PDA

View Full Version : [NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo



Leheküljed : [1] 2 3

nomerlot
20.10.09, 22:19
Olen 30-ndates meesterahvas, elan ja töötan Tallinnas. Esimene postitus räägib sellest, kuidas pokkerini jõudsin.

Pokkerist ei teadnud ma hiljuti suurt midagi. Paar aastat kingiti mulle pokkerikohver (mängukaardid, žetoonid, miskipärast ka täringud?), aga sellega pole ma siiani miskit teinud. Kui oli eetris veel Kalev Sport, siis paar korda sattusin vaatama pokkerisaateid, aga ma ei saanud mitte midagi aru ja päris igav tundus.
Kunagi lugesin Ekspressist üht intervjuud elukutselise pokkerimängijaga, kelle põhitegevus ongi öösiti veebis raha peale pokkerit mängida. See oli päris huvitav lugemine, kuigi arvan, et mind huvitas sel ajal veebis elatise teenimine üldiselt. Pokkerihimu see lugu peale ei ajanud, tundus ikka väga hasartmäng ja ebakindel asi.

Möödunud suvel sattusin Haapsalus seltskonnas kokku inimestega, kes mängivad veebipokkerit igapäevaselt ja üsna arvestavate rahadega. Päris eksootiline värk, tekitas põnevust. Vaatasin üle õla ka veidi, mismoodi see pokkerimäng siis käib (üks kutt osales nimelt samal õhtul ühel turniiril, lõkke ääres, grilli ja õlle kõrvalt toksis :D. Ma ei saanud jätkuvalt mitte kui midagi aru, igasugu tundmatud terminid lendasid: fold, all-in, flush, pot... Aga põnev oli, lisaks kõik need jutud suurtest summadest ja pikas perspektiivis korralikus plussis püsimisest.

Ka mu enda kogemus pokkeriga on seni puhtalt veebipõhine. Päris esimese mängu tegin Facebookis :D Seal on veidi tobe, aga väga populaarne rakendus, Zynga Poker on vist nimi. Saad tasuta pokkerit taguda, inimesi on seal alati palju. Huvi püsis, samas andsin aru, et see on mingi lastevärk, õige pokker käib mujal ja teistmoodi.

Siis ostsin impulssostuna R-Kioskist eestikeelse pokkeriajakirja Card Player (või on ametlik nimi siiski Pokkerikiri?). Muidu poleks ostnud, aga ühe hinnaga anti kaks numbrit, mõtlesin, et kahe numbri läbilugemine annab küll kõvasti tarkust juurde:)
Ajakirjad on huvitavad, aga neid peab aina uuesti lugema hakkama, sest alguses ma ei saanud loomulikult jätkuvalt midagi aru, mingid stäkid, anted, blindid, heads-up, full ring, pot limit, odds.... pea tahtis uutest terminitest lõhki minna. Ajakirjast jäi meelde vana kooli pokkerihai Ivo Jurno soovitus:


Algajatel soovitan internetis freerolle mängida, siis saavad nad aru, kui haprale oksale nad tegelikult istuda tahavad. Esialgu riskivabalt.

Tegin endale selgeks, mida tähendab freeroll :) Tõmbasin alla Triobetist, Unibetist ja PokerStarsist pokkerimängimise tarkvara. Kõigepealt tegin PokerStarsis mõned mängud mänguraha peale, siis osalesin Triobetis mõnel freeroll turniiril. Tavaliselt jäin kusagile esimesse poolde, ühe korra sain 1200+ osalejaga 25. koha, mis oli ilmselt täielik algaja õnn.

Õppisin freerollidega selgeks, kuidas asi põhimõtteliselt käib, õppisin ka seda, et tasuta osavõtuga turniiridel ei ole päris õige pokker. Inimesed lahmivad suvaliselt, võtavad mõttetuid riske, lükkavad pidevalt kõik nupud keskele. Mingist bluffist ja vastase lugemisest ei ole seal vist suurt tolku, finaallauas ehk.

Rahamängust ja selle edust/ebaedust edaspidi.

Aga blogima hakkasin sellepärast, et oma vead ja edud kirja panna. Endal hea lugeda ja analüüsida, ehk satub mõni asjalik pokkerihai ka lugema ja annab mõne kasuliku näpunäite. Neis pokkeriajakirjades rõhutasid mitmed tippmängijad, kuidas neid on väga palju aidanud teiste kõvade meestega mängust rääkimine.

R1naldo
20.10.09, 22:26
keep on gamblin

Lutzky
20.10.09, 22:26
gg

FreakyJason
20.10.09, 22:44
Edu!

nomerlot
20.10.09, 22:45
Vahepeal olen ma pokkeriga veidi kaugemale jõudnud.

Praegu olen siis selline pokkeripärdik:

püüan iga päev vähemalt tunni-paar pokkerit sügada. Turniire ei mängi, sest need ei meeldi mulle :)
Mängin hetkel Triobetis NL4 rahalaudu, 4 lauda korraga. Kasutan PT3 trialit, seni mängujärgseks analüüsiks, HUD-iga teen esimesi katsetusi.

Rahalises mõttes olen PT3 järgi minimaalses plussis, tegelikult on seis parem, sest enamus aega on PT-vabalt taotud.
http://www.upload.ee/image/232683/graafik_ranka.png

Pokerstarsi panin kõigepealt 30$, mille ma lolli peaga sirgu lasin, 6$ on vist alles, istub niisama seal.

Siis panin Triobeti 30€, millega käin ringi süsteemsemalt, praeguseks on sest saanud 72€. Prügiraha, loomulikult. Samas ma pooldan tugevalt BR managemendi ideed, et tuleb võtta üks väiksem raha ja seda vaikselt kasvatada, mitte uljalt gämblida, siis pidevalt kõrbeda ja pappi juurde panna.
Seega olen kannatlik ja kasvatan seda pisirolli edasi järgmiste limiitide jaoks.

Lisaks pokkerifoorumitele ja -videotele (pokertube ja siinsed videod) loen hetkel ka Sklansky "Theory of Poker", Amazonist on teel juba ka tema "NL Hold'em: Theory and Practice"

Kui olen saanud BR nii kaugele, et saan ära osta PT3 litsentsi (ma põhimõtteliselt tahan seda osta POKKERIST teenitud rahaga :) ja saan ka liikuda kõrgemale limiidile, siis on juba uueks sihiks Harringtoni cashgame raamatud. Mulle lihtsalt meeldib cashgame oluliselt rohkem kui turniir.

Ma annan täiesti aru, et pelgalt raamatute olemasolu ja nende sirvimine ei tee targemaks, ise peab mees olema, et iva välja otsida ja seda reaalselt rakendada.

Selline heietus siis.

Toots_x
20.10.09, 23:03
Edu ning järjekindlust!

Dogers
20.10.09, 23:37
Edu, alustasin ise samamoodi 32 eurot kontole ja nl4 grindima, umbes aasta tagasi. :)

Praeguseks jõlgun nl 20-50 vahel seetõttu, et mulle meeldib väga cashoutida :D

mcbethk
20.10.09, 23:47
Edu, alustasin ise samamoodi 32 eurot kontole ja nl4 grindima, umbes aasta tagasi. :)

Praeguseks jõlgun nl 20-50 vahel seetõttu, et mulle meeldib väga cashoutida :D

Cashout->ATM->Titties :heart:

A edu! :D

vsiu100
21.10.09, 00:01
respect, et distspliini ja kannatust on.
aga mulle ei meeldi nimi ja blogi nimi :). merlot on reeglina parim punastest marjajookidest, imo(e. minu arvates) :D

SamGold
21.10.09, 00:26
Miks sulle pokkerikohver kingiti kui sul pokkeriga absoluutselt mingit kokkupuudet ei olnud? Kas see oli see meelega täiesti "lambikas" kingitus, mida kingitakse kui miskit asjaliku pähe ei tule?
Oleks päris huvitav juhus kui sellest sai alguse sündmustejada, mis teeb sinust high stakes pokkeripro :)
Edu!

nomerlot
21.10.09, 01:13
Miks sulle pokkerikohver kingiti kui sul pokkeriga absoluutselt mingit kokkupuudet ei olnud? Kas see oli see meelega täiesti "lambikas" kingitus, mida kingitakse kui miskit asjaliku pähe ei tule?
Oleks päris huvitav juhus kui sellest sai alguse sündmustejada, mis teeb sinust high stakes pokkeripro :)
Edu!


See on üks taolistest kingitustest, mille peale mõtled esimese asjana "Kuidas see nüüd juhtus?" Ma siiamaani ei tea, mis seda ajendas :)

alaska
21.10.09, 01:19
good luck ja mulle meeldib teema pealkiri kuna merlot on jumalast kusi. ;D

nomerlot
21.10.09, 01:21
aga mulle ei meeldi nimi ja blogi nimi :). merlot on reeglina parim punastest marjajookidest, imo(e. minu arvates) :D


Ah, see kasutajanime valimine on alati üks häda. Tavalist minginimi+minginumber ka ei tahtnud ja siis tuli lambist meelde repliik film "Sideways"
"No, if anyone orders Merlot, I'm leaving. I am NOT drinking any fucking Merlot!"

Endal nii tugevaid tundmusi ei ole, aga ise Merlot'd ei osta, rohkem Chianti ja Rieslingi mees.

rohelinekonn
21.10.09, 01:39
respect, et distspliini ja kannatust on.
aga mulle ei meeldi nimi ja blogi nimi :). merlot on reeglina parim punastest marjajookidest, imo(e. minu arvates) :D


+1

edu laudades.

nomerlot
21.10.09, 15:11
Viimase aja kõige halvemini mängitud käsi. Minu meelest ma ei teinud siin midagi õigesti.

$0.02/$0.04 No Limit Holdem
Prima
10 Players
Hand Conversion Powered by http://weaktight.com/

Pre-Flop: ($0.10, 10 players) Hero is BB K :spade: 6 :heart:
[fermanagh1 posts $0.04]
stöffl calls $0.04, benkiddo calls $0.04, 4 folds, fermanagh1 checks, goldenmoon calls $0.04, Mira27 calls $0.02, Hero checks

Flop: 7 :spade: 6 :club: 6 :diamond: ($0.24, 6 players)
Mira27 checks, Hero checks, stöffl checks, benkiddo checks, fermanagh1 checks, goldenmoon checks

Turn: 5 :spade: ($0.24, 6 players)
Mira27 checks, Hero checks, stöffl checks, benkiddo checks, fermanagh1 checks, goldenmoon checks

River: 4 :diamond: ($0.24, 6 players)
Mira27 bets $0.12, Hero raises to $0.60, 4 folds, Mira27 goes all-in $4.06, Hero calls $3.58

Final Pot: $8.60
Mira27 shows
2 :club: 8 :spade:
Hero shows
K :spade: 6 :heart:

Mira27 wins $8.50 (net +$4.28)

Ma isegi ei oska enam öelda, mis mu tohletanud ajus toimus, ilmselt mõtlesin, et oh ma olen ilgelt kaval ja sean donkidele rämeda lõksu. Riveriks olin oma kolmikusse juba nii armunud, et vaatasin kangekaelselt mööda sellest, mis mulle laualt tegelikult vastu vaatas.
Debiilne checkimine monsteriga, jagan lõpuni tasuta kaarte, ja siis kui laual on on ilmselge rida, hakkan ma all-ini callima.

Tavaliselt ma olen liigagi agressiivne, arusaamatu, kust selline munemine tuli.
F*ck da slowplay ja vähem High Stakes Pokerit!

antnx
21.10.09, 15:48
Bet flop, Bet turn, Bet river!

If there were 8 community cards, i would bet them all - until i get raised.

marxiku
21.10.09, 16:41
nii madalatel limiitidel ja familily pot'is ei tasu "fancy" playd teha. juhtub ;)

dabljuu
21.10.09, 16:56
Ma arvan ükskord on kõigl mõõt täis saanud ja endale tõotanud "never slowplay".

Sellest hoolimata , vahest juhtub. Peaasi, et ise aru said.

Muidugi teine oht on veel - tilti võib minna, enda lolli mängu peale, se tõsisem oht imo.

Muidu tore oli lugeda, et algul ei teadnud midagi pokkerist ja arvasid, et eks ta üks gamblimine on aga näed, nüüd juba amazonist raamatud teel...siit võib tulla üks hea mängija küll. :)

nomerlot
22.10.09, 09:45
Eilne õhtu läks jälle mööda Ameerika mägesid, suured võidud, suured kaotused, lõpuks mingi pooleteise dollariga plussis ;D

http://n1.cdn.spikedhumor.com/1/716000/183013_93_roller_coaster_puke_jpgc7777bcd_3a15_4ad 8_9bb9_2c95f4b9f13e_1_vw.jpg

Kõige hullem oli see kui ma tahtsin korralikku tõstet teha turnis, aga eksisin klikiga ja lükkasin kogemata kõik nupud keskele. Mõtlesin, et tühja ka, mul on ikkagi kolmik käes, küll ta ära tuleb. Teine mees callis muidugi minu AI ära ja hittis riveris flushi. Mina ei tea, ise küll mastitõmbega turnil AI-d ära ei calliks... Ju tal siis oli minu kohta mingi eluread, et ma blufin omal püksid jalast, tõenäolisem oli muidugi, et ta ei mõelnud midagi, tahtis gämblida.

Tahaks juba HUDi kasutada, kuna mul on juba paljude kohta korralik data korjatud, aga see PT3 beeta paneb korralikult näkku. Ma olen seda nädala jooksul reinstallinud rohkem kui mitu korda. Sellest kirjutan lähemalt PT3 teemas.
Kui sellele lahendust ei leia, kas mingi uue beeta vms näol, siis ei saagi detsembris PT3 ära osta, mis ma sellise ebastabiilse sitanikatsiga ikka teen. Siis peab vist HEM'i katsetama, kuigi kuuldavasti on see märksa keerulisem kui PT3.

Üks asi on see, et mõtlen aina, et kui ma limiidis kõrgemale ronin, siis peab vist Triobeti seljataha jätma, esmapilgul on ainult NL4's pidevalt palju rahvast. Aga kuhu, ei tea. Pokerstarsis on konto olemas ja saaks veel boonusedeposiiti teha. Kui sel aastal teen (küll mitte 600$), siis ehk jõuan märtsi lõpuks lahti ka mängida. Rakebacki sealt küll ei saa, samas punktide eest saab nende poest igatsugu träna. mine võta kinni.

Aga enne vist pole mõtet vahetuse peale mõelda, kui aasta alguses selgub, millistele tubadele Eestis ligipäs üldse säilib. Selle seadusemuudatuse ideele ma küll hästi pihta ei saa, samahästi võiks nõuda, et Amazon ja eBay ka oma serverid Eestisse toks, muidu kurat petavad meie talupoegi.

Sellised mõtted siis.

pikk28
22.10.09, 11:48
mismõttes HEM on keerulisem?

nomerlot
22.10.09, 16:12
mismõttes HEM on keerulisem?


Ega ma ise ei tea, ma siit foorumist lugesin. ranka ütles :D

antnx
22.10.09, 16:37
Imo on täpselt vastupidi :D

nomerlot
24.10.09, 01:09
Tõmbasin HEM triali alla, aga trios HUDi tööle ei saanud. Samas PT HUD hakkas täna lambist jälle tööle. Ma olen vist loll, eks elu näitab.

Täna oli pask päev, 1,5 tunniga kaotasin 4 buy-ini ja langesin PT-s oleva 6K käe lõikes miinuspoolele. Aga kas ma teen midagi valesti või on lihtsalt halb õnn, ei tea. AA langes 333 vastu, full house neliku vastu, 2 paari kolmiku vastu... Lisaks suurtele kaotustele ise midagi suurt ei võitnud, heade käte vastu keegi ei tulnud, saa nüüd aru.

Proovisin 5 lauda korraga, aga kiirelt tekkisid momendid, et ei hallanud enam ära. Läpaka ekraanile ei mahu kõrvuti ära, üksteise otsas, Triobet loobib nad järjest ette ka, ei oota, et ma eelmises valiku ära teeks. 4 lauda on hetkel max.

Proovisin ühte NL10 lauda ka testiks, aga olin esialgu hästi tight seal. Tulemuseks palju kaotatud blinde, paar pisemat potti ja -2$ tulemuseks.

Ütleme nii, et tunne on hetkel selline, et kuidagi takerdunud on mäng. Omast arust mängin süsteemsemalt, aina rohkem jälgin ranka tabelit, tildivärki ka nagu ei oleks (ma olen tähele pannud, et pärast suuremat kaotust ma ei hakka agressiivselt gämblima, vaid tõmban mõneks ajaks hästi nitiks)

Käsi on muidugi vähe mängitud, võib-olla on variatsioon, aga kindlus kuidagi mureneb.

nomerlot
25.10.09, 02:56
http://www.upload.ee/image/238192/graaf.png

Ütleme nii, et mida aeg edasi, seda sitemaks graafik läheb. Sügan siiski veel sama süsteemiga, et käsi 10K täis saaks, siis peab põhjalikuma analüüsi tegema.

daljoh
25.10.09, 12:52
Võta ranka tabel ja mängi selle järgi!

nomerlot
26.10.09, 11:55
Võta ranka tabel ja mängi selle järgi!


Jah, mida edasi, seda rohkem ma ranka tabeli järgi mängin. Mitte et sel tingimata seos peaks olema, aga graafik vajub järjekindlalt aina rohkem miinusesse. Vara muidugi järeldusi teha, käsi on ikka nii vähe mängitud veel.

Eile proovisin vahelduseks heads-up SNG'sid, kõige madalamat limiiti, 1€ sissemaks. Seitsmest viis võitsin isegi. HU on ikka hoopis teise loogikaga mäng, hästi palju keskendumist ja mõtlemist nõuab. Ühe double up SNG tegin ka, jäin napilt esimesse poolde.

Ja siis läksin rahalaudadesse, esimesega käega tuli AK, millega pärast re-reisi läksin AI ning sain KK käest peksa. Sinna mu SNG kasum kadus.
Ka edaspidine mäng ei läinud paremaks, väikseid potte võidan palju, suurtes saan enamasti peksa.

Enne magamaminekut lakun haavu ja loe Sklanskyt, ehk leian mingi ilmutuse :)

nomerlot
26.10.09, 14:53
Sügasin veel peotäie 1€ HU SNG-sid. Krt, see on ikka mäng, kus peab tugevalt vastu seisma gamblimise soovile. Paar kaotust riveris hittimisele ja kohe tuleb tilt peale, tahaks hullult lahmima hakata ja kõrgemale tasemele tasa tegema minna :D

Cashilauas ei ole tildiga üldse nii hull, buy-ni kaotus ühe käega võtab korraks vanduma, aga lolliks ei aja, seal koos üldise graafiku vaikse langemisga vajub meeleolu ühtlaselt mustaks.

lenn17
26.10.09, 15:15
Ranka tabel ei toimi madalates limiitides.
NL4,10 seal pole mõtet seda kasutada, trust me. Keegi tahab vaielda laske tulla ja lööge oma mega vägevad tulemused ette. Eriti tahaks näha kes ranka tabeli järgi NL4jas suudab üldse mingit profiti näidata.

Ja palun tõesti asi on rahas, mitte selles, et las poiss õpib kohe algusest peale õigesti mängima. Alates NL50nd tuleb ranka tabel mängu, kus tuleb teatav raha lihtsalt blindidena, mis on ka arvestatav, ning kus PF on oluliselt madalam.

Nomerlot, soovitan standard ABC tight ass nitti mängida, kindel garanteeritud raha, eriti madalatel limiitidel. Viska see ranka tabel seniks kõrvale ja proovi nitistuda ja nädalapärast on graafikik 5000 lisakäe kohta kohe kindlasti 10BI plussis

kivisaba
26.10.09, 15:22
Ranka tabel ei toimi madalates limiitides.
NL4,10 seal pole mõtet seda kasutada, trust me. Keegi tahab vaielda laske tulla ja lööge oma mega vägevad tulemused ette. Eriti tahaks näha kes ranka tabeli järgi NL4jas suudab üldse mingit profiti näidata.

Ja palun tõesti asi on rahas, mitte selles, et las poiss õpib kohe algusest peale õigesti mängima. Alates NL50nd tuleb ranka tabel mängu, kus tuleb teatav raha lihtsalt blindidena, mis on ka arvestatav, ning kus PF on oluliselt madalam.

Nomerlot, soovitan standard ABC tight ass nitti mängida, kindel garanteeritud raha, eriti madalatel limiitidel. Viska see ranka tabel seniks kõrvale ja proovi nitistuda ja nädalapärast on graafikik 5000 lisakäe kohta kohe kindlasti 10BI plussis

ma arvan et iga võitev mängija suudab ranka tabeliga plussi näidata nl4-s
tuletan meelde, et see on vaid preflop mäng

vapsik
26.10.09, 15:39
Ranka tabel ei toimi madalates limiitides.
NL4,10 seal pole mõtet seda kasutada, trust me. Keegi tahab vaielda laske tulla ja lööge oma mega vägevad tulemused ette. Eriti tahaks näha kes ranka tabeli järgi NL4jas suudab üldse mingit profiti näidata.



Miks ta ei toimi? Ja näita siis enda vägevaid tightass graafe palun.

LuuK
26.10.09, 15:59
Sügasin veel peotäie 1€ HU SNG-sid.

trios husngsid teha (vähemalt raha teenimise eesmärgil) on halb idee, rake on meeletu

lenn17
26.10.09, 16:01
Pole midagi näidata, aga sitaks plussis 1 aastaga madalatelt limiitidelt 115k eeku välja võtnud. Ja kui alustasin siis trio võrgus 3 kuuga 11k krooni NL5(praegu NL4) ja mõni üksik aken NL10met. Strateegia:

AA, KK <- preflop kõva tõste tõsted ees siis allinn flopis kui palju calle siis allinn või turnis. QQ kui flop madal sama teema. AK tõsteid ei reisinud aga kui Äss laual ja 1-1 siis sama et turniks allinni. AQ paugutasin vähem. Setmainisin 100% alla QQ paari, ei tõstnud nendega preflop alati limbi limp limp. Kaasa arvatud JJ mida ei tasuks ülemängida madalates limiitides, sest nad nagunii ei foldi. Teiseks kõik limpavad AK AQ AJ jne, mingi KQ KJ mängimine on surm, floppi tuleb K, mida algaja nomerlot teeb? kui ta seal tervet stacki ei kaota siis poole, aga on seda vaja? Mängida tuleb seal nutsi sest keegi ei foldi ja kõik slowtavad ja kõik tahavad floppi näha ja callida.

Mid positsioonist Axs kui tõsteid ees ei olnud limpasin. Masti ostuga mängisin nii ja naa kui selle sain. Käsi võis tulla mingi 100k selle 3 kuuga.

2 BRi ühe trios ja ühe unibetis 0llist ülesse ehitanud ja sitaks hooranud madalaid limiite. Aga mingi fancy game ei tööta seal. Ja veel vähem sobib algajatele. Seega pole mõtet neile seda soovitada.

Seleta, miks peaks ranka tabel sobima NL4jas ja 5s või 10mnes? Eriti võtame näiteks näitena nomerlot. Kas tema floppi mäng on nii skill?, eriti kui tal pole HUDi, eriti kui NL4jas slowtatakse kõike kõike kõike preflop. Me räägime ikkagi inimestest, kes alles alustavad, kes tahavad esimese raha teenida.

Ma võin öelda miks ranka tabel rokib +NL50mnes just eiriti. PF mingi 28% 10mne aknaga lastes saab blindidega niipalju raha et paha hakkab. Keegi ei slowta oma AK AQ. Keegi ei slowta midpos-button oma AA,KK,QQ jne.

Ning HU sng on tõesti nii microgamingu võrgus eriti kirve reikiga maksustatud.

vapsik
26.10.09, 16:23
Pole midagi näidata, aga sitaks plussis 1 aastaga madalatelt limiitidelt 115k eeku välja võtnud. Ja kui alustasin siis trio võrgus 3 kuuga 11k krooni NL5(praegu NL4) ja mõni üksik aken NL10met. Strateegia:

AA, KK <- preflop kõva tõste tõsted ees siis allinn flopis kui palju calle siis allinn või turnis. QQ kui flop madal sama teema. AK tõsteid ei reisinud aga kui Äss laual ja 1-1 siis sama et turniks allinni. AQ paugutasin vähem. Setmainisin 100% alla QQ paari, ei tõstnud nendega preflop alati limbi limp limp. Kaasa arvatud JJ mida ei tasuks ülemängida madalates limiitides, sest nad nagunii ei foldi. Teiseks kõik limpavad AK AQ AJ jne, mingi KQ KJ mängimine on surm, floppi tuleb K, mida algaja nomerlot teeb? kui ta seal tervet stacki ei kaota siis poole, aga on seda vaja? Mängida tuleb seal nutsi sest keegi ei foldi ja kõik slowtavad ja kõik tahavad floppi näha ja callida.

Mid positsioonist Axs kui tõsteid ees ei olnud limpasin. Masti ostuga mängisin nii ja naa kui selle sain. Käsi võis tulla mingi 100k selle 3 kuuga.

2 BRi ühe trios ja ühe unibetis 0llist ülesse ehitanud ja sitaks hooranud madalaid limiite. Aga mingi fancy game ei tööta seal. Ja veel vähem sobib algajatele. Seega pole mõtet neile seda soovitada.

Seleta, miks peaks ranka tabel sobima NL4jas ja 5s või 10mnes? Eriti võtame näiteks näitena nomerlot. Kas tema floppi mäng on nii skill?, eriti kui tal pole HUDi, eriti kui NL4jas slowtatakse kõike kõike kõike preflop. Me räägime ikkagi inimestest, kes alles alustavad, kes tahavad esimese raha teenida.

Ma võin öelda miks ranka tabel rokib +NL50mnes just eiriti. PF mingi 28% 10mne aknaga lastes saab blindidega niipalju raha et paha hakkab. Keegi ei slowta oma AK AQ. Keegi ei slowta midpos-button oma AA,KK,QQ jne.

Ning HU sng on tõesti nii microgamingu võrgus eriti kirve reikiga maksustatud.


Njah, endal nii häid tulemus pole ette näidata, nii et parem ei hakka targematega vaidlema.

Pahvak
26.10.09, 17:40
Starsi NL2-5 ranka tabel mul töötas, aga ilmselt oli see heater, sest ei mänginud antud limiidis 100k käsi.

alaska
26.10.09, 17:58
Pole midagi näidata, aga sitaks plussis 1 aastaga madalatelt limiitidelt 115k eeku välja võtnud. Ja kui alustasin siis trio võrgus 3 kuuga 11k krooni NL5(praegu NL4) ja mõni üksik aken NL10met. Strateegia:

AA, KK <- preflop kõva tõste tõsted ees siis allinn flopis kui palju calle siis allinn või turnis. QQ kui flop madal sama teema. AK tõsteid ei reisinud aga kui Äss laual ja 1-1 siis sama et turniks allinni. AQ paugutasin vähem. Setmainisin 100% alla QQ paari, ei tõstnud nendega preflop alati limbi limp limp. Kaasa arvatud JJ mida ei tasuks ülemängida madalates limiitides, sest nad nagunii ei foldi. Teiseks kõik limpavad AK AQ AJ jne, mingi KQ KJ mängimine on surm, floppi tuleb K, mida algaja nomerlot teeb? kui ta seal tervet stacki ei kaota siis poole, aga on seda vaja? Mängida tuleb seal nutsi sest keegi ei foldi ja kõik slowtavad ja kõik tahavad floppi näha ja callida.

Mid positsioonist Axs kui tõsteid ees ei olnud limpasin. Masti ostuga mängisin nii ja naa kui selle sain. Käsi võis tulla mingi 100k selle 3 kuuga.

2 BRi ühe trios ja ühe unibetis 0llist ülesse ehitanud ja sitaks hooranud madalaid limiite. Aga mingi fancy game ei tööta seal. Ja veel vähem sobib algajatele. Seega pole mõtet neile seda soovitada.

Seleta, miks peaks ranka tabel sobima NL4jas ja 5s või 10mnes? Eriti võtame näiteks näitena nomerlot. Kas tema floppi mäng on nii skill?, eriti kui tal pole HUDi, eriti kui NL4jas slowtatakse kõike kõike kõike preflop. Me räägime ikkagi inimestest, kes alles alustavad, kes tahavad esimese raha teenida.

Ma võin öelda miks ranka tabel rokib +NL50mnes just eiriti. PF mingi 28% 10mne aknaga lastes saab blindidega niipalju raha et paha hakkab. Keegi ei slowta oma AK AQ. Keegi ei slowta midpos-button oma AA,KK,QQ jne.

Ning HU sng on tõesti nii microgamingu võrgus eriti kirve reikiga maksustatud.


Ma olen sellega 100% nõus Trio võrgus mängides. Seal võidetakse enamus potte ridade ja mastidega, missest et nupud on eelnevalt 5:1 sisse aetud. Targem on tõesti omada seal nutflushi kui AK-ga AQ käest valuet võtta.

Karupee
26.10.09, 21:15
NL 4-s 71k käsi VPIP 11.9 PFR 7.2 winrate 22 bb/100. Selline stiil toidab päris hästi.

nomerlot
27.10.09, 14:34
http://www.upload.ee/image/241265/graafik3.png

Pärast siinset arutelu ranka tabeli kasutegurist NL4 tasemel tõmbasin ennast märksa nitimaks, aga senine allakäik jätkus hoolimata. Jah, absoluutsummas on mõnekümne taala kaotus prügi, aga kui sendilauades mitmeid päevi järjest kaotan 500 käe kohta 1 kuni mitu buy-ini päevas, siis ajab meele mustaks küll.
AK on minu jaoks nüüd asi, millega üldjuhul enne floppi all-in ei lähe, enne võiks lauast natuke abi juurde tulla.

Tõmban oma kuivetunud BRi triobetist välja ja saadan koos väikse lisaga PokerStarsi. Praegu Triost sel tasemel nagunii rakebacki ei saa, PSis on mind vähemalt boonus ootamas, mida lahti hoorata. Et kui mänguga olen kahjumis, siis ehk boonus päästab päeva. Esialgu alustan absoluutsest nullist ehk 0,01/0,02 rahalaudadest. Pole midagi teha, peab peeglisse vaatama ja tõdema, et donk peab olema seal, kus dongi koht.

Kui boonus hooratud, eks siis õunte pealt vaatab, kuidas ja kus edasi.

-andres-
27.10.09, 14:36
Ranka tabel ei toimi madalates limiitides.
NL4,10 seal pole mõtet seda kasutada, trust me. Keegi tahab vaielda laske tulla ja lööge oma mega vägevad tulemused ette. Eriti tahaks näha kes ranka tabeli järgi NL4jas suudab üldse mingit profiti näidata.

Ja palun tõesti asi on rahas, mitte selles, et las poiss õpib kohe algusest peale õigesti mängima. Alates NL50nd tuleb ranka tabel mängu, kus tuleb teatav raha lihtsalt blindidena, mis on ka arvestatav, ning kus PF on oluliselt madalam.

Nomerlot, soovitan standard ABC tight ass nitti mängida, kindel garanteeritud raha, eriti madalatel limiitidel. Viska see ranka tabel seniks kõrvale ja proovi nitistuda ja nädalapärast on graafikik 5000 lisakäe kohta kohe kindlasti 10BI plussis

Ranka tabel toimib enim just mingi supermicros, mida edasi, seda vähem see toimima hakkab. Ja ma ei viitsi vaielda, sest see lihtsalt on nii.

Rage
27.10.09, 14:40
Ranka tabel toimib enim just mingi supermicros, mida edasi, seda vähem see toimima hakkab. Ja ma ei viitsi vaielda, sest see lihtsalt on nii.
nõus.. NL4 ja NL10 beatisin rämedalt 16bb/100'le jne 99% ranka tabeli järgi mängides.. ainuke vahe.. NL4's tegin raisesid 6bb + limperid tavapärase 4bb + limperid asemel

dabljuu
27.10.09, 14:45
PSis on mind vähemalt boonus ootamas, mida lahti hoorata. Et kui mänguga olen kahjumis, siis ehk boonus päästab päeva. Esialgu alustan absoluutsest nullist ehk 0,01/0,02 rahalaudadest. Pole midagi teha, peab peeglisse vaatama ja tõdema, et donk peab olema seal, kus dongi koht.

Kui boonus hooratud, eks siis õunte pealt vaatab, kuidas ja kus edasi.


plaan on ok, aga nii ütlen ette, et 0,1/0,2 sa punne eriti ei saa - samas soovitan rahulikult võtta, starsi sisse elada ja kui limiitides edasi jõuad siis tulevad need boonusepunnid täis ka, aega on kuus kuud, et võta rahulikult seda mängu

edu!

nomerlot
27.10.09, 15:49
Täitsa muhe pokkerimeelelahutus mu meelest
http://www.pokerstars.tv/movies/7YH/million-dollar-challenge-episode-1-extended-version.html

nomerlot
28.10.09, 13:37
Ma olen ikka lammas mis lammas! Saatsin eile PS-i 100$, aga unustasin First Deposit Bonus koodi lisada. Miskipärast arvasin, et kuna ma korra juba olen sinna selle koodiga raha pannud (kolmes osas saab seda esimest deposiiti teha), siis läheb järgmine automaatselt ka boonuse alla.

Oeh! Saatsin supporti kirja, aga ega ma väga usu, et sealt midagi positiivset vastatakse. Siis peab ikka selle raha kusagil Full Tilti või 888.com tõstma, boonust on hädasti vaja.

Eile tegin üle pika aja siis PokerStarsis sessiooni. Kuna nende soft on nuts ja multitabling jõhkralt mõnusam kui Trios, siis sattusin hoogu ja vahepeal oli juba 10 lauda korraga kaskaadis lahti. See oli ilmselgelt liiga uljas, sest vigu tuli mitmeid sisse (foldisin pocket 9-9, kuna vaatasin kiiruga, et 9-6; foldisin turnil minraise peale 2 top paari; callisin turnis kahe paariga suurt tõstet, kuigi laualt oleks pidanud nägema, et tal flush käes)
Sellega seoses oli ka graafik väga laia amplituudiga (graafikut näidata ei saa, sest PT3 hakkas täna legendaarset "unable to connect database..." näkku panema).

Tegin 1500 kätt õhtuga, mis on minu rekord. Sõitsin väiksest miinusest kiirelt +12$ peale, aga lõpetasin ikka -6$.
Järeldus: kui oled loll, siis liiga palju laudu vaid võimendab su lollust.

Aga jube tight peab ikka olema, sest nad callivad kõigega kaasa, mis tähendab, et K-4o on neile nuts, rääkimata taskuässast, mis on royal nuts. Seega võid tulistada palju tahad, nad loodavad ikka riveri peale ning kuna neid callijaid on nii palju, siis klibakatega riveris hittimisi juhtub sagedamini kui tahaks.

nomerlot
28.10.09, 13:40
Ma olen ikka lammas mis lammas! Saatsin eile PS-i 100$, aga unustasin First Deposit Bonus koodi lisada. Miskipärast arvasin, et kuna ma korra juba olen sinna selle koodiga raha pannud (kolmes osas saab seda esimest deposiiti teha), siis läheb järgmine automaatselt ka boonuse alla.

Oeh! Saatsin supporti kirja, aga ega ma väga usu, et sealt midagi positiivset vastatakse. Siis peab ikka selle raha kusagil Full Tilti või 888.com tõstma, boonust on hädasti vaja.


Whoohoo, PS saatis just kirja, et nad panid mu deposiidi manuaalselt boonuse alla kehtima, seega mu motivatsiooniosuti grindida hakkas kohe punasesse peksma!

nomerlot
01.11.09, 23:28
http://3.bp.blogspot.com/_X6OFAd638Us/SRYEK2oz-KI/AAAAAAAAAZU/jmloX8qHbrE/s400/donkey+smile.jpg

Krt, nii ilusasti hakkas rahamängu miinusgraafik sujuvalt üles kerkima täna ja siis ma lihtsalt vajutasin kõige valemal hetkel kogemata vale nuppu!

Üks jobu lükkas lambist ATs-ga preflop kogu buy-ini keskele ja mina oma QTs-ga, selle asemel et automaatset foldi vajutada, vajutan call nupule! Mingi ajulühis või ma ei tea mis see oli (mingi 6 lauda oli korraga lahti sel hetkel). Obv tuli lauda A ja ei midagi muud...
Nagu sellest veel vähe oleks, paar minutit hiljem ei lugenud ma korralikult lauda ja arvasin, et mu 2 top paari on hea küll, callisin all-ini rõõmsalt ära. Ja obv hakkasin nupud tema poole liikuma, sest tal oli riverist rida tulnud, millest ma lihtsalt mööda vaatasin. 2 paariga olen ma varemgi mitmeid ilusaid käsi välja maksnud, peab märke tegema omale.

tra, sellised debiilikuvead ikka veel, pärast 3 kuud pokkerisügamist, võttis isu nii ära, et panin kohe kõik lauad kinni ja ropendasin mõttes väga vängelt.

Lähen loen nüüd veidi raamatut, "No Limit Hold'em: theory and practice". See raamat on märksa arusaadavam kui Theory of Poker, sest kõik näited on ainult NL holdemist, mitte razz või draw või stud või hi-low või ma-ei-tea-mis-imeturakad.
Algteadmisi eeldatakse seal muidugi rohkem, seega peab vahel teise raamatusse ka kiikama, et basic üle lugeda.
Ja need oddsid panevad mul pea valutama. St ma saan oddside ideele pihta, aga praktikas oddside pidev kasutamine on ikka väga hämar maa veel...

Pahvak
02.11.09, 00:02
praktikas oddside pidev kasutamine on ikka väga hämar maa veel...


Proovi iga 1000 käe kohta vaadata läbi 20 kätt ja mõelda oddside üle. Kas mul on oddsid callida. Kui ma callin vastu oddse, kas ta maksab mulle pärast veel pool poti jne.

nomerlot
06.11.09, 17:47
Kuna rahamäng kippus väga ühemõtteliselt pekki minema, siis vahelduseks proovisin SNG-sid. Lugesin veel artikleid SNG strateegiate kohta, vaatasin Svenza SNG videosid ja arvasin, et krt nüüd ma hakkan micro-SNGsid biitima.

Nüüdseks on 57 SNG-d seljataga, tulemus -21$ ROI -31%. Olen küll algfaasis ilgelt tight, foldin ka väiksed paarid ja broadway'd, suurematega olen agro ja lükkan re-raisega enamasti nupud. Lõppfaasis olen agressiivsem, positsioonist püüan blinde varastada jne, kui on nii, et BB vähem kui 10/M alla 5, siis lükkan iga enamvähem kõlbuliku käega (paar, broadway, Ax-s, suurem suited connector) nupud.

Ja mitte essugi, mündivisked lähevad enamasti pekki ehk Svenza vana kooli "Starsi rigged river" ruulib mu üle.

Ma olen ikka elusitt pokkerimängija, maksan lahkelt kõigile palka...

Toots_x
06.11.09, 22:37
Ma olen ikka elusitt pokkerimängija, maksan lahkelt kõigile palka...

Koguaeg tehakse suckout'e, nädala alguses peale kantud raha on nädala lõpuks järjekordselt maha tiltatud, kõikide teiste graafikud lähevad üles - Sinu omad aga alla, ning mitte ei saa aru kuidas on võimalik seda mängu biitida. Minule liigagi tuttav tsenaarium.

Ma ise mängin ka micro SNG'si 17-27 mängijaga, keskmiselt 4 lauda korraga. Ma olen juba nii harjunud, et ühes-kahes lauas crackitakse sessiooni jooksul AA, KK. Surud rõõmsalt pre-flop all-in AA vs teise venna Ax-Kx ning flop on KKx. Standard. Selliseid asju juhtub.
Siiski, mul on veel 3 lauda alles, kus tuleb edasi mängida. It's not over til it's over.

Mängi rahulikult, mida aeg edasi, seda lihtsamaks läheb.

SamGold
07.11.09, 14:08
Nüüdseks on 57 SNG-d seljataga, tulemus -21$ ROI -31%.


Milliseid sng'sid mängid/mängisid?

nomerlot
07.11.09, 19:12
Milliseid sng'sid mängid/mängisid?


Pokerstarsi 1$ sissemaksuga SNG, katsetan 9-27 osalejaga. Mõned DoN SNG'd olid ka, aga nende mängimine kasumi eesmärgil tundub väga sunnitööna, loobusin kiiresti:)

nomerlot
09.11.09, 01:17
Täna mängisin 20 SNG'd, rahadesse jõudsin ühel, seal ka sain sisuliselt sissemaksu tagasi.
Finaallauda jõudsin tihti, olen seal mitmel korral isegi chipleader, bubble boy olin mitu korda jne. Ent...

Nüüdseks on PS-s kokku mängitud 90 SNG-d(sissemaks 1$-1.75$), tulemus -48$, ROI -41,25. Selleks peaks eraldi pingutama, et veel sitemini mängida.

Tundub, et ma pean kriitiliselt üle vaatama oma kesk- ja lõppfaasi mängu. Käte range tundub vale olevat, ka ei ole mu stealid tulemuslikud, tihti suudan end mängida olukorda, kus pott on suureks aetud, aga mina selgelt taga.

Homme võtan turnade statistika ette ja püüan mingi analüüsi läbi viia. Kui sotti ei saa, mis peaks muutuma, siis tulen oma numbritega foorumisse abi otsima.

Praegu on küll tunne, et mida rohkem ma teooriast loen ja mängu harjutan, seda sitemaks mäng läheb...

Lõpetuseks üks vana Full Tilti reklaam, kui keegi veel näinud ei ole. Ivey demob oma pokerface'i.
http://www.youtube.com/watch?v=od98OpdX5S0

nomerlot
11.11.09, 10:19
SNG-d on mõneks ajaks kõrvale jäetud, ma ei jaksanud enam raha sisse toppida. Öeldakse küll, et sng on rahaliselt turvalisem kui cashgame, aga ma ei tea, minu raha põles SNG-dega küll mitu korda kiiremini kui cashis.

Läksin tagasi cashi, aga vastu tavaloogikat, mängin 0.01/0.02 asemel 0.02/0.05 tasemel, ostan lihtsalt samamoodi end 5$-ga sisse.

Miks? Sest kõige prügimal tasemel on väiksed potid rahaliselt nii pisikesed, et mul ei ole mingit respekti nende suhtes, mingi aja pärast hakkan ise suuremat actionit otsima spekulatiivsete kätega, mis ei pruugi hästi lõppeda. Veidi kõrgemal tasemel on ka paljude pisipottide korjamisel mingi mõte.

Meelelahutuseks panen ühe käe, kus ma oma lolluse tõttu (ilmselgelt oleks pidanud foldima) sattusin väga halba seisu, aga asi lõppes hoopis...

$0.02/$0.05 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($12.65)
UTG+1 ($9.80)
MP1 ($4.50)
MP2 ($12.20)
MP3 ($3.18)
CO ($4.60)
Hero ($4.83)
SB ($5.13)
BB ($3.40)

Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Hero is BTN Q :diamond: Q :spade:
6 folds, Hero raises to $0.20, SB raises to $0.65, BB goes all-in $3.40, Hero calls $3.20, SB goes all-in $5.13, Hero goes all-in $1.43

Flop: 8 :spade: 9 :diamond: 5 :heart: ($13.36, 3 players, 3 all-in)

Turn: 6 :club: ($13.36, 3 players, 3 all-in)

River: 7 :club: ($13.36, 3 players, 3 all-in)

Final Pot: $13.36
Hero shows a straight, Five to Nine
Q :diamond: Q :spade:
SB shows a straight, Five to Nine
A :club: A :diamond:
BB shows a straight, Five to Nine
K :spade: K :diamond:


SB collects $4.90 (net -$0.23)
Hero collects $4.58 (net -$0.25)
BB collects $3.23 (net -$0.17)

Pärast split potti sai chatis pikalt SB-i hispaaniakeelset sõimu kuulda :)

nomerlot
12.11.09, 21:23
Minu Esimene Nunnu :o
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/royal_flush.jpg

Aga ega ma suurt valuet sealt küll ei saanud, kuigi sellise laua pealt ei julgeks keegi stäkki sisse lükata...
Arvamusi, kas ja mis koha pealt valesti mängisin?

$0.02/$0.05 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($9.85)
UTG+1 ($10.48)
MP1 ($8.94)
Hero ($2.05)
CO ($6.53)
BTN ($3.05)
SB ($1.95)
BB ($5.30)

Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Hero is MP2 Q :heart: A :diamond:
3 folds, Hero calls $0.05, 1 fold, BTN calls $0.05, 1 fold, BB checks

Flop: 10 :diamond: J :diamond: Q :diamond: ($0.17, 3 players)
BB checks, Hero bets $0.15, BTN calls $0.15, BB folds

Turn: K :diamond: ($0.47, 2 players)
Hero checks, BTN checks

River: 8 :diamond: ($0.47, 2 players)
Hero bets $0.95, SB says "nioce board", BTN calls $0.95

Final Pot: $2.37
BTN shows
10 :spade: K :club:
Hero shows a Royal Flush
Q :heart: A :diamond:

Hero wins $2.27 (net +$1.12)

BTN lost $1.15
BB lost $0.05

pikk28
13.11.09, 07:55
alustuseks ära open limbi preflop. selles käes oleksid pidanud preflop raisima.

BigGamblerFish
13.11.09, 08:06
stack size on ka kehv ...

nomerlot
16.11.09, 16:10
Daniel Negreanu twitterist pärinev sissekanne:

Playing 100-200 No limit hold'em on PokerStars. com mostly for practice

Et siis mees mängib kätt soojaks tasemel, mille small blind on 2x suurem kui minu hetke bankroll.
Ookeanis on vaalu ja on planktonit...

nomerlot
17.11.09, 11:56
Vaatasin öösel K2-st pokkerisaadet ja pärast seda polnud und, tegin PS-s ühe tunnise sessiooni, 10 laual.

Öised ja päevased mängud erinevad nagu.... öö ja päev ;D Inimesed on täiesti sekopääd, tõstavad, callivad ja lükkavad nuppe vaevalt keskpärase käega.
Alguses oli jube ebamugav, ei saanud hästi aru, kus ma oma käega olen :)

Sessiooni 2. käsi
$0.01/$0.02 No Limit Holdem

Stacks:
UTG ($0.45)
UTG+1 ($2.52)
MP ($3.84)
CO ($0.73)
BTN ($0.73)
SB ($6.32)
Hero ($3)

Pre-Flop: ($0.03, 7 players) Hero is BB A :diamond: K :club:
1 fold, UTG+1 calls $0.02, MP calls $0.02, 1 fold, BTN calls $0.02, SB calls $0.01, Hero raises to $0.16, UTG+1 folds, MP calls $0.14, BTN goes all-in $0.73, SB calls $0.71, Hero goes all-in $3, MP folds, SB calls $2.27

Flop: 10 :heart: 10 :diamond: A :spade: ($6.91, 3 players, 2 all-in)

Turn: 9 :club: ($6.91, 3 players, 2 all-in)

River: 2 :diamond: ($6.91, 3 players, 2 all-in)

Final Pot: $6.91
BTN shows a pair of Tens
4 :club: Q :heart:
SB shows two pair, Tens and Nines
9 :spade: K :heart:
Hero shows two pair, Aces and Tens
A :diamond: K :club:

Hero wins $6.61 (net +$3.61)

Et siis nagu mida? Ja pean mainima, et need mõlemad imemehed ei lahkunud selle tunni jooksul lauast, stäkid käisid neil üles-alla, mitmel korral reloaditi...
SB-lt sain veel mitmel korral ilusaid potte kätte. Ja see polnud ainuke imelik laud selle aja jooksul, nägin veel inimesi, kes iga teise käega lükkasid PF nuppe ja muud naljakat.

Kas see ongi siis see vahe, et kas põhja- ja lõuna-ameerika ka mängivad või mitte?
Kui nii, siis hakka või öist graafikut harrastama:)

Owner85
23.11.09, 13:41
ise olen ka vaadanud,et päeval on rege palju ja nite,õhtul kuskil 20-24 on nagu suht mugav,isegi ESTPatrick mainis selle tableselectionis ära

noname
27.11.09, 11:17
Ma soovitan BI 250BB panna(ehk siis laua maximum,mis on 5$ NL2).

Endal on toitnud väga kõvasti laua max!
Võtame kasvõi su viimase käe puhul,kus oleksid lisaks saanud kerge +2$:)
ja muidugi Auto-Rebuy ka sisse!
Soovitan ka ranka tabelit kasutada.Jääb pähe mõne päevaga ja toimib.Minu puhul on toiminud igatahes;)

nomerlot
27.11.09, 11:49
Ma olengi nüüd hakanud max. buy-ini ja auto-rebuy'd kasutama. Katastroofilise SNG perioodi tagajärjel oli bankroll vahepeal nii kokku kuivanud, et ei kannatanud max. sisseostuga nii palju laudu võtta kui tahtsin.

Laudade arvust muidu niipalju, et olen proovinud erinevaid variante, praegu tundub, et 10 lauda on optimaalne, üle selle saaks ka, aga siis peaks kindlasti fast lauad elimineerima.

nomerlot
28.11.09, 23:37
Ma isegi ei oska nõu küsida selle käe kohta, see on lihtsalt ohkimine. Ma talun suht hästi, kui ma kaotan hea käega oma buy-ini veel paremale käele, aga olukorrad, kus vastane gamblib täieliku rämpsuga ja hitib sellega... Vat siis tuleb tunne, et see vist ongi tilt.
$0.01/$0.02 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($2.01)
UTG+1 ($2.80)
MP1 ($1.97)
MP2 ($2.68)
Hero ($5.49)
CO ($2.94)
BTN ($3.05)
SB ($0.65)
BB ($3.77)

Pre-Flop: ($0.03, 9 players) Hero is MP3 Q :heart: Q :club:
UTG calls $0.02, UTG+1 calls $0.02, 2 folds, Hero raises to $0.16, 3 folds, BB calls $0.14, UTG folds, UTG+1 folds

Flop: 4 :club: J :diamond: 4 :spade: ($0.37, 2 players)
BB checks, Hero bets $0.24, BB calls $0.24

Turn: 10 :club: ($0.85, 2 players)
BB checks, Hero bets $0.60, BB goes all-in $3.37, Hero calls $2.77

River: 8 :club: ($7.59, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $7.59
Hero shows two pair, Queens and Fours
Q :heart: Q :club:
BB shows three of a kind, Fours
4 :heart: 6 :diamond:

BB wins $7.24 (net +$3.47)

UTG lost $0.02
UTG+1 lost $0.02
Hero lost $3.77

nikitheone
28.11.09, 23:40
üldjuhul baluga teoreem - kui vastane turnis reisib, siis hinda oma käsi ümber, st overpair/TPTK ei pruugi olla piisav.
samuti soovitan laudu vähemaks võtta - see, kui sa jõuad vajutada nuppu, ei tähenda, et sa suudad händlida küllalt hästi 10't lauda. Ise võtan praegu keskmiselt kuus lauda, aga vahetan koguaeg - seeaeg käigus on kuni 8-9. soojalt soovitan, võta vähemaks laudu. table selection on tegelt ülioluline.

nomerlot
30.11.09, 00:03
Võtsin prooviks jälle ette NL10, 4 lauaga ja shortstackina ehk 5$'ga.

700 käega +17$.

Ausaltöelda ei saanud aru, et eriti vahet oleks NL5-ga, ainult niipalju tundus, et inimesed respektivad PF raise veidi rohkem.

Väike cooler
$0.02/$0.05 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($5.44)
UTG+1 ($4.70)
Hero ($6.79)
MP2 ($11.63)
MP3 ($2.97)
CO ($11.39)
BTN ($3.06)
SB ($4.24)
BB ($6)

Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Hero is MP1 5 :heart: 5 :club:
UTG calls $0.05, 1 fold, Hero raises to $0.20, 6 folds, UTG calls $0.15

Flop: K :heart: 5 :diamond: 10 :diamond: ($0.47, 2 players)
UTG bets $0.25, Hero raises to $1.20, UTG goes all-in $5.24, Hero calls $4.04

Turn: 4 :heart: ($10.95, 2 players, 1 all-in)

River: A :diamond: ($10.95, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $10.95
Hero shows
5 :heart: 5 :club:
UTG shows a flush, Ace high
Q :diamond: K :diamond:

UTG wins $10.45 (net +$5.01)

Hero lost $5.44


Suurim pott:
$0.02/$0.05 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($5.27)
UTG+1 ($9.66)
Hero ($13.25)
MP2 ($3.71)
MP3 ($10)
CO ($10.97)
BTN ($8.82)
SB ($13.76)
BB ($8.56)

Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Hero is MP1 10 :spade: 10 :heart:
1 fold, UTG+1 calls $0.05, Hero raises to $0.25, 1 fold, MP3 calls $0.25, 4 folds, UTG+1 calls $0.20

Flop: 10 :club: J :heart: 4 :diamond: ($0.82, 3 players)
UTG+1 checks, Hero bets $0.80, MP3 raises to $1.60, SB says "....and many call )", UTG+1 folds, Hero raises to $9.75, MP3 goes all-in $8.15

Turn: 3 :heart: ($20.32, 2 players, 1 all-in)

River: 9 :heart: ($20.32, 2 players, 1 all-in)
BB says "vnh", SB says "good play"

Final Pot: $20.32
Hero shows three of a kind, Tens
10 :spade: 10 :heart:
MP3 shows a pair of Jacks
J :club: A :heart:

Hero wins $19.32 (net +$9.32)

UTG+1 lost $0.25
MP3 lost $10


Eelmisel käel lükkasin kohe nupud, kuna see mees tundus kõike kinni maksvat.
Näiteks paar kätt varem oli meil selline olukord (tegelikult minu poolt sitasti mängitud, liialt suured panused selle käe kohta)
$0.02/$0.05 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
Hero ($9.50)
UTG+1 ($3.78)
MP ($6)
CO ($5.80)
BTN ($14.61)
SB ($8.58)
BB ($9.73)

Pre-Flop: ($0.12, 7 players) Hero is UTG 8 :heart: 8 :club:
[MP posts $0.05]
Hero raises to $0.25, 1 fold, MP calls $0.20, CO calls $0.25, 2 folds, Hero says "or draw", 1 fold

Flop: 6 :heart: 10 :diamond: 7 :spade: ($0.82, 3 players)
Hero bets $0.60, MP calls $0.60, CO folds

Turn: 4 :club: ($2.02, 2 players)
Hero bets $1, MP calls $1

River: 3 :heart: ($4.02, 2 players)
Hero bets $2, MP calls $2

Final Pot: $8.02
Hero shows a pair of Eights
8 :heart: 8 :club:
MP shows a pair of Sixes
6 :diamond: J :club:

Hero wins $7.67 (net +$3.82)

CO lost $0.25
MP lost $3.85


Muidugi, 700 kätt shortstackina ei ole mingi näitaja, lihtsalt oli väike heat, taskupaare käis tõesti palju ja mitu kõva kätt maksti ilusasti kinni.
100$-ga on veits vara veel limiidis kõrgemale ronida, sügan veel põhiliselt NL5-e edasi.

nomerlot
30.11.09, 00:06
üldjuhul baluga teoreem - kui vastane turnis reisib, siis hinda oma käsi ümber, st overpair/TPTK ei pruugi olla piisav.
samuti soovitan laudu vähemaks võtta - see, kui sa jõuad vajutada nuppu, ei tähenda, et sa suudad händlida küllalt hästi 10't lauda. Ise võtan praegu keskmiselt kuus lauda, aga vahetan koguaeg - seeaeg käigus on kuni 8-9. soojalt soovitan, võta vähemaks laudu. table selection on tegelt ülioluline.


Kusjuures tänaste vaatluste põhjal pidas see baluga tõesti paika - kui senine callija turnis suurelt tõstab, siis oleks top paariga fold parim samm olnud. Tean seda, sest ma osad callisin ikka ära :( kooliraha, nagu öeldakse.

SamGold
30.11.09, 00:49
700 käega +17$.



palju selleks aega kulus?

nomerlot
30.11.09, 01:02
palju selleks aega kulus?


3 tundi

nomerlot
01.12.09, 01:48
Täna ei saanud teisti, kui läksin jälle NL10-sse short-stäkkima, samamoodi 4 laual, 5$-ga ostsin sisse.
1 tunniga 270 kätt ja +22$. Uskumatu heat minu jaoks, ma juba kardan veidi, millal see kõik teisipidi keerab...

Senine PS ajalugu (10K käe juures panin statsid-graafiku siia foorumisse üles, sain mõned asjalikud näpunäited, ca 21K juures läksin NL10-t torkima):
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/graafik.png

Kui nüüd sellest kasumist maha arvata alguses (pre-PT) mahatildatud 25$ ja SNG-de perioodi ca 50$ kahjum ja lisada 20$ lahtimängitud boonust, siis olen hetkel oma BR-ga enamvähem break-even, st kontol on umbes nii palju, kui ma sisse maksnud olen.

Mida sellest arvata - raha pole selle ajaga sittagi teeninud, aga pokkeris olen vahepeal kõvasti targemaks saanud. Peamine tarkus on jätkuvalt see, et adun, kui vähe ma pokkerist ikkagi tean.

nomerlot
02.12.09, 00:02
Jätkasin NL10-s 4 laual, aga fullstäckiga.
2 tunniga +37$! Ei olnud üldse ammu, kui kogu mu BR oli ca 40$....

Kaardijooks oli jätkuvalt jube hea (sülgab üle õla 3x, keegi pihta ei saanud)
AA käis vist 7 korda, ükskord samas lauas 2x järjest, teisel korral olin BB-l ja folditi minuni, aitäh mehed! Paare käis ka palju, flopis hittisin kolmikuid mitmel korral jne.

Ühe cooleri sain ainult, meie oma foorumi mehe käest ehk callisin Karikakra all-ini flopis ära, minul oli 333, temal 444 :D
Õnneks oli ta suht short-stäkk, läks vaid ca 5$ mulle maksma.

Hullud lood, ma ütlen.

nomerlot
03.12.09, 13:04
Detsembri esimesed päevad NL10-s. Kui nii edasi läheb, saab mõni religioosne institutsioon omale järgmisel aastal täiendava valgustusinstrumendi.
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/detsember2009.png

nomerlot
05.12.09, 13:18
Laupäeva hommik kohvi, kiluleibade ja Poker Trackeriga

1. Cooler mulle:
$0.02/$0.05 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($0.90)
UTG+1 ($1.27)
MP1 ($6.80)
MP2 ($2.31)
CO ($2.13)
BTN ($1.75)
Hero ($10)
BB ($3.55)

Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Hero is SB 5 :heart: 5 :spade:
UTG calls $0.05, UTG+1 calls $0.05, MP1 calls $0.05, MP2 raises to $0.15, CO calls $0.15, BTN calls $0.15, Hero calls $0.13, 1 fold, UTG calls $0.10, UTG+1 calls $0.10, MP1 calls $0.10

Flop: 10 :club: Q :diamond: 5 :club: ($1.10, 7 players)
Hero bets $0.75, UTG goes all-in $0.75, 3 folds, CO calls $0.75, 1 fold

Turn: Q :spade: ($3.35, 3 players, 1 all-in)
Hero bets $2, CO goes all-in $1.23

River: Q :heart: ($6.58, 3 players, 2 all-in)

Final Pot: $6.58
UTG shows three of a kind, Queens
9 :heart: J :heart:
CO shows a full house, Queens full of Kings
K :diamond: K :club:
Hero shows a full house, Queens full of Fives
5 :heart: 5 :spade:

CO wins $5.56 (net +$3.43)

Hero collects $0.77 (net -$2.13)
UTG lost $0.90
UTG+1 lost $0.15
MP1 lost $0.15
MP2 lost $0.15
BTN lost $0.15


2. Cooler teisele mehele:
$0.02/$0.05 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($4.93)
UTG+1 ($9.68)
Hero ($10.47)
MP2 ($5.44)
CO ($5.03)
BTN ($2.02)
SB ($6.01)
BB ($1.95)

Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Hero is MP1 7 :club: 7 :diamond:
1 fold, UTG+1 calls $0.05, Hero raises to $0.30, 5 folds, UTG+1 calls $0.25

Flop: 6 :diamond: 7 :heart: 8 :diamond: ($0.67, 2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $0.50, UTG+1 calls $0.50

Turn: 8 :spade: ($1.67, 2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $1.30, UTG+1 calls $1.30

River: A :club: ($4.27, 2 players)
UTG+1 goes all-in $7.58, Hero calls $7.58

Final Pot: $19.43
UTG+1 shows a full house, Sixes full of Eights
6 :heart: 6 :club:
Hero shows a full house, Sevens full of Eights
7 :club: 7 :diamond:

Hero wins $18.48 (net +$8.80)

UTG+1 lost $9.68


3. Kahevahel - mis oleks taolistes olukordades +EV?
Kas call käe maskeerimiseks, lootuses, et villain betib ka teistel tänavatel või lükkan kohe nupud?
$0.02/$0.05 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($7.40)
UTG+1 ($3.59)
Hero ($10)
MP2 ($5)
CO ($14.38)
BTN ($5)
SB ($10)
BB ($1.83)

Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Hero is MP1 A :heart: Q :spade:
2 folds, Hero raises to $0.25, 2 folds, BTN calls $0.25, 1 fold, BB calls $0.20

Flop: Q :club: 8 :spade: Q :heart: ($0.77, 3 players)
BB checks, Hero bets $0.50, BTN raises to $1.50, BB folds, [b]Hero ???


4. Kas peaksin turnis käe ümber hindama või lootma lõpuni top paarile?
$0.02/$0.05 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($5)
UTG+1 ($10)
MP1 ($9.82)
MP2 ($4.75)
MP3 ($1.93)
CO ($4.67)
Hero ($11.64)
SB ($5.17)
BB ($3)

Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Hero is BTN Q :diamond: J :club:
2 folds, MP1 calls $0.05, MP2 calls $0.05, 1 fold, CO calls $0.05, Hero calls $0.05, 1 fold, BB checks

Flop: 10 :club: 10 :heart: Q :spade: ($0.27, 5 players)
BB checks, MP1 checks, MP2 checks, CO bets $1, Hero calls $1, BB folds, MP1 folds, MP2 folds

Turn: 7 :heart: ($2.27, 2 players)
CO goes all-in $3.62, Hero ???

nomerlot
08.12.09, 10:43
Tundub, et blogisse pole mõtet käsi panna, keegi ei viitsi siin neid vaadata. Noted.

Eilse õhtuga jõudis kätte kauakardetud heateri lõpp ning kasumikõver lasi nina norgu.

NL10: kiirelt -30$, pärast seda kolisin NL5 tasemele, kus 2 tunniga täiendavalt -25$. Raudselt minu halvim päev pokkeris.

Täna analüüsin korralikult suuremad käed üle, aga juba sisetunne ütleb, et tegu polnud vaid ebaõnnega, vaid ma tegin mitu halba otsust kõige halvematel momentidel, peamiselt nõrgalt põhjendatud callid turnis shovemistele.

Aga kasumit on siiski niipalju alles, et selle arvelt peaks PT3 micro stakes litsentsi ära ostma, 4 päeva pärast saab läbi.

nomerlot
10.12.09, 02:23
Kuna kurtsin just just pokkerirutiini üle (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,2905.0.html), siis otsustasin natuke vaheldust leida.
Kuna turnad mulle jätkuvalt eriti ei meeldi, siis tegin täna NL5 6-maxi.

Alguses jäin esimeses lauas 3 käega enamikust buy-inist ilma. Top paar vs 2 paari, top paar vs ülepaar, 2 paari vs rida. Mul jäi kohe karp lahti, et nii ongi või? Raske oli harjuda suurema käte rangega ja agressiivsust oli ka kõvasti rohkem. Seetõttu oli ka graafik üsna EKG moodi :) Aga läks paremaks.


http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/6maxnl5.png

Aga huvitav oli, kuna actionit jagus tükk maad rohkem. Tegin 4-6 laual, st. üritasin hoida 4 lauda, aga otsisin pidevalt paremaid, sest 6maxis peab tihedamalt laudu vahetama, jooksevad sageli tühjaks või siis tugevamalt on tunda, kui nitid on ühte punti sattunud.

Meeldis, teinekordki.

nomerlot
13.12.09, 20:25
Mõned suurelt kaotatud käed viimasest NL10 nädalast.
Nädala kokkuvõte: 7 buy-ini miinuses.

1. Olen ebaõnne sõdur vol 1
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($12.25)
UTG+1 ($5.90)
Hero ($10.55)
MP2 ($2.45)
CO ($14.65)
BTN ($4.90)
SB ($2)
BB ($9)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is MP1 A :diamond: A :heart:
UTG calls $0.10, 1 fold, Hero raises to $0.50, 5 folds, UTG calls $0.40

Flop: K :club: K :heart: 7 :club: ($1.15, 2 players)
UTG checks, Hero bets $1, UTG calls $1

Turn: A :club: ($3.15, 2 players)
UTG bets $1.60, Hero raises to $3.20, UTG calls $1.60

River: K :spade: ($9.55, 2 players)
UTG goes all-in $7.55, Hero goes all-in $5.85

Final Pot: $22.95
Hero shows a full house, Aces full of Kings
A :diamond: A :heart:
UTG shows four of a kind, Kings
K :diamond: 10 :heart:

UTG wins $21.95 (net +$9.70)

Hero lost $10.55


2. Ebaõnne sõdur vol 2
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
Hero ($10.15)
UTG+1 ($9.20)
MP1 ($10.55)
MP2 ($2.25)
CO ($30.10)
BTN ($14.95)
SB ($9.85)
BB ($2.70)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is UTG 8 :club: 8 :diamond:
Hero raises to $0.50, 3 folds, CO calls $0.50, 3 folds

Flop: 6 :spade: 10 :club: J :heart: ($1.15, 2 players)
Hero bets $1, CO calls $1

Turn: 8 :spade: ($3.15, 2 players)
Hero bets $2, CO calls $2

River: A :club: ($7.15, 2 players)
Hero bets $4, CO raises to $8, Hero goes all-in $2.65

Final Pot: $21.80
CO shows a straight, Ten to Ace
Q :diamond: K :diamond:
Hero shows three of a kind, Eights
8 :club: 8 :diamond:

CO wins $20.80 (net +$9.30)

Hero lost $10.15


3. Klassikaline näide, kuidas üks jobu (st. mina) ei saa lõpuni aru, et tema ülepaar ei ole piisavalt hea

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($4.45)
UTG+1 ($11.80)
MP1 ($10.40)
MP2 ($10)
CO ($1.30)
BTN ($6.45)
SB ($6.25)
Hero ($10.60)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is BB Q :club: Q :diamond:
2 folds, MP1 calls $0.10, 4 folds, Hero raises to $0.50, MP1 calls $0.40

Flop: J :diamond: 8 :spade: 5 :club: ($1.05, 2 players)
Hero bets $0.80, MP1 raises to $1.60, Hero raises to $5, MP1 raises to $8.40, Hero calls $3.40

Turn: J :heart: ($17.85, 2 players)
Hero checks, MP1 goes all-in $1.50, Hero calls $1.50

River: 3 :spade: ($20.85, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $20.85
Hero shows two pair, Queens and Jacks
Q :club: Q :diamond:
MP1 shows four of a kind, Jacks
J :spade: J :club:

MP1 wins $19.85 (net +$9.45)

Hero lost $10.40


Standard cooler, mees oli nii loose, et pidasin oma JJ tema vastu royal nutsiks.
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
Hero ($10.10)
UTG+1 ($2.35)
CO ($2.20)
BTN ($11)
SB ($1.60)
BB ($10)

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is UTG J :spade: J :heart:
Hero raises to $0.40, 2 folds, BTN calls $0.40, 2 folds

Flop: 6 :heart: 6 :diamond: 3 :spade: ($0.95, 2 players)
Hero bets $0.80, BTN raises to $1.60, Hero goes all-in $9.70, BTN calls $8.10

Turn: 6 :spade: ($20.35, 2 players, 1 all-in)

River: 7 :club: ($20.35, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $20.35
Hero shows a full house, Sixes full of Jacks
J :spade: J :heart:
BTN shows a full house, Sixes full of Aces
A :heart: A :club:

BTN wins $19.35 (net +$9.25)

Hero lost $10.10


4. Mõnikord võin ka mina riveris hittida, mitte ainult dongid.... nojah
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($2)
UTG+1 ($0.90)
Hero ($10)
CO ($14.75)
BTN ($10)
SB ($4.15)
BB ($12.85)

Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Hero is MP Q :diamond: Q :club:
2 folds, Hero raises to $0.50, 1 fold, BTN raises to $1.70, 1 fold, BB calls $1.60, Hero calls $1.20

Flop: J :diamond: 9 :heart: 6 :club: ($5.15, 3 players)
BB checks, Hero bets $3, BTN raises to $7, BB calls $7, Hero calls $4

Turn: 2 :diamond: ($26.15, 3 players)
BB checks, Hero checks, BTN goes all-in $1.30, BB calls $1.30, Hero goes all-in $1.30

River: Q :spade: ($30.05, 3 players, 2 all-in)

Final Pot: $30.05
BB shows a pair of Queens
10 :diamond: Q :heart:
Hero shows three of a kind, Queens
Q :diamond: Q :club:
BTN shows a pair of Kings
K :spade: K :diamond:

Hero wins $28.65 (net +$18.65)

BB lost $10
BTN lost $10


Aga kuu on kokkuvõttes siiski niipalju plussis, et sain PT3 Micro litsentsi ära osta. Ja see on hea.

nomerlot
18.12.09, 17:02
Mõtlesin, et teeks midagi huvitavat.
Võtsin lahti 6max PLO, 1$-ga ostsin lauda ja üritasin midagi aru saada. Mitte midagi ei saanud st ma tean PLo reegleid, aga arusaamine, mis sul siis ikkagi käes on ja kui kõva see siis on, oli päris raske. See dollar kulus kiiresti.

Siis otsisin HU NL SNG 2.20$ sisseostuga.
Teise käega sain AK, tõstsime üksteist lõpuks all-ini, mehel oli AA. Oli see vast kiire turna :)

Siis oli põnevust juba küll saadud, enam ei jaksanud.

Aga muidu teen NL10-t, 4 lauas. Teadlikult nii vähestes, tuvastan fishe ja nitte, teen märkmeid hoolsasti, jätan betting patterneid meelde jne.

Täna sain 1000 käe kohta 25$ kasumit. Normaalne, ma ütleks. 10+ lauas kipub mul mingi hetk lühis tulema ja siis juhtub näiteks nii, et ma callin flopis lükatud nuppe top paari või overpaariga. ja saan peksa loomulikult. ja siis on 2 tunni kasum jälle nullis. ja siis pole üldse tuju hea. aga nüüd on.

pikk28
18.12.09, 17:45
2,5 buy inni on hea tulemus kindlasti 1k käe kohta. võid rahul olla.
ära kohe 10-t lauda võtta, võta 6 ntx, kui 4-s jba end väga kindlalt tunned

nomerlot
21.12.09, 15:08
Eile võtsin ette tavapärase nit-grindi NL10-s. Ja ma ei tea, mis värk oli, aga hullult igav hakkas.
Võtsin siis järjest laudu juurde, lõpuks oli pool bankrollist laudades, Veidi võitsin, veidi kaotasin... aga ikka oli räigelt igav. Mitte et ma NL10 limiiti biidiks, alles jõudsin suurest miinusest break-evenisse. Imelik kohe.

Panin kinni, otsisin üles 2.20$ HU SNG. Tegin one-tablega kümmekond SNG'd, jäin marginaalsesse plussi. Aga kogu aeg oli jube huvitav :D
Hakka või formaati vahetama.

Eks ta see vahe ole, et pidevalt on action. Kui nit-grindis on vähemalt 70% kätest instafold, siis HU-s on vastupidi, 70% kätest avad.

Aga tildioht on selles formaadis raudselt suurem.

Keiss
21.12.09, 15:11
Noh hea pokkerimängija mängibki nii üht kui teist. Vahest studi ka või PLO turnat :) Ei saa ju elu aeg ainult nitirigni lasta :D

muhkLionu
21.12.09, 15:33
Proovi PLO 6-max. 2-sendi lauas, saad actionit nii et vähe pole!

nomerlot
21.12.09, 15:38
Proovi PLO 6-max. 2-sendi lauas, saad actionit nii et vähe pole!


Olen korra proovinud, sain aru, pean PLO-d natuke enne uurima, videod, artiklid jms, et ma saaks üldse aru, kui heas või halvas seisus ma oma käega olen. NL Holdem on muidu nii sees, et lähen kiirelt 2 top paariga või bottom setiga bustoks.

nomerlot
24.12.09, 14:57
NL10 6-max katsetus on seni olnud masendav. 1K käe kohta -3 BI. Ma lihtsalt ei orienteeru juba PF, millal millist raise'i callida, millal üle tõsta, millal foldida. Lugesin seda 6max ebooki küll, aga peab vist terasemalt lugema.

Peamised biidid on olnud küll ebaõnn, nupud keskel ja saan peksa a la set vs riveris kokkutulnud rida, AK vs little pair ei saanud abi jne. Aga ma tunnen end väga ebakindlalt 6maxis küll, palju rohkem kui HU SNG's...

nomerlot
28.12.09, 15:04
Proovisin taas PLO-d, FR kõige madalamal tasemel, 4 laual.

Ma olin ikka täisfish! Hea, et ainult 1$-ga sisse ostsin. 50 käega -5$, siis loobusin ära.
Ei suuda harjuda sellega, et ka top set pole mingi käsi, et straight on täiesti rutiin, et kui on flush, siis poti saab alati A high, et kui laual paar, siis on ilmselt parimaks käeks full house... NL holdemi mindset segab hullult.

NL10-s olen pärast 10K kätt lõpuks ühe BI-ga plussis :D
Vahepeal tahaks jubedalt NL5 tagasi minna, kuna sealt teenisin kiirelt üle 100$, NL10 rassi nagu hull, tulemus pole sinnapoolegi. Aga vat ei lähe, niikaua, kui NL10s mitme BI-ulatuses kiiret downswingi ei tule.

nomerlot
28.12.09, 22:44
Pärast tänast suurt rassimist (1300 kätt) olen 2 BI võrra vaesem. Peamiselt nurjunud all-inid: KK vs AA, AK ei saanud mitu korda laualt abi. Lõpuks venitasin peaaegu plussi ja siis viimase käega lendasin kahe top paariga seti otsa. Aga see selleks.

Üks käsi. See on asi, mis ilmselt ajab paljusid (vähemalt algajaid) segadusse: sul on flopis top- või ülepaar, betid kindlalt, aga siis tuleb turni-riverisse kõrgem kaart. Kas bettida tuimalt edasi või checkida (näidates nõrkust) ning suure beti peale foldida või hoopis check-raiseda? Mille järgi peaks sellist otsust üldse vastu võtma?

Siin ettevaatusest checkisin riveris ja sain suure beti. Mis edasi?

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($7.80)
UTG+1 ($2.15)
MP ($9.55)
Hero ($10)
BTN ($10.05)
SB ($2.95)
BB ($7.65)

Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Hero is CO Q :club: Q :spade:
3 folds, Hero raises to $0.50, BTN calls $0.50, SB calls $0.45, 1 fold

Flop: 2 :diamond: 9 :spade: 4 :spade: ($1.60, 3 players)
SB checks, Hero bets $1.20, BTN calls $1.20, SB folds

Turn: 8 :diamond: ($4, 2 players)
Hero bets $2, BTN calls $2

River: K :heart: ($8, 2 players)
Hero checks, BTN bets $5.10, Hero ???

leits
28.12.09, 22:46
tunis pane, siis pane rohkem .. ma paneks 3-3,25 .. river hmm ... ma ei tea see oleneb riididest ...

nomerlot
28.12.09, 23:01
tunis pane, siis pane rohkem .. ma paneks 3-3,25 .. river hmm ... ma ei tea see oleneb riididest ...


Ma ei tea, kas see on fishi mindset, aga vahel tunned ennast nii kindlalt, et ei taha potti võimalikult vara maha võtta, vaid tahad vastast ka järgmisel tänaval bettida. Aga noh, see vist ongi fishi tunnus, et ei ole bettides selget plaani, kuidas järgmisel tänaval edasi käituda.

Read puudus, alles 3 kätt oli mängitud.

nikitheone
28.12.09, 23:02
rohkem turnis.
as played, river fold,

leits
28.12.09, 23:03
Ilmselt callin riveri maha , ykski draw kokku ei tulnd, on see K siis cooler ja bad beat and lets go one
fish saabki siin bluffida oma missed drawd . ma ei usu seda K, i call

nikitheone
28.12.09, 23:03
Ilmselt callin riveri maha , ykski draw kokku ei tulnd, on see K siis cooler ja bad beat and lets go one


sellisel micro tasemel on üks kuldreegel - kui vastane ise betib (suurelt) on neil üldjuhul väga hea käsi.

leits
28.12.09, 23:05
sellisel micro tasemel on üks kuldreegel - kui vastane ise betib (suurelt) on neil üldjuhul väga hea käsi.


No hero check riveris panebki meid nö nõrgale k2ele ning annab vastasele suurep2rase voimaluse bluffida .. ma ie eta ma yldjuhul callin fiukseid bette fishide poolt ... On see mingi K9 siis cooler ja keep going

nikitheone
28.12.09, 23:36
sa mõtled üle liimidi imo

Godspeed_EJ
28.12.09, 23:42
NL10 kusjuures näeb palju sellist:

Saad preflop QQ v KK - teed 3-4xBB reisi...flop tuleb madal a´la 6 8 10.....teed cbeti ca 75%pot, saad calli....turn tuleb X...lased uue bulleti, saad calli. River tuleb ebasobiv A. Checkid ja vaatad, mis villain teeb. Kui riverisse hititakse, siis tuleb suht gaybet ca 20-30% potist. Samas kui pihta ei saadud lükatakse kõik sisse.

Mul on mõnegi regi kohta vastav märge ja seda on kerge abuseda.

Siin ka calliks ka maha, samale loogikale tuginedes

nomerlot
30.12.09, 14:57
Cashi tulemused pole kiita, mistõttu tujutu olemine, otsustasin, et teen mõne turna.
Enne tegin 2 HU SNG, võitsin mõlemad, aga siis läksin 1$-sisseostuga 1000$-guaranteed turnale.

Siin siis minu viimane käsi:
No Limit Holdem Tournament
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)
$1.00+$0.10

Stacks:
UTG (10,835)
UTG+1 (2,115)
Hero (3,213)
MP2 (3,362)
MP3 (2,835)
CO (4,675)
BTN (3,050)
SB (3,800)
BB (5,300)

Blinds: 50/100

Pre-Flop: (150, 9 players) Hero is MP1 Q :diamond: Q :club:
UTG calls 100, 1 fold, Hero raises to 500, 4 folds, SB calls 450, 1 fold, UTG folds

Flop: 7 :club: 5 :club: 6 :heart: (1,200, 2 players)
SB checks, Hero bets 800, SB calls 800

Turn: 3 :club: (2,800, 2 players)
SB checks, Hero goes all-in 1,913, SB calls 1,913

River: 7 :heart: (6,626, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: 6,626
SB shows three of a kind, Sevens
A :diamond: 7 :diamond:
Hero shows two pair, Queens and Sevens
Q :diamond: Q :club:

SB wins 6,626 (net +3,413)

UTG lost 100
Hero lost 3,213

WTF, mis mõttekäiguga turna varases staadiumis sellise sitaga AI maha callitakse, et oligi kindel, et hitib 7 või A riverisse?


Kinnitust sai, et turniir ajab ikka palju rämedamalt tilti kui cash, kuigi raha mõttes on sisseostu kaotus cashi kõrval tühine.

seep
30.12.09, 15:45
Hee, seal on see, et kõik üritavad chipstacki endal suureks kasvatada algul. Ja arvavad et kõik on überfishid ja neilt peaks tptk kõik raha ära võtma

nomerlot
01.01.10, 22:54
Panen siia koopia teisest teemast, oma 2009. saavutuste ja 2010. eesmärkide kohta.

Et järgmiseks aastaks on selge tahtmine kaugele jõuda, siis panen oma rookienumbrid siia julgelt kirja (muidu mõni arvab, et kõik siin foorumis on hullult võitvad mängijad since day one)

Mängin peamiselt FR NL10 cashi, SNG ja turnad on vaid kergeks vahelduseks.
Käsi mängitud: 52691 (peamiselt Pokerstarsis, näpuotsaga alguses Triobetis ka)
Võit: 92,27$
Winrate: 2,67 BB/100
Makstud rake: 173$ Poker Trackeri järgi
Rakeback: Starsis sellist asja otselt polegi ju? First Deposit Bonusega olen seni 70$ saanud.

Mängitud tunde: 143,30
Tunnitasu: 0,64$ (ma polegi seda numbrit vaadanud varem, päris trööstitu. Töötu abiraha tooks vist paremini sisse? :) )

Kellele kõige rohkem kaotasid ja palju: Bartender*53, -$19
Kellelt võitsid kõige rohkem ja kui palju: lordnondonn, +$21,65

Cashi tulemused
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/2009raha.png

Kui siia juurde arvestada saadud boonus ja maha arvestada SNG kahjum (~50$), kuludesse saab panna ka ostetud pokkeriraamatud, siis saab julgelt öelda, et kasumist pole mõtet rääkida, puhtalt break-even.

2010. eesmärgid:
* Vähemalt 25K kätt kuus
* Aasta lõpuks tegutseda edukalt NL50 limiidis
* Süstemaatiliselt õppida ja areneda - FPP-dest eelkõige raamatuid osta ja mõttega lugeda, ka Deuced Cracked/Cardrunners liikmelisus
* Teha esimesed sammud live cashis, niipea kui online-tulemused seda võimaldavad, selleks mujalt raha juurde ei pane
* aasta lõpuks jõuda praeguse kuupalgani ehk 1000€/kuu võiks olla miinimum.
* ahjaa, pokkerirahadest tahaks mõnenädalase reisi teha, Euroopast kaugemale.
* pokkerivälistest eesmärkidest ei oskagi midagi panna, kehakaalust -10kg trennitulemusena paneks küll kirja.

nomerlot
01.01.10, 23:12
Tänane 600-käeline sess lõppes +3 buy-iniga. Hea kaardijooks ja luckbox, mitte hüppeline mänguoskuse tõus :)

Mõned käed

Siin olin PF pikalt taga, aga tahtis tulla:
Tänane 600-käeline sess lõppes +3 BI. Hea kaardijooks ja luckbox, mitte hüppeline mänguoskuse tõus :)

Mõned käed

Siin olin PF pikalt taga, aga tahtis tulla
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($1.85)
UTG+1 ($3)
MP1 ($10)
MP2 ($5.75)
Hero ($14.05)
CO ($7.85)
BTN ($9.85)
SB ($13.30)
BB ($5.25)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP3 K :heart: K :club:
4 folds, Hero raises to $0.40, 1 fold, BTN raises to $1.20, 2 folds, Hero raises to $5, BTN goes all-in $9.85, Hero calls $4.85

Flop: 4 :heart: 9 :spade: J :diamond: ($19.85, 2 players, 1 all-in)

Turn: Q :club: ($19.85, 2 players, 1 all-in)

River: 10 :club: ($19.85, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $19.85
BTN shows a pair of Aces
A :heart: A :spade:
Hero shows a straight, Nine to King
K :heart: K :club:

Hero wins $18.90 (net +$9.05)

BTN lost $9.85


Väga halb bluffimise koht villainil, A flopis ja puha.
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($11.95)
UTG+1 ($11.30)
MP1 ($9.70)
MP2 ($8)
MP3 ($6.55)
CO ($9.25)
BTN ($10)
Hero ($10)
BB ($12.10)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is SB A :heart: A :diamond:
UTG raises to $0.70, 6 folds, Hero raises to $1.90, 1 fold, UTG calls $1.20

Flop: A :spade: 3 :heart: 6 :heart: ($3.90, 2 players)
Hero checks, UTG goes all-in $10.05, Hero goes all-in $8.10

Turn: K :diamond: ($22.05, 2 players, 2 all-in)

River: 8 :club: ($22.05, 2 players, 2 all-in)
UTG says "nh"

Final Pot: $22.05
Hero shows three of a kind, Aces
A :heart: A :diamond:
UTG shows a pair of Nines
9 :diamond: 9 :spade:

Hero wins $19.15 (net +$9.15)

UTG collects $1.95 (net -$10.00)


See käsi oli kohe eelmise käe järel.
Hea näide, mis juhtub, kui preflopis limbitakse ja flopis gaybet tehakse. Oleks ta korralikult PF raisenud ja pot-size cbeti teinud, ma oleks kindlalt foldinud.
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($3)
UTG+1 ($10)
MP1 ($5.75)
Hero ($23.10)
MP3 ($7.85)
CO ($10)
BTN ($13.25)
SB ($5.15)
BB ($1.85)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP2 9 :heart: 9 :spade:
Hero says "sorry", 2 folds, MP1 calls $0.10, Hero raises to $0.50, 5 folds, MP1 calls $0.40

Flop: K :spade: 2 :heart: 2 :spade: ($1.15, 2 players)
MP1 bets $0.20, Hero raises to $1, MP1 calls $0.80

Turn: 9 :diamond: ($3.15, 2 players)
MP1 checks, Hero bets $2, MP1 calls $2

River: 5 :club: ($7.15, 2 players)
MP1 checks, Hero bets $3, MP1 goes all-in $2.25

Final Pot: $12.40
MP1 shows
A :spade: K :heart:
Hero shows a full house, Nines full of Deuces
9 :heart: 9 :spade:

Hero wins $11.85 (net +$5.35)

MP1 lost $5.75


Ma riveri reraise peale hakkasin kahtlustama, et olen taga, aga ei suutnud enam foldida. Kas teie oleks?
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($10.40)
UTG+1 ($12.30)
MP1 ($7.35)
MP2 ($8.55)
CO ($10)
BTN ($13.70)
SB ($9.90)
Hero ($20.40)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is BB A :diamond: 5 :diamond:
2 folds, MP1 calls $0.10, 1 fold, CO calls $0.10, BTN calls $0.10, 1 fold, Hero checks

Flop: 8 :diamond: 4 :diamond: 8 :club: ($0.45, 4 players)
Hero bets $0.40, 1 fold, CO raises to $1.10, 1 fold, Hero calls $0.70

Turn: K :diamond: ($2.65, 2 players)
Hero checks, CO checks

River: 2 :diamond: ($2.65, 2 players)
Hero bets $2, CO raises to $6, Hero calls $4

Final Pot: $14.65
Hero shows
A :diamond: 5 :diamond:
CO shows a full house, Fours full of Eights
4 :heart: 4 :club:

CO wins $13.95 (net +$6.75)

Hero lost $7.20
MP1 lost $0.10
BTN lost $0.10

nomerlot
12.01.10, 16:41
Kui ta oleks preflop suuremalt 3bettinud või flopis 3bettinud või turnis suuremalt bettinud, ma oleks kindlasti foldinud.
Vat mis võib juhtuda, kui monsteriga slowplayd teeb.

Lõin odds kalkulaatorisse sisse, sain teada, et flopis oli mul 13% võiduvõimalust, turnis 9%.

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
King Kong Killer ($10)
UTG+1 ($9.70)
MP1 ($10.55)
MP2 ($5)
CO ($10.75)
BTN ($10)
SB ($17.05)
BB ($10)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) King Kong Killer is UTG A :diamond: Q :heart:
King Kong Killer raises to $0.40, UTG+1 raises to $1, 4 folds, SB calls $0.95, 1 fold, King Kong Killer calls $0.60 Niisuguse gayraise tegidki? 2 meest juba potis, äkki hitime, call

Flop: K :diamond: J :club: 7 :heart: ($3.10, 3 players)
SB checks, King Kong Killer bets $2, UTG+1 calls $2, SB folds kui juba avantüristlikuks sai mindud... cbet

Turn: 9 :club: ($7.10, 2 players)
King Kong Killer checks, UTG+1 bets $1.40, King Kong Killer calls $1.40 ei tulnud midagi, check-fold... Jälle gaybet? Ilmselt on tal K käes ja tahab valuet saada? Krt, äkki on sett? Kümned ja ässad võivad veel tulla, käe pealt teda maha vist ei aja, call

River: 10 :club: ($9.90, 2 players) MUHHAHAAHAAHAAAAA!
King Kong Killer bets $3, UTG+1 calls $3 ma ei tea tegelikult, miks ma nii vähe bettisin, vist donkey mõtlemine, et peab vähem bettima, siis callitakse ära. Flushi küll ei kartnud.

Final Pot: $15.90
King Kong Killer shows a straight, Ten to Ace
A :diamond: Q :heart:
UTG+1 shows
K :heart: K :spade:

King Kong Killer wins $15.15 (net +$7.75)

UTG+1 lost $7.40
SB lost $1

noname
13.01.10, 00:29
mis sa oled neid riveri kaarte omale ostnud kuidagi või ;D

See flush vs FH poleks teda pannud 44 peale;)

nomerlot
16.01.10, 22:48
bokkerisuperstaar analüüsis veidi mu mängu, vast on mul niipalju aru, et nõuannetest õppida. Elu näitab.

Aga täna läksin kohe algusest peale miinusesse ja alles peale 2000 kätt jõudsin nulli.

Imekäsi, mille tõttu tänane pluss kõvasti väiksem.

Ma poleks nii julgelt tema vastu mänginud, aga mõned käed varem callis ta end rahulikult 2. paariga ennast minu vastu tühjaks, mistõttu pidasin teda parajaks tohmaniks. Seda ta kahtlemata ka selle käe järgi on, aga ma ise oleks võinud ka kahtlustada, et sama tohman end backdooriga lõpuni callib.

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
RiverisKotidTaha ($16.25)
UTG+1 ($13.30)
MP1 ($1.60)
MP2 ($11.15)
MP3 ($7.10)
CO ($1.85)
BTN ($0.70)
SB ($10.60)
BB ($10.90)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) RiverisKotidTaha is UTG Q :diamond: A :club:
RiverisKotidTaha raises to $0.40, UTG+1 raises to $0.70, 7 folds, RiverisKotidTaha calls $0.30

Flop: 5 :diamond: A :heart: 9 :spade: ($1.55, 2 players)
RiverisKotidTaha bets $1.20, UTG+1 calls $1.20

Turn: K :heart: ($3.95, 2 players)
RiverisKotidTaha bets $2, UTG+1 calls $2

River: 6 :heart: ($7.95, 2 players)
RiverisKotidTaha bets $3, UTG+1 goes all-in $9.40, RiverisKotidTaha calls $6.40

Final Pot: $26.75
RiverisKotidTaha shows a pair of Aces
Q :diamond: A :club:
UTG+1 shows a flush, Ace high
9 :heart: J :heart:

UTG+1 wins $25.45 (net +$12.15)

RiverisKotidTaha lost $13.30

nomerlot
16.01.10, 23:05
ok, alustasin uut grindi, kolm esimest asjalikku kätt (flopatud set, pocket AA ja KK), kõik kräkiti ära :)

Päris hea algus...

Pahvak
17.01.10, 01:37
Kui sul on read, et tohman callib 2. paariga stacki tühjaks, siis see pole päris sama, et ta raiseb 2. paariga stacki tühjaks. Ja kui tahad stacke sisse saada, siis tuleb rohkem turnil panustada :)

nomerlot
17.01.10, 10:44
Kui sul on read, et tohman callib 2. paariga stacki tühjaks, siis see pole päris sama, et ta raiseb 2. paariga stacki tühjaks. Ja kui tahad stacke sisse saada, siis tuleb rohkem turnil panustada :)


Sul on täiesti õigus, et call ja raise pole sama read, see on päris karm viga minu poolt. Turni poolepotise beti kohta - ma vist mõtlesin, et olen pikalt ees ja valuebetin, ei tahtnud käe pealt ära ajada. Viga muidugi, oleks suurelt pannud, äkki oleks ta isegi oma draw maha pannud...

Eilne monstersess lõppes 4000 käega ja -1,5BI-ga. Lõpuks oli lihtsalt cold deck, ainult tuim foldi tagumine käis. Tahtsin Silverstari täis saada, aga kell 4 loobusin ära, uni tuli peale. 40 VPP jäi veel teha.

Aga FPP-sid sain niipalju vähemalt täis, et tellisin öösel raamatu "Professional No-Limit Holdem" Pokerstarsi VIP-poest ära.
Kaua neil shippimine võtab, kirjas ütlevad, et 4-6 nädalat, tegelikult ka läheb nii kaua?

nomerlot
17.01.10, 15:56
Dear nomerlot,

Congratulations! You have achieved SilverStar VIP status.

Nii vähe on õnneks vaja... ikkagi esimene kord :)

Uue süsteemiga oli see märksa lihtsam, vanaga oleks alles kuu lõpus sinnani jõudnud.

tinistaja
17.01.10, 19:20
Õnnitlen. Mitu kätt selleks vaja on, kas 25k saab hakkama? Endal sama eesmärk kuu lõpuks.

nomerlot
17.01.10, 20:24
22K kätt NL10-s.

nomerlot
17.01.10, 20:28
Ahjaa, saatsin PS-ile kirja, et nad mu kontopildi maha võtaks. Liigne tähelepanu, pole vaja mõtlevatele inimestele meelde jääda.
Silverstari-tähti ka ei näita.

Lugesin 2p2 foorumist sisukat kirjutist, et nime-pildi-tähtedega manipuleerimine on pikas perspektiivis -EV. Kõige kindlam on radari alt lennata, kui sa just SNE tasemel ei ole.

http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/poker-stars-vip-status-advantage-show-362331/

nomerlot
18.01.10, 23:04
Mõtlen praegu, et kui bankrolli 600$ peale saan (hetkel poolel teel), siis peaks vist välja võtma ja teise tuppa uut first deposit boonust hoorama minema.
Vaatan nimelt, et kui ma Starsilt boonuseid poleks aja jooksul saanud, siis oleks lifetime graafik enamvähem break-even. Ehk siis igasugune boonus on algajale mängijale jube oluline.

Mõistlik mõte? Ega ma PS Silverstarsist kaugemale niipea ei jõua, selle lisaväärtus pole just teab-mis.

nomerlot
19.01.10, 01:45
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($4.70)
UTG+1 ($9.10)
MP1 ($2.25)
MP2 ($2)
MP3 ($13.70)
CO ($6.65)
BTN ($2.45)
SB ($10)
nuts_oli_ju? ($11.50)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) nuts_oli_ju? is BB 8 :heart: 8 :club:
BTN says "nh", UTG+1 says "good", 1 fold, UTG+1 calls $0.10, 2 folds, MP3 calls $0.10, CO calls $0.10, BTN raises to $0.45, 1 fold, nuts_oli_ju? calls $0.35, UTG+1 calls $0.35, MP3 calls $0.35, CO calls $0.35

Flop: 9 :diamond: 9 :heart: 8 :diamond: ($2.30, 5 players)
nuts_oli_ju? checks, UTG+1 checks, MP3 bets $0.50, CO calls $0.50, BTN goes all-in $2, nuts_oli_ju? calls $2, UTG+1 folds, MP3 folds, CO raises to $5, nuts_oli_ju? raises to $8, UTG+1 says "sa pu", CO goes all-in $1.20, nuts_oli_ju? says ":D"

Turn: 10 :club: ($19, 3 players, 2 all-in)

River: 3 :club: ($19, 3 players, 2 all-in)
MP3 says "la vache$", MP3 says "vnh", nuts_oli_ju? says "bad beat", UTG+1 says "oooh"

Final Pot: $19
CO shows four of a kind, Nines
9 :spade: 9 :club:
BTN shows two pair, Jacks and Nines
J :club: J :spade:
nuts_oli_ju? shows a full house, Eights full of Nines
8 :heart: 8 :club:

CO wins $16.35 (net +$9.70)

nuts_oli_ju? collects $1.80 (net -$6.65)
MP3 lost $0.95
BTN lost $2.45
UTG+1 lost $0.45

Kui ta raises, siis ma korraks mõtlesin, et äkki on 98, muud küll ei mõelnud:)

nomerlot
19.01.10, 23:51
Täna oli kõige sitem pokkeripäev ever, -5BI.

http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/19012010.png

2x sain AA-ga ära, 3x sain setiga peksa, kas suurem set, rida või flush tuli kokku. Väiksematest kaotustest nõrgema kickeri tõttu ei hakka rääkimagi.
Oli oma lollusi ka, muidugi, ei olnud ainult halva jooksu viga, aga bad luck variatsioon ruulis.

Krt, ühel päeval 2K käega 1/6 bankrollist ilma jääda, maitseb päris mõru...

EDIT: vale suhtumine minu poolt - professionaalselt läheneva pokkerimängija jaoks pole olemas halba õnne, eriti rahalaudades. On olemas variatsioon. Kui odds on 10/90, siis peabki 1 juhul 10-st peksa saama.

nomerlot
20.01.10, 13:26
Täna jätkus allakäik suure kolinaga.

basically: 24h jooksul on kadunud 1/3 bankrollist ehk siis kogu selle kuu +
Vaatasin PT-st final hande, isegi setid ja flushid on miinuses.

Selle kuu graafik
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/012010.png

Sisuliselt olen microlimiidi break-even FPP pro. Mis kõlaks haletsusväärsemalt?

StripPoker
20.01.10, 14:00
Mees sa pead KOHE praegu liituma Anonüümsete Tiltohoolikutega! :(

Jennifer
20.01.10, 14:06
Mees sa pead KOHE praegu liituma Anonüümsete Tiltohoolikutega! :(


Päris hea :D

nomerlot
20.01.10, 14:26
Jajah, selline see tilt siis ongi. Arvasin, et mina kui loomuldasa rahulik inimene suudan ennast ikka kontrollida, aga näe. Ega ma läinud täitsa lolliks,et any two all-in, aga kui kriitiliselt mõelda, siis keerulistes olukordades lõpuks üritasin jõuga ära suruda küll, mitte loobuda. A la mõttetud second barrelid ja õhuga check-raise 3betjne.

Salakaval raibe see tilt...

nomerlot
20.01.10, 16:59
võtsin 24h cooling perioodi Pokerstarsist...

nomerlot
22.01.10, 10:05
Pärast cooling perioodi arvasin, et mindset on nüüd paigas tagasi, võtsin rahulikult lauad lahti.
Võitsin veidi, kaotasin veidi, suht nullis vaikselt veeresin.

Ja siis tuli see käsi, pärast mida tundsin, et tilt-monkey kargas kohe kukile.
Standard suckout muidugi, ise tean, et mängisin õigesti ja teeks samamoodi edaspidi ka. Aga näe, ei ole veel tildist paranenud, kohe hakkab mindset kõikuma.

Ehk siis otsustasin tänasest NL5 tagasi kolida. Kui ikka paari päevaga on 300$ bankroll kukkunud 179$ peale, siis on selge, et oleks varem juba alla pidanud kolima. Ilmselt frustatsioon pikalt break-even olemisest, kui hakkas kehvemini minema, siis läks käest ära.

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($18.80)
UTG+1 ($10)
MP1 ($13.85)
MP2 ($11.30)
MP3 ($14)
CO ($11.15)
BTN ($12.85)
SB ($10)
Ebaõnne Sõdur ($11.20)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Ebaõnne Sõdur is BB A :spade: K :diamond:
7 folds, SB raises to $0.30, Ebaõnne Sõdur raises to $1.20, SB raises to $3, Ebaõnne Sõdur calls $1.80

Flop: K :heart: 5 :spade: 5 :diamond: ($6, 2 players)
SB bets $3.20, Ebaõnne Sõdur goes all-in $8.20, SB goes all-in $3.80

Turn: 3 :diamond: ($21.20, 2 players, 2 all-in)

River: A :club: ($21.20, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $21.20
SB shows a full house, Threes full of Fives
3 :spade: 3 :club:
Ebaõnne Sõdur shows two pair, Aces and Kings
A :spade: K :diamond:

SB wins $19.05 (net +$9.05)

Ebaõnne Sõdur collects $1.20 (net -$10)

StripPoker
22.01.10, 10:16
Kui kaotused jäävad painama siis on tilt kallal. Olen püüdnud ikka endale selgitada, et vastaste imevõidud käivad asjajuurde. Eile kaotasin samale donkile 2xBI kui ta flopis minu seti vastu AI läks ja tõmbas endale turni/riverisse overseti kokku. See tõmbas küll tilti ja panin lauad peatselt kinni. Muidu NL5 läks +21$ ja päeva lõpuks jäi vaid +11$. TILT jah.

Aga iga uus päev ja uus sess... mindset nagu vaja ära nullida ja mineviku mängud ei ole tähtsad. Keskenduda tänasele mängule ja vaja päeva mõistes plussi tõmmata. Mind aitab see "ela päeva kaupa" teema pokkeris.

nomerlot
22.01.10, 10:46
NL5 esimese 100 käe hulgas siis sellised "saavutused"

Enam ei suuda, pokkeri-fortuuna on ikka täiega oma paksu perse ette keeranud.

$0.02/$0.05 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($16.24)
UTG+1 ($5.29)
Ebaõnne Sõdur ($6.92)
CO ($22.30)
BTN ($10.61)
SB ($10.71)
BB ($3.80)

Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Ebaõnne Sõdur is MP 2 :club: 2 :heart:
UTG raises to $0.10, 1 fold, Ebaõnne Sõdur calls $0.10, 4 folds

Flop: 8 :heart: Q :club: 2 :diamond: ($0.27, 2 players)
UTG bets $0.05, Ebaõnne Sõdur raises to $0.20, UTG raises to $0.35, Ebaõnne Sõdur raises to $1.70, UTG calls $1.35

Turn: Q :diamond: ($3.67, 2 players)
UTG checks, Ebaõnne Sõdur bets $1.95, UTG calls $1.95

River: 8 :club: ($7.57, 2 players)
UTG checks, Ebaõnne Sõdur goes all-in $3.17, UTG calls $3.17

Final Pot: $13.91
UTG shows a full house, Queens full of Eights
A :club: Q :spade:
Ebaõnne Sõdur shows a full house, Deuces full of Queens
2 :club: 2 :heart:

UTG wins $13.26 (net +$6.34)

Ebaõnne Sõdur lost $6.92


$0.02/$0.05 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($2.15)
UTG+1 ($6.44)
MP1 ($2.22)
MP2 ($6.45)
MP3 ($2.43)
Ebaõnne Sõdur ($9.36)
BTN ($4.07)
SB ($5)
BB ($11.17)

Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Ebaõnne Sõdur is CO 3 :diamond: 3 :heart:
1 fold, UTG+1 raises to $0.15, MP1 calls $0.15, 2 folds, Ebaõnne Sõdur calls $0.15, 3 folds

Flop: Q :heart: 10 :club: 3 :spade: ($0.52, 3 players)
UTG+1 bets $0.05, MP1 calls $0.05, Ebaõnne Sõdur raises to $0.25, UTG+1 folds, MP1 raises to $0.75, Ebaõnne Sõdur raises to $3.95, MP1 goes all-in $1.32

Turn: K :heart: ($6.59, 2 players, 1 all-in)

River: 7 :diamond: ($6.59, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $6.59
MP1 shows three of a kind, Tens
10 :diamond: 10 :spade:
Ebaõnne Sõdur shows three of a kind, Threes
3 :diamond: 3 :heart:

MP1 wins $4.51 (net +$2.29)

Ebaõnne Sõdur collects $1.88 (net -$2.22)
UTG+1 lost $0.20

Ghost0
22.01.10, 10:55
Esimeses käes on riveri all-in maha visatud raha..

lenn17
22.01.10, 11:02
Mul jääb su graafikult painama 1 asi. Kuidas see nii sakiline saab olla 30k käe kohta? Midagi on su mängus ka ikka väga väga katki kui sellised ameerikamäed on.

Selle asja nimi on: ma alati maksan, kui mul käsi on, ma kunagi ei usu - absoluutselt. Ma kunagi suurt pocketit ei foldi. Riveril ma kunagi oma flushi ei foldi kui laud paardus. Ei usu kunagi, et mu flopatud rida võiks kaotada flushile. Top paariga panen lõpuni välja, ei usu never ever et võin taga olla. Set on nuts olgu või 4 masti kaarti laual mina maksan alati, sest mul kopp ees, et raha ei tule.

Võibolla vaatad käed üle millega allinni läksid, võid siia ka postitada. Alati ei pea kõike nuppe sissekühveldama, kõik mõtlevad alati kuidas oma võite suurendada, aga ilgelt hea trikk teenimiseks on see, kui vähendad kaotusi.

Järeldused on tehtud puhtalt graafiku põhjal.

Jennifer
22.01.10, 11:09
Sa räägid õiget juttu lenn, ise teen samu vigu. Õnneks aga iga sessiga tulemused paranevad ning asi liigub paremuse poole ;)

nomerlot
22.01.10, 12:37
Jah, need sakid ei saa muud tähendada kui seda, et mul on mäng kusagilt väga vigane.
Sellele viitas ka ranka, kes oli nii lahke ja tegi mu NL10 kätele hiljuti kiiranalüüsi. Et muidu üldstatsid on ok-d, aga osad numbrid viitavad sellele, et ma lammutan liialt palju ega jälgi boardi. Aga loll ei oska õppust võtta, peab pool bankrolli ära põletama enne....

Vaatasin natuke neid all-in käsi.

Selle kuu graafik, kus ma ise tõstsin suvalisel tänaval all-in
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/012110raised_allin.png

Ja siit selle kuu graafik, kus ma suvalisel tänaval olen all-ini maha callinud
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/012110called_allin.png

Mõned hullemad käed:

1. No ei saa ju setti flopata, kui mul 2 paari... Või saab?
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($14.10)
UTG+1 ($16.55)
MP ($8.35)
CO ($2.10)
BTN ($10)
SB ($1.55)
Uskumatu Toomas ($10)

Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Uskumatu Toomas is BB J :diamond: K :diamond:
UTG calls $0.10, UTG+1 calls $0.10, 4 folds, Uskumatu Toomas checks

Flop: 2 :diamond: J :spade: K :club: ($0.35, 3 players)
Uskumatu Toomas checks, UTG bets $0.20, UTG+1 folds, Uskumatu Toomas raises to $0.80, UTG raises to $2.10, Uskumatu Toomas raises to $6.30, UTG goes all-in $14, Uskumatu Toomas goes all-in $3.60

Turn: 7 :heart: ($24.25, 2 players, 2 all-in)

River: 6 :heart: ($24.25, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $24.25
Uskumatu Toomas shows two pair, Kings and Jacks
J :diamond: K :diamond:
UTG shows three of a kind, Deuces
2 :heart: 2 :club:

UTG wins $23.25 (net +$9.15)

Uskumatu Toomas lost $10
UTG+1 lost $0.10


2. Mis mõttes - full house?
$0.02/$0.05 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($5)
UTG+1 ($4.95)
MP1 ($5.73)
MP2 ($4.13)
MP3 ($7.62)
CO ($7.86)
BTN ($6.80)
SB ($4.80)
Uskumatu Toomas ($5.38)

Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Uskumatu Toomas is BB A :spade: 4 :club:
UTG calls $0.05, UTG+1 calls $0.05, 1 fold, MP2 calls $0.05, MP3 calls $0.05, 1 fold, BTN calls $0.05, SB calls $0.03, Uskumatu Toomas checks

Flop: 2 :club: 5 :diamond: A :diamond: ($0.35, 7 players)
SB checks, Uskumatu Toomas bets $0.30, 2 folds, MP2 calls $0.30, MP3 raises to $0.75, 1 fold, SB folds, Uskumatu Toomas calls $0.45, MP2 calls $0.45

Turn: A :heart: ($2.60, 3 players)
Uskumatu Toomas bets $1.25, MP2 folds, MP3 raises to $3.20, Uskumatu Toomas calls $1.95

River: 9 :spade: ($9, 2 players)
Uskumatu Toomas checks, MP3 bets $1.40, Uskumatu Toomas goes all-in $1.38

Final Pot: $11.78
Uskumatu Toomas shows three of a kind, Aces
A :spade: 4 :club:
MP3 shows a full house, Deuces full of Aces
2 :spade: 2 :diamond:

MP3 wins $11.23 (net +$5.83)

SB lost $0.05
Uskumatu Toomas lost $5.38
UTG lost $0.05
UTG+1 lost $0.05
MP2 lost $0.80
BTN lost $0.05


3. Kuidas sa saad rea flopata, ise oled 89/43 donk?
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($10.05)
UTG+1 ($12.60)
MP1 ($2.40)
MP2 ($10)
MP3 ($11.40)
Uskumatu Toomas ($18.75)
BTN ($15.45)
SB ($10.40)
BB ($3.70)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Uskumatu Toomas is CO J :heart: J :spade:
1 fold, UTG+1 calls $0.10, 3 folds, Uskumatu Toomas raises to $0.40, 2 folds, BB calls $0.30, UTG+1 calls $0.30

Flop: 5 :club: 7 :spade: 4 :heart: ($1.25, 3 players)
BB checks, UTG+1 checks, Uskumatu Toomas bets $1, BB folds, UTG+1 raises to $3, Uskumatu Toomas calls $2

Turn: J :club: ($7.25, 2 players)
UTG+1 checks, Uskumatu Toomas bets $3, UTG+1 goes all-in $9.20, Uskumatu Toomas calls $6.20

River: 10 :club: ($25.65, 2 players, 1 all-in)
UTG+1 says "hiha"

Final Pot: $25.65
Uskumatu Toomas shows three of a kind, Jacks
J :heart: J :spade:
UTG+1 shows a straight, Three to Seven
3 :heart: 6 :diamond:

UTG+1 wins $24.40 (net +$11.80)

Uskumatu Toomas lost $12.60
BB lost $0.40


4. Mina ju ei calli backdoor-flushdrawga. Ergo - keegi ei tee seda
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
Uskumatu Toomas ($16.25)
UTG+1 ($13.30)
MP1 ($1.60)
MP2 ($11.15)
MP3 ($7.10)
CO ($1.85)
BTN ($0.70)
SB ($10.60)
BB ($10.90)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Uskumatu Toomas is UTG Q :diamond: A :club:
Uskumatu Toomas raises to $0.40, UTG+1 raises to $0.70, 7 folds, Uskumatu Toomas calls $0.30

Flop: 5 :diamond: A :heart: 9 :spade: ($1.55, 2 players)
Uskumatu Toomas bets $1.20, UTG+1 calls $1.20

Turn: K :heart: ($3.95, 2 players)
Uskumatu Toomas bets $2, UTG+1 calls $2

River: 6 :heart: ($7.95, 2 players)
Uskumatu Toomas bets $3, UTG+1 goes all-in $9.40, Uskumatu Toomas calls $6.40

Final Pot: $26.75
Uskumatu Toomas shows a pair of Aces
Q :diamond: A :club:
UTG+1 shows a flush, Ace high
9 :heart: J :heart:

UTG+1 wins $25.45 (net +$12.15)

Uskumatu Toomas lost $13.30


5. Ma ei usu,et tal kõrgem flush on, ei usu...
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($10)
UTG+1 ($8.50)
MP ($12.80)
CO ($12.15)
Uskumatu Toomas ($10)
SB ($10)
BB ($4.80)

Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Uskumatu Toomas is BTN 10 :club: 6 :club:
SB says "nh", UTG raises to $0.40, 2 folds, CO calls $0.40, Uskumatu Toomas calls $0.40, 2 folds

Flop: J :club: Q :club: 6 :spade: ($1.35, 3 players)
UTG bets $1, CO calls $1, Uskumatu Toomas calls $1

Turn: 9 :club: ($4.35, 3 players)
UTG checks, CO checks, Uskumatu Toomas bets $2, UTG goes all-in $8.60, CO folds, Uskumatu Toomas goes all-in $6.60

River: 10 :diamond: ($21.55, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $21.55
Uskumatu Toomas shows a flush, Queen high
10 :club: 6 :club:
UTG shows a flush, Ace high
A :club: K :club:

UTG wins $20.50 (net +$10.50)

CO lost $1.40
Uskumatu Toomas lost $10


6. Ei kommentaari...
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
4 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
CO ($19.15)
BTN ($10.30)
Uskumatu Toomas ($10)
BB ($18.45)

Pre-Flop: ($0.15, 4 players) Uskumatu Toomas is SB 9 :club: 9 :diamond:
1 fold, BTN raises to $0.40, Uskumatu Toomas calls $0.35, 1 fold

Flop: Q :club: 10 :heart: J :heart: ($0.90, 2 players)
Uskumatu Toomas bets $0.70, BTN raises to $2, Uskumatu Toomas calls $1.30

Turn: 9 :heart: ($4.90, 2 players)
Uskumatu Toomas bets $3, BTN goes all-in $7.90, Uskumatu Toomas goes all-in $4.60

River: 2 :heart: ($20.40, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $20.40
BTN shows a straight, Ten to Ace
K :spade: A :diamond:
Uskumatu Toomas shows three of a kind, Nines
9 :club: 9 :diamond:

BTN wins $19.45 (net +$9.15)

Uskumatu Toomas lost $10


Ehk kokkuvõtlikult: kui ma neid käsi nüüd ise vaatan, siis polegi vist palju midagi öelda.

Söögitegemise oskuses ma ilmselt biidin foorumi keskmist kõvasti, aga pokkeris olen küll munapraadija IQ-ga (nagu ütleb ranka)

lenn17
22.01.10, 13:44
1. On nii, et kui on tõstmata flop.. tähendab sa pole raha sisse investeerinud. Floppad 2 paari tehakse sulle rereis. Mul on küsimus kui sa lauda vaatad, mis vastasel olla võib et ta nii teeb? Limbib K2?, Q2? ostab rida nüüd nii agressiivselt? äkki ta KK või QQ slowplay, või siis standard 22 limp? Nii nüüd kui oleme mõelnud mis vastasel olla võib, ei tundu eriti reaalne mängida K2 või Q2. Üldiselt reaostjad ei reraise va. juhul kui straightflushi ost mida antud juhul pole. Järele jäävad 22 QQ KK või KQ või on tegemist idioodiga. Ma tean raske on foldida, samas 80senti kaotada pole ju palju, lihtsalt annad alla. 10E kaotada on suur asi, eriti tõstmata potis, kus nüüd sedasi puruks joosta küll asjatu. Reegel 1: TÕSTMATA POTIS PANEN KÕIK NUPUD SISSE SIIS KUI MUL ON NUTS.

2. No kuidas sa sedasi raha ära annad tõstmata flopis. Top paar kicker 4 võimalik rida, heavy draw laul ja sa teed actionit? Sellisest sitast positsioonist nagu BB mis on hea ainult preflop tõstmiseks ja muidu imeb? Flopis on see kindel tsekk fold. No callisid ära said turnil ühe ässa juurde, siis tsekk call kui summad ulmeliseks ei lähe, ja kui lähevad siis tsekk fold.

3. Nii nüüd see käsi tulemus on bad biit, aga sarnaselt sa mängid vist kõiki oma ülepaare. Kui sulle flopis tehakse selline 3xreis siis ma paneks selle donki 2 paari peale või setti peale ja foldiks. Kui donkil midagi pole siis nad callivad onju, väga lihtne neid readida, hakkavad mingit actionit tegema siis fold. Kui ta oleks samas olukorras flopis allinn pannud ma oleks callinud jällegi. Nüüd callisid maha said setti, paha paha river abi ei toonud ja raha läks. Aga viga algas sellest, et sa flopis ei osanud foldida. Reegel 2. DONGID CALLIVAD KUI NEIL POLE MIDAGI ALLINNITAVAD TÕMMETEGA VÕI OMA TOP PAARIGA, RAISEVAD NUTSIGA MILLEKS VÄHEMALT 2 PAARI.

4. Nii see käsi, jeesus küll. Vist oli scare money tunne peal? C-bet ilus. Turnis hakkasid midagi kartma? paned pool potti. Ei tea kas vastasel on äkki sett või AK?! sellistes olukordades peaks ära otsustama, mida teha. Kui juba pablad tsekki, oled kindel et oled ees pane ikka 80% potist. Nii igatahes panid pool potti kuna asi tundus kahtlane, riveril on ikka ka vaja mingi bet teha mis on ikka väga halb, parem oleks olnud tsekk/call(kui mõistlik bet), tsekk/fold(kui allinn). Ühesõnaga sa hakkasid kartma et oled taga ja riveril maksid ikkagi kõik täie pasaga välja. Kuidas nii saab? Ma oleks isegi riveril veel foldi ülesse leidnud, top paariga nimodi showeda riveril. Vastane obv idioot, aga su enda mäng ikka väga halb ka. Reegel 3. ON ÜKS NUPP MILLE NIMEKS MAAGILINE TSEKK.

5. Ma oleks selle käe preflop foldinud juba. Tihti callid raisesi BB-lt selliste kaartidega maha? Kui nii siis on see huge leak su mängus. Lapi kohe kinni ja hakka foldima, sama asi SB-lt ka.

6. Jeesus, nii buttonilt tõstab harilik fullstackist nitt. Tema hand range on AA KK AK QQ JJ AQ. Callid ta maha set mainemise eesmärgil, ideaalne ma teen samat moodi. Flop QJT. Nii nüüd vaata oma kätt mõtle, mis kätega ta tõsta võis ja ma ei kõhkleks hetkegi ja foldiks flopis. (proovi sobitada tema hand range flopiga, ja mõtle kui saad 9le pihta kas läheb seis paremaks või halvemaks)

Sinu viga on see, et tahad kiirelt raha saada. Absoluutselt ei mõtle mänguga kaasa, äkki liiga palju aknaid korraga? Foldida ei oska, tsekkida ei oska tundub, et nagu robot kõmmutad. Kui ma nüüd liiga kriitiline olin siis palun ütle, miks sa just mõnes olukorras nii või naa tegid. Nii õpib ka.

Jennifer
22.01.10, 14:10
1. On nii, et kui on tõstmata flop.. tähendab sa pole raha sisse investeerinud. Floppad 2 paari tehakse sulle rereis. Mul on küsimus kui sa lauda vaatad, mis vastasel olla võib et ta nii teeb? Limbib K2?, Q2? ostab rida nüüd nii agressiivselt? äkki ta KK või QQ slowplay, või siis standard 22 limp? Nii nüüd kui oleme mõelnud mis vastasel olla võib, ei tundu eriti reaalne mängida K2 või Q2. Üldiselt reaostjad ei reraise va. juhul kui straightflushi ost mida antud juhul pole. Järele jäävad 22 QQ KK või KQ või on tegemist idioodiga. Ma tean raske on foldida, samas 80senti kaotada pole ju palju, lihtsalt annad alla. 10E kaotada on suur asi, eriti tõstmata potis, kus nüüd sedasi puruks joosta küll asjatu. Reegel 1: TÕSTMATA POTIS PANEN KÕIK NUPUD SISSE SIIS KUI MUL ON NUTS.

2. No kuidas sa sedasi raha ära annad tõstmata flopis. Top paar kicker 4 võimalik rida, heavy draw laul ja sa teed actionit? Sellisest sitast positsioonist nagu BB mis on hea ainult preflop tõstmiseks ja muidu imeb? Flopis on see kindel tsekk fold. No callisid ära said turnil ühe ässa juurde, siis tsekk call kui summad ulmeliseks ei lähe, ja kui lähevad siis tsekk fold.

3. Nii nüüd see käsi tulemus on bad biit, aga sarnaselt sa mängid vist kõiki oma ülepaare. Kui sulle flopis tehakse selline 3xreis siis ma paneks selle donki 2 paari peale või setti peale ja foldiks. Kui donkil midagi pole siis nad callivad onju, väga lihtne neid readida, hakkavad mingit actionit tegema siis fold. Kui ta oleks samas olukorras flopis allinn pannud ma oleks callinud jällegi. Nüüd callisid maha said setti, paha paha river abi ei toonud ja raha läks. Aga viga algas sellest, et sa flopis ei osanud foldida. Reegel 2. DONGID CALLIVAD KUI NEIL POLE MIDAGI ALLINNITAVAD TÕMMETEGA VÕI OMA TOP PAARIGA, RAISEVAD NUTSIGA MILLEKS VÄHEMALT 2 PAARI.

4. Nii see käsi, jeesus küll. Vist oli scare money tunne peal? C-bet ilus. Turnis hakkasid midagi kartma? paned pool potti. Ei tea kas vastasel on äkki sett või AK?! sellistes olukordades peaks ära otsustama, mida teha. Kui juba pablad tsekki, oled kindel et oled ees pane ikka 80% potist. Nii igatahes panid pool potti kuna asi tundus kahtlane, riveril on ikka ka vaja mingi bet teha mis on ikka väga halb, parem oleks olnud tsekk/call(kui mõistlik bet), tsekk/fold(kui allinn). Ühesõnaga sa hakkasid kartma et oled taga ja riveril maksid ikkagi kõik täie pasaga välja. Kuidas nii saab? Ma oleks isegi riveril veel foldi ülesse leidnud, top paariga nimodi showeda riveril. Vastane obv idioot, aga su enda mäng ikka väga halb ka. Reegel 3. ON ÜKS NUPP MILLE NIMEKS MAAGILINE TSEKK.

5. Ma oleks selle käe preflop foldinud juba. Tihti callid raisesi BB-lt selliste kaartidega maha? Kui nii siis on see huge leak su mängus. Lapi kohe kinni ja hakka foldima, sama asi SB-lt ka.

6. Jeesus, nii buttonilt tõstab harilik fullstackist nitt. Tema hand range on AA KK AK QQ JJ AQ. Callid ta maha set mainemise eesmärgil, ideaalne ma teen samat moodi. Flop QJT. Nii nüüd vaata oma kätt mõtle, mis kätega ta tõsta võis ja ma ei kõhkleks hetkegi ja foldiks flopis. (proovi sobitada tema hand range flopiga, ja mõtle kui saad 9le pihta kas läheb seis paremaks või halvemaks)

Sinu viga on see, et tahad kiirelt raha saada. Absoluutselt ei mõtle mänguga kaasa, äkki liiga palju aknaid korraga? Foldida ei oska, tsekkida ei oska tundub, et nagu robot kõmmutad. Kui ma nüüd liiga kriitiline olin siis palun ütle, miks sa just mõnes olukorras nii või naa tegid. Nii õpib ka.



Väga hea tekst.
Olen ise ka sellistes olukordades olnud ning tänu sinu õpetusele mõistan oma vigu ikka palju palju paremini! :)

Suur suur aitäh :P

vapsik
22.01.10, 14:17
1. On nii, et kui on tõstmata flop.. tähendab sa pole raha sisse investeerinud. Floppad 2 paari tehakse sulle rereis. Mul on küsimus kui sa lauda vaatad, mis vastasel olla võib et ta nii teeb? Limbib K2?, Q2? ostab rida nüüd nii agressiivselt? äkki ta KK või QQ slowplay, või siis standard 22 limp? Nii nüüd kui oleme mõelnud mis vastasel olla võib, ei tundu eriti reaalne mängida K2 või Q2. Üldiselt reaostjad ei reraise va. juhul kui straightflushi ost mida antud juhul pole. Järele jäävad 22 QQ KK või KQ või on tegemist idioodiga. Ma tean raske on foldida, samas 80senti kaotada pole ju palju, lihtsalt annad alla. 10E kaotada on suur asi, eriti tõstmata potis, kus nüüd sedasi puruks joosta küll asjatu. Reegel 1: TÕSTMATA POTIS PANEN KÕIK NUPUD SISSE SIIS KUI MUL ON NUTS.


6. Jeesus, nii buttonilt tõstab harilik fullstackist nitt. Tema hand range on AA KK AK QQ JJ AQ. Callid ta maha set mainemise eesmärgil, ideaalne ma teen samat moodi. Flop QJT. Nii nüüd vaata oma kätt mõtle, mis kätega ta tõsta võis ja ma ei kõhkleks hetkegi ja foldiks flopis. (proovi sobitada tema hand range flopiga, ja mõtle kui saad 9le pihta kas läheb seis paremaks või halvemaks)

Sinu viga on see, et tahad kiirelt raha saada. Absoluutselt ei mõtle mänguga kaasa, äkki liiga palju aknaid korraga? Foldida ei oska, tsekkida ei oska tundub, et nagu robot kõmmutad. Kui ma nüüd liiga kriitiline olin siis palun ütle, miks sa just mõnes olukorras nii või naa tegid. Nii õpib ka.


Vahe pealsetega enam vähem nõus.

Esimeses küll ei foldiks top two-d tundmatu vastu. Kui arvad, et teeb KK või QQ- slowplay, siis sama vabalt võib seal ka AA või isegi AK olla ning K2 limbitakse seal küll + KQ ja kehvemad TP pole võimatud ning vähemalt NL-25 lähevad vastased selliste kätega broke. Madalamate limiitide kohta muidugi ei oska öelda.. Ehk siis seal oleks väga head readi vaja top two foldimiseks.

6. BTN range on Sul ikka väga mööda. Mõni hästi nit vend mängib ehk UTG-lt sellise rangega, aga mina isiklikult ei oskaks esimese hooga ühtegi nii tight venda nimetada, kellega ma koos olem mänginud. BTNi range on tal seal kõvasti laiem.

lenn17
22.01.10, 14:40
1. UTG suht deepstack läheb allinni rereraise peale. Mõtleme uuesti, mis võib vastasel olla. NL10 pole NL50nd.
6. NL10 ei ole NL50nd. Vähemalt microgamingus on buttoni steal sellel limiidil 0lli ligidane. Donkide kohta kohe read ülejäänud on ABC nitid.

NL 10 ja NL 50 mne vahe on mitu korda ;). Või mis sa arvad vapsik?

Pahvak
22.01.10, 14:49
Ma arvan, et ta range on preflop siiski laiem. Vähemalt starsi NL10s vanasti oli.

vapsik
22.01.10, 14:52
1. UTG suht deepstack läheb allinni rereraise peale. Mõtleme uuesti, mis võib vastasel olla. NL10 pole NL50nd.
6. NL10 ei ole NL50nd. Vähemalt microgamingus on buttoni steal sellel limiidil 0lli ligidane. Donkide kohta kohe read ülejäänud on ABC nitid.

NL 10 ja NL 50 mne vahe on mitu korda ;). Või mis sa arvad vapsik?


1. 100bb stäkk ju, tema deepstack pole üldse oluline ja NL-10s hinnatakse just TP-d palju kõrgemalt ning halbu mängijaid on palju rohkem ehk siis minnakse kergemini bustoks.

2. Starsi omal ajal oli ka mitmeid vendi 40+ steal %-ga 20+ polnud midagi ebatavalist ja 10% steal oli isegi suurimatel nittidel.

Kuidas NL-50 siia puutub, sellest ei saa kohe üldse aru :(

lenn17
22.01.10, 15:08
1. NL10mnes on rohkem nitte ja tight asse kui kõrgemal limiitides. Soovitan soojalt teha mõned tunnid kuskil nittiringis.
2. 10% steali pärast ei usu vastast ja paned sellise BS flopi ja turni peal nuppe? Päris hea loogika.

No NL10 ja NL50nd on kaks täiesti erinevat maailma. Sa pole kuulnud, et minnes kõrgemasse limiiti kohanetakse mänguga. Mis seal kohaneda oleks kui kõik sama on? Aga ei ole juu. Minu statid muutusid NL20regust NL50-100sse üleminnes ikka väga palju VPIP näiteks nüüd 15.4 keskmiselt, NL20mnes oli aga VPIP 9-10. Sa vapsik pole kuulnud, et mikro limiitidel on hetkel NITTIDE üleujutus, palju uusi mängijaid, kes biidivad ABC pokerit ja grindivad oma BRi kokku.

On madal limiit ja kõrge limiit. Mäng on erinevatel limiitidel erinev :). Kohati tundub su jutt liiga hea ja tark, mis ei sobi kohe kindlasti mitte NL10mnesse.

vapsik
22.01.10, 15:16
1. NL10mnes on rohkem nitte ja tight asse kui kõrgemal limiitides. Soovitan soojalt teha mõned tunnid kuskil nittiringis.
2. 10% steali pärast ei usu vastast ja paned sellise BS flopi ja turni peal nuppe? Päris hea loogika.

No NL10 ja NL50nd on kaks täiesti erinevat maailma. Sa pole kuulnud, et minnes kõrgemasse limiiti kohanetakse mänguga. Mis seal kohaneda oleks kui kõik sama on? Aga ei ole juu. Minu statid muutusid NL20regust NL50-100sse üleminnes ikka väga palju VPIP näiteks nüüd 15.4 keskmiselt, NL20mnes oli aga VPIP 9-10. Sa vapsik pole kuulnud, et mikro limiitidel on hetkel NITTIDE üleujutus, palju uusi mängijaid, kes biidivad ABC pokerit ja grindivad oma BRi kokku.

On madal limiit ja kõrge limiit. Mäng on erinevatel limiitidel erinev :). Kohati tundub su jutt liiga hea ja tark, mis ei sobi kohe kindlasti mitte NL10mnesse.


Ma ei ole postflop mängu kohta sõnagi öelnud. Lihtsalt see väide, et mingi tundmatu venna BTN tõstmisrange on 4% on väga kaheldava väärtusega jutt IMO. NL-10s on küll hästi nitte vendi, aga samas mikrolimiitides on ka üksjagu donke ning kui vähegi table selectioniga tegeleda, siis leiab piisavalt laudu, kus mängijad on üsna loosed.

lenn17
22.01.10, 15:45
Vabandan nr.2 alusetu süüdistuse pärast.

Kui buttonilt tõstab NITT, siis mis tal käes olla võib? Mis on kõige tüüpilisemad käed, mis tal olla võiks? Sinu esimene mõte on eny 2 cards. Aga me räägime nitist FR NL10. Sa räägid tundmatust mängijast.

nomerlot
22.01.10, 15:49
1. ma tõesti ei suutnud kahte top paari maha panna, muidugi käis set peast läbi, ma lihtsalt võtsin riski, et võib ka midagi muud olla.

5. ei ole ju BB, button on, kuigi loose on see küll microlimiidi jaoks. Tavaliselt ma ei calli raise ka sealt taolise prügiga, ma katsetasin parajasti LP-lt loosemat mängu ehk lisasin PF callimise mingite tõmbekätega a la suited kaartidega. Kuna floppi tuli just see, mis ma tahtsin, betti pidasin standard cbetiks ja turniga sain masti kokku, siis ongi puhtalt see, et ei usu vastase nut flushi, vaid arvan, et mis iganes sul on, sitem ikka kui mul.

6. Miks peaks buttonil nii tight range olema? 4-handed laud ka, ta võib kasvõi nõrga ässaga või suvalise suited connectoriga tõsta, rääkimata suvalisest paarist või any broadway. PS-s stealitakse blinde päris tihti ka NL10-s, selle üle ma üldse ei muretsenud. Minu viga oli loomulikult see, et kui ma turnis tabasin setti, siis lülitus sisse soovmõtlemine, et ta ei pruukinud üldse reale pihta saada.

Mul polegi siin midagi väga vastu vaielda, tundub tõesti, et ma ei analüüsi igal tänaval läbi variante, mis vastasel käes võiks olla, arvestades tema senist käitumist. Vahin liialt oma kaarte ja muudkui kõmmutan, kui midagi tugevat kätte satub. Ja siis enam ei raatsi maha panna, kui liiga palju potti pandud. See soovmõtlemine on vist kõige hullem - kuigi ma näen tõmmet või kokkutulnud masti/rida laual, mõtlen ikka, et ja mis siis, ega tal ei pea siis kohe see olema. Ehk kui vastane hakkab lammutama, siis ma pean teda agrotohmaniks, kes jookseb mu kõva käe otsa. Ja siis osutun ise selleks tohmaniks, aga ma ei analüüsi oma viga järgnevalt, vaid pean seda halvaks õnneks ehk variatsiooniks.

Puhas mõttelaiskus vastase analüüsimisel ja psühholoogiliselt vale soovmõtlemine on peamised fundamentaalsed vead, pole midagi salata.

Aitüma põhjaliku analüüsi eest, on mida meeles pidada.

lenn17
22.01.10, 15:58
5. Sul on täiesti õigus oled button. 106s ei ole hea tõmbekäsi. Suited connectorid on nendeks ainult. 109s, 89s jne.
6. Ongi 4 mängijat ainult. Sellisel juhul eksisin, ma rääkisin FRist. Vapsiku tundmatu mängija jutt sobib samuti siis paremini teemasse.

nomerlot
22.01.10, 16:17
Kui juba analüüsiks läks - kuidas suhtuda NL10-s minraise'i flopis või turnis? See on päris levinud viimasel ajal.
Ise olen seda üldiselt nutsiks pidanud ja foldinud, äkki ma lasen donkidel ennast niimoodi abuseda?

vapsik
22.01.10, 17:00
Kui juba analüüsiks läks - kuidas suhtuda NL10-s minraise'i flopis või turnis? See on päris levinud viimasel ajal.
Ise olen seda üldiselt nutsiks pidanud ja foldinud, äkki ma lasen donkidel ennast niimoodi abuseda?


Nii ja naa. On nuts ja vahel on ka kehvem käsi. Üldjuhul flopi minraise tasub vähem respekti anda, sest seal tehakse seda ka igasuguste tõmmete ja tihti ka poolkõvade käteaga, millega tehakse infot saada Sinu käe tugevuse kohta.

Jennifer
22.01.10, 17:02
Kui juba analüüsiks läks - kuidas suhtuda NL10-s minraise'i flopis või turnis? See on päris levinud viimasel ajal.
Ise olen seda üldiselt nutsiks pidanud ja foldinud, äkki ma lasen donkidel ennast niimoodi abuseda?


Siiani ise ei ole täheldanud, et minraise flopis oleks nuts. Minu puhul on minraise tehtud kas drawdega või siis loodetakse selle minraisiga pot maha võtta. Kui endal hea käsi, teen ületõste poti suuruseni ja 90% folditakse selle peale. :)

nomerlot
24.01.10, 14:09
Kolisin mõneks ajaks NL5 limiiti.
Naljakas tähelepanek: keskmine stäki suurus on laudades tihti suurem kui NL10-s. NL10 kubiseb nimelt SS-st.

seep
24.01.10, 14:18
2+2s CotW on minraisede kohta. Mine otsi üles... Üldjuhul soovitan teha notesid minraisede kohta. Osadel tähendab see nutsi, teistel trashi. Minge kõik ära NL5st, te olete lauad ära rikkunud. :D

nomerlot
27.01.10, 11:21
Vaatasin PN-st intervjuud Eesti naiste meistriga pokkeris.

Esimene lause: "Tegelikult on pokker õnnemäng"

.

StripPoker
27.01.10, 12:31
OMG

nomerlot
28.01.10, 11:37
Eilse päeva graafik:
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/27012001.png

Ma olen jätkuvalt tõsine FPP Pro...

mcdyess
28.01.10, 12:50
Vaatasin eile, et jälle üks uus nl10s juures. Tõelised eestlaste hordid on ikka starsis. Aga ega mul endal suht analoogsed grafid, ime siis et nl25 ei beadi:D

Pahvak
28.01.10, 13:27
2300 kätt päevas on üsna palju. Täiesti võimalik, et sa mängid natuke liiga palju tunde ja liiga palju laudu. Kui Sa võidaksid, siis oleks ükskõik, aga praegu soovitan eelkõige laudu vähemaks võtta, mõelda ja suurendada tunnitasu.

nomerlot
28.01.10, 15:18
6,5 tundi, 6-8 lauda.
8 lauda olen määranud endale absoluutseks maksimumiks. Püüan pidevalt table-selectida ka, et kui väga nit-ringiks läheb, siis loobun ära.

Mängin hetkel ainult 50BB deep laudu, sest teistes on stäckisuurused tihti pisemad kui NL5-s. Usual: 2 fullstäkki, mõni selline 5-6$ ka, ülejäänud ostavad 2$-ga sisse ja push/fold käib.
Ma olen küll sõna võtnud SS-strateegia kaitseks, aga ise ei ole seni suutnud nende vastu kasumlikult adjustida, kipun lightilt callima.

Kasumi puudumisest hullemini mõjub mindsetile see, et jube tuim tunne on see nittimine, kui kaart ei taha joosta. Muudkui peksa fold-nuppu, nii et sõrm paistes.

Pahvak
28.01.10, 16:10
See on muidugi kõigil isiklik, aga 6-8 lauda tundub õppimise eesmärgil piisavalt mõistlik. Mul on tavaliselt sessid alla 1,5h, sest peale seda läheb autopiloodiks. Võib-olla pole see Sinul probleemiks. Edu! :)

nomerlot
28.01.10, 16:13
ma ei lasknudki neid 6,5 tundi jutti, 3 enam-vähem võrdses osas, arvan.

seep
28.01.10, 17:47
mul enam ka kaart ei jookse, lasen rahus sd joonega breakeven 2000 kätt hetkel ;D samas nagu mu pokkeriblogist lugeda saab, siis ma teenisin viimase sessi kasumi non-sdga. :)

nomerlot
29.01.10, 02:04
kohe üldse ei olnud tavagrindi isu, tegin HU SNG-sid. Pinutäis 2.20$-seid (rsk kus on ikka rake kõrgema leveliga võrreldes), tulemus 0. Tegin esimest korda ühe 5.25$-se ka, elukaua läks võitmisega, mees ronis 3x 200 pealt evenisse:)

Mis peaks üldse 5$ husng jaoks normaalne BR olema?

andreest6
29.01.10, 04:51
kohe üldse ei olnud tavagrindi isu, tegin HU SNG-sid. Pinutäis 2.20$-seid (rsk kus on ikka rake kõrgema leveliga võrreldes), tulemus 0. Tegin esimest korda ühe 5.25$-se ka, elukaua läks võitmisega, mees ronis 3x 200 pealt evenisse:)

Mis peaks üldse 5$ husng jaoks normaalne BR olema?

arvan ,et äkki mingi 200 dollarit. pakun veel välja .et sa mängid liiga palju laudu korraga....mängi nii 4 lauaga j6uad m6elda ka midagi, muidu mängid robotlikult ja sealt ka need kaotused siis

nomerlot
30.01.10, 21:41
Ma viimastel päevadel mängingi NL10 4 laual ja 2.20$ HUSNG 1 laual.

Ma olin paras lauajalg, saatsin PS supporti kirja, et mis värk on, VPP-sid piisavalt, aga Stellar Reward rahasid kontol ei näe. Sain viisaka vastuse, et neid rewardid peab ise VIP poest 1FPP-ga välja ostma :) Et kui mõni veel nii kohtlane on nagu mina, siis võtku teadmiseks.

Viimased päevad + tänase lühisessi metsik heat (500 käega 5BI plussis) + eelnimetet rewardid on kokku andnud nii palju, et ma olen peaaegu samal tasemel kui enne oma bankrolli kiiret poole peale kukkumist. Ja see on hea.

nomerlot
31.01.10, 22:18
Vaatasin jaanuari graafikut
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/2010jaanuar.png

kas see on normaalne, et graafikud niimoodi ühtlaselt teineteisest eemalduvad ja koond on nullis? St mida sellest järeldada saab?

Pahvak
31.01.10, 22:22
See on normaalne, et punane langeb, aga koond võiks ikka kasvada. Kui huvi on, siis võid selle graafiku statid ka visata - ehk leiab miskit.

leits
31.01.10, 22:22
et tuleb veel vaeva n2ha :D?

nomerlot
31.01.10, 22:25
See on normaalne, et punane langeb, aga koond võiks ikka kasvada. Kui huvi on, siis võid selle graafiku statid ka visata - ehk leiab miskit.


Aga palun:)

http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/2010_jaanuar_Details.png

nomerlot
31.01.10, 22:25
et tuleb veel vaeva n2ha :D?


doh :D

seep
31.01.10, 23:37
riveril oled liiga passiivne. Riveril tasub tihti teha kasvõi mingi väike bet 1/3ndik potist vms, kasvõi selleks, et halvemalt käelt saada valuet või panna parem käsi kahtlema, kas tal on parem käsi, tihtipeale võtab poti maha selline bet! ;)

Pahvak
31.01.10, 23:51
Väga midagi silma ei jäänud. Agg freq on kõrgem kui tavaliselt, aga see ei pruugi leak olla. Nt. pastilaal on ka see päris kõrge.

nomerlot
01.02.10, 15:26
loen jaanuari tulemuste teemast, kuidas mehed lammutavad NL2-NL5-s kordades suuremaid kasumeid, kui mina NL10 tõmmeldes... Ei tea, kas on tunne, et ma olen pokkeri jaoks liiga loll?

Mõtlesin, et teen mindseti parandamiseks natuke NL2... 1K käega -3$. fuck, teen cashoudi ja ostan lotopileteid, see on ka rohkem +EV kui minu pokkerioskus.

Toots_x
02.02.10, 08:56
Mõtlesin, et teen mindseti parandamiseks natuke NL2... 1K käega -3$. fuck, teen cashoudi ja ostan lotopileteid, see on ka rohkem +EV kui minu pokkerioskus.

Ära anna alla, pealegi on imo teiste "suuremad kasumid" nii overrated.
Sa ei saagi võitvalt mängida kui 99% ajast mõtled materiaalselt ning sisendad endale, et olen halvem kui ülejäänud foorumi mängijad.

lenn17
02.02.10, 10:14
Mul oli 150k kätt brake even ja raha tuli aint rake backist ja boonustest sisuliselt. Aga näiteks aasta otsa plussis olla see on skill, neid kes postitavad ainult siis kui ilusa kuu tegid on palju.

nomerlot
07.02.10, 11:20
Mõned postitavad ainult häid graafikuid ja käsi, mõned ainult halbu, tegelikult peaks ju mõlemat tegema.
Ma mõtlesin korra, et krt, äkki sõnun ära, aga siis mõtlesin, et krt, see on donkey mõtlemine, justkui sinu tulemus sõltuks õnnest.

Igatahes, seni on veebruar märksa parem olnud kui jaanuar ehk mustad mõtted on hetkel hajunud.
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/2010veebruar.png

Üks eilne käsi, kus donk stäkkis mu slowplayga ära. Ma teadsin ta kohta niipalju, et ta on suht pask mängija, limbib ja callib palju, teeb overbette... suht random käitumine, midagi väga kindat ei olnud, näiteks puudus read, kas minraise on tema puhul nuts või õhk.

Ma ise ei arva, et ma üle mängisin flopis, seega - ega muud pole vist õppida, kui note panna mehe kohta?

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($24.30)
UTG+1 ($10)
BustedBySlowplay ($12.15)
CO ($10)
BTN ($10.15)
SB ($12.30)
BB ($11.60)

Pre-Flop: ($0.25, 7 players) BustedBySlowplay is MP K :heart: A :spade:
[CO posts $0.10]
UTG calls $0.10, 1 fold, BustedBySlowplay raises to $0.70, CO calls $0.60, 3 folds, UTG calls $0.60

Flop: 10 :club: 2 :heart: K :spade: ($2.25, 3 players)
UTG checks, BustedBySlowplay bets $1.70, CO raises to $3.40, UTG folds, BustedBySlowplay goes all-in $11.45, CO goes all-in $5.90

Turn: Q :club: ($23, 2 players, 2 all-in)

River: 7 :heart: ($23, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $23
BustedBySlowplay shows a pair of Kings
K :heart: A :spade:
CO shows a pair of Aces
A :heart: A :diamond:

CO wins $19.85 (net +$9.85)

BustedBySlowplay collects $2.15 (net -$10.00)
UTG lost $0.70

Pahvak
07.02.10, 12:37
Üks võimalus on flop callida ja turnil olenevalt vastase dongisusest check-raise all-in või callida turn ja bettida river. Eelnevalt mängides hoiad villaini range kõvasti nõrgemana. Aga AA on paras üllatus. Pane note "slowtab AA ja stackib 3-way potis ära".

Graafiku kiidan heaks. ;D

nomerlot
12.02.10, 14:46
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
Hero ($11.60)
UTG+1 ($12) stats 12/10/2 (571 kätt)
MP ($4.25)
CO ($11.35)
BTN ($12.15)
SB ($17.40)
BB ($25.10)

Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Hero is UTG J:diamond: J:heart:
Hero raises to $0.40, UTG+1 calls $0.40, 5 folds

Flop: 9:spade: 3:diamond: 3:heart: ($0.95, 2 players)
Hero bets $0.80, UTG+1 calls $0.80

Turn: 10:diamond: ($2.55, 2 players)
Hero bets $1.50, UTG+1 calls $1.50

River: 8:spade: ($5.55, 2 players)
Hero bets $1.90, UTG+1 goes all-in $9.30, Hero ???

Pahvak
12.02.10, 14:54
Fold.

nomerlot
15.02.10, 10:39
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($11.90)
UTG+1 ($15.05)
MP1 ($11.20)
MP2 ($6.85)
Hero ($11)
BTN ($4.35)
SB ($10)
BB ($23.50)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is CO K:club: A:heart:
4 folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, BB raises to $0.90, Hero calls $0.60

Flop: 4:diamond: K:diamond: 2:heart: ($1.85, 2 players)
BB bets $0.90, Hero raises to $2.80, BB raises to $6.40, Hero ???

StripPoker
15.02.10, 12:01
Paremal juhul oled AK vs AK ja split pot. Teised 2 tõenäolist juhtu on vastas KK või AA ja oled screded anyway.

nomerlot
15.02.10, 14:10
Jah, loogiline tegelikult. Mul oli muidugi vaja seda mitte uskuda ja callisin maha. AA oli.

Olen reedest alates tõsisemad grindipäevad teinud, aga läinud on päris sitasti. Täna tundsin, et tilt tuleb peale, esimest korda väljendus see füüsiliselt. Päev läks kehvasti, olin just teises lauas set vs set litaka saanud ja kätte tuli AA. Täna tuli AA päris tihedalt, 13 korda 1300 käe kohta, aga alati folditi preflop, kõige rohkem võitsin vist 80 senti:(
Igatahes, kui ma siis selle AAga esimest korda actionit sain, siis floppas villain muidugi QQ-ga seti ja jälle üks BI vähem:( Õnneks oli see vaid diivanipadi, mis mu käest siis keretäie sai:)

Vähemalt järgnes kohe paar suuremat potti minu kasuks ehk sügavaimast august sain kohe välja, aga hetkel on tänane päev ikka -1.5BI ja reedest praeguseni olen 10K käega -5BI.

Ahjaa, tegin möödunud nädalal Starsist 300$ cashoudi, kui see jõuab kohale, lähen karukoopasse meepotti nillima. Eks näis kas antakse vastu näppe või saan enne boonusega punuma...

Muidu on ka plaan starsist F40 boonus lahti saada, aga ostsin just hiljuti oma FPP-de eest Poker Mindseti, ehk F40 jaoks on vaja nädalaga 2000FPP teha, kardan, et jääb puudu.

nomerlot
15.02.10, 14:29
Hakkasin natuke oma mängu üle vaatama ja siis tuli meelde see tihti esinev vaidlus, kas KK-d tohib preflop üldse foldida.

Võtsin siis PT3-st oma 122K käe seest (NL2-NL10) välja olukorrad kus ma KK-ga olen preflop kas ise läinud AI või AI maha callinud. Selliseid käsi tuli välja 45 ning lõpptulemus oli -20$, samas winrate näitab 60%. Sample on muidugi väike ka.

Aga mida sest järeldada? Suurt midagi, foldima pole mõtet hakata, kui just readi pole, et villain stäkib ainult AA-ga. Aga suurt raha pole mõtet ka oodata, üsna mündivise, eks pikas perspektiivis veidi tiksub.

ranka
16.02.10, 03:53
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($11.90)
UTG+1 ($15.05)
MP1 ($11.20)
MP2 ($6.85)
Hero ($11)
BTN ($4.35)
SB ($10)
BB ($23.50)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is CO K:club: A:heart:
4 folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, BB raises to $0.90, Hero calls $0.60

Flop: 4:diamond: K:diamond: 2:heart: ($1.85, 2 players)
BB bets $0.90, Hero raises to $2.80, BB raises to $6.40, Hero ???

All-in

nomerlot
16.02.10, 14:11
Hoolimata senisest väga halvast 6-maxi kogemusest otsustasin eile seda uuesti proovida. Vaatasin enne ka ühte ESTPatricku 6-max videot, nii soojenduseks.

Alguses prooviks NL5, kui tempo käes, siis edasi NL10, kokku 1K kätt. Iseenesest läks hästi, jäin kenasti plussi.

Algaja tähelepanekuid:

1) 6max multitable on hoopis teise tempoga kui FR. Kui FR-s teen 8-10 lauda korraga, siis 6-maxis oli 4 lauda ja ei olnud tunnet, et teha poleks midagi.

2) 6-maxis on keskmine pot size suurem kui FR st. average 3-4$ potiga laudu on rohkem kui FR ja järjekord on väga väike neis laudades.

3) table-selection on seal olulisem kui FR-s ja sellega peab pidevalt tegelema. Kuna mängijaid on vähem, siis piisab ühest sitoutist ja/või ühe fishi lahkumisest, kui magus laud muutub kohe üsna mõttetuks.

4) FPP pro seisukohalt peaks FR magusam koht olema, aga valuet tuleb 6maxis paremini.

See sõltub küll hästi palju lauast, aga tundub, et 6maxis makstakse häid käsi paremini kinni, seal on rohkem LAG mängijaid, blufitakse ohtralt ega usuta tugevat kätt. Kui korralikult nittida ja mitte liiga looseks minna (ise olin eile keskmiselt 16/11/3,7), samas aktiivselt blindide stealimisega tegeleda, et blindidega nullis püsida, siis võib isegi lootust olla.

5) 6-maxis peab rohkem mängu jälgima, mitte ainult kaarti vaatama. Kuna mäng on palju kiirem, mängijad osalevad paljudes pottides, siis tekib aktiivse jälgimisega päris kiiresti mulje, kes on nit, kes püüab iga potti maha võtta, kes kaitseb tihedalt blinde jne.

igatahes, peab veel proovima, aga ettevaatlikult, ei saa ühe õhtu sessi pealt suuri järeldusi teha.

Rääkides bluffimisest: siin kartsin riveris callides reaalselt nelikut, ent ...;)
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($17.40)
CO ($42)
BTN ($13.15)
SB ($10.35)
Hero ($10)

Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is BB 3:heart: 3:diamond:
2 folds, BTN raises to $0.40, SB calls $0.35, Hero calls $0.30

Flop: 3:club: 5:heart: 5:club: ($1.20, 3 players)
SB bets $0.50, Hero calls $0.50, BTN calls $0.50

Turn: 6:diamond: ($2.70, 3 players)
SB checks, Hero bets $1, BTN folds, SB calls $1

River: 5:spade: ($4.70, 2 players)
SB goes all-in $8.45, Hero goes all-in $8.10

Final Pot: $21.25
SB shows three of a kind, Fives
9:club: A:diamond:
Hero shows a full house, Fives full of Threes
3:heart: 3:diamond:

Hero wins $19.90 (net +$9.90)

SB collects $0.35 (net -$10)
BTN lost $0.90

ranka
16.02.10, 14:41
Raise flop.

nomerlot
16.02.10, 14:57
Raise flop.

Kui sul on on flopis ikka abs. nuts (irw, riveriks käe väärtus muidugi kahanes ootamatult, iga minu väiksest pocketist tugevam paar oleks biitinud), kas siis peaks 100% kohe tugevust näitama? Mina antud hetkel callisin teadlikult, et maskeerida kätt ja mõlemat vastas potis hoida, et siis järgmisel tänaval bettida, et vastane arvaks, et ma sain oma tugevuse näiteks turni kaardist. Noh, kui tal on näiteks ülepaar.

Liiga fancy?

ranka
16.02.10, 15:27
Meenub käsi: http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=135322&postcount=352

edit:

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 436287 (http://www.thehandconverter.com/hands/436287)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Babs1337 (UTG+2): $463.00
futilewar (MP1): $798.90
Hero (MP2): $1090.50
SobraoBoY (CO): $430.00
madbush (BTN): $495.00
Technobabble (SB): $620.50
clancy29 (BB): $76.00
BeatPurdue (UTG): $601.20
HawaiiHoldm (UTG+1): $402.60

Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with 7 :heart: 7 :club:
BeatPurdue raises to $12, 3 folds, Hero calls $12, 2 folds, Technobabble calls $10, clancy29 calls $8

Flop: ($48.00) 9 :heart: 7 :diamond: 9 :club: (4 players)
Technobabble bets $24, clancy29 calls $24, BeatPurdue calls $24, Hero calls $24

Turn: ($144.00) A :diamond: (4 players)
Technobabble checks, clancy29 checks, BeatPurdue checks, Hero checks

River: ($144.00) J :heart: (4 players)
Technobabble checks, clancy29 checks, BeatPurdue bets $110, Hero folds, Technobabble folds, clancy29 calls $40 all in

Final Pot: $224.00
clancy29 shows Q :club: Q :heart: (two pair, Queens and Nines)
BeatPurdue shows J :spade: J :diamond: (a full house, Jacks full of Nines)
BeatPurdue wins $221.00
(Rake: $3.00)

nomerlot
16.02.10, 15:41
ma näen, mida sa mõtled - fancy mänguga lased maksimaalse kasumi tagaajamisega tekkida olukorral, kus vastasel on piisavalt oddse ning oddsidele omaselt see pöördubki tema kasuks.

Aga ikkagi, viidatud käega tekib mul küsimus, mis oli see mõttekäik, mille alusel Hero riveris foldi üles leidis?

ranka
16.02.10, 16:03
ma näen, mida sa mõtled - fancy mänguga lased maksimaalse kasumi tagaajamisega tekkida olukorral, kus vastasel on piisavalt oddse ning oddsidele omaselt see pöördubki tema kasuks.

Aga ikkagi, viidatud käega tekib mul küsimus, mis oli see mõttekäik, mille alusel Hero riveris foldi üles leidis?

Ei mäleta, ju oli miski read aga mõte selles, et kogu käsi on valesti mängitud. Kui sul on mõlemad käigud suht tugevad siis tuleks suht alati tõsta. Eriti hull on seda kätt ju mängida edasi järgmistel tänavatel, kui vastane betib ja sa raised ning sellega reedad sa käe tugevuse. Kui tal on bluff siis saad ekstra valuet (teinekrod obv check-foldib), kui tal on käsi, millega ta tahaks SD-d võib foldida aga flopis ta seda ei tee ja ei pruugi teha turnilig.

nomerlot
18.02.10, 12:27
Selliseid calle võib karukoopas näha :eek:
Mina olen BB (miskipärast ei näita weaktight iPokeri hole carde)

Nagu näha, on laud SS täis. Kahjuks on see täiesti tavaline seal, laudade valik on väike, et saa vältida ka neid.

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
iPoker (http://weaktight.com/titan/)
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($6.71)
UTG+1 ($4.58)
MP1 ($2)
MP2 ($2.63)
MP3 ($8.58)
CO ($1.85)
BTN ($1.85)
SB ($1.57)
BB ($12.73)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players)
1 fold, UTG+1 calls $0.10, 2 folds, MP3 calls $0.10, 3 folds, BB checks

Flop: J:heart: 8:heart: J:spade: ($0.35, 3 players)
BB bets $0.20, UTG+1 raises to $0.95, MP3 folds, BB calls $0.75

Turn: K:heart: ($2.25, 2 players)
BB checks, UTG+1 bets $0.40, BB raises to $1.20, UTG+1 calls $0.80

River: 2:diamond: ($4.65, 2 players)
BB bets $2.40, UTG+1 goes all-in $2.33

Final Pot: $8.76
BB shows
10:heart: 9:heart:
UTG+1 shows
8:club: A:club:

BB wins $8.76 (net +$4.11)

UTG+1 lost $4.58
MP3 lost $0.10

ranka
18.02.10, 13:31
Ma läheks turnil all-in.

nomerlot
19.02.10, 13:02
Paar pisikest jooksvat asja.

* Olympicu karukoopas ma pole veel otsustanud, kaua ma seal grindin. Boonust maksimaalselt lahti mängida pole küll enam kavas, see oleks liiga räme grind ja soft paneb nagunii ahtri valutama.

Muutsin natuke taktikat ehk 8-table NL10 asemel mängin seal 4-table NL20. Tase on ka seal limiidis tegelikult päris halb. Jätkuvalt hakkab silma ülemäärane callimine, vale suurusega betid, poolikud stäkid, auto-reload on väga vähestel peal. Poolikud stäkid teevad lightilt 3bet allin-bluff liigutusi turnis. Field on Starsi nittidega võrreldes hoopis teistsugune.
Aga head mängulist kasumit ma seal ikka ei näita, pean korralikult adjustima, kuidas selliste vastu kasumlikult mängida.

* Paralleelselt mängin ka Starsis, täna otsustasin ka seal, et senise NL10 masstablemise (ok, 8-10 lauda, mitte 24) asemel teen hoopis 4-table NL25.
Sain üsna ruttu ülimagusa käe (sama käsi, mis strateegiafoormis KK teema alla panin)
$0.10/$0.25 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
Hero (UTG) ($25.60)
UTG+1 ($26.15)
MP ($7.80)
CO ($5)
BTN ($35.55)
SB ($4.40)
BB ($31.95)

Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is UTG K:heart: K:diamond:
Hero raises to $0.75, 1 fold, MP calls $0.75, 1 fold, BTN raises to $3.50, 2 folds, Hero goes all-in $25.60, MP folds, BTN calls $22.10

Flop: K:club: 4:diamond: K:spade: ($52.30, 2 players, 1 all-in)

Turn: 3:heart: ($52.30, 2 players, 1 all-in)
Hero says "ouch"

River: A:heart: ($52.30, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $52.30
BTN shows a full house, Aces full of Kings
A:club: A:diamond:
Hero shows four of a kind, Kings
K:heart: K:diamond:

Hero wins $49.70 (net +$24.10)

MP lost $0.75
BTN lost $25.60


* Kas keegi teab, kuidas Poker Trackeris mitme toa tulemusi üheks graafikuks koondada? EDIT: juba tean

* Eile jõudis Pokerstarsist kohale raamat "Professional No Limit Holdem"
Veidi tegin algust, sealne oddside peatükk on kõige arusaadavam kirjutis, mis ma seni oddside kohta olen lugenud!

nomerlot
20.02.10, 00:50
PÄEVA GRAAFIK
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/20022010.png

Pooled käed Pokerstarsi NL25st, poole Olympicu NL20st. Kasum jaotub samamoodi enamvähem võrdselt.

Täna oli hea päev!
Ln9PMar_N64

nomerlot
20.02.10, 16:18
Ma ei saa, kui ikka läheb vahel hästi, siis peab braggima, mine tea, millal jälle saab :biggrin:

viimase 24 tunni graafik, nii käed kui kasum jaotub jätkuvalt pooleks PS NL25 ja Olympicu NL20 vahel.

http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/brag.png

Ja natuke entertainment valuet ka - nägin täna sellist olukorda (ise ei osalenud)

http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/karukoobas.png

nomerlot
28.02.10, 17:10
Türi, kus setid ei tahtnud täna pidada ...$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($15.40)
UTG+1 ($27.60)
MP ($10.90)
CO ($13.75)
BTN ($16.15)
Hero (SB) ($16.30)
BB ($10)

Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Hero is SB 6:club: 6:diamond:
UTG calls $0.10, 4 folds, Hero raises to $0.40, BB calls $0.30, UTG calls $0.30

Flop: Q:club: 9:diamond: 6:spade: ($1.20, 3 players)
Hero checks, BB bets $0.60, UTG calls $0.60, Hero calls $0.60

Turn: 8:diamond: ($3.00, 3 players)
Hero bets $1.50, BB folds, UTG calls $1.50

River: 10:diamond: ($6, 2 players)
Hero bets $1.10, UTG calls $1.10

Final Pot: $8.20
UTG shows three of a kind, Nines
9:heart: 9:club:
Hero shows three of a kind, Sixes
6:club: 6:diamond:

UTG wins $7.85 (net +$4.25)

Hero lost $3.60
BB lost $1


$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($8.45)
Hero (UTG+1) ($11)
MP ($1.95)
CO ($7.50)
BTN ($8.40)
SB ($17.55)
BB ($2)

Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Hero is UTG+1 4:club: 4:diamond:
1 fold, Hero raises to $0.40, 2 folds, BTN calls $0.40, 2 folds

Flop: Q:club: 3:club: 8:diamond: ($0.95, 2 players)
Hero bets $0.60, BTN calls $0.60

Turn: 4:spade: ($2.15, 2 players)
Hero bets $1.30, BTN raises to $2.60, Hero goes all-in $10, BTN goes all-in $4.80

River: 5:club: ($19.55, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $19.55
BTN shows three of a kind, Queens
Q:diamond: Q:heart:
Hero shows three of a kind, Fours
4:club: 4:diamond:

BTN wins $16.15 (net +$7.75)

Hero collects $2.60 (net -$8.40)


$0.10/$0.20 No Limit Holdem
iPoker (http://weaktight.com/titan/)
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($6.61)
UTG+1 ($4.67)
MP1 ($3.60)
MP2 ($19.80)
MP3 ($8)
CO ($26.40)
BTN ($20)
SB ($12.15)
BB ($4.10)

Pre-Flop: ($0.30, 9 players)
4 folds, MP3 raises to $0.80, CO calls $0.80, BTN calls $0.80, 2 folds

Flop: 9:spade: 7:heart: 5:spade: ($2.70, 3 players)
MP3 bets $2.70, CO calls $2.70, BTN raises to $9.60, MP3 goes all-in $4.50, CO calls $6.90

Turn: K:diamond: ($29.10, 3 players, 1 all-in)
CO bets $16, BTN goes all-in $9.60

River: 3:spade: ($54.70, 3 players, 2 all-in)

Final Pot: $52.29
MP3 shows
A:diamond: A:club:
CO shows
A:spade: 7:spade:
BTN shows (mina)
7:club: 7:diamond:

CO wins $52.29 (net +$25.89)

MP3 lost $8
BTN lost $20



Ma ei mäletagi, kas mul nii sitta päeva on olnud, vähem kui 1K käega -62$
Üldse kuidagi pask nädal, üles-alla kogu aeg, tulemus sel nädalal +6$.

Muidu kuu on suht ok.

nomerlot
01.03.10, 13:46
Panen siia blogisse ka koopia teema "veebruari tulemused/märtsi eesmärgid" sissekandest

http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/2010_veebruar.png

Aasta eesmärk oli mängida keskmiselt 25K kätt kuus, see sai veebruaris uhkelt biiditud, 39K kätt. Winrate polnud küll hiilgav, aga võrreldes jaanuari fiaskoga ei saa kurta, esimene kuu, kus ma olen kasumis, mitte praktiliselt BE.

2/3 kätest ja võidust on NL10, 1/3 on NL20 ja NL25.

343$ mängulist kasumit + 45$ boonust.

Märtsi eesmärgid:
* Areng: pühendada rohkem aega pokkerikirjanduse läbitöötamiseks, vähem aega mängule kulutada, aga selle võrra paremini biitida. Ehk mitte võimalikult palju, vaid võimalikult hästi ja läbimõeldult.
* distsipliin: lõpetada suvalistel aegadel planeerimata sesside tegemine, välja töötada graafik, millal kui pikalt grindida ja sellest kinni pidada. (arvan, et nii suudan paremini A-mängu näidata)
* limiit: esialgu veel NL10-s natuke bankrolli turvalisemaks turgutada, kui see läheb plaanipäraselt, siis kuu lõpuks vapralt NL25 vallutamas.

nomerlot
02.03.10, 01:58
$0.10/$0.20 No Limit Holdem
iPoker (http://weaktight.com/titan/)
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
Hero ($31.28)
UTG+1 ($29.13) (stats 31/8/1 84 kätt)
MP1 ($5.42)
MP2 ($26.48)
CO ($3.57)
BTN ($17.19)
SB ($20)
BB ($3.80)

Pre-Flop: ($0.30, 8 players) Hero is UTG K:club: K:heart:
Hero raises to $0.60, UTG+1 calls $0.60, 1 fold, MP2 calls $0.60, 3 folds, BB calls $0.40

Flop: 10:heart: Q:diamond: J:spade: ($2.50, 4 players)
BB checks, Hero bets $2.50, UTG+1 calls $2.50, 1 fold, BB goes all-in $3.20, Hero calls $0.70, UTG+1 calls $0.70

Turn: 8:heart: ($12.10, 3 players, 1 all-in)
Hero bets $6.05, UTG+1 goes all-in $25.33, Hero ???

ranka
02.03.10, 08:15
super snap-fold, vastane on passiivne ning 4 rida maas ning 1 mängija all-in. never ta ei bluffi siin ja never ei vbeti sitemaga.

Üldiselt turni bet ka ei meeldi

nomerlot
03.03.10, 02:40
türamüra, kui sitasti märts on alanud! Senise 3K käe peale on winrate -5BB/100 ehk juba olen 60$ miinuses. Olen ise mõned käed lollisti mänginud (vt. eelmist postitatud kätt, mul oli ju vaja see ikka callida), aga krt, on ikka välja ka imetud.

Täna ühe täieliku donki (stats 88/31/1 77 käe kohta)vastu 2 järjestikust kätt.

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($28.45)
UTG+1 ($9.65)
MP ($4.40)
CO ($10)
Hero ($10)
SB ($6)
BB ($9.80)

Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Hero is BTN K:club: K:diamond:
1 fold, UTG+1 calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.50, 2 folds, UTG+1 calls $0.40

Flop: 3:club: 4:heart: 4:diamond: ($1.15, 2 players)
UTG+1 bets $1.10, Hero raises to $3.50, UTG+1 calls $2.40

Turn: J:heart: ($8.15, 2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $3.20, UTG+1 calls $3.20

River: A:diamond: ($14.55, 2 players)
UTG+1 checks, Hero goes all-in $2.80, UTG+1 goes all-in $2.45

Final Pot: $19.80
UTG+1 shows two pair, Aces and Fours
A:club: 3:heart:
Hero shows two pair, Kings and Fours
K:club: K:diamond:

UTG+1 wins $18.55 (net +$8.90)

Hero collects $0.35 (net -$9.65)

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($10)
Hero ($10)
MP ($6)
CO ($9.65)
BTN ($31.30)
SB ($18.50)
BB ($4.40)

Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Hero is UTG+1 A:heart: K:spade:
1 fold, Hero raises to $0.30, 2 folds, BTN calls $0.30, SB calls $0.25, 1 fold

Flop: 7:spade: 4:spade: J:diamond: ($1, 3 players)
SB checks, Hero checks, BTN checks

Turn: K:diamond: ($1, 3 players)
SB checks, Hero bets $0.70, BTN calls $0.70, SB calls $0.70

River: 3:heart: ($3.10, 3 players)
SB bets $2, Hero raises to $6, BTN folds, SB raises to $10, Hero goes all-in $3

Final Pot: $22.10
SB shows a straight, Three to Seven
6:club: 5:diamond:
Hero shows a pair of Kings
A:heart: K:spade:

SB wins $21.10 (net +$10.10)

BTN lost $1
Hero lost $10

vapsik
03.03.10, 09:31
1. käes paneks ta turnis AI. Kui tal vähegi, midagi on, siis ta callib seal ja selline alla poole potine panus on üsna kahtlane IMHO.

nomerlot
03.03.10, 12:01
1. käes paneks ta turnis AI. Kui tal vähegi, midagi on, siis ta callib seal ja selline alla poole potine panus on üsna kahtlane IMHO.

jajah, sul on õigus. minu mõttekäik oli, et kuna ta callis kõike ja millega iganes, foldis ainult suurte bettide peale, kui endal midagi polnud, väiksemaid bette näiteks mitu korda min3bettis õhuga, siis ma arvasin, et ma olen way ahead (enne riverit olingi) ja valuebetin. Aga näe, kuidas asi pöördus.

nomerlot
03.03.10, 12:02
Ma ei jõua ära oodata, millal Poker Mindset kohale jõuab, märtsi esimestel päevadel on paras masendus peale tulnud...

nomerlot
03.03.10, 18:27
Juba veebruari viimane nädal kiskus kiiva, siin graafikus nüüd märtsi esimesed päevad, peamiselt NL10, veidi ka Olympsi NL20, kus 500 käega -50$ (sellega olen ma olympsis ka peale 7K kätt taas BE)

http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/2010_MARTS.png

Mitu halba laksu olen saanud, siis hakkasin vist lollisti mängima ja täna tundsin selgelt, et tilt mis tilt. Ei ole normaalne, kui mängides viha keeb. Seega panin lauad kinni, cooling off. Ei suuda enam jooksvalt aru saada, kas oli lihtsalt standard-beat, tegin ise analüüsis vea või juba lollusest tiltan täiega. Aga kui siia blogisse mõne käe panen, siis oskajad mehed ometi ju vaatavad ja analüüsivad, mis ma valesti tegin, miks kurat ma siis sellest õppust ei võta?

Midagi on minu meelest tõsiselt valesti, kuidas muidu saab olla, et ma septembrist alates pokkeriga igapäevaselt tegelen, tellin ja loen pokkeriraamatuid, siin foorumis igapäevane külaline, kasutan aktiivselt träkkerit, omast arust ikka püüan mänguanalüüsiga tegeleda... Aga pool aastat hiljem rabelen elu eest, et NL10 BE-st parem olla.
See ei saa olla lollusest, ma ei usu, et NL10 on raketiteadus ja ennast päris lolliks inimeseks ka ei pea, koolis peeti mind matemaatikas ka päris tugevaks, päevatööna ka tehases mutrit ei keera...

Viga peab olema terves minu suhtumises pokkerisse ja õppeprotsessi, kas mingi mõttelaiskus, et kipun mingit strateegiat, võtteid endale kinnistama ja siis mängin liiga robotlikult, pean vastaseid kas liiga lolliks või targaks... krt ma ei teagi.

Midagi peab mindsetis muutuma - kas analüüsist midagi õpetlikku leidma või peab pingemaandamiseks end umbetäis jooma... oh Poker Mindset, oh Poker Mindset, millal sina Starsist tuled?

1. $0.10/$0.20 No Limit Holdem
iPoker (http://weaktight.com/titan/)
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($20)
UTG+1 ($12.57)
MP1 ($12.10)
MP2 ($4)
MP3 ($11.10)
CO ($6.06)
BTN ($8.27)
SB ($4.32)
Hero ($20.30)

Pre-Flop: ($0.30, 9 players) Hero is BB K:heart: J:diamond:
UTG raises to $0.80, 3 folds, MP3 calls $0.80, 3 folds, Hero calls $0.60

Flop: 8:heart: J:heart: 4:heart: ($2.50, 3 players)
Hero bets $1.25, UTG raises to $3, MP3 folds, Hero calls $1.75

Turn: 10:heart: ($8.50, 2 players)
Hero bets $4.25, UTG calls $4.25

River: 4:spade: ($17, 2 players)
Hero bets $12.25, UTG goes all-in $11.95

Final Pot: $39.16
Hero shows
K:heart: J:diamond:
UTG shows
A:heart: A:club:

UTG wins $38.86 (net +$18.86)

Hero collects $0.30 (net -$20)
MP3 lost $0.80

2. $0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($11)
Hero ($10)
MP1 ($10)
MP2 ($13.40)
CO ($10.50)
BTN ($9.85)
SB ($14.65)
BB ($9.95)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is UTG+1 A:diamond: K:club:
1 fold, Hero raises to $0.30, 5 folds, BB raises to $0.70, Hero calls $0.40

Flop: 8:club: K:heart: 10:club: ($1.45, 2 players)
BB bets $0.90, Hero raises to $2.30, BB calls $1.40

Turn: 5:heart: ($6.05, 2 players)
BB checks, Hero bets $3.50, BB calls $3.50

River: J:club: ($13.05, 2 players)
BB checks, Hero checks

Final Pot: $13.05
BB shows a pair of Aces
A:club: A:heart:
Hero shows
A:diamond: K:club:

BB wins $12.45 (net +$5.95)

Hero lost $6.50

3. $0.10/$0.20 No Limit Holdem
iPoker (http://weaktight.com/titan/)
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($15.17)
UTG+1 ($33.96)
MP ($9.41)
CO ($24.29)
BTN ($13.16)
SB ($7.13)
Hero ($20.30)

Pre-Flop: ($0.30, 7 players) Hero is BB 6:heart: 6:club:
4 folds, BTN raises to $0.40, SB raises to $0.80, Hero calls $0.60, BTN calls $0.40

Flop: Q:spade: 6:spade: 9:heart: ($2.50, 3 players)
SB bets $1.40, Hero raises to $5, BTN folds, SB goes all-in $4.93, Hero calls $1.33

Turn: 2:diamond: ($15.16, 2 players, 1 all-in)

River: 9:club: ($15.16, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $14.31
Hero shows
6:heart: 6:club:
SB shows
Q:heart: Q:diamond:

SB wins $14.31 (net +$7.18)

Hero lost $7.13
BTN lost $0.80

4. $0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($4.55)
Hero ($10)
CO ($7.30)
BTN ($12.15)
SB ($20.05)
BB ($11.40)

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is UTG+1 J:club: A:club:
1 fold, Hero raises to $0.30, 3 folds, BB raises to $0.50, Hero calls $0.20

Flop: 5:club: Q:club: A:spade: ($1.05, 2 players)
BB checks, Hero bets $0.80, BB raises to $2.30, Hero calls $1.50

Turn: 2:diamond: ($5.65, 2 players)
BB bets $4.10, Hero calls $4.10

River: 3:diamond: ($13.85, 2 players)
BB says "fold", BB goes all-in $4.50, Hero goes all-in $3.10

Final Pot: $21.45
BB shows two pair, Aces and Queens
Q:diamond: A:heart:
Hero shows a pair of Aces
J:club: A:club:

BB wins $20.50 (net +$9.10)

Hero lost $10

5. $0.10/$0.20 No Limit Holdem
iPoker (http://weaktight.com/titan/)
10 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($12.12)
UTG+1 ($22.35)
UTG+2 ($3.20)
Hero ($20)
MP2 ($3.70)
MP3 ($22.36)
CO ($20.90)
BTN ($12.55)
SB ($19.80)
BB ($4)

Pre-Flop: ($0.30, 10 players) Hero is MP1 A:diamond: A:heart:
UTG raises to $0.40, 2 folds, Hero raises to $1, 6 folds, UTG calls $0.60

Flop: 4:spade: 2:heart: 7:club: ($2.30, 2 players)
UTG checks, Hero bets $1.20, UTG calls $1.20

Turn: 5:diamond: ($4.70, 2 players)
UTG checks, Hero bets $2.35, UTG calls $2.35

River: K:heart: ($9.40, 2 players)
UTG checks, Hero bets $4.70, UTG goes all-in $7.57, Hero calls $2.87

Final Pot: $23.32
Hero shows
A:diamond: A:heart:
UTG shows
4:heart: 4:diamond:

UTG wins $23.32 (net +$11.20)

Hero lost $12.12

vapsik
03.03.10, 18:41
Ma vaataks kriitilise pilguga oma PF callimis standardid üle.

1. Foldiks pre. KJo ei ole käsi, millega UTG avangu vastu tahaksid OOP mängida suurt poti.

2. Nii ja naa. väga hull vast pole.

3. Poolikute stäkkide vastu seal vist ei setmineks. BTN võib veel otsa kanna panna.

4. Flopil ajaks nupud sisse.

5. 3betiks suuremalt 1,4 näiteks. Pool poti unusta ära edasistel tnavatel. 3/4 potist paneks kindlasti. Oleks ta näiteks riveris callinud ja TT letti löönud, siis oleks kehva betsizingu tõttu jäänud 3$ valuet võtmata.

nomerlot
04.03.10, 13:26
hea mäng jätkub...

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($10)
UTG+1 ($10.80)
Hero ($10)
CO ($10)
BTN ($9.65)
SB ($7.45)
BB ($12.20)

Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Hero is MP 9:heart: 9:club:
UTG raises to $0.30, 1 fold, Hero calls $0.30, 4 folds

Flop: 7:spade: 7:diamond: 6:club: ($0.75, 2 players)
UTG bets $1, Hero calls $1

Turn: 8:spade: ($2.75, 2 players)
UTG bets $2.50, Hero calls $2.50

River: 10:club: ($7.75, 2 players)
UTG goes all-in $6.20, Hero goes all-in $6.20

Final Pot: $20.15
UTG shows a full house, Tens full of Sevens
10:spade: 10:diamond:
Hero shows
9:heart: 9:club:

UTG wins $19.20 (net +$9.20)

Hero lost $10

Jennifer
04.03.10, 13:28
Ma oleks vast flopis foldinud.
Vastane näitab tugevust, meil on vaid ülepaar, millega tegelikult läksime vaid setti hittima.
Not set, no bet=fold :D

nomerlot
04.03.10, 13:33
Ma oleks vast flopis foldinud.
Vastane näitab tugevust, meil on vaid ülepaar, millega tegelikult läksime vaid setti hittima.
Not set, no bet=fold :D

jäi täpsustamata, et vastane istus algses lauda pooliku stäkiga ja tahtis igast potist osa saada, jättis halva mängija mulje. Seepärast arvasin, et ta võib vabalt ka madalama paariga olla. Turnis ja riveris ei oleks küll enam osanud hoiduda.

Owner85
04.03.10, 14:06
5.bet peaks ikka suurem olema jah 1.2-1.4
Aga küsimus sulle,kui oled positsioonil ja saad peale pref betti calli ja flopis hitid ehk siis TPTK näiteks AJ AQ AK,ja kui vastane agressiivsust üles ei näita ja laual puuduvad tõmbed,ohutu board ühesõnaga kas siis lased kuni showdownile bette edasi!

nomerlot
04.03.10, 14:09
vastus küsimusele: jah

nomerlot
04.03.10, 14:45
vahel saab mõne donki käest raha ka. Ma olin ammu ta ära märkinud, aga kuidagi ei tahtnud hetke tulla, poolteist tundi istusin lauas koos, passisin ja vaatasin, kuidas mehe stäkk kuivas...

Ja ise uue laua tegemine toitis hästi. Muidu vaatasin, et täiesti blank, lauad on nii nitid et hirmus. Istusin uude lauda ja 5 minutiga oli laud täis, suur osa neist sellised poolestäkimehed.

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($10)
UTG+1 ($11.95)
MP1 ($24.40)
MP2 ($10)
MP3 ($10.80)
CO ($14.35)
Hero ($14)
SB ($11.60)
BB ($9.10)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is BTN K:heart: K:spade:
1 fold, UTG+1 raises to $0.50, 4 folds, Hero raises to $1.80, 2 folds, UTG+1 calls $1.30

Flop: 8:club: 7:diamond: 8:spade: ($3.75, 2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $3, UTG+1 calls $3

Turn: 2:diamond: ($9.75, 2 players)
UTG+1 goes all-in $7.15, Hero calls $7.15

River: 2:spade: ($24.05, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $24.05
Hero shows two pair, Kings and Eights
K:heart: K:spade:
UTG+1 shows two pair, Jacks and Eights
J:spade: J:heart:

Hero wins $22.90 (net +$10.95)

UTG+1 lost $11.95

nomerlot
04.03.10, 19:17
Ma ei jõua ära oodata, millal Poker Mindset kohale jõuab, märtsi esimestel päevadel on paras masendus peale tulnud...

Kus häda kõige suurem, seal Eesti Post kõige lähem! Sain täna raamatu kätte (wtf see kandekeskuse mõte on, ei mäleta, et oleksin "muhv, nõudmiseni" aadressi pannud).

Täna õhtul pokkerit lahti ei võta, loen vaid raamatut.

nomerlot
05.03.10, 23:48
Võtsin Olympicust rolli välja ja viisin vahelduseks Triosse tagasi, kuna targemate meeste arvutused ütlevad, et Trio everyday rakeback on suurem kui Olympicu depoboonus ja punktid kokku. Päris uut tuba ei taha võtta enne kui max. first depo roll olemas.

tegin täna proovisessi. FR valik on seal väike, seega mängisin 6-maxi. Jäin küll 1.5BI miinusesse. Sealne NL10 on täis väga imelikke mängijaid, taas hoopis midagi muud kui Stars. Nüüd on oluline, kas ma suudan korralikult adjustida, olümpsis oli mul sellega raskusi.

1. Calllin-callin-callin€0.05/€0.10 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG (€10)
UTG+1 (€4.55)
CO (€8.20)
Hero (€11.03)
SB (€1.02)
BB (€10.19)

Pre-Flop: (€0.25, 6 players) Hero is BTN K:club: K:diamond:
[UTG posts €0.10]
UTG checks, UTG+1 calls €0.10, CO calls €0.10, Hero raises to €0.50, 2 folds, UTG calls €0.40, UTG+1 folds, CO calls €0.40

Flop: 8:diamond: 10:club: 4:heart: (€1.75, 3 players)
UTG checks, CO bets €0.10, Hero raises to €1.50, UTG folds, CO calls €1.40

Turn: 6:club: (€4.75, 2 players)
CO checks, Hero bets €3.50, CO calls €3.50

River: Q:heart: (€11.75, 2 players)
CO goes all-in €2.70, Hero calls €2.70

Final Pot: €17.15
CO shows
Q:spade: 8:spade:
Hero shows
K:club: K:diamond:

CO wins €16.30 (net +€8.10)

Hero lost €8.20
UTG lost €0.50
UTG+1 lost €0.10

2. Slowplaya!
€0.05/€0.10 No Limit Holdem
Prima
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG (€18.66)
Hero (€10)
BTN (€2.94)
SB (€1.07)
BB (€6.03)

Pre-Flop: (€0.15, 5 players) Hero is CO Q:diamond: Q:club:
UTG calls €0.10, Hero raises to €0.50, 3 folds, UTG calls €0.40

Flop: 9:diamond: 2:spade: 8:club: (€1.15, 2 players)
UTG checks, Hero bets €1, UTG calls €1

Turn: 7:club: (€3.15, 2 players)
UTG checks, Hero bets €2, UTG calls €2

River: 3:heart: (€7.15, 2 players)
UTG checks, Hero bets €3, UTG calls €3

Final Pot: €13.15
UTG shows
K:club: K:diamond:
Hero shows
Q:diamond: Q:club:

UTG wins €12.50 (net +€6)

Hero lost €6.50


3. TPWK on alati nuts
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($12.02)
Hero ($10)
CO ($37.15)
BTN ($11.05)
SB ($1.42)
BB ($22.40)

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is UTG+1 A:club: A:spade:
1 fold, Hero raises to $0.30, 1 fold, BTN calls $0.30, 1 fold, BB calls $0.20

Flop: Q:heart: 7:club: J:spade: ($0.95, 3 players)
BB checks, Hero bets $0.90, BTN folds, BB calls $0.90

Turn: 10:spade: ($2.75, 2 players)
BB checks, Hero bets $2.50, BB goes all-in $21.20, Hero goes all-in $6.30

River: 7:diamond: ($32.75, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $32.75
BB shows
6:spade: Q:spade:
Hero shows
A:club: A:spade:

Hero wins $19.34 (net +$9.34)

BTN lost $0.30
BB lost $22.40

4. Kes kardab Virgina Flushi?
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($10)
UTG+1 ($4.16)
Hero ($10.19)
BTN ($11.17)
SB ($9.86)
BB ($7.72)

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is CO J:heart: K:heart:
2 folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, BB calls $0.20

Flop: 7:heart: 4:heart: 2:heart: ($0.65, 2 players)
BB checks, Hero bets $0.50, BB calls $0.50

Turn: J:diamond: ($1.65, 2 players)
BB checks, Hero bets $1.40, BB goes all-in $6.92, Hero calls $5.52

River: K:spade: ($15.49, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $15.49
Hero shows
J:heart: K:heart:
BB shows
J:spade: K:diamond:

Hero wins $14.72 (net +$7.00)

BB lost $7.72

5. Iga paariga showdownile
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
Prima
4 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
CO ($21.23)
BTN ($11.78)
SB ($6.65)
Hero ($10.37)

Pre-Flop: ($0.15, 4 players) Hero is BB J:diamond: 10:diamond:
1 fold, BTN calls $0.10, SB raises to $0.20, Hero calls $0.10, BTN calls $0.10

Flop: 8:spade: K:spade: Q:heart: ($0.60, 3 players)
SB bets $0.30, Hero calls $0.30, BTN folds

Turn: A:diamond: ($1.20, 2 players)
SB bets $1.20, Hero raises to $3, SB calls $1.80

River: Q:spade: ($7.20, 2 players)
SB checks, Hero checks

Final Pot: $7.20
SB shows
5:club: 5:spade:
Hero shows
J:diamond: 10:diamond:

Hero wins $6.84 (net +$3.34)

SB lost $3.50
BTN lost $0.20

6. Ei uskunud rida, arvasin, et jälle mingi shove-bluff
€0.05/€0.10 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG (€14.03)
Hero (€10)
CO (€3.49)
BTN (€12.94)
SB (€7.32)
BB (€3.65)

Pre-Flop: (€0.15, 6 players) Hero is UTG+1 Q:heart: Q:diamond:
1 fold, Hero raises to €0.30, 2 folds, SB calls €0.25, 1 fold

Flop: 9:club: 9:spade: J:diamond: (€0.70, 2 players)
SB checks, Hero bets €0.60, SB calls €0.60

Turn: 7:club: (€1.90, 2 players)
SB goes all-in €6.42, Hero calls €6.42

River: A:spade: (€14.74, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: €14.74
Hero shows
Q:heart: Q:diamond:
SB shows
8:diamond: 10:diamond:

SB wins €14.01 (net +€6.69)

Hero lost €7.32

nomerlot
06.03.10, 23:23
Märtsi graafik
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/2010_MARTS-1.png

Täna ei loe ühtegi pokkeriraamatut, ei analüüsi, ei uuri foorumit. Joon ennast täis.

raunsz
06.03.10, 23:54
Päris kole vaadata. :S Kuidas EV joon on?
Ise arvasin, et mul kõige rohkem ebaõnne ja jube, aga siin ikka hullemaid ka. :o

nomerlot
08.03.10, 01:23
Õigesti mängitud? OK, flopis oleks võinud value eesmärgil pot-size bettida, FD-d flopis maha nagunii ei panda...
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($10)
CO ($11.85)
BTN ($10)
Hero ($10.05)
BB ($12.75)

Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is SB A:heart: K:spade:
1 fold, CO calls $0.10, 1 fold, Hero raises to $0.50, 1 fold, CO calls $0.40

Flop: 9:diamond: 2:club: K:diamond: ($1.10, 2 players)
Hero bets $0.70, CO calls $0.70

Turn: K:club: ($2.50, 2 players)
Hero bets $2, CO calls $2

River: 10:diamond: ($6.50, 2 players)
Hero bets $1, CO raises to $3.80, Hero folds

Final Pot: $11.30

CO wins $10.90 (net +$3.90)

Hero lost $4.20

noname
10.03.10, 13:07
hmm.

Pot on 11.3$ ja sul callida 2.8$.

Kas ei oleks õige siin antud hetekel callida?

Cypher0
10.03.10, 13:52
Matemaatiliselt oleks vist jah call õige, aga ega siin hero suurt ühtegi vastase kätt ei biidi, mis raiset väärt oleks. A ma ikka calliks, pohh.:)

nomerlot
10.03.10, 13:58
Võibolla tõesti oleks pidanud callima, aga ma mõtlesin, et mis saab olla kehvem käsi, millega julgelt kõik tänavad callida ja riveris veel otsa panna.

võib ju ka nii arvutada, et ma olin omalt poolt investeerinud 4.20, käsi ei tõusnud veel 2.8 lisama, et suure tõenäosusega beat olla. Flopist mastitõmme rikkus asja ära, poleks riveris mast täis tulnud, oleks insta-call olnud.

noname
10.03.10, 14:48
Mnjah.

Kui vastane regular peaks olema,siis ainukesed reaalsed käed tal oleks 22/99 käes.
Kui vastane on fish,siis oleneb,kui suur fish:)
QJ,JT,KJ,KQ võib vabalt tal käes olla.
On muidugi ka tõenäosus,et on mast.

Ma oleks callinud anyway:)

nomerlot
11.03.10, 00:08
Villain oli 26 käe pealt 26/0/4

€0.05/€0.10 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG (€30.76)
Hero (€10.15)
CO (€12.52)
BTN (€13.10)
SB (€11.13)
BB (€10.38)

Pre-Flop: (€0.15, 6 players) Hero is UTG+1 A:heart: A:club:
1 fold, Hero raises to €0.30, 2 folds, SB calls €0.25, BB calls €0.20

Flop: J:diamond: 9:spade: 8:spade: (€0.90, 3 players)
SB checks, BB checks, Hero bets €0.90, SB folds, BB raises to €3.60, Hero ???

andreest6
11.03.10, 04:04
Villain oli 26 käe pealt 26/0/4

€0.05/€0.10 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG (€30.76)
Hero (€10.15)
CO (€12.52)
BTN (€13.10)
SB (€11.13)
BB (€10.38)

Pre-Flop: (€0.15, 6 players) Hero is UTG+1 A:heart: A:club:
1 fold, Hero raises to €0.30, 2 folds, SB calls €0.25, BB calls €0.20

Flop: J:diamond: 9:spade: 8:spade: (€0.90, 3 players)
SB checks, BB checks, Hero bets €0.90, SB folds, BB raises to €3.60, Hero ???

foldiks. t6onäoliselt tal 10Q ja muud varjandid JJ 99 88 98 9J. alla 2 paari sul siin tavaliselt vastas ei ole, yhe paariga olex ta lihtsalt callinud arvan. mina foldiks

Viski
11.03.10, 23:29
Trios võid NL10 speed laudu mängida .. ülisoftid.

nomerlot
12.03.10, 13:07
Trios võid NL10 speed laudu mängida .. ülisoftid.

Proovisin neid eile ja täna, tõesti lõbusad lauad. Pidevalt on mitu überagrot donki, kes ostavad end shortina sisse. Peab ainut nitilt istuma ja oma hetke ootama, donkid on vahepeal luckboxiga stäkke duubeldanud ka ja siis korjad oma.

Aga kuna nii loosed ja agrod lauad, siis variatsiooni saab seal kindlasti palju näha.

Viimane mõnush käsi, siin muidugi oli mul luckbox
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($11.41)
UTG+1 ($11.29)
CO ($3)
BTN ($5.82)
SB ($13.58)
Hero ($17.73)

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is BB 7:club: 7:spade:
1 fold, UTG+1 raises to $0.40, CO raises to $1, 1 fold, SB calls $0.95, Hero calls $0.90, UTG+1 calls $0.60

Flop: 3:diamond: 7:diamond: 2:diamond: ($4, 4 players)
SB checks, Hero bets $2, 1 fold, CO goes all-in $2, SB calls $2

Turn: 2:club: ($10, 3 players, 1 all-in)
SB checks, Hero bets $7, SB calls $7

River: 9:spade: ($24, 3 players, 1 all-in)
SB checks, Hero goes all-in $7.73, SB goes all-in $3.58

Final Pot: $35.31
SB shows
A:diamond: J:diamond:
Hero shows
7:club: 7:spade:
CO shows
K:spade: A:spade:

Hero wins $29.61

SB lost $13.58
UTG+1 lost $1
CO lost $3


teine luckboxi käsi
€0.05/€0.10 No Limit Holdem
Prima
4 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
CO (€12.38)
Hero (€19.22)
SB (€8.29)
BB (€10.51)

Pre-Flop: (€0.15, 4 players) Hero is BTN K:spade: A:heart:
CO calls €0.10, Hero raises to €0.50, 1 fold, BB calls €0.40, CO calls €0.40

Flop: 8:spade: 10:heart: K:diamond: (€1.55, 3 players)
BB checks, CO bets €0.10, Hero raises to €1.50, BB folds, CO calls €1.40

Turn: 3:heart: (€4.55, 2 players)
CO checks, Hero bets €3, CO raises to €6, Hero goes all-in €14.22, CO goes all-in €4.38

River: A:diamond: (€32.15, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: €32.15
CO shows
10:club: 3:club:
Hero shows
K:spade: A:heart:

Hero wins €24.05

BB lost €0.50
CO lost €12.38

nomerlot
15.03.10, 10:50
Ma vaatan, et ma ei räägi siin üldse offtopic juttu. Funk dat, minu päevik, räägin mida tahan.

Esiteks, ma ei pööranud üldse Eesti Laulule tähelepanu, reede õhtul käisin üldse kõrtsis. Ja siis pühapäeval nägin telekast võidulaulu... Oi see on nii hea lugu, liiga hea, et see euroviisude gay parade'i peale raisata.

Malcolm Lincoln
gg7pAmRhDqE

Ja teiseks tahtsin öelda, et ma kohtasin reede öösel linna peal ühte väga toredat ja ilusat vene tüdrukut, kellega hommikuni lihtsalt jutustasime endast, elust ja inimestest (yes, ainult rääkisime) ja nüüd ma mõtlen pidevalt temast ja elu tundub hoopis ilusam... Juhus on naljakas asi.

Vaatasin eile öösel taas filmi "Before Sunset". Sellised filmid, mille sisu on tihe, vaimukas ja huvitav dialoog, on ikka minu tassike teed. Ja eks ma olen natuke rohkem romantiliselt meelestatud ka ;)
Trailer
ZXq7Gc7SIO0

Pahvak
15.03.10, 12:31
"Before Sunrise" meeldib mulle rohkem, aga mõlemad head. :)

Saate ikka veel kokku?

nomerlot
15.03.10, 12:34
"Before Sunrise" meeldib mulle rohkem, aga mõlemad head. :)

Saate ikka veel kokku?

6 kuu pärast Viinis ;)

k2snakalle
15.03.10, 13:45
teine luckboxi käsi
€0.05/€0.10 No Limit Holdem
Prima
4 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
CO (€12.38)
Hero (€19.22)
SB (€8.29)
BB (€10.51)

Pre-Flop: (€0.15, 4 players) Hero is BTN K:spade: A:heart:
CO calls €0.10, Hero raises to €0.50, 1 fold, BB calls €0.40, CO calls €0.40

Flop: 8:spade: 10:heart: K:diamond: (€1.55, 3 players)
BB checks, CO bets €0.10, Hero raises to €1.50, BB folds, CO calls €1.40

Turn: 3:heart: (€4.55, 2 players)
CO checks, Hero bets €3, CO raises to €6, Hero goes all-in €14.22, CO goes all-in €4.38

River: A:diamond: (€32.15, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: €32.15
CO shows
10:club: 3:club:
Hero shows
K:spade: A:heart:

Hero wins €24.05

BB lost €0.50
CO lost €12.38


Baluga, baluga, baluuuugaaa! (teoreem)

nomerlot
15.03.10, 14:44
Baluga, baluga, baluuuugaaa! (teoreem)

jaja, ma tean, aga see vastane bluffis hullult, ma ei tahtnud uskuda :) laki mii

pealegi, see pole nii ühene, muidu ma võiks lambist kusagil NL25-Nl50-s minna ja turnis light 3bette tegema hakata, peaks olema EZ money, kui kõik seda baluugat jälgivad :D

nomerlot
15.03.10, 14:57
Täna siis selline sess

http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/210100315.png

Üks 66/13/2 statsidega santa oli lauas, kes oli luckboxiga stäki triplisse saanud, venelased huilgasid lauas tükk aega juba, et kes ta raha omale saab.

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($11.40)
Hero ($10)
MP1 ($10.60)
MP2 ($34.15)
CO ($6.55)
BTN ($1.90)
SB ($1.70)
BB ($1.85)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is UTG+1 4:club: 4:diamond:
1 fold, Hero raises to $0.30, 1 fold, MP2 calls $0.30, 4 folds

Flop: 8:heart: 8:diamond: 4:spade: ($0.75, 2 players)
Hero bets $0.50, MP2 calls $0.50

Turn: 10:heart: ($1.75, 2 players)
SB says "svoim ne galko )))", Hero bets $1.20, MP2 raises to $2.40, Hero goes all-in $9.20, MP2 calls $6.80

River: 3:club: ($20.15, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $20.15
Hero shows a full house, Fours full of Eights
4:club: 4:diamond:
MP2 shows two pair, Tens and Eights
A:spade: 10:spade:

Hero wins $19.15 (net +$9.15)

MP2 lost $10

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($10.60)
UTG+1 ($23.90)
MP1 ($5.85)
MP2 ($6.30)
CO ($2.55)
BTN ($1.60)
SB ($10.35)
Hero ($20.50)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is BB J:spade: J:diamond:
1 fold, UTG+1 calls $0.10, 5 folds, Hero raises to $0.50, UTG+1 raises to $0.90, Hero calls $0.40

Flop: 2:club: 2:diamond: 5:club: ($1.85, 2 players)
Hero bets $1.50, UTG+1 calls $1.50

Turn: 4:heart: ($4.85, 2 players)
Hero bets $3, UTG+1 calls $3

River: K:heart: ($10.85, 2 players)
Hero bets $3, UTG+1 raises to $7, Hero calls $4, MP2 says "davai"

Final Pot: $24.85
Hero shows two pair, Jacks and Deuces
J:spade: J:diamond:
UTG+1 shows a pair of Deuces
9:diamond: A:heart:

Hero wins $23.65 (net +$11.25)

UTG+1 lost $12.40


siis juba hakkas lauas kisa "suka u nego sha dengi kon4atsya(("

nomerlot
15.03.10, 15:00
ahjaa, minu märtsi dramaatiline graafik, esimest korda kergelt plussis :biggrin:

http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/2010_marts_pool.png

raunsz
15.03.10, 17:44
Päris kole parabool, aga no nüüd hakkab ehk plussi kiskuma! :)
Võtsid sellelt fihsilt siis kõik stäki ära? :D GG

nomerlot
15.03.10, 18:00
Võtsid sellelt fihsilt siis kõik stäki ära? :D GG

Tal oli maksimumstäkk mingi 33, PT3 näitab, et ma võitsin täna tema käest 24.30 :)

nomerlot
16.03.10, 01:31
oeh, kui tüütud asjad on MTT-d. Kulutad tunde ja tunde ja siis palun, tüüpilised tühjad pihud. No ei ole minu teema, kohe üldse mitte.

nomerlot
16.03.10, 20:40
Täna istusin lauda, oli kohe selline käsi. Tundmatu vastane.
Riveris panin lihtsalt prooviks poolepotise blufi sisse, aga callis TPMK-ga maha.
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($10.50)
UTG+1 ($10)
MP1 ($10.95)
MP2 ($21.40)
MP3 ($6.30)
CO ($10.70)
BTN ($9)
Hero ($10)
BB ($10.50)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is SB A:club: K:heart:
3 folds, MP2 raises to $0.30, 2 folds, BTN calls $0.30, Hero raises to $1.30, 1 fold, MP2 folds, BTN calls $1

Flop: 9:heart: 8:spade: Q:spade: ($3, 2 players)
Hero checks, BTN bets $0.30, Hero raises to $2, BTN calls $1.70

Turn: 5:diamond: ($7, 2 players)
Hero checks, BTN checks

River: 6:heart: ($7, 2 players)
Hero bets $3, BTN calls $3

Final Pot: $13
BTN shows a pair of Queens
10:club: Q:heart:
Hero shows high card Ace
A:club: K:heart:

BTN wins $12.40 (net +$6.10)

MP2 lost $0.30
Hero lost $6.30

Aga tore oli see, mis edasi juhtus - pärast minu bluffi pidas ta mind vist täielikuks tohmaniks ja callis mu millega iganes maha.

kohe järgmine käsi pärast seda bluffi, sama vastase vastu
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($10.95)
UTG+1 ($21.10)
MP1 ($6.30)
MP2 ($10.70)
MP3 ($15.10)
Hero ($10)
BTN ($10.35)
SB ($10.55)
BB ($10)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is CO A:spade: K:diamond:
4 folds, MP3 calls $0.10, Hero raises to $0.50, BTN calls $0.50, 2 folds, MP3 calls $0.40

Flop: K:spade: 5:heart: 7:diamond: ($1.65, 3 players)
MP3 checks, Hero bets $1, BTN folds, MP3 calls $1

Turn: 3:heart: ($3.65, 2 players)
MP3 checks, Hero bets $2.50, MP3 calls $2.50

River: K:club: ($8.65, 2 players)
MP3 bets $0.50, Hero goes all-in $6, MP3 calls $5.50

Final Pot: $20.65
MP3 shows two pair, Kings and Sevens
7:heart: 4:heart:
Hero shows three of a kind, Kings
A:spade: K:diamond:

Hero wins $19.65 (net +$9.65)

MP3 lost $10
BTN lost $0.50


Ja siis kohe pärast seda tuli selline käsi, taas sama vastane
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($21.10)
UTG+1 ($6.30)
MP1 ($10.70)
MP2 ($5.10)
Hero ($19.65)
CO ($10)
BTN ($10.50)
SB ($10)
BB ($10.95)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP3 J:club: J:heart:
3 folds, MP2 raises to $0.20, Hero raises to $0.80, 4 folds, MP2 raises to $1.40, Hero calls $0.60

Flop: 3:diamond: 9:diamond: J:diamond: ($2.95, 2 players)
MP2 bets $0.20, Hero raises to $2, MP2 calls $1.80

Turn: 4:club: ($6.95, 2 players)
MP2 checks, Hero bets $1.70, MP2 goes all-in $1.70

River: 9:spade: ($10.35, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $10.35
MP2 shows a pair of Nines
6:spade: A:heart:
Hero shows a full house, Jacks full of Nines
J:club: J:heart:

Hero wins $9.85 (net +$4.75)

MP2 lost $5.10


Ja siis oli tal raha otsas ja sitout. Go figure.

alaska
16.03.10, 21:06
Hästi mängitud!
Tegelt see mäng peakski nii käima, mitte selle järgi, palju ta second barrelile foldib. Kasutasid ta tilti ja oma imaget hästi ära.

pikk28
16.03.10, 21:56
viimases käes ma läheks pre juba allinni arvestades vastase stacki

nomerlot
17.03.10, 00:14
See foorumiteema on nuts! Nagu polegi alguses teabmis, aga välja tuleb asjatundjate pikk diskussioon.
Strateegia: olles blindil madala pocketiga (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3560)

See on just selline teema, et pole pealtnäha eriti seksikas, aga long run määrab palju. Nagu kossus - kes enne mängu sooja tehes armastab pealtpanemisega uhkustada, võib vabalt terve mängu pingil olla, samas kui see, kes rahulikult venitusi teeb ja vabureid harjutab, võib olla kindel esiviisiku mees.

Jennifer
17.03.10, 00:20
Ega sa mingit head õppevideot või õppesessi oska soovitada NL10ne jaoks? :)

Poku
17.03.10, 00:28
See foorumiteema on nuts! Nagu polegi alguses teabmis, aga välja tuleb asjatundjate pikk diskussioon.
Strateegia: olles blindil madala pocketiga (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3560)

See on just selline teema, et pole pealtnäha eriti seksikas, aga long run määrab palju. Nagu kossus - kes enne mängu sooja tehes armastab pealtpanemisega uhkustada, võib vabalt terve mängu pingil olla, samas kui see, kes rahulikult venitusi teeb ja vabureid harjutab, võib olla kindel esiviisiku mees.


Tere,

Selliseid teemasid võiks siin foorumis rohkem olla.

Aga tahtsin ka kommenteerida su viimast kätt. Keegi soovitas siin preflopis juba all-in minna, mis pole sugugi vale sellises situatsioonis. Aga samas on ka antud mänguliin suhtkoht õige. Ega siin oligi arvata TT+ ja mõni kõrge äss või kõrge kuningas. Vahet pole mis maha tuleb, tuleb seal nüüd see äss või mitte, cbet oli tal kohustuslik nii väikese stäki juures ja ka pmst raise callimine ja niivähe jäi alles et AI minekust ta ei pääsenud, kuna ta oli niivõinaa juba pooleldi tildis, siis nad väga lihtsalt lähevad oma A highiga siin AI.
Imestan et ta nii väikese A'ga seda tegi. Aga tilt on kõikvõimas :)

nomerlot
17.03.10, 12:48
Ega sa mingit head õppevideot või õppesessi oska soovitada NL10ne jaoks? :)

Ausalt öelda ei oska, olen vaadanud ainult neid videosid, mida sa ise kindlasti oled juba ammu avastanud. Ehk siis ESTPatricku NL10FR Pokkerivideod.com'st ja Ranka-Jyrgenhelli ühine sess 4-tabl PL10 (siin foorumis oli vist link, võin otsida, kui vaja)

Peale foorumi loen raamatuid harimiseks, mis muud.

nomerlot
18.03.10, 01:15
1. $0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($9.95)
UTG+1 ($10.60)
MP1 ($11.80)
MP2 ($19.95)
Hero ($10.80)
CO ($10)
BTN ($10)
SB ($10)
BB ($10.80)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP3 Q:spade: A:heart:
3 folds, MP2 calls $0.10, Hero raises to $0.50, CO calls $0.50, 2 folds, BB calls $0.40, MP2 calls $0.40

Flop: A:diamond: 3:diamond: A:club: ($2.05, 4 players)
BB checks, MP2 checks, Hero bets $1.40, 1 fold, BB calls $1.40, MP2 raises to $5, Hero goes all-in $10.30, BB folds, MP2 calls $5.30

Turn: 2:heart: ($24.05, 2 players, 1 all-in)

River: 9:diamond: ($24.05, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $24.05
MP2 shows a full house, Threes full of Aces
3:heart: 3:club:
Hero shows three of a kind, Aces
Q:spade: A:heart:

MP2 wins $22.90 (net +$12.10)

Hero lost $10.80
CO lost $0.50
BB lost $1.90

2. $0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($6.25)
UTG+1 ($1.85)
MP1 ($4.85)
MP2 ($9.55)
MP3 ($1.85)
CO ($1.50)
Hero ($11.55)
SB ($2.45)
BB ($10.85)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is BTN A:diamond: Q:spade:
UTG calls $0.10, UTG+1 raises to $0.40, 4 folds, Hero raises to $1.30, 2 folds, UTG folds, UTG+1 goes all-in $1.85, Hero calls $0.55

Flop: J:club: 3:heart: Q:club: ($3.95, 2 players, 1 all-in)

Turn: 9:spade: ($3.95, 2 players, 1 all-in)

River: 10:heart: ($3.95, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $3.95
Hero shows a pair of Queens
A:diamond: Q:spade:
UTG+1 shows a straight, Eight to Queen
8:diamond: 8:spade:

UTG+1 wins $3.80 (net +$1.95)

Hero lost $1.85
UTG lost $0.10

3. $0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($11.80)
UTG+1 ($10)
Hero ($11.60)
MP2 ($10)
CO ($13.40)
BTN ($4.90)
SB ($10)
BB ($26.60)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is MP1 K:diamond: K:club:
2 folds, Hero raises to $0.30, 4 folds, BB calls $0.20

Flop: 4:spade: 6:spade: Q:diamond: ($0.65, 2 players)
BB checks, Hero bets $0.50, BB raises to $1, Hero goes all-in $11.30, BB calls $10.30

Turn: 9:spade: ($23.25, 2 players, 1 all-in)

River: 5:club: ($23.25, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $23.25
BB shows three of a kind, Sixes
6:club: 6:diamond:
Hero shows a pair of Kings
K:diamond: K:club:

BB wins $22.10 (net +$10.50)

Hero lost $11.60

4. $0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($4.70)
UTG+1 ($2.05)
MP1 ($2.70)
MP2 ($4)
MP3 ($10.55)
CO ($2)
Hero ($22.20)
SB ($5.30)
BB ($2)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is BTN 9:spade: 8:spade:
UTG calls $0.10, 3 folds, MP3 calls $0.10, 1 fold, Hero calls $0.10, SB calls $0.05, BB checks

Flop: 9:diamond: 2:club: K:spade: ($0.50, 5 players)
SB checks, BB checks, UTG checks, MP3 checks, Hero checks

Turn: 3:spade: ($0.50, 5 players)
SB checks, BB checks, UTG bets $0.20, 1 fold, Hero calls $0.20, SB folds, BB folds

River: 8:heart: ($0.90, 2 players)
UTG bets $0.70, Hero raises to $2.10, UTG raises to $3.90, Hero calls $1.80

Final Pot: $8.70
Hero shows
9:spade: 8:spade:
UTG shows three of a kind, Kings
K:club: K:diamond:

UTG wins $8.30 (net +$4.10)

MP3 lost $0.10
Hero lost $4.20
SB lost $0.10
BB lost $0.10


3,5h sess, 1800 kätt, -3BI.

Sel kuul 58h mängitud, 20K kätt, kahjum -31$.
Alates sügisest 456h mängitud, 167K kätt, kasum +495$ ehk 1.08$/h.

Tekib küsimus küll viimasel ajal, et äkki ma peaks oma ajaga midagi mõistlikumat peale hakkama...

Poku
18.03.10, 01:36
1. $0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($9.95)
UTG+1 ($10.60)
MP1 ($11.80)
MP2 ($19.95)
Hero ($10.80)
CO ($10)
BTN ($10)
SB ($10)
BB ($10.80)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP3 Q:spade: A:heart:
3 folds, MP2 calls $0.10, Hero raises to $0.50, CO calls $0.50, 2 folds, BB calls $0.40, MP2 calls $0.40

Flop: A:diamond: 3:diamond: A:club: ($2.05, 4 players)
BB checks, MP2 checks, Hero bets $1.40, 1 fold, BB calls $1.40, MP2 raises to $5, Hero goes all-in $10.30, BB folds, MP2 calls $5.30

Turn: 2:heart: ($24.05, 2 players, 1 all-in)

River: 9:diamond: ($24.05, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $24.05
MP2 shows a full house, Threes full of Aces
3:heart: 3:club:
Hero shows three of a kind, Aces
Q:spade: A:heart:

MP2 wins $22.90 (net +$12.10)

Hero lost $10.80
CO lost $0.50
BB lost $1.90

2. $0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($6.25)
UTG+1 ($1.85)
MP1 ($4.85)
MP2 ($9.55)
MP3 ($1.85)
CO ($1.50)
Hero ($11.55)
SB ($2.45)
BB ($10.85)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is BTN A:diamond: Q:spade:
UTG calls $0.10, UTG+1 raises to $0.40, 4 folds, Hero raises to $1.30, 2 folds, UTG folds, UTG+1 goes all-in $1.85, Hero calls $0.55

Flop: J:club: 3:heart: Q:club: ($3.95, 2 players, 1 all-in)

Turn: 9:spade: ($3.95, 2 players, 1 all-in)

River: 10:heart: ($3.95, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $3.95
Hero shows a pair of Queens
A:diamond: Q:spade:
UTG+1 shows a straight, Eight to Queen
8:diamond: 8:spade:

UTG+1 wins $3.80 (net +$1.95)

Hero lost $1.85
UTG lost $0.10

3. $0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($11.80)
UTG+1 ($10)
Hero ($11.60)
MP2 ($10)
CO ($13.40)
BTN ($4.90)
SB ($10)
BB ($26.60)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is MP1 K:diamond: K:club:
2 folds, Hero raises to $0.30, 4 folds, BB calls $0.20

Flop: 4:spade: 6:spade: Q:diamond: ($0.65, 2 players)
BB checks, Hero bets $0.50, BB raises to $1, Hero goes all-in $11.30, BB calls $10.30

Turn: 9:spade: ($23.25, 2 players, 1 all-in)

River: 5:club: ($23.25, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $23.25
BB shows three of a kind, Sixes
6:club: 6:diamond:
Hero shows a pair of Kings
K:diamond: K:club:

BB wins $22.10 (net +$10.50)

Hero lost $11.60

4. $0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($4.70)
UTG+1 ($2.05)
MP1 ($2.70)
MP2 ($4)
MP3 ($10.55)
CO ($2)
Hero ($22.20)
SB ($5.30)
BB ($2)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is BTN 9:spade: 8:spade:
UTG calls $0.10, 3 folds, MP3 calls $0.10, 1 fold, Hero calls $0.10, SB calls $0.05, BB checks

Flop: 9:diamond: 2:club: K:spade: ($0.50, 5 players)
SB checks, BB checks, UTG checks, MP3 checks, Hero checks

Turn: 3:spade: ($0.50, 5 players)
SB checks, BB checks, UTG bets $0.20, 1 fold, Hero calls $0.20, SB folds, BB folds

River: 8:heart: ($0.90, 2 players)
UTG bets $0.70, Hero raises to $2.10, UTG raises to $3.90, Hero calls $1.80

Final Pot: $8.70
Hero shows
9:spade: 8:spade:
UTG shows three of a kind, Kings
K:club: K:diamond:

UTG wins $8.30 (net +$4.10)

MP3 lost $0.10
Hero lost $4.20
SB lost $0.10
BB lost $0.10


3,5h sess, 1800 kätt, -3BI.

Sel kuul 58h mängitud, 20K kätt, kahjum -31$.
Alates sügisest 456h mängitud, 167K kätt, kasum +495$ ehk 1.08$/h.

Tekib küsimus küll viimasel ajal, et äkki ma peaks oma ajaga midagi mõistlikumat peale hakkama...

Tere,

Proovin oma mõtted kirja panna antud käte juures.
1.Standard, hästi mängitud
2.Standard, hästi mängitud
vb. lükkaks ta kohe all-in, mitte ei annaks võimalust veel callida ja et ka natukene teisi eemale peletada rohkem. Shorti vastu on AQ nuts.
3.Standard, hästi mängitud. Väga tõmbe rohke laud.
4.Eieieieieiii river calli maha. Ära raise seal. See on limbitud pank. Siin peab sul olema väga tugev käsi, 2 paari on tugev käsi, aga siis peaks olema vähemalt üks neist top paar. Jäta meelde, et kui on limbitud pank, siis pead mängima tugeva käega. Väga reaalne on siin K2, K3, K8, K9, 22, 33. Ärme proovi sellise käega nagu sul on valuet võtta, vaid callime maha. Me ei saa seda ka foldida kindlalt siin, aga mitte ka raiseda. Kas sa tahtsid et ta reraise teeks? Vist eriti ei tahtnud? value mõte peaks olema see, et kui ta sulle reraise teeb, siis seda sa ootadki. Muidugi see et ta siin KK näitas, noh jah, pane märge juurde, et on selline idioot ja kindlasti easy money kah $$$$

Ehk natukene abiks.

Ämmapets
18.03.10, 23:01
Tere,

Proovin oma mõtted kirja panna antud käte juures.
1.Standard, hästi mängitud
2.Standard, hästi mängitud
vb. lükkaks ta kohe all-in, mitte ei annaks võimalust veel callida ja et ka natukene teisi eemale peletada rohkem. Shorti vastu on AQ nuts.
3.Standard, hästi mängitud. Väga tõmbe rohke laud.
4.Eieieieieiii river calli maha. Ära raise seal. See on limbitud pank. Siin peab sul olema väga tugev käsi, 2 paari on tugev käsi, aga siis peaks olema vähemalt üks neist top paar. Jäta meelde, et kui on limbitud pank, siis pead mängima tugeva käega. Väga reaalne on siin K2, K3, K8, K9, 22, 33. Ärme proovi sellise käega nagu sul on valuet võtta, vaid callime maha. Me ei saa seda ka foldida kindlalt siin, aga mitte ka raiseda. Kas sa tahtsid et ta reraise teeks? Vist eriti ei tahtnud? value mõte peaks olema see, et kui ta sulle reraise teeb, siis seda sa ootadki. Muidugi see et ta siin KK näitas, noh jah, pane märge juurde, et on selline idioot ja kindlasti easy money kah $$$$

Ehk natukene abiks.

1. ja 3. käe juures jääksin natuke eriarvamusele. See on ju standard seti mängimise viis. Mul ka see viga, et kipun ühe paariga seal kohas (flopis) nuppe lükkama ja bustoks minema. See gayminraise 3. käe flopis on ju standard seti koht. 1. käes on tripsusid natuke raskem juba foldida, aga mina oleks siin peale FH veel kartnud ka AK-d. Ei tea, kas olen paranoiline, kuid oma suuremate kaotusekäte analüüsimisel oli selliseid kohti palju, kus oma AQ-ga AK vastu põrkasin. Samuti ka neid kohti, kus flopis/turnis raise või chk-rasie sain ja lõpus vastane setti näitas.
4. käsi on ka nl10 idikate puhul juba suht sageli esinev nähtus, kus oma suuri taskupaare limbitakse ja siis flopil lammutatakse.

Poku
18.03.10, 23:13
1. ja 3. käe juures jääksin natuke eriarvamusele. See on ju standard seti mängimise viis. Mul ka see viga, et kipun ühe paariga seal kohas (flopis) nuppe lükkama ja bustoks minema. See gayminraise 3. käe flopis on ju standard seti koht. 1. käes on tripsusid natuke raskem juba foldida, aga mina oleks siin peale FH veel kartnud ka AK-d. Ei tea, kas olen paranoiline, kuid oma suuremate kaotusekäte analüüsimisel oli selliseid kohti palju, kus oma AQ-ga AK vastu põrkasin. Samuti ka neid kohti, kus flopis/turnis raise või chk-rasie sain ja lõpus vastane setti näitas.
4. käsi on ka nl10 idikate puhul juba suht sageli esinev nähtus, kus oma suuri taskupaare limbitakse ja siis flopil lammutatakse.

Tere,

Esimese käepuhul me ei saa foldida. Vastasel võib olla nõrgem äss, mis iganes, seal on võimalusi. Vastane ehk luges Hero panust lihtsalt kui cbeti ja tahtis ise ässaga bluffida jne. Me ei saa siin foldida.
Kolmas käsi on juba rohkem arutamist väärt tõesti. Et siin võib tõesti võtta ka niipidi, et miniraise on tihti value võtmis viis hoopis. Aga samas me võime näha siin ka AQ, QK QJ. Me ei saa selle miniraise peale ka foldida, ei tahaks minna ka järgnevaid tänavaid vaatama kuna meil on 2 outi ainult, runner runnereid ei arvesta. Et siin võib tõesti arutleda, kuidas seda kätt mängida. Tõesti kui ta drawiks väga midagi, ei teeks ta gay miniraise. Samas ta võib sellega ka proovida sult lihtsalt panka ära võtta, lootes et sa panid boardil mööda ja foldid lihtsalt. Ka seda tehakse tihti.
Jah neid AA ja KK limpijaid küll ja küll nähtud ja las teevad seda. Minupoolt saavad nad märkme kirja ja hiljem see = $$$ mulle.

nomerlot
19.03.10, 11:43
Lisan 3. käe juurde seda, et NL10s olen mina viimasel ajal mitmel korral näinud, et FD-ga tehakse nõrk 3bet või blufitakse min3betiga, et Ämmapetsid seti kartuses foldiks :)
Mulle lihtsalt tundus, et kui ma selle lihtsalt callin, siis võin järgmistel tänavatel märksa raskemate otsuste juures olla.

nomerlot
31.03.10, 22:58
Panen siia koopia teemast Märtsi tulemused / aprilli eesmärgid
-----------------------------
Märtsi eesmärgid olid:
vähem volüümi, rohkem kvaliteeti: nii ja naa. Voüümi oli tõesti vähem, aga kvaliteet vaid langes. Ajaliselt mängisin isegi rohkem, kokku 90 tundi, aga paar viimast nädalat peamiselt 4-6 lauda.
Kindel graafik sesside jaoks: pigem fail
Kuu lõpuks NL25: kindel fail

Eelmisel kuul oli esimest korda mu norm. kasumikuu, sedakorda tuli siis esimest korda konkreetne miinuskuu. Korra oli juba lootus, et sain pea vee peale, aga siis vajus jälle ära.
http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/marts2010.png

NL10-s suutsin tegelikult isegi mingit kasumit näidata, aga suure hoobi andsid teistes tubades uitamised, sain valusaid lakse nii Olympsi NL20-s kui Triobeti 6-max eurolaudades.

Aprilli eesmärgid:
*Märtsis sai katsetatud edasi coachi käe all arenemist, seda projekti tuleb edasi taguda, sest minu mängus on selgunud mitu suurt mõra, mida vaja lappida.
Ma numbreid ei hakkagi välja pakkuma...

noname
01.04.10, 02:20
Mul on küll väike Euro Laudade kogemus,aga siiski olen seal lasknud alla "EV".
E:Väga fishised.

Aga ilusti lased üle sinise,kuigi see sinine on ikka megagigapange paneku ja tildi joon:p
April must be better month for you.

mkva
01.04.10, 02:21
ei tooda eriti vä

nomerlot
01.04.10, 10:45
kuidas ei tooda, miinust toodab päris heaste

nomerlot
10.04.10, 21:05
Esimese 100 käega kaks sellist suckouti:

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($5.70)
Hero ($10.25)
MP1 ($10.15)
MP2 ($10.30)
MP3 ($11.20)
CO ($10)
BTN ($9.35)
SB ($10.80)
BB ($10)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is UTG+1 K:club: A:diamond:
UTG raises to $0.40, Hero raises to $1.20, 7 folds, UTG calls $0.80

Flop: K:spade: 9:heart: 10:spade: ($2.55, 2 players)
UTG goes all-in $4.50, Hero calls $4.50

Turn: 5:club: ($11.55, 2 players, 1 all-in)

River: Q:diamond: ($11.55, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $11.55
UTG shows a straight, Nine to King
J:diamond: 9:club:
Hero shows a pair of Kings
K:club: A:diamond:

UTG wins $11 (net +$5.30)

Hero lost $5.70

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($9.40)
UTG+1 ($9.85)
Hero ($10.05)
MP2 ($21.05)
CO ($4)
BTN ($10.55)
SB ($16.25)
BB ($10)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is MP1 A:club: A:heart:
2 folds, Hero raises to $0.30, 4 folds, BB raises to $0.60, Hero calls $0.30

Flop: K:heart: 5:club: 7:diamond: ($1.25, 2 players)
BB checks, Hero bets $0.80, BB raises to $1.60, Hero goes all-in $9.45, BB goes all-in $7.80

Turn: K:spade: ($20.10, 2 players, 2 all-in)

River: 10:spade: ($20.10, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $20.10
BB shows three of a kind, Kings
A:spade: K:club:
Hero shows two pair, Aces and Kings
A:club: A:heart:

BB wins $19.05 (net +$9.05)

Hero collects $0.05 (net -$10.00)


Ma pole nii hea mängija, et kaks sellist kätt jutti mindsetti ei kõigutaks. Vähemalt niipalju olen õppinud, et panin lauad kinni, mõne aja pärast uuesti.

nomerlot
10.04.10, 21:10
Ja siin ühes teises teemas oli teema, et osad inimesed ei taha graafikuid näidata, et pärast hea tulemuse näitamist pidi kohe downswing kallale tulema. Tõsine mindseti viga IMHO.

Seega panen rahulikult selle kuu graafiku, mitte et see eriti hea oleks, nagu EKG rohkem. Vahel on tunne, et mida rohkem ma püüan õppida, seda halvemini ma mängin. Aga vähemalt ei ole sügavas augus nagu kuu tagasi.

http://i365.photobucket.com/albums/oo99/sopsataja/AmountWonoverHandsPlayedfornomerlot.png

Karikakar
10.04.10, 21:10
Miks sa teises käes PF callisid muidu?

nomerlot
10.04.10, 21:14
Miks sa teises käes PF callisid muidu?

Selline minraise tema poolt viitab, et ta on vastane, kes kas blufib kergelt või trapib tugeva käega. Kuna ma aabitsatega PF ühtegi kätt ei kartnud, siis mõlemal puhul tundus parem variant minna floppi vaatama, lootuses uut betti saada. Nagu käsi näitas, siis nii ka läks, PF shove peale oleks ta võibolla oma AK (või mõni tugevam paar, JJ+) maha pannud ja blufiga poleks ta loomulikult shovet callinud.

Owner85
12.04.10, 14:25
Tüüpiline viga KK ja AA mis tehakse,et PF ei shoveta võimalusel,sest kardetakse et ei maksta kinni ja pärast maksad ise kinni!

nomerlot
12.04.10, 14:32
Ei arva, et siin AA-ga minraise peale shovemine kõige kasumlikum tingimata on. Ma ei karda ju PF ühtegi kätt ja on lootus, et vastase tugeva pocketiga või puhta blufiga saan flopis veel beti. Ja kuna tegu oli minraisega, oli tõenäosus veelgi suurem, et tegu võib blufiga olla.

Ja antud käes olin ma ju ka flopis AI minnes 9-1 favoriit?

Rage
12.04.10, 14:44
sa ei peagi kohe shovema.. pane lihtsalt 4bet

Owner85
12.04.10, 15:05
mõtestasin valesti lahti,tahtsin sama väljendada mida Rage

andreest6
12.04.10, 19:23
Tüüpiline viga KK ja AA mis tehakse,et PF ei shoveta võimalusel,sest kardetakse et ei maksta kinni ja pärast maksad ise kinni!

igati n6us sinuga...4-bet v6i all inn!

nomerlot
13.04.10, 13:41
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
Hero ($10)
UTG+1 ($21.90)
MP1 ($18.15)
MP2 ($9.45)
CO ($10.75)
BTN ($10)
SB ($9.90)
BB ($13.95)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is UTG K:club: A:club:
Hero raises to $0.40, 3 folds, CO calls $0.40, 3 folds

Flop: 7:heart: 10:diamond: Q:diamond: ($0.95, 2 players)
Hero bets $0.70, CO calls $0.70

Turn: J:club: ($2.35, 2 players)
Hero bets $1.80, CO raises to $3.60, Hero goes all-in $8.90, CO calls $5.30

River: 7:club: ($20.15, 2 players, 1 all-in)

Final Pot: $20.15
Hero shows a straight, Ten to Ace
K:club: A:club:
CO shows two pair, Jacks and Sevens
8:club: J:spade:

Hero wins $19.15 (net +$9.15)

CO lost $10

Tundmatu vastane sel hetkel, hiljem jah selgus, et täielik donk, kes iga hititud bottom paariga broke läks.

hoss23
13.04.10, 13:44
Siit loeb välja, et min raise turnis ei olegi iga kord nuts :D. NH!

nomerlot
13.04.10, 14:09
Veel üks minraise juhtum.

PF callisin, kuna 2 fullstack-vastast oli potis, ei uskunud, et openraisenud MP1 foldib, kui ma callin. Et ma seda OOP tegin, on ilmselt halb mäng.

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($3.35)
UTG+1 ($10)
MP1 ($10)
MP2 ($10.25)
CO ($10)
BTN ($15.70)
Ei usu minraise ($10.05)
BB ($10)

Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Ei usu minraise is SB J:club: Q:club:
2 folds, MP1 raises to $0.40, 1 fold, CO raises to $0.80, 1 fold, Ei usu minraise calls $0.75, 1 fold, MP1 folds

Flop: 6:spade: Q:spade: J:diamond: ($2.10, 2 players)
Ei usu minraise bets $1.40, CO raises to $3.10, Ei usu minraise goes all-in $9.25, CO goes all-in $6.10

Turn: 9:heart: ($20.55, 2 players, 2 all-in)

River: 7:spade: ($20.55, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $20.55
CO shows
A:club: A:heart:
Ei usu minraise shows two pair, Queens and Jacks
J:club: Q:club:

Ei usu minraise wins $19.55 (net +$9.50)

MP1 lost $0.40
CO lost $10

vapsik
13.04.10, 14:11
Ma ei calliks IP ka.

nomerlot
13.04.10, 14:18
Tähendab, FR tohib kõrget suited connectorit mängida ainult
*LP openraise
*limped potis

Jube tightid mängijad on kõik:)

HU grinder
13.04.10, 14:20
No coldcallimine on küll viimane koht

Pahvak
13.04.10, 14:38
Tähendab, FR tohib kõrget suited connectorit mängida ainult
*LP openraise
*limped potis

Jube tightid mängijad on kõik:)

Sina mängid ju 3bet potis ja 3bet potis on ainukesed head asjad QJs-ga floppamiseks 2pair (50:1 vist) ja FD/OESD ja viimaste kasumlik mängimine 3bet potis ilma readiteta on väga kahtlane. Rääkimata sellest, et FD/OESD ei tule ka nii tihti kui tahaks 8 blindise hinna eest. :)

nomerlot
13.04.10, 15:00
Ok, su jutus on iva. Decent 3beti puhul ma foldin automaatselt taolise käe, aga antud min3beti võtsin ma raise callimisena. Aga kui oleks 3BB raise ja 6BB min3bet, siis ma IP edaspidi ikka calliks.

ja kui nüüd Starsis tulevad 200BB+ante lauad, siis seal peab hakkama fullstäkkide vastu connectoreid märksa rohkem mängima. Kuigi need lauad tulevad 100-250BB, mis tähendab, et paljud ilmselt mängivad 100BB rahulikult edasi ehk vastase stäki suurus mõjutab jätkuvalt tugevalt otsuseid edasi...

nomerlot
21.04.10, 10:44
Teemas http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3816 on ranka arvamus keskmisest pokkerifoorumi kasutajast http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=195980&postcount=19


... pokkerifoorumites on väga palju kasutajaid. Osad on kaotajad, osad on väga head mängijad ,teised nats halvemad, kolmandad natuke paremad aga suurem osa mängijaid on sinna break-evenisse või väga väikesed võitjad. Silmaringi avardamiseks võin öelda, et enne PTR'i ma arvasin, et eesti foorumid suckivad, 2p2 foorumites enamus kasutajaid on suured võitjad aga asi on tegelt igal pool nii nagu ma ütlesin.

See selleks. Seega sa peaksid leidma üles leidma need kommentaarid mis tulevad mängijatelt, kes ei ole sinna break-eveni ega miinuse kanti vaid kes on just kõrgemale jõudnud ning jälgima nende jutte erinevatest joonekestest. Siin foorumis selliseid mängijaid on väga vähe, üks on neist moderaator ja seepärast võiksid tema postitusi natuke trackida :)


Tahtsin esimese hooga midagi sarkakastilist-vaimukat vastata, aga siis mõtlesin, et fakk, see on ju nii tõsi! Mina ise olen klassikaline näide sellisest beak-even kasutajast.

Mis ma siis nüüd olen, mingi 6 kuud pokkeriga regulaarselt tegelenud?
Puhtalt mängimisele olen trackeri järgi kulutanud 550 tundi, läbi mänginud 192K kätt ning olen 600$ plussis?? ok, veidi boonuseid ka saadud, aga alla 1000$ jääb see ikka ning osa rahast on veel läinud paarile profimale mehele nõuannete ja väikse coachimise eest. Ehk siis $/hour puhtalt mängult on 1,1$/h, koos boonustega jääb ikka alla 2$/h. Oleks ma selle aja kusagil turvamehena ära molutanud, oleks veits rohkem teeninud...

Lisaks pinutäis tunde pokkeriraamatuid lugedes ning jumal-teab-kui-kaua-aega siin foorumis raisanud. Ja ikka ma alles rabelen, et saaks NL10-st kõrgemale... Jah, poleks ma vahepeal pidanud osalist cashouti tegema, oleks BR kõrgema limiidi jaoks juba koos, aga kui ma NL10 winrate'i vaatan (viimase 2,5 kuuga 70K kätt, 3,17BB/100) , siis pole vist põhjust kõrgemale ronida?

Vähemalt ma ei ole kunagi bustoks läinud, aga see pole asi, millega rahul olla.
Seega olen pool aastat elanud suures pokkerivaimus, aga õiget pokkerimängijat pole minust veel saanud. Aga foorumis võtan sõna pidevalt, värskemad kasutajad kindlasti vaatavad, et näe, ligi 1000 postitust, kindlasti tegija vend, aga sittagi :D

Rage
21.04.10, 10:52
öhöhöö mul on palju rohkem postitusi.. aga enamik neist naiste/naljatopicutes :rolleyes: aga küsimus winrate kohta.. see 3BB on nüüd big beti 100 kohta või bb big blindi 100 kohta.. kui big beti, siis on täitsa enamvähem winrate.. 6bb/100 võiks vast olla see piir kust võiks öelda, et saad limiidiga hakkama