest väljas. Kes sööma-jooma-ennast kergendama läheb, langeb insta välja. Samamoodi magajate/tukastajatega. Pause ei ole. Vot see oleks alles andmine.


Üksinda 24h oleks vb liiga hardcore. Aga näiteks kuldne kesktee ja 2-mängijalised meeskonnad:D

CTXrix
20.11.09, 17:03
Üksinda 24h oleks vb liiga hardcore. Aga näiteks kuldne kesktee ja 2-mängijalised meeskonnad:D


See oleks ok!

SamGold
21.11.09, 09:15
Eile oli üks hea kodumänguõhtu ja lõpuks taas positiivse tulemusega.
Alkohol oli muidugi mängus.

SamGold
29.11.09, 22:53
Sai jälle väike 1,5h sess tehtud ja järjekordselt biitsin 2x oma real-life tunnipalka :D Aga peab tunnistama, et oli järjekordselt ka hea jooks. Tehti vist ainult 1 suurem suckout, muidu kõik minu paremad käed olid ka peale riverit parimad. Ei mäletagi, et nii vähe suckoute oleks saanud. Tundus, et omal kaart jooksis kah, päris palju kõrgeid paare tuli aga vb see ongi hoopis normaalne kuna ma olen tasapisi volüümi ka kasvatanud ja siis ikka tuleb ka paremaid käsi tihedamini.
Täna tegin mängu 7-l laual, võiks isegi veel juurde võtta aga hetkel olen 15' läppari taga ja kisub liiga tihedaks.
Eriti sitt on uusi laudu otsida kui kogaeg teisi laudu ette pillub. Juba niisama lobbys soovitud lauale edukalt peale klikkimine on keeruline kuna see vabade laudade list virendab seal üles-alla koguaeg.
Mida suurem hunnik laudu ees seda lihtsam on reeglite järgi mängida. Tempo on peal ja ei teki kiusatust igasugu mõttetusi katsetama hakata. multitablemine meeldib mulle. varsti võiks isegi mõne pokkeriprogrammi soetamisele ja kasutamisele mõtlema hakata :D

Mnjah, kõik tundub nii lihtne kui jooks on hea :)

SamGold
02.12.09, 08:28
Melomaanidele:
http://img228.imageshack.us/img228/7078/unluckycowboy.jpg

SamGold
02.12.09, 09:42
Postkaart grinderile/grinderilt :)

http://img81.imageshack.us/img81/2214/greetings.jpg

SamGold
02.12.09, 11:54
Eile nägin pokerstarsis oma lauas vist esimest korda supernoovat...
Kuna mina pole üles liikund, liiguvad nemad alla järelikult :D

Plaan on vaikselt starsis 180 mehe sngsid mängima hakata kuna midagi paremat sealse br-ga hetkel teha ei ole...

Jaaa tuli ära, mis kartsin, järjest kõik coinflipid teisele poole, sitt mäng ja vabalangus...

CTXrix
02.12.09, 12:41
Eile nägin pokerstarsis oma lauas vist esimest korda supernoovat...
Kuna mina pole üles liikund, liiguvad nemad alla järelikult :D

Plaan on vaikselt starsis 180 mehe sngsid mängima hakata kuna midagi paremat sealse br-ga hetkel teha ei ole...


Mul sama järeldus :) Järjest rohkem näeb neid ka minu limiitidel (kus nad nagu väga SN'ina olla ei tohiks).

SamGold
05.12.09, 17:12
Vaatasin filmi 21, mis rääkis blackjackist ja kaartide lugemisest, AND IT SUCKKKED!
Peaks tegema lühikese animafilmi pokkerist. Andke häid ideesid süžee jaoks!

SamGold
14.01.10, 22:09
detsembri alguses lõpetasin onlines suht päevapealt pokkerimängimise.
ei ole aega et 100% enda arendamisele keskenduda ja niisama toksimine ei viind kuhugile.
Kõige enam häiris see aeg, mis kulus siin foorumis offtopic teemades passimisele.

SamGold
14.01.10, 22:10
aga juhuslikult on paar postitust puudu et rahadevahetusteemat näha, nii et tuleb veel viimane kord offtopicut ajada:D