PDA

View Full Version : Küsimus rea kohta.



Kairo13
24.10.09, 00:04
Kõigepealt vabandan ette, et nii "loll" küsimus aga ikkagi.

Nimelt mängisime siin tuttavatega nö pulli pärast Texas Hold 'em NL mängu ja tekkis vaidlus rea koha pealt.

Nimelt, kas Texas Hold em'is võivad rea moodustada järgmised kaardid: A-2-3-4-5 või on selline rida võimalik vaid Omaha Hold 'em Hi-Low mängus?

Lutzky
24.10.09, 00:06
jah

vennike
24.10.09, 00:56
Kõigepealt vabandan ette, et nii "loll" küsimus aga ikkagi.

Nimelt mängisime siin tuttavatega nö pulli pärast Texas Hold 'em NL mängu ja tekkis vaidlus rea koha pealt.

Nimelt, kas Texas Hold em'is võivad rea moodustada järgmised kaardid: A-2-3-4-5 või on selline rida võimalik vaid Omaha Hold 'em Hi-Low mängus?


head mängud teil :D Omaha Hold 'em Hi-Low
ja mitte vaid.. pea kõikides ikka 5-card draw, studides, razzis on see yldse nuts.

Kairo13
24.10.09, 02:11
Tänud, no sel juhul sain lüpsta :D

K2snakas
24.10.09, 04:28
ilus küsimust:D
seda peaks vict ainult igaüks teadma, kes pokkeriga kokku puutunud, mitte ainult Pokkeri PRO-d :D

sry for OT aga vana sa oled?

kollane
24.10.09, 11:48
ilus küsimust:D
seda peaks vict ainult igaüks teadma, kes pokkeriga kokku puutunud, mitte ainult Pokkeri PRO-d :D

sry for OT aga vana sa oled?



kairo13

K2snakas
24.10.09, 12:27
siis ma ei imesta, mix selline küsimus:D!

Kairo13
24.10.09, 16:00
kairo13


Lol.

Ma jätan oma vanuse enda teada. Küsimus oli sellepärast, et tekkis vaidlus. Minul oli rida A-5 ja sain lüpsta, kuna tehti selgeks, et see pole rida. Olen alles 2 nädalat mänginud ja ei viitsind edasi vaielda. Nüüd tean paremeni.

kivisaba
25.10.09, 01:17
Lol.

Ma jätan oma vanuse enda teada. Küsimus oli sellepärast, et tekkis vaidlus. Minul oli rida A-5 ja sain lüpsta, kuna tehti selgeks, et see pole rida. Olen alles 2 nädalat mänginud ja ei viitsind edasi vaielda. Nüüd tean paremeni.

sõida sisse imo

K2snakas
25.10.09, 01:37
Olen alles 2 nädalat mänginud

pigem oled 2 n2dala jooksul korra mänginud:D

PokerDevil
25.10.09, 02:17
Ja kohe kindlasti sõida sisse.

RudiTurbo
25.10.09, 02:31
Täiega peaks sisse sõitma

teerajaja
25.10.09, 02:32
Täiega peaks sisse sõitma


+1

Rage
25.10.09, 09:13
imo väga nõme leveldamine uue kasutaja pihta käib siin..

alaska
25.10.09, 09:13
Lol.

Ma jätan oma vanuse enda teada. Küsimus oli sellepärast, et tekkis vaidlus. Minul oli rida A-5 ja sain lüpsta, kuna tehti selgeks, et see pole rida. Olen alles 2 nädalat mänginud ja ei viitsind edasi vaielda. Nüüd tean paremeni.


ega need sul ühest mastist ei olnud?

masterpuppet
25.10.09, 09:13
Ning pärast kuse autol kummid täis.

daljoh
25.10.09, 09:17
imo väga nõme leveldamine uue kasutaja pihta käib siin..

+1

K2snakas
25.10.09, 09:19
imo väga nõme leveldamine uue kasutaja pihta käib siin..


pigem leveldab tema ise, see on lihtsalt unreal, kui sa oled 2 nädalat mänginud ja sa ei tea kõiki võimalikke kombinatsioone!

daljoh
25.10.09, 09:21
seda ka muidugi

Rage
25.10.09, 09:22
pigem leveldab tema ise, see on lihtsalt unreal, kui sa oled 2 nädalat mänginud ja sa ei tea kõiki võimalikke kombinatsioone!
ma ei tea... ma olen kohanud inimest kes ka pikema aja peale ikka mäletam miskist videomati automaadist, et ka KA234 oli rida..

ja imo on siin ka old küsimusi, kum rida kõvem on, kas TJQKA või A2345

alaska
25.10.09, 09:37
Ma vaatan et teemaalgataja pole eriti seda tüüpi, kes väikse leveldamise hinge võtaks.

SamGold
25.10.09, 10:15
pigem leveldab tema ise, see on lihtsalt unreal, kui sa oled 2 nädalat mänginud ja sa ei tea kõiki võimalikke kombinatsioone!


pigem leveldab tema ise, see on lihtsalt unreal, kui sa oled 2 nädalat mänginud, ei tea kõiki võimalikke kombinatsioonegi kuid juba pokkeriprod.com'is oma account! :D

Provoker
25.10.09, 10:16
Selles mõttes, et kui ma kunagi alustasin freerollide mängimisega läks mul ma usun kauem kui 2 nädalat selleks, et selgeks saada kumb on kõvem kas mast või rida ;D Klõbistasin lihtsalt nuppe. 8)

alaska
25.10.09, 10:18
mul läheb siiamaani omahas natuke aega, et aru saada, miks ma ei võida, kui mul on As ja maas on ssss.

Kairo13
25.10.09, 12:18
ega need sul ühest mastist ei olnud?


Kahjuks mitte, siis poleks mingit vaidlust tekkinud.



Ma vaatan et teemaalgataja pole eriti seda tüüpi, kes väikse leveldamise hinge võtaks.


Muidugi mitte, alguses peabki mööda päid ja jalgu saama - siis jääb vähemalt eluks ajaks meelde. See on iga asjaga nii :D



pigem leveldab tema ise, see on lihtsalt unreal, kui sa oled 2 nädalat mänginud ja sa ei tea kõiki võimalikke kombinatsioone!


Ma just ütlesin, et minul oli õigus, aga teema tegin selleks, et mul oli enda jaoks kinnitust vaja. Samas kui nüüd võtta ette pokkeritubade pokkerikoolid, siis seal ei ole kusagil kirjas, et rea puhul võib A olla nii alustaja kui ka lõpetaja.



pigem leveldab tema ise, see on lihtsalt unreal, kui sa oled 2 nädalat mänginud, ei tea kõiki võimalikke kombinatsioonegi kuid juba pokkeriprod.com'is oma account! :D


Kommentaari esimese poole vastus üleval. Teine pool - et pokkerit mängida edukalt pead seda oskama ja oskus tuleb osaliselt läbi teoreetilise õppimise, selleks oli vaja leida hea sait, kus on olemas asjatundlikud liikmed ja asjalikud õpetused algajaile - need kõik on siin olemas. Konto tegin selleks, et mulle ei meeldi olla nö lurker (ilma kontota lugeja). Ise foorumi adminina meeldib mulle, kui lehekülje all osas oleks statistikas membereid rohkem kui gueste.

Pahvak
25.10.09, 12:24
pigem leveldab tema ise, see on lihtsalt unreal, kui sa oled 2 nädalat mänginud, ei tea kõiki võimalikke kombinatsioonegi kuid juba pokkeriprod.com'is oma account! :D


Meh, kui ma oma bankrolli triobeti freerollidest alustasin, siis vähemalt 2 kuud vaatasin alt nurgast, kas mul on flush või rida.

ranka
25.10.09, 12:33
A-2-3-4-5 on kõige ebaloogilisem rida. Isegi, kui sa tead kombinatsioonide tähendusi, ei tule sa never-ever selle peale, et A-2-3-4-5 annab ka rea. Kui sa seda tead, siis tõenäoliselt oled mutant ;)

Selline küsimus on enamustel algajatel ja ka mul läks omajagu aega ,et teada saada, et kõige väiksem rida on ässast-viieni. Tekib üleüldse küsimus, et miks on nii? Miks siis ei ole K-A-2-3-4 rida? Miks just ässast?

Ja algaja üle naermine näitab seda, kui algaja ta ise on.

K2snakas
25.10.09, 14:21
Ja algaja üle naermine näitab seda, kui algaja ta ise on.


keegi ei naera, lihtsalt paneb ohkama ja imestama, et kuidas siuke asi on võimalik...

kivisaba
25.10.09, 14:32
ei no poiss teadis ilusti et A-5 on rida ju aga kuna ei viitsinud häusata "sõpradega" siis foldis vaidluse
kuna ei teadnud kust oma poolele kinnitust saada tuli ja küsis prolt
nüüd aga on ainuke loogilne samm minna ja raha sisse nõuda

timukasr
25.10.09, 14:32
Minu arust siin küll midagi uskumatut pole, suht tihti kohtab juttu ala, kui mõlemal vennal on mastid (erinevad kickerid), kas siis on split pot jne.

Sõber rääkis hoopistükkis lõbusa loo. Läks mingi reisifirmaga slovakkiasse (või kuhugi sinna kanti) suusatama ja siis neil bussis, mingid vennad, kes lasid ohjeldamatudes kogustes jäägermeistrit (üks robis isegi teise valge nokamütsi täis), mängisid pokkerit. Siis mingi tõstmine särki värki käis ja järsku üks läks all-in. Teine ütles, et tal pole piisavalt raha, et all-ini callida (kuigi tal oli nuts) ning oli sunnitud käe foldima. Mitte keegi seal ei leveldanud, vaid kõik arvasid tõsimeeli, et kui sul chippe pole, siis edasi mängida ei saa. Sõber obv ei julgenud midagi öelda.

Provoker
25.10.09, 14:35
Minu arust siin küll midagi uskumatut pole, suht tihti kohtab juttu ala, kui mõlemal vennal on mastid (erinevad kickerid), kas siis on split pot jne.

Sõber rääkis hoopistükkis lõbusa loo. Läks mingi reisifirmaga slovakkiasse (või kuhugi sinna kanti) suusatama ja siis neil bussis, mingid vennad, kes lasid ohjeldamatudes kogustes jäägermeistrit (üks robis isegi teise valge nokamütsi täis), mängisid pokkerit. Siis mingi tõstmine särki värki käis ja järsku üks läks all-in. Teine ütles, et tal pole piisavalt raha, et all-ini callida (kuigi tal oli nuts) ning oli sunnitud käe foldima. Mitte keegi seal ei leveldanud, vaid kõik arvasid tõsimeeli, et kui sul chippe pole, siis edasi mängida ei saa. Sõber obv ei julgenud midagi öelda.



lmao

ei tea kuhu jäid kellad ja ruiided jms?

SamGold
25.10.09, 14:58
Minu sõnavõtu point oli, et minuarust on palju lihtsamaid viise pokeri basic mängureeglite selgeks saamiseks. Näiteks kirjutada googlisse "poker rules" mis annab lõpmatult saite kus hand rankingud puust ja punaselt kirjas. Vaatasin üle ja enamuses oli straight'i all ka kirjas, et "A" moodustab nii kõige tugevama kui nõrgema rea. Asi ei puudutagi niivõrd algajaks olemist vaid viise kuidas inimene infot hangib. Ise foorumi admin olles ta kindlasti ka teadis, et seda sorti küsimustele võib ka vastavaid vastuseid oodata :)

variatsioon
25.10.09, 15:07
Minu arust siin küll midagi uskumatut pole, suht tihti kohtab juttu ala, kui mõlemal vennal on mastid (erinevad kickerid), kas siis on split pot jne.

Sõber rääkis hoopistükkis lõbusa loo. Läks mingi reisifirmaga slovakkiasse (või kuhugi sinna kanti) suusatama ja siis neil bussis, mingid vennad, kes lasid ohjeldamatudes kogustes jäägermeistrit (üks robis isegi teise valge nokamütsi täis), mängisid pokkerit. Siis mingi tõstmine särki värki käis ja järsku üks läks all-in. Teine ütles, et tal pole piisavalt raha, et all-ini callida (kuigi tal oli nuts) ning oli sunnitud käe foldima. Mitte keegi seal ei leveldanud, vaid kõik arvasid tõsimeeli, et kui sul chippe pole, siis edasi mängida ei saa. Sõber obv ei julgenud midagi öelda.

anna nende nr.. läheks homegamele iga käsi AI lükkama..

Pahvak
25.10.09, 15:33
Minu arust siin küll midagi uskumatut pole, suht tihti kohtab juttu ala, kui mõlemal vennal on mastid (erinevad kickerid), kas siis on split pot jne.

Sõber rääkis hoopistükkis lõbusa loo. Läks mingi reisifirmaga slovakkiasse (või kuhugi sinna kanti) suusatama ja siis neil bussis, mingid vennad, kes lasid ohjeldamatudes kogustes jäägermeistrit (üks robis isegi teise valge nokamütsi täis), mängisid pokkerit. Siis mingi tõstmine särki värki käis ja järsku üks läks all-in. Teine ütles, et tal pole piisavalt raha, et all-ini callida (kuigi tal oli nuts) ning oli sunnitud käe foldima. Mitte keegi seal ei leveldanud, vaid kõik arvasid tõsimeeli, et kui sul chippe pole, siis edasi mängida ei saa. Sõber obv ei julgenud midagi öelda.


Selliste reeglite kehtides mängiks hea meelega shortstackide lauas.

forell
25.10.09, 15:46
no milleks see foorum on siis kui ei tohi kysimusi kysida.
minuarust on see 1 levinumaid kysimusi kas a-5 on rida(mänguautomaadis vist pole ju?)
Teine tyypiline kysimus on selles kellel on kõrgem maja, a la näiteks KKA23 boardil K2 vs 33.
Siis veel kui laual on näiteks AKJ82 ristid siis risti neli annab kõrgema masti kui mitte yhtegi ristit, et pole split.
Ja kõige tüüpilisem on see kui parem kicker saab counterfitted ja on split pot - seda tihti ei märgata.

Pokkeris on päris palju selliseid keerukamaid momente mängijatele kes pole kaua harrastand, niiet ylitavaline et tekivad küsimused, eriti kui vaidled purjus sõpradega.

Lihtsalt veits leim on mingi konn hakkab siin sõna võtma et omg 2 nädalat mängind ja ei tea mitte midagi kui mina mängisin siis 1 kord ma sain täis maja ässadega.

Karikakar
25.10.09, 16:21
Ise olen kohanud sellist tüüpi kes arvas, et flushi puhul loeb AINULT high card (e siis kui laual oleks A 10 9 5 2 ristid siis oleks split pot igal juhul (ei loeks kas kellegil oleks K Q vms)). Kusjuures inimene mängib netis, sõpradega jnejne.

RudiTurbo
25.10.09, 18:40
Neid noobi vigu on päris palju jah.

Mul oli Olympicus tournas käsi KQ push KT callis. Flop KT4 turn K, river T ja diiler shippis poti vastasele ja vastane väga kogenud mängija hakkas ka mul juba kätt suruma, aga siis tegin ise häält, et wtf ja sain oma split poti kätte ja tixusin edasi ;D

rohelinekonn
26.10.09, 03:41
kui kunagi alustasin siis arvasin et kõik punased on kah nuts käsi :D

lenC
26.10.09, 03:57
Tekib üleüldse küsimus, et miks on nii?

Äss on mõlemat - kõige madalam ja suurim kaart.

Sebastian_du
26.10.09, 10:49
Neid noobi vigu on päris palju jah.

Mul oli Olympicus tournas käsi KQ push KT callis. Flop KT4 turn K, river T ja diiler shippis poti vastasele ja vastane väga kogenud mängija hakkas ka mul juba kätt suruma, aga siis tegin ise häält, et wtf ja sain oma split poti kätte ja tixusin edasi ;D

+1
Alles laupäeval tekkis olukord kus vennal, kel mängu kogemust vähemalt poole aasta jagu , ära kammis QQ vs AT A-T-T-Q-6 boardil.

Seega ei tasu kohe lolliks sõimata aga kui reeglite valesti tõlgedamine läheb kellegile raha maksma siis tuleks küll asjad väga väga "selgeks teha"

mcbethk
26.10.09, 13:36
Mastimaja imo.

nomerlot
28.10.09, 11:40
Samas kui nüüd võtta ette pokkeritubade pokkerikoolid, siis seal ei ole kusagil kirjas, et rea puhul võib A olla nii alustaja kui ka lõpetaja.


Kusjuures see on jummala õige jutt! Kuna ma ka teatavasti olen väga rookie, alles paar kuud mänginud, siis mäletan selgelt, et endal tekkis päris alguses mingi hetk sama küsimus ja pokkeritubades pakutavad reeglid sellele vastust ei andnud.

Ise oma loogikaga mõtlesin välja, et KA234 reaga pole näinud kedagi võitmas, ju siis see ikka pole rida.

oitarvi
29.10.09, 09:27
ilus küsimust:D
seda peaks vict ainult igaüks teadma, kes pokkeriga kokku puutunud, mitte ainult Pokkeri PRO-d :D

sry for OT aga vana sa oled?


Äkki vaatad profiili alt tal? :)

Aga foorum selleks ongi, et algajad saaksid uusi teadmisi juurde ning küsida. Ei tasu kohe hakata tänitama, et kuidas sa sellist asja ei tea ning see elementaarne. Ma usun, et kellelgi polnud kohe pokkerit mängides päris selge kas ässast viieni on rida või ei.

K2snakas
29.10.09, 09:34
Äkki vaatad profiili alt tal? :)

Aga foorum selleks ongi, et algajad saaksid uusi teadmisi juurde ning küsida. Ei tasu kohe hakata tänitama, et kuidas sa sellist asja ei tea ning see elementaarne. Ma usun, et kellelgi polnud kohe pokkerit mängides päris selge kas ässast viieni on rida või ei.


no ma ei tea vb sind 6petas keegi selline, kes ei 6elnud sulle ala pooli kombinatsioone ja ala kui omal käel 6pid siis ongi veel lihtsam., lööd google lahti naq siin mainiti ja ongi olemas!

ranka
29.10.09, 14:59
Minu arust siin küll midagi uskumatut pole, suht tihti kohtab juttu ala, kui mõlemal vennal on mastid (erinevad kickerid), kas siis on split pot jne.

Sõber rääkis hoopistükkis lõbusa loo. Läks mingi reisifirmaga slovakkiasse (või kuhugi sinna kanti) suusatama ja siis neil bussis, mingid vennad, kes lasid ohjeldamatudes kogustes jäägermeistrit (üks robis isegi teise valge nokamütsi täis), mängisid pokkerit. Siis mingi tõstmine särki värki käis ja järsku üks läks all-in. Teine ütles, et tal pole piisavalt raha, et all-ini callida (kuigi tal oli nuts) ning oli sunnitud käe foldima. Mitte keegi seal ei leveldanud, vaid kõik arvasid tõsimeeli, et kui sul chippe pole, siis edasi mängida ei saa. Sõber obv ei julgenud midagi öelda.


Ei mäleta, kes rääkis (vist jörks) aga kahel mehel olid olympsis kolmikud ja diiler tahtis splittida potti, sest kolmikud ju samatugevused.

Raido428
30.10.09, 08:25
Näiteks:
J9o vs J9o

Board 99A rainbow

milles probleem?


Edit: tähti närin.

Pahvak
30.10.09, 09:49
Näiteks:
J9o vs J9o

Board 99A rainbow

milles probleem?


Edit: postitusi kogun, et e-peenis pikem oleks.


FYP

Raido428
30.10.09, 09:54
FYP


Nice one :)