PDA

View Full Version : Kuidas tundub Antoniuse call riveris? 1,5 milli eeki callida K-high-ga



Ajuvaba
25.10.09, 22:39
https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=15020491126&hash=2730234813

Cash87
25.10.09, 22:42
wow

daljoh
25.10.09, 22:43
skill?

K2snakas
25.10.09, 22:44
nice, aga minu arust see siit foorumist l2bi k2inud juba..

Foux
25.10.09, 22:49
zOMG

Davy
25.10.09, 22:49
Yea näinud seda kätt, kingsofcardsilt superbad play...kingsofcards never ever ei flati seda turni J-ga ja teiseks ta ei beti riverit millegi muuga kui missed drawga. Ainuke asi mida ta yritas antonius foldima saada on 8 high missed flush draw , aga seda oleks antonius niikuinii shovenud, et kingsofcardsi missed drawlt ära saada...

Ghost0
25.10.09, 22:49
[ ]1.5 milli eeku

alaska
25.10.09, 22:51
Ta ei saa midagi riveris esindada, mille ta turnis flatiks?

Karikakar
26.10.09, 01:09
A kui ta oleks turnis shovenud siis oleks Antonius ju ikkagi callinud?

variatsioon
26.10.09, 01:21
https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=15020491126&hash=2730234813



[X] level 46

Dogers
26.10.09, 01:24
tra ma ei saa sellistest vanadest kunagi aru

Helmps
26.10.09, 04:33
tra ma ei saa sellistest vanadest kunagi aru



i have news for u.. u never will :)

kilu6
26.10.09, 08:49
Riveri call pole midagi müstilist, pot oli juba suur jne (river call oli ju ainult 1.1MEEK kah:).

Pigem ma vaatan, et turni c/r Antoniuse poolt on asi, mida raske mõista.
Ja see, et miks siis kingofcards turnis ei
1) foldinud > shovenud > callis turni

Nii, et kogu poti ehitamise töö tehti ära turnis.

vonkartoffel
26.10.09, 15:48
Ainuke mõte, miks seal callida tal on, et riveris shoveda kui ei hiti. Kuid ta ei saand ju arvata et mingi metsik fold equity seal tal oleks:S

alaska
26.10.09, 16:52
Turni checkraise pidi olema mingi meta, äkki oli pidevalt kaks barrelit lasknud eelnevalt...

timz0333
08.11.09, 10:41
Summad on müstilised jah aga riveri call vaadates boardi on päris hea. Minumeelest täpselt selline board kus missed draw bluffiks pöörata.
Teemaalgataja kasutaja nimi võtab hästi kokku selle käe.

nomerlot
23.11.09, 13:33
See teema on vales kohas, ma arvan.

Rigged
25.11.09, 15:57
Miks te üritate sellist kätt analüüsida? Te ei tea nende omavahelist metamist ning as played, river ez call.

ESTPatrick
26.11.09, 16:05
Miks te üritate sellist kätt analüüsida? Te ei tea nende omavahelist metamist ning as played, river ez call.


tahad öelda et sa callid seal alati 1BI jagu kui selline olukord on, 100%?

Codecci
26.11.09, 16:17
Miks te üritate sellist kätt analüüsida? Te ei tea nende omavahelist metamist ning as played, river ez call.

a kuidas sa ez call saad öelda kui samamoodi ei tea nende omavahelisest mängust midagi? :D
see kvalifitseerub ka analüüsina

McFoldberg
26.11.09, 16:28
Imo on huumor, et olles seda kätt otsast lõpuni näinud, räägivad kõik sellest kui ez call jms.

Codecci
26.11.09, 16:38
imo on huumor et keegi üldse nosebleedi käsi kommenteerib kes ise 25/50+ ei mängi

Timpz
26.11.09, 17:27
Viimasel ajal tundub et Antonius üks väheseid kes suudab Isildurit crushida

Codecci
26.11.09, 17:43
Viimasel ajal tundub et Antonius üks väheseid kes suudab Isildurit crushida

variance

stenboy
07.01.10, 17:56
Haige call , eks ta ise tunnetab mängjat kellega ta möngib kindlasti paremini kui meie siin ju.
Raha laialt loopida siis miks ka mitte kuna tõenäosus võita on ju suht suur ..arvestades poti suurust enne bluffi .

Ajuvaba
08.01.10, 10:32
kes iganes siin kommenteerinud on, siis mina ei näe siin easy calli never ever. Variante on tohutult. Ei hakka pikemalt kommenteerima...

Davy
08.01.10, 10:48
kes iganes siin kommenteerinud on, siis mina ei näe siin easy calli never ever. Variante on tohutult. Ei hakka pikemalt kommenteerima...


?

Turni pot ja stacksized + kingsofcards call näitab ära mis tüüpi käsi kingsofcardsil on...ja ausalt õeldes on siin 0 varianti kuidas kingsofcards antoniust biidib...sellel boardil antud actioni korral kingsofcards ei ole huvitatud 1 paariga turni callima ja riverit foldima.

Aga esita siis kasvõi 2 nendest tohututest variantidest.

Koit
08.01.10, 11:48
lol

sa ei tea nende eelnevat historyt, sa ei tea seda millised trikid võivad kingofcardsil varukas olla jnejne. Sellised tüübid on naeruväärsed, kes ütlevad et see obv 100% standard call ja ise ei biidi nosebleed stakesi.

Davy
08.01.10, 11:53
lol

sa ei tea nende eelnevat historyt, sa ei tea seda millised trikid võivad kingofcardsil varukas olla jnejne. Sellised tüübid on naeruväärsed, kes ütlevad et see obv 100% standard call ja ise ei biidi nosebleed stakesi.


mhmh olen naljakas tüüp

Too 1 kingsofcardsi käsi välja, mida Antonius riveris ei biidi ja mida kingsofcards võib nii mängida. 1 käsi ... mõtle kõikvõimalik ajaloo stoori välja.... ükskõik kui hullummelne see ei ole.... ja siis pane see 1 võimalik käsi ajaloost tulenevalt siia kirja.

Codecci
08.01.10, 12:03
mhmh olen naljakas tüüp

Too 1 kingsofcardsi käsi välja, mida Antonius riveris ei biidi ja mida kingsofcards võib nii mängida. 1 käsi ... mõtle kõikvõimalik ajaloo stoori välja.... ükskõik kui hullummelne see ei ole.... ja siis pane see 1 võimalik käsi ajaloost tulenevalt siia kirja.

Minu kui kõrvaltvaataja jaoks võib tal absoluutselt ükskõik mis käsi olla - ma ei tea, kuidas nosebleedis mängitakse ja ma ei saa öelda "kui tal oleks käes XX, siis ta oleks ju flopis teinud seda ja turnis seda". Kui üks käsi vaja välja tuua, siis AA näiteks?

lenC
08.01.10, 12:08
mina ei näe üldse midagi imestamapanevat selles käes, vaadake stacke riveril, PA peab 20% kordadest siin ees olema, busted drawsid küll ja küll. Ise sellises käes osaledes ma muidugi mõtleks, et kas keegi on võimeline bluffima, kui "ma nagunii callin nii soodsate oddsidega"

Nosebleedist leiab palju huvitavamaid käsi minu meelest, ärge laske summadel end pimestada.

Davy
08.01.10, 12:11
Minu kui kõrvaltvaataja jaoks võib tal absoluutselt ükskõik mis käsi olla - ma ei tea, kuidas nosebleedis mängitakse ja ma ei saa öelda "kui tal oleks käes XX, siis ta oleks ju flopis teinud seda ja turnis seda". Kui üks käsi vaja välja tuua, siis AA näiteks?


Antonius never ever ei foldi turni 3betile ja AA-ga ei ole drawil turnil imelikku slowplayd vaja kellegil sellises olukorras tegema hakata(kahtlane kas nl5 fish isegi selleks suuteline on), sest riverit kingsofcards never AA-ga ei foldi ainuke asi mis siin saab kingsofcardil juhtuda, et antonious missed draw check/ foldib riveris... ehk value lost. Vaatasid sa ikka potsized/stacksized üle enne kui AA-d soovitasid :)?

Davy
08.01.10, 12:12
mina ei näe üldse midagi imestamapanevat selles käes, vaadake stacke riveril, PA peab 20% kordadest siin ees olema, busted drawsid küll ja küll. Ise sellises käes osaledes ma muidugi mõtleks, et kas keegi on võimeline bluffima, kui "ma nagunii callin nii soodsate oddsidega"

Nosebleedist leiab palju huvitavamaid käsi minu meelest, ärge laske summadel end pimestada.


Ütle parem üks käsi mis ei ole busted draw ;)

Codecci
08.01.10, 12:30
Antonius never ever ei foldi turni 3betile ja AA-ga ei ole drawil turnil imelikku slowplayd vaja kellegil sellises olukorras tegema hakata(kahtlane kas nl5 fish isegi selleks suuteline on), sest riverit kingsofcards never AA-ga ei foldi ainuke asi mis siin saab kingsofcardil juhtuda, et antonious missed draw check/ foldib riveris... ehk value lost. Vaatasid sa ikka potsized/stacksized üle enne kui AA-d soovitasid :)?

Ei vaadanud midagi, tahtsin lihtsalt öelda, et ma ei ole pädev mitte midagi nosebleedi kohta ütlema.

Aga selles on lenC 'il õigus, et ei ole nii eriline käsi - ta peab maksma 100BB-d, et võita 400BB-d ja HU (või 3way) K-high calle ikka juhtub, see on ebaoluline, et tegemist on $500/$1000 'ga ja "omg 1.5 miljoniga", asja tuleb BB-des vaadata. Kas see call on hea, halb või insta ei ole mina pädev ütlema. Anyway, Haseeb Qureshi J-high call ja põhjendus on palju kõvem :P

Ajuvaba
08.01.10, 14:22
Tegemist on kolmekäelise mänguga ja Codecci võiks kommenteerida, et kas Kings of Cards peaks turnil QQ-AA v AJ AI lükkama? Mina ütlen, et ei peaks. PA võib seda chraiseda väga suure rangega turnil... Küsiks lihtsalt nii palju, et kui tihti sa Davy teed K-high, korrutan K-high, mitte A-high calle?

Codecci
08.01.10, 14:28
Tegemist on kolmekäelise mänguga ja Codecci võiks kommenteerida, et kas Kings of Cards peaks turnil QQ-AA v AJ AI lükkama? Mina ütlen, et ei peaks. PA võib seda chraiseda väga suure rangega turnil... Küsiks lihtsalt nii palju, et kui tihti sa Davy teed K-high, korrutan K-high, mitte A-high calle?

Ei oska kommenteerida, minu kõrgeim limiit on nende meeste big blind.