PDA

View Full Version : Carbon Poker, keegi mängib seal?



Marek K.
12.11.08, 12:53
Nii, avastasin siis sellise saidi.. st tegelikult teadsin seda juba päris ammu, aga pole kunagi uurinud.. tean, et mingitel aegadel asus antud sait prima networkis, nüüd aga miskis uues, ma eiteagi mis network see on, kus soft baseerub flashil.

Pakub siis mõnusaid deposiitboonuseid, läbi vastavate linkide liitumisel 30% rakebacki, lisaks saab teenitud punktide eest mängida erinevaid freerolle iga kuu, 10k, 50k jms.. + on olemas ka miski pointshop, kus saab punktide eest osta carboni nänni.

Vaatasin hetkel on seal mängijaid online ca 2000, on kellegil selle saidiga kogemusi ja palju seal võiks tipptundidel mängijaid olla?

Kes teab.. võiks igasugu infot pritsida selle saidi kohta ;)

Yokker
12.11.08, 14:30
mina nt alustasin pokeri mänguga just seal paar aastat tagasi play money mängides....minu teada seal suht vähe mängiad cashis(vähem kui primas)...põhi rõhk on nagu turnadel ja SnG-del ja multitabeldamiseks on see suht ebameeldiv koht...

ment52
12.11.08, 14:40
Mängijaid on 2-3x vähem kui Primas. Tase väga nõrk. Trackerid-HUDid ei tööta. Multitabling on päris keeruline kuna lauad ei tule teiste ette ja ei hakka isegi taskbaril vilkuma. Cashout jõudis moneybookersisse mõne tunniga.

marguzz22
12.11.08, 15:23
soft ka täissaast, ei soovita

kilu6
12.11.08, 15:30
Kunagi olen natuke seal mänginud, sest seal oli turniiridel overlay. Cashi pole puutunud. Hetkel ei teagi, kuidas sellel toal läheb üldiste maailma majandusraskuste taustal. Registreeritud kuskil Hollandi Antillidel.

Cashi laudu on vähe, seal vist mängib palju usa mängijaid ja väga vähe eurooplasi. Turniiridel enam selliseid overlaysid pole, nagu alguses.

Pokernews oma lehel annab selle toa kohta:

Carbon Poker alustas tegevust 2005. aasta veebruaris, pakkudes suurepäraseid overlay- ning garanteeritud auhinnafondiga turniire. Carbon Poker on Merge Gaming Network`i pokkerituba ning kasutab kõiki võrgustiku poolt loodud ja eelnevalt praktikas põhjalikult kontrollitud lahendusi.

ranka
14.11.08, 04:32
Kas tegu on Merge võrgustikku kuuluva pokkeritoaga? Kui jah, siis tegu on äärmiselt fishi pokkeritoaga. Miinusteks on, et hetkel võrgustikus ei tööta trackerid ega HUD'id. Ainus võimalus käsi trackerisse saada on, kui kasutad konvertereid, mis konvereteerivad Merge võrgustiku käed näiteks PokerStars'i formaadiga käteks.

Peokuningas peaks seal mängima aga kahtlen, et tahab rääkida :)

Marek K.
14.11.08, 07:03
Merge jah vist peaks olema, nagu ma aru olen saanud! Kusjuures olen seal networkis isegi mänginud mingi aeg, aga ma pole kindel, kas seal usa kasutajaid enam taga on. Igatahes sel ajal kui veel oli, mängisin seal networkis miski reeferpokeris vms, ja jube lihtne oli duubeldada fishide arvelt, kusjuures neil iganädalastel 10k ja kuulõpu 50 k freerollidel, neil oli väga lihtne rahadesse tulla.. aga jah, seal networkis ikka vist liiga vähe kasutajaid.

ranka
14.11.08, 07:07
Merge jah vist peaks olema, nagu ma aru olen saanud! Kusjuures olen seal networkis isegi mänginud mingi aeg, aga ma pole kindel, kas seal usa kasutajaid enam taga on. Igatahes sel ajal kui veel oli, mängisin seal networkis miski reeferpokeris vms, ja jube lihtne oli duubeldada fishide arvelt, kusjuures neil iganädalastel 10k ja kuulõpu 50 k freerollidel, neil oli väga lihtne rahadesse tulla.. aga jah, seal networkis ikka vist liiga vähe kasutajaid.


kasutajaid on vähe aga paljud 100NL regularid (fishid) mängivad ka näiteks 200NL, 400NL ja 600NL laudades. Arvan, et sama jama toimub ka 10NL-is.

Ja loodan, et peokunn mind maha ei löö ;)

peokuningas
14.11.08, 12:11
kasutajaid on vähe aga paljud 100NL regularid (fishid) mängivad ka näiteks 200NL, 400NL ja 600NL laudades. Arvan, et sama jama toimub ka 10NL-is.

Ja loodan, et peokunn mind maha ei löö ;)


Ranka õhtul saad lõuga, kui näen ;D

Ma vaikselt mängin seal jah. Enamasti FR NL100 ja NL200. Mu mängu aeg on umbes 20-23. Sel ajal vahel on ainult 3-4 NL100 FR lauda, samas parematel hetkedel ka 7-8 tükki. NL200 laudu heal päeval 1-2 ja mõni päev pole üldse. Kui ise laudu teha juurde, siis äkki täituksid ka, aga pole seda proovinud.
Olen proovinud NL400 ja NL600 ka, sest laudades samad fishid, kes NL100 ja NL200 mängivad, a seni olen kaartide poolest suht ikaldunud seal ja rolli siiski natuke vähe, et seal tasemel vabalt saaks mängida.
Näiteks eile tegin tunnikese NL600, seal üks NL200 regular, kes jookseb ca 30/10, lükkas poole tunniga kiirelt miski 1,8K$ ja natukese aja pärast kadus ka.
Ise olen viimasel ajal vaadanud ka 6max laudade poole. Neid paistab, et on NL100 omasid kuskil 4-5 tükki, NL200 omasid ka miski 3-4 ja isegi paar NL400 lauda.

Soft oli varem isegi suht normaalne, aga millaski augustis või septembris tehti seal mingid idiootsed updated ja peale seda on soft natuke liiga aeglaseks jäänud. Mul arvutis ainult 512M RAM, aga peale pokkeri kliendi, trackeri ja msni (kus ma mängimise ajal olen loomulikult offline :P) muud lahti ei hoia.

Käe konverteri ostsin mingi tüübi käest 5$-ga, aga selles on mingi kamm sees, niiet kõiki käsi ta ei converdi ära ja seega oma võitude-kaotuste kohta ma trackeris arvestust ei saa pidada, sest pahatihti kaovad just suurimad võidetud potid ära, aga vpip, pfr, agg kohta saan info enda ja vastaste kohta üldjoontes kätte. Hakkasin ka ise mingit converterit kirjutama, a hetkel on see asi unarusse jäänud. Tundub, et on paras pusimine, a äkki mingi hetk saab ära tehtud.

Freerollid on jah nunnud, a kuna need pühapäeva õhtuti, siis ma viimasel ajal ei ole neile viitsinud keskenduda. Kasutan seal pigem taktikat, et kas alguses kohe saan hiigelsuure stacki või siis saaks kiirelt magama ära. Korra see taktika õnnestus isegi 50K$ freekal ja siis kirusin ennast, et pidin ma mängima üldse, sest tegelikult oli vaja suht vara järgmine päev tõusta.

A ja see ka, et ameeriklastele hetkel see sait veel avatud, a kui see põrsas Bush käru keerab, siis võibolla ka ameerika fishid sealt kaovad.

Ja kui liitud, siis kindlasti tee seda läbi mõne saidi, kes rakebacki ka pakub.

ranka
14.11.08, 12:15
Kui lõuga annad, siis ära näkku löö, sest passipilt tegemata :D

Ja väga hea jutt - konkreetne, lühike ja täpne!

Keiss
14.11.08, 16:43
Ja kui liitud, siis kindlasti tee seda läbi mõne saidi, kes rakebacki ka pakub.



Oskad soovitada mõnda saiti?

pikk28
14.11.08, 17:18
keiss kas towerist juba koblakas ees?

Keiss
14.11.08, 18:09
Ei ole see meeldima hakanud kahjuks.

ranka
15.11.08, 19:19
Oskad soovitada mõnda saiti?


Isiklikult ei oska ühtegi peast öelda aga soovitan googeldada ning kui leiad saidi siis googelda ka antud saiti (et kontrollida usalduvust) ja vaata, mis tulemused annavad.

antnx
29.10.10, 12:34
2 aastat möödas juba. Kas carbonis muutusi ka toimunud või samasugune urgas ikka? Mängib keegi seal tänapäeval ka?