PDA

View Full Version : Orlov Invitational @ Olympic Vilnius



muruntau
11.10.09, 21:53
http://www.triobet.com/est/poker/2009-09-22.html

Et miks ma seda räägin. Sest seda ei mängi peaaegu keegi Trio toas (võib-olla on see kogu Prima võrgu asi, ei tea). Eelmine nädal ei toimunud isegi weekly final'it. Seekord proovisin ka €5 daily't, üks tüüp sitout ja teine bettis ainult nutsi ;D, obv pilet weeklysse. Ja sama tüüp ka weekly finalis, kus tast muidugi jagu sain. Ehk põhimõtteliselt on siin väga jõhkra overlayga tegu, kes on huvitet väiksest gämblingust, et saada €500 väärt pakett live turkale suht minimaalse riskiga, siis soovitan osa võtta.

Pmst iga päev toimub:

€1,1 low stack daily rebuy to €5,5 daily
€5,5 daily rebuy to €33 weekly 1 pilet GTD (üks tüüp low stakist pea alati ja ta tihti sitout :D, kui võtta turkast osa, siis on hea võimalus, et lihtsalt blindide varastamisega saab €33 pileti)

Siis weekly €33 freezeout to €110 final, siin ka 1 koht online finalisse GTD, seekord oligi ainult 2 mängijat.

Ja lõpuks €110 final @ 02.11.09, kus 3 €500 paketti garanteeritud!!!

Pakuks, et sinna finaali ei tule ka eriti palju mängijaid ja kui tuleb liiga vähe, võib Trio selle üldse ära jätta. Ainult 3 weekly finalit ongi jäänud ja eelmine nädal weekly't ei toimunud! Mis omakorda näitab, et finaalsatikas võib tõsist overlay'd oodata! Igatahes, soovitan soojalt osa võtta!

Dogers
11.10.09, 21:56
Leedus ka 21. piirang?

muruntau
11.10.09, 22:11
Peaks olema ka 21 jah, aga kindel ei ole. Läti vist oli 18 ja Poolas, kui õigesti mäletan, aga Leedu 18. Samas keegi targem võiks kinnitada või ümber lükata.

mihkel7
11.10.09, 22:16
Peaks olema ka 21 jah, aga kindel ei ole. Läti vist oli 18 ja Poolas, kui õigesti mäletan, aga Leedu 18. Samas keegi targem võiks kinnitada või ümber lükata.


21 on jh see vanusepiir

LuuK
12.10.09, 00:56
krt ma vaatasin neid ja aju registreeris ära et ahah, invitational, seega mingi järjekordne parooli all asi ja ei hakanud edasi näppimagi.

muruntau
12.10.09, 19:19
ei ole mingit parooli siin, vähemalt mul küll mingil etapil midagi ette ei tulnud ja ma pole kohe kindlasti Trio jaoks mingi special mängija, et mulle erandit tehtaks. Tegu on lihtsalt ühe leeduka nimelise turnaga ja arvatavasti ei osanud ta midagi lahedamat nimetuseks panna, kui invitational :)

Muidugi see oleks küll nõme variant kui saad pileti Live turnale ja siis Vilniuses ukse peal saadetakse pe..e, kuna tüüp ei sind kutsunud :D Absurd obv.

ESTPatrick
12.10.09, 19:59
ajaliselt ehk isegi sobib, peab mõtlema selle üle

muruntau
12.10.09, 20:44
Burget Pokernewsis ütles, et finaal kindlasti ära ei jää. Nii et pohh, ärge osalege, ongi mul finaalis lihtsam ;D