PDA

View Full Version : Telefoni ostuabi.



Leheküljed : [1] 2

Dogers
19.10.09, 20:27
Nii, monitoriga sai foorumirahva abiga ühelepoole, nüüd vaja telefon osta.
Krt, lappasin kiirelt läbi EMT hinnakirjad ja vaatasid telefonide iseloomustusi, aga krt, kõik tunduvad lampi nii sarnased ainult näiteks 7000 kroonise hinnavahega :D.

Küsimus siis järgmine, millist telefoni soovitaksid Sina, kui kriteeriumid oleksid järgmised:

1. Täielikult/Osaliselt puutetundliku ekraaniga
2. DOC FAILIFORMAADI TUGI
3. Mida odavam seda parem, ei ole plaanis kulutada varandusi telefoni peale
4. Wi-fi tugi

Muus osas jään ükskõikseks, kas on ta nokia, sonyericson, samsung, lg - vahet pole.
Mälukaarti võiks ka saada lisada, aga seda vist saab tänapäeval kõigele lisada. Ahjaa, filme mängivad ka kõik telefonid juba vist??
Sisemälu ka eriti ei huvita kas on 1GB või 32GB.


Võite soovitada enda telefone, rääkida sõbra omast, mida kuulnud olete, millel mis vead on ning mida osta ei soovita.
Kui sobivat siit ei leia, siis ehk saab mõned variandid vähemalt ära välistatud.

ahjaa, see kas osta uuena või kasutatult?
Kasutatult saaks vist odavamalt, aga tuleks otsida usaldusväärset müüat? Millised ohud veel kaasnevad kasutatud telefoni ostmisega?
Rääkige oma kogemustest.

Selle või järgmise nädala jooksul plaan telefon soetada, ükskõik kas siis uue või vana ostmise puhul, tean vähemalt, ostuajal kaasa rääkida ning asjakohaseid küsimusi küsida. :)


Aitäh abi eest.
Dogers

Cash87
19.10.09, 20:31
Nokia Xpressmusic mingi 5300 või midagi sellist puutetundliku ekraaniga väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.

variatsioon
19.10.09, 20:33
iPhone obv

-andres-
19.10.09, 20:39
XPeria või HTC touchi poole vaataks. Lugeda nende kohta oskad vast ise, HV on ülevaateid täis.

leits
19.10.09, 20:46
puutetundlikuga tel imo imeb .. Mul nokia N86 .. se on pro ... kui symbian obv meeldib

leits
19.10.09, 20:46
iPhone obv


ka imeb

kivisaba
19.10.09, 20:53
iPhone obv

kõige ebamugavam telefon maailmas imo

Rage
19.10.09, 20:58
XPeria või HTC touchi poole vaataks. Lugeda nende kohta oskad vast ise, HV on ülevaateid täis.
xperia jääb tugevalt HTC'le alla.. omal mul Qtek 9100 ehk siis HTC wizard üle kolme aasta vana, siiani kestab aku 4 päeva.. tra uued nokiad ka ei kesta nii kaua.. hetkel ootan et HTC tuleks välja uue Androidi telefoniga, mille ka qwerty klaver oleks.. enne jõule peaks raudselt tulema.. siis ostan omale uue.. muidu hetkel ka juba HTC'l Androidiga telefone.. nende veaks hetkel aeglus.. HTC Dream oleks hea..

kui windowsiga telefoni otsid siis HTC TyTN II on üks kõvemaid.. ja kõige viimasem ja parem on HTC Touch Pro

EGERT
19.10.09, 21:02
A mis mingil suvalutsul viga on, mis messe saadab ja millega helistada saab ?
Mul on N91 aga no ei ole niipalju asju vaja. tegelt ka.

mihkel7
19.10.09, 21:05
puutetundlik-iphone obv.
muidu mingi nokia E seeria, e51 suht nuts, aga kui suuremat siis e61

Dogers
19.10.09, 21:05
A mis mingil suvalutsul viga on, mis messe saadab ja millega helistada saab ?
Mul on N91 aga no ei ole niipalju asju vaja. tegelt ka.


fak, vastu nina tahaks anda sellise jutu peale.
Mul on üleval 4 kriteeriumit, millest ka üks on hind, ffs.
3 funktsiooni on "liigapalju asju"? Või jääb mulle Su postituse mõte arusaamatuks.

Rääkige selle kasutatud vs uus telefon kohapealt, ning kas HTC telefonid liiga kallid ei ole?

leits
19.10.09, 21:08
mingi worldwide garantiiga kasutatud asi .. muidu no way

Dogers
19.10.09, 21:09
Nokia Xpressmusic mingi 5300 või midagi sellist puutetundliku ekraaniga väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.



Doc tugi olemas, või saab selle lisada kõikidele telefonidele?
Eeldan, et mõtled 5800 muidugi :D

-andres-
19.10.09, 21:45
xperia jääb tugevalt HTC'le alla.. omal mul Qtek 9100 ehk siis HTC wizard üle kolme aasta vana, siiani kestab aku 4 päeva.. tra uued nokiad ka ei kesta nii kaua.. hetkel ootan et HTC tuleks välja uue Androidi telefoniga, mille ka qwerty klaver oleks.. enne jõule peaks raudselt tulema.. siis ostan omale uue.. muidu hetkel ka juba HTC'l Androidiga telefone.. nende veaks hetkel aeglus.. HTC Dream oleks hea..

kui windowsiga telefoni otsid siis HTC TyTN II on üks kõvemaid.. ja kõige viimasem ja parem on HTC Touch Pro


Nu XPeria X1 ongi pmst HTC oma, ainult SonyEricsoni brändimärk on peale kleebitud. HTC poolt valmistatud enamjaolt. Uued HTC kindlasti võimsamad jah.

Rage
19.10.09, 21:50
fak, vastu nina tahaks anda sellise jutu peale.
Mul on üleval 4 kriteeriumit, millest ka üks on hind, ffs.
3 funktsiooni on "liigapalju asju"? Või jääb mulle Su postituse mõte arusaamatuks.
Rääkige selle kasutatud vs uus telefon kohapealt, ning kas HTC telefonid liiga kallid ei ole?
htc.ee seal on ka järelturg.. miski touch pro või tytni sab mingi 4-5k eest küll vast

tonis
20.10.09, 12:41
Nokia E seeria on nuts, kuigi pole puutetundliku ekraani vist. Aku kestab ka e seeriatel ikka korralikult ja wifi ning muud vajalikud ka peal.

Rage
20.10.09, 12:43
Nokia E seeria on nuts, kuigi pole puutetundliku ekraani vist. Aku kestab ka e seeriatel ikka korralikult ja wifi ning muud vajalikud ka peal.
vähemalt kaks sõpra on omale E-seeria ostnud ja totaalselt pettunud.. ja üldse.. nokia võib oma akut sinnasamusesse keerata.. nende telefonid raiskavad rõvemõttetult energiat.. mu nutitelefoni aku peab paremini vastu kui mingi piiratud funktsionaalsusega nokia äritelefon..

marguzz22
20.10.09, 14:57
Loll jutt suhu tagasi X1 on täielik pask. Pealegi Elisa võrgust kukub see maha(ei tea miks, mingi hardware teema) ja windowsi kasutajaliides on suht ebamugav(ma ei tea, mina taga ära ei ole harjunud)


Nokia n900 on parim mis siiani tehtud on, 2.november tuleb müüki. Nokia n97 on ka normaalne, iphone 3gs kannatab kriitikat ning HTC hero, ärge soovitage windowsi peal jooksvaid telefone. Ise soovitaksin n900

Codecci
20.10.09, 15:01
Endal iPhone 3G ja ei ole ühtegi halba sõna öelda, aga olen aru saanud, et ei ole eriline telefonipede ja 3310 ajaks tegelikult asja ära.

Rage
20.10.09, 15:06
p.s. jahh windows mobile 5.0 on suht halb kasutada ilma pliiatsita (stylus).. mobile 6.0 on juba parem + HTC ja osad on oma skini sinna peale ehitanud.. ma tõmbasin oma 5.0'le mingi vabavaralise skini, oli suht OK kasutada.. põhivajadused käisid mugavalt..

põhiline vahe iphonel on see, et kogu see puutetundlik erkaan ja sellega seotud tegevus on rämedalt sujuvam ja mugavam kui muudel telefonidel.. HTC Herol on ka, et see akna kerimine ja zoomimine jms natukene robustsem ja hakib veidi jne.. kuigi näiteks ekraanil klaveri peal trükkimine oli suht täpne kui veidi harjuda...

Lutzky
20.10.09, 15:06
LG mobiili ei soovitaks isegi vaenlasele

vsiu100
20.10.09, 15:09
mis telefonist alates naised su peale viltu ei vaata?

-andres-
20.10.09, 15:09
mis telefonist alates naised su peale viltu ei vaata?

Lol, good one.

Lutzky
20.10.09, 15:10
mis telefonist alates naised su peale viltu ei vaata?


Vertu

leits
20.10.09, 15:11
http://thenextwavefutures.files.wordpress.com/2007/06/1100-2.jpg

good one

Ghost0
20.10.09, 15:24
Nõustun mõnesmõttes ,et puutetundlik imeb, iphone küll vist enam ei tahaks...praegu on P1i
http://thefountainhead.files.wordpress.com/2009/09/p1i.jpg
Vahest mingit muud suvalist telefoni näppides mõtlen ka ,et vahetaks enda oma ära millegi vastu. Palju mõnusam on imo kui "õiged" nupud pöidla all. Aga ei raatsi raisk, liiga hea telefon on...gps, ülimõnus qwerty klavi, wifi jne...

Rage
20.10.09, 15:40
mis telefonist alates naised su peale viltu ei vaata?
igaühele vastavalt vajadusele.. suvel ma tundsin puudust, et mu telefonil ei olnud GPSi.. sõbral oli suht mugav reisi peal ringi orineteeruda kohati... siis olen tundnud puudust normaalsest kaamerast, millega saaks ka õhtul pilti teha... vahest lihtsalt on vaja..

mis puutub ülejäänud asjadesse.. siis exchangega syncimine, meilide ja taskide sünkimine..kalendri syncimine... wordi ja exceli avamine.. minu jaoks on see MUST BE omadus.. see et ma saan ka näiteks remote desktopi või putty abiga serveritesse sisse logida ja seal toimetada suvalises metsas olles... on lisaboonus.. minu jaoks on ulme mugav omadus, et hommikul ärgates vaatan telefoni ekraanile.. ja mu päevased koosolekud ja toimetused ja taskid on seal kohe kirjas.. hullult mugav...

aegajalt olen ka näiteks regio.ee kaardid keset linna moblas lahti võtnud või 1182.ee et otsida mingit aadressi või infot.. või takso.net vms..

tonis
20.10.09, 17:36
vähemalt kaks sõpra on omale E-seeria ostnud ja totaalselt pettunud.. ja üldse.. nokia võib oma akut sinnasamusesse keerata.. nende telefonid raiskavad rõvemõttetult energiat.. mu nutitelefoni aku peab paremini vastu kui mingi piiratud funktsionaalsusega nokia äritelefon..
ma ei tea, oleneb vb telefonist. Omal E51 pidas ikka 5-6 päeva kui kasutasid korralikult, vähem kasutades üle nädala. E51 oli imo küll super telefon ja väga vastupidav.

leits
20.10.09, 18:06
n95


tõesti odav valik ..

Codecci
20.10.09, 18:32
Aga oskab keegi öelda, millise telefoni aku peab kõige kauem? Vanasti kõik need 3310 'd, 6100 'd ja asjad pidasid mingi 7-10 päeva vabalt, iPhone peab nt. kuskil 3 päeva lagi kui mitte midagi ei tee sellega, kasutad ka siis 1-2 päeva... Äge oleks sellist telefoni omada, mis kuu aega paneb vabalt laadimata :P

Nagu mustlased üritasid telefoni müüa: "laadijat ma kaasa ei anna, aku peab terve igaviku"

kuco
21.10.09, 09:40
minu soovitus oleks Nokia E63
Näeb välja nagu ameerikas popid blackberry telefonid

Lisaks k6igele muule
Qwerty klaviatuur
Wifi tugi
Odav hind

Selle postituse tegin selle sama telefoniga btw

Dogers
21.10.09, 16:37
ma otsin nokia 5800 xpressmusicu :D
vaatame mis saab sellest :D

hoss23
21.10.09, 16:55
ma otsin nokia 5800 xpressmusicu :D
vaatame mis saab sellest :D

parim valik ;)oman ka seda pilli ja kärab küll.kõik vajalik olemas

nikitheone
26.11.09, 17:05
no kuda see nokia on?
ma ise mõtlen ka osta selle variandi ära.
täna lähen poodi näppima, kui meeldib siis ostan. kui ei meeldi, tellin iphone (see reede on apple's öömüük - iphone 3g - 100$, 3gs 200$)

Codecci
26.11.09, 17:08
täna lähen poodi näppima, kui meeldib siis ostan. kui ei meeldi, tellin iphone (see reede on apple's öömüük - iphone 3g - 100$, 3gs 200$)

what u mean? neid kokku ostes saaks ju kõva $$ teha kui nii odavalt kuskil jagatakse
mis tähendab öömüük?

nikitheone
26.11.09, 17:13
Ameerika suurim ostupüha - kõik poed ja huinjaad teevad räigelt alesi, a ainult reedel (netipoes tegelt paar päeva, mitte ainult reede).

no värk on selles, et sul peab olema tuttav usas, kes ostab ja saadab postiga, sest muidu on see räigelt kallis.

http://store.apple.com/us

nikitheone
26.11.09, 17:30
ahjaa, kui keegi tahab, siis läbi netikulleri tuli hinnaks ca 1600 (see saja taalane)

leits
26.11.09, 17:33
nende usa iphonidega on ilge kepp meil eestis ju .. ja see iphone on imo puhas sitt, kahel tuttaval on. soft crashib vahet pidavat, eesti võrkudega on iphonel probleeme jne jne .. ma vaataks kaarega mööda tast

nikitheone
26.11.09, 17:37
selle kepi kohta ma ei tea - mu ühel tuttaval on usa oma, sai 300.-ga lahti kräkitud ja kõik bueno.
a see softi asi ja nii huvitaks mind küll. nokiaga ses mõttes turvaline - garantii ja puha.

Codecci
26.11.09, 17:40
nende usa iphonidega on ilge kepp meil eestis ju .. ja see iphone on imo puhas ****, kahel tuttaval on. soft crashib vahet pidavat, eesti võrkudega on iphonel probleeme jne jne .. ma vaataks kaarega mööda tast

Mul üle aasta olnud, 2-3x kokku jooksnud selle aja jooksul, hoiad 2 nuppu all siis teeb 1 minutiga restardi ja jälle korras, võrkudega mingeid probleeme ei esine. Äkki su tuttavatel on HiPhone vms?

BuildUp
26.11.09, 18:18
Ma panin tellimuse teele igastahes netikulleriga. Maksma läks 1489.-
Loodan, et kõik läheb plaanipäraselt. :D

Oliverk
26.11.09, 18:39
Ma panin tellimuse teele igastahes netikulleriga. Maksma läks 1489.-
Loodan, et kõik läheb plaanipäraselt. :D

Ilmselegelt ei lähe. Ameerikas müüaskse Iphone ainult AT&T liitumisega. netiukuller sul vaevalt sinueest liituma hakkab ja iga kuu miinimumarvet maksab.

leits
26.11.09, 18:44
Imo need uued SE ja nokiad ja samsungi nutitelefonid pwnivad seda iphonet sajaga ...

nikitheone
26.11.09, 18:45
Ilmselegelt ei lähe. Ameerikas müüaskse Iphone ainult AT&T liitumisega. netiukuller sul vaevalt sinueest liituma hakkab ja iga kuu miinimumarvet maksab.


mu kursavenna tüdruk sai niimoodi iphone, et onu ostis usa'st POEST ning see kärkiti Eestis lahti. juba 2 kuud töötab - no problema.

a ise ei tea sellest midagi, seepärat küsingi siin nõu.

Tigrano
26.11.09, 18:49
Usa iphone on crakitud peale seda, kui sim kaardile üks jublakas lisaks külge panna, et tunneks sim kaardi ära ja ongi kogu lugu.

nikitheone
26.11.09, 18:51
e on reaalne eestis ära teha yup?

Muusik
27.11.09, 02:48
endal on samsung s8000. üliilus, ülikiire, uus AMOLED ekraan, kõik asjad peal mis vaja. ei ole suur ka. soovitan soojalt.
http://pic.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-s8000-jet-preview/ofic/gsmarena_001.jpg

nikitheone
27.11.09, 11:26
ostsin nokia 5800 ära ja seni on kõik väga bueno.

ropka11
22.02.10, 20:03
Kustkohast te endale IPhone tellinud olete muidu.Codecci kust sa tellisid.Vaatan, et EMT pakub ka nüüd ilma paketita IPhone.Hind on muidugi krõbe Apple iPhone 3G 16GB 7990.-
Ja pead 24 kuud EMT-is olema.Peaks saama diiliga ka ju rääkida siis.Vaatasin siis eesti müügiportaalidest ka IPhone pakkumisi tundusid sellised vusserdised kõik.Kas tõesti mingi väiksem pood Eestis ei müü neid.Kas keegi siis proovinud läbi netikulleri tellida

nikitheone
22.02.10, 20:05
netikullerist ei saa, seda ma üritasin. ainult EMT müüb, aga on võimalik osta ka ilma lepinguta - maksab rohkem.
Kõige parem on osta tuttava kaudu USA'st ja lasta saata siia.

Codecci
22.02.10, 20:32
Kustkohast te endale IPhone tellinud olete muidu.Codecci kust sa tellisid.Vaatan, et EMT pakub ka nüüd ilma paketita IPhone.Hind on muidugi krõbe Apple iPhone 3G 16GB 7990.-
Ja pead 24 kuud EMT-is olema.Peaks saama diiliga ka ju rääkida siis.Vaatasin siis eesti müügiportaalidest ka IPhone pakkumisi tundusid sellised vusserdised kõik.Kas tõesti mingi väiksem pood Eestis ei müü neid.Kas keegi siis proovinud läbi netikulleri tellida

Ma ei tellinud kuskilt, EMT-st ostsin kohe algul kui need 3G-d Eestisse tulid, läks küll veidi kirveks, üle 10K koos lepingu lõpetamisega, aga ei pidanud mingite kräkkimiste ja häkkimistega oma pead vaevama, mugavus maksab :)

paradigmlost
22.02.10, 22:56
mul on 1,5 aastat juba nokia 6120 classic ja ülihea telefon, hea välimus jne kui vahetama peaks või tahaks siis kindlasti nokia 5630 xpressmusic ´u vastu, sellel on tavaline standard 3,5 mm audiojack, 4gb mälukaart, laiandatav 16gb-ni - nii et saaks hakata kasutama tavalise pleierina, siis wifi, 3,2mp kaamera jne kõik olemas... .. kui suurt puutetundlikku ekraani vaja pole siis soovitan igaljuhul seda. elisas saab 1450 teatud paketi olemasolul...
nokia 5800 kohta ütleks ma seda et suur ekraan on küll, aga mulle jättis väga halva ekraani mulje- tuhm ja vähe piksleid sellis epindala kohta...

mislinn
13.09.11, 09:59
Plaanin uut telefoni osta, aga ei oska ise valida, seega küsin siin. Millist osta? Tähtis on, et oleks olemas kõik interneti kasutamise võimalused ja samas ka mugavus, hinnaga olen suhteliselt paindlik, aga üle maksta ka ei tahaks. Soovitage palun miskit...

Romka
13.09.11, 14:17
Ise ostsin Samsung Galaxy S2 just, väga mõnus, kiire ja super hea 4,3'' AMOled ekraaniga. Hind veits krõbe aga peale telefoni kätte saamist olen väga rahul ikkagi. Ainuke miinus sellel telefonil on õrn plastmass korpus aga see on ka ainuke miinus.
http://www.letsgodigital.org/images/artikelen/47/samsung-galaxy-s-2-review.jpg
http://ecellphone.net/wp-content/uploads/2011/02/samsung-galaxy-s2.jpg

Codecci
13.09.11, 17:24
iPhone 5 peaks lähiajal välja tulema.

Kosmonaut
13.09.11, 17:25
Hetkel hinnatakse samsung galaxy S2 kõige paremaks telefoniks turul (alati võib keegi vastu vaielda) ja sõbral on see ka nyyd juba 3 kuud olemas ja väga rahul. Telefon töötab kiiresti, ekraan on hetkel parim turul (iphone saab küll vastu ja lugesin, et uus nokia N9 pidi kasutama sama tehnoloogiat, mis samsung).
Galaxyst ei tohiks palju maha jääda HTC sensation. Ekraan on kehvem, kasutajaliides on parem.
Teistest tippudest on palju kiidetud SE arci , ilus ja kerge telefon. Ekraan on hea (siiski jääb alla samsungile). Endal kodus on see olemas (mitte küll minu oma, nii et väga palju pole möllanud sellega) ja mingeid probleeme pole (mõnikord küll nagu jääks kiirusest puudu). Arc sai ka hiljuti parima fototelefoni auhinna - pildikvaliteet on tõesti korralik.

Odavama poole pealt tasub vaadata HTC wildfire S, samsung galaxy gio, SE neo (sisu on sarnane arciga) ja LG optimus one (P500). Viimane neist on ühel sõbral ja töötab täitsa korralikult. Selle raha eest igaljuhul hea ost.

Ise soovitan netis ringi vaadata ja otsida reviewsid, teste jms.

Dogers
13.09.11, 20:12
Mis see lg 3d telefon endast kujutab? Sõber uuris kas tasub 350-ga ära võtta.

hotcocacola
14.09.11, 05:55
mul SE experia 10, ehk SE Arci eelmine versioon. Kiidan, väärt relv! Peale mugava kasutamise töötab digikas väga hästi+netis on mugav surfata!

mislinn
14.09.11, 09:49
Tundub, et tuleb poodi minna ja seda samsung galaxy s2-e proovida, kiidetakse ka mojal. iPhone ei jaksa ära oodata ja arvata on, et selle hind kujuneb liiga ulmeliseks...

qbj0hn
14.09.11, 10:06
Kas kõik uuemad telefonid mis nüüd on ja tulevad ongi puutetundlikud? Mõnda normi telefoni millel kõik uuemad lisad ja värgid on aga puutetundlik pole ka on?

Kosmonaut
14.09.11, 11:54
Kas kõik uuemad telefonid mis nüüd on ja tulevad ongi puutetundlikud? Mõnda normi telefoni millel kõik uuemad lisad ja värgid on aga puutetundlik pole ka on?

Norme telefone ikka on, aga need on ka põhimõtteliselt telefonid. Ehk siis helistamine on põhifunktsioon.

SE X10 on sõbral ja arci eellaseks ma ei nimetaks seda kohe mitte. Hoopis teise kvaliteediga riist. Probleemiks tal on muidugi vana android ja aeglane protsessor. Ekraan on ka liiga väike imo (samas mahub taskusse).

viki
14.09.11, 12:09
Mind pigem huvitaks,kas mingit niiskusele ja põrutusele vastupidavat telefoni ka on.Praegu on mul mingi nokia,mis on pooleldi nagu kummikorpuses,viis aastat vastu pidanud.Selliseid enam müügis pole näinud.Funktsioonidest huvitab mind ainult helistamine.

oohoh
14.09.11, 12:11
http://www.kannukas.ee/id/kataloog/katid/53/

viki
14.09.11, 12:17
http://www.kannukas.ee/id/kataloog/katid/53/Tänud!

Kosmonaut
14.09.11, 13:09
Siin küsiti LG 3D telefoni kohta. Lugesin ka just review Digist läbi. Kõige suurem probleem on sellel aku mahtuvus - sisuliselt on see juhtmega telefon, kui tahad mängida, pildistada, surfata veebis. ekraan saab oma tööga tänapäevasel tasemel hakkama. Puudus on ka veel vana android (2.2). Helistamine pidi töötama paremini kui paljudel teistel nutikatel (seal oli toodud võrdlus iphone 4ga).

Ise arvan samamoodi nagu ka seal artiklis: tore vidin mida alguses sõpradele näidata. Peale 1 kuud kasutamist mõtled, et võiks olla tavalise ekraaniga samas hinnas nutikas. Muidugi letihind on sel 550 euri ja kui selle 350ga kätte saab, siis vb on asi oma hinda väärt.

mislinn
14.09.11, 13:57
Mis muidu iPhone 4-st arvate?

ziimukaz
14.09.11, 14:56
Mis muidu iPhone 4-st arvate?
mulle meeldib

Cypher0
14.09.11, 15:07
SE X10 on sõbral ja arci eellaseks ma ei nimetaks seda kohe mitte. Hoopis teise kvaliteediga riist. Probleemiks tal on muidugi vana android ja aeglane protsessor. Ekraan on ka liiga väike imo (samas mahub taskusse).

Maitea, mis X10t sa nüüd mõtled, mul endal on, ja sellel arc-iga suht sama suur ekraan, ja paar päeva tagasi tuli android 2.3update ka, mis on arciga sama. Protsessor veits on jah lahjem.

Cash87
14.09.11, 15:32
Kas see iphone 5 on mingi myth?

Või ongi asi nii ulmeks aetud? :D http://www.youtube.com/watch?v=lzsBwnv_dAg

See võib päris kirves hind tulla :D

Oliverk
14.09.11, 16:01
fake

Codecci
14.09.11, 16:17
Mis muidu iPhone 4-st arvate?
Suurtel pokkeriturniiridel tekib veidi tobe tunne, sest 7-l inimesel 9-st on lauas iPhone, aga muidu parim telefon imo. Niipalju kui ma Androide näppinud olen siis need tunduvad kuidagi... odavad.

Oliverk
14.09.11, 16:21
Nu ega teil peale telefoni kalliduse muud nagu polegi jah. Seega võib teisi odavateks pidada küll.

Codecci
14.09.11, 16:29
Mitte hinna poolest odavad, vaid telefonid ise, riistvaralt, olemuselt vms. Nokiad nt ei tundu odavad, aga neil jälle tarkvara on nagu ta on (vähemalt hetkel).

Oliverk
14.09.11, 16:32
Riistvaralt saab ju iphone enamus nutikatelt lutti?

ziimukaz
14.09.11, 16:37
Riistvaralt saab ju iphone enamus nutikatelt lutti?
Ma pole mingi telefonifriik ega oska võibolla hinnata väga professionaalselt , aga vähemalt mu praeguse iphone korpus ei nagise kätte võttes nagu seda tegi eelmine telefon Sony-Ericsson.

Codecci
14.09.11, 16:38
Enamuselt lutti? Nutitelefone on olemas mingi 20+, millelt ta statside poolest lutti saab peale Samsung Galaxy S2 ja veel 1-2 tootja parima telefoni? Ja ei mõelnud riistvara all ainult statse, vaid kvaliteeti ka.

Kosmonaut
14.09.11, 16:39
Maitea, mis X10t sa nüüd mõtled, mul endal on, ja sellel arc-iga suht sama suur ekraan, ja paar päeva tagasi tuli android 2.3update ka, mis on arciga sama. Protsessor veits on jah lahjem.

A jah , ajasin X8ga segi. X10ga tuttav pole.

Rage
14.09.11, 16:41
Mulle põhimõtteliselt ei meeldi Apple soft, kindlasti on ta defaultina mugav kasutada ja tore, aga nõudlikumale kasutajale jääb sellisest piiratud softist väheks, seadistamine ja integreerimine ümbritsevaga on raske ja valikut pole nii suurt ja head + mis mind isiklikult kõige rohkem närvi ajab.. Apple soft on nagu Microsofti tarkvara.. mõlemad eeldavad, et kasutaja on idioot ja proovivad tema eest otsustada ja tihtipeale ei saa kasutaja seda tarkvara ka ümber seadistada:-/

Pahvak
14.09.11, 16:53
Mõttetu vaidlus. Kes tahab ostab korraliku Androidi ja kes tahab ostab iPhone. Kellel raha pole, ostab sita Androidi. Kahju, et Applel odavamat telefoni pole. Saaks ka pori loopida.

qbj0hn
14.09.11, 17:08
Kas neid appe kasutatakse tõesti nii palju? Ses suhtes, et endal oli ka vahepeal üks semi-norm telefon, mingi nädal aega kasutasin vbl asju ja siis enam mitte.
Aint siis puudust tundnud kui ntx mingi rongi sõit või bussis vms igav ja siis vahtida niisama, aga üldiselt peale helistamise ja sms-ide saatmise ei kasuta absoluutselt telefoni ja ei tunne puudust ka muudest asjadest.
Eelmisel telefonil küll oli see klaviatuur mille sai välja lükata, see oli küll hea mugav asi. Puutetundliku peal sms-ide kirjutamine ajab vähe tilti. Aga ma suht sms gay ka :(
Aga noh, ma ei käi samas tööl ka kuskil kus vbl mingite emailidega ja muude asjadega vaja jurada.

Ja mis kõige olulisem, praeguse telefoni aku peab 2+ nädalat vastu. Matter of fact ma ei mäletagi millal ma viimati akut laadisin praegu :D.
Samas mõttetu rant ka mu poolt :D. Eks mõnel on tõesti neid asju vaja tööl ja mujal, mõnel lihtsalt selleks, et 600€ telefon baaris lauapeale panna, inimesi erinevaid.

Godspeed_EJ
14.09.11, 19:02
Mulle põhimõtteliselt ei meeldi Apple soft, kindlasti on ta defaultina mugav kasutada ja tore, aga nõudlikumale kasutajale jääb sellisest piiratud softist väheks, seadistamine ja integreerimine ümbritsevaga on raske ja valikut pole nii suurt ja head + mis mind isiklikult kõige rohkem närvi ajab.. Apple soft on nagu Microsofti tarkvara.. mõlemad eeldavad, et kasutaja on idioot ja proovivad tema eest otsustada ja tihtipeale ei saa kasutaja seda tarkvara ka ümber seadistada:-/

Ma olen sellega jutuga 99% nõus. Iphone sobib vähemnõudlikumale kasutajale e. kasutajale, kellel pole vaja igat appi hakata modifitseerima. Androidi kasutajad üldjuhul tahavad ise kõike seadistada.
Mulle isiklikult meeldib Iphone soft ja ei pea vajalikuks seal midagi muutma hakata. Ühtegi androidi pole omanud.

mislinn
15.09.11, 14:33
Veel üks küsimus, et keegi äkki oskab soovitada kust saab hea hinnaga iPhone4 või samsung galaxy s2-e?

ziimukaz
15.09.11, 14:46
Veel üks küsimus, et keegi äkki oskab soovitada kust saab hea hinnaga iPhone4 või samsung galaxy s2-e?
http://apple.spot.ee/foorum-74

mislinn
15.09.11, 15:03
Ise ostsid ka sealt, mulle eriti ei meeldi selline värk. Kui ostsid, siis kelle käest ja kas said garantii ka?

ziimukaz
15.09.11, 15:09
Ise ostsid ka sealt, mulle eriti ei meeldi selline värk. Kui ostsid, siis kelle käest ja kas said garantii ka?
Ise ostsin sealt, Tallinnas tegin käest-kätte tehingu, ei mäleta müüja kasutajat ega nime. Mina ostsin telefoni, mis oli inglismaalt toodud ning paar kuud kasutatud, garantiid ei saanud. Ühe teise tüübi käest ostsin Gevey simi, et saaksin oma tele2 kaarti kasutada ning nüüdseks olen telefoni omanud 4-5 kuud ning probleeme pole olnud. Minu jaoks polnud väga oluline see garantii, kuna sain soodsa hinnaga ning apple asjad üldiselt ei lähe katki, kui ise maha ei pilla vms.

pastilaa
15.09.11, 16:33
Tallinnas tegin käest-kätte tehingu, ei mäleta müüja kasutajat ega nime.... Minu jaoks polnud väga oluline see garantii, kuna sain soodsa hinnaga ning apple asjad üldiselt ei lähe katki, kui ise maha ei pilla vms.

Nii on. LINK (http://www.elu24.ee/548428/valus-ameeriklanna-ostis-180-dollari-eest-puust-ipadi/)

Romka
15.09.11, 16:39
EMT's muidu saad Galaxy S2'e hetkel 50 eurot odavamalt kui viid ükskõik millise vana telefoni neile. Ma nt viisin suvalise kapis seisva katkise sony-ericssoni. Kui EMT'i klient ise pole siis võta keegi kaasa kes on ja saadki kokku juba 100 eurot odavamalt kätte.

virukunn
19.09.11, 18:19
Keegi 300€ ringis oskab mingit nutitelefoni soovitada elisast ?
Mulle pakub huvi nt. HTC Desire Z (http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/htc/desire-z)

Ei ole ise pmst kunagi nutitelefoni kasutanud. Tahaks, et saaks basic asju teha, netis käia ja kuna uut ilmselt niipea uuesti ostma ei hakkaks, siis vastu peaks ka kindlasti normaalselt pidama (LG-dest ja Samsungidest olen ainult halba kuulnud selles suhtes)


E: SE Ray (http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/htc/desire-z) või Neo (http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/sony-ericsson/neo#comments) tunduvad ka normid kandidaadid.

reggie
19.09.11, 22:38
Ma ise samsungi fänn sel lihtsal põhjusel, et ma ei viitsi genekat kaasas kanda ifööni jaoks ja minu mingine numbernumber5 midagi samsungi aku peab 9-10 päeva vastu ja ma selline, kes pidevalt näpib/mängib jne. Peale selle ma lihtsalt ei salli ifööni. IMO peaks telefon tegema seda, mida sul vaja, mitte olema kallim/ägedam/rohkemate lisadega kui sõbra/tuttava oma.

fyte
19.09.11, 22:58
Keegi Tele2st uue lutsu ka võtnud, seoses selle nutitelefonipaketi teemaga?


ja ma selline, kes pidevalt näpib/mängib jne. Peale selle ma lihtsalt ei salli ifööni. IMO peaks telefon tegema seda, mida sul vaja, mitte olema kallim/ägedam/rohkemate lisadega kui sõbra/tuttava oma.
[ ] makes sense

ziimukaz
19.09.11, 23:02
Ma ise samsungi fänn sel lihtsal põhjusel, et ma ei viitsi genekat kaasas kanda ifööni jaoks ja minu mingine numbernumber5 midagi samsungi aku peab 9-10 päeva vastu ja ma selline, kes pidevalt näpib/mängib jne. Peale selle ma lihtsalt ei salli ifööni. IMO peaks telefon tegema seda, mida sul vaja, mitte olema kallim/ägedam/rohkemate lisadega kui sõbra/tuttava oma.
Magama minnes laadija juhtme külge panek telefonile on sama palju energiat nõudev kui öökapil oleva lambi ära kustutamine, problem? :D

Pahvak
19.09.11, 23:27
Ma ise samsungi fänn sel lihtsal põhjusel, et ma ei viitsi genekat kaasas kanda ifööni jaoks ja minu mingine numbernumber5 midagi samsungi aku peab 9-10 päeva vastu ja ma selline, kes pidevalt näpib/mängib jne. Peale selle ma lihtsalt ei salli ifööni. IMO peaks telefon tegema seda, mida sul vaja, mitte olema kallim/ägedam/rohkemate lisadega kui sõbra/tuttava oma.

Vaevalt see mingi normaalne nutikas on.

Btw, millised on hea akuga nutikad?

reggie
20.09.11, 00:58
Akudest: Iphone ooteaeg kuni 300h, kõneaeg kuni 7h. Hind emt lehel 699 euri.
Samsung i9103 Galaxy R ooteaeg 620 tundi, kõneaeg 9 tundi. Hind tele2 lehel 499 raha.
Samsung i9100 Galaxy S II ooteaeg 710 tundi!, kõneaeg 18 tundi hind tele2 lehel 599 euri.
HTC Sensation 400/8h. 599€.
Sony Ericsson Xperia PLAY 425/8h 500€.
Jne. Kõige odavama otsa nutid algavad hinnast 130- ja näiteks samsung i5500 aku peab ametlikel andmetel 520/9h ehk siis ca. 21 päeva. Teisisõnu iföön on neist kõigist kallim ja kõige s**ema akuga.

Pahvak
20.09.11, 01:27
Lol. See, et ühel on oote- ja kõneaega rohkem kui teisel ei tähenda, et näppides aku kõvasti kauem vastu peaks. Oote- ja kõneaeg on täiesti teisejärguline nutitelefonidel imo.

Ecuador13
20.09.11, 01:35
Aku hea kestvus ja nutitelefonid on kaks täiesti eri asja. Kui ükskõik millisel nutitelefonil kasutad kõiki funktsioone (wifi/bt/3g sees, surfad netis, mängid mänge, näpid erinevaid appe) on easy ükskõik milline nutitelefon 24h tühjaks tõmmata. Ise olen iPhone 4 omanik ja soovitan soojalt kõigile(igat senti väärt). Enne oli HTC ja vahe on üüratu. Mida iPhone ära ei tee mida vaja?

reggie
20.09.11, 02:41
Parimaid akusid toodab siiski hetkel samsung-fakt. Peale selle ei näe ma ühtki asja peale disaini, mis on tugevalt maitse asi, mille poolest on kallim iföön parem G II-st aga see selleks.
Ma tahaks oopis teada, mida te oma nutidega teete? Miks teile on vaja 400-600 eurist telefoni? Lihtsalt huvitab, sest enamus inimesi kasutab telefoni helistamiseks/sms,mp3, äratuskell ja veel paar vidinat ning selle töö teeb ära ka suhteliselt odav telefon.

Codecci
20.09.11, 03:12
Prince of Persia Retro

mikk2468
20.09.11, 07:47
Parimaid akusid toodab siiski hetkel samsung-fakt. Peale selle ei näe ma ühtki asja peale disaini, mis on tugevalt maitse asi, mille poolest on kallim iföön parem G II-st aga see selleks.
Ma tahaks oopis teada, mida te oma nutidega teete? Miks teile on vaja 400-600 eurist telefoni? Lihtsalt huvitab, sest enamus inimesi kasutab telefoni helistamiseks/sms,mp3, äratuskell ja veel paar vidinat ning selle töö teeb ära ka suhteliselt odav telefon.

Sama pondiga võib öelda, et miks sa endale korralikku arvutit tahad, 386ga saab ka netis käia.

ziimukaz
20.09.11, 09:49
Parimaid akusid toodab siiski hetkel samsung-fakt. Peale selle ei näe ma ühtki asja peale disaini, mis on tugevalt maitse asi, mille poolest on kallim iföön parem G II-st aga see selleks.
Ma tahaks oopis teada, mida te oma nutidega teete? Miks teile on vaja 400-600 eurist telefoni? Lihtsalt huvitab, sest enamus inimesi kasutab telefoni helistamiseks/sms,mp3, äratuskell ja veel paar vidinat ning selle töö teeb ära ka suhteliselt odav telefon.
Miks osta kena ja mugav auto, kui sõidud saab tehtud ka audi 80ga? Miks osta ilusaid ja moekaid riideid, kui tähtsamad kohad katavad ka vanaisa vanad püksid ära? Miks pürgida kõrgemale, kui ka nl10 toodab normaalse kuukasumi? Sa küsid, miks osta kallist telefoni? Sest inimesed saavad seda endale lubada.

pastilaa
20.09.11, 10:01
Heh, need igavesed Apple vihkajad on ikka parajad koomikud küll. Ma saan aru jah, kui sa oled Rage sugune spets kes pidevalt tahab midagi modida ja häkkida. Tavakasutajale (nagu ka mina) on see aga täiesti savi. Ei oma hetkel ühtegi Apple toodet, aga kokkupuuteid nendega omajagu olnud. Märksõnad on disain, kasutajaliides, mugavus, stiilsus. Võrdlus autodega on väga hea. Näiteks mis disaini puutub, siis kellade ja viledega 2011 hyunday asemel sõidaks iga kell ennem 94a Saabiga.

Rage
20.09.11, 10:10
Keegi 300€ ringis oskab mingit nutitelefoni soovitada elisast ?
Mulle pakub huvi nt. HTC Desire Z (http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/htc/desire-z)

Ei ole ise pmst kunagi nutitelefoni kasutanud. Tahaks, et saaks basic asju teha, netis käia ja kuna uut ilmselt niipea uuesti ostma ei hakkaks, siis vastu peaks ka kindlasti normaalselt pidama (LG-dest ja Samsungidest olen ainult halba kuulnud selles suhtes)


E: SE Ray (http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/htc/desire-z) või Neo (http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/sony-ericsson/neo#comments) tunduvad ka normid kandidaadid.Desire Z on vanem telefon, välja tuli üle aasta tagasi, suhteliselt paks ja kobakas on, samas on tal füüsiline qwerty klaver. Ma soovitaksin mõnda uuemat telefoni. Mis nutitelefonidel oluline on, on ikkagi tehnoloogia kuidas neil prosed jms akut säästavad + tarkvara mis oskaks säästa akut.

adam_q
20.09.11, 10:36
Heh, need igavesed Apple vihkajad on ikka parajad koomikud küll. Ma saan aru jah, kui sa oled Rage sugune spets kes pidevalt tahab midagi modida ja häkkida. Tavakasutajale (nagu ka mina) on see aga täiesti savi. Ei oma hetkel ühtegi Apple toodet, aga kokkupuuteid nendega omajagu olnud. Märksõnad on disain, kasutajaliides, mugavus, stiilsus. Võrdlus autodega on väga hea. Näiteks mis disaini puutub, siis kellade ja viledega 2011 hyunday asemel sõidaks iga kell ennem 94a Saabiga.

http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=iphone

Rage
20.09.11, 11:04
hahahaa.. priceless link.. mis siis et ma oman nutitelefoni ja olen nokiafoob, aga krt pisarad silmis naermisest:-)

fyte
20.09.11, 18:38
LG T505, LG P350, Samsung S5260(Star Wifi II), Samsung S5620 Monte, Nokia 5230, Samsung S5570 Galaxy Mini, SonyEricsson X8, Samsung S5660 Galaxy Gio

Omab keegi mõnda neist isenditest või oskab niisama soovitada miskit?

virukunn
20.09.11, 18:42
LG T505, LG P350, Samsung S5260(Star Wifi II), Samsung S5620 Monte, Nokia 5230, Samsung S5570 Galaxy Mini, SonyEricsson X8, Samsung S5660 Galaxy Gio

Omab keegi mõnda neist isenditest või oskab niisama soovitada miskit?

Tele2 nutipakett 1 ftw.
Ise võtaks miski kõrgema paketi parema lutsu ja siis selle 1. paketi ja maksaks telefoni hinna vahe kinni, sest need 1. paketi lutsud tunduvad kõik liiga juustud.

fyte
20.09.11, 18:50
Dno, oluline eelkõige see, et vastupidav oleks, saaks mugavalt netis surfata ning et ka aku oleks enamvähem tipstops.
Valik on seal nii suur, et võtab silme eest kirjuks ..

leits
20.09.11, 20:58
Uurin ka atm uut teleofni .. htc wildfire suht üle visanud .. Kuskilt netist seda samsungi tippmudelit or iphonet ei sa aodvaamalt sebida kui eestist?

kuco
20.09.11, 21:53
Uurin ka atm uut teleofni .. htc wildfire suht üle visanud .. Kuskilt netist seda samsungi tippmudelit or iphonet ei sa aodvaamalt sebida kui eestist?

http://www.expansys-ee.com/

leits
20.09.11, 22:27
Mul üks htc wildfire yle muidu kui kegei huvi pakub .. kõik asjad on ka alles vist .. emti garantii peaks ka migni 1a+ olema veel

nagu tutikas n2eb v2lja

Romka
20.09.11, 22:47
http://www.expansys-ee.com/

Samsung Galaxy S2 seal 539 euri, EMT'ist võid 499'ga saada.

tonis
20.09.11, 22:52
Mul üks htc wildfire yle muidu kui kegei huvi pakub .. kõik asjad on ka alles vist .. emti garantii peaks ka migni 1a+ olema veel

nagu tutikas n2eb v2lja
Mis hinnaga?

leits
20.09.11, 23:28
vaataisn et tutikad on migni 220e .. migni 140-150 kanti ehk siis

fyte
04.10.11, 00:45
HTC incredible S on nuts ikka. (Y)
Tele2st ostes pmtl 270€ + kohustus 2a 3g neti eest ~10€ kuus maksta. Samas iphone 4 maksab minu teada üle 700€ ning tal on vähem rammi, multitasking puudub ning ka flashi pole brauseris - miks inimesed ostavad seda?

albinar
04.10.11, 15:52
HTC incredible S on nuts ikka. (Y)
Tele2st ostes pmtl 270€ + kohustus 2a 3g neti eest ~10€ kuus maksta. Samas iphone 4 maksab minu teada üle 700€ ning tal on vähem rammi, multitasking puudub ning ka flashi pole brauseris - miks inimesed ostavad seda?

Sest tegu on appeli tootega!?

Codecci
05.10.11, 13:38
HTC incredible S on nuts ikka. (Y)
Tele2st ostes pmtl 270€ + kohustus 2a 3g neti eest ~10€ kuus maksta. Samas iphone 4 maksab minu teada üle 700€ ning tal on vähem rammi, multitasking puudub ning ka flashi pole brauseris - miks inimesed ostavad seda?
Multitasking ei puudu.

kjmrc
05.10.11, 14:03
Mis te neid HTC'si, Iphonesi ostate, üks korralik Nokia X3-02, igati väike ja hea :D

leits
05.10.11, 14:09
Ma oma galaxy s II ka sitaks rahul .. n2ppisin iphonet ka .. ma ei näe iphonel yhtegi eelist .. + kallim on. + teeb kõvasti sitemaid pilte ka

Läksin tegin elisaga mingi lepingu juba ka .. siis emts helistati .. kaupleisn 6e eest 2GB mahuga piiramatu kiirusega neti + kui t2is saab otmmatakse kiirust alla mingil määral. kõne hind 0,015€ ja sõnu 0,05e .. emt on ikka nuts :D

qbj0hn
05.10.11, 14:14
Eile raadiot kuulates siis see aasta on 15k klienti EMT-st lahkunud ja tele2-st 400, kõik Elisasse läind.

leits
05.10.11, 14:15
jep .. ilmselgelt miks h2id pakkumisi tehakse ka .. vaataisn ka elisas mignit graphi palju nele klienti liikunud on, suht epic..

Cash87
11.10.11, 15:29
SE Arc S on uuem ning parema akuga! Aga miks ta odavam on kui tavaline Arc? Ideas?

raaids
16.11.11, 06:12
Rääkige androidiomanikud, kas androidil saab telefoniga wifi võrku luua? Juhul kui kodunett ära peaks minema

Oliverk
16.11.11, 08:28
jah

SR1337
24.11.11, 23:13
Soovitage umbes 200 euri eest telefoni, võiks igasugu imeasju teha ja vastupidav olla. Netti tahaks ka saada ja gps oleks tore. anyone?

EDIT: Ilma liitusmisteta ja asjadeta, vb ostan ebayst, telefon läheb välismaal kasutamiseks.

Kosmonaut
25.11.11, 00:50
Su lootused on 200 euri kohta liiga suured imo (kuigi ma ei ole kursis, kas äkki on ebays hinnad palju odavamad),
Välismaal kindlasti uuri kohalikke pakkumisi, seal vast on need paremad kui eestis.

Muidu odavama otsa androididest oskan soovitada uusi SE mudeleid (SE Active, Ray ja Neo), eestis küll kõikide hind üle 300. HTC wildfire S on ka ok mobiil ja peaks juba paremini mahtuma su hinna sisse. Vanematest telefonidest on näiteks LG P500, mis on alla 200 euri (samas on see vana ja aeglase protsessoriga - ei pruugi uuemaid/nõudlikemaid appe välja vedada, samuti tekib probleem androidi updatediga, mis üldjuhul nõuavad üha paremat protsessorit).

Samas üldiselt on minu arvamus, et odavat androidi ostes tuleb ette rohkem närvikulu, kui asi väärt on (telefoni lag jms), kuigi osadel mudelitel on need probleemid lahendatud niivõrd kuivõrd.

SR1337
25.11.11, 00:59
Kindlasti vaatan väljamaa pakkumisi kaa.

Kuna ise taju seda telfoni teemat enam - pole pea kaks aastat telefoni vahetanud, siis tulin välja kõigega, mida telefonilt ootaksin, kas selle raha eest sellise aparaadi saab ka, selgub varsti.

See htc jäi ka endale silma, aga vaatan pakutud SE mudeleid ka. Aitäh.

Võib veel pakkuda...

fyte
27.11.11, 02:51
Tele2s nutipaketiga maksab HTC incredible 270€, nii et oled kohustatud 3g netti võtma 2a (9.4€/kuus). Alguses, kui plaan oli uus telf soetada, siis mõtlesin samuti, et ei hakka liigselt kulutama, kuid kuna tegu ikkagi üsna pikaajalise ostuga, siis mõtlesin ümber ja ei kahetse. Pmtl õigem oleks nimetada seda PDA'ks, millel on telefoni funktsioon, mitte vastupidi. :P

SR1337
27.11.11, 14:49
Kõik sellised pikaajalise liitumisega asjad jäävad kõrvale, kuna hollandis hakkan enamjaolt kasutama ja ei ole mõtet tühja maksta.

Tigrano
28.11.11, 12:17
Kui ipfööni mitte tahta, kas Samsung i9100 Galaxy S II oleks parim valik? Vaatasin, et HTC Sensation, Nokia N9 on ka samas hinnaklassis.

Kosmonaut
28.11.11, 14:04
Sensation ja galaxy S2 on sama tasemega telefonid. Samsungil veidi parem ekraan, HTCl soft (sense). Muidugi kui Sensation (XE) on suhteliselt uus mobiil, siis S2 hakkab juba vaikselt ajale jalgu jääma. Samsungilt vaataks pigem juba Nexuse poole. HTClgi varsti jäätisevõileivaga mobiil turul.
N9t ma ei ostaks. soft on saanud palju kriitikat ning tegu on põhimõtteliselt surnud mobiiliga (softi poole pealt), nokial tuleks siiski oodata Win8 tulekut.

Ise ootangi nutimobiili ostuga seni, kui uue androidi ja 720p ekraaniga mudeleid veidi rohkem turul on (ehk siis jaanuar-veebruar).

leits
28.11.11, 14:10
ajale jalgu j22ma .. are u kidding :D?
ytle mulle mida sellega ei saa teha, mida teistega saab ?

Kosmonaut
28.11.11, 14:12
Eip, nii kiire ongi mobiilide areng. Või noh, ise ka väga nii ei arva, aga ühes artiklis oli nii kirjutatud ja räägiti S3 saabumisest, see jääb küll juba uude aastasse kindlasti.

Godspeed_EJ
28.11.11, 14:23
2h tagasi just ostsin S2 ja nüüd olen juba ajale jalgu jäänud :(

ranka
28.11.11, 15:08
Nende nutitelefonidega saab igasugused asju teha aga mul on küsimus: kas nendega veel helistada ikka saab? :)

Pahvak
28.11.11, 15:26
Nende nutitelefonidega saab igasugused asju teha aga mul on küsimus: kas nendega veel helistada ikka saab? :)

Mul HTC Desire S, mis on rängalt ajale jalgu jäänud ilmselt, aga helistamise funktsioon on üks halvemaid asju selle telefoni juures. Maal on levi kehvem kui eelmisel telefonil, esimene 1 sek peale vastuvõtmist, ei kuule mina helistajat, ega tema mind, + vahel hakib natuke.

Täiesti võimalik, et mul on halb eksemplar või olen ise süüdi, sest paar korda on telefon kergelt maha kukkunud (garantii veel kehtib, aga ostetud Tallinnast). Need asjad mind tegelikult väga ei häiri, sest mõni kuu helistan väga-väga vähe. Vahel mõtlen, et vahetaks mingi 30.- nokia vastu välja, aga hommikuti (ja näiteks kusagil oodates) on hea blogisid, uudiseid, 2p2 foorumit lugeda. GPS on ka hea asi.

Oliverk
28.11.11, 17:20
mul desire s-ga mingeid koneprobleeme pole. Käisin sügise algul kalatripil mööda eesti lambikohti ja
igal pool sai helistada ilusti

fyte
28.11.11, 17:22
Mul HTC Desire S, mis on rängalt ajale jalgu jäänud ilmselt, aga helistamise funktsioon on üks halvemaid asju selle telefoni juures. Maal on levi kehvem kui eelmisel telefonil, esimene 1 sek peale vastuvõtmist, ei kuule mina helistajat, ega tema mind, + vahel hakib natuke.

Täiesti võimalik, et mul on halb eksemplar või olen ise süüdi, sest paar korda on telefon kergelt maha kukkunud (garantii veel kehtib, aga ostetud Tallinnast). Need asjad mind tegelikult väga ei häiri, sest mõni kuu helistan väga-väga vähe. Vahel mõtlen, et vahetaks mingi 30.- nokia vastu välja, aga hommikuti (ja näiteks kusagil oodates) on hea blogisid, uudiseid, 2p2 foorumit lugeda. GPS on ka hea asi.

Kaldun arvama, et su eksemplar on praak lihtsalt. :P See seletaks ka seda, miks ütlesid, et too CK zombie mäng ei töötanud korralikult.

Pahvak
28.11.11, 19:21
Peaks garantiisse viima, aga laisk olen.

fyte
02.12.11, 01:05
Kuna paljud tabletid jooksevad sarnaselt telefonidele androidi OS peal, siis küsin siin teemas - keegi kasutab androidi tabi igapäevaselt? Oskab keegi võrrelda neid ipadiga?

Codecci
02.12.11, 02:32
[digist] lugesin reviewd paar kuud tagasi, Androidi tabidele pidi appe olema ~ 100, iPadile mitukümmend tuhat.

Spewmonkey
02.12.11, 02:44
http://androidcommunity.com/eff-defends-android-whistleblower-from-carrier-iq-lawsuit-20111123/

http://www.examiner.com/technology-in-national/carrier-iq-spyware-runs-afoul-of-federal-wiretapping-laws-expect-lawsuits

Sup?

Romka
04.12.11, 15:41
Kui ipfööni mitte tahta, kas Samsung i9100 Galaxy S II oleks parim valik? Vaatasin, et HTC Sensation, Nokia N9 on ka samas hinnaklassis.

Endal hetkel mitu kuud juba Galaxy S2 ja väga rahul, soovitan kindlasti see valida nende hulgast.

fyte
06.12.11, 17:57
Plaan ilmselt ipad siiski ära osta endal, olen uurinud teiste firmade tabe, aga ei tundu eriti parema hinna-kvaliteedi suhtega 9"+ isendit saadaval olevat. On keegi veel äkki asjatundja sel alal?

Btw käisin täna kristiine elioni esindusest läbi ja uurisin siis üht-teist ipadi kohta - ~60a tädi ei saanud ööd ega mütsi aru ja arvas, et ipad=ipod jne. Päris huvitav, kuidas nii ebakompetentsed inimesed tööle saanud sinna..

Kosmonaut
06.12.11, 21:20
Osta see iPad heameelega ära. Teistel on ka väga head riistapuud olemas, ainuke probleem on android. Vb läheb nüüd lähiajal natuke paremaks (uue androidi tulekuga), aga hetkel on ipad teistest ees.

BuildUp
07.12.11, 23:45
Mul ka plaanis mingi aeg tab osta ja kaalun ipadi ning samsung galaxy P7500 Galaxy vahel, aga ei teagi kumba eelistada. Kellelgi reaalset kogemust pole?

Codecci
07.12.11, 23:49
Mul esimene iPad, vägev asi, aga samas võrdlusmomenti pole. [digis] kirjutati, et Androidi tabidele on appe ~ 200, iPadile 20K+ või 200K+ (ei mäleta kumb).

pastilaa
07.12.11, 23:51
hind vs kvaliteet arvestades laseks ise kellelgi kes USAs käib kindle fire hetkel tuua...

camu
08.12.11, 00:01
hind vs kvaliteet arvestades laseks ise kellelgi kes USAs käib kindle fire hetkel tuua...

Suht odav küll, samas veidi aega tagasi paari review´d vaadates väga kiitvaid sõnu ei saanud.

camu
08.12.11, 00:17
Mul esimene iPad, vägev asi, aga samas võrdlusmomenti pole. [digis] kirjutati, et Androidi tabidele on appe ~ 200, iPadile 20K+ või 200K+ (ei mäleta kumb).

Tegin väheke uuringut netis ning tundub et need numbrid on peaaegu õiged, vähemalt olid, aga siiski vananenud. Androidi Honeycomb on suhteliselt uus Operatsiooni süsteem ning "tänu" väga erinevatele Androidi süsteemi peal jooksvatele asjadele ei pruugi ühinduda kõik appsid ka tahvelarvutitega või vähemasti võivad nad joosta väiksema resolutsiooni peal.
Mingi hetk oli Ipadile 99k appsi ning lisaks sinna juurde veel iphone pool miljonit. Androidi arvu hetkel ei leidnud, aga kui suve alguses oli tabletite appse paarisaja ringis, siis nüüd usutavasti rohkem. Ma arvan, et appside taha ei jää kindlasti see, kas ipad või mõni androidi asi. Seal on pigem, kellele ema kellele tütar süsteem.

ristijeesus
08.12.11, 14:26
Kes tahab nutikat, aga pole huvitatud lepingust või sadade eurode maksmisest, siis elisast (http://www.zen.ee/et/Pakkumised/226/Eesti-esimene-nutikomplekt-on-kohal!) saab. Mitte ühtegi halba sõna telefoni kohta. +++EV ost.

albinar
08.12.11, 14:37
Ostisin umbes kuu aeg tagasi Samsung galaxy s plusi , väga väga rahul telefoniga. Kõik töötab nii nagu peab. Aga enne ostu valisin kas ostan galaxy 2 või s plusi, mõtlesin et 200 rohkem kyll maksma ei hakka , et veidike suuremat ekraani saada ja 3mp kaamerale juurde , ning otsustasingi s plusi kasuks.

Tarmonator
10.01.12, 14:41
https://www.emt.ee/pictures/pildid/pildid/kampaaniad/2011/november//samsung-galaxy-w(2).png

EMT ärikliendi pakkumine. Osta või mitte osta? Olen lugenud ülevaateid ja asju ja võrdlusi ja käinud näppimas jne jne. Rahakoti (loe: hinna, mida ma oleks nõus telefoni kui sellise eest maksma) suhtes ka täiesti ok. Aga nagu kuidagi ei tundu see õige ikka :D
Öelge keegi, et tegelt on hea telefon ikka.
Galaxy S II on obv parem, vist, aga krt miks ta nii suur peab olema :S

alaska
10.01.12, 14:51
ei näita pilt, mis mudel?

Tarmonator
10.01.12, 15:02
Nüüd peaks näitama.

Kosmonaut
10.01.12, 15:12
Ma arvan, et see telefoni suuruse kartmine (rääkides 4,3 tollistest isenditest) ei ole eriline probleem. Soetasin endale HTC sensation XE ja see mahub taskusse väga ilusti ära (tavalised teksapüksid), käes ka mugav. Kusjuures taskus tunneb teda isegi vähem kui vana nokia klotsi (paksuse vahe). Muidugi hind on juba teine küsimus. Julgen soovitada nii Samsung S2 kui enda mobiili. antud samsungi kohta midagi ütelda ei oska.

Oliverk
10.01.12, 15:40
Ma arvan, et see telefoni suuruse kartmine (rääkides 4,3 tollistest isenditest) ei ole eriline probleem. Soetasin endale HTC sensation XE ja see mahub taskusse väga ilusti ära (tavalised teksapüksid), käes ka mugav. Kusjuures taskus tunneb teda isegi vähem kui vana nokia klotsi (paksuse vahe). Muidugi hind on juba teine küsimus. Julgen soovitada nii Samsung S2 kui enda mobiili. antud samsungi kohta midagi ütelda ei oska.

Dunno, mul 3.7 tolline Desire S ja see on suht max suurus mille ma veel ostaks. Saapa paelu kinni hakakd panema siis lööb telefoni läbi munade juba ja peab kohendama teist. Niisama istudes jah väga ei tunne.

SR1337
26.01.12, 21:45
nvm

pastilaa
26.01.12, 22:44
Dunno, mul 3.7 tolline Desire S ja see on suht max suurus mille ma veel ostaks. Saapa paelu kinni hakakd panema siis lööb telefoni läbi munade juba ja peab kohendama teist. Niisama istudes jah väga ei tunne.

Suurema telefoniga harjub jube kiirelt ja tagasi väiksema ekraani peale minekut enam küll ei kujuta (äkk-korras kui võimalus raamatut lugeda kellegi auto tagaistmel või videot vaadata jne). Endal 4,7" ja ei taskusse mahuks neid tolle veel :P.

fyte
27.02.12, 23:39
Kas wifi hotspoti kasutamine peabki jõhkralt akut võtma? Nii ~15% / h tundub tühjenevat.

Relamz
28.02.12, 03:39
Kas wifi hotspoti kasutamine peabki jõhkralt akut võtma? Nii ~15% / h tundub tühjenevat.
1 minut googeldamist ja leidsin sellise lause.
Also I've read that using the phone as a hotspot drains the battery quite quickly and that it is recommended that you only do this when the phone is plugged in.

neeme
10.03.12, 15:26
Kuna selles vallas tulevad iga nädal mingid uued telefonid ja uuendused siis küsin küsimuse mis ilmselt on ka varem küsitud siin teemas: :)
Plaanis ka soetada endale uus telefon. Kuna ma nutitelefonist üldse ei tea mitte kottigi.
Siis otsingi siit soovitusi, et millel võiks parim hinna/kvaliteedi suhe olla? Hea oleks kui hind jääks mingi 300-400€ vahele, kuid ilmselt maksaks ka rohkem kui asi ikka väärt on - praegu mõttes Iphone ja Samsung Galaxy S II.
Kas praegu mingis telefonis ka PSis nt mängida saab või kuskil mujal ? Pole asjadega üldse kursis.
Nokia'l on üldse arvestatavaid mudeleid ? Ja mida üldse veel telefoni ostes vaatama peaks?
Peaks kuskile esindusse näppima minema telefone aga pole veel viitsind...

Rage
10.03.12, 15:46
HTC Sensationid on praeguse aja ühet tipptelefonid, võid rahulik olla, et pole ka 3 aasta pärast ajale jalgu jäänud.. Nokial ei ole *******, ei soovita midagi. Aga ma soovitaks minna poodi ja lasta konsultandil seletada, ütle mida sa teha tahad selle telefoniga, mis on ootused ja las siis seletavad ja müüvad, ära karda lolle küsimusi küsida. Arvesta sellega, et nutitelefon on mõttetu kui sul pole interneti paketti ostetud, Wifi raiskab akut, parem on kasutada gprsi või 3G'd.. ise olen Androidi fänn ehk soovitan Androidi tarkvaraga telefone. Sa pen enda jaoks list asjadest mis su telefonil olema peavad ja siis mine poodi listiga ütle hinnavahemik ja las soovitavad.

a la
- peab olema GPS
- peab olema wifi tugi
- peab olema microUSB laadimiseauk
- peab olema Android
- peab olema välguga fotokas vähemalt 5mpx
- puutetundlik ekraan
- peab olema võimalik ise panna SD kaart sisse
- vähemalt 1Ghz prose

jne.. nii palju tee endale selgeks, et sellise miinimumlisti saaksid koostada.

neeme
11.03.12, 10:41
Kas praegu saab mingi telefoniga pokkerit ka mängida ?
Kuskilt kunagi jäi kõrvu, et HMi Iphone apps on kyll olemas ja peaks töötama ?

Romka
11.03.12, 11:13
888 poker saame meie hetkel vist ainult? Muidu Pokerstars tuli väga hea mob appiga välja natuke aega tagasi aga see beta versioonis ja brittidele hetkel ainult mõeldud. Loodetavasti tuleb meile ka varsti.

neeme
12.03.12, 23:15
Olen EMT kodulehelt neid telefone vaikselt vaatand.
Praegu on kõige parema mulje jätnud Samsung GT-I9100 Galaxy S II ja HTC Sensation XL.
Proovin ilmselt homme kuskil poes näppimas käia neid.
Kellegil on kogemusi või oskab nende kohta midagi rääkida ? Või üldse veel midagi kolmandat soovitada ?

alaska
12.03.12, 23:16
Sony ericsson arc-s on täitsa ok telefon.

Kosmonaut
12.03.12, 23:22
Olen EMT kodulehelt neid telefone vaikselt vaatand.
Praegu on kõige parema mulje jätnud Samsung GT-I9100 Galaxy S II ja HTC Sensation XL.
Proovin ilmselt homme kuskil poes näppimas käia neid.
Kellegil on kogemusi või oskab nende kohta midagi rääkida ? Või üldse veel midagi kolmandat soovitada ?

ise vaatasin ka korra sensation XLi aga sama raha eest on XE minu arust kõvasti parem: XLil on suurem ekraan aga palju väiksem resolutsioon. Lisaks on sellel nõrgem protsessor. Kui just suuremat ekraani tahad, siis HTC Titan (windowsi on väga kiidetud) ja Google Nexus on normid valikud. Galaxy S2 on igati hea telefon, kuigi juba vana (siiani troonib nii mõnegi edetabeli tipus).

pastilaa
12.03.12, 23:44
mul on XL. irl see ekraan on väga selge ja mitte nii "kribu" et silmad haigeks jäävad jõllitamisest. mulle on 16gb ruumi igati piisav ka, aga mälukaardi võimaluse puudumisega pead arvestama.

vennike
13.03.12, 11:26
millise telefoniga ma saan skyplusi podcastist hommikuprogrammi kuulata üle 3g? praeguse sony ericssoni experiaga ei saa... ma pole muidugi 2 aastat softi ka uuendanud, vbla saaks siis.

neeme
19.03.12, 18:14
Ei ole veel mopsi ära ostnud. Kaalukauss oli tugevasti Galaxy S II kasuks ja olin juba ostmas, kui EMT poes tuli uus telefon müüki mis jäi silma:
https://www.emt.ee/et/sisu/-/eshop/productinfo/52981017
Kellegil on see ? Any thoughts ?

EDIT: Ja praegu vaatasin just youtube videosid Iphone 4S'st Siri funktsioonist. Päris normaalne vidin, kasutab keegi ? Iphone vast siin inimestel rohkem ?

Rage
20.03.12, 10:19
sony küll ei ostaks.. ei tea et nad kuigi hea telefonitootja oleks..

camu
20.03.12, 12:08
sony küll ei ostaks.. ei tea et nad kuigi hea telefonitootja oleks..
What, miks?

overgrow
20.03.12, 20:18
Sony ehk vana Sony-Ericcsson on väga hea telefonide tootja ning see Xperia S on väga hea telefon.

Praegu soovitaksin Xperia S i või siis Htc One X, mis tuleb varsti välja.

Dogers
20.03.12, 20:36
Huvitav, kas on vahe minu Sony Ericsoon Xperia arc S-l ja sellel Sony arc S-l xD

Cash87
20.03.12, 20:41
Huvitav, kas on vahe minu Sony Ericsoon Xperia arc S-l ja sellel Sony arc S-l xD

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/cmp

dener89
22.03.12, 02:23
iphone. Ülejäänud võite prügikasti visata

bauss
22.03.12, 09:32
iphone. Ülejäänud võite prügikasti visata
http://www.fsutorch.com/wp-content/uploads/2010/02/AppleFanboy.png

dener89
22.03.12, 15:28
ilus,mugav,lihtne... hind on nagu ta on aga thats life

Priito
22.03.12, 15:51
Pea pilt bauss =)

iOS seadmete omamine on jah omamoodi religioon. Nendega omanikega vaidlemine on nagu tuviga male mängimine. Sa võid küll võita, aga tuvi lõpuks ikka lööb nupub laua pealt laiali, situb lauale ning tatsab võidukalt edasi.
Samas ma ei väida, et iOS seadmed kehvad on.

Ise kavatsen järgmise telefoni kindlasti Windows Phone op süsteemiga osta. Mõnus uudne konseptsioon.

fyte
22.03.12, 21:57
ilus,mugav,lihtne... hind on nagu ta on aga thats life
Hinna-kvaliteedi suhe on see, mis loeb. Ja iphonel ei ole see kaugeltki parim obv.

vsiu100
03.05.12, 23:53
HTC EVO 3D , HTC One V

kokkupuuteid, soovitusi?

nikitheone
31.10.12, 12:15
kuna tele2 on m*nn, siis lähen elisasesse üle ja mõtlen uue telefoni hankida. otseselt nagu vajadust pole, telefoni kasutan peamiselt rääkimiseks, vahel harva käin ka netis (internet on telefonis sees). meeldib, kui ei pea tihti laadima, saan lugeda .doc ja .pdf faile, mängud võiksid ägedad olla. hind ei ole väga oluline. soovitusi on? ise mõtlen et võtaks mingi htc. või siis ipadi :P

Oliverk
31.10.12, 13:14
kuna tele2 on m*nn, siis lähen elisasesse üle ja mõtlen uue telefoni hankida. otseselt nagu vajadust pole, telefoni kasutan peamiselt rääkimiseks, vahel harva käin ka netis (internet on telefonis sees). meeldib, kui ei pea tihti laadima, saan lugeda .doc ja .pdf faile, mängud võiksid ägedad olla. hind ei ole väga oluline. soovitusi on? ise mõtlen et võtaks mingi htc. või siis ipadi :P

ipadiga helistada ei saa. Aga võtta võid ikka.

nikitheone
31.10.12, 13:21
a ei ole kuidagi võimalik ipadi skype installida ja siis selle kaudu vms?
ei kui ipadi võtaks , siis jätaks vana juustu (nokia 5800) alles

alaska
31.10.12, 13:36
Ära elisasse tule, need on samasugused m***id.

rahvavaenlane
31.10.12, 13:44
Ära elisasse tule, need on samasugused m***id.

räägi välja, oli plaanis just elisasse.

alaska
31.10.12, 13:51
Tegelt vaevalt neil vahet on.
Lihtsalt ilusasti alustatakse kirju:"Teie probleem on leidnud lahenduse!" ja siis ülejäänud sisu on selline, et ma ei saa never sellega nõus olla.
Mul mingi kamm pooleli nendega, tegin teleyhe ümber mingiks teiseks paketiks ja mingi võlg jäi kuhugi üles. Ma seda oodata ei osanud, uutel arvetel ilusasti kirjas, et ma midagi võlgu ei ole, telefon sisse lülitatud ja siis järsku inkassokiri ja mingi idiootne tasu otsas.Kogu kirjavahetus on selline olnud, nagu nad poleks mu vastuseid lugenudki. Netipulga tegin igatahes vihaga ümber. Telefonipaketti ei taha muuta siiski, haigelt odav on.:-)

Aga kunagi ammu lahendati üks teine olukord minu kasuks, niiet vist siiski ok firma.

eddi
31.10.12, 14:00
Paps sai uue telefon, siis seadistas seda seal uuris netis natuke (mingi 15min) ja siis tuli neti eest arve 100eur (samal päeval) lol. Tele2 siis, helistasime, ütlesime, et wtf, see pole normaalne ja nad võtsid selle 100euri maha täiesti. 1 outer riverisse?

edit. mingit netipaketti ei olnud

pikk28
31.10.12, 14:02
niki, ipad ei asenda telefoni. Pigem see asendab läpakat, kui lähed reisile või oled üldiselt liikuv.

nikitheone
31.10.12, 14:30
ok.
mis telefoni siis keegi soovitab?

Codecci
31.10.12, 14:58
iPhone 5/Galaxy S3 kui raha on. Ise eelistan iOS-i, aga see rohkem maitse asi vast.

nikitheone
31.10.12, 15:38
ty codecci
mõtlengi praegu https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/samsung/i9300-galaxy-s-iii või https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/apple/uusipad32gbwifi4g
mõlemad on huvitavad vidinad :P

bauss
31.10.12, 15:43
ei ole üldse võrreldavad ju.
endal muidu galaxy sIII ja soovitan, topnotch nutikate osas.

kjmrc
31.10.12, 15:44
Galaxy S3 või oota ära uus S4.

pikk28
31.10.12, 15:46
soovitan kuskilt netipoest ikka võtta...enne käi kindlasti Euronicsis nuusutamas!

nikitheone
31.10.12, 15:46
ei ole üldse võrreldavad ju.
endal muidu galaxy sIII ja soovitan, topnotch nutikate osas.

ses mõttes on, et tuli ind uus tehnikavidin osta :P

ristijeesus
31.10.12, 16:02
No kui sa ei tea ise ka kas tahad telefoni või tahvlit, siis osta kaks ühes :) https://pood.elion.ee/productInfo/166/tahvelarvuti-asus-padfone-10-1-mobiiltelefon/ASUSA66/P02

eddi
31.10.12, 16:08
Galaxy S3 või oota ära uus S4.

pluss üks. S3 ikka väga nuts telefon. endale alguses väga ei meeldinud, siis sai ikka suurelt soovituste põhjal ära ostetud ja vägaväga rahul. super telefon lihtsalt, üks parimaid mida kasutanud olen

Codecci
31.10.12, 16:13
No kui sa ei tea ise ka kas tahad telefoni või tahvlit, siis osta kaks ühes :) https://pood.elion.ee/productInfo/166/tahvelarvuti-asus-padfone-10-1-mobiiltelefon/ASUSA66/P02
Ära seda küll võta :D

Ise olen paar aastat iPhone 3G/4 ja iPadi omanud. Algul panin iPadile 3G neti ka järgi, aga mingi aeg tühistasin ära - polnud pointi minu jaoks kui telefonil juba olemas. Ja tegelt väga iPadi kuskil kaasas ei kanna, kodus hea väsinuna või pohmakaga voodis vahest 2+2 vms lugeda ja kui kuskile paariks päevaks minek nt ja ei viitsi läpakat kaasa pakkida, siis iPad ajab asja ära.

Aga iPhone ikka väga asjalik - 24/7 nagunii kaasas ja kuskil netist midagi vaja vaadata siis alati kohe olemas, solid mängud kui kuskil passida vaja, üsna hea kaamera kui ootamatult mingi pildistatav/filmitav olukord peaks tekkima ja pole õiget fotokat kaasas, hea meeldetuletusi kirja panna, kuskil ekseldes GPS-i (ehk Google Mapsi) kasutada, muusikat kuulata jne.

Kui ma nutitelefoni omanik poleks ja oleks kahevahel, kas telefon või tahvelarvuti, siis igaljuhul enne ostaks telefoni :)

eddi
31.10.12, 19:05
Just 1h tagasi kukkus mul s3 käest... lendas otse lompi üleni sisse. töötas ilusti edasi õnneks :D praegu võtsin igaksjuhuks aku tagant ja las seisab natuke
vedas

harryahven
31.10.12, 19:45
ipad on mõttetu kui sul läpakas olemas ja telefoni vaja

Loksutaja
31.10.12, 20:01
Just 1h tagasi kukkus mul s3 käest... lendas otse lompi üleni sisse. töötas ilusti edasi õnneks :D praegu võtsin igaksjuhuks aku tagant ja las seisab natuke
vedas

Pane telefon mõnda jalanõu karpi kus see niiskusimurpakike vms

harryahven
31.10.12, 20:25
või riisi sisse, sõbral töötas: http://liliputing.com/2011/11/fixing-a-wet-ipod-touch-behold-the-power-of-rice.html

eddi
31.10.12, 21:25
Panin ta just kokku tagasi, kõik toimib, phew...

Loksutaja
31.10.12, 21:44
Jaa said tööle aga soovitaks ikka ööseks jätta.

eddi
31.10.12, 21:51
Jaa said tööle aga soovitaks ikka ööseks jätta.

okei, oleks vist hea jah..
jätan ööseks siis igaks juhuks

Joppas korralikult ikka... ma ei saa aru, kas need uuemad siis nii hullult isoleeritud, et ei lase isegi vett sisse (olgugi, et ainult paar sekki vees olles)...
isegi see kuular vms toimib. ma kujutasin ette, et vsjoo juba

edit. vahepeal leidsin sellise video http://www.youtube.com/watch?v=rGQOhVGFbyk&feature=context-vrec

-andres-
01.11.12, 08:42
Mul tüdrukul käis S2 ka vees ära üleni ja töötab ka siiani ilusti. Obv kuivas ka peale kukkumist päeva.

hotcocacola
02.11.12, 00:24
iphone 4s või samsung galaxy s3 ?

camu
02.11.12, 00:28
iphone 4s või samsung galaxy s3 ?
Mõttetu küsimus

mislinn
02.11.12, 00:31
iphone 4s või samsung galaxy s3 ?

iphone5

bauss
02.11.12, 00:39
iphone 4s või samsung galaxy s3 ?
http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/20-best-mobile-phones-in-the-world-today-645440

hotcocacola
02.11.12, 00:54
Ootan vist Galaxy S4 ära

jasssass
02.11.12, 02:55
Nokia 5110

pikk28
02.11.12, 09:53
iphone5
+1. Galaxy lihtsalt liiga SUUUUUUR. Iphone paras tükk

nikitheone
02.11.12, 10:37
vaatasin ka seda galaxyt, liiga suur. ilmselt ei võta siis mingit telefoni

timz0333
02.11.12, 10:50
Telefonil peaks olema nupud, NOKIA ASHA. Mida arvata kogemusi kellegil?

http://2.bp.blogspot.com/-y1v5XV9nyak/T8dKTZ6RmEI/AAAAAAAABEk/GHCossHgmGs/s1600/nokia-asha-200-techblog.jpg

Samas eriline sõnumisaatja ei ole, siis vb ikkagi 3310 võtta.

Codecci
02.11.12, 12:14
Coca, sul sel telefonil Android eks ja iPadi omad ka. Kumb lahedam on, Android v6i iOS?

eddi
02.11.12, 13:02
vaatasin ka seda galaxyt, liiga suur. ilmselt ei võta siis mingit telefoni

mul oli olguses sama mõte. peaaegu oleksin iphone s3 asemel võtnud. nüüd täiega hakkas see suur ekraan meeldima ja iphone tundub nüüd täielik klots mu silmis, selle suure ekraaniga nii ära harjunud.

fyte
02.11.12, 14:07
Kuna vanale HTC incredible'le oli normi hinnaga ostja olemas, siis otsustasin mõnda aega tagasi soetada ka iphone 4s. Androidi plussiks võis märkida smartdialit - iphonega võrreldes 2-3x kiiremini sai kellegile helistatud kui vaja. Iphonel jällegi palju mugavam musicplayer, silmnähtavalt kiirem prose (tho android oli peale formatit ka päris ok, aga kui appid ja asjad peal olid ning mõned taustaks jooksid, siis häiris veits). iOS meeldib ka rohkem, aga android on samuti tips-tops.

Ints
02.11.12, 23:04
imo mõtettu 4s ja incredible kiirusi võrrelda.

reggie
13.11.12, 12:44
Omab keegi Sony Ericsson Xperia mini pro taolist telefoni ja oskab sellest miskit head halba arvata?

Cash87
18.11.12, 20:45
Kellel on SonyEricsson või Sony telefon, kas on kuidagi võimalik app backuppida või arvutisse kuidagi üldse saada? Mul naisel ntx Xperia P ning seal puudub sdcard vaid on telefoni sisemälu ning ühendades arvutiga ei leia ühtegi app ülesse. Sonyl ka selline asi nagu MediaGO ning seal saab ainult pilte ja muusikat hallata aga appide kohta pole mõhkugi.
Soov on teha telefonile tehaseseadete restart ning tahaks, et üks app koos kõigi andmetega alles jääks. Tegin küll maksimaalse backupi aga pole kindel kas appid jäävad alles või mitte.

kjmrc
25.11.12, 14:02
Kellelgi kogemusi LG nutitelefonidega? Optimus L9 nimelt, töötab küll Androidi peal, aga kas on miskit negatiivset silma jäänud vms?

valustyng
03.01.13, 09:32
Millised telefonid praegu kõige kõvemad ja popimad on ? Olen vaadanud motorola razr maxxi ja samsung s3. Soovitusi?

Kaitz20
03.01.13, 11:00
Ma ostsin S3 ning paljudel mu sõpradest on S2 (osadel ka S3). Kui midagi muud ei tee, siis saab vähemalt pokkerit mängida :D
Üldiselt on minu jaoks S3 veidi suur, samas eks telefon ole viimasel ajal muutunud rohkem kaasaskantavaks läpakaks, millele on juurde pandud helistamisfunktsioon.

WeThePeople
03.01.13, 16:19
htc one x+ on endal ja seni küll kurta ei saa millegi üle.

fyte
03.01.13, 16:53
Kuidas itunes käitub kui uude arvutisse iphone ühendada? Mäletan ammusest ajast, et ipodiga oli küll mingi kamm, kui syncimiseks läks...

mislinn
03.01.13, 17:09
Kuidas itunes käitub kui uude arvutisse iphone ühendada? Mäletan ammusest ajast, et ipodiga oli küll mingi kamm, kui syncimiseks läks...

Minul probleeme ei olnud, tuli lihtsalt uus arvuti ära regada ja edaspidi oli kõik nagu varem.

MartinGarcia
03.01.13, 20:48
Kuidas itunes käitub kui uude arvutisse iphone ühendada? Mäletan ammusest ajast, et ipodiga oli küll mingi kamm, kui syncimiseks läks...

Siiani toimib !

Codecci
03.01.13, 22:19
Millised telefonid praegu kõige kõvemad ja popimad on ? Olen vaadanud motorola razr maxxi ja samsung s3. Soovitusi?
iPhone 5, Samsung Galaxy S3, Samsung Note 2 (lol suurusega tho). Mine näpi poes ja võrdle, EMT-des üldiselt kõik 3 olemas.

Galaxy S3 tuli 7 kuud tagasi välja tho, mais-aprillis võib vast Galaxy S4 juba oodata.

Olen näppinud mõned minutid Nokia Lumia 920. Väga kvaliteetne tundub, super kaameraga, aga Windows 8 OS-ina on hetkel veel küsimärgi all. Ise veel osta ei julgeks ja rakendusi kindlasti vähe.

Isiklikult tänasel päeval ostaksin iPhone 5, sest Samsungid tunduvad koostekvaliteedilt odavad ja Android isiklikult ei meeldi, aga ma kindlasti biased, sest Androidi OS-i olen näppinud mõned tunnid, iOS-i aastaid. Kindlasti nii iPhone või Samsungi tipp-mudeli ostuga väga võssa astuda ei saa, eks proovi ise kumb rohkem meeldib. Hinnavahe ka üsna suur iPhone 5 ja S3 vahel. Ja kui otsustad Samsungi kasuks siis isiklikult ootaks veel need mõned kuud, kuni uus mudel välja tuleb :)

Oliverk
03.01.13, 22:28
kui iphõuni siis osta 4. 5 on lihtsalt buttugly. Cod unustas ära HTC One X mille võid ka valikusse võtta.

Codecci
03.01.13, 22:36
Pole mõtet vana telefoni osta. Imo 5 väga ilus.

Ja HTC/LG jms tõesti ei oska midagi öelda, pole kokku puutunud.

harryahven
03.01.13, 22:48
imo samuti 5 solid välimusega, ise ei oma

Romka
03.01.13, 23:02
Endal S3 ja olen suur samsungi fänn aga varsti tuleb uus Sony välja ja tundub ka väga korralik isend ikka.
http://www.phonearena.com/news/Sonys-2013-flagships-tipped-Q4-might-see-a-quad-core-Cortex-A15-beast-with-a-huge-battery_id37496

3GB RAM
3,000 mAh battery
16 megapixel camera

Lisaks kuulujuttude järgi võib selle aasta keskel S4 välja tulla maailma esimese purunematu (painduva) displeiga.

qbj0hn
04.01.13, 01:12
Ma teen enda vanakooli nokiaga õllepudeleid pidevalt pauguga lahti, purunematu.

Fabulous
04.01.13, 01:19
Endal S3 ja olen suur samsungi fänn aga varsti tuleb uus Sony välja ja tundub ka väga korralik isend ikka.
http://www.phonearena.com/news/Sonys-2013-flagships-tipped-Q4-might-see-a-quad-core-Cortex-A15-beast-with-a-huge-battery_id37496

See telefon on võimsam kui mu Acer Aspire läppar.

CheekyMullet
08.01.13, 13:25
Nexus 4 pole keegi "arenenumast" riigist sebinud?

Oliverk
08.01.13, 14:37
Ise näppinud pole, aga räägivad et see tagumine klaas pidi liiga õrn olema. Pidi temeperatuurimuutustega ise puruks minema. Muidu vaatasin ka seda mingi hetk.

raidov
08.01.13, 21:19
Nexus 4 on üsna keeruline saada :( Kogused mis iga kord müüki läksid olid imo ka suhteliselt ajuvabalt väiksed, esimene kord äkki oli 150k telefoni, nüüd on vaikselt tootmist üles pumbanud, aga ikkagi on nõudlus nende järele palju suurem :(

Kotkas1000
03.02.13, 16:15
Niisiis plaanin samuti telefoni välja vahetada. Praegu silma jäänud nii htc one x ja samsungi s3. On mingeid põhjuseid, miks peaksin ühte teisele eelistama? Galaxy s4 vist niipea veel eestisse ei jõua, et seda ootama võiks jääda? Kuskilt jäi silma, et kõne ajal ei saa ümber lülitada hands freelt telefonile. Kas see vastab tõele? Tihti rahvas autos ja tahaks vahest privaatselt rääkida, see võib hakata närvidele käima.

Ints
04.02.13, 00:11
Endal oli enne htc nüüd samsung. Meeldib samsung rohkem, visuaalse poole pealt kui ka käes hoides.
Imo mingit mudelit ootama jääda suht lamp, nii ei saagi ühtegi uut asja enam osta, kuna koguaeg tuleb natuke parem kohe jälle välja.

Rage
04.02.13, 13:58
HTC One X asemel võta HTC One X+ aku peab paremini vastu ja nipet-näpet on veel paremaks tuunitud..

Kotkas1000
04.02.13, 15:39
Selge, panen kõrvataha. Olen igast reviewsid vaadanud kümnete kaupa ja tundub, et tegu suhteliselt võrdsete loomadega väikeste plussidega samsungi poole kallutatuna. Kuna ühe htc olen ribadeks juba kasutanud ja samsungi pole kunagi omanud, siis võtan vist siiski s3 seekord.

qbj0hn
04.02.13, 16:07
Kellegil siukest ei vedele kodus sooviga maha lükata?
http://www.upload.ee/image/3044360/10018113.06bacd438f520ed807d726a5e38f93e5.jpg

karupoeg
04.02.13, 16:19
avaldaksin ka ostusoovi... kui kellelgi seisab 6610 või 6610i, siis oleksin selle uus uhke omanik.

fyte
04.02.13, 16:26
Oman S3 - väga võimas ning ok välimusega telefon on, aga eelistaks 4.8" asemel 4.5" vms, sest kohati tundub suts liiga suur. HTC one x olen ka näppinud ning käepärasus/disain jättis hea mulje.

Codecci
04.02.13, 20:27
Endal oli enne htc nüüd samsung. Meeldib samsung rohkem, visuaalse poole pealt kui ka käes hoides.
Imo mingit mudelit ootama jääda suht lamp, nii ei saagi ühtegi uut asja enam osta, kuna koguaeg tuleb natuke parem kohe jälle välja.
Galaxy S tuleb ju kord aastas? Põhimudel I mean, mitte Mini/Note.

Kotkas1000
06.02.13, 18:13
Värske S3 omanikuna võiks mainida, et HTC desire S pealt üle tulles on Samsungi amoled ekraan paras pettumus. Silmaga erisatatavad pixlid peenema teksti puhul ei istu väga. Muidu tip top. Hämmastavalt kiire aparaat on tõesti ning suur ekraan on nuts, kui netis surfamine on prioriteet. Eks varsti targem ka aku pidavuse, lagimise ja muu säärase osas.

ok2aa
12.02.13, 17:11
keegi oskab soovitada androidile keyboardi koos eestikeelse autocompletega, eelistatult tasuta?

Ints
15.02.13, 12:51
ise kasutan sellist.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klye.ime.latin&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5rb HllLmltZS5sYXRpbiJd

Ints
15.02.13, 12:52
Swiftkey tundub ka päris pop olevat
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey.phone.trial&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiw iY29tLnRvdWNodHlwZS5zd2lmdGtleS5waG9uZS50cmlhbCJd