PDA

View Full Version : NL200 BvB Deepstack



TaaviK
17.10.09, 00:05
Villain: 23/20/1.7 #130 kätt
Olin alles sessiooni alustamas ja polnud teda enda arust varem laudades kohanud.
Esimese 10ne käe jooksul juhtus meie vahel selline action: http://www.pokerhand.org/?4793111

Siis kuskil paar-kolm kätt hiljem tuli samas lauas järgmine olukord:

No-Limit Hold'em, $2.00 BB (3 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($285.37)
Hero (SB) ($459.02)
BB ($834.83)

Preflop: Hero is SB with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
1 fold, Hero bets $6, BB raises $22, Hero raises $70, BB raises $812.83 (All-In), Hero ?(~$390 alles)

ESTPatrick
17.10.09, 00:18
esimene viga on 4bet sizing, see on viga minuarust. kui sa paned 70 siis seda for value ja siis ei tohiks callimises küsimust ka olla. normaalne oleks panna 50-60 vahel 4bet keskmiselt. vähemalt standard on, mis ei ole muidugi kohustuslik sizing, lihtsalt annab vastasele rohkem eksimisruuni.

ma arvan et arvestades eelnevat kätt ma calliks insta ära, eriti kuna sa investisid 70 juba, mis on suht palju ja arvestades vastast 3way mängus oleks see kehv alla andmine. HUs ei foldiks ju ka seda kätt isegi 200bb deep, see suht sama siin

mõtlesin veel seda kätt veidi ja enam ma nii kindel eelnevas ei ole, kuna eelnevas läks ta ahnelt allinn siis võis ka seekord sama teha AA, KK-ga. Tõsiselt huvitav käsi ja pakuks pinget mida teised vastavad. endal pole sellist asja vist kunagi olnud, vähemalt ei mäleta.

Fortune
17.10.09, 03:44
esimene viga on 4bet sizing, see on viga minuarust. kui sa paned 70 siis seda for value ja siis ei tohiks callimises küsimust ka olla. normaalne oleks panna 50-60 vahel 4bet keskmiselt. vähemalt standard on, mis ei ole muidugi kohustuslik sizing, lihtsalt annab vastasele rohkem eksimisruuni.



+1
Samas olete mõlemad diip muidugi, aga ma ei foldiks ikkagi, 3 handed ka ju, QQ on ikka nuts sellisel juhul. Eriti veel eelmist kätt arvestades.

Ilmselt postitasid, sest AA või KK vastas, aga see tavaline cooler, veits muudab asja see, et diip olete, aga minu jaoks mitte piisavalt.

ranka
17.10.09, 11:18
+1
Samas olete mõlemad diip muidugi, aga ma ei foldiks ikkagi, 3 handed ka ju, QQ on ikka nuts sellisel juhul. Eriti veel eelmist kätt arvestades.

Ilmselt postitasid, sest AA või KK vastas, aga see tavaline cooler, veits muudab asja see, et diip olete, aga minu jaoks mitte piisavalt.


Nu nahhui, 3-handed ei ole miski vabandus kunagi stäkkimiseks mitte ühegi kaardiga peale ässade PF. Samuti ei ole set alati cooler ja KK vs AA alati cooler. Kui ikka 100000BB stäkk ja raha liigub ainult panka ning sul KK siis sa ei saa mitte kuidagi seda cooleriks nimetada.

Mina ei 4betiks.

tdx
17.10.09, 12:51
Peab nõustuma rankaga, imo see ei ole cooler kui siin broke minna 230bb diip.
Samas, AK'd shovetakse ka nii, et max FE saada, KK-AA pigem 5betiks väikselt.

Fortune
17.10.09, 14:45
Nu nahhui, 3-handed ei ole miski vabandus kunagi stäkkimiseks mitte ühegi kaardiga peale ässade PF. Samuti ei ole set alati cooler ja KK vs AA alati cooler. Kui ikka 100000BB stäkk ja raha liigub ainult panka ning sul KK siis sa ei saa mitte kuidagi seda cooleriks nimetada.

Mina ei 4betiks.


Miks ei ole 3-handed ettekääne lightimalt shovemiseks? cmon mäng on aggressiivsem, rohkem 3bettingut ja 4bettingut, sellepärast ka QQ väärtus tõuseb all ini minemise suhtes. Pealegi, sa seda eelmist kätt vaatasid, kus kutt KT-ga K high flopil nuppe küttis, seega on tegemist aggressiivse mängijaga ja tema vastu taaskord QQ-i väärtus tõuseb.

Ja no loomulikult ei ole KK vs AA ja set vs set ALATI cooler, aga kuna 95% juhtudest ta seda on, siis ma ei näe sellel 100000BB näitel absoluutselt mingit mõtet ja sellel teemal vaielda ka suht pointless.

ranka
17.10.09, 14:58
Miks ei ole 3-handed ettekääne lightimalt shovemiseks? cmon mäng on aggressiivsem, rohkem 3bettingut ja 4bettingut, sellepärast ka QQ väärtus tõuseb all ini minemise suhtes. Pealegi, sa seda eelmist kätt vaatasid, kus kutt KT-ga K high flopil nuppe küttis, seega on tegemist aggressiivse mängijaga ja tema vastu taaskord QQ-i väärtus tõuseb.

Ja no loomulikult ei ole KK vs AA ja set vs set ALATI cooler, aga kuna 95% juhtudest ta seda on, siis ma ei näe sellel 100000BB näitel absoluutselt mingit mõtet ja sellel teemal vaielda ka suht pointless.


Ma ei öelnud ju, et 3-handed ei muuda midagi vaid ma ütlesin, et 3-handed mäng ei ole küll mitte miski ainus ettekääne shovemiseks. Mini silmus on siin QQ PF all-in mäng miinusmäng ja isegi kõige suurtemate donkide vastu ja 3-handed mängu mina ei saa mitte kuidagi ettekäändeks tuua light shoveks, kohe mitte kuidagi!

blizkaa
17.10.09, 21:13
Ise ei oska kätt kommida, aga küsimus Rankale. Okay, sa ei 4-betiks, aga kuidas sa mängid seda kätt OOP post-flop? Kriba miskid põhjendatud stsenaariumid, väga huvitaks su mõttekäik lähemalt.

TaaviK
18.10.09, 08:47
No pmst ma aega-ajalt olen 2+2st lugenud, et kui deep stäck, siis võib suuremalt 3-ja 4bettida. Pole nagu pea üldse deepstäckidega põrkumisi preflop olnud ja seega suht saamatu olen selle koha pealt. Nüüd üle mõeldes ei näe küll erilist põhjust seda $70 panna, pigem oleks jah see $50-60 parem olnud. Aga seoses ranka kommentaariga, et ei ole üldse mõtet 4bettida teda, ütleks pigem seda, et no krt kui effective stäcks on $460, siis ei näe ma küll eriti muud võimalust vastaselt kogu stäck kätte saada, kui juba pre pot suureks ajada. Ja me ikkagi ju OOP, seega veel enam leian põhjust otsa visata.

Kuidki see vastane on eelneva käe põhjal tundub suruja kutt, ei arva ma ikkagi, et ta alati mind seal AAga üle lükkaks. Tal siiski positsioon ja ma ei näe, miks ta peaks just allin suruma. Seepärast ma arvangi, et me saame mõned kombod AAd(kui mitte kõik) ja ehk mõnedki kombod KKd ta range'ist eemaldada ja juba siis oleks meil piisavalt equityt callida, eeldades, et ta kunagi ei bluffi (mis võib samuti olla väär või vähemalt ta range võib olla laiem kui AK, AA, KK, arvestades meie actionit kaks kätt tagasi).

Kloonike
18.10.09, 09:53
Ma ei saa aru miks inimesed kogu aeg stäkkide peale mängida tahavad. Isegi võidu puhul kuulub reaalselt sulle sinu equity tema range vastu long runnis. Mõttetu variatsiooni suureks ajamine ja vahel ka spewimine. Mina eelistan iga kell postflop mängu. QQ-ga annab seda teha väga edukalt. Eriti starsis/FT-s mängides, kus vastased on aggrod ja sa saad neil lasta iseennast valuetownida, sest neil on suhtumine, et sul eales ei ole QQ/KK/AA/AK, sest sa 4betiks seda preflop. Readid ja adekvaatne postflop mäng on see, mis tagab edu.

ranka
18.10.09, 10:51
Ma ei saa aru miks inimesed kogu aeg stäkkide peale mängida tahavad. Isegi võidu puhul kuulub reaalselt sulle sinu equity tema range vastu long runnis. Mõttetu variatsiooni suureks ajamine ja vahel ka spewimine. Mina eelistan iga kell postflop mängu. QQ-ga annab seda teha väga edukalt. Eriti starsis/FT-s mängides, kus vastased on aggrod ja sa saad neil lasta iseennast valuetownida, sest neil on suhtumine, et sul eales ei ole QQ/KK/AA/AK, sest sa 4betiks seda preflop. Readid ja adekvaatne postflop mäng on see, mis tagab edu.


+1

vonkartoffel
18.10.09, 11:58
Siin oleks siis plaan maha callida terve tee kui tuleb madal laud??

AshrakWhite
18.10.09, 12:01
Ma ei saa aru miks inimesed kogu aeg stäkkide peale mängida tahavad. Isegi võidu puhul kuulub reaalselt sulle sinu equity tema range vastu long runnis. Mõttetu variatsiooni suureks ajamine ja vahel ka spewimine. Mina eelistan iga kell postflop mängu. QQ-ga annab seda teha väga edukalt. Eriti starsis/FT-s mängides, kus vastased on aggrod ja sa saad neil lasta iseennast valuetownida, sest neil on suhtumine, et sul eales ei ole QQ/KK/AA/AK, sest sa 4betiks seda preflop. Readid ja adekvaatne postflop mäng on see, mis tagab edu.

+1

Mr.Kylm
18.10.09, 12:21
Siin oleks siis plaan maha callida terve tee kui tuleb madal laud??
siit hakkasin mõtlema.
Flopp tuleb madal, et kas siis callid ta maha ja kui tuleb kõrge kaart A või K siis peale reisi viskab maha.
Või kui lõpuni madal board, siis callime maha lõpuni ja riveris isegi näitaks nuppe?
Hetkel ju arutatud, et vastas AA, KK, AK, mis meile selline mäng annaks? sama moodi läheks bustosse kui mängime preflop suurelt..
Äkki keegi targem seletaks, kuidas siis mängida.

Fortune
18.10.09, 14:24
Ma ei saa aru miks inimesed kogu aeg stäkkide peale mängida tahavad. Isegi võidu puhul kuulub reaalselt sulle sinu equity tema range vastu long runnis. Mõttetu variatsiooni suureks ajamine ja vahel ka spewimine. Mina eelistan iga kell postflop mängu. QQ-ga annab seda teha väga edukalt. Eriti starsis/FT-s mängides, kus vastased on aggrod ja sa saad neil lasta iseennast valuetownida, sest neil on suhtumine, et sul eales ei ole QQ/KK/AA/AK, sest sa 4betiks seda preflop. Readid ja adekvaatne postflop mäng on see, mis tagab edu.


Arvata on, et enamus raha pokkeris tuleb heast postflop mängust, aga fakt on see, et postflop mäng on raske, eriti OOP olles ja kui me ei floppa suurelt, siis peame raskeid otsuseid vastu võtma. Preflop poti suureks ajamise eelis on see, et on võimalus raskeid postflop otsuseid ja vigu vältida.

Pealegi kui meil on niigi plaan low boardil ennast AI-nni callida AA ja KK vastu, siis antud hetkel nt A või K high boardi puhul, anname vastasele võimaluse meid käest välja bluffida, aga callides saame hea boardi puhul muidugi rohkem valuet JJ-lt ja TT-lt jne. Küsimus on, et kumb kumba üle kaalub.

ranka
18.10.09, 14:49
siit hakkasin mõtlema.
Flopp tuleb madal, et kas siis callid ta maha ja kui tuleb kõrge kaart A või K siis peale reisi viskab maha.
Või kui lõpuni madal board, siis callime maha lõpuni ja riveris isegi näitaks nuppe?
Hetkel ju arutatud, et vastas AA, KK, AK, mis meile selline mäng annaks? sama moodi läheks bustosse kui mängime preflop suurelt..
Äkki keegi targem seletaks, kuidas siis mängida.


KK vastu lähme bustoks preflopis ja tõenäoliselt ka postflop (kaotame vähemalt suure hunniku raha madalal laual), ainuke mille vastu võidame vähem on AK (aga see 50:50 olukord anyway) ja tõenäoliselt kaotaame ka vähem, sest AK-ga meid suht võimatu ära bluffida. Aga raha saame olukordadest, kus vastane teeb top paari, teise paari, tõme või otsustab bluffida. Vahel muidugi tõmbab ta meid välja aga seda ei juhtu holdemis eriti tihti (v.a 8+ oudine tõmme).

Postflopi otsust ette määrata on raske aga tõenäoliselt Flopis ma ei foldi mitte ühelegi betile -- see ka raisen võin callin, sõltub boardist, vastase betis jne.