PDA

View Full Version : $20 Satellite near the Bubble. I want to shove.



ranka
21.10.09, 00:04
Ei viitsi ümber tõlkida juttu, postitasin ka 2p2. Loodan, et mõistate mu vigast inkat:

This is satellite. 25 left, 19 gets ticket to the final and 20-th gets $20. Our stack is ~7.5k. I want to shove because I know I can't get ticket with this stack but if I get little bit more I have bigger chance. Also both blinds (especially SB) is super tight and the table is very aggressive - superlober almost opening any hand.

Lobby:
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/turna2.JPG

Table:
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/turna3.jpg

Hand:

Poker Stars $20+$2 No Limit Hold'em Tournament - t300/t600 Blinds + t50 - 9 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter Powered By DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/)

UTG+1: t2750 M = 2.04
UTG+2: t4390 M = 3.25
MP1: t9306 M = 6.89
MP2: t6510 M = 4.82
CO: t6520 M = 4.83
Hero (BTN): t7617 M = 5.64
SB: t9608 M = 7.12
BB: t12761 M = 9.45
UTG: t5580 M = 4.13

Pre Flop: (t1350) Hero is BTN with 7 :heart: 6 :club:
6 folds, Hero ???

groams
21.10.09, 00:35
Shove imo.

Uniquest
21.10.09, 00:40
LOL, mõnus results oriented post... ;D

Sa shovesid ja võitsid possu vastu. Olen osav? ;D

Aga muidu fold. Ei ole satelliitide bubble lähedal iialgi nii agressiivne. Ikka käe ootamine ja rahadesse venitamine, see pole MTT bubble, kus stäkki kasulik suureks ajada.

groams
21.10.09, 00:42
LOL, mõnus results oriented post... ;D

Sa shovesid ja võitsid possu vastu. Olen osav? ;D

Aga muidu fold. Ei ole satelliitide bubble lähedal iialgi nii agressiivne. Ikka käe ootamine ja rahadesse venitamine, see pole MTT bubble, kus stäkki kasulik suureks ajada.


Pigem uskuge teda kui mind.

ranka
21.10.09, 00:46
LOL, mõnus results oriented post... ;D

Sa shovesid ja võitsid possu vastu. Olen osav? ;D

Aga muidu fold. Ei ole satelliitide bubble lähedal iialgi nii agressiivne. Ikka käe ootamine ja rahadesse venitamine, see pole MTT bubble, kus stäkki kasulik suureks ajada.


Õnneks mul oli selle turniiriga väike kogemus - eile railisin klambri ja kassikese mängu ning nägin nii nende kui ka teiste mängijate rahadesse venitamist. Enamustel oli nii kriitiline stäkk, hand-for-hand mäng puudus ja suured stäkkid kontrollisid täielikult laudu ja väikstemate käekäiku.

Seega venitamise taktika siin 100% ei tööta, mõtlen siis ülipisikese stäkina passimist. Pushima pead nii või naa hakkama aga tekib küsimus, kas ootame paremat võimalust või mitte.

EDIT: Ja käe postitamise mõte oli enne pushi tegemist, sest juba kaarte nähes ütlesin omale ,et ma pushin ja postitan käe. Tulemus on täiesti ebaoluline.

EDIT2: Tegelt juba eelmine roudn 2 x tahtsin pushida J6o SB-lt ja 97s Buttonult aga kõik korrad tuli tõste eest. SB on veel ülitight nit, statte ei kasuta aga võis olla 9/7 stiilis ja kindlast ta siin ei gamble ning tema jaoks võib isegi A7-ga call olla gambool.

Uniquest
21.10.09, 00:56
Mina näen seda niimoodi, et mängus on veel 11 inimest, kelle stäkk on väiksem kui sul. Kui 6 välja kukub, on sul pilet käes. Kogu pinge on nendel praegu. Ootaksin paremat olukorda pushimiseks.

kivisaba
21.10.09, 02:21
rofl kui sa siin shovesid. üks põhi reegel keskmise stackiga shovemisel on see et vastane ei tohi saada sind callida. BB saab ilusti callida ja arvatasti callib ka mingi TT + ja AQ+ rangega kui mite widemalt ja sb ka oma premiumeid ära ei viska
kui aga bb-l oleks mingi 6-8k siis oleks safem shoveda

loogika selles siis et kui neil on samuti selline stack et äkki ikka foldib rahadesse ära siis nad eelistavad foldi aga kui nad foldivad rahadesse ka peale käe kaotamist siis on see väga paha shove

mina ei shoveks

Sebastian_du
21.10.09, 09:15
rofl kui sa siin shovesid. üks põhi reegel keskmise stackiga shovemisel on see et vastane ei tohi saada sind callida. BB saab ilusti callida ja arvatasti callib ka mingi TT + ja AQ+ rangega kui mite widemalt ja sb ka oma premiumeid ära ei viska
kui aga bb-l oleks mingi 6-8k siis oleks safem shoveda

loogika selles siis et kui neil on samuti selline stack et äkki ikka foldib rahadesse ära siis nad eelistavad foldi aga kui nad foldivad rahadesse ka peale käe kaotamist siis on see väga paha shove

mina ei shoveks

+1 see result et sa võitsid ei ole oluline, küll aga see, et sa calli said. Kui ta callsin sind TT+ siis oli vale shove ja kui ta callis sind nõrgema käega siis luges sind hästi(et sa varastad) ja ikka vale shove või mõjutab tulemus mu arutlust?

vilkar
21.10.09, 12:07
kui sb ei calli siis bb võib ära callida küll sind ja siis suht happu kui low boardi ei tule...

ootaks ise mingit pocketit või AQ+ millega shoveda . Samas kes ei riski see sampust ei joo.

Madis Very
21.10.09, 12:20
Shove
Kui bb (44+,at+,a8s+,kqs+) ja sb ca 88+,aj+,a8s+.

hotcocacola
21.10.09, 12:37
mina ei shoveks ja ootaks kindlasti paremat kohta.
sa pole veel täiesti kadunud!
eks sngde prod on siinkohal targemad, aga noo mina võtan seda kui turnat :D ja mul on tulemusi ka turnades ning siinkohal hoiaksin end tagasi, seega foldiks.



rofl kui sa siin shovesid. üks põhi reegel keskmise stackiga shovemisel on see et vastane ei tohi saada sind callida. BB saab ilusti callida ja arvatasti callib ka mingi TT + ja AQ+ rangega kui mite widemalt ja sb ka oma premiumeid ära ei viska
kui aga bb-l oleks mingi 6-8k siis oleks safem shoveda

loogika selles siis et kui neil on samuti selline stack et äkki ikka foldib rahadesse ära siis nad eelistavad foldi aga kui nad foldivad rahadesse ka peale käe kaotamist siis on see väga paha shove

mina ei shoveks


+1

uudistaja
21.10.09, 12:58
shove on hullumeelsus.

edu "suurel" satikal!

Madis Very
21.10.09, 13:02
Vaevalt bb nii loll on, et callib väga laialt 5 kohta piletini ja tal hea stack miks ta peaks seda rikkuma hakkama ? SB peaks ka väga tight olema kuna isegi peale foldimist above average ca15bb stack. Ehk mõlemad peaks üsna tightid olema = push atc, et endale nuppe saada. Oleneb enda laua imagest obv, kas oled seda enne palju teinud või mitte.

marxiku
21.10.09, 15:35
Nõustun Madise viimase kommentaariga. BB ei pea riskima nii suure calli tegemisega kui tal keskmine/kehva hand et sind maha callida. Tal on piisavalt ruumi parema käe ootamiseks, eriti kui ainult 5 kohta veel jäänud. Usun, et suht safety push, samas oleneb, mis imidz sul lauas oli.

ranka
22.10.09, 00:13
Vaevalt bb nii loll on, et callib väga laialt 5 kohta piletini ja tal hea stack miks ta peaks seda rikkuma hakkama ? SB peaks ka väga tight olema kuna isegi peale foldimist above average ca15bb stack. Ehk mõlemad peaks üsna tightid olema = push atc, et endale nuppe saada. Oleneb enda laua imagest obv, kas oled seda enne palju teinud või mitte.


See oligi mu mõte... See on ju satikas, kus kõik bubbles hakkavad hoidma chippe (eriti mängijad, kellel suur stäkk ja pilet kindlustatud või piletile suht lähedal), mitte koht kus callimiseks. Seega BB-d ma isiklikult üleüldse ei karda, kuna tal on see suur stäkk ja ta peaks ülitighti mängima ning väike stäkk ei saa lihtsalt lightilt callida.

EDIT: Ma shovesin, BB callis AJ-ga [mis tema poolt on halb mäng] ja võitsin käe. Shoveksin siin any2-ga aga ma ei ole selles mängus kindel. 2p2-st ei saanud ka absull miskit nõu ja eriti head nõu ma sealt MTT-de osas ei lootnudki saada, kuna keskmine turna mängija millegipärast arvab, et 100BB mäng on ülideep ja 24o-ga SB-lt completemine profitable :)

ranka
22.10.09, 00:16
Aa ja tahaks kuulata Teie shoving rangesid siin.

kivisaba
22.10.09, 01:51
See oligi mu mõte... See on ju satikas, kus kõik bubbles hakkavad hoidma chippe (eriti mängijad, kellel suur stäkk ja pilet kindlustatud või piletile suht lähedal), mitte koht kus callimiseks. Seega BB-d ma isiklikult üleüldse ei karda, kuna tal on see suur stäkk ja ta peaks ülitighti mängima ning väike stäkk ei saa lihtsalt lightilt callida.

EDIT: Ma shovesin, BB callis AJ-ga [mis tema poolt on halb mäng] ja võitsin käe. Shoveksin siin any2-ga aga ma ei ole selles mängus kindel. 2p2-st ei saanud ka absull miskit nõu ja eriti head nõu ma sealt MTT-de osas ei lootnudki saada, kuna keskmine turna mängija millegipärast arvab, et 100BB mäng on ülideep ja 24o-ga SB-lt completemine profitable :)


nu vot aja riidid korda kui ikka vastased idikad on siis sa ei saa kuidagi edukalt light shoveda seda buttonit
sellest situtsioonist vbolla mingi ATs KQs 55 ja paremad

vsiu100
22.10.09, 08:56
nu vot aja riidid korda kui ikka vastased idikad on siis sa ei saa kuidagi edukalt light shoveda seda buttonit
sellest situtsioonist vbolla mingi ATs KQs 55 ja paremad



+1
bb on obv donk ja dongi vastu ei saa muuve teha ega bluffida jne, kuna donk ei mõtle. ta tegutseb. enne seda lüket peaksin olema veendunud, et mõlemad vastased on mõtlevad inimesed.

raudtee(EST)
22.10.09, 14:07
Kui oled kindel, et olemas olevast stäkist ei piisa ja su senine image selline nitisem, siis 2 niti vastu kindel shove. Nende stäkk peaks olema piisava suurusega ja vaevalt, et nad väga kergelt seda laiali jagama hakkavad. Mina oleks nende callimise range pannud TT+, AK, AQs peale. Kui suured stäkid kontrollivad laudu, siis sellist varastamise võimalust üldjuhul sulle enam ei pakuta. Kui tead, et nii või naa tuleb pushim hakata, siis tuleb võimalus kohe ära kasutada.

Foldiksin ainult siis kui olen vahetult enne silma paistnud aktiivse varastamisega või kui siiski arvaksin, et stäkist peaks üldjuhul pigem piisama.

ranka
22.10.09, 14:18
Sellest stäkist ei piisa 100% ja ma teadsin seda. Niipalju võib veel öelda, et ma sain duubli + veel paar korda varastasin ja siiski kukkusin väga väikeseks stäkiks enne, kui pileti sain.

Asja teeb veel keeruliseks, et antud turniiril ei ole Hand for Hand mängu ja seetõttu võib väga vabalt sinu laud olla 8-kohaline, teine 9-kohaline ning teises lauas on teod, kes mängivad 4 kätt, sinu lauas on selle aja sees jällegi mängitud 10 kätt. Seega isegi bubble olukorras on jube raske mõelda välja õiget stäkki, fakt on see, et sellest ei piisa.

mihke666
25.10.09, 00:21
fold

Tylos
25.10.09, 13:00
clear fold

ESTPatrick
25.10.09, 13:17
Foldiksin ainult siis kui olen vahetult enne silma paistnud aktiivse varastamisega või kui siiski arvaksin, et stäkist peaks üldjuhul pigem piisama.


Vastupidi, siis just tuleb pushida, kuna suure stäki kontrollimise idee ei ole callida allinne vaid avaldada teistele survet.

Milleks riskida callides kui 29o-ga PF raisides kõik foldivad niikuinii ja saab riskivabalt?

ok2aa
25.10.09, 13:43
blindidel on täpselt nii suured stäkid et siin võiks minu arust peaaegu any 2 shoveda

kivisaba
25.10.09, 13:47
blindidel on täpselt nii suured stäkid et siin võiks minu arust peaaegu any 2 shoveda

seda ainult eeldusel, et vastased teavad mis nad teevad

ESTPatrick
25.10.09, 17:32
easy allinn for me, my friend

forell
25.10.09, 17:39
ma seal bb olukorras AK ei viskaks ära ja pocket 10+ calliks. SB peaks isegi kõrgemat kätt ootama et callida.
Minuarust AA vs 44 preflop alllinn ja river 4 ei ole nii suur tildi tekitaja kui seal olukorras bb A7-ga sind callib. Ma ei ole suur debiilsete callide fänn.