PDA

View Full Version : Limit up?



metsnik
25.10.09, 19:00
See pigem niisama mõtete vahetamise teema, aga mis arvate. Kas olete endal tähendanud seda, et liikudes limiidis ülespoole, paraneb ka mäng? Ehk siis on kergem keskenduda kuna mäng tundub tõsisem ning seeläbi saab ma paremaid otsuseid vastu võtta.

Tegelikult sama ka Barry Greenstein öelnud (poker player should feel living on the edge). Asi peab toimima muidugi bankrolli võimete piires, kuid kas olete kogenud limiidis üles minnes ka seda, et tulemused paranevad? Eelkõige siis enda parema mängu tõttu, vastased tavaloogika järgi kõrgemal siiski kehvemaks ei lähe.

Muidugi eraldi dimensioon on ka oma mängustiili sobivus vastavasse limiiti. Allpool võib olla tullakse agressiivsusega rohkem kaasa kui üleval, kus on ehk lihtsam ka vastast seetõttu käe peale panna.

Provoker
25.10.09, 21:27
Limiitides liikudes lihtsamaks kindlasti mäng ei muutu. Pigem võib öelda, et loogilisemaks. Aga eks neid kel raha meeldib jagada, leidub igal pool.

PS täna siis shot NL50 mul :D

Rage
25.10.09, 22:07
jep.. minul on küll nii.. vanas limiidis lased juba lõdva randmega pikemat aega... siis uues oled keskendunum ja mängid hoolikamalt..

alaska
25.10.09, 22:57
ma väristan hullult uues limiidis...

Lutzky
25.10.09, 23:53
ma väristan hullult uues limiidis...


+1

ActionJackson
26.10.09, 00:05
Uues limiidis jah, mulle tundub ka, et vähemalt alguses oled hoolsam ja süvened rohkem.

AshrakWhite
31.10.09, 08:32
eks ta kindlasti ole, samas järgmine uus limiit on minu jaoks NL400, ülejäänud kõik proovitud, tiba funky on küll NL200 1 BI'ga mängida :P

blizkaa
31.10.09, 09:58
Imo mingi aeg kulub limiidiga harjumiseks ja vasta näppe on kah kerge saada, nl50 oli mu jaoks müstika alul kui weakilt mängiti tugevaid kaarte.