PDA

View Full Version : Bluff



leho57
22.10.09, 08:59
küsimus võitvale mängijale.
kas oskad mulle öelda enamvähem keskmiselt kui palju sa blufid. mul on tunne, et ma blufin palju ja see on suur leak.

blindivarastused ei loe..
kui võimalik siis semi-blufi osakaalu tahaks ka teada

Rage
22.10.09, 09:40
mis limiidist jutt? muidu vähemalt NL2-NL25 on lihtne soovitus: ära bluffi!

pikk28
22.10.09, 09:51
airiga ei ole tõesti mõtet tulistada v. a nittide vastu.

andu_andu
22.10.09, 10:58
Ma bluffin enamus ajast fwiw

mcbethk
22.10.09, 12:56
Ma bluffin enamus ajast fwiw

me too...

Sebastian_du
22.10.09, 16:49
Ma bluffin enamus ajast fwiw




me too...


Sites and nicks please!

leho57
22.10.09, 16:57
et siis põhimõtselt ainult kui käsi on, siis lajatad. vastasel korral fold? :D
nojah, eks sellepärast see microlimiit selline *töö* ongi :D

Bikewarrior
22.10.09, 17:04
vahest saab ikka riveril õhuga bet sisse lükatud aga peab kindel olema et vastasel ka mitte sittagi pole.

vennike
22.10.09, 17:11
vahest saab ikka riveril õhuga bet sisse lükatud aga peab kindel olema et vastasel ka mitte sittagi pole.


NL25s olen vist tõelise õhuga lükanud riveris umbes 3 korda. ~250k käe peale. No point, raha saab lihtsamalt.

andu_andu
22.10.09, 17:47
Sites and nicks please!


pokerstars, ChuckNorrisQ, HUSNG - otsi ülesse ja istu järgi :)

ESTPatrick
22.10.09, 18:00
ei ole küsimus kui palju bluffida vaid millal bluffida.

kui hand reading töötab siis raisid alati kui vastasel on bluffcatcher (tuleb leida minimaalne summa mille peale vastane foldib - kaotuste minimeerimiseks) ja bluffid siis kui tal midagi pole kuid sul on veel vähem.

ja mingitel blindil callinud vastase vastu paned A high boardil 3 bulletit (kui oled EP raiser) kui mingit slowplayimis readi ei ole, sest tal ei ole seal keskmiselt suurt A-d ja kui ta herocaller ei ole siis ta foldib kas turnis või riveris ja saad sitaks tasuta raha, kui jääd vahele paned note ja järgmised 3 korda teed sama for value ja saad raha tagasi

eelnevalt kirjeldatud olukordasid on pokkeris tegelikult väga palju ja neid ära kasutades ei olegi tegemist bluffimisega tegelikult, sest sa tead et teenid seal pappi enamasti.

Easy game. KÕIK ALGAB käte lugemisest

leho57
22.10.09, 21:56
et ühesõnaga niikaua kuniks endas kindel pole ja ei suuda vastast käele panna... ei maksa ka bluffida :D suht loogiline. pahatihti suudan ma vastase panna tugevamale käele. tugevamate käte võitluses kisub see raskeks.

variatsioon
22.10.09, 22:00
mis limiidist jutt? muidu vähemalt NL2-NL25 on lihtne soovitus: ära bluffi!

+1

onuark
06.11.09, 01:20
Ühe korra tegin samale vastasele õhuga lükke ja ta muckis, seekord vist ta ei tahtnud alla anda..
http://www.pokerhand.org/?4856246
kokkuvõttes oli tal ikka hea muuv.. sai IKKA VÄGA UHKE stacki endale :/

Codecci
06.11.09, 01:59
et ühesõnaga niikaua kuniks endas kindel pole ja ei suuda vastast käele panna... ei maksa ka bluffida :D suht loogiline. pahatihti suudan ma vastase panna tugevamale käele. tugevamate käte võitluses kisub see raskeks.

käele panemisest üksi ei piisa, tähtis on aru saada mida ta selle käega teeb, kuidas mõtleb

sina vb foldiksid KQ K827A boardil, su vastane ei pruugi nii mõelda

Cash87
06.11.09, 09:55
Ühe korra tegin samale vastasele õhuga lükke ja ta muckis, seekord vist ta ei tahtnud alla anda..
http://www.pokerhand.org/?4856246
kokkuvõttes oli tal ikka hea muuv.. sai IKKA VÄGA UHKE stacki endale :/


Mis see siia teemasse puutub?