PDA

View Full Version : Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?



taipupole
16.10.09, 10:03
Et sügis on külm aeg, tuleks ihuliikmeid liigutad ja adrekat pumbata - niimoodi saab sooja.

Seega.

Kas siin on tartlasi (ranka võib ka Tallinnast tulla), kellele pakuks huvi ühel nädalavahetusel luurekat mängida? Abivahenditeks Raadi sõjaväelinnak ja instrumentideks püssid, mis on laaditud värvikuulidega.

Ühe sõjardi kohta on kulu kuskil 300 krooni ja lahingud võtavad umbes kolm tundi (meie tegime selle asja jooksul viis mängu: kaks maja vallutamist, üks terve platsi lahing, kaks lühimaa kiirlahingut). Et normaalselt askeldada, oleks vaja umbes kümmet inimest.

Kes pole säärasest asjast kunagi kuulnud ja tahab lugeda, siis: http://www.visahing.com/taktikaline.html.

Valige sobivad päev: http://www.doodle.com/pb6ghfbwzw8u7ysi

lenC
16.10.09, 10:07
väärt idee, ise kahjuks ei saa tulla tervislikel põhjustel(kui siis kuskil tornis vaikselt snaipada vms :D ).


Aga kui aftekas toimub, siis võin läbi astuda.

Madis Very
16.10.09, 10:08
rofl@pealkiri

palju kuule alguses on ?

Provoker
16.10.09, 10:08
Millisel nädalavahetusel?

Kodu
16.10.09, 10:09
oleks isegi käpp

lenC
16.10.09, 10:10
rofl@pealkiri

palju kuule alguses on ?

pohh, kui otsa saavad, siis hakkad melee-attackima
http://images.bit-tech.net/content_images/2009/02/complete-guide-to-left-4-dead/melee%20shot%20sm.jpg

taipupole
16.10.09, 10:27
rofl@pealkiri

palju kuule alguses on ?


300-kroonises varustuses on 200, kuid alati saab juurde osta. Meil läks eelmine kord tsipa juurde vaja, kuid hinnale vist juurde ei tulnudki.

taipupole
16.10.09, 10:27
Millisel nädalavahetusel?


Teoorias pakuks järgmist või ülejärgmist. Ehk 24. või 31. oktoober ja õhtuks võiks äkki mingi saunavariandi ka juurde mõelda.

Madis Very
16.10.09, 10:33
31. nv oleks isegi mõeldav aga pead ei anna äkki tuleb tallinnas midagi head



pohh, kui otsa saavad, siis hakkad melee-attackima
http://images.bit-tech.net/content_images/2009/02/complete-guide-to-left-4-dead/melee%20shot%20sm.jpg


LOL

Raido428
16.10.09, 10:35
"Ühe sõjardi kohta on kulu kuskil 300 krooni ja lahingud võtavad umbes kolm tundi"


Irw 200 kuuli võib mõnes olukorras minna 5 minutiga. Ma arvestaks ikka mingi 1500-2000 kuuliga vähemalt. Seega siis veel vähemalt 1000 eeku lisaks. Aga eks see sõltub suuresti ka sellest kui väga su näpp sügeleb.

Aga muidu väga mõnus ajaviide. 5+ idee.


http://www.paintballgunswarehouse.com/userfiles/image/Paintball%20Chic3.jpg

leits
16.10.09, 10:44
im in .. tulen oma varustusega seljuhul .. ainult õhku vaja ja kuuli :()

Rigged
16.10.09, 10:47
Oleks ka ilmselt käpp....

Üks olukord kunagi paintballi mängides:
campasime sõbraga põõsas, selja tagant tuli hüppega mingi vend, karjus rambo...sai kohe 100 kuuli kerre.... :C Mõistlik.

hotcocacola
16.10.09, 10:51
IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

MIS PEALKIRI, ROHVELLLLLLLLLLLLZZZZZZ ;D ;D ;D

väärt idee :P :D
kuu lõpus olen ma out @ tlnnas baltic festivalil
polegi kunagi paintballitanud, aga tahaks raiuda kyll :P
kui mõistlik aeg, siis mix mitte ;) :D
samal ajal täiega siidrit ja õlli keevitada

antnx
16.10.09, 10:56
Mina olen olnud selle klubi liige ja igapäevaselt mängimas käinud ning ka Eesti Sport Paintballis mitmeid medalikohti saanud. Metsamäng ning tourney paintball on natuke erinevad.


http://www.youtube.com/watch?v=uQrdWlF2i4E

leits
16.10.09, 10:58
Ma pole ise mingi aasta mänginud .. olekski vaja toru tolmust puhtaks lasta ..

btw mis kuuli hind on? ilmslege et ma ei piirdu 300 kuuliga .. kasti tahaks ma

antnx
16.10.09, 11:02
:D Peaks ka oma markeri välja otsima sel juhul. Ma tulen 2 kastiga miinimum

leits
16.10.09, 11:02
Aga kuuli hind? I gess et oma kuuliga vist mängida ei või? Või võib? Et õhu võtan aint teilt?

Madis Very
16.10.09, 11:05
http://www.youtube.com/watch?v=eC6vQQUD_lI

hotcocacola
16.10.09, 11:06
PAKETT "BODYSHOCK" - 300 EEK

- LAHINGUVARUSTUS
- 200 KUULI *
- PLATS & INSTRUKTORITEENUS

PAKETT "VIP KILLER" - 500 EEK

- LAHINGUVARUSTUS
- 500 KUULI *
- PLATS & INSTRUKTORITEENUS

PAKETT "HARDCORE" - 900 EEK

- LAHINGUVARUSTUS
- 1000 KUULI *
- PLATS & INSTRUKTORITEENUS

OMA VARUSTUSEGA KOGENUD
LAHINGUHUNTIDELE:

200 KUULI 200.- EEK *
500 KUULI 300.- kuni 350.- EEK *
TÄIENDAV VARUSTUSELEMENT - 50 EEK


* Hind sisaldab HPA/CO laadimist ja puhastusvahendeid.













MIS MAKSAB?
Mängu tavapaketi maksumus on 300 eek per mängija (sisaldab kogu varustust, täisteenust ja 200 kuuli). Lisakuulid 70 senti. Paketid on täpsemalt kirjeldatud hindade lehel.

leits
16.10.09, 11:10
Kuuli hind on muidugi "magus" .. :/

taipupole
16.10.09, 11:11
Ma arvan, et võrdse lahingu huvides on osalistele võrdse relvastuse andmine, mitte, et high rollerid saabuvad oma granaatide ja vannitäie kuulide ning mürskudega ja micro-grinderid peavad püstolit ning kaheksat kuuli nagu hingeõnnistust hoidma.

Ehk kõigil sama relv ja sisuliselt sama arv kuule.

Valige sobivad päevad: http://www.doodle.com/pb6ghfbwzw8u7ysi

leits
16.10.09, 11:14
M okay .. im out then .. keegi ei olegi kuulipildujast rääkinud .. me saame m2ngida täpselt samamoodi kuio teie .. seega ei näeks asjas probleemi ..

Tegu on siiski for fun yritusega .. seega meil kõigil on ju mõistus peas .. point o nselles et mis ma maksa nselle varsutuse eest kui mul enda lseisab nurgas ja kogub tolmu :)

e: Kui sobib, et oma varustusega võib tulla siis lemme know .. sel juhul oleks k2pp

masterpuppet
16.10.09, 12:50
Oleks samuti käpp, mõnusalt magus üritus tuleb. :)

Codecci
16.10.09, 13:22
Ka huvitatud kui klassi kokkutulekuläbuga samale päevale ei lange :P

-andres-
16.10.09, 13:28
Kui Novembris, siis oleks käpp. Oktoobris pole aega.

rohelinekonn
16.10.09, 13:31
Olen igati käpp kui midagi suurt elutähtsat vahele ei tule

rohelinekonn
16.10.09, 13:33
Kui Novembris, siis oleks käpp. Oktoobris pole aega.


mine pane siis oma kuupäevaga seal lingil nimi kirja ;)
Kuid praeguse mõne inimese näol paistab et november it is

hotcocacola
16.10.09, 13:34
ja kui rahvast on juba meeletult, siis pole teist varianti, kui instacall teha (ma ei saa 30-01 okt) ja siis 14nda okti nvl.
teistel leiaks aega kyll :P

Provoker
16.10.09, 13:37
Kas miskit riietust ka pakutakse hinna sees või peab oma 3 kilo vatti ja 23 volti selga tõmbama.

hotcocacola
16.10.09, 13:43
kodukal on kirjas, et mingi kaitsevesti saab (äkki hoopis päästevesti :D), kindad, kiivri jne.
aga tõenäoliselt tuleb end vooderdada, kuna ma ei taha et mingisugune nl200 regular ca 3000nde kuuliga mind pooleks keevitab :D :D

ranka
16.10.09, 14:17
kodukal on kirjas, et mingi kaitsevesti saab (äkki hoopis päästevesti :D), kindad, kiivri jne.
aga tõenäoliselt tuleb end vooderdada, kuna ma ei taha et mingisugune nl200 regular ca 3000nde kuuliga mind pooleks keevitab :D :D


Sina saad killuvesti, sest oled ju bounty.

taipupole
16.10.09, 14:20
Kas miskit riietust ka pakutakse hinna sees või peab oma 3 kilo vatti ja 23 volti selga tõmbama.


Kaitsevesti kannavad väikesed tüdrukud, meestele meeldib valu ja meeste naistele sinikad, et meest ravida. Muidu (lisaks vestile: http://www.visahing.com/varustus.html) saab tavalise laigulise vormi ja pearäti jms.

taipupole
16.10.09, 14:22
aga tõenäoliselt tuleb end vooderdada, kuna ma ei taha et mingisugune nl200 regular ca 3000nde kuuliga mind pooleks keevitab :D :D


See kaitsevest on tegelt päris hea, ma ise ei kandnud, kuid naised ja lapsed väitsid. Vooderdada ei tohiks aga mitte mingi hinna eest, muidu oled läbimärg kah kohe. Tavaline spordirõivas on maksimum, mingid kampsunid unustage kohe ära.

Skyline
16.10.09, 15:39
Novembris oleks ilmselt käpp tulema, laseks isegi cocale pähe ;)

hotcocacola
16.10.09, 15:44
Novembris oleks ilmselt käpp tulema, laseks isegi cocale pähe ;)


tra ma kusen su auto peale siis :D

rohelinekonn
16.10.09, 15:51
"Ühe sõjardi kohta on kulu kuskil 300 krooni ja lahingud võtavad umbes kolm tundi"


Irw 200 kuuli võib mõnes olukorras minna 5 minutiga. Ma arvestaks ikka mingi 1500-2000 kuuliga vähemalt. Seega siis veel vähemalt 1000 eeku lisaks. Aga eks see sõltub suuresti ka sellest kui väga su näpp sügeleb.

Aga muidu väga mõnus ajaviide. 5+ idee.


http://www.paintballgunswarehouse.com/userfiles/image/Paintball%20Chic3.jpg


Keegi ei lase sul seal 2k kuuli ära. Ma tahan näha kes laseb asjalikult nii palju ära. Ma korra olen käinud ja siis olin pisut svipsis kah veel mis tähendab et kasutasin keskmisest rohkem kuule ja ma ei tea kas 500 suutsin ära lasta või mitte aga mitte mingil juhul üle.

bounce
16.10.09, 20:12
olen raadil paintballi mängimas käinud, julgen soovitada, adrekas on meeletu.

leits
16.10.09, 21:57
Keegi ei lase sul seal 2k kuuli ära. Ma tahan näha kes laseb asjalikult nii palju ära. Ma korra olen käinud ja siis olin pisut svipsis kah veel mis tähendab et kasutasin keskmisest rohkem kuule ja ma ei tea kas 500 suutsin ära lasta või mitte aga mitte mingil juhul üle.


kõik oleneb relvast :D ma olen selle samase tavalisemeta k2kkiaka kasti kuule m2ngu jooksul pannud .. üldisel´t mullemeeldib lasta .. isegi kui ma ei n2e vastast:D fancymatest relvedaest ei hakka r22kima:D

Raido428
19.10.09, 08:56
Keegi ei lase sul seal 2k kuuli ära. Ma tahan näha kes laseb asjalikult nii palju ära. Ma korra olen käinud ja siis olin pisut svipsis kah veel mis tähendab et kasutasin keskmisest rohkem kuule ja ma ei tea kas 500 suutsin ära lasta või mitte aga mitte mingil juhul üle.


Lasen ikka küll.



kõik oleneb relvast :D ma olen selle samase tavalisemeta k2kkiaka kasti kuule m2ngu jooksul pannud .. üldisel´t mullemeeldib lasta .. isegi kui ma ei n2e vastast:D fancymatest relvedaest ei hakka r22kima:D



Mulle ka.


Näide minu moodi mängust:
http://www.youtube.com/watch?v=rrqVpP4W8Yc

Kodu
05.11.09, 12:31
Kuna siis kogunemine toimub ja kuhu tulema peab ???

hotcocacola
05.11.09, 12:36
LOL, tra sellise külma ilmaga ma peaks olema maxivooderdatud, kuna kui saad liti mööda jalgu, siis noh...see on rämedalt valus ju :D

jrgn hell
05.11.09, 14:51
LOL, tra sellise külma ilmaga ma peaks olema maxivooderdatud, kuna kui saad liti mööda jalgu, siis noh...see on rämedalt valus ju :D



istu kodus teleka ees ja tambi šhampaudeliga sääreluid (nagu üks eriti imelik usa mma "figther" teeb, kes sai ringis peaaegu tappa Viru keskuse suitsunurgast võetud vastase käest) või keeruta 20kg kangi sääreluude peal ees.


Aga huvitav plaju on nii silma lastud, kui keegi surnud ja võtab teadnatusest maski eets ja keegi kogemata laseb plönni silma?

Madis Very
05.11.09, 14:54
awshit, juba see pühap ?

Kui saab veel liituda.. ja palju rahvast on üldse ?
pff ei viitsi Tartu jälle tulla .. :D

ranka
05.11.09, 14:54
istu kodus teleka ees ja tambi šhampaudeliga sääreluid (nagu üks eriti imelik usa mma "figther" teeb, kes sai ringis peaaegu tappa Viru keskuse suitsunurgast võetud vastase käest) või keeruta 20kg kangi sääreluude peal ees.


Aga huvitav plaju on nii silma lastud, kui keegi surnud ja võtab teadnatusest maski eets ja keegi kogemata laseb plönni silma?


Statistika järgi ca. 35% osalejatest jääb ühest silmast pimedaks ja 17% mõlemast.

masterpuppet
05.11.09, 15:31
Türvel. Obv unustasin selle teema ära ning sai ka nüüd selleks nv plaanid tehtud (isadepäev), aga ilmselt oleks nagunii ära jäänud, kuna teemaalgataja enam initsiatiivi ei jätkanud?

taipupole
13.07.10, 17:58
Bump. Tartus pakuks ikka huvi. Mõni ndv näiteks, et reede ööst taastuda. Soe on nüüd ka.

Pakuks huvi?

kardaanirist
13.07.10, 21:05
Aga huvitav plaju on nii silma lastud, kui keegi surnud ja võtab teadnatusest maski eets ja keegi kogemata laseb plönni silma?

käisin mõned aastad tagasi seal samas Raadi platsil paintballi mängimas ja juhendaja ütles, et neil oli alles hiljuti olnud juhtum, kus üks osaline võttis keset lahingut kiivri peast ning sai lasu silma. obv kohe opilauale.

teadmatusest vaevalt keegi seda eest võtab, sest juhendaja korrutas seal ette ja taha, et keegi maski lahinguväljal ära ei võtaks. pigem arvatakse, et ollakse ohutus alas, kui ollakse mingi 10-15m kaugusel neutraalsest alast või võetakse see korra eest ära, et klaase puhastada. vähemalt minul läks see pidevalt uduseks, et pidin koguaeg käe maski alt sisse panema, et siis natukene seda niiskust klaasidelt ära pühkida.

miksnii
14.07.10, 00:52
kindlasti oleks kohal, andke ainult kuupäev teada.

low-flow
14.07.10, 02:28
Ma olen juba väga pikka aega tahtnud paintballi proovida, aga pole omade klemmidega seltskonda kokku saanud, seega oleks väga käpp.

antnx
14.07.10, 11:35
Jant on ainult praegu sellise ilmaga paintballi mängida. Ei soovita.

Owner85
14.07.10, 13:56
huvi oleks suur,aga sellise ilmaga ilmselgelt oleks see enesetapp,ootaks vähe:):D

Tarmonator
14.07.10, 13:58
aga läheks sõidaks kartidega hoopis?
ilm palav küll, aga selle 10 min kannatab ära äkki?
tartus saab sõita seal annelinna rajal.
või kui autodega kaugemale minna, siis põltsamaa rada on hea.

Owner85
14.07.10, 14:10
järgmine nädal annab ilm muidu juba järgi siis oleks täitsa mõeldav juba!

rohelinekonn
14.07.10, 14:39
Paintball on lahe ühekorra sain omaseltskonnaga piisavalt inimesi kokku miski 12 vist ja sai proovitud seega oleks kah kindlasti käpp aga muidugi ilm peaks rotim olema

isenseven
14.07.10, 18:51
aga läheks sõidaks kartidega hoopis?
ilm palav küll, aga selle 10 min kannatab ära äkki?
tartus saab sõita seal annelinna rajal.
või kui autodega kaugemale minna, siis põltsamaa rada on hea.

seal annelinnas suht nutused kardid ja alati viga ka neil midagi, ainult lagunevad seal:D
aga no asja ajab ära ja pulli saab ikka vast

kardaanirist
14.07.10, 22:17
seal annelinnas suht nutused kardid ja alati viga ka neil midagi, ainult lagunevad seal:D
aga no asja ajab ära ja pulli saab ikka vast



keegi oskab öelda palju hetkel seal 10min sõitu maksab? eelmine aasta sai kaks korda käidud ja siis oli vist 125.- ning tegelt tagantjärele mõeldes ikka ülikallis ju. rada on ka paras sitt, sest seal on kurv kurvi otsa. kiirust ei saa pmst kordagi aretada.

sedand küll, et pidevalt lagunevad. : D

isenseven
15.07.10, 15:34
praegust hinda kahjuks ei oska öelda, aga rada on uuendatud, nüüd suurem ja tundus huvitavam

kardaanirist
15.07.10, 21:04
praegust hinda kahjuks ei oska öelda, aga rada on uuendatud, nüüd suurem ja tundus huvitavam

no ma elan seal kõrval ja käin iga päev mööda, aga see rada on ikkagi imo liiga kurviline. varem oli hullem ja nüüd on seal parempoolses ääres küll midagi muudetud ja kurvid laugemaks tehtud, aga siiski.

aga hind huvitab küll. sellesmõttes, et seal sõidetakse ikka üliharva ja tahaks teada, kas nad ise ka said aru, et 125.- 10 minuti eest on natukene palju nõutud.

Tarmonator
16.07.10, 01:09
et 125.- 10 minuti eest on natukene palju nõutud.

ah...kust sa odavamalt tahad saada????
alla 150.- pole mina näinud kuskil. kui sul just mingit klubikaarti pole ja iga päev trenni ei tee.
põltsamaal isegi kallim vist kui 150.-
soomes oli 18€

Godspeed_EJ
16.07.10, 09:09
ah...kust sa odavamalt tahad saada????
alla 150.- pole mina näinud kuskil. kui sul just mingit klubikaarti pole ja iga päev trenni ei tee.
põltsamaal isegi kallim vist kui 150.-
soomes oli 18€

Põltsamaal on 150.- ja Eesti parim rada imo.

rohelinekonn
16.07.10, 09:42
Kas see on see suht suur rada?

Godspeed_EJ
16.07.10, 09:42
Kas see on see suht suur rada?

Jah

rohelinekonn
16.07.10, 09:50
ma olen seda rada ainulkt näinud osad sõitsid seltskonnast ma chiilisin ühe tsikiga kõrval olin vähe vines. Üks pani koguaeg pambusesse öeldi et kui korra veel siis sina katkestad sõidu :p

Rada ise on nuts, sinna tasub kindlasti minna

kardaanirist
16.07.10, 12:26
soomes oli 18€

see oleneb kus jälle sõita. sõber ütles, et Soomes sõitis 7€ eest 12 minutit ja rada oli kümme korda lahedam ja kardid kiiremad.

Tarmonator
16.07.10, 16:04
see oleneb kus jälle sõita. sõber ütles, et Soomes sõitis 7€ eest 12 minutit ja rada oli kümme korda lahedam ja kardid kiiremad.

lapimaal või? :biggrin::biggrin:

kardaanirist
16.07.10, 23:34
ei oska öelda, aga vaevalt. :D

antnx
16.07.10, 23:48
tuleks ka kartima